POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [13.01.2018, 11:51:20] • Świnoujście

Można już kupić bilety na film "Nowe oblicze Greya"

Można już kupić bilety na film  "Nowe oblicze Greya"

fot. Organizator

Widzowie CINEMA3D mogą już kupić bilety na film "Nowe oblicze Greya" – dziś ruszyła przedsprzedaż.. Premiera wyczekiwanego przez ogromną rzesze fanów filmu, odbędzie się 9 lutego.



Jmie Dornan i Dakota Johnson wracają jako Christian Grey i Anastasia Steele w filmie „Nowe oblicze Greya”, trzeciej odsłonie superpopularnej serii filmów na podstawie bestsellerowych powieści autorstwa E.L. James. Dwa poprzednie filmy – z 2015 i 2017 roku – stały się międzynarodowym fenomenem, przyciągając do kin tłumy fanów (filmy zarobiły prawie 950 milionów dolarów). Przed nami ostatni rozdział tej historii.

Z Christianem i Anastasią spotkamy się już w te Walentynki. Za reżyserię filmu odpowiada James Foley („House of Cards”). Oprócz Dornana i Johnson, na ekranie zobaczymy m.in. Erica Johnsona, Eloise Mumford, Ritę Orę, Luke’a Grimesa, Maxa Martiniego oraz Marcia Gay Harden.

Opis filmu

Szczęśliwi Christian i Ana wiodą dostatnie, pełne miłości życie. Codzienność nie zabiła w nich namiętności. Ale nad ich związek nadciągają czarne chmury... Były szef Any, Jack Hyde, który poprzysiągł zemstę, czeka na czas, w którym będzie mógł jej dokonać.

Czas poznać klimatyczny ostatni rozdział tej historii. Historii, która rozpaliła widzów na całym świecie. Przedstawiamy zapowiedź oraz plakat zwiastujący film.

„Nowe oblicze Greya” - oficjalny zwiastun i plakat filmu:
www.youtube.com/watch?v=TdCaG6cgbvM

"Nowe oblicze Greya"

DRAMAT | Od lat: +15 lat
Czas trwania: 105 min.
Data premiery: 9 lutego 2018
Scenariusz: Niall Leonard
Obsada: Dakota Johnson, Jamie Dornan, Rita Ora
Produkcja: USA
Serwis zakupu biletów:
http://cinema3d.pl/film/nowe-oblicze-greya
Oficjalna strona dystrybutora:
http://tylkohity.pl/filmy/nowe-oblicze-greya-103


komentarzy: 29, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 29

Gość • Niedziela [14.01.2018, 19:35:19] • [IP: 188.146.98.**]

I nie wydaje mi się żeby naszym chłopakom brakowało luzu

Gość • Niedziela [14.01.2018, 11:50:58] • [IP: 37.47.154.**]

10:06 na fakcie, że parę sztuk teatralnych zostało już zdjętych. Pozdr.

Gość • Niedziela [14.01.2018, 10:06:03] • [IP: 164.127.32.***]

02:04 - na jakim fakcie opierasz to przewidywanie? Czy może na..." Faktach"? Ale" Fakty" to political fiction dla mas. -No ale niezależnie od tego - jakie filmy od dwóch lat były wycofane, zabronione?

Gość • Niedziela [14.01.2018, 10:01:26] • [IP: 184.168.27.***]

Film dla pustych mas, pedziów i niedopieszczonych dewotek marzycielek.

Gość • Niedziela [14.01.2018, 09:09:28] • [IP: 62.69.203.**]

Pójdą nieszczęśliwe mężatki i stare panny :D

Gość • Niedziela [14.01.2018, 08:04:23] • [IP: 80.245.186.***]

oglądałam pierwszą część szmira jakich mało.i druga pewnie nie lepsza.

Gość • Niedziela [14.01.2018, 08:01:11] • [IP: 93.94.186.***]

jak ktos nie chce niech nie idzie po co te głupie komentarze

Gość • Niedziela [14.01.2018, 04:02:51] • [IP: 78.88.29.***]

znowu po seansach będą zbierać ogórki...

Gość • Niedziela [14.01.2018, 02:04:30] • [IP: 37.47.154.**]

21:40 wkrótce będzie zabroniony :), wszystko w swoim czasie.

Gość • Niedziela [14.01.2018, 01:35:45] • [IP: 80.245.182.**]

każda kobieta chciałaby takiego faceta jak grey, zadbany, czysty, pachnący, seksowny, z gestem. tylko nie każda kobieta się do tego przyznaje, że marzy o takim facecie czy kochanku. nie chodzi mi o pejcze itd. ale o grę słów między nimi, spojrzeń, miłości itd. u nas takich milionerów brak ale faceci ze swoją zwykłą pensją też by mogli zaimponować kobietom tylko im się nie chce bo nie mają w ogóle fantazji, sa leniwi i wygodni. ale marzy im się seksi i super kobieta ale nie umieliby się nią zająć. jak słyszę wypowiedzi facetów, że grey jest nudny itd to tak mogą mówić tylko frustraci, którzy nigdy nie dogodzą kobiecie w żadnym aspekcie życia, bo gdzie gray był nudny?! tego nie widziałam w żadnej minucie filmu. moim zdaniem faceci powinni iść na ten film i choć trochę wziąć przykład z greya, naprawdę łatwo nas kobiety oczarować i nie trzeba mieć milionów, ale facetom się nie chce bo mają zero fantazji. a sam grey jest boski, ten aktor jest boski, jego twarz, ciało, ach, ciacho na maxa

pazdzioch • Sobota [13.01.2018, 21:47:01] • [IP: 83.20.255.***]

na ten film chodza kobiety niespelnione seksualnie

Gość • Sobota [13.01.2018, 21:46:33] • [IP: 176.221.113.**]

Film o prostytutkach, łajdakach i puszczaniu się?

Gość • Sobota [13.01.2018, 21:40:40] • [IP: 164.127.32.***]

20:16 - A które filmy były zabronione - prosze o przykłady? Gdyby tak porównac USA z Europą, to wyszłoby, że w USA jest mnóstwo zakazów - tam np.w TV otwartych nie można pokazac nagiego kobiecego biustu - swoją droga pewnego razu uświadomiłem sobie, że faktycznie, w morzu amerykańskich filmów trudno zobaczyć ten nagi biust, choc bywaja sceny tzw. śmiałe. To w polskich filmach z l.80, 70 dość często się widzi te nagie piersi, jakby braki wskutek szalejącej wtedy cenzury reżyserzy chcieli wyrównać nagością, żeby udowodnic, iż sa wolni.

Gość • Sobota [13.01.2018, 21:02:24] • [IP: 164.127.32.***]

19:11.."Ola"-- - masochizm? szukanie wirtualnego złudzenia wobec przekonania o braku własnej atrakcyjności w realu?

Gość • Sobota [13.01.2018, 20:16:45] • [IP: 37.47.154.**]

A cóż to jeszcze nie zabroniony? Co za niedopatrzenie!

Ola • Sobota [13.01.2018, 19:11:56] • [IP: 31.0.86.***]

Mmm.. co za przystojniak z tego Greja jak go widzę robi mi się goraco chciała bym żeby dał mi klapsa

Gość • Sobota [13.01.2018, 19:03:10] • [IP: 37.7.60.***]

Wielkie kino ! Nie no żartowałem:)

|Miras • Sobota [13.01.2018, 18:35:54] • [IP: 87.205.226.***]

Film warty obejrzenia gorąco polecam

Ola • Sobota [13.01.2018, 18:03:46] • [IP: 87.205.226.***]

na to cudo zamawiam bilety

Gość • Sobota [13.01.2018, 16:41:50] • [IP: 94.254.146.***]

Hahahah fabuła godna Korony Królów :)

Gość • Sobota [13.01.2018, 16:16:23] • [IP: 80.245.178.**]

Głupi, dekadencki film, ja wam to mówię, wójt.

Gość • Sobota [13.01.2018, 16:09:55] • [IP: 62.69.251.***]

nie zawsze reklama dżwignią handlu

Gość • Sobota [13.01.2018, 15:04:54] • [IP: 37.47.140.***]

na ten film chodza same samotne feninistki, kociary i weganki szukajace ksiecia z bajki :D

Gość • Sobota [13.01.2018, 14:54:29] • [IP: 164.127.32.***]

14:09 - Krótko rozwinę temat: gdy czytam portale filmowe, regularnie pojawiają się spory, czy dana aktorka jest ładna. Obserwuję zadziwiająco proste, zawężone widzenie tej kwestii. Juz na etapie osoby o oryginalnej urodzie, większośc przegrywa - np.aktorkę (niezłą) Agatę Buzek dość często uznaje sie za... brzydką. Ciekawe, bo ona była zawodową modelką, a osoby znające malarstwo i fotografię jej uroda na pewno zaintryguje. Ostatnio widziałem film Zanussiego (laureata wielu festiwali, jednego z najlepszych polskich reżyserów, znanego na świecie), " Dotknięcie ręki" - grała tam Sofie Gråbøl, Dunka, świetna aktorka (wiele nagród)- i znowu to samo: wpisy, że nie za bardzo ładna. A jej twarz, piękna, miała w sobie coś nietypowego, zdolnego wyrazić coś, co niedostepne by było nawet Miss World - co umykało kanonom piękna z szmacianych portali typu Onet, więc ludzie się gubili. O to mi chodziło. O piękno, które wyrazi tkliwość i intymność miłości, a nie kopulację.

Mundek • Sobota [13.01.2018, 14:09:31] • [IP: 185.210.39.**]

Oczywiście w takim filmie facet zawsze musi być w typie Adonisa a kobitka Afrodyty. Niech zrobią realistyczny film. Facet po 40, 110kg z brzuchem, kobitka standardowa ~40 lat. A co oni nie mają prawa ? Tylko młodość i doskonałość jest w cenie? 3x NIE! :)

Oglądasz 1-25 z 29
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić na spotkanie autorskie z wybitnym twórcą – aktorem, satyrykiem, autorem – Panem Jackiem Fedorowiczem, który odwiedzi nas w dniu 18 lutego b.r. (poniedziałek) o godz. 17:00. Spotkanie poprowadzi warszawski dziennikarz – Pan Marcin Michrowski. Panowie porozmawiają m.in. o dwóch książkach Autora: „W zasadzie tak”(z 1975r.) i premierowej „Chamo Sapiens” (z 2018r.) Wszystkich miłośników Pana Jacka Fedorowicza zapraszamy do Biblioteki Głównej, ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■
■ Konsultacje zostaną przeprowadzone w dniu 18 lutego 2019 roku w formie spotkania Prezydenta Miasta Świnoujście z mieszkańcami Miasta w siedzibie Urzędu Miasta ul. Wojska Polskiego 1/5, sala nr 1 w godz. 14:00 -15:30 ■ W wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru na stanowisko – Kierownik portu jachtowego, nie wpłynęła żadna oferta spełniająca wymagania formalne. Na powyższe stanowisko zostanie ogłoszony kolejny nabór ■ W związku z żałobą narodową, Gala Nagrody Prezydenta Miasta Świnoujście TRYTON 2018 odbędzie się w sobotę o godzinie 19.00. Miejsce pozostaje bez zmian – hotel Radisson Blu ■ „14” pensja dla wybranych, czyli Prezydent przyznał nagrody, bo… chciał? Cztery nagrody uznaniowe dostali w grudniu ubiegłego roku zastępcy prezydenta Świnoujścia, skarbnik miasta i sekretarz. Łącznie na kwotę ponad 27 tysięcy złotych. Odpowiedź Hanny Lachowskiej w sprawie uzasadnienia dla tak hojnych wyróżnień to… Najlepiej sami zobaczcie! W grudniu ubiegłego roku prezydent Janusz Żmurkiewicz przyznał nagrody uznaniowe czworgu pracowników Urzędu Miasta. Najwięcej, bo 7813 złotych dostała I zastępca prezydenta Barbara Michalska, II zastępca prezydenta Paweł Sujka – 6511 złotych. Skarbnik miasta Iwona Górecka-Sęczek – 7162 złotych, a sekretarz miasta Iwona Szkopińska – 5860 złotych ■ 15-letni wrocławianin został zaatakowany i pobity na ulicy. Zdarzenie rozegrało się na ulicy Grunwaldzkiej, na odcinku między PEC-em a C.H.Uznam. Kilkuosobowa grupa nastolatków najpierw zaczepiała, potem pobiła 15-latka. W piątek przed godziną 19.00 policja została wezwana do ulicznego pobicia. Radiowóz przyjechał na sygnale. Na miejscu policjanci zastali 15-latka pochodzącego z Wrocławia, który zgłosił, że został uderzony przez agresywnego nastolatka. Przyjechała również karetka, która odwiozła poszkodowanego chłopaka do szpitala. Tak jednak okazało się, że nie odniósł on poważniejszych obrażeń ■ Od 6 lutego do końca miesiąca obowiązuje zmiana organizacji ruchu na ulicy Barlickiego, na odcinku od przejazdu kolejowego przy straży pożarnej do wiaduktu OT Port. Ruch pojazdów będzie odbywał się tam wahadłowo, odcinkami, które będą przesuwane w miarę postępu robót. Zmiana organizacji ruchu jest związana z przygotowaniami do przebudowy ulicy Barlickiego i budowy wzdłuż niej ścieżki rowerowej. To zdecydowanie poprawi bezpieczeństwo ■ Czy autobusy UBB wjadą na polską część wyspy Uznam? Komisja Europejska uruchomiła wobec Polski procedurę naruszenia unijnego prawa. Chodzi o dostęp do międzynarodowego rynku usług autokarowych i autobusowych. Czy tę historię mogły wywołać zdarzenia ze Świnoujścia z 2017 roku? ■ Pracownicy żeglugi martwią się o prom „Karsibór IV” ■ Gminny Program Wspierania Rodziny na lata 2019-2021 został, bez dyskusji na sesji przyjęty przez radnych. Projekt był wcześniej szeroko omawiany podczas posiedzeń stałych komisji Rady przez Gabrielę Poniedziałek-Petruk dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie ■