POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [14.02.2018, 22:19:08] • Świnoujście

Kim jest nowy dyrektor Żeglugi Świnoujskiej? Przedstawiamy, prześwietlamy...

Kim jest nowy dyrektor Żeglugi Świnoujskiej? Przedstawiamy, prześwietlamy...

fot. Sławomir Ryfczyński

Paweł Jeremi Szynkaruk, rocznik 1964, jest absolwentem Ekonomiki i Organizacji Transportu Morskiego Uniwersytetu Szczecińskiego. Od 1989 roku zatrudniony w Polskiej Żegludze Morskiej (PŻM) w Szczecinie. Od niedawana Dyrektor Żeglugi Świnoujskiej i - jako piastujący tego typu stanowisko - objęty obowiązkiem złożenia oświadczenia majątkowego. Redakcja iswinoujscie.pl postanowiła przyjrzeć się deklaracji majątkowej nowego dyrektora.

Jak dowiadujemy się z Biuletynu Informacji Publicznej (http://bip.um.swinoujscie.pl/?cid=3582), dyrektor Szynkaruk deklaruje posiadanie:
- środków pieniężnych gromadzonych w walucie polskiej w wysokości 2 158 000 zł, zaś w walucie obcej: GBP 405, USD 2320, CHF 56,01, EURO 7800
- funduszy inwestycyjnych i akcji o wartości ok. 1 310 000 zł
- współwłasność z żoną stanowi dom o wartości 700 000 zł, mieszkanie o wartości 490 000 zł oraz działka we Wrzosowie warta 84 000 zł
- ponadto Paweł Szynkaruk posiada udziały w 2 spółkach handlowych, prowadzi zajęcia w Wyższej Szkole Bankowej w Szczecinie - umowa zlecenie do marca 2018 r. - 70 zł/godz.
- jest właścicielem toyoty avensis z 2004 roku.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 68, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 68

Gość • Niedziela [18.02.2018, 16:51:43] • [IP: 31.1.30.***]

Bzdur mi nie opowiadaj pracowałem tam, i.pływałem z ludżmi morza i.wiem trochę więcej od ciebie !

Gość • Sobota [17.02.2018, 13:21:16] • [IP: 94.254.240.**]

Do 37.7.230.**: Co ty bredzisz człowieku? Wiesz w ogóle jaka sytuacja była w żegludze i jak były niskie indeksy frachtowe? Ale jak się wierzy pisowskiej propagandzie to się takie bzdury wypisuje. Żeby choć część ludzi była tak porządna i uczciwa jak pan Paweł, wystarczy pogadać z ludźmi morza.

Gość • Piątek [16.02.2018, 20:07:55] • [IP: 37.7.230.**]

C.B.A.i.tu go znajdzie. Skoro rozłożył UNity, LAIF.i.PŻM tak jak AMBER.To PIS.go Znajdzie nie schowa się...

Gość • Piątek [16.02.2018, 16:02:53] • [IP: 188.146.163.**]

och zawistni katole. A może po prostu dużo się modlił i. ..wymodlił?

Gość • Piątek [16.02.2018, 11:14:00] • [IP: 92.42.118.***]

Podziwiam co miesiąc 20 000 tysia oszczedzić. Bardzo oszczędny.Co się czepiacie skoro człowiek taki oszczędny.Prima Aprilis jest 1 kwietnia.

Gość • Czwartek [15.02.2018, 23:15:39] • [IP: 89.229.100.**]

A może totka wygrał? I teraz ma- bez oszczędzania

Gość • Czwartek [15.02.2018, 20:54:28] • [IP: 178.238.247.***]

Czepiacie sie...dostal od bezdomnego od Pana Stanislawa...niestety ten umarł!

Gość • Czwartek [15.02.2018, 19:21:27] • [IP: 89.64.50.***]

Poziom niektórych wypowiedzi jest tak bazarowy, że żal to czytać.

Gość • Czwartek [15.02.2018, 19:01:30] • [IP: 176.221.123.***]

u nas we wsi lekarz zarabiał 20 tys zł miesięczne bo pracował bez przerwy Żona go nie widziała ale pieniądze brała

Gość zamorski • Czwartek [15.02.2018, 17:54:57] • [IP: 87.205.64.***]

Gość z ponad 3, 5 mln PLN na koncie i majątkiem 1, 3 mln PLN i poszedł do pracy w budżetówce ? Dorobił się tego majątku ne etacie w PŻM -ie przez 27 lat, tzn musiał zarabiać miesięcznie ok.15 000 zł i żyć o chlebie i wodzie, albo zarabiać ponad 20 000 zł miesiecznie by żyć normalnie. Czy to możliwe ? przecież nie był prezesem Banku jak Mateusz i nie mógł na początku swojej kariery zarabiać od razu 20 000 zł. Odpowiedź jest tylko jedna: majętna żona albo. ...

Gość • Czwartek [15.02.2018, 17:34:05] • [IP: 37.248.37.***]

doprowadzil pzm do bankructwa i hop siup juz ma inny stolek cos tu nie tak a gdzie ci z PISU CO ZAWSZE WALCZA O PRAWDE I ROWNOSC

Gość • Czwartek [15.02.2018, 16:40:56] • [IP: 80.55.236.*]

Bylem kandydatem ale nie mam milionow to odpadlem...

Gość • Czwartek [15.02.2018, 16:30:12] • [IP: 94.254.240.***]

Kim jest nowy dyrektor? Porządnym człowiekiem, po prostu. Nie zauważyliście, że to zwykle miernoty i typy spod ciemnej gwiazdy pomawiają innych?

Gość • Czwartek [15.02.2018, 16:17:13] • [IP: 92.42.116.**]

Większość normalnych ludzi... to uczciwi i skromni ludzie, a zebranie takiego majątku to zwyczajnie efekt pracy i zwykłe rozsądne oszczędzanie. Idąc dalej tokiem myślenia uczciwego patrioty polskiego mamy więcej niż wielu milionerów wśród pracowitych obywateli naszego miasta!

Gość • Czwartek [15.02.2018, 16:11:54] • [IP: 92.42.117.***]

odczepcie się, porządny człowiek

Gość • Czwartek [15.02.2018, 16:01:53] • [IP: 176.221.123.***]

Wyborcy Katolicy jak zagłosują na swoja Katolicką PIS to Młodzi będą Dyrektorami

Gość • Czwartek [15.02.2018, 15:49:40] • [IP: 94.254.226.**]

Kmiot odwolac

Gość • Czwartek [15.02.2018, 15:19:56] • [IP: 37.47.154.***]

Spadochroniarzem jest.

Gość • Czwartek [15.02.2018, 15:19:13] • [IP: 80.245.179.***]

Gość • Czwartek [15.02.2018, 12:02:45] • [IP: 95.160.158.**] Kolego, to nie lewacy wytykają Twoje pochodzenie. Pomyśl..nad swoimi poglądami również.

Gość • Czwartek [15.02.2018, 15:08:03] • [IP: 92.42.113.***]

Dojna zmiana w Zegludze...

Gość • Czwartek [15.02.2018, 14:47:19] • [IP: 95.160.159.**]

Majętny człowiek to prawda !! Zbierał pieniądze po to aby nimi wspierać miejskie promy. A to w kryzysie paliwo kupi a to co innego. Bogaty człowiek zapewni, że komunikacja na drugi brzeg będzie utrzymana. Panie Prezydencie jeśli ten pan się nie sprawdzi jestem gotowy wskazać innego kandydata. Takiego jednego Wójta, ten to dopiero ma głowę do interesów i zdolność sytuowania się na szczytach intratnych stanowisk !! Na dodatek jest ze słusznej partii !!

Gość • Czwartek [15.02.2018, 14:45:00] • [IP: 94.254.232.**]

Też bym tyle chciał za godzinę pracy i siedzenie na stołku. Jestem pewien że bez tego pana promy pływały by tak samo.

Gość • Czwartek [15.02.2018, 14:34:09] • [IP: 37.47.140.***]

Prezydent tylko milionerów wybiera do współpracy bo sam jest milionerem więc zwykłych ludzi ciężko pracujących ma gdzieś. Zapomniał jak w bloku mieszkal i opony przekladal. Teraz mieszka w wielkim apartamencie więc dlatego z developerami i innymi bonzami się nosi. Na publicznych pośladkach nieźle się napaści panowie.

Gość • Czwartek [15.02.2018, 14:31:36] • [IP: 2.108.234.**]

Może więcej szczegółów o jego życiu zawodowym i wykształceniu? Gdzie pracował zanim trafił do PŻM? Czym się tam zajmował? Kiedy i w jakim trybie ukończył Uniwersytet Szczeciński? Czy były to studia zaoczne?

Gość • Czwartek [15.02.2018, 14:24:57] • [IP: 94.254.244.***]

Większość normalnych ludzi którzy poznali p. Pawła Wam powie, że to uczciwy i skromny człowiek, a zebranie takiego majątku to zwyczajnie efekt pracy i zwykłe rozsądne oszczędzanie. Ale jak zwykle krzyczą ci co mierzą innych swoją miarą. Nie ma co się przejmować.

Oglądasz 1-25 z 68
■ Wzdłuż województw północnych w piątek od samego rana spodziewane są oblodzenia wilgotnych i mokrych nawierzchni dróg oraz chodników ■ W związku z wydarzeniami w Gdańsku i ogłoszoną przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę na najbliższą sobotę (19.01) żałobą narodową, dla uszanowania tego dnia, odwołany został "Koncert noworoczny Orkiestry Wojskowej i zespołów MDK Warszów" w Sali Teatralnej, planowany na 18 stycznia (piątek) ■ Trwający zwykle 10 minut rejs promu na przeprawie „Warszów” przedłużył się do niemal dwóch godzin. Załoga traciła kontrolę nad jednostką na środku kanału portowego. Dla kapitana i załogi i pasażerów były to chwile wielkiego napięcia. Jednostka napędowa promu odmówiła posłuszeństwa. Załoga wezwała pomocy. Na pokładzie, oprócz karetki śpieszącej na sygnale z chorym do szpitala było kilkudziesięciu pasażerów i ponad dwadzieścia samochodów osobowych ■ Mogłoby się wydawać że bobry to całkiem miłe zwierzęta. Nic bardziej mylnego! Przekonał się o tym mieszkaniec Karsiboru, który zauważył że bobry podgryzają drzewo które stoi przy jego działce. Zaniepokojona niedoszła ofiara gryzoni zwróciła się o pomoc do urzędników, którzy stwierdzili że musi wypełnić wniosek ■ W Radzie Miasta powstał Klub radnych Prawa i Sprawiedliwości, którego przewodniczącym został Jacek Jurkiewicz. W związku z objęciem funkcji przewodniczącego klubu radnych Jacek Jurkiewicz zrezygnował z funkcji wiceprzewodniczącego Rady Miasta ■ Po ponad póltoragodzinnej dyskusji, wysłuchaniu przedstawicieli związków zawodowych i przedstawicieli władz, Rada Miasta jednogłośnie przyjęła apel do Rządu R.P. w sprawie usamodzielnienia Morskiej Stoczni RemontowejS.A. w Świnoujściu poprzez odłączenie jej od MSR "Gryfia" S.A. w Szczecinie ■ Łukasz Stankiewicz, związkowiec, pracownik stoczni: "naszym marzeniem jest żeby polityka odłączyła się wreszcie od stoczni!" ■ Aneta Stawicka ZZ Stoczni "Gryfia": "Trzy lata dla naszej stoczni zostały bezpowrotnie zmarnowane!" ■ W piątek 21 grudnia o godzinie 14.00 rozpoczęły się obrady nadzwyczajnej sesji Rady Miasta. W programie posiedzenia znalazł się projekt uchwały w sprawie odłączenia zakładu w Świnoujściu od Morskiej Stoczni remontowej "Gryfia" S.A. z siedziba w Szczecinie ■ Rada Miasta przyjęła przedstawiony przez Prezydenta projekt budżetu Świnoujścia na 2019 rok. 16 radnych głosowało „za” nikt nie był przeciw, czterech wstrzymało się od głosu ■ III Sesja Nadzwyczajna Sesja rady Miasta rozpoczęła się od... awarii elektronicznego systemu zliczania głosów. Awarie udało się na szczęście usunąć i radni bez przeszkód kontynuują obrady. najważniejszym projektem uchwały w programie obrad jest propozycja Budżetu Miasta na rok 2019 ■ Decyzja zapadła trzeciego dnia „Festiwalu Piękna” w Krynicy Zdroju. O prestiżowy tytuł i koronę rywalizowało 28 dziewczyn, które znalazły się w finale dzięki eliminacjom regionalnym odbywającym się na terenie całego kraju. Miss Polski 2018 została Olga Buława ze Świnoujscia■ Prezent Mikołajkowy dla władz Świnoujścia. Rusza śledztwo w sprawie mostu. Roman Kuchciński otrzymał dziś rano informację listem poleconym, że Prokuratura Okręgowa w Szczecinie podjęła na nowo śledztwo w sprawie budowy Mostu w Świnoujściu. Śledztwo kilka lat temu umorzone w sprawie budowy MOSTU łączącego wyspę Wolin z Wyspą Karsibór zarejestrowano pod nową sygnaturą. Co to oznacza? Prokuratur będzie na nowo badał wszystkie wątki budowy mostu ■ Okres przedświąteczny już za moment. Placówka Poczty Polskiej przy ulicy Kołłątaja wydłuża godziny pracy! ■ Zaginęła Shila. W dniu 01.12.2018r. Około godziny 09:00 na ul. Wybrzeże Władysława IV. W okolicach netto zaginęła suczka rasy mieszaniec owczarka niemieckiego i hasky wabi się Shila. Ma 8 lat. Jest szczepiona, łagodna, przyjacielska i kocha dzieci. Dziękuję za pomoc. Nr tel. 609 307 924 ■ Radni podzieleni w sprawie projektu wystąpienia ze stowarzyszenia Związek Miast i Gmin Morskich ■ Radny Stanisław Bartkowiak, wybrany ponownie na przewodniczącego Komisji Rewizyjnej Rady Miasta oświadczył, ze rezygnuje z objęcia tej funkcji ■ OSTRZEŻENIE: Prognozuje się wystąpienie słabych opadów deszczu ze śniegiem przechodzących w opady marznącego deszczu powodujących gołoledź ■ Starsza kobieta szuka mężczyzny, który wykazał się odwagą i pomógł wyciągnąć pieska we wtorek, około 18.30 spod kół pociągu na stacji w Wysokiej Kamieńskiej. Wszystko wydarzyło się na trasie relacji Szczecin – Świnoujście. Mężczyzna proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 782 020 699 ■ Przewodniczącym Rady Miasta wybrana została Elżbieta Jabłońska. Za wyborem głosowało 12 radnych. Pierwszym wiceprzewodniczącym Rady Miasta w głosowaniu tajnym wybrany został Marek Niewiarowski. Jacek Jurkiewicz wybrany został wiceprzewodniczącym Ray Miasta. 12 radnych głosowało za jego kandydaturą, 7 zagłosowało przeciw, 2 wstrzymało się od głosu ■ 22 listopada o godz. 14.00 radny-senior Stanisław Bartkowiak otworzy obrady pierwszej, powyborczej sesji rady Miasta. najważniejszym zadaniem jakie staje przed radnymi na pierwszym posiedzeniu jest wybór nowego przewodniczącego Rady ■ Zobaczył policjantów i zaczął uciekać. 24-latka zatrzymał trzepak! Do zdarzenia doszło w czwartkowy wieczór. Policjanci patrolujący ulice Kościuszki zauważyli w pewnym momencie mężczyznę który swoim wyglądem przypominał osobę poszukiwaną. Gdy mężczyzna dostrzegł policjantów, zaczął uciekać. Nie spodziewał się jednak, że zostanie obezwładniony przez trzepak który stanął na jego drodze. Jak się okazało, bliskie spotkanie z trzepakiem zakończyło się dla 24-latka skręceniem prawej stopy. O szczegóły odnośnie zdarzenia poprosiliśmy Oficera Prasowego KMP w Świnoujściu ■ Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości ■ Ruszyły przygotowania do 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świnoujściu. Harcerski Sztab zaprasza wszystkich chętnych do rejestracji wolontariuszy WOŚP, która odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Piłsudskiego 15, w terminach - 14-16.11.2018 r. (środa-piątek), w godz. 17.00-18.45 - 17.11.2018 r. (sobota), w godz. 10.00-12.00 ■