POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [11.02.2018, 11:18:35] • Świnoujście

Nie szanujemy się na drodze

Nie szanujemy się na drodze

fot. Czytelnik

Wszyscy wiemy jak trudno w Świnoujściu znaleźć miejsce do postoju. Ale czy powinniśmy robić to tak bezczelnie?

Wiele razy pasaliśmy już o tym, że kierowcy często parkują lub zatrzymują się gdzie popadanie. Ten kierowca zaparkował na ścieżce rowerowej i bezczelnie włączył światła awaryjne. Jedna z naszych Czytelniczek poinformowała nas o tym incydencie i przysłała zdajecie.

Jak napisała do nas w swoim mailu, kierowca samochodu na niemieckich numerach zaparkował samochód na ścieżce rowerowej w centrum Świnoujścia, a pasażerka w tym czasie poszła na zakupy do pobliskiego sklepu.

I choć nie trwało to dużej niż 10 minut to jednak nie jest to miejsce do parkowania, a na drodze powinniśmy się szanować.
Słusznie zauważa nasza czytelniczka.

A czy wam też zdarza się parkować w miejscu do tego niedozwolonym? Jeżeli tak,to jak często to robicie?

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 39, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 39

Gość • Poniedziałek [12.02.2018, 14:26:58] • [IP: 109.243.180.***]

Szkoda, że nie przejeżdżałem tam na rowerze bo pociągnąłbym mu po karoseri pedałem.Ot tak przypadkiem.

Gość • Poniedziałek [12.02.2018, 09:10:50] • [IP: 93.94.190.**]

23:42:02 IP: 95.129.225.- Ten od" ścigać tych drani" użył najłagodniejszego negatywnego określenia tych, którzy łamią prawo i tym samym innych narażają na niebezpieczeństwo. Słowo" dranie" bez kłopotu przechodzą przez moderację, dokładnie określają tych, którzy łamią prawo I nie dziwię sie jego frustracji, bo tylko sfrustrowanym może byc człowiek widzący jadącego pod prąd kierowcę czy innego parkującego tak, że zasłania widok, itd. Dranie, po prostu dranie. Egoiści, ludzie bezczelni.

Gość • Poniedziałek [12.02.2018, 08:12:52] • [IP: 80.245.189.***]

Niemcy nas nie szanują, policja ani straż miejska udają że nie widzą, a niemiaszki bezczelni czują się bezkarni, niemiecka policja szybko reaguje u siebie bardzo szybko. nasi stróże prawa ścigają bezwzględnie staruszki

Gościec • Niedziela [11.02.2018, 23:42:02] • [IP: 95.129.225.**]

Ścigać tych drani. ...gościu przemawia przez ciebie frustracja i zawiść ! Drań to ten co obraża innych, ok ?

Gość • Niedziela [11.02.2018, 23:30:03] • [IP: 93.94.188.***]

Pewien instruktor K... tez nie potrafi wcelowac miedzy linie...ale naucza go...

Gość • Niedziela [11.02.2018, 22:51:39] • [IP: 178.238.249.***]

To chyba matrix? Po prostu nie wierzę w to co widzę?Nie wiem jak to nazwać po polsku? Szczyt chamstwa...

Gość • Niedziela [11.02.2018, 22:11:24] • [IP: 88.156.206.***]

Wczoraj widziałem babę w aucie na niemieckich blachach skręcającą z Konstytucji w Staszica pod prąd - to jest dopiero sztuka. Brak egzekucji i nieuchronności kary to nasza bolączka.

ścigac tych drani • Niedziela [11.02.2018, 19:19:58] • [IP: 164.127.159.***]

Robić zdjęcia, wołać policję. Bywa, że machamy ręką., bo nie mamy czasu, itd. I ja machałem ręką, jeśli stwierdziłem, że stopień bezczelnosci jest mały, ale gdy był duży, działałem. W przypadku Niemców niestety jest zjawisko małej dolegliwości naszych mandatów, bo oni ok.4 razy więcej zarabiają niż my. Także w tej kwestii nadal istnieje granica, że wrócę do dyskusji na temat Schengen, rzekomego zniesienia granic. Nas ganiają na ich promenadzie z kurtaksą, której wysokość jest dla Niemca symboliczna, ale dla nas dolegliwa - u nas Niemiec może się napuszyć i znosić publicznie jajo na centralnej ulicy miasta. Nie popuszczać, ścigać, wzywać policję, bo" Ordnung muss sein", jak mawiali tak zwani naziści, czyli nie bójmy sie tego słowa Niemcy.

Gość • Niedziela [11.02.2018, 19:06:48] • [IP: 5.79.74.***]

Najbardziej skutecznym środkiem wychowawczym wbrew pozorom nie jest mandat, lecz nóż do tapet. Na promenadzie (deptaku), nie ma już zaparkowanych aut. Można? Można.

Gość • Niedziela [11.02.2018, 16:39:42] • [IP: 80.153.7.***]

hahah Kolo przesadzil, to nie albek!!

Gość • Niedziela [11.02.2018, 16:30:35] • [IP: 185.230.168.***]

Najlepsi są matoły parkujący na zakreślonych liniami miejscach lub dla osob z dziećmi. Oni są nie tylko umysłowo ograniczeni ale i chyba fizycznie też

Gość • Niedziela [11.02.2018, 16:28:23] • [IP: 108.27.57.**]

i co sie stalo jest afera rozdygotani mieszkancy

Gość • Niedziela [11.02.2018, 15:23:33] • [IP: 94.254.227.**]

To Niemiec tylko polakoniemiec - volksdeutsch a drogi należy projektować z głowa to i problemu nie bedzie

Gość • Niedziela [11.02.2018, 15:17:30] • [IP: 178.238.246.**]

Zapewne to Niemiec, oni uważają że białej rasie wszystko wolno. Służby nie reagując utwierdzają ich w tym.

Gość • Niedziela [11.02.2018, 15:00:15] • [IP: 31.1.77.**]

Nasi niemieccy sasiedzi robia to nagminnie i jakos ani razu niewidzialam, zeby ktorys dostal za to mandat

Gość • Niedziela [11.02.2018, 14:43:29] • [IP: 94.254.228.***]

Popieram Straż Miejską ! Walić takim mandaty z górnej półki!

Gość • Niedziela [11.02.2018, 14:33:10] • [IP: 80.245.182.***]

Prawda jest taka że te *w cale nas nie szanują, nauczeni najpierw przez sprzedawców na sezamkowej po wszelką gastronomię że są najważniejsi i mogą wszystko w naszym miescie cos takiego u nich jest nie do pomyslenia!. Co dzień jeżdżę autem po miescie i co dzień jakieś zdarzenie z nimi.jeżdżą jak chcą stwarzając ciągle zagrozeni.e a policji to chyba nie interesuje lub tego nie chcą widzieć bo przecież trzeba ukarać mieszkańca za przechodzenie nie przez pasy.

fororak 🐲 • Niedziela [11.02.2018, 14:14:05] • [IP: 37.249.171.**]

DO :Gość • Niedziela [11.02.2018, 11:24:13] • [IP: 83.11.74.***]***No bo całe społeczeństwo jest podzielone na dwa sorty, do pierwszego sortu tzw:Lepszego 💗należą wszyscy PiS-owcy oraz obcokrajowcy (niemiaszki)...Do drugiego ❤pozostałe pospólstwo, sort tzw: Gorszy gdzie społeczeństwo jest traktowane poniżej ludzkiej godności. ..A tego podziału Narodu Polskiego dokonał Miłościwie nam panujący Jarosław Wielki (ŁOKIETEK)-Naczelnik i Przywódca PiS-u...No i stąd mamy brak poszanowania między społeczeństwem jednego Narodu-Wolskiego Narodu...💗❤

Gość • Niedziela [11.02.2018, 13:59:00] • [IP: 176.221.123.***]

na promenadzie Miasto zamontuje 18 Kamer i bedzie widać kto idzie do Morza a kto z Morza Wychodzi

Gość • Niedziela [11.02.2018, 13:46:24] • [IP: 95.160.159.***]

[11.02.2018, 11:54:04] • [IP: 2.108.234.potwierdzam w 100 %

Janusz i Grażynka • Niedziela [11.02.2018, 13:10:03] • [IP: 95.160.159.***]

Parkuję w różnych miejscach, gdzie po prostu potrzebuję, bo skoro niemieckim można zatrzymać się gdzie popadnie, to ja chyba gorszy we własnym mieście nie powinienem być!? A tak przy okazji, miasto wydało ponad 11 baniek na monitoring, który okazuje się nie użyteczny ani dla policji ani też miejskiej straży?

aść • Niedziela [11.02.2018, 13:03:14] • [IP: 95.129.225.**]

Podyskutujmy może o braku szacunku dla pieszych, przechodzących na pasach na drugą stronę jezdni. W piątek byłam świadkiem szeryfa taxi, który otworzył szybkę swojej fury i zwyzywał kobietę prawidlowo przechodzącą przez jezdnię na ul 11 Listopada/ Chełmońskiego. Uważajmy na takich szaleńców.

Gość • Niedziela [11.02.2018, 12:58:57] • [IP: 94.254.228.***]

Musi Niemiec!