POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [12.02.2018, 19:48:37] • Świnoujście

To już pewne! Joanna Agatowska oficjalnie kandydatką SLD na prezydenta Świnoujścia! Zobacz film!

To już pewne! Joanna Agatowska oficjalnie kandydatką SLD na prezydenta Świnoujścia! Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Od wielu miesięcy mówiło się, że Joanna Agatowska będzie ubiegać się o fotel prezydenta Świnoujścia. Przyszła jednak pora na oficjalne potwierdzenie tych informacji. W trakcie poniedziałkowej konferencji prasowej, poinformował o tym, radny Sojuszu, Jarosław Włodarczyk. - Przypadło mi w wielkim zaszczycie powiedzieć, że na ostatnim spotkaniu Sojuszu Lewicy Demokratycznej w Świnoujściu, kandydatką na prezydenta naszego miasta została wybrana Joanna Agatowska.



Jednocześnie rady poinformował, że SLD rozpoczyna właśnie cykl spotkań z mieszkańcami i grupami środowiskowymi.

- Serdecznie zapraszamy do kontaktu te grupy, które chciałyby się z nami spotkać, bo wspólnie chcemy dokończyć program wyborczy na najbliższe wybory – dodał radny Jarosław Włodarczyk.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 159, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 159

Gość 17 • Piątek [16.02.2018, 16:22:49] • [IP: 62.69.241.***]

Jestem z Warszowa. Nigdy nie byłem w żadnej partii, a zwłaszcza jak to określacie, w partii komuchów. W latach 90 - ych nawet odmówiłem mieszkanie w Nowogardzie za legitymację. Ludzie zstąpcie na ziemię. To jest XXI wiek, a nie Rewolucja Październikowa. Ta Pani, może nie jest idealnym kandydatem na prezydenturę, ale jest o wiele lepszym kandydatem jak dziadek - szeryf.Zrobię wszystko aby przekonać do niej większość mieszkańców naszego osiedla. Ta Pani ma plan rozwoju całego miasta, troszczy się w ten sposób o wszystkich mieszkańców, a nie jak to robi od wielu lat jeszcze nasz szeryf. Idziemy w szeregu, by zablokować ewentualną budowę TERMINALA KONTENEROWEGO w Świnoujściu,. Pragniemy skierować rozwój miasta w kierunku turystyki, sportu, rekreacji. Nie ma innej drogi dla miasta. Tak robi cały klub SLD na czele z P. Agatowską.

Gość • Środa [14.02.2018, 14:59:25] • [IP: 176.221.122.**]

Ta Pani za Panią Agatowską bardzo fajna podoba mi się, gdzie mozna ja spotkać moze umowiła by sie na kawę :) Pozdrawiam

Gość • Środa [14.02.2018, 12:41:56] • [IP: 83.11.172.*]

TRÓJCA walcząca o posady i pieniądze z kieszeni mieszkańców. Przecież zarówno Teterycz i Agatowska to pracownicy OSiR. Jeżeli nie wygrają to zostaną zwolnieni ponieważ ich kompetencje są ŻADNE. Gdzie Agatowska czy Teterycz znajdzie pracę jeżeli nie za nasze pieniądze? Zatrudnią się w prywatnej firmie? Nie ma stanowisk w firmach w których nie trzeba umiejętności

Gość • Środa [14.02.2018, 10:10:29] • [IP: 95.129.224.**]

A ja zagłosuję na PIS i Pana Mrozka, dlatego że spełnia swoje obietnice wyborcze, i rozlicza konsekwentnie największych złodziei politycznych byłych ministrów i polityków którzy rozkradli Polskę. Będę głosował na PIS dopóki sami się nie ześwinią. .SLD i ta pani to już miało szansę i co patologia, , teraz tylko PIS..

Gość • Środa [14.02.2018, 09:30:00] • [IP: 80.245.178.***]

Nieeeeeee tylko nie ona

Gość • Wtorek [13.02.2018, 21:23:25] • [IP: 93.94.184.**]

I to będzie SUPER ZMIANA BRAWO!!

Gość • Wtorek [13.02.2018, 18:20:58] • [IP: 92.42.112.***]

Przecież to PZPR-owski beton!

Gość • Wtorek [13.02.2018, 18:02:03] • [IP: 176.221.123.***]

Jak Wyborcy Katolicy zagłosują na swojego Kandydata z Katolickiej PIS to zastanie Prezydentem Miasta

Gość • Wtorek [13.02.2018, 17:15:11] • [IP: 86.81.107.***]

no i ma mój głos-każdy tylko nie ten Komunistyczny buc i jego toudi

Gość • Wtorek [13.02.2018, 16:35:23] • [IP: 188.146.231.***]

ona już była latami wiceprezydentem i jest szychą w magistracie i nic się nie było lepiej. Tylko kukiz lub pis to zmienią. Jeśli poważnie myślicie o naszym mieście i chcecie żeby lepiej się żyło to nie głosujcie na nią.

Gość • Wtorek [13.02.2018, 16:15:14] • [IP: 164.127.122.***]

12:51 - Przepraszam, ale jeśli twierdzisz, że za PRL Świnoujście było piękne, to mylisz się. Owszem, Żmurki to i owo zepsuły, jak tym przeokropnym, bo niedostosowanym do stylu miasta molochem Radissona Blu, czy trupio bladym, kubaturowym osiedlem Platan, ale - posłuże sie opowieścią sprzed 10 lat - gdy wtedy wróciłem z Belgii i Francji do Świnoujścia, to dostrzegłem więcej wspólnych elementów nowoczesnosci podobnej do tej z Zachodu niż w wielu innych miastach Polski. Pojawiło się mnóstwo odnowionych elewacji, chodników (znacznie lepszych niż w Szczecinie, w centrum!), trochę pięknych domów, odnowiono Park Zdrojowy, dba się o zieleń, a nawet te jesienne ozdoby (kapusty, jabłka, itd.) były gustowne, pomysłowe. Nie lubie eseldyzmu, komuchów, ale jednak Świnoujście jest znacznie piekniejsze niż za szarej, odrapanej, betonowej, z licznymi śladami wojny komuny.

Gość • Wtorek [13.02.2018, 16:09:54] • [IP: 95.160.159.***]

CBA powinno się zająć nie tylko tunelem !! Również publiczną obietnicą budowy przez Szczecin promu pasażersko - samochodowego... Już powinien pływać !! To jest jedna z wielu pisowskich obiecanek. Muszę dodać, że inne partie podobnie obiecywały gruszki na wierzbie !! To tak dla sprawiedliwości !

Gość • Wtorek [13.02.2018, 16:03:34] • [IP: 37.47.182.***]

Fakt że SLD była trampolina do sukcesu, potem gdy wiatr się zmieniał zmieniało się klub i przynależność i już-znamy, pamietamy. Pani Agatowska tego nie zrobiła i za to miedzy innymi ją cenimy.

Gość • Wtorek [13.02.2018, 16:00:14] • [IP: 78.155.222.***]

agatowska to nadaje sie jedynie na portiera w jakims zapyzialym hoteliku !!

Gość • Wtorek [13.02.2018, 15:57:16] • [IP: 79.186.189.***]

piszecie sld komuchy itp. Przeciez sld nie rzadzi krajem a tutaj chodzi o kandydata na prezydenta naszego miasta. Chwalicie fasole a tez jak wygral wybory byl z sld wypisal sie bo mu sld chcialo ukrocic lewizne ze sprzedazy itp... a tak jest poza kontrola :)

Gość • Wtorek [13.02.2018, 15:57:10] • [IP: 31.0.80.***]

Lansujesz tę rudą k... ale wygra żmurkiewicz bo ma układ z PiSem a Ty wtedy będziesz zamiatał ulice.

Gość • Wtorek [13.02.2018, 15:36:59] • [IP: 80.245.178.**]

Z deszczu pod rynnę. Ostatni bastion PRL-u.

Gość • Wtorek [13.02.2018, 15:05:19] • [IP: 88.156.234.**]

Jak pani Agatowska da nam słowo że zadba o Seniorów i zwykłych mieszkańców , chodzi o urzędy wspólnoty I inne to zagłosujemy ale trzeba pomagać normalnym Ludziom

Gość • Wtorek [13.02.2018, 14:55:36] • [IP: 92.42.118.*]

Do gościa, który napisał, to co poniżej - mów w swoim imieniu człowieku, bo nikt cię nie upoważnił do takich idiotycznych deklaracji!!" Gość • Poniedziałek [12.02.2018, 22:13:56] • [IP: 92.42.116.***] kończe 18 lat w kwietniu. Pójdę ze znajomymi głosować na Panią Joannę. Większość znajomych z Mieszka zrobi to samo! Młodzi są z Panią. Rodziców też namawiają, a raczej oni nas. Wszyscy chcą zmiany. Nauczyciele, sprzątaczki, a nawet dyrektorzy"

Gość • Wtorek [13.02.2018, 14:11:44] • [IP: 94.254.228.***]

Pani Joanno. Nauczyciele są po Pani stronie. Mamy dość Sujki

Gość • Wtorek [13.02.2018, 14:08:05] • [IP: 178.238.250.**]

Hejcik leci. Jest moc :) Czyli jest siła! Brawo Agatowska!

Gość • Wtorek [13.02.2018, 14:03:55] • [IP: 95.129.228.***]

A wielkie ha mnie obchodzi co chce sld, potomkowie pzperu wypad z wyspy...

Gość • Wtorek [13.02.2018, 14:00:39] • [IP: 94.197.120.**]

Dalej proletariusze łączcie się, hahaha

Gość • Wtorek [13.02.2018, 13:22:56] • [IP: 188.146.42.***]

siedzi w polityce od lat i nie zrobiła nic konkretnego, nikt nawet nie potrafi wskazać jej jednego sukcesu. SLD do partia do której się szło jak się nic nie umiało i nie chciało się robić.

Gość • Wtorek [13.02.2018, 13:20:45] • [IP: 85.252.65.**]

No to f końcu fasola zrobi - WYPAD

Oglądasz 1-25 z 159
■ Przytór-Łunowo. Stała organizacja ruchu na ulicy Zalewowej. Od najbliższego piątku 19. października 2018 r. na ulicy Zalewowej, odcinek od ul. Sąsiedzkiej do ul. Szmaragdowej, zostanie wprowadzona stała organizacja ruchu. Prosimy o szczególne zwracanie uwagi na oznakowanie i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. UM Świnoujście ■
■ 71-letnia kobieta zginęła pod kołami TIR-a. Do tragedii doszło kilkanaście minut po godzinie 11 na przejściu dla pieszych ■ Święto Edukacji po świnoujsku, czyli kampania wyborcza na koszt podatnika ■ Dotyczy utrudnień w ruchu na ul. Bydgoskiej. Od 10 października 2018r. do 30 kwietnia 2019r. roku w związku z prowadzonymi pracami dotyczącymi modernizacji i przebudowy, wyłączona z ruchu będzie ulica Bydgoska, na odcinku od skrzyżowania z ulicą Gdańską poprzez skrzyżowanie z ulicą Olsztyńską, które też będzie objęte przebudową i dalej od skrzyżowania z ulicą Olsztyńską do skrzyżowania z ulicą Zamkową. Prosimy o rozważną jazdę, przestrzeganie oznakowania pionowego i poziomego oraz poleceń wydawanych przez osoby kierujące ruchem. Za utrudnienia przepraszamy. WIM UM ■ Jarosław Kaczyński: Władza absolutna demoralizuje absolutnie. W Polsce jest wiele miast, w których urzędują prezydenci od kilku kadencji. Wieloletnie sprawowanie władzy przez jedną osobę budzi kontrowersje. O tak długo sprawujących władzę prezydencką, wypowiedział się publicznie w dniu 06 października 2018 r. Prezes PiS Jarosław Kaczyński w czasie spotkania przedwyborczego w Krośnie, gdzie PiS walczy o zmianę na funkcji Prezydenta ■ Czy grozi nam zamknięcie przeprawy? 40-letnie pomosty przy promach Karsibór uginają się pod ciężarem dużych pojazdów. Sami pracownicy żeglugi nieraz patrzą na sytuację z niepokojem, jednak zdaniem kierownictwa żeglugi, nie ma powodów do obaw. ■ Bardzo groźny wypadek wydarzył się w środę wieczorem na torach. Pociąg relacji Przemyśl-Świnoujście potrącił mężczyznę który leżał na torach przy tzw. "dzikim przejściu". Jak się nieoficjalnie dowiedziała nasza redakcja, stan około 60-latka jest ciężki ■ Syn kierowcy taksówki, który został pobity w sierpniu tego roku, odebrał z Berlina skradziony samochód ojca. W środku były narkotyki i pałka teleskopowa ■ Mieszkaniec Przytoru: Nie możemy spać przez muczenie krów! Niech ktoś pomoże! Do redakcji portalu iswinoujscie.pl zwrócił się mieszkaniec Przytoru z prośbą o nagłośnienie problemu, który nęka jego oraz sąsiadów. Chodzi o muczenie krów ■ Niemiecki rynek w ogniu! Z szalejącym pożarem walczyło 6 zastępów straży pożarnej! Właściciele stali ze łzami w oczach. Po godzinie 02:00, dyspozytor Państwowej Straży Pożarnej odebrał zgłoszenie o palących się punktach handlowych przy ulicy Wojska Polskiego. Jak się okazało, kilkumetrowe płomienie trawiły dobytek właścicieli i zaczęły obejmować drzewa oraz pobliskie zabudowania. Do walki z ogniem skierowani zostali strażacy ze Świnoujścia, jednak szybko okazało się, że ogień pod wpływem wiatru wymyka się spod kontroli i potrzebne będzie wsparcie ■ W biały dzień niemal w centrum miasta został pobity człowiek ■ Alarmujące wieści o zatrutych parówkach znów wstrząsnęły posiadaczami psów. Dwa miesiące temu wszyscy szukali truciciela, który rozrzucał śmiercionośną żywność w parku przy Chopina. Teraz parówki nafaszerowane trutką na szczury są rozrzucane na osiedlu Gdyńska. W tej sprawie piszą do nas przerażeni Czytelnicy, którzy boją się o swoje pieski ■ Świat polityki jest jak poker, do ostatniej rozgrywki nie można się zdradzić i trzeba zachować kamienną twarz, nawet gdy karta nie idzie po naszej myśli. Przekonał się o tym Mateusz Rojewski z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, który przyznał, że kandydatem Prawa i Sprawiedliwości w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście jest Janusz Żmurkiewicz. Teraz jego przełożeni zapowiadają, że wobec Pana Mateusza Rojewskiego zostaną wyciągnięte konsekwencje służbowe! Wszystko zaczęło się od pytania jednego z mieszkańców Świnoujścia, odnośnie kandydata PiS w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście, przesłanego w formularzu „Napisz do Ministra”. Odpowiedzi udzielił pracownik Biura Ministra – Mateusz Rojewski, który poinformował że kandydatem PiS jest obecny prezydent – Janusz Żmurkiewicz ■ Masowo oszukuje na portalu OLX i twierdzi że zarobił ponad 2 miliony. Kim jest Kacper ze Świnoujścia? Zobacz film! ■ Dar krwi jest darem życia - Czytelniczka dziękuje wszystkim, którzy pomogli jej mamie ■ Zderzenie rowerzystów może mieć naprawdę poważne skutki. Do takiego wypadku doszło w piątek na ścieżce rowerowej przy ulicy Matejki, gdzie 13-latek zajechał drogę innemu rowerzyście. Wskutek zderzenia chłopiec upadł na chodnik doznając urazu głowy na tyle poważnego, że został przetransportowany do jednego ze szpitali w Szczecinie. ■ Już dawno przywykliśmy do widoku dzików przechadzających się ulicami, czasem można spotkać wytwornego lisa lub nawet godnego borsuka. Ale lubieżny Łoś, to coś nowego. Ostrzegamy mieszkańców, w mieście grasuje ciekawski łoś, niedyskretnie podglądający mieszkańców przez okna. Chrońmy żony, matki i małe dzieci, prawdziwe zwierzę grasuje po mieście ■ Na jednej z działek znaleziono zwłoki dwóch osób. Oględziny miejsca trwały do późnych godzin nocnych. W sprawie prowadzone jest śledztwo. Wczoraj w godzinach popołudniowych za świetlicą Ogrody Granica znaleziono ciała dwóch osób. Zwłoki kobiety i mężczyzny były już w stanie rozkładu. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że denaci mieli ponad 60 lat. Ciało mężczyzny wisiało wewnątrz, kobiety leżało. Na miejscu zjawił się prokurator, policja, wezwano również strażaków, którzy pomagali w akcji po zmroku, doświetlając teren. Ciała zostały zabezpieczone do sekcji zwłok i zabrane ■