POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [10.03.2018, 16:57:25] • Świnoujście

Zatankowali ponad 100 litrów paliwa i uciekli. „Kozaki” w BMW

Zatankowali ponad 100 litrów paliwa i uciekli. „Kozaki” w BMW

fot. Sławomir Ryfczyński

Kiedy dwa samochody wjeżdżały na stację paliw, żaden z pracowników nie spodziewał się przykrej niespodzianki. Kierowcy BMW zatankowali jednocześnie z dwóch stron dystrybutora, po czym odjechali omijając kasę. Obaj mężczyźni mieli nasunięte na głowy kaptury.

W piątek przed godziną 23:00 do stacji Orlen podjechały "na oparach" dwa auta BMW, stanęły po obu stronach dystrybutora i zatankowały. Jak opowiadają pracownicy stacji, mężczyźni mogli mieć około 25 lat, obaj mieli kaptury, które skrywały ich twarze, chociaż jeden zakrył się nieco później - był przez chwilę widoczny.

Samochody zostały zatankowane ponad 100 litrami benzyny - w jednym baku znalazło się 51l a w drugim 62l. Koszt paliwa z pewnością nie przysporzy złodziejom chwały w ich "karierze". Po napełnieniu baków zakapturzeni kierowcy z fasonem i piskiem opon uciekli. Prawdopodobnie posługiwali się kradzionymi tablicami rejestracyjnymi. Policyjna obława niestety nie przyniosła efektu - BMW na kradzionym paliwie ulotniły się pod osłoną nocy.

Wygląda na to, że "pomysłowi" kierowcy w kapturach zapragnęli szczypty adrenaliny, a nie mogąc rozpędzić się na oparach, zrobili to, co podpowiedziała uboga fantazja. Kaptury spełniły swoje zadanie i można było poczuć się "kimś". Jakiej wysokości łupem będą się chwalić pomysłowi chłopcy w kapturach?

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 62, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 62

Gość • Wtorek [13.03.2018, 05:53:59] • [IP: 93.94.187.***]

SZYBCY I WŚCIEKLI 9!! VIN DIESEL))))))))))

Gość • Poniedziałek [12.03.2018, 17:16:06] • [IP: 176.221.123.**]

czekam na artykól o ich odnalezieniu panowie policjanci, nie spać

Gość • Poniedziałek [12.03.2018, 14:02:28] • [IP: 188.146.2.**]

jeśli pod Goleniowem jest odcinkowy pomiar prędkości i nagrywają wszystkie rejestracje to czy te danie są nigdzie zapisywane i można przejrzeć te nagrania czy nie?

Gość • Poniedziałek [12.03.2018, 12:39:54] • [IP: 80.157.183.**]

Samochody z gryfina, przyjechali do kogos na warszowie kto mieszka kolo poczty. moze to ulatwi sprawe, wiem bo ich widzialem chwile przed kradzieza. Blachy ZGR!

Gość • Poniedziałek [12.03.2018, 03:44:07] • [IP: 79.190.147.**]

Do 80.245.177 zabierają pracownią premie

Gość • Poniedziałek [12.03.2018, 00:32:20] • [IP: 80.245.177.***]

poki osoby z miejsc obracajacymi sporymi kwotami nie bedzie pensji od obrotu - poty beda takei rzeczy. maja od obrotu, maja na usluge u mnie czy u kogos innego. poki zarabiaja grosze a firmy miliony - jednego stac na 10 czy sto samochodow, drugiego na zaden lub jego utrzymanie. kiedys mieli premie

Gość • Niedziela [11.03.2018, 21:12:38] • [IP: 92.42.112.***]

to czciciele róbta co chceta

Gość • Niedziela [11.03.2018, 14:44:52] • [IP: 31.2.79.***]

Powinni byc ukarani podwojnie dla przykladu

Petroniusz • Niedziela [11.03.2018, 13:50:19] • [IP: 5.60.99.**]

Do Gość 11.03.2018, 13:06:53] • [IP: 88.156.232.***]. Jesteś w błędzie. Pracownik jeśli nawet ma podpisaną odpowiedzialność materialną z pracodawcą nie może odpowiadać prawnie za zaistniałą sytuację. Może się odwołać do sądu pracy gdyby kwota kradzieży spadła na niego. Należy pamiętać iż zdrowie i życie jest chronione prawem a interwencja w takiej sytuacji narażałaby na szkody niematerialne. Sprzedawca jest szczególnie chroniony i nawet widząc taką sytuacje powinien zachować zdrowy rozsądek (przycisk napadowy, powiadomienie o zdarzeniu ect.). Z tego co czytałem procedura została zachowana i czynności powiązane co do zadośćuczynienia finansowego wytyczona dla pracownika jest bezpodstawna. I taka informacja dla osoby redagującej. Napisanie, tu cytat (Koszt paliwa z pewnością nie przysporzy złodziejom chwały w ich" karierze") jest pomówieniem. O ile wiem nie złapano tych osób i nie osądzono, stąd też pytanie: są złodziejami czy cierpią na kleptomanie. Nie ma prawomocnego wyroku sądu. Nie ładnie zrobili.

Gość • Niedziela [11.03.2018, 13:06:53] • [IP: 88.156.232.***]

Szkoda że obsługa będzie musiała opłacić te" zakupy" -pisowski orlen nie odpuści bo musi finansować rydzola

Gość • Niedziela [11.03.2018, 12:33:00] • [IP: 210.89.72.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Petroniusz • Niedziela [11.03.2018, 12:32:31] • [IP: 5.60.99.**]

Orlen nadrobi taką stratę. Przecież są ubezpieczeni na takie typu sytuacje. Przypominam że jest niedziela handlowa na PKN ORLEN.

Gość x • Niedziela [11.03.2018, 12:03:09] • [IP: 92.42.116.***]

AGENDA 21 ma rację, naklejki na szybę też mieli kradzione, czy monitoring takiej jakości ?! No i podpowiadając 51+62 = 113 to tak względem tego ponad 100 litrów, bo po co potem sie podaje dokładnie co do litra ile każde auto zostało zatankowane, na 13 litrach można dojechać do Szczecina i wrócić !

steff • Niedziela [11.03.2018, 11:33:49] • [IP: 83.23.243.***]

Wprowadzic dystrybutory uruchamiane przy kasach.Zaplacisz za odpowiednia ilosc paliwa tyle dystrybutor wyda

Gość • Niedziela [11.03.2018, 10:55:47] • [IP: 94.222.140.***]

Gość • Sobota [10.03.2018, 21:40:45] • [IP: 188.146.164.***] Jakby ukradli na zagranicznej stacji to pewnie byliby wielkimi bohaterami i krzewicielami patriotyzmu??

Kultura • Niedziela [11.03.2018, 10:51:36] • [IP: 95.40.205.**]

Miasto monitorowane ile to przejrzeć monitoring chyba że te kamery sa bo są buhaha...świnoujska Milicja zamknąc tak jak Areszt

Gość • Niedziela [11.03.2018, 10:03:59] • [IP: 176.221.123.**]

bu ha ha a tyle patroli pieszych i nowych radiowozow jest pewnie przerwe mieli inruowali kierowcow pod lidlem lub wlepiali ludziom mandaty za rzucanie papierkow na ulice, buhaha

Gość • Niedziela [11.03.2018, 09:37:27] • [IP: 176.221.123.***]

Pały mają to w pale lepiej ścigać emerytów na rowerach niż kumpli w burakowozach.

Gość • Niedziela [11.03.2018, 09:33:52] • [IP: 80.245.188.***]

Niemcy

Gość • Niedziela [11.03.2018, 09:08:18] • [IP: 95.129.224.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [11.03.2018, 08:52:44] • [IP: 158.26.131.**]

Idioci mysla ze zrobili"super numer"...mega jaja...ale urwal...buhahaha...a jak ich zlapia to bedzie placz bo to byl taki siup. ..prank... a nie kradziez...a niestety idioci to KRADZIEZ...i pojdziecie siedziec, i przeroaja was w te mlode du...py ze odechce sie wam wszystkiego!

Gość • Niedziela [11.03.2018, 08:32:01] • [IP: 178.235.176.**]

suuper

Gość • Niedziela [11.03.2018, 07:44:51] • [IP: 31.2.111.**]

LUMPY DWA !

Gość • Niedziela [11.03.2018, 06:41:06] • [IP: 79.190.147.**]

Biedna ta Alientka, nie zbiednieje a może to byli byli pracownicy tej stacji ? Kto wie

Gość • Niedziela [11.03.2018, 05:59:18] • [IP: 37.47.143.**]

Pracownik z własnej kieszeni zapłaci za skradzione Paliwo. .. taka sytuacja. ...

Oglądasz 1-25 z 62
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić w dniu 16 listopada (piątek) o godz.17:00 na „Spotkanie Jubileuszowe Michała Juszczakiewicza”, aktora, reżysera, producenta filmowego, a nade wszystko – Przyjaciela naszej Biblioteki oraz wiernego sympatyka Świnoujścia. Spotkanie, na które złożą się artystyczne upominki od przyjaciół i wielbicieli Michała, poprowadzi red. Mariola Żółtowska. Nie zabraknie również słodkich niespodzianek! Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Biblioteki Głównej, ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■
■ Zobaczył policjantów i zaczął uciekać. 24-latka zatrzymał trzepak! Do zdarzenia doszło w czwartkowy wieczór. Policjanci patrolujący ulice Kościuszki zauważyli w pewnym momencie mężczyznę który swoim wyglądem przypominał osobę poszukiwaną. Gdy mężczyzna dostrzegł policjantów, zaczął uciekać. Nie spodziewał się jednak, że zostanie obezwładniony przez trzepak który stanął na jego drodze. Jak się okazało, bliskie spotkanie z trzepakiem zakończyło się dla 24-latka skręceniem prawej stopy. O szczegóły odnośnie zdarzenia poprosiliśmy Oficera Prasowego KMP w Świnoujściu ■ Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości ■ Ruszyły przygotowania do 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świnoujściu. Harcerski Sztab zaprasza wszystkich chętnych do rejestracji wolontariuszy WOŚP, która odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Piłsudskiego 15, w terminach - 14-16.11.2018 r. (środa-piątek), w godz. 17.00-18.45 - 17.11.2018 r. (sobota), w godz. 10.00-12.00 ■