POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [09.01.2018, 21:16:27] • Świnoujście

Ankieta dot. ulic, chodników i ścieżek rowerowych w naszym mieście

Ankieta dot. ulic, chodników i ścieżek rowerowych w naszym mieście

fot. Organizator

Szanowni Mieszkańcy, zwracamy się do Państwa z prośbą o wypełnienie ankiety dotyczącej ulic, chodników i ścieżek rowerowych w naszym mieście. Ankieta ma nam posłużyć w ocenie działań, które są podejmowane przez Prezydenta Miasta Świnoujście, jak również otrzymać informację jak Państwo oceniają pomysły, które chcemy przedstawiać w najbliższym czasie.

www.interankiety.pl/i/2wL3xmv6

Stowarzyszenie Kierunek Świnoujście


komentarzy: 41, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 41

j444 • Piątek [12.01.2018, 23:22:34] • [IP: 176.221.123.**]

Na ulicy Nowokarsiborskiej na całej długości, ścieżka rowerowa powinna być oddzielona od jezdni BARIERAMI ENERGOCHŁONNYMI. Istniejąca obecnie droga rowerowa jest niebezpieczna dla rowerzystów.

Gość • Piątek [12.01.2018, 09:16:13] • [IP: 176.221.123.**]

Wybrukować chodniki ul. Herberta

Gość • Czwartek [11.01.2018, 13:03:07] • [IP: 37.47.151.***]

Niech sie ze stowarzyszenia przesiadą z auta na rower to zobaczą gdzie potrzeba. A dla samorządów będą pieniądze na chodniki ulice itp.bo słyszałam wypowiedzi nowego ministra którego powołał Morawiecki.Samorządy będą musiały zgłosić wnioski na co itp. Takze żadne Stowarzyszenie nie musi robić ankiet tylko miasto niech bierze sie do roboty.

Gość • Środa [10.01.2018, 22:42:26] • [IP: 93.94.190.**]

Ścieżka rowerowa --Warszów --Karsibór i Karsibór -Przytor. Połączyć wreszcie te dzielnice.Obecnie jeździ się z duszą na ramieniu.

Gość • Środa [10.01.2018, 22:19:56] • [IP: 80.245.189.***]

A dziury i tak będą i tak - nawet po 100.000 ankiet :-)))

Gość • Środa [10.01.2018, 18:26:26] • [IP: 83.11.63.**]

Zalewowa i Sąsiedzka do remontu, ścieżka koniecznie Świnoujście -Międzyzdroje!!

Gość • Środa [10.01.2018, 18:13:39] • [IP: 188.146.67.**]

Zalecam przechadzkę wieczorem chodnikiem ulcąWyspiańskiego, jeśli nie połamiecie nóg będzie dobrze.

Gość • Środa [10.01.2018, 18:07:56] • [IP: 188.146.2.***]

Przede wszystkim potrzebna jest ścieżka rowerowa do Międzyzdrojów!

Gość • Środa [10.01.2018, 16:35:13] • [IP: 164.127.32.***]

Ludzie, jak wy czytacie, TO NIE JEST ANKIETA MAGISTRATU, lecz Stowarzyszenia, które chce najpewniej wejść do Rady Miasta po szczeblach bałamutnych ankiet (w pytaniu o nazwe ul.Markiewicza było podpuszczenie ludzi, pytanie czy zgadzają się na poniesienie kosztów zmiany nazwy, choć takich kosztów nie ma). Grupa Morska pokazywała się na tle chorych w szpitalu czy dzieci na Cmentarzu Rozrywki, a ci - Stowarzyszenie - mają taką strategię.

Gość • Środa [10.01.2018, 16:25:43] • [IP: 109.173.159.**]

Najwazniejsze to uporzadkowac ruch rowerowy. Zakazac, przynajmniej w sezonie, jazdy rowerami po pl. Wolności. Walić mandaty za jazde po chodniku, jesli jest obok scieżka. Rowerzysci po polnocnej stronie 3 maja wrecz stwarzaja zagrożenie dla pieszych, bo chodnik jest waski i zatłoczony, to samo na Matejki i Grunwaldzkiej. Potrzebna jest sciezka na Armii Krajowej, Szopena i Pilsudskiego.

Gość • Środa [10.01.2018, 15:00:59] • [IP: 62.69.252.***]

Żałosne. Kilkuset urzędników w UM. Podstawowe zadanie gminy to dbanie o infrastrukturę. Czyli po to są. I do dzisiaj nie mają planu inwestycji drogowych ! Nie wiedzą też które ulice są do remontu ! To gołym okiem widać. Pytają się tłumu, zamiast wysłać 1-go DOBREGO fachowca, który zna się na rzeczy i opracuje ten plan. To jakaś maskarada. Jakaś śmieszna forma pseudo- konsultacji społecznych.

Gość • Środa [10.01.2018, 14:59:33] • [IP: 77.112.10.***]

Proponuję, żeby Pan Prezydent lub Rzecznik PODALI NAZWY 3 ulic, 3 chodników i 1 ścieżki rowerowej na których jest DOBRA I NIEDZIURAWA NAWIERZCHNIA !! To zadanie dla Toma Cruise (Mission Impossible) też było by zbyt trudne ! :-)))

Gość • Środa [10.01.2018, 13:08:37] • [IP: 207.244.78.***]

ścieżki rowerowe do likwidacji, żadnych wewnętrznych robót z UM bo będą wałki czyli kaska i koperta do czego włoży ręce UM jest kopertówka więc bez jaj nie chcemy tych krwawych kolesi od łapówek

Gość • Środa [10.01.2018, 12:31:08] • [IP: 91.199.250.**]

He He, ktoś pisze pracę magisterską...

Gość • Środa [10.01.2018, 11:52:51] • [IP: 62.69.231.***]

I Z WOLINA DO WARSZAWY...

Gość • Środa [10.01.2018, 11:30:31] • [IP: 31.0.120.***]

Czy urzędnicy nie wiedzą, że nie ma utwardzonych ulic, żadnego chodnika, ścieżki rowerowej w Karsiborze? Jesteśmy podobno osiedlem tego samego miasta, wprawdzie wykluczonym z aglomeracji, ale to nie dowód by można nas we wszystkim pomijać.

Gość • Środa [10.01.2018, 11:23:03] • [IP: 178.238.246.***]

Mniej ankiet, a więcej konkretnego działania. Stan ulic i chodników widać, jak na dłoni, więc nie potrzeba pytać. URZĘDNICY! Oderwać się od biurka i dostrzec to, co widzą MIESZKAŃCY, bo ten BAŁAGAN na ulicach staje się codziennością. Proponuję hasło: JESTEŚMY U SIEBIE I GOSPODARUJEMY RACJONALNIE. To zamiast hasła" Kierunek Świnoujście", które wygląda jak LANSOWANIE się kolejnej grupy przed wyborami samorządowymi.

Gość • Środa [10.01.2018, 10:20:12] • [IP: 77.112.10.***]

Praktycznie KAŻDA ulica jest do remontu !! Czy trzeba ankiety, żeby to wiedzieć ? Na wiosnę nie będzie ulicy bez dużych dziur i chodnika po którym da się chodzić bezpiecznie, bez obawy o własne nogi...

Gość • Środa [10.01.2018, 10:10:13] • [IP: 184.168.46.**]

߳߳߳߳߳߳߳
035;߳߳߳߳߳߳߳
;߳߳߳߳߳ 09:15:32 - Podoba mi się Twój ból dupy biedaku-cebulaku; Nie znikniemy z chodników, dopóki Ciebie całkowicie nie trafi szlag i nie zaleje żółć. ߷ ߷ ߷ XD 🚴‍♂

Gość • Środa [10.01.2018, 09:15:32] • [IP: 62.69.251.***]

Żadnych nowych ścieżek dopóki pedałujący chwast nie zniknie z chodników! Niech w tym dziwnym mieście ktoś wreszcie zacznie egzekwować przepisy

Gość • Środa [10.01.2018, 09:00:18] • [IP: 91.199.250.**]

Zdecydowanie Świnoujście Międzyzdroje i dalej w kierunku Wolina

Gość • Środa [10.01.2018, 08:59:40] • [IP: 164.127.32.***]

07:21:11...116 - To właśnie miałem napisać, dobrze, że jest to jasne i dla innych. Kiedy Stow. Kierunek Ś-cie ogłaszało ankietę na temat" Czy jesteś zwolennikiem utrzymania nazwy J.Markiewicza?", to jednym z pytań, czy nawet uzupełnieniem tego pytania była nieuprawniona sugestia, bo dodano:" i czy akceptujesz ponoszenie za tę zmiane kosztów?" To był wielki skandal, ale nienagłośniony, że tak można było manipulowac ludźmi, gdyż w ustawie jasno jest napisane, że nikt z mieszkańców nie ponosi kosztów z tytułu zmiany nazwy ulicy, np.dowody osobiste sa ważne nawet po zmianie tej nazwy. Nie chodziło więc o pytanie, sprawdzenie poglądów, ale... o coś, co miało być efektem zadania pytania zawierającego w sobie nieprawdę, sugestię, że ktos z mieszkańców może ponieść koszty.

Gość • Środa [10.01.2018, 08:42:40] • [IP: 83.8.134.**]

Kierunek Świnoujście: poprzez ankiety do wyborów!

Gość • Środa [10.01.2018, 08:11:27] • [IP: 157.25.17.***]

Wypełnione. Ścieżka wg mnie najbardziej potrzebna to Warszów-Przytór...dalej oczywiście mogą być i Międzyzdroje, zaliczając po drodze atrakcje turystyczne jak np. Podziemne Miasto

Gość • Środa [10.01.2018, 07:53:54] • [IP: 83.11.134.***]

Świnoujście - Międzyzdroje

Oglądasz 1-25 z 41
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić na spotkanie autorskie z wybitnym twórcą – aktorem, satyrykiem, autorem – Panem Jackiem Fedorowiczem, który odwiedzi nas w dniu 18 lutego b.r. (poniedziałek) o godz. 17:00. Spotkanie poprowadzi warszawski dziennikarz – Pan Marcin Michrowski. Panowie porozmawiają m.in. o dwóch książkach Autora: „W zasadzie tak”(z 1975r.) i premierowej „Chamo Sapiens” (z 2018r.) Wszystkich miłośników Pana Jacka Fedorowicza zapraszamy do Biblioteki Głównej, ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■
■ Konsultacje zostaną przeprowadzone w dniu 18 lutego 2019 roku w formie spotkania Prezydenta Miasta Świnoujście z mieszkańcami Miasta w siedzibie Urzędu Miasta ul. Wojska Polskiego 1/5, sala nr 1 w godz. 14:00 -15:30 ■ W wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru na stanowisko – Kierownik portu jachtowego, nie wpłynęła żadna oferta spełniająca wymagania formalne. Na powyższe stanowisko zostanie ogłoszony kolejny nabór ■ W związku z żałobą narodową, Gala Nagrody Prezydenta Miasta Świnoujście TRYTON 2018 odbędzie się w sobotę o godzinie 19.00. Miejsce pozostaje bez zmian – hotel Radisson Blu ■ „14” pensja dla wybranych, czyli Prezydent przyznał nagrody, bo… chciał? Cztery nagrody uznaniowe dostali w grudniu ubiegłego roku zastępcy prezydenta Świnoujścia, skarbnik miasta i sekretarz. Łącznie na kwotę ponad 27 tysięcy złotych. Odpowiedź Hanny Lachowskiej w sprawie uzasadnienia dla tak hojnych wyróżnień to… Najlepiej sami zobaczcie! W grudniu ubiegłego roku prezydent Janusz Żmurkiewicz przyznał nagrody uznaniowe czworgu pracowników Urzędu Miasta. Najwięcej, bo 7813 złotych dostała I zastępca prezydenta Barbara Michalska, II zastępca prezydenta Paweł Sujka – 6511 złotych. Skarbnik miasta Iwona Górecka-Sęczek – 7162 złotych, a sekretarz miasta Iwona Szkopińska – 5860 złotych ■ 15-letni wrocławianin został zaatakowany i pobity na ulicy. Zdarzenie rozegrało się na ulicy Grunwaldzkiej, na odcinku między PEC-em a C.H.Uznam. Kilkuosobowa grupa nastolatków najpierw zaczepiała, potem pobiła 15-latka. W piątek przed godziną 19.00 policja została wezwana do ulicznego pobicia. Radiowóz przyjechał na sygnale. Na miejscu policjanci zastali 15-latka pochodzącego z Wrocławia, który zgłosił, że został uderzony przez agresywnego nastolatka. Przyjechała również karetka, która odwiozła poszkodowanego chłopaka do szpitala. Tak jednak okazało się, że nie odniósł on poważniejszych obrażeń ■ Od 6 lutego do końca miesiąca obowiązuje zmiana organizacji ruchu na ulicy Barlickiego, na odcinku od przejazdu kolejowego przy straży pożarnej do wiaduktu OT Port. Ruch pojazdów będzie odbywał się tam wahadłowo, odcinkami, które będą przesuwane w miarę postępu robót. Zmiana organizacji ruchu jest związana z przygotowaniami do przebudowy ulicy Barlickiego i budowy wzdłuż niej ścieżki rowerowej. To zdecydowanie poprawi bezpieczeństwo ■ Czy autobusy UBB wjadą na polską część wyspy Uznam? Komisja Europejska uruchomiła wobec Polski procedurę naruszenia unijnego prawa. Chodzi o dostęp do międzynarodowego rynku usług autokarowych i autobusowych. Czy tę historię mogły wywołać zdarzenia ze Świnoujścia z 2017 roku? ■ Pracownicy żeglugi martwią się o prom „Karsibór IV” ■ Gminny Program Wspierania Rodziny na lata 2019-2021 został, bez dyskusji na sesji przyjęty przez radnych. Projekt był wcześniej szeroko omawiany podczas posiedzeń stałych komisji Rady przez Gabrielę Poniedziałek-Petruk dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie ■