POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [13.01.2018, 19:16:56] • Świnoujście

Już wkrótce nie zrobimy zakupów w niedzielę. Sejm przyjął ustawę

Już wkrótce nie zrobimy zakupów w niedzielę. Sejm przyjął ustawę

fot. iswinoujscie.pl

Już od 1 marca handel w niedziele będzie stopniowo ograniczany. W nocy, z środy na czwartek Sejm przyjął poprawki zaproponowane przez Senat. Teraz ustawa czeka tylko na podpis prezydenta Andrzeja Dudy. Co zmiany oznaczają dla klientów sklepów?

Od marca w każdym miesiącu będą dwie niedziele handlowe: pierwsza oraz ostatnia. Od stycznia 2019 roku zrobimy zakupy tylko w jedną niedzielę w miesiącu. Prawdziwa rewolucja czeka nas w 2020 roku, wtedy sklepy będą czynne tylko w siedem niedziel w roku.

W niedziele zrobimy zakupy m.in: w piekarniach, cukierniach, na stacjach benzynowych, stanowiskach handlowych na dworcach, czy portach lotniczych.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 128, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 128

Gość • Poniedziałek [15.01.2018, 15:58:50] • [IP: 91.65.97.***]

Wreszcie odpoczna : matki, zony i corki !!

Gość • Niedziela [14.01.2018, 19:51:45] • [IP: 185.212.170.***]

19:29:30 Wybacz mój cynizm – niedziela jest dniem, gdzie musisz oddać daninę na tacę. A domowy budżet, coraz mniejszy. Z reguły po czasie przychodzi refleksja – k… gdzie ja postawiłem krzyżyk.

Gość • Niedziela [14.01.2018, 19:51:12] • [IP: 37.47.169.**]

moze ludzie w Polsce w końcu wypoczną

Gość • Niedziela [14.01.2018, 19:29:30] • [IP: 92.42.119.***]

wolałbym pracować w niedzielę a mieć za to dzień wolny w tygodniu bo w niedzielę nic nie załatwie na mieście a czasem potrzeba do urzędu, banku itp... powinien być wybór a nie zakazy

Gość • Niedziela [14.01.2018, 18:27:28] • [IP: 37.58.59.***]

15:52:52 Masz rację, Netto w Ahlbeck i nie tylko tam jest otwarte. Jednak Netto, to duńska sieć, a Duny mają w d… kościół katolicki.

Gość • Niedziela [14.01.2018, 17:59:11] • [IP: 92.42.114.***]

Gość • Niedziela [14.01.2018, 15:52:52] • [IP: 37.47.138.***] Jeszcze raz wam mowie ze niemcy w niedziele maja czynne Netto.. .. a gdzie te netto jest u nich? W Berlinie?

Gość • Niedziela [14.01.2018, 17:37:53] • [IP: 92.42.119.***]

Ustawa jest po to żeby ludzie mogli pójść w niedzielę do kościoła ale nie wasze doczekanie, nie pójdą do sklepów to będą grilować.

Gość • Niedziela [14.01.2018, 17:05:00] • [IP: 95.160.159.**]

Ciekawe co powiecie ludziom zwalnianym...

fororak 🐲 • Niedziela [14.01.2018, 16:33:23] • [IP: 77.114.155.**]

Gość • Niedziela [14.01.2018, 09:40:30] • [IP: 83.11.61.**]...No i po co tyle jadu wylałeś, w końcu Tobie go zabraknie, ale i tak nie pójdziesz do nieba...amen

Gość • Niedziela [14.01.2018, 16:17:58] • [IP: 176.221.123.***]

w Komunistycznej Polsce Dzieci w Soboty chodziły do szkoły i miały 7 godzin lekcji a Rodzice do Pracy na 6 Godzin tak było Dzisiaj w Katolickiej Polsce soboty sa Wolne Dzieci się cieszą

Gość • Niedziela [14.01.2018, 15:52:52] • [IP: 37.47.138.***]

Jeszcze raz wam mowie ze niemcy w niedziele maja czynne Netto. ...

Gość • Niedziela [14.01.2018, 15:52:19] • [IP: 178.238.249.**]

Ip 251 masz 100% racji ale czy trafi to do nich?

Gość • Niedziela [14.01.2018, 15:50:50] • [IP: 188.146.32.***]

A w sobotę do 24 makiety otwarte i jedna kasa. Hehe

Gość • Niedziela [14.01.2018, 15:49:47] • [IP: 188.146.32.***]

Rynek niemiecki zamknięty w niedzielę... Ulalalaaaa

Gość • Niedziela [14.01.2018, 15:31:44] • [IP: 62.69.251.***]

"Normalność" zdaniem forumowych półgłowków jest wtedy, kiedy rząd decyduje co mamy robić w niedzielę. Mentalność krowy uwiązanej w oborze.

Gość • Niedziela [14.01.2018, 15:29:32] • [IP: 95.160.159.***]

I dobrze. Wszystkim jeden dzień w tygodniu odpoczynku się przyda. Cisza, spokój na mieście, mniej niemieckiego rechotu, więcej spacerowiczów na plaży.

Gość • Niedziela [14.01.2018, 15:17:36] • [IP: 88.156.209.**]

dzięki PIS ludzie wypoczną ,

Gość • Niedziela [14.01.2018, 15:12:26] • [IP: 37.248.155.**]

Niemcy w Świnoujściu robią zakupy w swoich marketach, bo i tak pieniądze wrócą do nich.

Gość • Niedziela [14.01.2018, 14:20:11] • [IP: 46.215.28.***]

No i dobrze ! Bo wreszcie Niemcy nie będą tu okupować naszych sklepów w niedzielę ! Sami mają tam pozamykane i jakoś z tym żyją więc i my tu bez nich przeżyjemy !

Gość • Niedziela [14.01.2018, 14:05:34] • [IP: 77.111.244.**]

mieszkam w Amsterdamie tu w sklepach jedna osoba pracuje pon-piatek a druga w soboty i niedziele Stawki w weekend sa wyzsze wiec obie osoby zarabiaja tyle samo okolo 1400-1800 E

Gość • Niedziela [14.01.2018, 13:40:26] • [IP: 178.238.252.**]

USTAWODAWCY MYŚLĄ ŻE WSZYSCY MAJĄ SŁUŻBĘ OD STANIA W KOLEJKACHI ROBIENIA ZAKUPÓW ZA NICH, WSZYSCY W MIEJSCU PRACY MAJĄ TYPU SEJOWE SKLEPY I RESTAURACJE

Gość • Niedziela [14.01.2018, 13:35:51] • [IP: 176.221.122.***]

Nawet stara komuna, ta stalinowska i jej odmiany późniejsze, za pierwszej PRL, wiedziała że człowiek musi odpocząć. Tak zostaliśmy stworzeni że w cyklu siedmiodniowym. Próby zmiany tego w ramach stalinowskiej ZSRS, gdzie testowano przerwy co dziesięć dni, skończyły się powrotem do naturalnego cyklu bo powodowały wycieńczenie klasy robotniczo-chłopskiej!. Skoro współcześnie Niemcy mogą mieć w tym zakresie normalność, wywalczoną jako prawo socjalne, to my od nich gorsi nie jesteśmy. Dla nas to zarówno prawo socjalne jak i, dla wielu, zasada ich życia religijnego! Polak to nie wół!. Nikt z nas nie będzie więcej robił niewolników większych niż już jesteśmy, trockistowscy eurotowarzysze!. Popieram te zmiany. Są przejawem powrotu do względnej normalności, niszczonej przez europejskich krypto neomarksistów trockistowskich ("Manifest z Ventotene", " szkoła frankfurcka" i wszystko co się z tych patologii mentalnych się wywodzi a ma na Europejczyków destrukcyjny wpływ)!!.

Gość • Niedziela [14.01.2018, 13:28:45] • [IP: 178.238.253.***]

Komuna wraca! Mamy XXI wiek!

Gość • Niedziela [14.01.2018, 13:23:59] • [IP: 178.238.252.**]

TYM CO POWOŁUJĄ SIĘ NA KOMUNĘ ŻYCZĘ UWSTECZNIANIA SIĘ I ZAZNANIA TAMTEGO ŻYCIA