POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [15.01.2018, 07:11:21] • Świnoujście

Panie z Banku WOŚP-20 godzin żmudnej pracy!

Panie z Banku WOŚP-20 godzin żmudnej pracy!

fot. WOŚP

Wzięły na siebie najbardziej odpowiedzialną i najbardziej żmudną pracę, odpowiedzialność za pieniądze zebrane w trakcie finału. Przeliczenie wszystkich zebranych puszek była to ogromna praca. Dodajmy-przeliczenie co do grosika, a najdrobniejszego bilonu w puszkach nie brakowało. Jedynym pocieszeniem był fakt, że kwotę posortowanego bilonu można było podliczać w mechanicznej zliczarce lecz i ona, po pewnym czasie zaczęła odmawiać posłuszeństwa. Na szczęście nie zawiodły One!

Sortowały, przeliczały, sumowały. Widząc jak wielką i ciężką wykonują pracę, przez pewien czas, grupa członków sztabu spontanicznie przysiadła się do stołów bankowych by pomóc w sortowaniu bilonu. Co pewien czas, z radością , jedna z pań podawała informatykowi sztabu nową wartość, którą można było nanieść na licznik w sztabie. To były najradośniejsze chwile w pracy sztabu.

Za nimi stała praca całego sznurka ludzi dobrej woli. Nie byłoby jednak tej radości bez przysłowiowej „kropki nad i”. Tę zawsze stawiały panie z banku WOŚP.

Panie z Banku WOŚP-20 godzin żmudnej pracy!

fot. WOŚP

178 479 złotych to kwota jaką przeliczyły panie z banku WOŚP do końca pracy sztabu orkiestry w Świnoujściu. Ostateczna kwota może jeszcze zostać powiększona o pieniądze uzyskane z trwających aukcji allegro świnoujskiego sztabu.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 40, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 40

Gość • Środa [17.01.2018, 22:30:48] • [IP: 176.221.122.***]

liczyły Panie z kilku Banków w Świnoujściu oraz Panie, które nigdy z bankowością nie miały do czynienia. MBanku nie ma w naszym mieście, więc tym bardziej należą Im się wielkie podziękowania, ponieważ robiły to w własnej nieprzymuszonej woli, w swoim wolnym czasie. Jak ktoś umie szybciej liczyć to zapraszamy za rok, każda para rąk przy liczeniu się przyda.

ilustracja do 12:52 • Wtorek [16.01.2018, 03:25:36] • [IP: 109.243.185.**]

P.Jaki w „Kawa na Ławę”(TVN 24):" Woodstock jest organizowany z tego, że pieniądze z WOŚP są „przeciągane”, niewydawane. I z tych odsetek jest finansowany. Całe szczęście, że można wspierać fundacje, które nie promują wartości aborcyjnych.Ludzie, którzy wpłacają na WOŚP, nie wiedzą, że te zasoby są wykorzystywane na przykład do organiz. Woodstocku, na którym promowane są wartości związane z cywilizacją śmierci, walczące z dziećmi z zesp.Downa"--Na to Owsiak:" My także kupujemy sprzęt na psychogeriatrię. Jak pan takie bzdury opowiada, to boję się o prawo w tym kraju. Mówienie takich słów, że to jest „cywiliz. śmierci”, to może powstało na pana osiedlu, wśród bloków". {G.Wybor.atakowała Jakiego, że wychował się w bloku}(..)Gramy też dla ciebie i dla twojego dziecka!" {znów przytyk personalny, bo dziecko P.J.ma zesp.Downa} --Jaki:"„Żądam od proaborcyjnych Owsiaka i Wyborczej, aby się odczepili od mojego dziecka! Hipokryci! Gdyby stosować Waszą ideologię z czarnych marszów, moje dziecko by się nigdy nie urodziło!”

Gość • Poniedziałek [15.01.2018, 23:57:21] • [IP: 176.221.113.**]

Tort melonowy z kokosami. Niby wydawało się dziwne ale jak zobaczyłem na nim mrówkę całą to już była jasna sprawa.

Gość • Poniedziałek [15.01.2018, 23:55:54] • [IP: 176.221.113.**]

Żebranina.

Gość • Poniedziałek [15.01.2018, 23:01:21] • [IP: 94.254.228.***]

Gdyby tak zsumował IQ piszących tu PiSowców, pewnie by wyszło IQ mniej niż 70 :)

Gość • Poniedziałek [15.01.2018, 22:57:29] • [IP: 92.42.112.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [15.01.2018, 18:58:27] • [IP: 94.254.228.***]

Gdyby tak zsumował IQ piszących tu PiSowców, pewnie by wyszło IQ

Gość • Poniedziałek [15.01.2018, 18:51:57] • [IP: 31.0.87.***]

Przeszłam wczoraj pół miasta i nikt mnie nie zaczepił, słabo zbierali! Ani koło Uznamu nikogo nie było, ani koło tej mini Galerii gdzie jest Kik !

Gość • Poniedziałek [15.01.2018, 18:19:17] • [IP: 83.11.181.***]

lewicowo -liberalna sekta, bloger Matka Kurka wie co w trawie piszczy...

Gość • Poniedziałek [15.01.2018, 18:16:35] • [IP: 86.82.99.**]

Cieniutko...lewacka imprezka wygasa

Gość • Poniedziałek [15.01.2018, 17:29:18] • [IP: 188.146.198.***]

WOŚP😈😈😈

Gość • Poniedziałek [15.01.2018, 17:26:49] • [IP: 93.94.188.***]

No i Brawo! I to mimo że WICEPREZYDENTOWA chodziła po szkołach i straszyła nauczycielki że ZBIÓRKA NA WOŚP JEST ZABRONIONA!

Gość • Poniedziałek [15.01.2018, 16:47:17] • [IP: 95.129.226.**]

Serdeczne gratulacje dla Pań kasjerek.

Gość • Poniedziałek [15.01.2018, 16:08:31] • [IP: 94.254.225.***]

Pisowscy debile ze wschodu mogą przestać męczyć swoją biedną szarą komórkę i przestać komentować

Jolka • Poniedziałek [15.01.2018, 15:31:11] • [IP: 78.88.31.**]

Wielki plus dla tych co grali na WOŚP i dla wszystkich którzy uczestniczą w każdym wspólnym dziele , wielki minus dla tych wszystkich marudów i złośliwców z forów radzę swoją negatywną energię wykorzystać na bardziej pożyteczne dzieło nie chcecie dawać nie dajcie przeciez możecie kupić sobie jeszcze jedno Piwo ?? a może coś bardziej pożytecznego np pomóc słabszemu tak najbardziej bezinteresownie. Powodzenia !

j444 • Poniedziałek [15.01.2018, 15:21:21] • [IP: 176.221.123.**]

Jak czytam takie komentarze" Gość • Poniedziałek [15.01.2018, 12:52:18] • [IP: 92.42.113.***]" to odnoszę wrażenie, że pensjonariusze zakładu psychiatrycznego dorwali sie do kompa.

Gość • Poniedziałek [15.01.2018, 15:10:14] • [IP: 80.245.191.***]

Liczyły p.z banku PEKAO SA jak co roku mimo że to nie ich bank mógł w uczestniczyć w WOŚP wielkie brawa dla pań, jesteście najlepsze.

Gość • Poniedziałek [15.01.2018, 13:46:52] • [IP: 37.47.133.***]

UUUUU dużo mniej niż w tamtym roku ! Czyżby mieszkańcy Świnoujścia oprzytomnieli?

Gość • Poniedziałek [15.01.2018, 13:46:08] • [IP: 92.42.118.***]

Ludzie, czytajcie ze zrozumieniem!Panie z banku WOŚP jest napisane, czyli wolontariuszki liczyły pieniądze.PKO SA już w zeszłym roku nie brał udziału w akcji, bo pisiory zabronili!

Gość • Poniedziałek [15.01.2018, 13:33:32] • [IP: 2.108.234.**]

Pierwsze słyszę ze istnieje Bank WOŚP...

Gość • Poniedziałek [15.01.2018, 13:14:56] • [IP: 37.47.182.***]

Można było za te pieniądze kupić coś dla szpitala. A tak owsik ma 170 tysięcy w kieszeni więcej...

Gość • Poniedziałek [15.01.2018, 12:52:18] • [IP: 92.42.113.***]

Krawaty samobójcy na aukcjach WOŚP i atak Owsiaka na niepełnosprawne dziecko Patryka Jakiego, to jest rekord 2018. Czegoś takiego jeszcze świat nie widział w sferze" dobroczynności"

Gość • Poniedziałek [15.01.2018, 12:41:08] • [IP: 178.238.249.**]

Do narcyz, to widać, że pojąć nie możesz naprawdę, do 203 licz licz na pomoc z serduszkiem jak ci potrzeba będzie licz licz, a za dobre rady jak liczyć dziękujemy i zapraszamy mąduuuurutkich do działania w sztabie zobaczymy jak będą wtedy mówić. Ale na pewno schowają się do mysiej dziury.

Gość • Poniedziałek [15.01.2018, 12:18:03] • [IP: 80.245.189.***]

Oj sknerusy... niecałe 6 zł na mieszkańca - to chyba WSTYD! a dla Pań WIELKIE DZIĘKUJĘ :-)))

Gość • Poniedziałek [15.01.2018, 12:06:38] • [IP: 176.221.122.***]

Brawo Wy, brawo MY!!

Oglądasz 1-25 z 40
■ Przytór-Łunowo. Stała organizacja ruchu na ulicy Zalewowej. Od najbliższego piątku 19. października 2018 r. na ulicy Zalewowej, odcinek od ul. Sąsiedzkiej do ul. Szmaragdowej, zostanie wprowadzona stała organizacja ruchu. Prosimy o szczególne zwracanie uwagi na oznakowanie i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. UM Świnoujście ■
■ Z przyczyn organizacyjnych oficjalne ogłoszenie wyników Budżetu Obywatelskiego 2019 zostało przełożone na przyszły tydzień. O dokładnym terminie i miejscu poinformuję Państwa osobnym e-mailem - informuje Hanna Lachowska Biuro Informacji i Konsultacji Społecznych ■ 71-letnia kobieta zginęła pod kołami TIR-a. Do tragedii doszło kilkanaście minut po godzinie 11 na przejściu dla pieszych ■ Święto Edukacji po świnoujsku, czyli kampania wyborcza na koszt podatnika ■ Dotyczy utrudnień w ruchu na ul. Bydgoskiej. Od 10 października 2018r. do 30 kwietnia 2019r. roku w związku z prowadzonymi pracami dotyczącymi modernizacji i przebudowy, wyłączona z ruchu będzie ulica Bydgoska, na odcinku od skrzyżowania z ulicą Gdańską poprzez skrzyżowanie z ulicą Olsztyńską, które też będzie objęte przebudową i dalej od skrzyżowania z ulicą Olsztyńską do skrzyżowania z ulicą Zamkową. Prosimy o rozważną jazdę, przestrzeganie oznakowania pionowego i poziomego oraz poleceń wydawanych przez osoby kierujące ruchem. Za utrudnienia przepraszamy. WIM UM ■ Jarosław Kaczyński: Władza absolutna demoralizuje absolutnie. W Polsce jest wiele miast, w których urzędują prezydenci od kilku kadencji. Wieloletnie sprawowanie władzy przez jedną osobę budzi kontrowersje. O tak długo sprawujących władzę prezydencką, wypowiedział się publicznie w dniu 06 października 2018 r. Prezes PiS Jarosław Kaczyński w czasie spotkania przedwyborczego w Krośnie, gdzie PiS walczy o zmianę na funkcji Prezydenta ■ Czy grozi nam zamknięcie przeprawy? 40-letnie pomosty przy promach Karsibór uginają się pod ciężarem dużych pojazdów. Sami pracownicy żeglugi nieraz patrzą na sytuację z niepokojem, jednak zdaniem kierownictwa żeglugi, nie ma powodów do obaw. ■ Bardzo groźny wypadek wydarzył się w środę wieczorem na torach. Pociąg relacji Przemyśl-Świnoujście potrącił mężczyznę który leżał na torach przy tzw. "dzikim przejściu". Jak się nieoficjalnie dowiedziała nasza redakcja, stan około 60-latka jest ciężki ■ Syn kierowcy taksówki, który został pobity w sierpniu tego roku, odebrał z Berlina skradziony samochód ojca. W środku były narkotyki i pałka teleskopowa ■ Mieszkaniec Przytoru: Nie możemy spać przez muczenie krów! Niech ktoś pomoże! Do redakcji portalu iswinoujscie.pl zwrócił się mieszkaniec Przytoru z prośbą o nagłośnienie problemu, który nęka jego oraz sąsiadów. Chodzi o muczenie krów ■ Niemiecki rynek w ogniu! Z szalejącym pożarem walczyło 6 zastępów straży pożarnej! Właściciele stali ze łzami w oczach. Po godzinie 02:00, dyspozytor Państwowej Straży Pożarnej odebrał zgłoszenie o palących się punktach handlowych przy ulicy Wojska Polskiego. Jak się okazało, kilkumetrowe płomienie trawiły dobytek właścicieli i zaczęły obejmować drzewa oraz pobliskie zabudowania. Do walki z ogniem skierowani zostali strażacy ze Świnoujścia, jednak szybko okazało się, że ogień pod wpływem wiatru wymyka się spod kontroli i potrzebne będzie wsparcie ■ W biały dzień niemal w centrum miasta został pobity człowiek ■ Alarmujące wieści o zatrutych parówkach znów wstrząsnęły posiadaczami psów. Dwa miesiące temu wszyscy szukali truciciela, który rozrzucał śmiercionośną żywność w parku przy Chopina. Teraz parówki nafaszerowane trutką na szczury są rozrzucane na osiedlu Gdyńska. W tej sprawie piszą do nas przerażeni Czytelnicy, którzy boją się o swoje pieski ■ Świat polityki jest jak poker, do ostatniej rozgrywki nie można się zdradzić i trzeba zachować kamienną twarz, nawet gdy karta nie idzie po naszej myśli. Przekonał się o tym Mateusz Rojewski z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, który przyznał, że kandydatem Prawa i Sprawiedliwości w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście jest Janusz Żmurkiewicz. Teraz jego przełożeni zapowiadają, że wobec Pana Mateusza Rojewskiego zostaną wyciągnięte konsekwencje służbowe! Wszystko zaczęło się od pytania jednego z mieszkańców Świnoujścia, odnośnie kandydata PiS w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście, przesłanego w formularzu „Napisz do Ministra”. Odpowiedzi udzielił pracownik Biura Ministra – Mateusz Rojewski, który poinformował że kandydatem PiS jest obecny prezydent – Janusz Żmurkiewicz ■ Masowo oszukuje na portalu OLX i twierdzi że zarobił ponad 2 miliony. Kim jest Kacper ze Świnoujścia? Zobacz film! ■ Dar krwi jest darem życia - Czytelniczka dziękuje wszystkim, którzy pomogli jej mamie ■ Zderzenie rowerzystów może mieć naprawdę poważne skutki. Do takiego wypadku doszło w piątek na ścieżce rowerowej przy ulicy Matejki, gdzie 13-latek zajechał drogę innemu rowerzyście. Wskutek zderzenia chłopiec upadł na chodnik doznając urazu głowy na tyle poważnego, że został przetransportowany do jednego ze szpitali w Szczecinie. ■ Już dawno przywykliśmy do widoku dzików przechadzających się ulicami, czasem można spotkać wytwornego lisa lub nawet godnego borsuka. Ale lubieżny Łoś, to coś nowego. Ostrzegamy mieszkańców, w mieście grasuje ciekawski łoś, niedyskretnie podglądający mieszkańców przez okna. Chrońmy żony, matki i małe dzieci, prawdziwe zwierzę grasuje po mieście ■ Na jednej z działek znaleziono zwłoki dwóch osób. Oględziny miejsca trwały do późnych godzin nocnych. W sprawie prowadzone jest śledztwo. Wczoraj w godzinach popołudniowych za świetlicą Ogrody Granica znaleziono ciała dwóch osób. Zwłoki kobiety i mężczyzny były już w stanie rozkładu. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że denaci mieli ponad 60 lat. Ciało mężczyzny wisiało wewnątrz, kobiety leżało. Na miejscu zjawił się prokurator, policja, wezwano również strażaków, którzy pomagali w akcji po zmroku, doświetlając teren. Ciała zostały zabezpieczone do sekcji zwłok i zabrane ■