POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [08.01.2018, 23:10:30] • Świnoujście

Świnoujścianie poszli po karty zniżkowe do aquaparku, a strażnicy miejscy wręczali im w tym czasie wezwania! Gdzie są parkingi?

Świnoujścianie poszli po karty zniżkowe do aquaparku, a strażnicy miejscy wręczali im w tym czasie wezwania! Gdzie są parkingi?

fot. iswinoujscie.pl

2,5 tysiąca kart uprawniających do zniżek na aquapark ma trafić do mieszkańców Świnoujścia. W poniedziałkowy poranek, świnoujścianie tłumnie ruszyli po karty, czego dowodem był sznur samochodów zaparkowanych wzdłuż ulicy Uzdrowiskowej. Kierowcy parkowali gdzie popadnie. Znalezienie wolnego miejsca w pobliżu hotelu Radisson Blu, gdzie karty były do odebrania graniczyło z cudem. Jak widać, mieszkańcy postanowili sobie jakoś z tym poradzić. Zaparkowali swoje samochody na ścieżce rowerowo - pieszej. W tym czasie, na miejscu pojawiła się straż miejska. Po powrocie, na kierowców czekała niemiła niespodzianka, w postaci wezwania od strażników miejskich. Z naszych informacji wynika, że na miejscu pojawiła się także policja.

Co na to urzednicy?

Świnoujścianie poszli po karty zniżkowe do aquaparku, a strażnicy miejscy wręczali im w tym czasie wezwania! Gdzie są parkingi?

fot. iswinoujscie.pl

Na nasze pytanie w tej sprawie, odpowiedziała Hanna Lachowska z BIK UM.

- Jak doskonale widać na zdjęciu, samochody stoją na ścieżce rowerowo - pieszej, co jest niezgodne z przepisami. Straż Miejska nie wystawiała mandatów, tylko wezwania do stawienia się w biurze SM przy ulicy Wyspiańskiego.

Świnoujścianie poszli po karty zniżkowe do aquaparku, a strażnicy miejscy wręczali im w tym czasie wezwania! Gdzie są parkingi?

fot. iswinoujscie.pl

Przypomnijmy, że na podstawie porozumienia z właścicielem kompleksu - Zdrojową Invest oraz dyrektorem hotelu Radisson Blu, miasto wykupiło 2,5 tys. kart mieszkańca uprawniających do zniżek na korzystanie z aquaparku. Każda uprawnia do zniżki na cztery osoby: dwie dorosłe i dwójkę dzieci. Dodatkowo dzieci do wzrostu 1 metra mają wstęp darmowy.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 113, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 113

Gość • Środa [10.01.2018, 21:44:56] • [IP: 62.20.148.**]

Kierowca z prawdziweo zdarzenia niezachowuje sie w taki sposob, i nie placi mandatow, kultura!.A Wy co stoicie gdzie popadnie...placie jaknajwiecej!!Przepisy obowiazuja wszystkich i wszedzi.PROSTE.

Gość • Środa [10.01.2018, 15:05:10] • [IP: 209.95.56.**]

"Świnoujścianie poszli"?.. to jest źle napisane:" Świnoujścianie pojechali", gdyby było inaczej, to nie było by tam samochodów.

Gość • Środa [10.01.2018, 09:00:32] • [IP: 94.254.236.**]

a wystarczyło wjechać na parking hotelu który jest bezpłatny za głupotę i bezmyślność trzeba płacić

Gość • Wtorek [09.01.2018, 22:34:44] • [IP: 31.0.42.**]

Ktoś ma w d... przepisy, to niech płaci... mandaciki poprosimy dla nich...

Gość • Wtorek [09.01.2018, 22:15:45] • [IP: 37.47.165.***]

Przepisy przepisami. Zrozumiałe. ale gdzie są parkingi w dzielnicy nadmorskiej? Nie ma parkingów nie powinno być mandatów.

Gość x • Wtorek [09.01.2018, 21:15:31] • [IP: 92.42.116.***]

Gość • Wtorek [09.01.2018, 10:17:46] • [IP: 93.94.186.**] artykuł dotyczy buractwa które nie potrafi zaparkować samochodu zgodnie z przepisami, a nie kart zniżkowych - szanowna pani proszę czytać ze zrozumieniem ! Co za kobieta ?!Gość • Wtorek [09.01.2018, 10:34:52] • [IP: 93.94.188.**]nie, nie musieli, to nie jest wytłumaczenie !

Gość • Wtorek [09.01.2018, 19:40:49] • [IP: 95.129.228.***]

Pozdrawiam przesympatyczną Panią Policjant z drogówki :)

Gość • Wtorek [09.01.2018, 19:39:51] • [IP: 62.69.253.***]

Do gościa od szukania przekrętów- kart było tylko 1500 sztuk i je wydawano wczoraj i dzisiaj.Reszta kart czyli 1000 sztuk jest aktualnie w druku to co piszesz bzdury człowieku i siejesz zamęt?

j444 • Wtorek [09.01.2018, 19:07:37] • [IP: 176.221.123.**]

Widzę, że dużo jest osób mających IP: 176.221.123.***, myślę, że jesteśmy klientami tego samego operatora czyli następcy po AC różne są tylko ostatnie cyfry, te ukryte. Szkoda, bo w AC przedostatni zestaw widoczny wraz z ukrytymi był różny. Jak tak dalej pójdzie to niedługo wszyscy komentujący będą mieć widoczne takie samo IP.

Gość • Wtorek [09.01.2018, 19:07:02] • [IP: 93.94.187.***]

Nie do pomyślenia to karty są dla bogatych?Dupcie wożą 300m autem, a gdzie autobus?

Gość • Wtorek [09.01.2018, 18:44:27] • [IP: 80.245.188.***]

Chytry traci dwa razy:))

Gość • Wtorek [09.01.2018, 18:28:54] • [IP: 2.27.84.**]

BRawo tak trzymac...

Gość • Wtorek [09.01.2018, 18:18:15] • [IP: 176.221.123.***]

W Świnoujsciu będzie rządzić Katolicka PIS

Gość • Wtorek [09.01.2018, 18:17:44] • [IP: 92.42.113.**]

Dzisiaj o 10 rano nie było już żadnych kart.Wczoraj sprzedano około 1000 kart.Pytam władze miasta:CO STAŁO SIĘ Z 1500 KART?GDZIE ONE ZNIKNĘŁY? To już przekręt na dużą skalę.

Gość • Wtorek [09.01.2018, 18:16:03] • [IP: 176.221.123.***]

Straż Miejska będzie rozwiazana oni staja na drogach i na Ludzi napadają kiedyś napadali na Przedszkolaków i wlepiali im mandaty teraz wszystkich już atakują

Gość • Wtorek [09.01.2018, 18:02:07] • [IP: 83.8.115.***]

Brawo straż miejska!! Nikogo nie pouczać!!

Gość • Wtorek [09.01.2018, 17:44:14] • [IP: 88.156.232.**]

Poszli po karty ale zaparkowali na chodniku i trzeba to karac

j444 • Wtorek [09.01.2018, 17:39:58] • [IP: 176.221.123.**]

Do" Gość • Wtorek [09.01.2018, 16:45:06] • [IP: 37.47.168.**]" Na tym między innymi polega" dobra zmiana" z pieniędzy podatników funduje się jednym baseny innym w formie 500+ królicze zachowania.

j444 • Wtorek [09.01.2018, 17:00:40] • [IP: 176.221.123.**]

Niedouczonych tłumoków, prawa można uczyć tylko karami. Tak trzymać SM i oby te kary były dotkliwe.

Gość • Wtorek [09.01.2018, 16:45:06] • [IP: 37.47.168.**]

Żałosne. Z pieniędzy kasy miasta (czyli wszystkich mieszkańców) zadotowano prywatny hotel, a wy lecicie zamiast unieść się ambicją i rozumem. Żałosne.

Gość • Wtorek [09.01.2018, 15:57:13] • [IP: 176.221.123.***]

no i zamiast oszczedzic . ... to maja jeszcze wiecej do zaplaty karta dajaca znizke mozna kupic na caly rok za 80 zl. .. gratulacje

Gość • Wtorek [09.01.2018, 15:33:54] • [IP: 95.160.156.***]

Daremny trud, trzeba było od razu na lawete zabierac i byłoby pewne a tak to połowa z nich będzie się migać, chyba, że jakiś rowerzysta uderzyłby w takie auto to wtedy Policja go doceni!

Gość • Wtorek [09.01.2018, 15:20:25] • [IP: 95.129.224.**]

161 to chyba synek, , bismensmena polskiego'' Dla takich bogaczy to powinni rezerwować aquapark i kasować grubą kasę bo przecież to są bogacze i za samo bycie bogaczem powinni płacić i fajnie że tacy są..

Gość • Wtorek [09.01.2018, 15:16:58] • [IP: 80.245.179.***]

NO I KARTY SIE ZFINANSOWALY :)

Gość • Wtorek [09.01.2018, 15:04:05] • [IP: 176.221.123.**]

plan wykonany

Oglądasz 1-25 z 113
■ X edycja Biegu Pawła Dodka (tragicznie zmarłego maratończyka i dziennikarza sportowego ), przekształcona została w Memoriał Pawła Dodka. Dokładnie w dziesiątą rocznicę jego śmierci (25.09.2008 ), a więc we wtorek 25.09.2018 przeprowadzona zostanie I edycja memoriału. Zapisy od 16.00, start o 17.00 na stadionie miejskim. Odbędzie się Test Coopera (wg.tabeli ocena wydolności organizmu -- jaki dystans pokona zawodnik w ciągu 12 minut biegu, z uwzględnieniem wieku i płci). Uczestnicy otrzymają unikatowe medale z oryginalnym, własnoręcznym podpisem Pawła (ufundowane przez żonę Ulę i córkę Agnieszkę). Ci, którzy uzyskają według tabeli maksymalne osiągi, będą mogli wziąć udział w biegu na 10km—tu dla pierwszych pań i panów okazałe trofea ufundowane przez prezesa KBJogging Andrzeja Mrozka . Ponadto wśród wszystkich biegaczy rozlosowane zostaną nagrody rzeczowe. Klub Biegacza Jogging zaprasza zawodników i kibiców na I Memoriał Pawła Dodka ■
■ Przed szkołą na ulicy Witosa 12 znaleziono kartę do banku na nazwisko Pawłowski Adam. Do odbioru jest w sekretariacie SP1 ul. Witosa w Świnoujściu ■ W dniach 24 -26 września 2018 r., w godzinach od godz. 11.00 do godz. 12.00, w związku z planowanymi ćwiczeniami ratowniczo - pożarniczymi prowadzonymi przez Uzdrowisko Świnoujście S.A., mogą wystąpić utrudnienia w ruchu na ulicy Słowackiego. Prosimy o rozważną jazdę i przestrzeganie oznakowania pionowego i poziomego. Za utrudnienia przepraszamy ■ W poniedziałek 17 września, na terenie Szkoły Podstawowej nr 6 doszło do bardzo groźnego zdarzenia, które rzuca cień na bezpieczeństwo naszych dzieci podczas pobytu w szkole. Do budynku szkoły przy ulicy Kościuszki weszli dwaj uzbrojeni w kastety uczniowie i pobili uczniów. Poszkodowani chłopcy zostali przewiezieni do szpitala w Szczecinie ■ Niemiecki rynek w ogniu! Z szalejącym pożarem walczyło 6 zastępów straży pożarnej! Właściciele stali ze łzami w oczach. Po godzinie 02:00, dyspozytor Państwowej Straży Pożarnej odebrał zgłoszenie o palących się punktach handlowych przy ulicy Wojska Polskiego. Jak się okazało, kilkumetrowe płomienie trawiły dobytek właścicieli i zaczęły obejmować drzewa oraz pobliskie zabudowania. Do walki z ogniem skierowani zostali strażacy ze Świnoujścia, jednak szybko okazało się, że ogień pod wpływem wiatru wymyka się spod kontroli i potrzebne będzie wsparcie ■ W biały dzień niemal w centrum miasta został pobity człowiek ■ Alarmujące wieści o zatrutych parówkach znów wstrząsnęły posiadaczami psów. Dwa miesiące temu wszyscy szukali truciciela, który rozrzucał śmiercionośną żywność w parku przy Chopina. Teraz parówki nafaszerowane trutką na szczury są rozrzucane na osiedlu Gdyńska. W tej sprawie piszą do nas przerażeni Czytelnicy, którzy boją się o swoje pieski ■ Świat polityki jest jak poker, do ostatniej rozgrywki nie można się zdradzić i trzeba zachować kamienną twarz, nawet gdy karta nie idzie po naszej myśli. Przekonał się o tym Mateusz Rojewski z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, który przyznał, że kandydatem Prawa i Sprawiedliwości w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście jest Janusz Żmurkiewicz. Teraz jego przełożeni zapowiadają, że wobec Pana Mateusza Rojewskiego zostaną wyciągnięte konsekwencje służbowe! Wszystko zaczęło się od pytania jednego z mieszkańców Świnoujścia, odnośnie kandydata PiS w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście, przesłanego w formularzu „Napisz do Ministra”. Odpowiedzi udzielił pracownik Biura Ministra – Mateusz Rojewski, który poinformował że kandydatem PiS jest obecny prezydent – Janusz Żmurkiewicz ■ Masowo oszukuje na portalu OLX i twierdzi że zarobił ponad 2 miliony. Kim jest Kacper ze Świnoujścia? Zobacz film! ■ Dar krwi jest darem życia - Czytelniczka dziękuje wszystkim, którzy pomogli jej mamie ■ Zderzenie rowerzystów może mieć naprawdę poważne skutki. Do takiego wypadku doszło w piątek na ścieżce rowerowej przy ulicy Matejki, gdzie 13-latek zajechał drogę innemu rowerzyście. Wskutek zderzenia chłopiec upadł na chodnik doznając urazu głowy na tyle poważnego, że został przetransportowany do jednego ze szpitali w Szczecinie. ■ Już dawno przywykliśmy do widoku dzików przechadzających się ulicami, czasem można spotkać wytwornego lisa lub nawet godnego borsuka. Ale lubieżny Łoś, to coś nowego. Ostrzegamy mieszkańców, w mieście grasuje ciekawski łoś, niedyskretnie podglądający mieszkańców przez okna. Chrońmy żony, matki i małe dzieci, prawdziwe zwierzę grasuje po mieście ■ Na jednej z działek znaleziono zwłoki dwóch osób. Oględziny miejsca trwały do późnych godzin nocnych. W sprawie prowadzone jest śledztwo. Wczoraj w godzinach popołudniowych za świetlicą Ogrody Granica znaleziono ciała dwóch osób. Zwłoki kobiety i mężczyzny były już w stanie rozkładu. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że denaci mieli ponad 60 lat. Ciało mężczyzny wisiało wewnątrz, kobiety leżało. Na miejscu zjawił się prokurator, policja, wezwano również strażaków, którzy pomagali w akcji po zmroku, doświetlając teren. Ciała zostały zabezpieczone do sekcji zwłok i zabrane ■