POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [10.03.2018, 20:36:05] • Świnoujście

Zwłoki mężczyzny na parkingu - policja kryminalna zabezpiecza ślady

Zwłoki mężczyzny na parkingu - policja kryminalna zabezpiecza ślady

fot. Sławomir Ryfczyński

Opuszczony parking na Warszowie, na uboczu stoi niezbyt nowy zielony bus na obcych numerach rejestracyjnych. Wokół policja, pogotowie, strażacy. W samochodzie znaleziono zwłoki mężczyzny...

W sobotę około godziny 17:00 w stojącym na parkingu przy ulicy Barlickiego w volkswagenie dokonano makabrycznego odkrycia.

Zwłoki mężczyzny na parkingu - policja kryminalna zabezpiecza ślady

fot. Sławomir Ryfczyński

Wewnątrz znajdowały się zwłoki mężczyzny. Na miejsce przyjechało pogotowie, strażacy, którzy zabezpieczyli teren przy samochodzie oraz policja kryminalna zazwyczaj obecna przy tego rodzaju sprawach.

Zwłoki mężczyzny na parkingu - policja kryminalna zabezpiecza ślady

fot. Czytelnik

Na tę chwilę nie są znane przyczyny śmierci ani tożsamość mężczyzny.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 37, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 37

Gość • Wtorek [13.03.2018, 09:08:25] • [IP: 62.69.203.***]

ludzie skad u was tyle jadu opamietajcie sie wszyscy jestesmy ludzmi jeden ma lepiej drudzy maja gorzej wszyscy chca zyc a zycie jest takie krotkie a wy wsadzacie reke w mrowisko wszyscy spodkamy sie gdzies tam u gory badzcie sobie bardziej przyjazni to i zyciue bedzie lepsze pozdrawiam

Gość • Poniedziałek [12.03.2018, 13:26:22] • [IP: 31.0.80.**]

A * się od tej krzywej ludzie

Gość • Niedziela [11.03.2018, 17:04:07] • [IP: 93.94.190.**]

I właśnie po takich komentarzach które czytane są przez ludzi z poza terenu Świnoujścia-wyrabiacie sami sobie opinie.Nie dziwcie się że pojawia się 18-latek i twierdzi że Świnoujście to nic nie warte.Tak mieszkańcy sami wydajecie opinie o swoim mieście i podległym mu dzielnicach.Zobaczcie jak na innych portalach pisane są komentarze-WSTYD Mieszkańcy

Gość • Niedziela [11.03.2018, 15:32:07] • [IP: 83.27.10.**]

Wy wszyscy jesteście patole. ...nie wiecie a gadacie bzdury. ... facet który miał żonę i dwójkę dzieci. ... albo jechał albo wracał wracał z Norwegii. ...

Gość • Niedziela [11.03.2018, 15:02:45] • [IP: 80.245.179.***]

Gość • Niedziela [11.03.2018, 00:23:42] • [IP: 46.215.150.**] TEE KULTURALNY A GDZIE TWÓJ PODPIS ?

Gość • Niedziela [11.03.2018, 13:55:38] • [IP: 95.129.228.**]

Podrzucili trupa, bo na zachodzie utylizacja i pogrzeby drogie

Gość • Niedziela [11.03.2018, 13:55:14] • [IP: 31.0.127.***]

Przyznaję się do błędu. Masz rację chodziło mi o lewobrzeże. Co nie zmienia faktu. Pozdrawiam.

Gość • Niedziela [11.03.2018, 13:38:04] • [IP: 93.94.191.***]

komuś się zmarło po co drążyć

Gość x • Niedziela [11.03.2018, 11:41:27] • [IP: 92.42.116.***]

Gość • Sobota [10.03.2018, 23:17:55] • [IP: 37.248.160.**]Porządny człowieku, nie obrażaj innych i zainwestuj w słowniczek !! Gość • Niedziela [11.03.2018, 00:23:42] • [IP: 46.215.150.**] Skoro kultura osobista tego wymaga, to czemu nie widzę twojego podpisu ?? Obrażać innych to my jednak potrafimy, jeden troll napisał głupotę i sie teraz cieszy bo większość komentarzy dotyczy jego wpisu !

Gość • Niedziela [11.03.2018, 11:19:17] • [IP: 92.42.112.***]

do ip 31.0.127 prawobrzeże to Warszów - troche wiedzy zanim" błyśniesz"

Gość • Niedziela [11.03.2018, 11:10:20] • [IP: 178.235.178.**]

Mieszkam teraz na lewobrzeżu od trzech lat, wcześniej mieszkałam na prawobrzeżu i ludzie są wszędzie tacy sami a Świnoujście to jest jedno miasto a Warszów to dzielnica Świnoujścia tak jak Przytór, Karsibórz czy osiedle zachodnie więc bez obrażania kogokolwiek W Nowym Yorku też są bezdomni czy również mordują ludzi taki jest świat niestety.

Gość • Niedziela [11.03.2018, 10:01:09] • [IP: 92.42.114.***]

co chwila jakies trupy, moze to wina uchodzcow ze wschodu

Gość • Niedziela [11.03.2018, 09:20:38] • [IP: 37.47.172.***]

do [IP: 95.129.225.**]; jakim trzeba być podłym padalcem, aby cos takiego napisać.

Gość • Niedziela [11.03.2018, 08:48:16] • [IP: 31.0.127.***]

Biorąc pod uwagę ilość popełnionych przestępstw (uogólniam wszystkie) w stosunku do ilości mieszkańców oraz osób zamieszkujących dany obszar to statystycznie z większa patologia mamy do czynienia na prawobrzeżu niz na warszowie.

odyseusz • Niedziela [11.03.2018, 07:50:48] • [IP: 88.156.206.**]

przecież dzielnce PATOLOCZNĄ przejął już Platan...te pietrowe baraki.

maja • Niedziela [11.03.2018, 07:17:08] • [IP: 178.238.247.**]

dwa bojowe wozy strazy pozarnej do tego rodzaju zdarzenia ?? widac ze za duzo paliwa maja czy co.

Gość • Niedziela [11.03.2018, 03:56:12] • [IP: 94.254.242.**]

2 tygodnie temu było zgłaszane na policję by tam pojechali bo mieszkają tam ludzie...olali to i taki oto skutek

Gość • Niedziela [11.03.2018, 03:13:12] • [IP: 92.42.116.***]

Po co rozwodzić się nad komentarzem jednego idioty?? Przecież ten kretyn nawet nie wie co oznacza to słowo!! Przepraszamy Warszów.

Gość • Niedziela [11.03.2018, 01:54:34] • [IP: 178.238.252.**]

Komentarz do policjantów naszego miasta: Teraz już wiecie dlaczego noszę przy sobie gaz OBRONNY? Teraz już rozumiecie czy dalej podczas kontroli będziecie srali w gacie, że po oczach dostaniecie...

Schoolwysyn • Niedziela [11.03.2018, 01:04:14] • [IP: 94.254.238.**]

Nie trzeba w Polsce islamistów. Sami Polacy sie morduja, odcinają głowy id omy z ludźmi wysadzaja.

Gość • Niedziela [11.03.2018, 00:23:42] • [IP: 46.215.150.**]

Prosze was szkoda gadac. A ja wole mieszkac na warszowie bo lubie. I nie uwazam sie za patologie. A ty gosciu napisz kim jestes i jakie z ciebie porzadny czlowiek. Chyba ze krolewicz sie znalazl. Mysle ze taka z ciebie ciotka ze nawet nie masz odwagi sie przedstawic. A kultura osobista tege wymaga.

Gość • Niedziela [11.03.2018, 00:12:42] • [IP: 94.254.227.***]

Dopoki mozns kupic belta to taki będzie

Gość • Sobota [10.03.2018, 23:32:01] • [IP: 176.221.123.***]

W dupie byliście gówno widzieliście, do wszystkich mądrych którzy uważają się za sędziów prokuratorów itp. Klepać w klawiaturę to małpa potrafi.

Gość • Sobota [10.03.2018, 23:17:55] • [IP: 37.248.160.**]

Ty sam jesteś patola nie wrzucaj wszystki do jednego wora. Obrarzasz pożądnych ludzi.

Gość • Sobota [10.03.2018, 22:53:21] • [IP: 77.114.78.***]