POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [20.01.2018, 14:11:32] • Międzyzdroje

Dachowanie forda przed Międzyzdrojami!

Dachowanie forda przed Międzyzdrojami!

fot. Andrzej Ryfczyński

Kierowca forda stracił panowanie na drodze krajowej numer 3, między Świnoujściem a Międzyzdrojami. Kierowca z niewyjaśnionych jak dotąd przyczyn stracił panowanie na prostym odcinku drogi, wjechał na pobocze i zaczął koziołkować, po czym wylądował na dachu. Na miejsce wezwano policję, pogotowie ratunkowe oraz straż pożarną. Jak udało nam się ustalić, kierującemu osobówką nic się nie stało.

Do wypadku doszło w sobotę.

Dachowanie forda przed Międzyzdrojami!

fot. Andrzej Ryfczyński

Kierowca forda zjechał na pobocze, dalej do rowu i koziołkował około 80 metrów. Jazdę zakończył na dachu. O własnych siłach wyszedł z pojazdu. Miał szczęście, że w tym miejscu nie było drzew. Kolizja z poboczem miała miejsce koło stacji kolejowej Lubiewo o godzinie 13:30.

Dachowanie forda przed Międzyzdrojami!

fot. Andrzej Ryfczyński

Dachowanie forda przed Międzyzdrojami!

fot. Andrzej Ryfczyński

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 66, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 66

Gość • Piątek [26.01.2018, 13:03:23] • [IP: 95.160.156.**]

Nie ciesz się bratku z czyjegoś wypadku, bo ciebie może jeszcze gorszy spotkać

Gość • Czwartek [25.01.2018, 16:17:44] • [IP: 94.254.154.**]

to napewno byl Niemiec z 12 tego. :)

Gość • Wtorek [23.01.2018, 23:14:50] • [IP: 77.253.24.**]

ciekawe kiedy * zabierze ten szrot bo zalega mi pod oknem

Gość • Poniedziałek [22.01.2018, 20:18:14] • [IP: 62.69.203.***]

tak to jest prawda jezdza malolaci nie doswiadczeni ciekawe z kad maja takie wypasione auta no nie z rak pracy bo za mlodzi tym powinna policja sie zaainteresowac ok skoro kupili rodzice i tak sie dzieje to nie jest mi zal rodzicow bo sa w rospaczy oni sami wysylaja dzieci na meke lub smierc szkoda mlodych ludzi jesli sa normalni notabene narkotyki alkohol jesli ma prawo jazdy zabrac na 10 lat to moze wtedy przemysli co zrobil przez takich debili gina ludzie rodziny niech to bedzie przestroga u nas sa za male kary wrecz smieszne w niemczech dla policji wszyscy maja szacunek kary tez sa bardzo wysokie i tak powinno byc i u nas przeczytajcie i pomyslcie o tragediach na drogach

Gość • Poniedziałek [22.01.2018, 12:44:58] • [IP: 90.125.210.*]

dobra dzialka...z raczki do raczki nie ma goraczki...

Gość • Poniedziałek [22.01.2018, 12:11:53] • [IP: 193.69.22.**]

A taki był fajny, amerykanski!

Gość • Poniedziałek [22.01.2018, 00:35:52] • [IP: 87.205.226.***]

małolata ponioso dobrze ze drugiego bolidu drozszego nie skasowal wtedy by bardziej bolalo a skoro zaslab to w takim wieku wypadalo by sprawdzic czy nadaje sie do prowadzenia pojazdow

Gość • Niedziela [21.01.2018, 17:09:31] • [IP: 94.254.237.**]

Szrotem to jesteś ty bezmozgi yeti!

Gość • Niedziela [21.01.2018, 16:19:49] • [IP: 62.69.203.**]

Przez takich bezmózgich kierowców giną ludzie.pędzi cymbał jeden z drugim bezmyślnie i to jeszcze takim szrotem

Gość • Niedziela [21.01.2018, 16:02:46] • [IP: 94.254.237.**]

Ciekawe jakby wam się takie coś stalo? Jacy Wy wszyscy mądrzy, inaczej... O sądzić to tylko umiecie? Szkoda że serca nie macie nawet za grosz... Najlepiej w taki sposób oczerniac a sami nie lepsi jesteście... Hojracy za psia dupe!

Gość • Niedziela [21.01.2018, 13:52:14] • [IP: 31.0.64.***]

Widać że skorupa tuningowana, za duża moc pod maska i konie go poniosly

Gość • Niedziela [21.01.2018, 11:38:01] • [IP: 188.146.195.***]

Wczoraj w województwie małopolskim jakiś bandyta stracił panowanie nad autem, wpadł na chodnik, zabił 10 letniego chłopaka i rodziców. Po tym wszystkim uciiekł. Tutaj było puste pobocze i nikt nie zginął, ale mogło być inaczej. Fatalnie wyglądają umysły Polaków. Tak jak by ktoś im coś uszkodził i to dotyczy wszystkich, od góry do dołu. Ja się nie zgadzam z taką głupotą kierowców szaleńców.

Gość • Niedziela [21.01.2018, 10:55:22] • [IP: 2.242.8.***]

Do wpisu z godz 06:07:06 wpisy bardzo na czasie, jak coś nie tak to ty tak piszesz on też tak pisze, a to działa i w przeciwną stronę : ja, my, oni też tak samo piszą.

Gość • Niedziela [21.01.2018, 10:42:08] • [IP: 2.242.8.***]

Toż to cymbał nie wie że opony z felgi zdejmuje się na zewnątrz a nie do wewnątrz.

Znowu ??? • Niedziela [21.01.2018, 09:26:36] • [IP: 31.0.83.***]

Predkość !! Odcinek pomiędzy Świnoujściem a Międzyzdrojami podinien mieć" odcinkowy pomiar prędkości".

Gość • Niedziela [21.01.2018, 06:11:16] • [IP: 94.254.237.**]

Wzmiankę zrobili na portalu i dziwie się się bardzo że jeśli kierowca zaslabl(co było na początku) doprowadziło do takich... Komentarzy... Ludzie, szkoda że na ę byliście na Jego miejscu a tak bardzo oceniacie nie mając pojęcia o niczym... A ty pokornie... Wsadzić sobie go... Wiedz gdzie...

Znajoma • Niedziela [21.01.2018, 06:07:06] • [IP: 94.254.237.**]

Ludzie... Kuźwa.. Tak fajnie jest wam oceniać innych? Komentować w sposób debilowaty? Nie oceniacie, weźcie się ogarnijcie i co może czuć człowiek co to pezyl.. Takie kuźwa popkorn itp... Jak śmieci się zachowuje cię a tak naprawę nic nie wiecie... Takich jak właśnie wy którzy oceniają taka tragedię, najlepiej ocenić... Zero normalności, zero tolerancji zero niczego... Jak widać po tym co piszecie, to Wasi rodzice z Wami wszystkimi powinni przejść się do psychiatry bo normalny nie da rady... Szkoda że Was takie coś nie dotknęło, tylko kuźwa oceniać potraficie a gówno wiecie... Żal... Żal... Z was wszystkich...

Gość • Sobota [20.01.2018, 23:00:04] • [IP: 176.221.122.***]

W artykule nic nie ma, że zasłabł. Dlatego każdy ma swoją teorię. Aby wszyscy dostosowali prędkość do panujących warunków. Pamiętajmy o tym.

Gość • Sobota [20.01.2018, 22:26:26] • [IP: 87.52.42.***]

Pewnie przyszedł sms...

Gość • Sobota [20.01.2018, 22:17:47] • [IP: 209.95.56.**]

znajoma kierowcy. • Sobota [20.01.2018, 19:29:55] • [IP: 31.0.35.***]. ..twoi znajomi się nie stosują do" twojej" rady.

Gość • Sobota [20.01.2018, 22:12:49] • [IP: 178.238.252.**]

kazdemu moze sie zdazyc wazne ze zyje

Gość • Sobota [20.01.2018, 21:03:06] • [IP: 37.47.168.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [20.01.2018, 20:52:42] • [IP: 93.94.187.***]

teraz ma pod maską 180 koników polnych

Gość • Sobota [20.01.2018, 20:11:52] • [IP: 188.146.195.***]

Pewnie w spodniach jest kiepsko, dlatego taką jazdą chciał udowodnić swoją męskość. Tak sądzę?

Gość • Sobota [20.01.2018, 19:31:20] • [IP: 78.10.206.***]

Lewa tylna opona wyglada jak lysa.

Oglądasz 1-25 z 66
■ W hołdzie zmarłemu Prezydentowi Gdańska Harcerski Sztab 27 Finału WOŚP zaprasza w sobotę o godz. 12.00 na plac Wolności wszystkich członków sztabu WOŚP, wolontariuszy, naszych przyjaciół i mieszkańców miasta. W sobotę o godzinie 12.00, kiedy w gdańskiej bazylice Mariackiej rozpocznie się msza pogrzebowa zamordowanego Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, w Świnoujściu i innych miastach rozlegną się syreny. Nasz Sztab dodatkowo zapewni należną temu oprawę, korzystając z uprzejmości Daniela Zyzika z "Pokój 24". Prosimy o przyniesienie ze sobą zniczy. W trakcie tego przedsięwzięcia nie przewidujemy oficjalnych przemówień, bo padło już wstarczająco wiele słów. Czas pokazać, że z tego co się wydarzyło 13 stycznia w Gdańsku wyciągamy wnioski i zaczynamy zmianę od siebie... Harcerski Sztab WOŚP w Świnoujściu ■ W związku z wydarzeniami w Gdańsku i ogłoszoną przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę na najbliższą sobotę (19.01) żałobą narodową, dla uszanowania tego dnia, odwołany został "Koncert noworoczny Orkiestry Wojskowej i zespołów MDK Warszów" w Sali Teatralnej, planowany na 18 stycznia (piątek) ■ Trwający zwykle 10 minut rejs promu na przeprawie „Warszów” przedłużył się do niemal dwóch godzin. Załoga traciła kontrolę nad jednostką na środku kanału portowego. Dla kapitana i załogi i pasażerów były to chwile wielkiego napięcia. Jednostka napędowa promu odmówiła posłuszeństwa. Załoga wezwała pomocy. Na pokładzie, oprócz karetki śpieszącej na sygnale z chorym do szpitala było kilkudziesięciu pasażerów i ponad dwadzieścia samochodów osobowych ■ Mogłoby się wydawać że bobry to całkiem miłe zwierzęta. Nic bardziej mylnego! Przekonał się o tym mieszkaniec Karsiboru, który zauważył że bobry podgryzają drzewo które stoi przy jego działce. Zaniepokojona niedoszła ofiara gryzoni zwróciła się o pomoc do urzędników, którzy stwierdzili że musi wypełnić wniosek ■ W Radzie Miasta powstał Klub radnych Prawa i Sprawiedliwości, którego przewodniczącym został Jacek Jurkiewicz. W związku z objęciem funkcji przewodniczącego klubu radnych Jacek Jurkiewicz zrezygnował z funkcji wiceprzewodniczącego Rady Miasta ■ Po ponad póltoragodzinnej dyskusji, wysłuchaniu przedstawicieli związków zawodowych i przedstawicieli władz, Rada Miasta jednogłośnie przyjęła apel do Rządu R.P. w sprawie usamodzielnienia Morskiej Stoczni RemontowejS.A. w Świnoujściu poprzez odłączenie jej od MSR "Gryfia" S.A. w Szczecinie ■ Łukasz Stankiewicz, związkowiec, pracownik stoczni: "naszym marzeniem jest żeby polityka odłączyła się wreszcie od stoczni!" ■ Aneta Stawicka ZZ Stoczni "Gryfia": "Trzy lata dla naszej stoczni zostały bezpowrotnie zmarnowane!" ■ W piątek 21 grudnia o godzinie 14.00 rozpoczęły się obrady nadzwyczajnej sesji Rady Miasta. W programie posiedzenia znalazł się projekt uchwały w sprawie odłączenia zakładu w Świnoujściu od Morskiej Stoczni remontowej "Gryfia" S.A. z siedziba w Szczecinie ■ Rada Miasta przyjęła przedstawiony przez Prezydenta projekt budżetu Świnoujścia na 2019 rok. 16 radnych głosowało „za” nikt nie był przeciw, czterech wstrzymało się od głosu ■ III Sesja Nadzwyczajna Sesja rady Miasta rozpoczęła się od... awarii elektronicznego systemu zliczania głosów. Awarie udało się na szczęście usunąć i radni bez przeszkód kontynuują obrady. najważniejszym projektem uchwały w programie obrad jest propozycja Budżetu Miasta na rok 2019 ■ Decyzja zapadła trzeciego dnia „Festiwalu Piękna” w Krynicy Zdroju. O prestiżowy tytuł i koronę rywalizowało 28 dziewczyn, które znalazły się w finale dzięki eliminacjom regionalnym odbywającym się na terenie całego kraju. Miss Polski 2018 została Olga Buława ze Świnoujscia■ Prezent Mikołajkowy dla władz Świnoujścia. Rusza śledztwo w sprawie mostu. Roman Kuchciński otrzymał dziś rano informację listem poleconym, że Prokuratura Okręgowa w Szczecinie podjęła na nowo śledztwo w sprawie budowy Mostu w Świnoujściu. Śledztwo kilka lat temu umorzone w sprawie budowy MOSTU łączącego wyspę Wolin z Wyspą Karsibór zarejestrowano pod nową sygnaturą. Co to oznacza? Prokuratur będzie na nowo badał wszystkie wątki budowy mostu ■ Okres przedświąteczny już za moment. Placówka Poczty Polskiej przy ulicy Kołłątaja wydłuża godziny pracy! ■ Zaginęła Shila. W dniu 01.12.2018r. Około godziny 09:00 na ul. Wybrzeże Władysława IV. W okolicach netto zaginęła suczka rasy mieszaniec owczarka niemieckiego i hasky wabi się Shila. Ma 8 lat. Jest szczepiona, łagodna, przyjacielska i kocha dzieci. Dziękuję za pomoc. Nr tel. 609 307 924 ■ Radni podzieleni w sprawie projektu wystąpienia ze stowarzyszenia Związek Miast i Gmin Morskich ■ Radny Stanisław Bartkowiak, wybrany ponownie na przewodniczącego Komisji Rewizyjnej Rady Miasta oświadczył, ze rezygnuje z objęcia tej funkcji ■ OSTRZEŻENIE: Prognozuje się wystąpienie słabych opadów deszczu ze śniegiem przechodzących w opady marznącego deszczu powodujących gołoledź ■ Starsza kobieta szuka mężczyzny, który wykazał się odwagą i pomógł wyciągnąć pieska we wtorek, około 18.30 spod kół pociągu na stacji w Wysokiej Kamieńskiej. Wszystko wydarzyło się na trasie relacji Szczecin – Świnoujście. Mężczyzna proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 782 020 699 ■ Przewodniczącym Rady Miasta wybrana została Elżbieta Jabłońska. Za wyborem głosowało 12 radnych. Pierwszym wiceprzewodniczącym Rady Miasta w głosowaniu tajnym wybrany został Marek Niewiarowski. Jacek Jurkiewicz wybrany został wiceprzewodniczącym Ray Miasta. 12 radnych głosowało za jego kandydaturą, 7 zagłosowało przeciw, 2 wstrzymało się od głosu ■ 22 listopada o godz. 14.00 radny-senior Stanisław Bartkowiak otworzy obrady pierwszej, powyborczej sesji rady Miasta. najważniejszym zadaniem jakie staje przed radnymi na pierwszym posiedzeniu jest wybór nowego przewodniczącego Rady ■ Zobaczył policjantów i zaczął uciekać. 24-latka zatrzymał trzepak! Do zdarzenia doszło w czwartkowy wieczór. Policjanci patrolujący ulice Kościuszki zauważyli w pewnym momencie mężczyznę który swoim wyglądem przypominał osobę poszukiwaną. Gdy mężczyzna dostrzegł policjantów, zaczął uciekać. Nie spodziewał się jednak, że zostanie obezwładniony przez trzepak który stanął na jego drodze. Jak się okazało, bliskie spotkanie z trzepakiem zakończyło się dla 24-latka skręceniem prawej stopy. O szczegóły odnośnie zdarzenia poprosiliśmy Oficera Prasowego KMP w Świnoujściu ■ Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości ■ Ruszyły przygotowania do 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świnoujściu. Harcerski Sztab zaprasza wszystkich chętnych do rejestracji wolontariuszy WOŚP, która odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Piłsudskiego 15, w terminach - 14-16.11.2018 r. (środa-piątek), w godz. 17.00-18.45 - 17.11.2018 r. (sobota), w godz. 10.00-12.00 ■