░ Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Szczecinie Inspektorat w Świnoujściu poszukuje kandydatów do pracy. Wymagane wykształcenie: średnie. Miejsce pracy: ZUS Inspektorat w Świnoujściu ul. Piastowska 63. Więcej informacji na stronie: www.zus.pl lub u Kierownika Inspektoratu pod nr telefonu 91-382-38-02 ░

POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [13.03.2018, 09:49:01] • Świnoujście

Kolejny obrazek z cyklu „stan dróg na Posejdonie”

Kolejny obrazek z cyklu „stan dróg na Posejdonie”

fot. Czytelnik

Mieszkańcy chętnie dzielą się z naszą redakcją spostrzeżeniami, uwagami, propozycjami. Jako redakcja staramy się nagłaśniać i publikować wszystkie sprawy, które naszym Czytelnikom wydają się ważne i potrzebne. W ten sposób na bieżąco pokazujemy, co się dzieje w naszym mieście. Tym razem otrzymaliśmy informację o incydencie na ulicy Broniewskiego.

"Wczoraj, po godzinie 18:00 na ul.Broniewskiego jadący samochód osobowy pociągnął za sobą duży kawał betonowej kostki "trylinki" i zmusił kierującą kobietę do zatrzymania samochodu, a następnie do wezwania pomocy drogowej. Kobieta ta potem długo czekała na przyjazd pomocy drogowej, samochód ok.40-60 min. stał na środku jezdni. Wyrwę zaznaczono pachołkami drogowymi. Na forum iswinoujscie.pl o stanie dróg na osiedlu "Posejdon" pisało wielu internautów. Może nie mieszkają tu już wpływowi w sferach władzy ludzie i z tego wynika muzealny stan dróg w dzielnicy?".

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 24, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-24 z 24

Gość • Środa [14.03.2018, 08:43:03] • [IP: 212.86.34.***]

21:00- bo ulice na całym osiedlu są w takim stanie, że" już teraz, zaraz, w tej chwili" powinny być remontowane.

Gość x • Wtorek [13.03.2018, 21:00:38] • [IP: 92.42.116.***]

Nigdy wam nic nie pasuje, robią ulice w mieście, przyjdzie i na waszą kolej, ale najlepiej to psy wieszać bo juz teraz, zaraz, w tej chwili nie zabierają sie za waszą ulicę - echh szkoda nawet gadać.

Gość • Wtorek [13.03.2018, 20:19:58] • [IP: 62.69.254.***]

Wyjaśniam wszystkim mieszkańcom Posejdonu, że dopóki będzie Prezydentem Zmurkiewicz i jego zastępczyni Michalska - nic nie zmieni się na tym osiedlu. Z tego co wiem, Radni z tego Osiedla i z pobliskiego wnosili interpelacje do Prezydenta o stan dróg na Posejdonie. Prezydent interpelacje zamiata pod dywan widocznie nas mieszkańców nie lubi. Niestety On rządzi. A więc czas na zmiany.

Gość • Wtorek [13.03.2018, 19:55:16] • [IP: 188.146.165.**]

No a Jabłońska chce Big Bena.Co tam chodniki, co tam że za chwilę będziemy mieli problemy z wodą.Tej Pani trzeba POwiedzieć Do widzenia!!

Gość • Wtorek [13.03.2018, 18:17:51] • [IP: 176.221.123.**]

dobre czasy dla tej dzielnicy przeminęły

Gość • Wtorek [13.03.2018, 18:10:59] • [IP: 78.10.206.**]

Pan radny Szpytko jak dba o dzielnicę a wybory niedługo

Gość • Wtorek [13.03.2018, 17:09:09] • [IP: 178.235.181.***]

miasto traktuje posejdon od macoch niema dobrtch ulic a nie mowiac juz osklepie Urzednicy zapomnieli ze jstnieje taka dzielnica nie daleko granicy wstyd PANIE PREZYDENCIE niech pan pomysli o staszych mieszkancach tel dzielnicy

Gość • Wtorek [13.03.2018, 16:05:37] • [IP: 109.243.226.*]

12:48 - Ten wpis przypomniał mi wizytę kogoś z mojej rodziny z Posejdonu w magistracie, w Wydziale Inżynierii, jak przy okazji pojawił sie wątek zapadniętego chodnika na tym osiedlu (wskutek parkowania ciężkim pojazdem) - wtedy urzędniczka znaczaco powiedziała:" A tam mieszkańcy nawet sami wykładają kostkami chodniki przed swoimi domami...". Gdy o tym usłyszałem nagły szlag mnie trafił, dobrze, że nie usłyszałem tego cytatu z telewizora, bo bym czymś w ataku szału rzucił w stronę ekranu. Po raz pierwszy poczułem w sobie wzbierający we mnie terroryzm, ale na szczęście dzięki dobremu wychowaniu i temu, że podzielam zdanie Kanta, iż" niebo gwiaździste nade mną i prawo moralne we mnie", więc wiem, że mój terroryzm skończy się najwyżej rzuceniem szyszką w tę z pychą chlapiącą ozorem urzędniczkę.

Gość • Wtorek [13.03.2018, 15:12:13] • [IP: 62.69.253.*]

Mirulka pozdrowionka !

Gość • Wtorek [13.03.2018, 13:44:55] • [IP: 108.27.57.**]

Posejdon ksywa zlodziejowo

Gość • Wtorek [13.03.2018, 13:27:00] • [IP: 88.156.234.***]

Urzednicy POWINNI SIE WSTYDZIC ze w miescie uzrowiskowym gdzie przyjezdza tylu odwiedzajacych jest takie osiedle zapomniane przez urzednikow (PRZYPOMNA SOBIE PRZED WYBORAMI)gdzie remonow NIE BYLO NIGDY. Ci ktorzy tu przyjezdzaja w odwiedziny i widza osiedle" POSEJDON"mowia przeciez te drogi sa jak za PRLu.Kiedys sama slyszlam jak szli wczasowicze ta wybrukowana kostka pohutnicza i mowili do siebie cyt."To jak droga w sredniowieczu"To dla mieszkajacych tutaj NIE JEST ZABAWNE!!Nie mamy rowniez sklepu!Mielismy jeden to najpierw zmienili w jakies chinskie akcesoria dla osiedla niepotrzebne a teraz straszy i swieci pustka!TRZEBA ISC DO WYBOROW i NAPRAWIC TO!!

Gość • Wtorek [13.03.2018, 13:12:58] • [IP: 176.221.123.**]

Ile czasu bedzie jeszcze trwac budowa ktorej nie ma przed granica.Wezcie ten znak bo przeszkadza i postawcie sobie w urzedzie miasta.

Gość • Wtorek [13.03.2018, 13:10:07] • [IP: 176.221.123.**]

pieknie oznakowane

Gość • Wtorek [13.03.2018, 12:48:06] • [IP: 185.210.39.**]

Tam biedni nie mieszkają. Zrzuciliby się i wylali nowy asfalt

Gość • Wtorek [13.03.2018, 12:41:46] • [IP: 93.94.184.**]

Nasz włodarz z wice teraz są zajęci kampanią wyborczą i swoim lansem, gdzie am im w głowie takie pierdoły.

Gość • Wtorek [13.03.2018, 12:21:32] • [IP: 92.42.118.***]

Komuna ma sie swietnie, a bydło juz przyzwyczajone do stanu tych zasyfialych ulic i chodnikow. Jeszcze zapraszacie gosci z zagranicy. Moze to dla nich egzotyka?? Taka mongolia na skrawku wyspy. Milego jezdzenia i chodzenia w tym syfie.

Gość • Wtorek [13.03.2018, 12:14:31] • [IP: 94.254.227.**]

Wiekszosc ulic i chodnikow w tej wiosce nadaje sie tylko do zaorania. Komuszek zmurek muchomorek nie zrobil nic. Jak remont ulicy to za miliony z dotacja oczywiscie. Czy przez ostatnie 10 lat nie mozna bylo zrobic tego taniej? Czy Ulice na ktore nie ma milionow nie mozna bylo wyremontowac? Wymienic nawierzchnie na calej ulicy mozna zrobic w ciagu jednej nocy. Chodnikow przez 10-20-30 lat tez nie mozna bylo wyrownac. Tanim kosztem!! Wystarczy wyrownac i polozyc te same plyty. Za trudne?? Tyle lat!! Wstyd i hanba.

Gość • Wtorek [13.03.2018, 12:05:18] • [IP: 109.243.226.*]

10:55- Ale jest tez inne znaczenie. Słownik języka polskiego PWN podaje oprócz tego, co podałes tez oznaczone" 1." znaczenie: «nieprzyjemne wydarzenie». A" Wiktionary" tak definiuje słowo" incydent":" nagłe, krótkotrwałe, nieoczekiwane, zwykle nieprzyjemne w skutkach wydarzenie". Tak więc tytuł jest własciwy, to był incydent,

Gość • Wtorek [13.03.2018, 12:00:18] • [IP: 95.129.225.***]

Żaden czynny towarzysz nie mieszka już na Posejdonie więc ulice przypominają trzeci świat.

Gość • Wtorek [13.03.2018, 10:55:49] • [IP: 93.94.190.***]

Incydent -, , wydarzenie mało istotne, marginalne, błahostka"

Gość • Wtorek [13.03.2018, 10:48:02] • [IP: 188.146.162.**]

Pani Agatowska juz z 10 lat mija jak pani obiecała drogę na Siemiradzkiego. pozdrawiam

Gość • Wtorek [13.03.2018, 10:30:29] • [IP: 78.10.119.**]

Kto jest za wyodrębnieniem Posejdonu z miasta? 1. Ja

Gość • Wtorek [13.03.2018, 10:03:11] • [IP: 31.0.32.***]

Chcieliście Żmurkiewicza to macie takie drogi

Gość • Wtorek [13.03.2018, 09:52:11] • [IP: 178.238.253.**]

To własnie tam na Posejdonie powinniście mysleć zanim wrzucicie kartkę to urny, bo zawsze tak będziecie mieli!

Oglądasz 1-24 z 24
■ To miało być tylko legitymowanie, a skończyło się ujawnieniem przez policjantów narkotyków. Pod zarzutem posiadania i handlu zakazanych ustawą środków odurzających zatrzymany został 34-letni mężczyzna. Zgodnie z obowiązującą ustawą może mu grozić kara pozbawienia wolności do 10 lat ■ 19 marca, w godzinach wieczornych były przeprowadzane zajęcia taktyczne w lesie na terenie obiektu wojskowego Karsibór. Podczas zajęć stosowano środki pozoracji. Użyte zostały świece dymne, które generują dym nietoksyczny i nieszkodliwy, a ich użycie nie stanowi zagrożenia dla zdrowia. Ćwiczenia tego typu prowadzone są cyklicznie, kilka razy w ciągu roku. Wzięło w nich udział ponad dwudziestu żołnierzy. Żaden z nich nie zgłaszał po zajęciach problemów ani dolegliwości - tłumaczy kmdr ppor. Grzegorz Lewandowski Rzecznik Prasowy 8. Flotylla Obrony Wybrzeża ■ Prom Karsibór uciekł z przeprawy! Nad wodą unosił się trujący opar! Zobacz film! ■ Niemiecki wymiar sprawiedliwości łaskawy dla sprawców napadu na taksówkarza ze Świnoujścia? ■ Córki odebrały testament matki zapisany na kartkach romansu. Ta książką niczym list w butelce po latach, wędrówki po falach życia trafiła w końcu do adresata. Mówi się, że takie historie zdarzają się tylko w hollywoodzkich produkcjach, jednak jedna z nich zdarzyła się w Świnoujściu. Tuż po naszej publikacji, w której opisaliśmy wzruszający temat testamentu anonimowej kobiety, która na kartkach książki kieruje ostatnie słowa do sowich najbliższy ma swój ciąg dalszy ■ Wojciech Zyska o Wolińskim Parku Narodowym: Na tle Wyspy Wolin to przysłowiowa „kość w gardle”. Pozostawiam park w dobrej kondycji. Odchodzę z podniesioną głową, dziękując jednocześnie wszystkim za współpracę i pomoc na rzecz ochrony tego parku – pisze w pożegnalnym liście dr inż. Wojciech Zyska, odwołany właśnie dyrektor Wolińskiego Parku Narodowego ■ „Do trumny ubierzcie mnie na różowo”. Wzruszający list pacjentki zapisany na kartkach książki ■ To Świnoujście rozpętało aferę międzynarodową. Komisja Europejska uruchomiła wobec Polski procedurę naruszenia unijnego prawa. Uruchomiona wobec Polski procedura naruszenia unijnego prawa dotyczy konfliktu z 2017 roku, kiedy świnoujski strażnik miejski spektakularnie zatrzymał niemieckie autobusy UBB na granicy. Chodzi o dostęp do międzynarodowego rynku usług autokarowych i autobusowych. Rąbka tajemnicy uchyliła nam Komisja Europejska ■ Trwają prace nad uchwałą krajobrazową, zwaną też kodeksem reklamowym. Będzie to dokument porządkujący przestrzeń publiczną miasta. Wprowadzi zasady i warunki umieszczania reklam, urządzeń reklamowych oraz małej architektury i ogrodzeń na terenie całego Świnoujścia ■