░ Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Szczecinie Inspektorat w Świnoujściu poszukuje kandydatów do pracy. Wymagane wykształcenie: średnie. Miejsce pracy: ZUS Inspektorat w Świnoujściu ul. Piastowska 63. Więcej informacji na stronie: www.zus.pl lub u Kierownika Inspektoratu pod nr telefonu 91-382-38-02 ░

POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [13.03.2018, 18:03:53] • Wolin

Właściciele zaginionej klaczy proszą o pomoc

Właściciele zaginionej klaczy proszą o pomoc

fot. Czytelnik

"Szukamy przyjaciółki - klaczy rasy fryzyjskiej, o imieniu Apanaczi ur. w 2013 r. nr czip 616098200130450. Klacz jest nieufna dla obcych, zestresowana rozdzielona z matką, wspaniały kompan kąpieli w rzece, zabaw z dziećmi, towarzyska dla rodziny, uśmiechająca się i liżąca wszędzie tych, których kocha, lubi pieszczoty i smakołyki.

Stacjonowała w Wolinie u przyjaciela rodziny Wiktora N., ale życie pisze swoje scenariusze, szukamy tego kto ją kupił lub miejsca gdzie ją zakopano gdyż na dziś znamy dwie wersje, sprawę rozstrzygnie policja i sąd, ale na dziś najważniejsze jest to czy nasz bobasek żyje czy poszła na mięso.

Właściciele zaginionej klaczy proszą o pomoc

fot. Czytelnik

Telefon do zrozpaczonej rodziny 508260732 będziemy wdzięczni za wszelkie informacje i serdecznie dziękujemy wszystkim wspaniałym ludziom, którzy pomagają nam w poszukiwaniach."

Właściciele zaginionej klaczy proszą o pomoc

fot. Czytelnik

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 25, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 25

Gość • Piątek [16.03.2018, 09:12:25] • [IP: 109.243.226.*]

16:43:44] • [IP: 92.42.114.***] - Sama pisze do siebie post?! Na pewno chciała wysłać fałszywke, ale pomyliła się, bo nie domysliła się, ze pisząc z innego komputera, ale z tego samego routera, walnie jednak autograf... No sama do siebie napisała wspierający post!

Alicja • Środa [14.03.2018, 21:28:50] • [IP: 92.42.114.***]

Panowie rozejrzyjcie się, Świat jest piękny, tylko dzięki ludziom czasem jest taki do czterech liter. Pozdrawiam

Gość • Środa [14.03.2018, 17:01:16] • [IP: 31.0.124.**]

Alicja ty masz skojażenia ogierek, rozporek dobry kubuś puchatek musi być z ciebie...albo miś kolaborant...

Gość • Środa [14.03.2018, 16:43:44] • [IP: 92.42.114.***]

Pani Alicjo trafiła pani na prawdziwych mieszkańców Świnoujścia -- złośliwych, zajadłych bez poczucia humoru i empatii. Za to kapusie, donosiciele i służących Niemcom za papier toaletowy, bez dumy i godności sprzedających się euro. Przy następnym weselszym wpisie trzeba udawać smutasa -- dopasuje się Pani do pozostałych.

Gość • Środa [14.03.2018, 15:54:56] • [IP: 85.164.234.**]

Alicja twoje wpisy to zenada...ty zamiast mozgu masz sieczke...atwje rence gdzie opadaja...jak napisalas na rozporku...co cie obchodzi czyjsc rozporek...ty nie kochasz zwietzat ty nie kochasz sama siebie lepiej milcz bo sie kompromitujesz kobieto...

Gość • Środa [14.03.2018, 13:54:00] • [IP: 31.0.124.**]

Do Alicja i Hodowca do takich debili nie dociera to że komuś dzieje się krzywda ! Więc Ćwoki darujcie swoje debilne komentarze i zacznijcie sie leczyć na łupież bo na rozum za pużno!!

Gość • Środa [14.03.2018, 11:27:02] • [IP: 95.129.224.**]

Niestety, koń nie jest małą maskotką, jak kotek, czy piesek, którego można trzymać w pokoju, ale jak jest kochany i uważany za członka rodziny, należy to zrozumieć, wstrzymać się od głupich komentarzy i pomóc w szukaniu klaczki. Każda informacja jest pomocna!

Gość • Środa [14.03.2018, 09:55:52] • [IP: 109.243.226.*]

Alicja • Wtorek [13.03.2018, 19:32:19] • [IP: 92.42.114.*** - Najpierw piszesz głupi post, a potem udajesz osobe zrównoważoną, mądrą w protekcjonalny wpisie z 22:42? Głupota twego pierwszego wpisu poraża, bo jasne jest, że właściciele nie trzymali konia, by przerobic go na koninę, lecz własnie tego sie obawiają, że ktos konia może skierować na mięso, bo zniknął, bo pewnie został ukradziony lub sprzedany. Jak może normalny człowiek życzyc koniowi" wolności", która dla niego oznacza śmierć?

Gość • Środa [14.03.2018, 09:54:40] • [IP: 178.238.253.**]

114...ten człowiek tak ma, odwrócony dekielek i zaraz do tefałenu będzie parł, masakra!

xxx • Środa [14.03.2018, 08:40:06] • [IP: 83.23.255.***]

Pan Wiktor to juz nie jegnego konika ma na sumieniu pan P*a zresztą też !!. Walcz dziewczyno walcz o swojego konia Nie przejmuj się komentarzami

Alicja • Wtorek [13.03.2018, 22:42:24] • [IP: 92.42.114.***]

Do IP 31. 0. 123. panie macho wyluzuj, daj se siana. Uśmiechnij się jutro będzie nowy dzień. Tylko się tak nie napinaj bo jeszcze Ci żyłka pęknie. Taki sympatyczny z Ciebie gość. Jak ochłoniesz zapraszam na piwko, ręce przestaną Ci opadać. Bo teraz jak Ci ręce opadają, to są gdzieś na wysokości rozporka. Pozdrawiam.

kuchenny Stoł... • Wtorek [13.03.2018, 21:49:25] • [IP: 176.221.122.***]

Zal konia i tej Slicznej Pani. ..

Gość • Wtorek [13.03.2018, 21:19:51] • [IP: 31.2.33.***]

Zapytajcie Pelki-handlarza końmi spod Kamienia Pomorskiego, on na pewno wie co się z nim stało. Obawiam się ze niestety...

Tomcio • Wtorek [13.03.2018, 21:18:44] • [IP: 46.169.119.***]

:(

Gość • Wtorek [13.03.2018, 20:46:12] • [IP: 31.0.123.*]

Alicja tobie to chyba wszystko uciekło. Tylko siano we łbie zostało z tego co widzę bo piszesz takie bzdury że ręce opadają

Marchewka • Wtorek [13.03.2018, 20:35:52] • [IP: 176.221.122.***]

Znam ta Pania. .. to Piekna Odpowiedzalna i Madra Kobieta. .. Zycze szczescia w znalezieniu konika. .. trzymam kciuki :-)...

Gość • Wtorek [13.03.2018, 20:28:39] • [IP: 62.143.197.***]

do hodowcy : juz po twoim komentarzu widać jaki z ciebie hodowca, nie znasz historii tego konia to się nie odzywaj, znam rodzinę i wiem jak szanują zwierzęta.

Gość • Wtorek [13.03.2018, 19:53:04] • [IP: 80.245.190.***]

Zjadłbym koniny...

Alicja • Wtorek [13.03.2018, 19:32:19] • [IP: 92.42.114.***]

Uciekały świniaki, uciekały krowy to co konikowi też wolno poczuć smak wolności. Koniku ciesz się wolnością i z niej korzystaj. Ja konika popieram, Powodzenia. A pani ze zdjęcia niech znajdzie sobie ogiera a nie dobiera się do klaczy, na miejscu konika też bym uciekła.

Gość • Wtorek [13.03.2018, 19:28:52] • [IP: 5.172.255.***]

Boże, oby żyła bidulka! śliczna jest, żeby się znalazła!

Gość • Wtorek [13.03.2018, 19:17:52] • [IP: 83.233.111.***]

juz bylo koty pieski ale zeby konik zaginol toz to nie igla w stogu mysle ze sama dojdzie powodzenia

Gość • Wtorek [13.03.2018, 19:15:02] • [IP: 80.245.188.*]

Piękna.

Gość • Wtorek [13.03.2018, 19:05:09] • [IP: 94.254.229.***]

Gdzie byli ANIMALSI się pytam ? Teraz się interesujcie a nie tam gdzie was nie trzeba i gdzie nie macie pojęcia.

Hodowca • Wtorek [13.03.2018, 18:52:26] • [IP: 94.254.229.***]

Wymysł bachora mamo kup mi konia myśląc, że to zabawka. Tak się kończy trzymanie u kogoś. Nie masz miejsca pojecia i we krwi tego to się za to nie bierz. Szkoda, że jeszcze psa nie kupili i u sąsiada nie trzymali.

Gość • Wtorek [13.03.2018, 18:32:04] • [IP: 31.0.68.**]

O nie tylko nie to. To jest szczyt okrucieństwa...

Oglądasz 1-25 z 25
■ WOJSKO: 19 marca, w godzinach wieczornych były przeprowadzane zajęcia taktyczne w lesie na terenie obiektu wojskowego Karsibór. Podczas zajęć stosowano środki pozoracji. Użyte zostały świece dymne, które generują dym nietoksyczny i nieszkodliwy, a ich użycie nie stanowi zagrożenia dla zdrowia. Ćwiczenia tego typu prowadzone są cyklicznie, kilka razy w ciągu roku. Wzięło w nich udział ponad dwudziestu żołnierzy. Żaden z nich nie zgłaszał po zajęciach problemów ani dolegliwości - tłumaczy kmdr ppor. Grzegorz Lewandowski Rzecznik Prasowy 8. Flotylla Obrony Wybrzeża ■ Prom Karsibór uciekł z przeprawy! Nad wodą unosił się trujący opar! Zobacz film! ■ Niemiecki wymiar sprawiedliwości łaskawy dla sprawców napadu na taksówkarza ze Świnoujścia? ■ Córki odebrały testament matki zapisany na kartkach romansu. Ta książką niczym list w butelce po latach, wędrówki po falach życia trafiła w końcu do adresata. Mówi się, że takie historie zdarzają się tylko w hollywoodzkich produkcjach, jednak jedna z nich zdarzyła się w Świnoujściu. Tuż po naszej publikacji, w której opisaliśmy wzruszający temat testamentu anonimowej kobiety, która na kartkach książki kieruje ostatnie słowa do sowich najbliższy ma swój ciąg dalszy ■ Wojciech Zyska o Wolińskim Parku Narodowym: Na tle Wyspy Wolin to przysłowiowa „kość w gardle”. Pozostawiam park w dobrej kondycji. Odchodzę z podniesioną głową, dziękując jednocześnie wszystkim za współpracę i pomoc na rzecz ochrony tego parku – pisze w pożegnalnym liście dr inż. Wojciech Zyska, odwołany właśnie dyrektor Wolińskiego Parku Narodowego ■ „Do trumny ubierzcie mnie na różowo”. Wzruszający list pacjentki zapisany na kartkach książki ■ To Świnoujście rozpętało aferę międzynarodową. Komisja Europejska uruchomiła wobec Polski procedurę naruszenia unijnego prawa. Uruchomiona wobec Polski procedura naruszenia unijnego prawa dotyczy konfliktu z 2017 roku, kiedy świnoujski strażnik miejski spektakularnie zatrzymał niemieckie autobusy UBB na granicy. Chodzi o dostęp do międzynarodowego rynku usług autokarowych i autobusowych. Rąbka tajemnicy uchyliła nam Komisja Europejska ■ Trwają prace nad uchwałą krajobrazową, zwaną też kodeksem reklamowym. Będzie to dokument porządkujący przestrzeń publiczną miasta. Wprowadzi zasady i warunki umieszczania reklam, urządzeń reklamowych oraz małej architektury i ogrodzeń na terenie całego Świnoujścia ■