POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [18.01.2018, 16:35:26] • Świnoujście

Atak zimy!

Atak zimy!

fot. Sławomir Ryfczyński

Do Świnoujścia dotarła wreszcie prawdziwa zima. W czwartek, od godzin popołudniowych mocno sypie śnieg. Szczególną uwagę muszą zachować piesi oraz kierowcy. Na chodnikach, oraz drogach jest bardzo ślisko. To jednak nie wszystko. Synoptycy zapowiadają, że wraz z intensywnymi opadami deszczu wystąpią silne podmuchy wiatru.

Jak podaje Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej na Bałtyku powieje z kierunków południowych 5 do 7, skręcający na kierunki wschodnie i wzrastający na 7 do 8, od zachodu przechodzący na kierunki północne i słabnący na 5 do 7 w skali B.

Atak zimy!

fot. Sławomir Ryfczyński

Biały puch przykrył także Plac Wolności. Trzeba przyznać, że zimowa aura w połączeniu ze świątecznymi ozdobami robi wrażenie.

Atak zimy!

fot. Sławomir Ryfczyński

Dodatnie temperatury wskazują na to, że zima nie zatrzyma się u nas na dłużej.


komentarzy: 27, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 27

Gość • Sobota [20.01.2018, 03:19:44] • [IP: 80.245.179.***]

snieg? pewnie wina pisu

Gość • Piątek [19.01.2018, 21:47:32] • [IP: 91.217.161.***]

atak zimy to jest w USA. Tu mamy lekki opad sniegu na 3 centymetry, wiec sie nie podniecac. Atak zimy bylby wtedy jakby zaczelo padac ze dwa dni na metr sniegu. Ludzie juz zapomnieli jak wyglada atak zimy. To to jest sr...ka a nie atak zimy. Troche sniegu, zaraz deszcz, temperatura ledwo na minusie. Minus 20 i metr sniegu, to jest ZIMA :)

Gość • Piątek [19.01.2018, 18:46:29] • [IP: 80.245.178.***]

MROZU NIE MA !! NA ZIMĘ JAKOŚCIOWO DOBRĄ MUSIMY JESZCZE poCZEKAĆ.

Gość • Piątek [19.01.2018, 15:33:06] • [IP: 178.238.251.***]

Wolę śnieg zimą niż deszcz.

• Piątek [19.01.2018, 12:57:45] • [IP: 93.205.237.***]

Endlich Winter

Gość • Piątek [19.01.2018, 04:56:30] • [IP: 164.127.159.***]

21:37 -" wypadki, choroby, ból narodzin, cierpienia, kłótnie w rodzinie - tylko człowiek bez wyobraźni lubi... życie"- tak można by rozszerzyć zakres przedmiotowy tego zdania, by ukazać jego absurdalność.

Gość • Czwartek [18.01.2018, 21:48:10] • [IP: 62.69.254.***]

miasto nie odsnieza to ja nie odsniezam wokol swojej posesji- w d.. to mam

Gość • Czwartek [18.01.2018, 21:37:39] • [IP: 80.245.179.***]

Dotarła WRESZCIE ? Wypadki, połamane nogi, zamarznięci ludzie, popękane rury itd. Tylko człowiek bez wyobraźni lubi zimę.

Gość • Czwartek [18.01.2018, 20:30:31] • [IP: 167.114.118.*]

𝗦 𝗭 𝗢 𝗢 𝗢 𝗞 ❗❗❗

Gość • Czwartek [18.01.2018, 19:59:13] • [IP: 83.11.61.***]

Masakra...znów zapomnieli, że lato dawno minęło.Kto w końcu zainteresuje się odśnieżaniem dzielnic Świnoujścia a nie tylko centrum miasta...co roku ta sama sytuacja...a Ż murek znów na prezydenta...

Gość • Czwartek [18.01.2018, 19:48:37] • [IP: 46.134.38.***]

Jaaa cieee plac wolności też ?😂

Gość • Czwartek [18.01.2018, 19:22:09] • [IP: 80.245.188.**]

ona z kościoła wyszła ma prawo przechodzic

Gość • Czwartek [18.01.2018, 19:07:05] • [IP: 92.42.119.***]

a po zimie będzie atak wiosny a następnie atak lata:P;D

Gość • Czwartek [18.01.2018, 19:03:18] • [IP: 178.238.252.**]

NAJPIERW DŁUGO DŁUGO NIC, WYSTARCZY CHWILA I KATAKLIZM O 17:oo jechałam ulica KASZUBSKĄ PANIUSIA ODŚNIEŻAŁA CHODNIK PRZY SWOJEJ POSESJI ZGARNIAJĄC ŚNIEG NA ULICĘ WSPROST POD KOŁA SAMOCHODÓW, FAJNIE CO NIE?

Gość • Czwartek [18.01.2018, 18:53:53] • [IP: 94.254.224.**]

wreszcie choinki wyglądają tak jak powinny, są przyprószone śniegiem

Gość • Czwartek [18.01.2018, 18:39:19] • [IP: 92.42.112.***]

Mrozek szczypie, śnieżek prószy Już za pasem nowy rok To prawdziwy raj dla dzieci Dla drogowców istny szok

Gość • Czwartek [18.01.2018, 18:31:44] • [IP: 93.94.185.***]

Idę pić

Gość • Czwartek [18.01.2018, 18:28:49] • [IP: 79.186.51.***]

Dla mnie mogło by popadać przez pare dni ładnie biało troche mrozu i gitarka 🙂

Gość • Czwartek [18.01.2018, 18:10:24] • [IP: 89.0.194.***]

Ale sensacja, zima snieg i to na wsi? A na pra w dodatku sie stoi jeszcze? Oj buraki, buraki.

Gość • Czwartek [18.01.2018, 18:06:15] • [IP: 78.88.30.**]

I po co to pada? Jutro będzie chlapa i tyle.

Gość • Czwartek [18.01.2018, 17:54:13] • [IP: 77.111.246.*]

ile sie stoji na prą

Gość • Czwartek [18.01.2018, 17:52:53] • [IP: 167.114.118.*]

W styczniu śnieg? ❄ ☃ ⛄ -Tak nie może być, trzeba coś z tym zrobić... ❄ ☃ ⛄ ❄ ☃ ⛄ ❄ ☃ ⛄ ❄ ☃ ⛄

Gość • Czwartek [18.01.2018, 17:29:33] • [IP: 80.153.136.***]

a jak z promami? plywaja normalnie?

Gość • Czwartek [18.01.2018, 17:20:31] • [IP: 92.42.116.**]

Tam non stop ktoś przechodzi mimo braku przejścia :P

Gość • Czwartek [18.01.2018, 17:12:06] • [IP: 188.146.227.***]

Styczeń mamy - tu chyba powinna być w końcu atak zimy!

Oglądasz 1-25 z 27
■ Fundacja Logos wynajmie od 01.09.2019r. lokal użytkowy (dawna Karpatka) z przeznaczeniem na bufet szkolny – sklepik. Informacje w sprawie wynajmu – tel. 91 – 321 23 66 – dyrektor Małgorzata Gołębiowska ■
■ 90-latek wypadł z balkonu. Sąsiedzi podczas snu usłyszeli wołanie o pomoc dochodzące od strony podwórka przy ulicy Marynarzy 7. Jak się okazuje, starszy mężczyzna wypadł z balkonu. Na miejsce przyjechali ratownicy medyczni i policjanci ■ Niedawno pisaliśmy, że lista darczyńców na komitet wyborczy Janusza Żmurkiewicza pokrywa się w części z tym których zwolnił z podatków. Dziś głos w sprawie zabrał sam Janusz Żmurkiewicz ■ Lista darczyńców na komitet wyborczy Janusza Żmurkiewicza pokrywa się w części z tą o firmach, które prezydent Świnoujścia zwolnił z podatku od nieruchomości i nie tylko – zauważa jeden z naszych Czytelników. Inni mieszkańcy zwracają uwagę na relacje prezydenta z właścicielami firm zwolnionych z podatku ■ Ruszył nabór wniosków o dofinansowanie zakupu wózka inwalidzkiego o napędzie elektrycznym ■ Mężczyzna wpadł do kanału portowego. Wyszedł z niego o własnych siłach. Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę. Mężczyzna zagapił się i wpadł do wody. Wyszedł z niej o własnych siłach. Na miejsce przyjechała policja. Około godziny 1.30 przy przeprawie promowej Bielik, po stronie Warszowa, do wody wpadł mężczyzna. Dopłynął on do drabinek i wyszedł z wody o własnych siłach. Po tym, jak wydostał się na powierzchnię, na miejsce dojechała policja ■ Z Terminala w Świnoujściu PGNiG wyekspediowało już 5000 cystern z ładunkiem skroplonego gazu ziemnego (LNG). Największym odbiorcą LNG są stacje regazyfikacji obsługujące miejscowości, które nie mają dostępu do ogólnopolskiej sieci dystrybucji gazu ■ W ubiegłym roku z podatku od nieruchomości prezydent Janusz Żmurkiewicz zwolnił 7 firm. Bywały lata, kiedy przedsiębiorców, którzy skorzystali na takim zwolnieniu, było dwa razy tyle. W ciągu 10 lat z tego powodu do miejskiego budżetu nie wpłynęło ponad 7,5 mln złotych ■