░ Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Szczecinie Inspektorat w Świnoujściu poszukuje kandydatów do pracy. Wymagane wykształcenie: średnie. Miejsce pracy: ZUS Inspektorat w Świnoujściu ul. Piastowska 63. Więcej informacji na stronie: www.zus.pl lub u Kierownika Inspektoratu pod nr telefonu 91-382-38-02 ░

POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [22.02.2018, 14:52:40] • Świnoujście

Zaniedbany i samotny piesek błąka się przy przeprawie promowej

Zaniedbany i samotny piesek błąka się przy przeprawie promowej

fot. Czytelnik

Nasz Czytelnik zauważył, że przy przeprawie promowej Karsibór na Warszowie błąka się piesek widoczny na zdjęciu. Jest zaniedbany i płochliwy, nie ufa ludziom, nie pozwala się złapać. Wiele osób próbowało pomóc psu, ale ten nie chce do nikogo podejść.

Czytelnik liczy, że za pośrednictwem naszej redakcji uda się odnaleźć właściciela pieska. Może ktoś go zna, rozpoznaje?

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 72, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 72

Gość • Środa [04.04.2018, 07:12:33] • [IP: 217.153.7.***]

Piesek znalazł nowy dom :) został złapany przez Panią która poświęciła mu najwięcej czasu

Gość • Czwartek [15.03.2018, 08:49:11] • [IP: 217.153.7.***]

W dniu dzisiejszym dokarmiałam psa, ul. Fińska tam się przemieszcza, nieufny ale zatrzymuje się chętnie na jedzenie. Czy naprawdę tak trudno złapać go wykąpać i dać nowy dom? Przecież w Szczecinie na tak duże miasto i schronisko jest osoba która pomogłaby nam w złapaniu psa. Wystarczą tylko dobre chęci : (ze strony świnoujskiego schroniska.

Gość • Piątek [09.03.2018, 13:51:56] • [IP: 93.94.190.**]

dziś widziany w okolicy euro terminalu też próbowałem go złapać jestem gotowy się nim zająć ale jest nie ufny i ucieka

Gość • Niedziela [04.03.2018, 20:49:36] • [IP: 83.168.86.***]

Nie. Nadal biega.

Gość • Niedziela [04.03.2018, 15:29:21] • [IP: 77.253.149.***]

udało się go złapać ?

Gość • Sobota [03.03.2018, 09:52:55] • [IP: 93.94.190.**]

No, schronisko działajcie w sprawie hycla ze strzałkami. Nie ma innej rady. Czas nagli ! Ratujcie go.

Gość • Czwartek [01.03.2018, 19:04:57] • [IP: 77.253.149.***]

Ratujcie psa ! Jeżeli jeszcze nie zamarzł biedaczek... :(

Gość • Czwartek [01.03.2018, 17:45:36] • [IP: 37.248.160.**]

No, schronisko działajcie w sprawie hycla ze strzałkami. Nie ma innej rady. Czas nagli ! Ratujcie go.

Gość • Środa [28.02.2018, 21:11:16] • [IP: 78.88.28.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [28.02.2018, 15:12:53] • [IP: 176.221.122.***]

W schronisku twierdzą, że kontaktowali się z Urzędem w sprawie pieniędzy na wynajęcie pana z Niemiec z bronią usypiającą. Jeżeli takie bogate miasto nie da pieniędzy to może my ludzie szybko się zrzucimy bo czas nagli. Macie jakieś pomysły?

Gość • Środa [28.02.2018, 14:55:50] • [IP: 176.221.122.***]

Ten bezdomny pan nigdy by nie dopuścił żeby jego pies tak się błąkał, on go kocha ponad życie. Sam nie zje a psu da, oni są nierozłączni.

Gość • Środa [28.02.2018, 14:51:27] • [IP: 176.221.122.***]

I co z tym pieskiem, wie ktoś? To nie jest piesek bezdomnego Johana. Pies tego pana" Majster " nie ma białej łaty.

Gość • Środa [28.02.2018, 12:09:39] • [IP: 62.69.253.*]

Z dnia na dzień bardziej chudy i bardziej brudny, wiosny może nie doczekać :-(

Gość • Środa [28.02.2018, 12:08:06] • [IP: 62.69.253.*]

Biega biega, dzisiaj (środa) był koło Domu Marynarza. Zróbmy zrzutę na tego hycla ze strzałką z Niemiec. Ale ktoś musi zainicjować z nim spotkanie i zorganizować zbiórkę. Może schronisko??

Gość • Środa [28.02.2018, 09:55:45] • [IP: 83.3.67.***]

BIEGA, jest problem ze złapaniem go. Szkoda, bardzo szkoda. Może jednak znajdzie się ktoś z pomysłem na tego psiaka i uda się go złapać...

Gość • Wtorek [27.02.2018, 21:54:06] • [IP: 176.221.122.***]

biega nadal na Terminalu Promowym...

Gość • Wtorek [27.02.2018, 20:23:11] • [IP: 78.52.119.***]

Jest osoba co by mogła złapac psa z bronia że środkiem usypiajacym. Ale niestety to Pan z niemiec i to nie robi za darmo

Gość • Wtorek [27.02.2018, 11:08:34] • [IP: 83.246.65.***]

witam czy ktoś wie w jakiej okolic ten pies się szwenda? Przy Terminalu promowym nie było go od zeszłego tygodnia.

Gość • Poniedziałek [26.02.2018, 16:28:12] • [IP: 77.253.154.**]

i co z tym pieskiem ?

marcel z swinoujscia • Niedziela [25.02.2018, 22:21:30] • [IP: 80.245.190.***]

znam i kojaże tego psa on należy do takiego bezdomnego johana

opiekun psa • Niedziela [25.02.2018, 20:10:23] • [IP: 89.174.73.**]

Gość z 22.02.2018. co piszesz: TO TYLKO PIES, a może na ciebie amator wystarczy.

Gość • Niedziela [25.02.2018, 12:55:31] • [IP: 83.168.86.***]

Miałam możliwość bezpośredniego kontaktu z tym psiakiem - podszedł blisko i jadł z ręki. Jest cudowny, brudny, ale nadal cudowny. Szkoda, że nerwowo odskakuje na próbę pogłaskania. Schronisko, no cóż, miała przyjechać jakaś Pani z bronią ze środkiem usypiającym (nie zabijającym!) już jedzie tak od połowy stycznia...