POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [22.02.2018, 22:05:03] • Świnoujście

Smog w samo południe. Zobacz film!

Smog w samo południe. Zobacz film!

fot. Czytelnik

Smog nad różnymi rejonami naszego miasta staje się niemal codziennością. Mieszkańcy wciąż informują o zadymieniu, gryzących kłębach unoszących się z kominów, powtarzają się doniesienia z kilku punktów miasta. Tym razem Czytelnik alarmuje o zadymieniu okolic ulicy Gdyńskiej. Nagrał nawet film pokazujący, jak bardzo dymi się z jednego budynku.



- "Proszę zobaczyć na załączonym filmiku, jak strasznie kopci budynek na ulicy Gdyńskiej. Cała okolica, nawet przedszkole na Warszawskiej, jest w smogu a to filmik z dzisiaj 22 lutego z godziny 11.50. Już ręce opadają, że takie coś może mieć miejsce w samo południe i nikt nie interweniuje a przecież w przedszkolu są o tej porze dzieci. Może chociaż wrzucicie na stronę iswinoujscie.pl, żeby ten kto to robi się opamiętał a kopci tak w zasadzie codziennie." - pisze autor filmiku.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 82, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 82

Gość • Niedziela [25.02.2018, 19:29:46] • [IP: 92.42.118.**]

W całym mieście palą odpadami, nawet w centrum, w kamienicach gdzie mają piece, a co mówić gdzie stoją domy jedno czy kilkurodzinne opalane paliwem stałym. Ale tak już będzie do wyborów, bo ta ekipa jest od czego innego.

Gość • Niedziela [25.02.2018, 00:27:04] • [IP: 188.146.172.***]

To Gdyńska 22 nr nieparzyste, komin od strony ulicy, ale żeby tam... Prawdopodobnie to tylko rozpał, bo gdyby węgiel, to dym by był żółtawy. Wcześniej obstawiałem 21/2, ale tam z biedy wcale nie palą.

Gość • Sobota [24.02.2018, 08:43:46] • [IP: 176.221.122.***]

jakiś mistrz meble stare pali a wy że smog...

Gość • Sobota [24.02.2018, 08:38:53] • [IP: 94.254.238.**]

Mebelki na wysoki połysk, zużyte opony, olej, ropa, butelki plastikowe i szmaty, aha i jeszcze stare buty- a potem RAK PŁUC!

Gość • Sobota [24.02.2018, 08:25:50] • [IP: 94.254.238.**]

Wielkopolska-dumna nazwa, wielki smród i RAK GARDŁA! Piszę, ale NIKT nie reaguje. Nikt nie chce się tym zająć chociaż widać i czuć.

Gość • Piątek [23.02.2018, 23:30:46] • [IP: 176.221.113.**]

Straż pożarna powinna przez godzinę zalewać ten komin do czasu aż w oknach pojawi się woda i przerobić to mieszkanie na akwarium. Wtedy by mógł głupio się tłumaczyć, że ma mokre drewno i nie chce mu konar zapłonąć.

Gość • Piątek [23.02.2018, 21:49:55] • [IP: 94.254.225.**]

Na wódę mają kasę, ale na wymiane na piec gazowy to juz nie ! Motłoch to motloch...

AGENDA 21 • Piątek [23.02.2018, 21:02:46] • [IP: 80.245.178.***]

OJ TAM OJ TAM TROCHĘ PŁYTY MEBLOWEJ NA RUSZTA ZARZUCILI I JUŻ AFERA, A JAK NIEMIECKIE SAMOLOTY ODRZUTOWE PO NASZYM NIEBIE LATAJĄ TO NIKT NIE REAGUJE. A TOKSYNY Z NIEBA SIĘ SYPIĄ, SYPIA I SYPIĄ.

Gość • Piątek [23.02.2018, 20:49:38] • [IP: 109.243.180.***]

Za takie coś powinno się aresztować takiego palacza i do pudła, a nie jakieś śmieszne mandaty.

Gość • Piątek [23.02.2018, 20:38:34] • [IP: 176.221.123.***]

Jak samochody trują to wam nie przeszkadza?

Gość • Piątek [23.02.2018, 20:28:50] • [IP: 188.146.194.***]

w tym mieście panuje anarchia, a wybiera tę anarchię właśnie wielu takich którzy lubią wychodzić na" dymka". A wystarczyłaby uchwała dotycząca zatruwania powietrza która dałaby straży miejskiej czy pożarnej instrumenty do działania ale SLD- w tym Agatowska i obecny Putin Świnoujścia gardzą mieszkańcami.

Gość • Piątek [23.02.2018, 20:28:19] • [IP: 94.254.226.**]

Mogą was oskarżyć o plagiat, bo był już taki film. Tylko western z Garym Cooperem. Na pewno lepszy od tego bo grały w nim prawdziwe gwiazdy, a nie jakiś siwy dym.

Gość • Piątek [23.02.2018, 20:19:44] • [IP: 188.146.45.***]

wszystkim którzy mówią że jest ok życzę na płuckach zwierzątka chodzącego do tyłu :)

Gość • Piątek [23.02.2018, 18:49:15] • [IP: 80.245.188.***]

Żadne narzekania nie zmienią faktu, że żyjemy w mieście uzdrowiskowym, w którym (w zależności od kierunku wiatru) każdy malkontent może znaleźć niezadymiony rejon

Gość • Piątek [23.02.2018, 17:52:46] • [IP: 83.23.255.***]

Mieszkam przy ul. Sikorskiego. Od lat, szczególnie przy dobrej pogodzie ale cyrkulacji powietrza od strony ul.Krzywoustego - ani rano, ani - szczególnie wieczorem - nie mozna uchylić okien, gdyż do mieszkania / nie tylko mojego/ po prostu" wali" smród palonego - chyba jednak - węgla. Prywatne dochodzenie /spacer pod prąd owego" uzdrowiskowego" powietrza/ doprowadzilo mnie do jednorodzinnego domu stojącego po przeciwnej stronie tzw."Glinianki". Srodek miasta, obok dwa przedszkola, pod ścianą domu sieć ciepłownicza i gazowa. I co? A nic! I co mi zrobicie ? Wąchajcie nadal i oddychajcie ożywczym, uzdrowiskowym powietrzem!

GOŚCIU • Piątek [23.02.2018, 17:40:51] • [IP: 92.40.249.***]

SZYBY POWIBIJAĆ PO NOCY ZEBY NIKT NIE WIDZIAŁ, BO INACZEJ CHOŁOTY SIE NIE NAUCZY. ZAPŁACI ZA SZKLARZA PARE RAZY TO PTRZESTANIE DYMIĆ

Gość • Piątek [23.02.2018, 17:31:25] • [IP: 80.245.189.***]

WYMIANA PIECOW jest WSPOMAGANA FINANSOWO PRZEZ MIASTO- tylko trzeba doczytać informacji i zająć się swoją sprawą a nie truć sąsiadów

Gość • Piątek [23.02.2018, 17:28:45] • [IP: 80.245.189.***]

dlaczego straż pożarna nie robi kontroli?? zapłaciliby mandat i dali nakaz zamknięcia pieca to może by się opamiętali. zapraszamy na gdyńską, to trochę do budżetu wpłynie mandatów.

Gość • Piątek [23.02.2018, 17:14:11] • [IP: 77.115.113.**]

Ludzie ! Nauczcie się wreszcie palić ! Opał sypie się po rozpaleniu TYLKO na przód pieca aby żar z tyłu pieca wam spalił ten nowy wsad i wtedy nie ma żadnego dymu ! Sam to wypraktykowałem ! To wcale nie jest takie trudne !

Gość • Piątek [23.02.2018, 17:06:47] • [IP: 176.221.113.**]

Gość • Czwartek [22.02.2018, 22:41:36] • [IP: 80.245.179.***] I to jest idioto twoje wytłumaczenie na istniejący problem? To tak samo jak mówią" diesel ma kopcić"! Puknij się w głowę.

Gość • Piątek [23.02.2018, 16:59:57] • [IP: 176.221.113.**]

Wzywać trzeba straż pożarną i niech burakowi wleją kilka ton wody przez komin. To chamstwo aby tak zatruwać innych! Dlaczego nie karzą za takie wykroczenia?

Gość • Piątek [23.02.2018, 16:30:19] • [IP: 188.146.34.***]

szłam dzisiaj tamtędy po południu dwa razy i też dymi się 5x bardziej niż u innych ale w tym mieście nie ma gospodarza.

Gość • Piątek [23.02.2018, 16:23:32] • [IP: 83.11.90.***]

gdyby paliły się tam śmieci typu plastik, guma, szmaty itp dym byłby ciemny, czarny wręcz. a ten dym który widzimy to zapewne kartony lub zwyczajnie mokre drewno... no ok karton też śmieć ale rozpalić czymś trzeba. WŚCIBSKI CZYTELNIKU, TAK DO ciebie :W TYŁEK MA BYĆ CIEPŁO I CHU... STECZKA. Wstydź się buraczany ignorancie z blokowiska...

Gość • Piątek [23.02.2018, 16:01:42] • [IP: 213.76.43.***]

[IP: 188.146.192.***] - dobrze że nie jesteś moim sąsiadem, skąd u ciebie takie ormowskie nawyki!!. A może publiczne kamieniowanie wprowadzisz!!

Gość • Piątek [23.02.2018, 15:47:15] • [IP: 188.146.69.***]

Mandat za złe nieprawidłowe spalanie. Najwięcej dymi paliwo najwyższej jakości, które będzie spalane w małej ilości tlenu. Mandat, za mandatem, aż się nauczy palić. Nie ma rady. To jedyna skuteczna nauka.

Oglądasz 1-25 z 82
■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■
■ Uwaga! Dziś w nocy wypełza na jezdnie najgorszy wróg kierowców -GOŁOLEDŹ! Służby meteorologiczne mają nie najlepsze wiadomości dla kierowców,którzy muszą w ciągu najbliższych godzin pokonywać trasy w kilku regionach Polski. Ostrzeżenie o oblodzeniu i gołoledzi wydano m.in. dla Zachodniopomorskiego ■ UWAGA MIESZKAŃCY - Na ulicy Malczewskiego zgubiono duży czarny portfel marki Wittchen z duża ilością pieniędzy z dokumentami w tym dziecka oraz kartami. Uczciwego znalazcę prosimy o kontakt Iwona na numer telefonu 600375023 ■ Decyzja zapadła trzeciego dnia „Festiwalu Piękna” w Krynicy Zdroju. O prestiżowy tytuł i koronę rywalizowało 28 dziewczyn, które znalazły się w finale dzięki eliminacjom regionalnym odbywającym się na terenie całego kraju. Miss Polski 2018 została Olga Buława ze Świnoujscia■ Prezent Mikołajkowy dla władz Świnoujścia. Rusza śledztwo w sprawie mostu. Roman Kuchciński otrzymał dziś rano informację listem poleconym, że Prokuratura Okręgowa w Szczecinie podjęła na nowo śledztwo w sprawie budowy Mostu w Świnoujściu. Śledztwo kilka lat temu umorzone w sprawie budowy MOSTU łączącego wyspę Wolin z Wyspą Karsibór zarejestrowano pod nową sygnaturą. Co to oznacza? Prokuratur będzie na nowo badał wszystkie wątki budowy mostu ■ Okres przedświąteczny już za moment. Placówka Poczty Polskiej przy ulicy Kołłątaja wydłuża godziny pracy! ■ Zaginęła Shila. W dniu 01.12.2018r. Około godziny 09:00 na ul. Wybrzeże Władysława IV. W okolicach netto zaginęła suczka rasy mieszaniec owczarka niemieckiego i hasky wabi się Shila. Ma 8 lat. Jest szczepiona, łagodna, przyjacielska i kocha dzieci. Dziękuję za pomoc. Nr tel. 609 307 924 ■ Radni podzieleni w sprawie projektu wystąpienia ze stowarzyszenia Związek Miast i Gmin Morskich ■ Radny Stanisław Bartkowiak, wybrany ponownie na przewodniczącego Komisji Rewizyjnej Rady Miasta oświadczył, ze rezygnuje z objęcia tej funkcji ■ OSTRZEŻENIE: Prognozuje się wystąpienie słabych opadów deszczu ze śniegiem przechodzących w opady marznącego deszczu powodujących gołoledź ■ Starsza kobieta szuka mężczyzny, który wykazał się odwagą i pomógł wyciągnąć pieska we wtorek, około 18.30 spod kół pociągu na stacji w Wysokiej Kamieńskiej. Wszystko wydarzyło się na trasie relacji Szczecin – Świnoujście. Mężczyzna proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 782 020 699 ■ Przewodniczącym Rady Miasta wybrana została Elżbieta Jabłońska. Za wyborem głosowało 12 radnych. Pierwszym wiceprzewodniczącym Rady Miasta w głosowaniu tajnym wybrany został Marek Niewiarowski. Jacek Jurkiewicz wybrany został wiceprzewodniczącym Ray Miasta. 12 radnych głosowało za jego kandydaturą, 7 zagłosowało przeciw, 2 wstrzymało się od głosu ■ 22 listopada o godz. 14.00 radny-senior Stanisław Bartkowiak otworzy obrady pierwszej, powyborczej sesji rady Miasta. najważniejszym zadaniem jakie staje przed radnymi na pierwszym posiedzeniu jest wybór nowego przewodniczącego Rady ■ Zobaczył policjantów i zaczął uciekać. 24-latka zatrzymał trzepak! Do zdarzenia doszło w czwartkowy wieczór. Policjanci patrolujący ulice Kościuszki zauważyli w pewnym momencie mężczyznę który swoim wyglądem przypominał osobę poszukiwaną. Gdy mężczyzna dostrzegł policjantów, zaczął uciekać. Nie spodziewał się jednak, że zostanie obezwładniony przez trzepak który stanął na jego drodze. Jak się okazało, bliskie spotkanie z trzepakiem zakończyło się dla 24-latka skręceniem prawej stopy. O szczegóły odnośnie zdarzenia poprosiliśmy Oficera Prasowego KMP w Świnoujściu ■ Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości ■ Ruszyły przygotowania do 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świnoujściu. Harcerski Sztab zaprasza wszystkich chętnych do rejestracji wolontariuszy WOŚP, która odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Piłsudskiego 15, w terminach - 14-16.11.2018 r. (środa-piątek), w godz. 17.00-18.45 - 17.11.2018 r. (sobota), w godz. 10.00-12.00 ■