░ Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Szczecinie Inspektorat w Świnoujściu poszukuje kandydatów do pracy. Wymagane wykształcenie: średnie. Miejsce pracy: ZUS Inspektorat w Świnoujściu ul. Piastowska 63. Więcej informacji na stronie: www.zus.pl lub u Kierownika Inspektoratu pod nr telefonu 91-382-38-02 ░

POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [23.02.2018, 17:37:16] • Świnoujście

Uczniowie Szkoły Muzycznej zagrali z Orkiestrą Wojskową. Zobacz film!

Uczniowie Szkoły Muzycznej zagrali z Orkiestrą Wojskową. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Wspaniała uczta nie tylko dla melomanów miała miejsce w Sali Teatralnej MDK. Koncert w wykonaniu uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej oraz Orkiestry Wojskowej przywołał utwory patriotyczne, liryczne i pełne ekspresji.



Każdy, kto we wtorek przyszedł do Sali Teatralnej MDK, mógł wysłuchać pięknego koncertu w wykonaniu uczniów klasy fletu, klarnetu i saksofonu Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia oraz Orkiestry Wojskowej w Świnoujściu.

Uczniowie Szkoły Muzycznej zagrali z Orkiestrą Wojskową. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Zróżnicowany repertuar - począwszy od utworów patriotycznych, nastrojowych i melodyjnych aż po bardzo ekspresyjne - sprawiał, że każdy słuchacz, niezależnie od wieku mógł znaleźć coś dla siebie. Uczniowie PSM współpracują z muzykami Orkiestry Wojskowej od kilku lat.

Uczniowie Szkoły Muzycznej zagrali z Orkiestrą Wojskową. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Współpraca możliwa jest dzięki życzliwości i zrozumieniu kapelmistrza Orkiestry kpt. Grzegorza Rudnika. Przygotowanie repertuaru przez uczniów, "zgranie" z Orkiestrą i wspólny występ z doskonałymi muzykami nie jest łatwym przedsięwzięciem.

Uczniowie Szkoły Muzycznej zagrali z Orkiestrą Wojskową. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Wymaga wysiłku, wielu godzin ćwiczenia i prób. Efekt końcowy wart jest jednak takiego trudu.

Uczniowie Szkoły Muzycznej zagrali z Orkiestrą Wojskową. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Owacje na stojąco i kilkakrotne bisy potwierdziły, że publiczności koncert bardzo się podobał.

Uczniowie Szkoły Muzycznej zagrali z Orkiestrą Wojskową. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 16, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-16 z 16

Gość • Sobota [24.02.2018, 17:26:12] • [IP: 2.108.234.**]

Cudowny koncert i wspaniali młodzi muzycy. Brawa dla was!!

kacper • Sobota [24.02.2018, 05:52:45] • [IP: 37.7.176.***]

ludzie co wy piszecie przecież te tak zwane" trepy, nieroby itd." nic nie robią. Prawda jest zupełnie inna czy to orkiestra czy okrętowiec czy nawet sztabowiec naprawdę jest co robić. koncert naprawdę wspaniały

Gość • Sobota [24.02.2018, 00:07:17] • [IP: 80.245.187.***]

Super, super, super od dawna jak tylko mogę chodzę na koncerty szkoły muzycznej. Gratulacje dla uczniów, nauczycieli i orkiestry!!

Gość • Sobota [24.02.2018, 00:03:50] • [IP: 185.210.39.***]

JAKIS PROMYK NADZIEJI NA TYM ZADUPIU :)

Gość • Piątek [23.02.2018, 22:54:23] • [IP: 95.160.156.***]

Jakże mi przykro, że nie mogłam uczestniczyć w tak wspaniałym koncercie.

Gość • Piątek [23.02.2018, 22:42:15] • [IP: 90.221.97.***]

To już nie ta orkiestra co 30 lat temu. Mój Tato grał w niej wiele lat pamiętam jeszcze jak orkiestra nie stacjonowala w KPW tylko na jachtowej. Za murem rosyjscy żołnierze a ja i reszta dzieciaków biegalismy pod gruszą próbując złapać Bemola (owczarek niemiecki) . Lata lecą :)

Gość • Piątek [23.02.2018, 22:28:42] • [IP: 178.8.65.***]

Wysłuchałam koncertu Muzycznego i jestem pod wrażeniem, proszę o częszcze takie koncerty. Pozdrawiam

Gość • Piątek [23.02.2018, 21:34:34] • [IP: 79.186.118.**]

Jestem zachwycona koncertem !wspaniały!

Gość • Piątek [23.02.2018, 21:29:37] • [IP: 80.245.177.***]

Gratulacje... że się udało!

Gość • Piątek [23.02.2018, 21:07:54] • [IP: 77.114.155.***]

Świetny koncert, brawo.

Gość • Piątek [23.02.2018, 20:23:01] • [IP: 80.245.187.**]

SUPER

Gość • Piątek [23.02.2018, 20:17:44] • [IP: 80.245.189.***]

Wspaniały koncert. Gratulacje dla pomysłodawców i wielkie brawa dla najmłodszych muzyków. Z niecierpliwością czekamy na kolejne koncerty.

Gość • Piątek [23.02.2018, 20:13:29] • [IP: 178.238.250.***]

Ale rewelacja. Z przyjemnością obejrzałam filmik. Wielki Szacun..Szkoda, że mnie tam nie było..Piekny koncert i jeszcze moje ulubione SAKSOFONY 😘

Gość • Piątek [23.02.2018, 18:30:42] • [IP: 178.238.251.***]

BYLISMY WIDZIELISMY I BISOWALISMY Przepiekny koncert i wladze miasta prosimy o R YPLY. Brawo najmlodsi muzycycy jak i najstarsi.

Rodzic • Piątek [23.02.2018, 18:17:36] • [IP: 37.47.141.***]

Orkiestrę i dzieci przygotowywał na koncert z dziećmi St.bosman Piotr Skoczylas wraz z nauczycielkami ze szkoły muzycznej co słychać na nagraniu, a dziękuje sie kapelmistrzowi. ... absurd -koncert piękny, warto było być i to przeżywać. Dziękuje wszystkim