POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [14.02.2018, 22:19:08] • Świnoujście

Kim jest nowy dyrektor Żeglugi Świnoujskiej? Przedstawiamy, prześwietlamy...

Kim jest nowy dyrektor Żeglugi Świnoujskiej? Przedstawiamy, prześwietlamy...

fot. Sławomir Ryfczyński

Paweł Jeremi Szynkaruk, rocznik 1964, jest absolwentem Ekonomiki i Organizacji Transportu Morskiego Uniwersytetu Szczecińskiego. Od 1989 roku zatrudniony w Polskiej Żegludze Morskiej (PŻM) w Szczecinie. Od niedawana Dyrektor Żeglugi Świnoujskiej i - jako piastujący tego typu stanowisko - objęty obowiązkiem złożenia oświadczenia majątkowego. Redakcja iswinoujscie.pl postanowiła przyjrzeć się deklaracji majątkowej nowego dyrektora.

Jak dowiadujemy się z Biuletynu Informacji Publicznej (http://bip.um.swinoujscie.pl/?cid=3582), dyrektor Szynkaruk deklaruje posiadanie:
- środków pieniężnych gromadzonych w walucie polskiej w wysokości 2 158 000 zł, zaś w walucie obcej: GBP 405, USD 2320, CHF 56,01, EURO 7800
- funduszy inwestycyjnych i akcji o wartości ok. 1 310 000 zł
- współwłasność z żoną stanowi dom o wartości 700 000 zł, mieszkanie o wartości 490 000 zł oraz działka we Wrzosowie warta 84 000 zł
- ponadto Paweł Szynkaruk posiada udziały w 2 spółkach handlowych, prowadzi zajęcia w Wyższej Szkole Bankowej w Szczecinie - umowa zlecenie do marca 2018 r. - 70 zł/godz.
- jest właścicielem toyoty avensis z 2004 roku.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 68, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 68

Gość • Niedziela [18.02.2018, 16:51:43] • [IP: 31.1.30.***]

Bzdur mi nie opowiadaj pracowałem tam, i.pływałem z ludżmi morza i.wiem trochę więcej od ciebie !

Gość • Sobota [17.02.2018, 13:21:16] • [IP: 94.254.240.**]

Do 37.7.230.**: Co ty bredzisz człowieku? Wiesz w ogóle jaka sytuacja była w żegludze i jak były niskie indeksy frachtowe? Ale jak się wierzy pisowskiej propagandzie to się takie bzdury wypisuje. Żeby choć część ludzi była tak porządna i uczciwa jak pan Paweł, wystarczy pogadać z ludźmi morza.

Gość • Piątek [16.02.2018, 20:07:55] • [IP: 37.7.230.**]

C.B.A.i.tu go znajdzie. Skoro rozłożył UNity, LAIF.i.PŻM tak jak AMBER.To PIS.go Znajdzie nie schowa się...

Gość • Piątek [16.02.2018, 16:02:53] • [IP: 188.146.163.**]

och zawistni katole. A może po prostu dużo się modlił i. ..wymodlił?

Gość • Piątek [16.02.2018, 11:14:00] • [IP: 92.42.118.***]

Podziwiam co miesiąc 20 000 tysia oszczedzić. Bardzo oszczędny.Co się czepiacie skoro człowiek taki oszczędny.Prima Aprilis jest 1 kwietnia.

Gość • Czwartek [15.02.2018, 23:15:39] • [IP: 89.229.100.**]

A może totka wygrał? I teraz ma- bez oszczędzania

Gość • Czwartek [15.02.2018, 20:54:28] • [IP: 178.238.247.***]

Czepiacie sie...dostal od bezdomnego od Pana Stanislawa...niestety ten umarł!

Gość • Czwartek [15.02.2018, 19:21:27] • [IP: 89.64.50.***]

Poziom niektórych wypowiedzi jest tak bazarowy, że żal to czytać.

Gość • Czwartek [15.02.2018, 19:01:30] • [IP: 176.221.123.***]

u nas we wsi lekarz zarabiał 20 tys zł miesięczne bo pracował bez przerwy Żona go nie widziała ale pieniądze brała

Gość zamorski • Czwartek [15.02.2018, 17:54:57] • [IP: 87.205.64.***]

Gość z ponad 3, 5 mln PLN na koncie i majątkiem 1, 3 mln PLN i poszedł do pracy w budżetówce ? Dorobił się tego majątku ne etacie w PŻM -ie przez 27 lat, tzn musiał zarabiać miesięcznie ok.15 000 zł i żyć o chlebie i wodzie, albo zarabiać ponad 20 000 zł miesiecznie by żyć normalnie. Czy to możliwe ? przecież nie był prezesem Banku jak Mateusz i nie mógł na początku swojej kariery zarabiać od razu 20 000 zł. Odpowiedź jest tylko jedna: majętna żona albo. ...

Gość • Czwartek [15.02.2018, 17:34:05] • [IP: 37.248.37.***]

doprowadzil pzm do bankructwa i hop siup juz ma inny stolek cos tu nie tak a gdzie ci z PISU CO ZAWSZE WALCZA O PRAWDE I ROWNOSC

Gość • Czwartek [15.02.2018, 16:40:56] • [IP: 80.55.236.*]

Bylem kandydatem ale nie mam milionow to odpadlem...

Gość • Czwartek [15.02.2018, 16:30:12] • [IP: 94.254.240.***]

Kim jest nowy dyrektor? Porządnym człowiekiem, po prostu. Nie zauważyliście, że to zwykle miernoty i typy spod ciemnej gwiazdy pomawiają innych?

Gość • Czwartek [15.02.2018, 16:17:13] • [IP: 92.42.116.**]

Większość normalnych ludzi... to uczciwi i skromni ludzie, a zebranie takiego majątku to zwyczajnie efekt pracy i zwykłe rozsądne oszczędzanie. Idąc dalej tokiem myślenia uczciwego patrioty polskiego mamy więcej niż wielu milionerów wśród pracowitych obywateli naszego miasta!

Gość • Czwartek [15.02.2018, 16:11:54] • [IP: 92.42.117.***]

odczepcie się, porządny człowiek

Gość • Czwartek [15.02.2018, 16:01:53] • [IP: 176.221.123.***]

Wyborcy Katolicy jak zagłosują na swoja Katolicką PIS to Młodzi będą Dyrektorami

Gość • Czwartek [15.02.2018, 15:49:40] • [IP: 94.254.226.**]

Kmiot odwolac

Gość • Czwartek [15.02.2018, 15:19:56] • [IP: 37.47.154.***]

Spadochroniarzem jest.

Gość • Czwartek [15.02.2018, 15:19:13] • [IP: 80.245.179.***]

Gość • Czwartek [15.02.2018, 12:02:45] • [IP: 95.160.158.**] Kolego, to nie lewacy wytykają Twoje pochodzenie. Pomyśl..nad swoimi poglądami również.

Gość • Czwartek [15.02.2018, 15:08:03] • [IP: 92.42.113.***]

Dojna zmiana w Zegludze...

Gość • Czwartek [15.02.2018, 14:47:19] • [IP: 95.160.159.**]

Majętny człowiek to prawda !! Zbierał pieniądze po to aby nimi wspierać miejskie promy. A to w kryzysie paliwo kupi a to co innego. Bogaty człowiek zapewni, że komunikacja na drugi brzeg będzie utrzymana. Panie Prezydencie jeśli ten pan się nie sprawdzi jestem gotowy wskazać innego kandydata. Takiego jednego Wójta, ten to dopiero ma głowę do interesów i zdolność sytuowania się na szczytach intratnych stanowisk !! Na dodatek jest ze słusznej partii !!

Gość • Czwartek [15.02.2018, 14:45:00] • [IP: 94.254.232.**]

Też bym tyle chciał za godzinę pracy i siedzenie na stołku. Jestem pewien że bez tego pana promy pływały by tak samo.

Gość • Czwartek [15.02.2018, 14:34:09] • [IP: 37.47.140.***]

Prezydent tylko milionerów wybiera do współpracy bo sam jest milionerem więc zwykłych ludzi ciężko pracujących ma gdzieś. Zapomniał jak w bloku mieszkal i opony przekladal. Teraz mieszka w wielkim apartamencie więc dlatego z developerami i innymi bonzami się nosi. Na publicznych pośladkach nieźle się napaści panowie.

Gość • Czwartek [15.02.2018, 14:31:36] • [IP: 2.108.234.**]

Może więcej szczegółów o jego życiu zawodowym i wykształceniu? Gdzie pracował zanim trafił do PŻM? Czym się tam zajmował? Kiedy i w jakim trybie ukończył Uniwersytet Szczeciński? Czy były to studia zaoczne?

Gość • Czwartek [15.02.2018, 14:24:57] • [IP: 94.254.244.***]

Większość normalnych ludzi którzy poznali p. Pawła Wam powie, że to uczciwy i skromny człowiek, a zebranie takiego majątku to zwyczajnie efekt pracy i zwykłe rozsądne oszczędzanie. Ale jak zwykle krzyczą ci co mierzą innych swoją miarą. Nie ma co się przejmować.

Oglądasz 1-25 z 68
■ Przytór-Łunowo. Stała organizacja ruchu na ulicy Zalewowej. Od najbliższego piątku 19. października 2018 r. na ulicy Zalewowej, odcinek od ul. Sąsiedzkiej do ul. Szmaragdowej, zostanie wprowadzona stała organizacja ruchu. Prosimy o szczególne zwracanie uwagi na oznakowanie i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. UM Świnoujście ■
■ Z przyczyn organizacyjnych oficjalne ogłoszenie wyników Budżetu Obywatelskiego 2019 zostało przełożone na przyszły tydzień. O dokładnym terminie i miejscu poinformuję Państwa osobnym e-mailem - informuje Hanna Lachowska Biuro Informacji i Konsultacji Społecznych ■ 71-letnia kobieta zginęła pod kołami TIR-a. Do tragedii doszło kilkanaście minut po godzinie 11 na przejściu dla pieszych ■ Święto Edukacji po świnoujsku, czyli kampania wyborcza na koszt podatnika ■ Dotyczy utrudnień w ruchu na ul. Bydgoskiej. Od 10 października 2018r. do 30 kwietnia 2019r. roku w związku z prowadzonymi pracami dotyczącymi modernizacji i przebudowy, wyłączona z ruchu będzie ulica Bydgoska, na odcinku od skrzyżowania z ulicą Gdańską poprzez skrzyżowanie z ulicą Olsztyńską, które też będzie objęte przebudową i dalej od skrzyżowania z ulicą Olsztyńską do skrzyżowania z ulicą Zamkową. Prosimy o rozważną jazdę, przestrzeganie oznakowania pionowego i poziomego oraz poleceń wydawanych przez osoby kierujące ruchem. Za utrudnienia przepraszamy. WIM UM ■ Jarosław Kaczyński: Władza absolutna demoralizuje absolutnie. W Polsce jest wiele miast, w których urzędują prezydenci od kilku kadencji. Wieloletnie sprawowanie władzy przez jedną osobę budzi kontrowersje. O tak długo sprawujących władzę prezydencką, wypowiedział się publicznie w dniu 06 października 2018 r. Prezes PiS Jarosław Kaczyński w czasie spotkania przedwyborczego w Krośnie, gdzie PiS walczy o zmianę na funkcji Prezydenta ■ Czy grozi nam zamknięcie przeprawy? 40-letnie pomosty przy promach Karsibór uginają się pod ciężarem dużych pojazdów. Sami pracownicy żeglugi nieraz patrzą na sytuację z niepokojem, jednak zdaniem kierownictwa żeglugi, nie ma powodów do obaw. ■ Bardzo groźny wypadek wydarzył się w środę wieczorem na torach. Pociąg relacji Przemyśl-Świnoujście potrącił mężczyznę który leżał na torach przy tzw. "dzikim przejściu". Jak się nieoficjalnie dowiedziała nasza redakcja, stan około 60-latka jest ciężki ■ Syn kierowcy taksówki, który został pobity w sierpniu tego roku, odebrał z Berlina skradziony samochód ojca. W środku były narkotyki i pałka teleskopowa ■ Mieszkaniec Przytoru: Nie możemy spać przez muczenie krów! Niech ktoś pomoże! Do redakcji portalu iswinoujscie.pl zwrócił się mieszkaniec Przytoru z prośbą o nagłośnienie problemu, który nęka jego oraz sąsiadów. Chodzi o muczenie krów ■ Niemiecki rynek w ogniu! Z szalejącym pożarem walczyło 6 zastępów straży pożarnej! Właściciele stali ze łzami w oczach. Po godzinie 02:00, dyspozytor Państwowej Straży Pożarnej odebrał zgłoszenie o palących się punktach handlowych przy ulicy Wojska Polskiego. Jak się okazało, kilkumetrowe płomienie trawiły dobytek właścicieli i zaczęły obejmować drzewa oraz pobliskie zabudowania. Do walki z ogniem skierowani zostali strażacy ze Świnoujścia, jednak szybko okazało się, że ogień pod wpływem wiatru wymyka się spod kontroli i potrzebne będzie wsparcie ■ W biały dzień niemal w centrum miasta został pobity człowiek ■ Alarmujące wieści o zatrutych parówkach znów wstrząsnęły posiadaczami psów. Dwa miesiące temu wszyscy szukali truciciela, który rozrzucał śmiercionośną żywność w parku przy Chopina. Teraz parówki nafaszerowane trutką na szczury są rozrzucane na osiedlu Gdyńska. W tej sprawie piszą do nas przerażeni Czytelnicy, którzy boją się o swoje pieski ■ Świat polityki jest jak poker, do ostatniej rozgrywki nie można się zdradzić i trzeba zachować kamienną twarz, nawet gdy karta nie idzie po naszej myśli. Przekonał się o tym Mateusz Rojewski z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, który przyznał, że kandydatem Prawa i Sprawiedliwości w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście jest Janusz Żmurkiewicz. Teraz jego przełożeni zapowiadają, że wobec Pana Mateusza Rojewskiego zostaną wyciągnięte konsekwencje służbowe! Wszystko zaczęło się od pytania jednego z mieszkańców Świnoujścia, odnośnie kandydata PiS w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście, przesłanego w formularzu „Napisz do Ministra”. Odpowiedzi udzielił pracownik Biura Ministra – Mateusz Rojewski, który poinformował że kandydatem PiS jest obecny prezydent – Janusz Żmurkiewicz ■ Masowo oszukuje na portalu OLX i twierdzi że zarobił ponad 2 miliony. Kim jest Kacper ze Świnoujścia? Zobacz film! ■ Dar krwi jest darem życia - Czytelniczka dziękuje wszystkim, którzy pomogli jej mamie ■ Zderzenie rowerzystów może mieć naprawdę poważne skutki. Do takiego wypadku doszło w piątek na ścieżce rowerowej przy ulicy Matejki, gdzie 13-latek zajechał drogę innemu rowerzyście. Wskutek zderzenia chłopiec upadł na chodnik doznając urazu głowy na tyle poważnego, że został przetransportowany do jednego ze szpitali w Szczecinie. ■ Już dawno przywykliśmy do widoku dzików przechadzających się ulicami, czasem można spotkać wytwornego lisa lub nawet godnego borsuka. Ale lubieżny Łoś, to coś nowego. Ostrzegamy mieszkańców, w mieście grasuje ciekawski łoś, niedyskretnie podglądający mieszkańców przez okna. Chrońmy żony, matki i małe dzieci, prawdziwe zwierzę grasuje po mieście ■ Na jednej z działek znaleziono zwłoki dwóch osób. Oględziny miejsca trwały do późnych godzin nocnych. W sprawie prowadzone jest śledztwo. Wczoraj w godzinach popołudniowych za świetlicą Ogrody Granica znaleziono ciała dwóch osób. Zwłoki kobiety i mężczyzny były już w stanie rozkładu. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że denaci mieli ponad 60 lat. Ciało mężczyzny wisiało wewnątrz, kobiety leżało. Na miejscu zjawił się prokurator, policja, wezwano również strażaków, którzy pomagali w akcji po zmroku, doświetlając teren. Ciała zostały zabezpieczone do sekcji zwłok i zabrane ■