POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [20.01.2018, 14:11:32] • Międzyzdroje

Dachowanie forda przed Międzyzdrojami!

Dachowanie forda przed Międzyzdrojami!

fot. Andrzej Ryfczyński

Kierowca forda stracił panowanie na drodze krajowej numer 3, między Świnoujściem a Międzyzdrojami. Kierowca z niewyjaśnionych jak dotąd przyczyn stracił panowanie na prostym odcinku drogi, wjechał na pobocze i zaczął koziołkować, po czym wylądował na dachu. Na miejsce wezwano policję, pogotowie ratunkowe oraz straż pożarną. Jak udało nam się ustalić, kierującemu osobówką nic się nie stało.

Do wypadku doszło w sobotę.

Dachowanie forda przed Międzyzdrojami!

fot. Andrzej Ryfczyński

Kierowca forda zjechał na pobocze, dalej do rowu i koziołkował około 80 metrów. Jazdę zakończył na dachu. O własnych siłach wyszedł z pojazdu. Miał szczęście, że w tym miejscu nie było drzew. Kolizja z poboczem miała miejsce koło stacji kolejowej Lubiewo o godzinie 13:30.

Dachowanie forda przed Międzyzdrojami!

fot. Andrzej Ryfczyński

Dachowanie forda przed Międzyzdrojami!

fot. Andrzej Ryfczyński

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 66, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 66

Gość • Piątek [26.01.2018, 13:03:23] • [IP: 95.160.156.**]

Nie ciesz się bratku z czyjegoś wypadku, bo ciebie może jeszcze gorszy spotkać

Gość • Czwartek [25.01.2018, 16:17:44] • [IP: 94.254.154.**]

to napewno byl Niemiec z 12 tego. :)

Gość • Wtorek [23.01.2018, 23:14:50] • [IP: 77.253.24.**]

ciekawe kiedy * zabierze ten szrot bo zalega mi pod oknem

Gość • Poniedziałek [22.01.2018, 20:18:14] • [IP: 62.69.203.***]

tak to jest prawda jezdza malolaci nie doswiadczeni ciekawe z kad maja takie wypasione auta no nie z rak pracy bo za mlodzi tym powinna policja sie zaainteresowac ok skoro kupili rodzice i tak sie dzieje to nie jest mi zal rodzicow bo sa w rospaczy oni sami wysylaja dzieci na meke lub smierc szkoda mlodych ludzi jesli sa normalni notabene narkotyki alkohol jesli ma prawo jazdy zabrac na 10 lat to moze wtedy przemysli co zrobil przez takich debili gina ludzie rodziny niech to bedzie przestroga u nas sa za male kary wrecz smieszne w niemczech dla policji wszyscy maja szacunek kary tez sa bardzo wysokie i tak powinno byc i u nas przeczytajcie i pomyslcie o tragediach na drogach

Gość • Poniedziałek [22.01.2018, 12:44:58] • [IP: 90.125.210.*]

dobra dzialka...z raczki do raczki nie ma goraczki...

Gość • Poniedziałek [22.01.2018, 12:11:53] • [IP: 193.69.22.**]

A taki był fajny, amerykanski!

Gość • Poniedziałek [22.01.2018, 00:35:52] • [IP: 87.205.226.***]

małolata ponioso dobrze ze drugiego bolidu drozszego nie skasowal wtedy by bardziej bolalo a skoro zaslab to w takim wieku wypadalo by sprawdzic czy nadaje sie do prowadzenia pojazdow

Gość • Niedziela [21.01.2018, 17:09:31] • [IP: 94.254.237.**]

Szrotem to jesteś ty bezmozgi yeti!

Gość • Niedziela [21.01.2018, 16:19:49] • [IP: 62.69.203.**]

Przez takich bezmózgich kierowców giną ludzie.pędzi cymbał jeden z drugim bezmyślnie i to jeszcze takim szrotem

Gość • Niedziela [21.01.2018, 16:02:46] • [IP: 94.254.237.**]

Ciekawe jakby wam się takie coś stalo? Jacy Wy wszyscy mądrzy, inaczej... O sądzić to tylko umiecie? Szkoda że serca nie macie nawet za grosz... Najlepiej w taki sposób oczerniac a sami nie lepsi jesteście... Hojracy za psia dupe!

Gość • Niedziela [21.01.2018, 13:52:14] • [IP: 31.0.64.***]

Widać że skorupa tuningowana, za duża moc pod maska i konie go poniosly

Gość • Niedziela [21.01.2018, 11:38:01] • [IP: 188.146.195.***]

Wczoraj w województwie małopolskim jakiś bandyta stracił panowanie nad autem, wpadł na chodnik, zabił 10 letniego chłopaka i rodziców. Po tym wszystkim uciiekł. Tutaj było puste pobocze i nikt nie zginął, ale mogło być inaczej. Fatalnie wyglądają umysły Polaków. Tak jak by ktoś im coś uszkodził i to dotyczy wszystkich, od góry do dołu. Ja się nie zgadzam z taką głupotą kierowców szaleńców.

Gość • Niedziela [21.01.2018, 10:55:22] • [IP: 2.242.8.***]

Do wpisu z godz 06:07:06 wpisy bardzo na czasie, jak coś nie tak to ty tak piszesz on też tak pisze, a to działa i w przeciwną stronę : ja, my, oni też tak samo piszą.

Gość • Niedziela [21.01.2018, 10:42:08] • [IP: 2.242.8.***]

Toż to cymbał nie wie że opony z felgi zdejmuje się na zewnątrz a nie do wewnątrz.

Znowu ??? • Niedziela [21.01.2018, 09:26:36] • [IP: 31.0.83.***]

Predkość !! Odcinek pomiędzy Świnoujściem a Międzyzdrojami podinien mieć" odcinkowy pomiar prędkości".

Gość • Niedziela [21.01.2018, 06:11:16] • [IP: 94.254.237.**]

Wzmiankę zrobili na portalu i dziwie się się bardzo że jeśli kierowca zaslabl(co było na początku) doprowadziło do takich... Komentarzy... Ludzie, szkoda że na ę byliście na Jego miejscu a tak bardzo oceniacie nie mając pojęcia o niczym... A ty pokornie... Wsadzić sobie go... Wiedz gdzie...

Znajoma • Niedziela [21.01.2018, 06:07:06] • [IP: 94.254.237.**]

Ludzie... Kuźwa.. Tak fajnie jest wam oceniać innych? Komentować w sposób debilowaty? Nie oceniacie, weźcie się ogarnijcie i co może czuć człowiek co to pezyl.. Takie kuźwa popkorn itp... Jak śmieci się zachowuje cię a tak naprawę nic nie wiecie... Takich jak właśnie wy którzy oceniają taka tragedię, najlepiej ocenić... Zero normalności, zero tolerancji zero niczego... Jak widać po tym co piszecie, to Wasi rodzice z Wami wszystkimi powinni przejść się do psychiatry bo normalny nie da rady... Szkoda że Was takie coś nie dotknęło, tylko kuźwa oceniać potraficie a gówno wiecie... Żal... Żal... Z was wszystkich...

Gość • Sobota [20.01.2018, 23:00:04] • [IP: 176.221.122.***]

W artykule nic nie ma, że zasłabł. Dlatego każdy ma swoją teorię. Aby wszyscy dostosowali prędkość do panujących warunków. Pamiętajmy o tym.

Gość • Sobota [20.01.2018, 22:26:26] • [IP: 87.52.42.***]

Pewnie przyszedł sms...

Gość • Sobota [20.01.2018, 22:17:47] • [IP: 209.95.56.**]

znajoma kierowcy. • Sobota [20.01.2018, 19:29:55] • [IP: 31.0.35.***]. ..twoi znajomi się nie stosują do" twojej" rady.

Gość • Sobota [20.01.2018, 22:12:49] • [IP: 178.238.252.**]

kazdemu moze sie zdazyc wazne ze zyje

Gość • Sobota [20.01.2018, 21:03:06] • [IP: 37.47.168.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [20.01.2018, 20:52:42] • [IP: 93.94.187.***]

teraz ma pod maską 180 koników polnych

Gość • Sobota [20.01.2018, 20:11:52] • [IP: 188.146.195.***]

Pewnie w spodniach jest kiepsko, dlatego taką jazdą chciał udowodnić swoją męskość. Tak sądzę?

Gość • Sobota [20.01.2018, 19:31:20] • [IP: 78.10.206.***]

Lewa tylna opona wyglada jak lysa.

Oglądasz 1-25 z 66
■ Nieznani sprawcy napadli na taksówkarza ze Świnoujścia na drodze DK3. Do zdarzenia doszło między Przybiernowem a Babigoszczą. Sprawcy uciekli, trwa policyjna obawa. Do taksówki pana Mirosława ze Świnoujścia wsiadło dziś rano prawdopodobnie dwóch pasażerów. Samochód udał się w stronę Szczecina. Między Przybiernowem a Babigoszczą taksówkarz został zaatakowany i wyrzucony z auta. Sprawcy ukradli samochód i oddalili się w nieznanym kierunku. Taksówkarza w ciężkim stanie zabrał śmigłowiec LPR. Trwa policyjna obława na sprawców napadu i kradzieży. ■ Premier Mateusz Morawiecki ogłosił, że wybory samorządowe odbędą się w niedzielę 21 października 2018 r. Zgodnie z terminarzem, druga tura wyborów na wójtów, burmistrzów odbędzie się 2 tygodnie później, czyli 4 listopada. Od dziś - przez 9 dni - partie polityczne, koalicje, stowarzyszenia, organizacje społeczne i sami wyborcy mogą tworzyć komitety wyborcze. 21 października będziemy głosowali na swoich przedstawicieli do rad gmin, powiatów, sejmików wojewódzkich, a także wójtów, burmistrzów i prezydentów miast. Od momentu ogłoszenia aktu zarządzenia wyborów rusza też kampania wyborcza. ■ Mieszkańcy coraz częściej krytycznie oceniają inwestycyjne pomysły i decyzje obecnej władzy. Tym razem wiele emocji wywołało otoczenie Szkoły Podstawowej nr 6 przy ul. Kościuszki. To pewne, że najłatwiej się inwestuje kiedy przestrzeń jest pusta, stąd pewnie bezmyślna decyzja o likwidacji całej dotychczasowej zieleni przed szkołą. Urząd co prawda zapowiada, że nie długo pojawią się tam nowe nasadzenia drzewek, ale obecne wrażenia są po prostu złe ■ Powrócili cali i zdrowi. O godzinie 7.30, na pokładzie promu "Gryf" powrócili do Świnoujścia strażacy uczestniczący w akcji gaszenia pożarów lasów w Szwecji. W uroczystości powitania uczestniczyli premier Morawiecki i szef MSWiA ■ Firma Astaldi poinformowała, że nie podpisze umowy na zaprojektowanie i budowę tunelu pomiędzy wyspami Uznam i Wolin w Świnoujściu. Umowa miała być podpisana w wyznaczonym przez Miasto terminie 3 sierpnia. Kilkanaście godzin przed wyznaczonym terminem Włosi podjęli ostateczną decyzję o rezygnacji z kontraktu. W komunikacie na tę okoliczność włoska spółka informuje: "Astaldi odstępuje od podpisania umowy na projekt: „Usprawnienie połączenia komunikacyjnego pomiędzy wyspami Uznam i Wolin w Świnoujściu – budowa tunelu pod Świną” z powodu: Upływu prawie dwóch lat od przedstawienia oferty do rozpoczęcia robót Braku rzeczywistej waloryzacji kosztów robót w Polsce, które tylko w ostatnim czasie wzrosły o 30 proc. Dużego ryzyka wydłużania się procedur rozliczania robót dodatkowych Braków w dostępie do zasobów materiałowych i osobowych na polskim rynku" ■