POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [15.01.2018, 13:33:24] • Świnoujście

Pies wypadł z wieżowca!

Pies wypadł z wieżowca!

fot. Sławomir Ryfczyński

Zwierzę wypadło z 4 piętra bloku przy ulicy Matejki 12. Pies upadł na chodnik, dwa metry od budynku. Na miejsce wezwano 2 patrole policyjne. Policjanci zaczęli sprawdzać, kto jest właścicielem psa. Szybko okazało się, że właścicielką jest mieszkanka bloku. Jak przyznał w rozmowie z dziennikarzem portalu iswinoujscie.pl, syn kobiety, pies ma już swoje lata, jest ślepy. Wszystko wskazuje na to, że zwierzę najprawdopodobniej wypadło z balkonu. Okoliczności zdarzenia będzie jednak badać policja.

Wszystko wydarzyło się w poniedziałek, po godzinie 12:00.

Pies wypadł z wieżowca!

fot. Sławomir Ryfczyński

Na chodniku przy ulicy Matejki leży pies. Na miejsce zostają wezwane 2 patrole policji.

Pies wypadł z wieżowca!

fot. Sławomir Ryfczyński

Funkcjonariusze okrywają pieska folią, a następnie przewożą zwierzę do weterynarza. Upadek z 4 piętra na pewno spowodował poważne obrażenia. Miejmy nadzieję, że pies jak najszybciej wróci do pełni sił.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 118, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 118

Gość • Sobota [27.01.2018, 23:37:35] • [IP: 37.248.157.**]

Pies umarl

Gość • Piątek [19.01.2018, 11:19:07] • [IP: 93.94.187.**]

IP234 Sam sie przeciśnij debilu, co za tuman!

Gość • Czwartek [18.01.2018, 00:07:55] • [IP: 92.42.118.**]

biedactwo, jak się ma psinka?

Gość • Środa [17.01.2018, 19:14:47] • [IP: 92.42.119.***]

I co z psem zyje?gdzie jest.

Gość • Środa [17.01.2018, 00:47:55] • [IP: 85.113.170.***]

Niech pies juz tam nie wraca, był bity i szarpany, W domu częste imprezy, więc pies był tam workiem...

Gość • Wtorek [16.01.2018, 20:39:31] • [IP: 92.42.119.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [16.01.2018, 20:31:24] • [IP: 31.0.83.**]

Na pewno sam nie wypadl !! Chore! Patologia!

Gość • Wtorek [16.01.2018, 18:17:21] • [IP: 5.172.234.***]

Barierki na balkonie sa szerokie i sie przecisnol

Gość • Wtorek [16.01.2018, 16:42:10] • [IP: 92.42.114.**]

paskudne potwory bog nie ruchliwy ale sprawiedliwy karma wraca

WTF • Wtorek [16.01.2018, 16:08:01] • [IP: 176.221.123.***]

Co za k... ludzie!! Jak pies mógł wypaść przez okno? To się nie zdarza pewno go skur... wyrzucił. Won ze Ścia do Afryki bydlaki!! Szkoda biednego pieska!!

Gość • Wtorek [16.01.2018, 14:58:44] • [IP: 93.94.187.**]

IP93.94.191 zaje. ..ty komentarz sama prawda.Moim zdaniem też pies nie wypadł sam przez okno nie ma takiej OPCJI. ZNĘCALI SIĘ NAD NIM.

Gość • Wtorek [16.01.2018, 13:29:32] • [IP: 31.0.34.**]

Jak to mozliwe zeby sam wypadl...

Gość • Wtorek [16.01.2018, 13:15:39] • [IP: 178.238.247.***]

No to jeśli był na balkonie a nikogo nie bylo w domu, to tylko psychopaci zostawiają psa zimą na balkonie.

Gość • Wtorek [16.01.2018, 11:43:26] • [IP: 95.160.158.**]

Po pierwsze, jest za duży aby przecisnac sie przez kraty a po drugie spadlby na rabaty a nie na chodnik.To wymaga wyjasnienia.

Gość • Wtorek [16.01.2018, 11:34:07] • [IP: 93.94.191.***]

"Wszystko wskazuje na to, że zwierzę najprawdopodobniej wypadło z balkonu" WSZYSTKO, CZYLI CO? PROSZĘ, NIECH AUTOR ARTYKUŁU NAPISZE CO? BO JAK NA RAZIE TO WSZYSTKO WSKAZUJE NA TO, ŻE PIESEK DOSTAŁ NIEZŁEGO KOPA, ŻEBY TAK WYLECIEĆ. JAK POLICJA UWIERZY W PSA SAMOBÓJCĘ, TO CÓŻ, POZOSTANIE PO PROSTU POLICJĄ Z KAWAŁÓW O POLICJANTACH.

Gość • Wtorek [16.01.2018, 11:26:06] • [IP: 178.238.253.**]

No to w końcu kto ma rację, sąsiedzi co widzieli jak był wyrzucany, czy spadł sam, tylko w jaki sposób!

Gość • Wtorek [16.01.2018, 10:04:28] • [IP: 5.172.237.**]

Nie zostal bo policja stwierdzila ze to byl wypadek i nikt nie mogl go wyrzucic bo nie bylo nikogo w domu wiec prosze troche pomyslec a z balkonu zlecial sam a zyje tylko dlatego ze spadl na krzaki i z krzakow sie zsnoal na chodnik

Gość • Wtorek [16.01.2018, 09:33:51] • [IP: 37.47.176.**]

Idź do policji i pracuj jak ci 2 patrole za dużo i rób ważniejsze rzeczy

Gość • Wtorek [16.01.2018, 09:32:12] • [IP: 164.127.32.***]

Ludzie, opanujcie się z tymi oskarżeniami, że ktoś psa wyrzucił. Życie jest na tyle różnorodne, że tak powiem, że nie przewidzisz wszystkiego - np. wygnie sie pręt, coś" puści" i po sprawie. Kiedys osłupiały zobaczyłem 3-letnie dziecko, jak wyszło na parapet domu na parterze, ale miało pod soba przepaść ok.2, 5 metrową. Okno było niby wąsko otwarte, ale dzieciak przeszedł. Rzuciłem się do drzwi bloku - zacząłem dzwonić po przypuszczalnych numerach tego mieszkania, ktoś otworzył, ale nie ci z mieszkania, wskazano drzwi obok, zapukaliśmy - matka do tego momentu nic nie wiedziała, zabrała dziecko z parapetu.

Gość • Wtorek [16.01.2018, 09:25:47] • [IP: 94.254.226.**]

Biedne psisko

Gość • Wtorek [16.01.2018, 09:22:28] • [IP: 37.187.147.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [16.01.2018, 09:04:17] • [IP: 83.8.108.**]

czy właściciel psa już został zatrzymany?

Gość • Wtorek [16.01.2018, 08:56:51] • [IP: 93.94.184.**]

Gość • Wtorek [16.01.2018, 00:38:09] • [IP: 176.221.122.***] Na jakiej podstawie wydajesz wyrok że znęcano się nad psem.Idź się może leczyć człowieku!

Gość • Wtorek [16.01.2018, 07:50:55] • [IP: 62.69.229.***]

super, że żyje -cieszę się