POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [14.02.2018, 13:41:18] • Świnoujście

Społem Świnoujście wyprzedaje nieruchomości

Społem Świnoujście wyprzedaje nieruchomości

fot. Sławomir Ryfczyński

Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Świnoujściu wystawiła na sprzedaż kilka nieruchomości. W sumie, do kupienia są 3 nieruchomości niezabudowane ( pawilon i grunt). Pierwsza znajduje się przy ulicy Śląskiej, kolejne przy ulicach Barlickiego i Roosevelta.

Pawilon o powierzchni 349 metrów kwadratowych oraz grunt o powierzchni 1552 metrów kwadratowych przy ulicy Śląskiej 64 zostały wystawione za 860 000 zł. Cena jest do negocjacji.

Na Warszowie, przy ulicy Barlickiego 3a do kupienia jest nieruchomość zabudowana. Powierzchnia użytkowa pawilonu wynosi 163 metry kwadratowe, a grunt 616 m2.

Ostania nieruchomość zabudowana na sprzedaż znajduje się przy ulicy Roosevelta. To tam jakiś czas temu znajdował się sklep Polo Market.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 35, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 35

Gość • Sobota [17.02.2018, 21:35:31] • [IP: 80.245.179.***]

Może ktoś ujawni umowę odnośnie dzierżawy Piekarni Dla Przyjaciela??

Gość • Czwartek [15.02.2018, 18:25:56] • [IP: 95.160.157.***]

Stasia do zwolnienia

Gość • Czwartek [15.02.2018, 14:02:40] • [IP: 37.47.132.**]

Obecne PEGEERY w nowej Nomenklaturze żyją tylko i wyłącznie z Dzierżaw, a stanowisko Prezesa zawsze przechodzi w dobre Ręce to znaczy z Ojca na SYNA. ... taką mamy rzeczywistość --- pozostałość po Dobrze Prosperujących Spółek Państwowych

Gość • Czwartek [15.02.2018, 12:12:10] • [IP: 37.47.133.***]

Znając życie Zarząd będzie żył z dzierżaw, a pracownicy z przyczyn likwidacji stanowisk pracy przeniosą się do Konkurencji. Zero inwestycji pomysłu dla poprawienia sytuacji finansowej BANKRUTA.

Gość • Czwartek [15.02.2018, 11:45:05] • [IP: 37.47.143.***]

Znając życie Zarząd będzie żył z dzierżaw, a pracownicy z przyczyn likwidacji stanowisk pracy przeniosą się do Konkurencji. Zero inwestycji pomysłu dla poprawienia sytuacji finansowej BANKRUTA.

Gość • Czwartek [15.02.2018, 11:43:53] • [IP: 80.50.129.***]

niech sprzedają a nie tylko z dzierżawy kase brać i nic nie robić komuszki stare

Gość • Czwartek [15.02.2018, 09:35:41] • [IP: 62.69.254.***]

Żeby wszyscy pracodawcy traktowali swoich pracowników tak jak Zarząd SPOŁEM. Nikogo nie zwolniono z przyczyn ekonomicznych, każdy spokojnie dopracował do emerytury. Demagogów i menadżerów pełno, konkurencja z wielkimi sieciami handlowymi LIDL, BIEDRONA to ciężki temat. Dlaczego ludzie nie kupujecie w lokalnych sklepach tylko dla złotówki latacie do obcych a później szczekacie ze SPOŁEM upada.

swinoujscianinnnnnnnnn • Czwartek [15.02.2018, 09:01:15] • [IP: 95.160.158.***]

trzeba się zapytać kto od pss społem dzierżawi co lepsze miejsca pewnie znajdą się ludzie dość mocno powiązani z władzą bettonna!!

Gość • Czwartek [15.02.2018, 07:17:09] • [IP: 93.94.187.***]

Zhadza sie trzymaja emerytów po co tam transport. Po co emeryci w kadrach a obiecanych inwestycji jak nie bylo tak nie ma

Gość • Środa [14.02.2018, 21:38:53] • [IP: 94.254.227.***]

Czarne chmury nad PSS. Już niedługo CBA tam wejdzie i zobaczymy gdzie pojedzie prezes. P. Kłpacz z małżonką i sprawdzą za co domek jest wybudowany. Od dawna tam nie grało jak należy...

Tomcio • Środa [14.02.2018, 21:38:35] • [IP: 31.2.65.***]

Osiedle Posejdon potrzebuje sklepu spożywczego ! Mieszkańcy, w tym w większości osoby starsze zmuszone są robić niezbędne zakupy w centrum miasta. To jest bardzo uciążliwe. Druga sprawa to duża ilość przyjezdnych gości w sezonie letnim. Oni też powinni mieć możliwość robienia zakupów. Ta działka od momentu powstania osiedla była przeznaczona pod taką niezbędną dla mieszkańców działalność. Osiedle nie może być pozbawione sklepu spożywczego, tak jak nie może być pozbawione prądu, wody czy kom miejskiej. To się należy mieszkańcom jak psu buda ! Jeśli Społem, zawiązana kiedyś w takim celu spółdzielnia nie jest tym zainteresowana, to powinno to być obowiązkiem władz miasta Świnoujścia.

Gość • Środa [14.02.2018, 21:35:54] • [IP: 95.160.157.**]

strasznie dużo pieniędzy chcą za roosevelta, prawie 3mln. Na śląskiej za kozala ponad 800tys, a nic tam sensownego poza magazynem nie można postawić a drogi dojazdowe to żenada. Plus rozbiórka i już jest milion za grunt na śląskiej... chyba z konia spadli

Gość • Środa [14.02.2018, 20:45:51] • [IP: 92.42.113.***]

To jakiś przekręt. Przecież te tereny nie są ich własnością. To są grunty miasta Tylko te nic nie warte budy są ich własnością.

Gość • Środa [14.02.2018, 20:39:51] • [IP: 94.254.233.**]

Przyjrzyjmy się pracy zarządu i odwołajmy ich jak najprędzej bo sprzedaż i co najmniej dwie dzierżawy są zaniżone z dodatkową korzyścią dla. ... Oferty nie są jawne. Sprawą już interesują się służby.

Gość • Środa [14.02.2018, 19:56:53] • [IP: 81.204.98.**]

Obskurne budy...fuj...Powinne byc zrownane z ziemia...!Bylam ostatnio w Kormoranie, cos prymitywnego i obskurnego, WSTYD !

Gość • Środa [14.02.2018, 19:26:00] • [IP: 94.254.230.***]

Pan prezes P. K taki wielki manager że tylko potrafi cały majątek PSS Społem wyprzedać i pracowników zwolnić. Zero myślenia na przód jak firmę uzdrowić. Postępowanie identyczne do PO. Poprzednia władza tak robiła. Prezes prawdopodobnie magister. Normalnie wielka kicha

Gość • Środa [14.02.2018, 19:23:08] • [IP: 92.42.112.***]

Pusta" Europa" na oś. leningrady straszy i niszczeje już kilka lat. A winni tego wciąż są bezkarni.

Gość • Środa [14.02.2018, 19:12:33] • [IP: 5.172.232.***]

Ciekawe, czy wypłacone zostaną udziały członkom spóldzielni, obracali przeciż ich pieniędzmi - UDZIAŁAMI. W pierwszej kolejnosci zabezpieczyć udziały dla garstki członków, odprawy pracownicze dla garstki gracowników, a jak coś zostanie , to zarząd podzieli między siebie. CO BY POWIEDZIAŁ NA TO PAN PREZES KROPSKI. ... ??.

Gość • Środa [14.02.2018, 18:14:32] • [IP: 62.69.252.**]

Na Żeromskiego Alibi i teren tez na sprzedaż

Gość • Środa [14.02.2018, 17:10:57] • [IP: 164.127.151.***]

16:59- O, celny komentarz, miałem dopisac, że dziwnie wyglądała mi marna praca i dbałość o ofertę sklepów Społem, co mi kiedyś nasunęło na mysl, że musi tu chodzic o coś innego, że co innego jest główną działalnościa owego jeszcze komunistycznego tworu. Dzierżawy - to było ich złoto, które musiało stracic wartość.

Gość • Środa [14.02.2018, 16:59:47] • [IP: 78.10.206.***]

ooooo a zawsze było mówione że szefostwo z dzierżaw się utrzymają, biura obsadzone jak za komuny tylko na dole pracowników coraz mniej

Gość • Środa [14.02.2018, 16:58:00] • [IP: 92.42.114.***]

złodzieje nie mają z czego brać więc wysprzedają majątek firmy!

Gość • Środa [14.02.2018, 16:15:02] • [IP: 31.0.44.***]

Szefostwo sprzeda wszystko byle tylko złapać kasę i przedłużyć nieudolne zarządzanie. Szkoda tylko zwykłych pracowników. To przykre.

Gość • Środa [14.02.2018, 16:03:46] • [IP: 164.127.151.***]

14:48 - Nie dziwię sie, że tak jest, skoro moim zdaniem nie najlepiej pracuje ekipa w" Kormoranie", jakoś jakby w śluzie, niby slimaki, w klimacie pogawędek, ceny w sklepach społemowskich są zawsze wyższe niż w innych, nie rozumiem, dlaczego nie mają upustów w hurtowniach, od producentów, skoro maja duże sklepy" Kormoran" i" Stodołę". Z tym byłym" Polo" to może byc kłopot zwłaszcza dla starszych posejdoniaków, bo jak Społem sprzeda ten pawilon (wiem, że postawiony w latach 75-77), to nowy inwestor może go zwyczajnie rozkręcić, zbudowac coś zupełnie innego, niesklepowego i będzie można zapalić świeczkę idei dużego, bliskiego dla każdego (w sensie odległości) sklepu.

Gość • Środa [14.02.2018, 16:01:17] • [IP: 95.160.158.**]

najlepsze kąski wydzierżawione sprzedane a ochłapy zostały może ktoś ma zdolność kredytową i da się nabrać??!!

Oglądasz 1-25 z 35
■ Ruszyły zapisy na 40 Maraton Świnoujście – Wolgast, 29 Półmaraton Wolgast oraz 4 Sztafetę Świnoujście – Wolgast ■ Niedziela Palmowa – to początek Wielkiego Tygodnia Postawiona w oknie domu chroni podobno przed uderzeniem pioruna. Rolnicy mieszali ją z ziarnem do zasiewu aby zapewnić sobie dobre plony, mamy dodawały dzieciom do śniadania aby te cieszyły się dobrym zdrowiem, zasuszona, czuwa nad szczęściem rodzin przez cały rok. Wszystko to jednak pod warunkiem, że dziś zostanie poświęcona. Palma wielkanocna nie jest jednak przedmiotem jakiegoś dziwnego kultu sama z siebie. Zasłużyła sobie na to gdy znalazła się pod stopami Chrystusa wjeżdżającego do Jerozolimy ■ Wielkanocne klimaty na Placu Wolności. Jechały do nas 800 kilometrów! To pierwszy taki jarmark wielkanocny w Świnoujściu. Zaproszenie do zaprezentowania swoich wyrobów nad morzem przyjęli twórcy z Krasnegostawu i okolic, miejscowości położonych między Lublinem, a Chełmie Lubelskim kilkadziesiąt kilometrów od granicy polsko-ukraińskiej. Grupę wystawców zorganizowała Luba Rakiewicz, dyrektor Artystycznego Stowarzyszenia Kosiw, która z dumą pokazuje ilustrowane publikacje o twórczości mieszkańców swoich rodzinnych stron ■ Strajk w oświacie. Informacja na godzinę 10.00 czwartek 11 kwietnia 2019. - ogółem strajkujących nauczycieli 253, w tym 28 w przedszkolach i 225 w szkołach - 401 dzieci/uczniów (bez gimnazjalistów, którzy przystąpili do egzaminów) będących pod opieką, w tym 338 w przedszkolach (razem z przedszkolem nr 10, w którym nauczyciele nie strajkują) i 63 w szkołach ■ PEC. W maju coroczna przerwa Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Świnoujściu informuje, że coroczna przerwa technologiczna w dostawie energii cieplnej do centralnego ogrzewania, wentylacji i ciepłej wody nastąpi 20 maja 2019 od godziny 00.00 do 24.00. Przerwa związana jest z koniecznością wykonania niezbędnych remontów źródła ciepła i sieci ciepłowniczych ■ Mieszkańcy Świnoujścia, którzy na co dzień zaopatrują się w pieczywo z piekarni przy ul. Monte Cassino czekała w sobotę rano niemiła niespodzianka. Ani w sklepie firmowym ani w żadnym innym na mieście nie dotarło zaopatrzenie od tego wytwórcy. Przyczyną była poważna awaria instalacji w piekarni. Tuż po północy pojawiły się tam wozy Straży Pożarnej i Pogotowie Ratunkowe. Ewakuowano pracowników firmy i mieszkańców posesji ■ Od 4 kwietnia. „Bielik” z Warszowa o 7.35. W związku z prośbami rodziców uczniów, Żegluga Świnoujska informuje, że od jutra, tj. czwartek 4 kwietnia 2019 r., na przeprawie promowej „Warszów”, prom z prawobrzeża (Warszów) będzie odbijał o godzinie 7.35, a nie o 7.40. Pozostałe godziny pozostają bez zmian ■ Odpowiedź na zarzuty jest już w Komisji Europejskiej ■ Spektakularne policyjne zatrzymanie samochodu na ulicy Daszyńskiego. Przeszukano auto, sprawdzano kierowcę i pasażerów. O co poszło? Policja milczy o przyczynach tej niedzielnej akcji ■ Rada Miasta jednogłośnie przyjęła uchwałę w sprawie poparcia środowiska nauczycielskiego ■ Zastępca prezydenta Paweł Sujka: "Po referendach, które odbywały się w Świnoujściu mogę powiedzieć, że praktycznie wszystkie placówki edukacyjne w mieście deklarują przystąpienie do strajku ■ Jeśli dojdzie do strajku nauczycieli to także dzieci w przedszkolach pozbawione zostana opieki ■ Astaldi nie chce zapłacić za gadżety. Miało być uroczyście i z gadżetami. Były tylko gadżety. Na 5 lipca ubiegłego roku miasto zaplanowało uroczyste podpisanie umowy o budowie tunelu pod Świną. Zamówiono 1000 breloczków i antystresowych gadżetów w kształcie czapki z daszkiem o wartości 9 tysięcy złotych. Uroczystość tego dnia się jednak nie odbyła, a umowy z firmą Astaldi w ogóle nie podpisano. Kto zapłaci za gadżety? ■ To miało być tylko legitymowanie, a skończyło się ujawnieniem przez policjantów narkotyków. Pod zarzutem posiadania i handlu zakazanych ustawą środków odurzających zatrzymany został 34-letni mężczyzna. Zgodnie z obowiązującą ustawą może mu grozić kara pozbawienia wolności do 10 lat ■ 19 marca, w godzinach wieczornych były przeprowadzane zajęcia taktyczne w lesie na terenie obiektu wojskowego Karsibór. Podczas zajęć stosowano środki pozoracji. Użyte zostały świece dymne, które generują dym nietoksyczny i nieszkodliwy, a ich użycie nie stanowi zagrożenia dla zdrowia. Ćwiczenia tego typu prowadzone są cyklicznie, kilka razy w ciągu roku. Wzięło w nich udział ponad dwudziestu żołnierzy. Żaden z nich nie zgłaszał po zajęciach problemów ani dolegliwości - tłumaczy kmdr ppor. Grzegorz Lewandowski Rzecznik Prasowy 8. Flotylla Obrony Wybrzeża ■ Prom Karsibór uciekł z przeprawy! Nad wodą unosił się trujący opar! Zobacz film! ■ Niemiecki wymiar sprawiedliwości łaskawy dla sprawców napadu na taksówkarza ze Świnoujścia? ■ Córki odebrały testament matki zapisany na kartkach romansu. Ta książką niczym list w butelce po latach, wędrówki po falach życia trafiła w końcu do adresata. Mówi się, że takie historie zdarzają się tylko w hollywoodzkich produkcjach, jednak jedna z nich zdarzyła się w Świnoujściu. Tuż po naszej publikacji, w której opisaliśmy wzruszający temat testamentu anonimowej kobiety, która na kartkach książki kieruje ostatnie słowa do sowich najbliższy ma swój ciąg dalszy ■ Wojciech Zyska o Wolińskim Parku Narodowym: Na tle Wyspy Wolin to przysłowiowa „kość w gardle”. Pozostawiam park w dobrej kondycji. Odchodzę z podniesioną głową, dziękując jednocześnie wszystkim za współpracę i pomoc na rzecz ochrony tego parku – pisze w pożegnalnym liście dr inż. Wojciech Zyska, odwołany właśnie dyrektor Wolińskiego Parku Narodowego ■ „Do trumny ubierzcie mnie na różowo”. Wzruszający list pacjentki zapisany na kartkach książki ■ To Świnoujście rozpętało aferę międzynarodową. Komisja Europejska uruchomiła wobec Polski procedurę naruszenia unijnego prawa. Uruchomiona wobec Polski procedura naruszenia unijnego prawa dotyczy konfliktu z 2017 roku, kiedy świnoujski strażnik miejski spektakularnie zatrzymał niemieckie autobusy UBB na granicy. Chodzi o dostęp do międzynarodowego rynku usług autokarowych i autobusowych. Rąbka tajemnicy uchyliła nam Komisja Europejska ■ Trwają prace nad uchwałą krajobrazową, zwaną też kodeksem reklamowym. Będzie to dokument porządkujący przestrzeń publiczną miasta. Wprowadzi zasady i warunki umieszczania reklam, urządzeń reklamowych oraz małej architektury i ogrodzeń na terenie całego Świnoujścia ■