POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [11.03.2018, 20:50:00] • Świnoujście

Pytamy Rzecznika Prezydenta o postępy w przebudowie ulicy Markiewicza. Zobacz film!

Pytamy Rzecznika Prezydenta o postępy w przebudowie ulicy Markiewicza. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Długo oczekiwana modernizacja ulicy Markiewicza z pewnością ucieszyła niejednego jej użytkownika i mieszkańców. Ulicy wręcz należała się już wymiana nawierzchni, chodników, oświetlenia. Ma tam powstać również ścieżka rowerowa. Dlatego z uwagą śledzimy postępy modernizacji, a o przebieg robót zapytaliśmy Rzecznika Prezydenta.



- Prace postępują zgodnie z harmonogramem. Zakończenie planowane jest w połowie roku. Zgodnie z umową, na zakończenie inwestycji wykonawca ma 7 miesięcy od przekazania placu budowy oraz dokumentacji Miasta, PEC i ZWiK. Inwestycja obejmowała bowiem nie tylko wymianę nawierzchni ulicy, budowę nowych chodników, oświetlanie i ścieżki rowerowej, ale również modernizację sieci wodno-kanalizacyjnej, deszczowej oraz budowę rurociągu i przyłączy do miejskiej sieci grzewczej domów jednorodzinnych, które znajdują się przy te ulicy - odpowiada Robert Karelus.

Pytamy Rzecznika Prezydenta o postępy w przebudowie ulicy Markiewicza. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Pytamy Rzecznika Prezydenta o postępy w przebudowie ulicy Markiewicza. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 22, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-22 z 22

Gość • Sobota [17.03.2018, 08:22:12] • [IP: 188.146.164.***]

Stan ul. Markiewicza przypomina mi stan alejek dojazdowych do działek, na R.O.D. NAD ZALEWEM.podziękujcie Zarządowi za te " udogodnienia".To tak jest jak za rządzenie zabrała się grupa trepów, kolesi i idiotów interesuje ich tylko kasa, jak morze być dobre zarządzanie działkami jak vice prezes na działce nr.405 ma tylko syf i burdel, to co ktoś nazywa altanom grozi katastrofom budowlaną, ta 20 -letnia budowla postawiona jest niezgodnie z przepisami działkowymi postawiona jest za blisko granicy działki sąsiada i powinna być rozebrana w imię prawa, aby kogoś pouczać trzeba samemu się nauczyć gospodarzyć na własnej działce, czas pakować walizki dla tego zarządu są tanie walizki w NETTO. I tym nierobom podziękujmy.

Gość • Środa [14.03.2018, 09:10:35] • [IP: 188.146.133.**]

Wybór wykonawcy remontu ulicy Markiewicza był tak trafny jak wybór osoby na stanowisko dyr. ŻEGLUGI ŚWINOUJSKIEJ, bo nie było bardziej nie udolnego kolesia. A o wykonaniu przyłączy ciepłowniczych do prywatnych domów to zapomnicie to tylko lans prezesowej, to jest do wykonania za minimalną opłatę i rozłożoną na raty, ale to jest możliwe tylko z nową Panią PREZES naszą koleżankom D.D.którą popierają obydwa związki zawodowe, a kiedy się dowiemy z jakiej opcji politycznej prezesowa będzie startować na prezydenta Miasta.

Gość • Wtorek [13.03.2018, 20:38:03] • [IP: 94.254.164.*]

Przez 2tyg byliśmy na nartach

Gość • Poniedziałek [12.03.2018, 23:25:41] • [IP: 176.221.123.**]

mróz ich zaskoczył

Gość • Poniedziałek [12.03.2018, 22:17:24] • [IP: 37.47.132.***]

I zniszczyli zieleń. Mam nadzieję że drzew nie uszkodzą.

Gość • Poniedziałek [12.03.2018, 13:43:48] • [IP: 178.235.180.***]

macie racje żadnego robotnika rozkopali i zostawili

Gość • Poniedziałek [12.03.2018, 13:20:04] • [IP: 31.0.80.**]

Najpierw rozkopali grunwaldzka (zachodnie) a dopiero później Kościuszki. A na zachodnim Już z 2 tyg. Nie widziałam żadnego robotnika. Porażka...

Gość • Poniedziałek [12.03.2018, 10:56:57] • [IP: 109.241.63.**]

A co z ulicą Toruńską? Miała być już dawno zrobiona! Chciałbym, by i tam wszystkie domy podłączyli do miejskiej sieci grzewczej! Panie rzeczniku - co z Toruńską?!

Gość • Poniedziałek [12.03.2018, 10:53:44] • [IP: 80.245.179.***]

Gość • Poniedziałek [12.03.2018, 00:02:34] • [IP: 188.146.35.***] Skoro Prezydent niby nic nie robi, skąd ta ogólna opinia że betonuje miasto ? Jedno wyklucza drugie. Poza tym, po cholerę ci to molo ?

Gość • Poniedziałek [12.03.2018, 10:27:51] • [IP: 62.69.252.***]

Ciekawe, kto tam z notabli mieszka? Ulica nie była w najgorszym stanie. A inna sprawa, że PEC podłącza te chałupinki? Niewiarygodne wręcz! Ulica była jedną wielka ruiną. W Świnoujściu, mieście uzdrowiskowym to praktycznie wszystkie budynki powinny być podłączone do komunalki. Chałupinki??A ty to w pałacu mieszkasz??

Gość • Poniedziałek [12.03.2018, 09:21:09] • [IP: 37.47.134.**]

Taką ulicę robi się. w 5 tygodni a u nas będą robić rok. Patologia.

troll • Poniedziałek [12.03.2018, 08:47:52] • [IP: 46.230.143.**]

Taki tłok na tej budowie że mało się nie pozabijają. ... A tuba jak to tuba, znowu z siebie wydalił. ...

Gość • Poniedziałek [12.03.2018, 00:10:45] • [IP: 178.235.178.*]

Jednej nie skonczyli i robia druga to poczekamy jeszcze rok a i ponoc ta firma krzak ma robic Wojska Polskiego

Gość • Poniedziałek [12.03.2018, 00:02:34] • [IP: 188.146.35.***]

Prezes przypomniał sobie po 20 latach i przed wyborami ruszył z inwestycjami. Gdzie był do tej pory? To się przeterminowało i skutek będzie odwrotny. Pytanie od wielu dziesiątek lat. Gdzie jest obiecane molo? Żal mi tego kłamczucha. Obiecanki cacanki, a fotelik znowu - nie będzie!

Gość • Niedziela [11.03.2018, 23:38:48] • [IP: 94.254.238.**]

Kiedy zmiana nazwy? Może czekają?

Gość • Niedziela [11.03.2018, 23:38:28] • [IP: 62.69.229.**]

Ciekawe, kto tam z notabli mieszka? Ulica nie była w najgorszym stanie. A inna sprawa, że PEC podłącza te chałupinki? Niewiarygodne wręcz!

Gość • Niedziela [11.03.2018, 22:13:37] • [IP: 178.238.246.**]

Tempo beznadziejne, od dwóch tygodni nie ma tutaj nikogo. Ciekawe w którym roku będzie zakończone to dzieło ?

Gość • Niedziela [11.03.2018, 22:02:44] • [IP: 23.226.237.*]

W normalnym Kraju, w którym nie fruwają koperty, to taki odcinek drogi robią w góra miesiąc czasu, jak robota nie idzie. -Ciekawe skąd ten łapówkarz wytrzasnął tych obiboków?

Gość • Niedziela [11.03.2018, 21:59:32] • [IP: 80.245.189.***]

PEC ma robic przyloncza nie ta firma a jeszcze nie zaczeli...dlatego czekaja.

Gość • Niedziela [11.03.2018, 21:54:14] • [IP: 178.235.177.**]

W takim tempie to skończą w przyszłym roku.

Gość • Niedziela [11.03.2018, 21:17:36] • [IP: 176.221.123.***]

brakło frutu.