POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [13.03.2018, 18:03:53] • Wolin

Właściciele zaginionej klaczy proszą o pomoc

Właściciele zaginionej klaczy proszą o pomoc

fot. Czytelnik

"Szukamy przyjaciółki - klaczy rasy fryzyjskiej, o imieniu Apanaczi ur. w 2013 r. nr czip 616098200130450. Klacz jest nieufna dla obcych, zestresowana rozdzielona z matką, wspaniały kompan kąpieli w rzece, zabaw z dziećmi, towarzyska dla rodziny, uśmiechająca się i liżąca wszędzie tych, których kocha, lubi pieszczoty i smakołyki.

Stacjonowała w Wolinie u przyjaciela rodziny Wiktora N., ale życie pisze swoje scenariusze, szukamy tego kto ją kupił lub miejsca gdzie ją zakopano gdyż na dziś znamy dwie wersje, sprawę rozstrzygnie policja i sąd, ale na dziś najważniejsze jest to czy nasz bobasek żyje czy poszła na mięso.

Właściciele zaginionej klaczy proszą o pomoc

fot. Czytelnik

Telefon do zrozpaczonej rodziny 508260732 będziemy wdzięczni za wszelkie informacje i serdecznie dziękujemy wszystkim wspaniałym ludziom, którzy pomagają nam w poszukiwaniach."

Właściciele zaginionej klaczy proszą o pomoc

fot. Czytelnik

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 25, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 25

Gość • Piątek [16.03.2018, 09:12:25] • [IP: 109.243.226.*]

16:43:44] • [IP: 92.42.114.***] - Sama pisze do siebie post?! Na pewno chciała wysłać fałszywke, ale pomyliła się, bo nie domysliła się, ze pisząc z innego komputera, ale z tego samego routera, walnie jednak autograf... No sama do siebie napisała wspierający post!

Alicja • Środa [14.03.2018, 21:28:50] • [IP: 92.42.114.***]

Panowie rozejrzyjcie się, Świat jest piękny, tylko dzięki ludziom czasem jest taki do czterech liter. Pozdrawiam

Gość • Środa [14.03.2018, 17:01:16] • [IP: 31.0.124.**]

Alicja ty masz skojażenia ogierek, rozporek dobry kubuś puchatek musi być z ciebie...albo miś kolaborant...

Gość • Środa [14.03.2018, 16:43:44] • [IP: 92.42.114.***]

Pani Alicjo trafiła pani na prawdziwych mieszkańców Świnoujścia -- złośliwych, zajadłych bez poczucia humoru i empatii. Za to kapusie, donosiciele i służących Niemcom za papier toaletowy, bez dumy i godności sprzedających się euro. Przy następnym weselszym wpisie trzeba udawać smutasa -- dopasuje się Pani do pozostałych.

Gość • Środa [14.03.2018, 15:54:56] • [IP: 85.164.234.**]

Alicja twoje wpisy to zenada...ty zamiast mozgu masz sieczke...atwje rence gdzie opadaja...jak napisalas na rozporku...co cie obchodzi czyjsc rozporek...ty nie kochasz zwietzat ty nie kochasz sama siebie lepiej milcz bo sie kompromitujesz kobieto...

Gość • Środa [14.03.2018, 13:54:00] • [IP: 31.0.124.**]

Do Alicja i Hodowca do takich debili nie dociera to że komuś dzieje się krzywda ! Więc Ćwoki darujcie swoje debilne komentarze i zacznijcie sie leczyć na łupież bo na rozum za pużno!!

Gość • Środa [14.03.2018, 11:27:02] • [IP: 95.129.224.**]

Niestety, koń nie jest małą maskotką, jak kotek, czy piesek, którego można trzymać w pokoju, ale jak jest kochany i uważany za członka rodziny, należy to zrozumieć, wstrzymać się od głupich komentarzy i pomóc w szukaniu klaczki. Każda informacja jest pomocna!

Gość • Środa [14.03.2018, 09:55:52] • [IP: 109.243.226.*]

Alicja • Wtorek [13.03.2018, 19:32:19] • [IP: 92.42.114.*** - Najpierw piszesz głupi post, a potem udajesz osobe zrównoważoną, mądrą w protekcjonalny wpisie z 22:42? Głupota twego pierwszego wpisu poraża, bo jasne jest, że właściciele nie trzymali konia, by przerobic go na koninę, lecz własnie tego sie obawiają, że ktos konia może skierować na mięso, bo zniknął, bo pewnie został ukradziony lub sprzedany. Jak może normalny człowiek życzyc koniowi" wolności", która dla niego oznacza śmierć?

Gość • Środa [14.03.2018, 09:54:40] • [IP: 178.238.253.**]

114...ten człowiek tak ma, odwrócony dekielek i zaraz do tefałenu będzie parł, masakra!

xxx • Środa [14.03.2018, 08:40:06] • [IP: 83.23.255.***]

Pan Wiktor to juz nie jegnego konika ma na sumieniu pan P*a zresztą też !!. Walcz dziewczyno walcz o swojego konia Nie przejmuj się komentarzami

Alicja • Wtorek [13.03.2018, 22:42:24] • [IP: 92.42.114.***]

Do IP 31. 0. 123. panie macho wyluzuj, daj se siana. Uśmiechnij się jutro będzie nowy dzień. Tylko się tak nie napinaj bo jeszcze Ci żyłka pęknie. Taki sympatyczny z Ciebie gość. Jak ochłoniesz zapraszam na piwko, ręce przestaną Ci opadać. Bo teraz jak Ci ręce opadają, to są gdzieś na wysokości rozporka. Pozdrawiam.

kuchenny Stoł... • Wtorek [13.03.2018, 21:49:25] • [IP: 176.221.122.***]

Zal konia i tej Slicznej Pani. ..

Gość • Wtorek [13.03.2018, 21:19:51] • [IP: 31.2.33.***]

Zapytajcie Pelki-handlarza końmi spod Kamienia Pomorskiego, on na pewno wie co się z nim stało. Obawiam się ze niestety...

Tomcio • Wtorek [13.03.2018, 21:18:44] • [IP: 46.169.119.***]

:(

Gość • Wtorek [13.03.2018, 20:46:12] • [IP: 31.0.123.*]

Alicja tobie to chyba wszystko uciekło. Tylko siano we łbie zostało z tego co widzę bo piszesz takie bzdury że ręce opadają

Marchewka • Wtorek [13.03.2018, 20:35:52] • [IP: 176.221.122.***]

Znam ta Pania. .. to Piekna Odpowiedzalna i Madra Kobieta. .. Zycze szczescia w znalezieniu konika. .. trzymam kciuki :-)...

Gość • Wtorek [13.03.2018, 20:28:39] • [IP: 62.143.197.***]

do hodowcy : juz po twoim komentarzu widać jaki z ciebie hodowca, nie znasz historii tego konia to się nie odzywaj, znam rodzinę i wiem jak szanują zwierzęta.

Gość • Wtorek [13.03.2018, 19:53:04] • [IP: 80.245.190.***]

Zjadłbym koniny...

Alicja • Wtorek [13.03.2018, 19:32:19] • [IP: 92.42.114.***]

Uciekały świniaki, uciekały krowy to co konikowi też wolno poczuć smak wolności. Koniku ciesz się wolnością i z niej korzystaj. Ja konika popieram, Powodzenia. A pani ze zdjęcia niech znajdzie sobie ogiera a nie dobiera się do klaczy, na miejscu konika też bym uciekła.

Gość • Wtorek [13.03.2018, 19:28:52] • [IP: 5.172.255.***]

Boże, oby żyła bidulka! śliczna jest, żeby się znalazła!

Gość • Wtorek [13.03.2018, 19:17:52] • [IP: 83.233.111.***]

juz bylo koty pieski ale zeby konik zaginol toz to nie igla w stogu mysle ze sama dojdzie powodzenia

Gość • Wtorek [13.03.2018, 19:15:02] • [IP: 80.245.188.*]

Piękna.

Gość • Wtorek [13.03.2018, 19:05:09] • [IP: 94.254.229.***]

Gdzie byli ANIMALSI się pytam ? Teraz się interesujcie a nie tam gdzie was nie trzeba i gdzie nie macie pojęcia.

Hodowca • Wtorek [13.03.2018, 18:52:26] • [IP: 94.254.229.***]

Wymysł bachora mamo kup mi konia myśląc, że to zabawka. Tak się kończy trzymanie u kogoś. Nie masz miejsca pojecia i we krwi tego to się za to nie bierz. Szkoda, że jeszcze psa nie kupili i u sąsiada nie trzymali.

Gość • Wtorek [13.03.2018, 18:32:04] • [IP: 31.0.68.**]

O nie tylko nie to. To jest szczyt okrucieństwa...

Oglądasz 1-25 z 25
■ Już w najbliższą sobotę tj. 21 lipca 2018 r. o godzinie 18:00, na głównej płycie stadionu przy ul. Matejki 22, drużyna Floty rozegra sparingowy mecz z Orłem Łożnica, na który oczywiście serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej przebywających na terenie Świnoujścia lub okolicy. Ale najważniejsza wiadomość tego tekstu jest ta, że pierwszy zespół Floty wszystkie ligowe mecze rundy jesiennej w roli gospodarza rozgrywać będzie o tej samej porze, tj. w soboty o 18:00. Oczywiście w tej sytuacji większość z nich będzie rozgrywana przy świetle elektrycznym. To będzie nowość, albowiem do tej pory na głównej płycie przy świetle rozegrana była tylko druga połowa meczu z Błękitnymi II Stargard ■
■ 139 polskich strażaków wyjechało do Szwecji pomóc opanować gigantyczne pożary lasów w Jämtland. Zobacz film! ■ 12-letni rowerzysta z wkręconą w szprychy ręką - pomogli mu strażacy. Wyglądało groźnie, na szczęście skończyło się na kilku otarciach. Na miejscu upadku małego rowerzysty pierwsi zjawili się strażacy. 17 lipca na ulicę Mostową zajechała jednostka straży pożarnej, choć nigdzie nie było widać pożaru. Okazało się, że tym razem strażacy mają inną rolę. Zostali wezwani do wypadku - 12-letni chłopiec jadący na rowerze, przewrócił się i miał wkręconą w szprychy rękę. Strażacy wyjęli rękę i stwierdzili, że nie jest złamana, ma tylko otarcia. Następnie przyjechało pogotowie i zajęło się chłopcem ■ W budynku Cechu zapachniało przekrętem. Czyżby sam sobie sprzedał cały Cech za bezcen? ■ Robert Karelus, rzecznik prezydenta miasta znalazł się w szpitalu. Robert Karelus, rzecznik prezydenta Świnoujścia trafił do szpitala. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że doradca prezydenta dostał udaru. Od kilku dni Robert Karelus jest nieobecny w pracy. Dowiedzieliśmy się, że przebywając w rodzinnym domu w Trzebiatowie dostał udaru. Reakcja medyczna była bardzo szybka, co jest niezwykle istotne w tego typu sytuacjach ■ Trwa nabór do służby przygotowawczej. Termin wcielenia od 4.09, 25.09, 29.09.2018r. Wymagane dokumenty: wniosek o powołanie do służby (do pobrania na stronie lub do wypełnienia w WKU w Świnoujściu), kserokopia dowodu osobistego, kserokopia świadectwa ostatnio ukończonej szkoły. Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 261-243-324 lub na stronie https://wkuswinoujscie.wp.mil.pl ■ W dniu 9 lipca 2018 zmieniona zostanie stała organizacja ruchu na ulicy Łużyckiej. Zamiana będzie polegała na wprowadzeniu ruchu jednokierunkowego na odcinku od ulicy Steyera do ulicy Grunwaldzkiej ■ Dlaczego nikt z władz odpowiedzialnych za utrzymanie zieleni, nie widzi problemu? Dlaczego szansę dostały tylko jednoroczne kwiaty zdobiące klomby, a wieloletnie drzewa obok nich usychają w zapomnieniu? Nasuwa się pytanie, czy nasze władze zamierzają wreszcie podjąć jakieś działania? Pieniądze, wydane na nasadzenia, ulatują wraz z wyschniętą ziemią. ■ Alfa-PVP dotarła do Świnoujścia. Jak bronić się przed zombie którzy nie czują bólu, mają nadnaturalną siłę i są skrajnie agresywni? ■ Tylko dwóch radnych poparło projekt uchwały w sprawie wynagrodzenia prezydenta Świnoujścia. Projekt zakładał obniżenie pensji w związku z koniecznością dostosowania jej wysokości do rozporządzenia rady Ministrów z dnia 15 maja 2018 r. w sprawie wynagradzania pracowników samorządowych (Dz. U. z 2018 r. poz. 936). Tym samym prezydencka pensja pozostaje na dotychczasowy poziomie ■ Podpisanie umowy z wyłonionym wykonawcą tunelu pod Świną nastąpi 4 lipca o godzinie 17.00 w hotelu Radisson Blu. Dzień później, o godzinie 17.00 prezydent miasta zaprasza mieszkańców na festyn na Placu Wolności czyli wspólne świętowanie tego historycznego dla Świnoujścia wydarzenia ■ 4 lipca o godzinie 18.00 w sali teatralnej MDK odbędzie sie otwarte dla mieszkańców sympozjum pod hasłem "dlaczego tunel, a nie most", na którym mieszkańcy mają dowiedzieć się jakie były przesłanki, które zdecydowały o wyborze takiego wariantu stałej przeprawy dla Świnoujścia ■ Miasto dostanie pieniądze z Unii Europejskiej na budowę tunelu. Minister Jerzy Kwieciński mówi, że to już pewne ■ Uwaga na zwierzęta! Dwa psy zmarły po zjedzeniu parówek z trucizną rozrzuconych w Parku Chopina. W Parku Chopina prawdopodobnie ktoś rozrzucił trutkę, którą trują się zwierzęta. Ofiarą zmarły już dwa psy, a są już kolejne przypadki. Właściciel jednego z nich wyznaczył nagrodę za wskazanie osoby, która rozrzuciła pokarm z trucizną ■ Ostra reakcja kapitana żaglowca Kruzensztern. Za wybryk związany z duszeniem papieża, wysadził swoich kadetów na Wyspach Owczych bez pieniędzy! ■ Nikt nie mógł przewidzieć, że losy zarządu Osiedla Karsibór potoczą się w ten sposób. Z dniem 6. czerwca 2018 roku trzech członków zarządu złożyła rezygnację z pełnionych dotychczas funkcji. Z krótkiego oświadczenia możemy dowiedzieć się że przewodniczący Przemysław Witkowski, wraz z Karoliną Kasperską, która pełniła funkcję skarbnika, oraz członkiem Andrzejem Czarnasem zrezygnowali z dalszego działania w zarządzie osiedla Karsibór ■ Pożar trawy w Przytorze. Do gaszenia pożaru wysłano kilka jednostek gaśniczych. Dym jest widoczny z daleka. Dzisiaj (wtorek) po godzinie 13.00 strażacy zostali powiadomieni o pożarze trawy przy ulicy Pomorskiej. Wysłano kilka jednostek straży. Pożar jest widoczny z kilku kilometrów (z miejscowości Lubin) ■ Kowalski - nowa twarz w muzycznym świecie. Klip do najnowszej piosenki nagrywał w rodzinnym mieście Świnoujściu ■ W ramach obchodów 100-lecia Marynarki Wojennej RP świnoujscy marynarze defilowali już ulicami miasta,i składali wiązanki w miejscach pamięci narodowej. W sobotę zapraszają do portu wojennego, w niedzielę zaprezentują swoje okręty w paradzie na wodach ŚwinyW ramach obchodów 100-lecia Marynarki Wojennej RP świnoujscy marynarze defilowali już ulicami miasta,i składali wiązanki w miejscach pamięci narodowej. W sobotę zapraszają do portu wojennego, w niedzielę zaprezentują swoje okręty w paradzie na wodach Świny ■ „Fake Taxi” w Świnoujściu? Ostrą jazdę młodzieży na tylnym siedzeniu słychać było na całym osiedlu! Okres nastu lat to specyficzny czas, gdy ma się czym, ma się z kim ale nie ma się gdzie. Rozwiązanie tego problemu znalazła młoda para, która urządziła sobie naprawdę ostrą jazdę w samochodzie na jednym z osiedlowych parkingów. Niestety, jak się okazało, głośne krzyki oraz brak przyciemnianych szyb w połączeniu z godzinami szczytu, nie było zbyt dobrym pomysłem... ■ Przytór-Łunowo. Przerwa w dostawie wody. W związku z modernizacją sieci wodociągowej biegnącej pod ulicą Zalewową w najbliższy czwartek 14 czerwca 2018 r. , w godzinach 9.00 – 14.00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla ulicy Zalewowej od Sąsiedzkiej do Szmaragdowej oraz ulicy Zarzecze. Zakład Wodociągów i Kanalizacji przeprasza za wszelkie utrudnienia. ■ Gdy nadejdzie śmierć, będziecie czekać jak owce na rzeź. Służby ze strachu nabiorą wody w usta… Jak pokazały ostatnie wydarzenia związane z marynarzem który przed śmiercią krwawił z uszu, nosa oraz wymiotował krwią, służby nie mają planu, na to jak zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom Świnoujścia. Co więcej, podobnie jak z katastrofą w Czarnobylu, służby mają tendencję do trzymają tajemnicy do samego końca i nie informują o najważniejszych aspektach, skazując tym samym nas i nasze rodziny na śmierć. Postanowiliśmy ujawnić, jak działają służby w przypadku zagrożenia życia mieszkańców oraz to, jak niechętnie udzielają informacji na temat zagrożenia na przykładzie zdarzenia z chorym marynarzem ■ Joanna Agatowska w programie Radio Szczecin "Rozmowy pod krawatem" na pytanie redaktora o to czy była wywierana na nią presja ze strony otoczenia prezydenta Żmurkiewicza, aby się zwolniła z OSiR, odpowiedziała, że jej zwolnienie się ma związek z tym, że musi poświęcić dużo czasu na przygotowanie kampanii ■ Wielka awantura na warszowskim „Placu Pigalle”. Zaczęło się od kobiety, skończyło na polsko-ukraińskiej bójce. Podczas interwencji służby zatrzymały 8 mężczyzn narodowości ukraińskiej, zaś pogotowie zabrało do szpitala 5 mieszkańców Warszowa. Poza tym policjanci ze strażą graniczną przetransportowali obywateli Ukrainy na posterunek policji, gdzie odbyło się dokładne sprawdzanie dokumentów i stanu trzeźwości sprawców ■ To był nieprzemyślany chuligański wybryk”-kapitan żaglowca Kruzensztern przeprosił za profanację pomnika Jana Pawła II Kapitan rosyjskiego żaglowca „Kruzensztern” zdecydowanie potępił zachowanie marynarzy, którzy dopuścili się zbeszczeszczenia popiersia Jana Pawła II. Informację ze zdjęciem otrzymanym od czytelnika opublikowaliśmy na portalu iswinoujscie.pl. Kapitan żaglowca z kolei swój list w tej sprawie skierował do „mieszkańców Świnoujścia, obywateli Polski i katolików na całym świecie” ■