POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [15.01.2018, 07:11:21] • Świnoujście

Panie z Banku WOŚP-20 godzin żmudnej pracy!

Panie z Banku WOŚP-20 godzin żmudnej pracy!

fot. WOŚP

Wzięły na siebie najbardziej odpowiedzialną i najbardziej żmudną pracę, odpowiedzialność za pieniądze zebrane w trakcie finału. Przeliczenie wszystkich zebranych puszek była to ogromna praca. Dodajmy-przeliczenie co do grosika, a najdrobniejszego bilonu w puszkach nie brakowało. Jedynym pocieszeniem był fakt, że kwotę posortowanego bilonu można było podliczać w mechanicznej zliczarce lecz i ona, po pewnym czasie zaczęła odmawiać posłuszeństwa. Na szczęście nie zawiodły One!

Sortowały, przeliczały, sumowały. Widząc jak wielką i ciężką wykonują pracę, przez pewien czas, grupa członków sztabu spontanicznie przysiadła się do stołów bankowych by pomóc w sortowaniu bilonu. Co pewien czas, z radością , jedna z pań podawała informatykowi sztabu nową wartość, którą można było nanieść na licznik w sztabie. To były najradośniejsze chwile w pracy sztabu.

Za nimi stała praca całego sznurka ludzi dobrej woli. Nie byłoby jednak tej radości bez przysłowiowej „kropki nad i”. Tę zawsze stawiały panie z banku WOŚP.

Panie z Banku WOŚP-20 godzin żmudnej pracy!

fot. WOŚP

178 479 złotych to kwota jaką przeliczyły panie z banku WOŚP do końca pracy sztabu orkiestry w Świnoujściu. Ostateczna kwota może jeszcze zostać powiększona o pieniądze uzyskane z trwających aukcji allegro świnoujskiego sztabu.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 40, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 40

Gość • Środa [17.01.2018, 22:30:48] • [IP: 176.221.122.***]

liczyły Panie z kilku Banków w Świnoujściu oraz Panie, które nigdy z bankowością nie miały do czynienia. MBanku nie ma w naszym mieście, więc tym bardziej należą Im się wielkie podziękowania, ponieważ robiły to w własnej nieprzymuszonej woli, w swoim wolnym czasie. Jak ktoś umie szybciej liczyć to zapraszamy za rok, każda para rąk przy liczeniu się przyda.

ilustracja do 12:52 • Wtorek [16.01.2018, 03:25:36] • [IP: 109.243.185.**]

P.Jaki w „Kawa na Ławę”(TVN 24):" Woodstock jest organizowany z tego, że pieniądze z WOŚP są „przeciągane”, niewydawane. I z tych odsetek jest finansowany. Całe szczęście, że można wspierać fundacje, które nie promują wartości aborcyjnych.Ludzie, którzy wpłacają na WOŚP, nie wiedzą, że te zasoby są wykorzystywane na przykład do organiz. Woodstocku, na którym promowane są wartości związane z cywilizacją śmierci, walczące z dziećmi z zesp.Downa"--Na to Owsiak:" My także kupujemy sprzęt na psychogeriatrię. Jak pan takie bzdury opowiada, to boję się o prawo w tym kraju. Mówienie takich słów, że to jest „cywiliz. śmierci”, to może powstało na pana osiedlu, wśród bloków". {G.Wybor.atakowała Jakiego, że wychował się w bloku}(..)Gramy też dla ciebie i dla twojego dziecka!" {znów przytyk personalny, bo dziecko P.J.ma zesp.Downa} --Jaki:"„Żądam od proaborcyjnych Owsiaka i Wyborczej, aby się odczepili od mojego dziecka! Hipokryci! Gdyby stosować Waszą ideologię z czarnych marszów, moje dziecko by się nigdy nie urodziło!”

Gość • Poniedziałek [15.01.2018, 23:57:21] • [IP: 176.221.113.**]

Tort melonowy z kokosami. Niby wydawało się dziwne ale jak zobaczyłem na nim mrówkę całą to już była jasna sprawa.

Gość • Poniedziałek [15.01.2018, 23:55:54] • [IP: 176.221.113.**]

Żebranina.

Gość • Poniedziałek [15.01.2018, 23:01:21] • [IP: 94.254.228.***]

Gdyby tak zsumował IQ piszących tu PiSowców, pewnie by wyszło IQ mniej niż 70 :)

Gość • Poniedziałek [15.01.2018, 22:57:29] • [IP: 92.42.112.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [15.01.2018, 18:58:27] • [IP: 94.254.228.***]

Gdyby tak zsumował IQ piszących tu PiSowców, pewnie by wyszło IQ

Gość • Poniedziałek [15.01.2018, 18:51:57] • [IP: 31.0.87.***]

Przeszłam wczoraj pół miasta i nikt mnie nie zaczepił, słabo zbierali! Ani koło Uznamu nikogo nie było, ani koło tej mini Galerii gdzie jest Kik !

Gość • Poniedziałek [15.01.2018, 18:19:17] • [IP: 83.11.181.***]

lewicowo -liberalna sekta, bloger Matka Kurka wie co w trawie piszczy...

Gość • Poniedziałek [15.01.2018, 18:16:35] • [IP: 86.82.99.**]

Cieniutko...lewacka imprezka wygasa

Gość • Poniedziałek [15.01.2018, 17:29:18] • [IP: 188.146.198.***]

WOŚP😈😈😈

Gość • Poniedziałek [15.01.2018, 17:26:49] • [IP: 93.94.188.***]

No i Brawo! I to mimo że WICEPREZYDENTOWA chodziła po szkołach i straszyła nauczycielki że ZBIÓRKA NA WOŚP JEST ZABRONIONA!

Gość • Poniedziałek [15.01.2018, 16:47:17] • [IP: 95.129.226.**]

Serdeczne gratulacje dla Pań kasjerek.

Gość • Poniedziałek [15.01.2018, 16:08:31] • [IP: 94.254.225.***]

Pisowscy debile ze wschodu mogą przestać męczyć swoją biedną szarą komórkę i przestać komentować

Jolka • Poniedziałek [15.01.2018, 15:31:11] • [IP: 78.88.31.**]

Wielki plus dla tych co grali na WOŚP i dla wszystkich którzy uczestniczą w każdym wspólnym dziele , wielki minus dla tych wszystkich marudów i złośliwców z forów radzę swoją negatywną energię wykorzystać na bardziej pożyteczne dzieło nie chcecie dawać nie dajcie przeciez możecie kupić sobie jeszcze jedno Piwo ?? a może coś bardziej pożytecznego np pomóc słabszemu tak najbardziej bezinteresownie. Powodzenia !

j444 • Poniedziałek [15.01.2018, 15:21:21] • [IP: 176.221.123.**]

Jak czytam takie komentarze" Gość • Poniedziałek [15.01.2018, 12:52:18] • [IP: 92.42.113.***]" to odnoszę wrażenie, że pensjonariusze zakładu psychiatrycznego dorwali sie do kompa.

Gość • Poniedziałek [15.01.2018, 15:10:14] • [IP: 80.245.191.***]

Liczyły p.z banku PEKAO SA jak co roku mimo że to nie ich bank mógł w uczestniczyć w WOŚP wielkie brawa dla pań, jesteście najlepsze.

Gość • Poniedziałek [15.01.2018, 13:46:52] • [IP: 37.47.133.***]

UUUUU dużo mniej niż w tamtym roku ! Czyżby mieszkańcy Świnoujścia oprzytomnieli?

Gość • Poniedziałek [15.01.2018, 13:46:08] • [IP: 92.42.118.***]

Ludzie, czytajcie ze zrozumieniem!Panie z banku WOŚP jest napisane, czyli wolontariuszki liczyły pieniądze.PKO SA już w zeszłym roku nie brał udziału w akcji, bo pisiory zabronili!

Gość • Poniedziałek [15.01.2018, 13:33:32] • [IP: 2.108.234.**]

Pierwsze słyszę ze istnieje Bank WOŚP...

Gość • Poniedziałek [15.01.2018, 13:14:56] • [IP: 37.47.182.***]

Można było za te pieniądze kupić coś dla szpitala. A tak owsik ma 170 tysięcy w kieszeni więcej...

Gość • Poniedziałek [15.01.2018, 12:52:18] • [IP: 92.42.113.***]

Krawaty samobójcy na aukcjach WOŚP i atak Owsiaka na niepełnosprawne dziecko Patryka Jakiego, to jest rekord 2018. Czegoś takiego jeszcze świat nie widział w sferze" dobroczynności"

Gość • Poniedziałek [15.01.2018, 12:41:08] • [IP: 178.238.249.**]

Do narcyz, to widać, że pojąć nie możesz naprawdę, do 203 licz licz na pomoc z serduszkiem jak ci potrzeba będzie licz licz, a za dobre rady jak liczyć dziękujemy i zapraszamy mąduuuurutkich do działania w sztabie zobaczymy jak będą wtedy mówić. Ale na pewno schowają się do mysiej dziury.

Gość • Poniedziałek [15.01.2018, 12:18:03] • [IP: 80.245.189.***]

Oj sknerusy... niecałe 6 zł na mieszkańca - to chyba WSTYD! a dla Pań WIELKIE DZIĘKUJĘ :-)))

Gość • Poniedziałek [15.01.2018, 12:06:38] • [IP: 176.221.122.***]

Brawo Wy, brawo MY!!

Oglądasz 1-25 z 40
■ Nieznani sprawcy napadli na taksówkarza ze Świnoujścia na drodze DK3. Do zdarzenia doszło między Przybiernowem a Babigoszczą. Sprawcy uciekli, trwa policyjna obawa. Do taksówki pana Mirosława ze Świnoujścia wsiadło dziś rano prawdopodobnie dwóch pasażerów. Samochód udał się w stronę Szczecina. Między Przybiernowem a Babigoszczą taksówkarz został zaatakowany i wyrzucony z auta. Sprawcy ukradli samochód i oddalili się w nieznanym kierunku. Taksówkarza w ciężkim stanie zabrał śmigłowiec LPR. Trwa policyjna obława na sprawców napadu i kradzieży. ■ Premier Mateusz Morawiecki ogłosił, że wybory samorządowe odbędą się w niedzielę 21 października 2018 r. Zgodnie z terminarzem, druga tura wyborów na wójtów, burmistrzów odbędzie się 2 tygodnie później, czyli 4 listopada. Od dziś - przez 9 dni - partie polityczne, koalicje, stowarzyszenia, organizacje społeczne i sami wyborcy mogą tworzyć komitety wyborcze. 21 października będziemy głosowali na swoich przedstawicieli do rad gmin, powiatów, sejmików wojewódzkich, a także wójtów, burmistrzów i prezydentów miast. Od momentu ogłoszenia aktu zarządzenia wyborów rusza też kampania wyborcza. ■ Mieszkańcy coraz częściej krytycznie oceniają inwestycyjne pomysły i decyzje obecnej władzy. Tym razem wiele emocji wywołało otoczenie Szkoły Podstawowej nr 6 przy ul. Kościuszki. To pewne, że najłatwiej się inwestuje kiedy przestrzeń jest pusta, stąd pewnie bezmyślna decyzja o likwidacji całej dotychczasowej zieleni przed szkołą. Urząd co prawda zapowiada, że nie długo pojawią się tam nowe nasadzenia drzewek, ale obecne wrażenia są po prostu złe ■ Powrócili cali i zdrowi. O godzinie 7.30, na pokładzie promu "Gryf" powrócili do Świnoujścia strażacy uczestniczący w akcji gaszenia pożarów lasów w Szwecji. W uroczystości powitania uczestniczyli premier Morawiecki i szef MSWiA ■ Firma Astaldi poinformowała, że nie podpisze umowy na zaprojektowanie i budowę tunelu pomiędzy wyspami Uznam i Wolin w Świnoujściu. Umowa miała być podpisana w wyznaczonym przez Miasto terminie 3 sierpnia. Kilkanaście godzin przed wyznaczonym terminem Włosi podjęli ostateczną decyzję o rezygnacji z kontraktu. W komunikacie na tę okoliczność włoska spółka informuje: "Astaldi odstępuje od podpisania umowy na projekt: „Usprawnienie połączenia komunikacyjnego pomiędzy wyspami Uznam i Wolin w Świnoujściu – budowa tunelu pod Świną” z powodu: Upływu prawie dwóch lat od przedstawienia oferty do rozpoczęcia robót Braku rzeczywistej waloryzacji kosztów robót w Polsce, które tylko w ostatnim czasie wzrosły o 30 proc. Dużego ryzyka wydłużania się procedur rozliczania robót dodatkowych Braków w dostępie do zasobów materiałowych i osobowych na polskim rynku" ■