POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [14.02.2018, 13:41:18] • Świnoujście

Społem Świnoujście wyprzedaje nieruchomości

Społem Świnoujście wyprzedaje nieruchomości

fot. Sławomir Ryfczyński

Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Świnoujściu wystawiła na sprzedaż kilka nieruchomości. W sumie, do kupienia są 3 nieruchomości niezabudowane ( pawilon i grunt). Pierwsza znajduje się przy ulicy Śląskiej, kolejne przy ulicach Barlickiego i Roosevelta.

Pawilon o powierzchni 349 metrów kwadratowych oraz grunt o powierzchni 1552 metrów kwadratowych przy ulicy Śląskiej 64 zostały wystawione za 860 000 zł. Cena jest do negocjacji.

Na Warszowie, przy ulicy Barlickiego 3a do kupienia jest nieruchomość zabudowana. Powierzchnia użytkowa pawilonu wynosi 163 metry kwadratowe, a grunt 616 m2.

Ostania nieruchomość zabudowana na sprzedaż znajduje się przy ulicy Roosevelta. To tam jakiś czas temu znajdował się sklep Polo Market.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 35, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 35

Gość • Sobota [17.02.2018, 21:35:31] • [IP: 80.245.179.***]

Może ktoś ujawni umowę odnośnie dzierżawy Piekarni Dla Przyjaciela??

Gość • Czwartek [15.02.2018, 18:25:56] • [IP: 95.160.157.***]

Stasia do zwolnienia

Gość • Czwartek [15.02.2018, 14:02:40] • [IP: 37.47.132.**]

Obecne PEGEERY w nowej Nomenklaturze żyją tylko i wyłącznie z Dzierżaw, a stanowisko Prezesa zawsze przechodzi w dobre Ręce to znaczy z Ojca na SYNA. ... taką mamy rzeczywistość --- pozostałość po Dobrze Prosperujących Spółek Państwowych

Gość • Czwartek [15.02.2018, 12:12:10] • [IP: 37.47.133.***]

Znając życie Zarząd będzie żył z dzierżaw, a pracownicy z przyczyn likwidacji stanowisk pracy przeniosą się do Konkurencji. Zero inwestycji pomysłu dla poprawienia sytuacji finansowej BANKRUTA.

Gość • Czwartek [15.02.2018, 11:45:05] • [IP: 37.47.143.***]

Znając życie Zarząd będzie żył z dzierżaw, a pracownicy z przyczyn likwidacji stanowisk pracy przeniosą się do Konkurencji. Zero inwestycji pomysłu dla poprawienia sytuacji finansowej BANKRUTA.

Gość • Czwartek [15.02.2018, 11:43:53] • [IP: 80.50.129.***]

niech sprzedają a nie tylko z dzierżawy kase brać i nic nie robić komuszki stare

Gość • Czwartek [15.02.2018, 09:35:41] • [IP: 62.69.254.***]

Żeby wszyscy pracodawcy traktowali swoich pracowników tak jak Zarząd SPOŁEM. Nikogo nie zwolniono z przyczyn ekonomicznych, każdy spokojnie dopracował do emerytury. Demagogów i menadżerów pełno, konkurencja z wielkimi sieciami handlowymi LIDL, BIEDRONA to ciężki temat. Dlaczego ludzie nie kupujecie w lokalnych sklepach tylko dla złotówki latacie do obcych a później szczekacie ze SPOŁEM upada.

swinoujscianinnnnnnnnn • Czwartek [15.02.2018, 09:01:15] • [IP: 95.160.158.***]

trzeba się zapytać kto od pss społem dzierżawi co lepsze miejsca pewnie znajdą się ludzie dość mocno powiązani z władzą bettonna!!

Gość • Czwartek [15.02.2018, 07:17:09] • [IP: 93.94.187.***]

Zhadza sie trzymaja emerytów po co tam transport. Po co emeryci w kadrach a obiecanych inwestycji jak nie bylo tak nie ma

Gość • Środa [14.02.2018, 21:38:53] • [IP: 94.254.227.***]

Czarne chmury nad PSS. Już niedługo CBA tam wejdzie i zobaczymy gdzie pojedzie prezes. P. Kłpacz z małżonką i sprawdzą za co domek jest wybudowany. Od dawna tam nie grało jak należy...

Tomcio • Środa [14.02.2018, 21:38:35] • [IP: 31.2.65.***]

Osiedle Posejdon potrzebuje sklepu spożywczego ! Mieszkańcy, w tym w większości osoby starsze zmuszone są robić niezbędne zakupy w centrum miasta. To jest bardzo uciążliwe. Druga sprawa to duża ilość przyjezdnych gości w sezonie letnim. Oni też powinni mieć możliwość robienia zakupów. Ta działka od momentu powstania osiedla była przeznaczona pod taką niezbędną dla mieszkańców działalność. Osiedle nie może być pozbawione sklepu spożywczego, tak jak nie może być pozbawione prądu, wody czy kom miejskiej. To się należy mieszkańcom jak psu buda ! Jeśli Społem, zawiązana kiedyś w takim celu spółdzielnia nie jest tym zainteresowana, to powinno to być obowiązkiem władz miasta Świnoujścia.

Gość • Środa [14.02.2018, 21:35:54] • [IP: 95.160.157.**]

strasznie dużo pieniędzy chcą za roosevelta, prawie 3mln. Na śląskiej za kozala ponad 800tys, a nic tam sensownego poza magazynem nie można postawić a drogi dojazdowe to żenada. Plus rozbiórka i już jest milion za grunt na śląskiej... chyba z konia spadli

Gość • Środa [14.02.2018, 20:45:51] • [IP: 92.42.113.***]

To jakiś przekręt. Przecież te tereny nie są ich własnością. To są grunty miasta Tylko te nic nie warte budy są ich własnością.

Gość • Środa [14.02.2018, 20:39:51] • [IP: 94.254.233.**]

Przyjrzyjmy się pracy zarządu i odwołajmy ich jak najprędzej bo sprzedaż i co najmniej dwie dzierżawy są zaniżone z dodatkową korzyścią dla. ... Oferty nie są jawne. Sprawą już interesują się służby.

Gość • Środa [14.02.2018, 19:56:53] • [IP: 81.204.98.**]

Obskurne budy...fuj...Powinne byc zrownane z ziemia...!Bylam ostatnio w Kormoranie, cos prymitywnego i obskurnego, WSTYD !

Gość • Środa [14.02.2018, 19:26:00] • [IP: 94.254.230.***]

Pan prezes P. K taki wielki manager że tylko potrafi cały majątek PSS Społem wyprzedać i pracowników zwolnić. Zero myślenia na przód jak firmę uzdrowić. Postępowanie identyczne do PO. Poprzednia władza tak robiła. Prezes prawdopodobnie magister. Normalnie wielka kicha

Gość • Środa [14.02.2018, 19:23:08] • [IP: 92.42.112.***]

Pusta" Europa" na oś. leningrady straszy i niszczeje już kilka lat. A winni tego wciąż są bezkarni.

Gość • Środa [14.02.2018, 19:12:33] • [IP: 5.172.232.***]

Ciekawe, czy wypłacone zostaną udziały członkom spóldzielni, obracali przeciż ich pieniędzmi - UDZIAŁAMI. W pierwszej kolejnosci zabezpieczyć udziały dla garstki członków, odprawy pracownicze dla garstki gracowników, a jak coś zostanie , to zarząd podzieli między siebie. CO BY POWIEDZIAŁ NA TO PAN PREZES KROPSKI. ... ??.

Gość • Środa [14.02.2018, 18:14:32] • [IP: 62.69.252.**]

Na Żeromskiego Alibi i teren tez na sprzedaż

Gość • Środa [14.02.2018, 17:10:57] • [IP: 164.127.151.***]

16:59- O, celny komentarz, miałem dopisac, że dziwnie wyglądała mi marna praca i dbałość o ofertę sklepów Społem, co mi kiedyś nasunęło na mysl, że musi tu chodzic o coś innego, że co innego jest główną działalnościa owego jeszcze komunistycznego tworu. Dzierżawy - to było ich złoto, które musiało stracic wartość.

Gość • Środa [14.02.2018, 16:59:47] • [IP: 78.10.206.***]

ooooo a zawsze było mówione że szefostwo z dzierżaw się utrzymają, biura obsadzone jak za komuny tylko na dole pracowników coraz mniej

Gość • Środa [14.02.2018, 16:58:00] • [IP: 92.42.114.***]

złodzieje nie mają z czego brać więc wysprzedają majątek firmy!

Gość • Środa [14.02.2018, 16:15:02] • [IP: 31.0.44.***]

Szefostwo sprzeda wszystko byle tylko złapać kasę i przedłużyć nieudolne zarządzanie. Szkoda tylko zwykłych pracowników. To przykre.

Gość • Środa [14.02.2018, 16:03:46] • [IP: 164.127.151.***]

14:48 - Nie dziwię sie, że tak jest, skoro moim zdaniem nie najlepiej pracuje ekipa w" Kormoranie", jakoś jakby w śluzie, niby slimaki, w klimacie pogawędek, ceny w sklepach społemowskich są zawsze wyższe niż w innych, nie rozumiem, dlaczego nie mają upustów w hurtowniach, od producentów, skoro maja duże sklepy" Kormoran" i" Stodołę". Z tym byłym" Polo" to może byc kłopot zwłaszcza dla starszych posejdoniaków, bo jak Społem sprzeda ten pawilon (wiem, że postawiony w latach 75-77), to nowy inwestor może go zwyczajnie rozkręcić, zbudowac coś zupełnie innego, niesklepowego i będzie można zapalić świeczkę idei dużego, bliskiego dla każdego (w sensie odległości) sklepu.

Gość • Środa [14.02.2018, 16:01:17] • [IP: 95.160.158.**]

najlepsze kąski wydzierżawione sprzedane a ochłapy zostały może ktoś ma zdolność kredytową i da się nabrać??!!

Oglądasz 1-25 z 35
■ W hołdzie zmarłemu Prezydentowi Gdańska Harcerski Sztab 27 Finału WOŚP zaprasza w sobotę o godz. 12.00 na plac Wolności wszystkich członków sztabu WOŚP, wolontariuszy, naszych przyjaciół i mieszkańców miasta. W sobotę o godzinie 12.00, kiedy w gdańskiej bazylice Mariackiej rozpocznie się msza pogrzebowa zamordowanego Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, w Świnoujściu i innych miastach rozlegną się syreny. Nasz Sztab dodatkowo zapewni należną temu oprawę, korzystając z uprzejmości Daniela Zyzika z "Pokój 24". Prosimy o przyniesienie ze sobą zniczy. W trakcie tego przedsięwzięcia nie przewidujemy oficjalnych przemówień, bo padło już wstarczająco wiele słów. Czas pokazać, że z tego co się wydarzyło 13 stycznia w Gdańsku wyciągamy wnioski i zaczynamy zmianę od siebie... Harcerski Sztab WOŚP w Świnoujściu ■ W związku z wydarzeniami w Gdańsku i ogłoszoną przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę na najbliższą sobotę (19.01) żałobą narodową, dla uszanowania tego dnia, odwołany został "Koncert noworoczny Orkiestry Wojskowej i zespołów MDK Warszów" w Sali Teatralnej, planowany na 18 stycznia (piątek) ■ Trwający zwykle 10 minut rejs promu na przeprawie „Warszów” przedłużył się do niemal dwóch godzin. Załoga traciła kontrolę nad jednostką na środku kanału portowego. Dla kapitana i załogi i pasażerów były to chwile wielkiego napięcia. Jednostka napędowa promu odmówiła posłuszeństwa. Załoga wezwała pomocy. Na pokładzie, oprócz karetki śpieszącej na sygnale z chorym do szpitala było kilkudziesięciu pasażerów i ponad dwadzieścia samochodów osobowych ■ Mogłoby się wydawać że bobry to całkiem miłe zwierzęta. Nic bardziej mylnego! Przekonał się o tym mieszkaniec Karsiboru, który zauważył że bobry podgryzają drzewo które stoi przy jego działce. Zaniepokojona niedoszła ofiara gryzoni zwróciła się o pomoc do urzędników, którzy stwierdzili że musi wypełnić wniosek ■ W Radzie Miasta powstał Klub radnych Prawa i Sprawiedliwości, którego przewodniczącym został Jacek Jurkiewicz. W związku z objęciem funkcji przewodniczącego klubu radnych Jacek Jurkiewicz zrezygnował z funkcji wiceprzewodniczącego Rady Miasta ■ Po ponad póltoragodzinnej dyskusji, wysłuchaniu przedstawicieli związków zawodowych i przedstawicieli władz, Rada Miasta jednogłośnie przyjęła apel do Rządu R.P. w sprawie usamodzielnienia Morskiej Stoczni RemontowejS.A. w Świnoujściu poprzez odłączenie jej od MSR "Gryfia" S.A. w Szczecinie ■ Łukasz Stankiewicz, związkowiec, pracownik stoczni: "naszym marzeniem jest żeby polityka odłączyła się wreszcie od stoczni!" ■ Aneta Stawicka ZZ Stoczni "Gryfia": "Trzy lata dla naszej stoczni zostały bezpowrotnie zmarnowane!" ■ W piątek 21 grudnia o godzinie 14.00 rozpoczęły się obrady nadzwyczajnej sesji Rady Miasta. W programie posiedzenia znalazł się projekt uchwały w sprawie odłączenia zakładu w Świnoujściu od Morskiej Stoczni remontowej "Gryfia" S.A. z siedziba w Szczecinie ■ Rada Miasta przyjęła przedstawiony przez Prezydenta projekt budżetu Świnoujścia na 2019 rok. 16 radnych głosowało „za” nikt nie był przeciw, czterech wstrzymało się od głosu ■ III Sesja Nadzwyczajna Sesja rady Miasta rozpoczęła się od... awarii elektronicznego systemu zliczania głosów. Awarie udało się na szczęście usunąć i radni bez przeszkód kontynuują obrady. najważniejszym projektem uchwały w programie obrad jest propozycja Budżetu Miasta na rok 2019 ■ Decyzja zapadła trzeciego dnia „Festiwalu Piękna” w Krynicy Zdroju. O prestiżowy tytuł i koronę rywalizowało 28 dziewczyn, które znalazły się w finale dzięki eliminacjom regionalnym odbywającym się na terenie całego kraju. Miss Polski 2018 została Olga Buława ze Świnoujscia■ Prezent Mikołajkowy dla władz Świnoujścia. Rusza śledztwo w sprawie mostu. Roman Kuchciński otrzymał dziś rano informację listem poleconym, że Prokuratura Okręgowa w Szczecinie podjęła na nowo śledztwo w sprawie budowy Mostu w Świnoujściu. Śledztwo kilka lat temu umorzone w sprawie budowy MOSTU łączącego wyspę Wolin z Wyspą Karsibór zarejestrowano pod nową sygnaturą. Co to oznacza? Prokuratur będzie na nowo badał wszystkie wątki budowy mostu ■ Okres przedświąteczny już za moment. Placówka Poczty Polskiej przy ulicy Kołłątaja wydłuża godziny pracy! ■ Zaginęła Shila. W dniu 01.12.2018r. Około godziny 09:00 na ul. Wybrzeże Władysława IV. W okolicach netto zaginęła suczka rasy mieszaniec owczarka niemieckiego i hasky wabi się Shila. Ma 8 lat. Jest szczepiona, łagodna, przyjacielska i kocha dzieci. Dziękuję za pomoc. Nr tel. 609 307 924 ■ Radni podzieleni w sprawie projektu wystąpienia ze stowarzyszenia Związek Miast i Gmin Morskich ■ Radny Stanisław Bartkowiak, wybrany ponownie na przewodniczącego Komisji Rewizyjnej Rady Miasta oświadczył, ze rezygnuje z objęcia tej funkcji ■ OSTRZEŻENIE: Prognozuje się wystąpienie słabych opadów deszczu ze śniegiem przechodzących w opady marznącego deszczu powodujących gołoledź ■ Starsza kobieta szuka mężczyzny, który wykazał się odwagą i pomógł wyciągnąć pieska we wtorek, około 18.30 spod kół pociągu na stacji w Wysokiej Kamieńskiej. Wszystko wydarzyło się na trasie relacji Szczecin – Świnoujście. Mężczyzna proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 782 020 699 ■ Przewodniczącym Rady Miasta wybrana została Elżbieta Jabłońska. Za wyborem głosowało 12 radnych. Pierwszym wiceprzewodniczącym Rady Miasta w głosowaniu tajnym wybrany został Marek Niewiarowski. Jacek Jurkiewicz wybrany został wiceprzewodniczącym Ray Miasta. 12 radnych głosowało za jego kandydaturą, 7 zagłosowało przeciw, 2 wstrzymało się od głosu ■ 22 listopada o godz. 14.00 radny-senior Stanisław Bartkowiak otworzy obrady pierwszej, powyborczej sesji rady Miasta. najważniejszym zadaniem jakie staje przed radnymi na pierwszym posiedzeniu jest wybór nowego przewodniczącego Rady ■ Zobaczył policjantów i zaczął uciekać. 24-latka zatrzymał trzepak! Do zdarzenia doszło w czwartkowy wieczór. Policjanci patrolujący ulice Kościuszki zauważyli w pewnym momencie mężczyznę który swoim wyglądem przypominał osobę poszukiwaną. Gdy mężczyzna dostrzegł policjantów, zaczął uciekać. Nie spodziewał się jednak, że zostanie obezwładniony przez trzepak który stanął na jego drodze. Jak się okazało, bliskie spotkanie z trzepakiem zakończyło się dla 24-latka skręceniem prawej stopy. O szczegóły odnośnie zdarzenia poprosiliśmy Oficera Prasowego KMP w Świnoujściu ■ Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości ■ Ruszyły przygotowania do 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świnoujściu. Harcerski Sztab zaprasza wszystkich chętnych do rejestracji wolontariuszy WOŚP, która odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Piłsudskiego 15, w terminach - 14-16.11.2018 r. (środa-piątek), w godz. 17.00-18.45 - 17.11.2018 r. (sobota), w godz. 10.00-12.00 ■