POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [22.02.2018, 22:05:03] • Świnoujście

Smog w samo południe. Zobacz film!

Smog w samo południe. Zobacz film!

fot. Czytelnik

Smog nad różnymi rejonami naszego miasta staje się niemal codziennością. Mieszkańcy wciąż informują o zadymieniu, gryzących kłębach unoszących się z kominów, powtarzają się doniesienia z kilku punktów miasta. Tym razem Czytelnik alarmuje o zadymieniu okolic ulicy Gdyńskiej. Nagrał nawet film pokazujący, jak bardzo dymi się z jednego budynku.



- "Proszę zobaczyć na załączonym filmiku, jak strasznie kopci budynek na ulicy Gdyńskiej. Cała okolica, nawet przedszkole na Warszawskiej, jest w smogu a to filmik z dzisiaj 22 lutego z godziny 11.50. Już ręce opadają, że takie coś może mieć miejsce w samo południe i nikt nie interweniuje a przecież w przedszkolu są o tej porze dzieci. Może chociaż wrzucicie na stronę iswinoujscie.pl, żeby ten kto to robi się opamiętał a kopci tak w zasadzie codziennie." - pisze autor filmiku.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 82, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 82

Gość • Niedziela [25.02.2018, 19:29:46] • [IP: 92.42.118.**]

W całym mieście palą odpadami, nawet w centrum, w kamienicach gdzie mają piece, a co mówić gdzie stoją domy jedno czy kilkurodzinne opalane paliwem stałym. Ale tak już będzie do wyborów, bo ta ekipa jest od czego innego.

Gość • Niedziela [25.02.2018, 00:27:04] • [IP: 188.146.172.***]

To Gdyńska 22 nr nieparzyste, komin od strony ulicy, ale żeby tam... Prawdopodobnie to tylko rozpał, bo gdyby węgiel, to dym by był żółtawy. Wcześniej obstawiałem 21/2, ale tam z biedy wcale nie palą.

Gość • Sobota [24.02.2018, 08:43:46] • [IP: 176.221.122.***]

jakiś mistrz meble stare pali a wy że smog...

Gość • Sobota [24.02.2018, 08:38:53] • [IP: 94.254.238.**]

Mebelki na wysoki połysk, zużyte opony, olej, ropa, butelki plastikowe i szmaty, aha i jeszcze stare buty- a potem RAK PŁUC!

Gość • Sobota [24.02.2018, 08:25:50] • [IP: 94.254.238.**]

Wielkopolska-dumna nazwa, wielki smród i RAK GARDŁA! Piszę, ale NIKT nie reaguje. Nikt nie chce się tym zająć chociaż widać i czuć.

Gość • Piątek [23.02.2018, 23:30:46] • [IP: 176.221.113.**]

Straż pożarna powinna przez godzinę zalewać ten komin do czasu aż w oknach pojawi się woda i przerobić to mieszkanie na akwarium. Wtedy by mógł głupio się tłumaczyć, że ma mokre drewno i nie chce mu konar zapłonąć.

Gość • Piątek [23.02.2018, 21:49:55] • [IP: 94.254.225.**]

Na wódę mają kasę, ale na wymiane na piec gazowy to juz nie ! Motłoch to motloch...

AGENDA 21 • Piątek [23.02.2018, 21:02:46] • [IP: 80.245.178.***]

OJ TAM OJ TAM TROCHĘ PŁYTY MEBLOWEJ NA RUSZTA ZARZUCILI I JUŻ AFERA, A JAK NIEMIECKIE SAMOLOTY ODRZUTOWE PO NASZYM NIEBIE LATAJĄ TO NIKT NIE REAGUJE. A TOKSYNY Z NIEBA SIĘ SYPIĄ, SYPIA I SYPIĄ.

Gość • Piątek [23.02.2018, 20:49:38] • [IP: 109.243.180.***]

Za takie coś powinno się aresztować takiego palacza i do pudła, a nie jakieś śmieszne mandaty.

Gość • Piątek [23.02.2018, 20:38:34] • [IP: 176.221.123.***]

Jak samochody trują to wam nie przeszkadza?

Gość • Piątek [23.02.2018, 20:28:50] • [IP: 188.146.194.***]

w tym mieście panuje anarchia, a wybiera tę anarchię właśnie wielu takich którzy lubią wychodzić na" dymka". A wystarczyłaby uchwała dotycząca zatruwania powietrza która dałaby straży miejskiej czy pożarnej instrumenty do działania ale SLD- w tym Agatowska i obecny Putin Świnoujścia gardzą mieszkańcami.

Gość • Piątek [23.02.2018, 20:28:19] • [IP: 94.254.226.**]

Mogą was oskarżyć o plagiat, bo był już taki film. Tylko western z Garym Cooperem. Na pewno lepszy od tego bo grały w nim prawdziwe gwiazdy, a nie jakiś siwy dym.

Gość • Piątek [23.02.2018, 20:19:44] • [IP: 188.146.45.***]

wszystkim którzy mówią że jest ok życzę na płuckach zwierzątka chodzącego do tyłu :)

Gość • Piątek [23.02.2018, 18:49:15] • [IP: 80.245.188.***]

Żadne narzekania nie zmienią faktu, że żyjemy w mieście uzdrowiskowym, w którym (w zależności od kierunku wiatru) każdy malkontent może znaleźć niezadymiony rejon

Gość • Piątek [23.02.2018, 17:52:46] • [IP: 83.23.255.***]

Mieszkam przy ul. Sikorskiego. Od lat, szczególnie przy dobrej pogodzie ale cyrkulacji powietrza od strony ul.Krzywoustego - ani rano, ani - szczególnie wieczorem - nie mozna uchylić okien, gdyż do mieszkania / nie tylko mojego/ po prostu" wali" smród palonego - chyba jednak - węgla. Prywatne dochodzenie /spacer pod prąd owego" uzdrowiskowego" powietrza/ doprowadzilo mnie do jednorodzinnego domu stojącego po przeciwnej stronie tzw."Glinianki". Srodek miasta, obok dwa przedszkola, pod ścianą domu sieć ciepłownicza i gazowa. I co? A nic! I co mi zrobicie ? Wąchajcie nadal i oddychajcie ożywczym, uzdrowiskowym powietrzem!

GOŚCIU • Piątek [23.02.2018, 17:40:51] • [IP: 92.40.249.***]

SZYBY POWIBIJAĆ PO NOCY ZEBY NIKT NIE WIDZIAŁ, BO INACZEJ CHOŁOTY SIE NIE NAUCZY. ZAPŁACI ZA SZKLARZA PARE RAZY TO PTRZESTANIE DYMIĆ

Gość • Piątek [23.02.2018, 17:31:25] • [IP: 80.245.189.***]

WYMIANA PIECOW jest WSPOMAGANA FINANSOWO PRZEZ MIASTO- tylko trzeba doczytać informacji i zająć się swoją sprawą a nie truć sąsiadów

Gość • Piątek [23.02.2018, 17:28:45] • [IP: 80.245.189.***]

dlaczego straż pożarna nie robi kontroli?? zapłaciliby mandat i dali nakaz zamknięcia pieca to może by się opamiętali. zapraszamy na gdyńską, to trochę do budżetu wpłynie mandatów.

Gość • Piątek [23.02.2018, 17:14:11] • [IP: 77.115.113.**]

Ludzie ! Nauczcie się wreszcie palić ! Opał sypie się po rozpaleniu TYLKO na przód pieca aby żar z tyłu pieca wam spalił ten nowy wsad i wtedy nie ma żadnego dymu ! Sam to wypraktykowałem ! To wcale nie jest takie trudne !

Gość • Piątek [23.02.2018, 17:06:47] • [IP: 176.221.113.**]

Gość • Czwartek [22.02.2018, 22:41:36] • [IP: 80.245.179.***] I to jest idioto twoje wytłumaczenie na istniejący problem? To tak samo jak mówią" diesel ma kopcić"! Puknij się w głowę.

Gość • Piątek [23.02.2018, 16:59:57] • [IP: 176.221.113.**]

Wzywać trzeba straż pożarną i niech burakowi wleją kilka ton wody przez komin. To chamstwo aby tak zatruwać innych! Dlaczego nie karzą za takie wykroczenia?

Gość • Piątek [23.02.2018, 16:30:19] • [IP: 188.146.34.***]

szłam dzisiaj tamtędy po południu dwa razy i też dymi się 5x bardziej niż u innych ale w tym mieście nie ma gospodarza.

Gość • Piątek [23.02.2018, 16:23:32] • [IP: 83.11.90.***]

gdyby paliły się tam śmieci typu plastik, guma, szmaty itp dym byłby ciemny, czarny wręcz. a ten dym który widzimy to zapewne kartony lub zwyczajnie mokre drewno... no ok karton też śmieć ale rozpalić czymś trzeba. WŚCIBSKI CZYTELNIKU, TAK DO ciebie :W TYŁEK MA BYĆ CIEPŁO I CHU... STECZKA. Wstydź się buraczany ignorancie z blokowiska...

Gość • Piątek [23.02.2018, 16:01:42] • [IP: 213.76.43.***]

[IP: 188.146.192.***] - dobrze że nie jesteś moim sąsiadem, skąd u ciebie takie ormowskie nawyki!!. A może publiczne kamieniowanie wprowadzisz!!

Gość • Piątek [23.02.2018, 15:47:15] • [IP: 188.146.69.***]

Mandat za złe nieprawidłowe spalanie. Najwięcej dymi paliwo najwyższej jakości, które będzie spalane w małej ilości tlenu. Mandat, za mandatem, aż się nauczy palić. Nie ma rady. To jedyna skuteczna nauka.

Oglądasz 1-25 z 82
■ Na parkingu miedzy Netto a PEC - u biega króliczek. Zwierzatko jest wystraszone i nie daje się złapać, chowa się pod autami ■ "Komunikacja Autobusowa" Sp. z o.o. z siedzibą w Świnoujściu informuje, iż w dniach 19.20.21 czerwca 2018 r. Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Świnoujściu organizować będzie ćwiczenia ratowniczo-gaśnicze, w celu doskonalenia umiejętności prowadzenia działań ratowniczych i gaśniczych podczas pożaru autobusu, procedur alarmowania, powiadamiania i współpracy oraz umiejętności prowadzenia medycznych działań ratowniczych. Ćwiczenia będą prowadzone na prawobrzeżnej części miasta w dzielnicy Warszów w godz. 14:00 do 15:00. Prowadzenie ćwiczeń nie spowoduje utrudnienia w kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej oraz bezpieczeństwo osób mogących przebywać w tym czasie w pobliżu prowadzonych ćwiczeń ■
■ Pożar trawy w Przytorze. Do gaszenia pożaru wysłano kilka jednostek gaśniczych. Dym jest widoczny z daleka. Dzisiaj (wtorek) po godzinie 13.00 strażacy zostali powiadomieni o pożarze trawy przy ulicy Pomorskiej. Wysłano kilka jednostek straży. Pożar jest widoczny z kilku kilometrów (z miejscowości Lubin) ■ Kowalski - nowa twarz w muzycznym świecie. Klip do najnowszej piosenki nagrywał w rodzinnym mieście Świnoujściu ■ W ramach obchodów 100-lecia Marynarki Wojennej RP świnoujscy marynarze defilowali już ulicami miasta,i składali wiązanki w miejscach pamięci narodowej. W sobotę zapraszają do portu wojennego, w niedzielę zaprezentują swoje okręty w paradzie na wodach ŚwinyW ramach obchodów 100-lecia Marynarki Wojennej RP świnoujscy marynarze defilowali już ulicami miasta,i składali wiązanki w miejscach pamięci narodowej. W sobotę zapraszają do portu wojennego, w niedzielę zaprezentują swoje okręty w paradzie na wodach Świny ■ „Fake Taxi” w Świnoujściu? Ostrą jazdę młodzieży na tylnym siedzeniu słychać było na całym osiedlu! Okres nastu lat to specyficzny czas, gdy ma się czym, ma się z kim ale nie ma się gdzie. Rozwiązanie tego problemu znalazła młoda para, która urządziła sobie naprawdę ostrą jazdę w samochodzie na jednym z osiedlowych parkingów. Niestety, jak się okazało, głośne krzyki oraz brak przyciemnianych szyb w połączeniu z godzinami szczytu, nie było zbyt dobrym pomysłem... ■ Przytór-Łunowo. Przerwa w dostawie wody. W związku z modernizacją sieci wodociągowej biegnącej pod ulicą Zalewową w najbliższy czwartek 14 czerwca 2018 r. , w godzinach 9.00 – 14.00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla ulicy Zalewowej od Sąsiedzkiej do Szmaragdowej oraz ulicy Zarzecze. Zakład Wodociągów i Kanalizacji przeprasza za wszelkie utrudnienia. ■ Gdy nadejdzie śmierć, będziecie czekać jak owce na rzeź. Służby ze strachu nabiorą wody w usta… Jak pokazały ostatnie wydarzenia związane z marynarzem który przed śmiercią krwawił z uszu, nosa oraz wymiotował krwią, służby nie mają planu, na to jak zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom Świnoujścia. Co więcej, podobnie jak z katastrofą w Czarnobylu, służby mają tendencję do trzymają tajemnicy do samego końca i nie informują o najważniejszych aspektach, skazując tym samym nas i nasze rodziny na śmierć. Postanowiliśmy ujawnić, jak działają służby w przypadku zagrożenia życia mieszkańców oraz to, jak niechętnie udzielają informacji na temat zagrożenia na przykładzie zdarzenia z chorym marynarzem ■ Joanna Agatowska w programie Radio Szczecin "Rozmowy pod krawatem" na pytanie redaktora o to czy była wywierana na nią presja ze strony otoczenia prezydenta Żmurkiewicza, aby się zwolniła z OSiR, odpowiedziała, że jej zwolnienie się ma związek z tym, że musi poświęcić dużo czasu na przygotowanie kampanii ■ Wielka awantura na warszowskim „Placu Pigalle”. Zaczęło się od kobiety, skończyło na polsko-ukraińskiej bójce. Podczas interwencji służby zatrzymały 8 mężczyzn narodowości ukraińskiej, zaś pogotowie zabrało do szpitala 5 mieszkańców Warszowa. Poza tym policjanci ze strażą graniczną przetransportowali obywateli Ukrainy na posterunek policji, gdzie odbyło się dokładne sprawdzanie dokumentów i stanu trzeźwości sprawców ■ To był nieprzemyślany chuligański wybryk”-kapitan żaglowca Kruzensztern przeprosił za profanację pomnika Jana Pawła II Kapitan rosyjskiego żaglowca „Kruzensztern” zdecydowanie potępił zachowanie marynarzy, którzy dopuścili się zbeszczeszczenia popiersia Jana Pawła II. Informację ze zdjęciem otrzymanym od czytelnika opublikowaliśmy na portalu iswinoujscie.pl. Kapitan żaglowca z kolei swój list w tej sprawie skierował do „mieszkańców Świnoujścia, obywateli Polski i katolików na całym świecie” ■