POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [10.03.2018, 16:57:25] • Świnoujście

Zatankowali ponad 100 litrów paliwa i uciekli. „Kozaki” w BMW

Zatankowali ponad 100 litrów paliwa i uciekli. „Kozaki” w BMW

fot. Sławomir Ryfczyński

Kiedy dwa samochody wjeżdżały na stację paliw, żaden z pracowników nie spodziewał się przykrej niespodzianki. Kierowcy BMW zatankowali jednocześnie z dwóch stron dystrybutora, po czym odjechali omijając kasę. Obaj mężczyźni mieli nasunięte na głowy kaptury.

W piątek przed godziną 23:00 do stacji Orlen podjechały "na oparach" dwa auta BMW, stanęły po obu stronach dystrybutora i zatankowały. Jak opowiadają pracownicy stacji, mężczyźni mogli mieć około 25 lat, obaj mieli kaptury, które skrywały ich twarze, chociaż jeden zakrył się nieco później - był przez chwilę widoczny.

Samochody zostały zatankowane ponad 100 litrami benzyny - w jednym baku znalazło się 51l a w drugim 62l. Koszt paliwa z pewnością nie przysporzy złodziejom chwały w ich "karierze". Po napełnieniu baków zakapturzeni kierowcy z fasonem i piskiem opon uciekli. Prawdopodobnie posługiwali się kradzionymi tablicami rejestracyjnymi. Policyjna obława niestety nie przyniosła efektu - BMW na kradzionym paliwie ulotniły się pod osłoną nocy.

Wygląda na to, że "pomysłowi" kierowcy w kapturach zapragnęli szczypty adrenaliny, a nie mogąc rozpędzić się na oparach, zrobili to, co podpowiedziała uboga fantazja. Kaptury spełniły swoje zadanie i można było poczuć się "kimś". Jakiej wysokości łupem będą się chwalić pomysłowi chłopcy w kapturach?

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 62, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 62

Gość • Wtorek [13.03.2018, 05:53:59] • [IP: 93.94.187.***]

SZYBCY I WŚCIEKLI 9!! VIN DIESEL))))))))))

Gość • Poniedziałek [12.03.2018, 17:16:06] • [IP: 176.221.123.**]

czekam na artykól o ich odnalezieniu panowie policjanci, nie spać

Gość • Poniedziałek [12.03.2018, 14:02:28] • [IP: 188.146.2.**]

jeśli pod Goleniowem jest odcinkowy pomiar prędkości i nagrywają wszystkie rejestracje to czy te danie są nigdzie zapisywane i można przejrzeć te nagrania czy nie?

Gość • Poniedziałek [12.03.2018, 12:39:54] • [IP: 80.157.183.**]

Samochody z gryfina, przyjechali do kogos na warszowie kto mieszka kolo poczty. moze to ulatwi sprawe, wiem bo ich widzialem chwile przed kradzieza. Blachy ZGR!

Gość • Poniedziałek [12.03.2018, 03:44:07] • [IP: 79.190.147.**]

Do 80.245.177 zabierają pracownią premie

Gość • Poniedziałek [12.03.2018, 00:32:20] • [IP: 80.245.177.***]

poki osoby z miejsc obracajacymi sporymi kwotami nie bedzie pensji od obrotu - poty beda takei rzeczy. maja od obrotu, maja na usluge u mnie czy u kogos innego. poki zarabiaja grosze a firmy miliony - jednego stac na 10 czy sto samochodow, drugiego na zaden lub jego utrzymanie. kiedys mieli premie

Gość • Niedziela [11.03.2018, 21:12:38] • [IP: 92.42.112.***]

to czciciele róbta co chceta

Gość • Niedziela [11.03.2018, 14:44:52] • [IP: 31.2.79.***]

Powinni byc ukarani podwojnie dla przykladu

Petroniusz • Niedziela [11.03.2018, 13:50:19] • [IP: 5.60.99.**]

Do Gość 11.03.2018, 13:06:53] • [IP: 88.156.232.***]. Jesteś w błędzie. Pracownik jeśli nawet ma podpisaną odpowiedzialność materialną z pracodawcą nie może odpowiadać prawnie za zaistniałą sytuację. Może się odwołać do sądu pracy gdyby kwota kradzieży spadła na niego. Należy pamiętać iż zdrowie i życie jest chronione prawem a interwencja w takiej sytuacji narażałaby na szkody niematerialne. Sprzedawca jest szczególnie chroniony i nawet widząc taką sytuacje powinien zachować zdrowy rozsądek (przycisk napadowy, powiadomienie o zdarzeniu ect.). Z tego co czytałem procedura została zachowana i czynności powiązane co do zadośćuczynienia finansowego wytyczona dla pracownika jest bezpodstawna. I taka informacja dla osoby redagującej. Napisanie, tu cytat (Koszt paliwa z pewnością nie przysporzy złodziejom chwały w ich" karierze") jest pomówieniem. O ile wiem nie złapano tych osób i nie osądzono, stąd też pytanie: są złodziejami czy cierpią na kleptomanie. Nie ma prawomocnego wyroku sądu. Nie ładnie zrobili.

Gość • Niedziela [11.03.2018, 13:06:53] • [IP: 88.156.232.***]

Szkoda że obsługa będzie musiała opłacić te" zakupy" -pisowski orlen nie odpuści bo musi finansować rydzola

Gość • Niedziela [11.03.2018, 12:33:00] • [IP: 210.89.72.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Petroniusz • Niedziela [11.03.2018, 12:32:31] • [IP: 5.60.99.**]

Orlen nadrobi taką stratę. Przecież są ubezpieczeni na takie typu sytuacje. Przypominam że jest niedziela handlowa na PKN ORLEN.

Gość x • Niedziela [11.03.2018, 12:03:09] • [IP: 92.42.116.***]

AGENDA 21 ma rację, naklejki na szybę też mieli kradzione, czy monitoring takiej jakości ?! No i podpowiadając 51+62 = 113 to tak względem tego ponad 100 litrów, bo po co potem sie podaje dokładnie co do litra ile każde auto zostało zatankowane, na 13 litrach można dojechać do Szczecina i wrócić !

steff • Niedziela [11.03.2018, 11:33:49] • [IP: 83.23.243.***]

Wprowadzic dystrybutory uruchamiane przy kasach.Zaplacisz za odpowiednia ilosc paliwa tyle dystrybutor wyda

Gość • Niedziela [11.03.2018, 10:55:47] • [IP: 94.222.140.***]

Gość • Sobota [10.03.2018, 21:40:45] • [IP: 188.146.164.***] Jakby ukradli na zagranicznej stacji to pewnie byliby wielkimi bohaterami i krzewicielami patriotyzmu??

Kultura • Niedziela [11.03.2018, 10:51:36] • [IP: 95.40.205.**]

Miasto monitorowane ile to przejrzeć monitoring chyba że te kamery sa bo są buhaha...świnoujska Milicja zamknąc tak jak Areszt

Gość • Niedziela [11.03.2018, 10:03:59] • [IP: 176.221.123.**]

bu ha ha a tyle patroli pieszych i nowych radiowozow jest pewnie przerwe mieli inruowali kierowcow pod lidlem lub wlepiali ludziom mandaty za rzucanie papierkow na ulice, buhaha

Gość • Niedziela [11.03.2018, 09:37:27] • [IP: 176.221.123.***]

Pały mają to w pale lepiej ścigać emerytów na rowerach niż kumpli w burakowozach.

Gość • Niedziela [11.03.2018, 09:33:52] • [IP: 80.245.188.***]

Niemcy

Gość • Niedziela [11.03.2018, 09:08:18] • [IP: 95.129.224.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [11.03.2018, 08:52:44] • [IP: 158.26.131.**]

Idioci mysla ze zrobili"super numer"...mega jaja...ale urwal...buhahaha...a jak ich zlapia to bedzie placz bo to byl taki siup. ..prank... a nie kradziez...a niestety idioci to KRADZIEZ...i pojdziecie siedziec, i przeroaja was w te mlode du...py ze odechce sie wam wszystkiego!

Gość • Niedziela [11.03.2018, 08:32:01] • [IP: 178.235.176.**]

suuper