POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [12.03.2018, 03:47:24] • Świnoujście

Kierująca skodą uderzyła bokiem w drzewo. Kobieta walczy o życie! Zobacz film!

Kierująca skodą uderzyła bokiem w drzewo. Kobieta walczy o życie! Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Kobieta kierująca samochodem z dużą prędkością nadjechała na skrzyżowanie ulic 11 Listopada a Wojska Polskiego. Prawdopodobnie wymusiła pierwszeństwo taksówkarzowi, który uderzył ją w tył samochodu i poleciała bokiem w drzewo. Kobieta w ciężkim stanie walczy o życie. Mężczyźnie z taksówki jadącemu wraz z pasażerami nic się nie stało.





Około 55 letni taksówkarz jadący fordem galaxy z pasażerami ulicą Wojska Polskiego w kierunku centrum uderzył w lewy tył skody, która nadjechała z dużą prędkością na skrzyżowanie z ulicy 11 Listopada. Kobieta jechała w kierunku Moniuszki. Uderzenie było tak niefortunne, że jadąca kobieta w białej skodzie nie miała żadnych szans na manewrowanie samochodem i prawym bokiem z dużą prędkością uderzyła centralnie w drzewo. Siła uderzenia była tak duża że kawałki szyby poleciały kilka metrów za drzewo w kierunku budynku a auto wbiło się w drzewo. Skodą kombi kierowała kobieta, która miała około 30 lat. Jechała sama i prawdopodobnie nie była ze Świnoujścia.

Kierująca skodą uderzyła bokiem w drzewo. Kobieta walczy o życie! Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Świadkowie zdarzenia usłyszeli huk i opowiadali, że dwóch chłopaków wyciągnęło kobietę ze skody. Bali się, że samochód może się zapalić. Na miejsce wypadku pierwsi dojechali policjanci, którzy zaczęli reanimować kobietę. Następnie strażacy przejęli reanimacje wraz z ratownikami medycznymi. Na miejscu pojawiła się również straż wojskowa i druga karetka pogotowia. Poszkodowana na sygnale została przewieziona do szpitala. Teraz walczy o życie. Jej stan jest ciężki.

Kierująca skodą uderzyła bokiem w drzewo. Kobieta walczy o życie! Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Wypadek miał miejsce tuż przed godz. 23.00 a ulica Moniuszki na czasu akcji ratowania życia była cała zablokowana.

Kierująca skodą uderzyła bokiem w drzewo. Kobieta walczy o życie! Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Biała Skoda Oktawia kombi nie była na Świnoujskich numerach rejestracyjnych. Kobieta jechała w kierunku dzielnicy nadmorskiej przecinając ulicę Wojska Polskiego.

Kierująca skodą uderzyła bokiem w drzewo. Kobieta walczy o życie! Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 106, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 106

Gość • Piątek [16.03.2018, 07:20:40] • [IP: 176.221.123.**]

zlotowa chcial dac jej pewnie nauczke i uderzyl w skode, rura bardaszana. to on ja zabil

Gość • Środa [14.03.2018, 10:57:11] • [IP: 80.245.179.***]

Przykre że zmarła. Oglądając film, widać ze samo uderzenie zamortyzowane krawężnikiem nie było mocno twarde jak i strefa zgniotu nie obieła fotela kierowcy. Domniemywam że nie miała pasów. Szkoda bo to najprawdopodobniej uratowało by ją.

Gość • Środa [14.03.2018, 10:28:26] • [IP: 78.10.206.***]

16:35:01 - Jesteś fantastą. —Jest, to fizycznie nie możliwe, co do mnie piszesz. Chociaż jest, to niewykluczone w jakimś świecie równoległym.

Gość • Środa [14.03.2018, 09:10:37] • [IP: 83.19.187.***]

Cóż, skoro pędziła, to musiała się liczyć z tym, że będzie niewesoło. Co to ma do rzeczy, że młoda i ładna, skoro z rozumem na bakier. Mogła zabić jeszcze wiele osób.

Gość • Środa [14.03.2018, 09:03:02] • [IP: 37.47.146.**]

Jak sąsiadka jak ona nie z tad była tylko z innego miasta i mieszkała w hotelu w którym pracowała

Gość • Środa [14.03.2018, 08:47:26] • [IP: 176.221.123.**]

no jej i tylko jej wina/przestroga dla kierowcow z wypadku smiertelnego z ulicy karsiborskiej gdzie zginelo dwoch chlopcow nic nie dala, wiec ponownie apeluje/moga z gazu, a pozyjecie troche

Gość • Środa [14.03.2018, 08:06:55] • [IP: 31.0.47.**]

Dziewczyna niestety zmarła, fakt, jej wina, ale te durne komentarze do niczego nie prowadzą. Nie da się cofnąć czasu. Mloda ładna dziewczyna, bardzo dobrze ja znalam. Przykro cjolernie bardzo, tym bardziej ze dwa dni temu rozmawialiśmy. Dziewczyna W ZYCIU nie usiadla.pod wpływem za kierownicę. Podczas wypadku była czysta jak łza, zmeczona po pracy...

Gość • Środa [14.03.2018, 07:55:00] • [IP: 31.0.47.**]

Tak, zmarła wczoraj : (moja sąsiadka ;(

Gość • Środa [14.03.2018, 00:14:59] • [IP: 94.254.225.***]

?

Gość • Środa [14.03.2018, 00:02:23] • [IP: 94.109.157.***]

skąd wiadomo że zmarła?

Gość • Wtorek [13.03.2018, 22:59:33] • [IP: 62.69.252.**]

13.03.2018, 22:43:20] • [IP: 37.47.178.*** Niestety

Gość • Wtorek [13.03.2018, 22:43:20] • [IP: 37.47.178.***]

ZMARŁA ?? ZE PISZESZ RIP

Gość • Wtorek [13.03.2018, 20:53:09] • [IP: 37.248.157.***]

RIP

Gość • Wtorek [13.03.2018, 20:14:48] • [IP: 195.204.138.**]

Popieram gascia [IP:94.254.234×××]

Gość • Wtorek [13.03.2018, 20:07:23] • [IP: 195.204.138.**]

Popieram goscia234×××

Gość • Wtorek [13.03.2018, 19:35:13] • [IP: 5.172.255.***]

Wszyscy, którzy krytykują kobietę, która kierowała skodą niech zamilkną! Najważniejsze jest teraz jej zdrowie, oby wszystko skończyło się dobrze.

Gość • Wtorek [13.03.2018, 14:04:38] • [IP: 88.156.234.***]

To jest straszne co sie stalo i ktos tam napisal ze mozg tej pani nie pracuje:-(wydaje mi sie ze ta pani mozg wylaczyla juz jak jechala z taka predkoscia w centrum miasta JAK MOZNA!! PRZEPISY SA PO TO ZEBY JE PRZESTRZEGAC!!A takie nieodpowiedzialne jednostki same sie eliminuja!To nie jest wina taksowkarza ze ona tak szybko jechala! Bardzo wspolczuje rodzinie ciekawe czy myslala o nich jak tak jechala?

Gość • Wtorek [13.03.2018, 13:17:28] • [IP: 94.254.234.**]

A taxiarz zapomniał o ograniczonym zaufaniu innych kierowców?? Widział że z prawej zapierdala auto to mógł zwolnić. na podkładkę jechał na bank z pasażerami żeby świadków mieć.

Gość • Wtorek [13.03.2018, 12:45:58] • [IP: 37.248.164.***]

Niestety ludziom brakuje empatii. Zaraz po wypadku zgromadzilo sie troche gapiow obserwujacych przebieg akcji ratowniczej. Stala tam rowniez kilkuosobowa grupka mlodych ludzi a w srod nich nastolatka ktora co jakis czas" rzala jak kon". Byla tak rozbawiona i radosna, ze nie sposob bylo jej nie zauwazyc. Nie wiem czy to ona czy ktos inny sypal tam kawalami ale to ta dziewucha co chwile radosnie i bardzo glosno wybuchala smiechem podczas gdy kilka kilkanascie metrow dalej ciezko ranna kobieta walczyla o zycie. Brak slow na takie zachowanie

Gość • Wtorek [13.03.2018, 11:45:17] • [IP: 37.47.184.**]

Nikt nie mówi ze ona nie winna bo gdyby nie wyprzedzała i jechała normalnie jak trzeba to nic by się nie wydarzyło ale co niektórzy by mogli się powstrzymać od komentarzy

Gość • Wtorek [13.03.2018, 11:20:02] • [IP: 188.146.234.**]

Do gościa gościz godziny 23:25 kimkolwiek jesteś to zastanów się co piszesz ta jak ja nazwales" idiotka"walczy o życie jest moja koleżanka nie życzę nikomu takich chwil jakie przeżywa rodzina Oli w tej chwili. ...

Michał • Wtorek [13.03.2018, 11:18:50] • [IP: 94.254.226.***]

Jeszcze małe sprostowanie. Od osób będących na miejscu wiem, że spod maski wydobywał się dym wiec było zagrożenie zapaleniem się auta. Pewnie miszczu od komentarza z 23:31 robiłbyś masaż serca w palącym się aucie i z poszkodowanym w pozycji siedzącej ? Nocny komentator...

Gość • Wtorek [13.03.2018, 10:51:53] • [IP: 178.238.246.**]

Wszyscy winni tylko nie ona !

Gość • Wtorek [13.03.2018, 10:40:56] • [IP: 37.47.184.**]

Oby więcej takich osób jak pan było brawo za pomoc a wy tam niżej tylko pisać głupoty potraficie nic więcej dziewczyna walczy o życie co prawdopodobne ze marne szanse na przezycie ma bo mózg jej wogole nie pracuje jest w śpiączce pod maszynę podłączona wiec ogarnijcie się z tymi komentarzami