POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [31.05.2018, 14:37:29] • Świnoujście

W tym roku przy Uzdrowiskowej powstaje publiczna toaleta

W tym roku przy Uzdrowiskowej powstaje publiczna toaleta

fot. Sławomir Ryfczyński

Jeszcze w tym roku ma powstać długo wyczekiwana przez mieszkańców, jak i turystów toaleta publiczna przy ulicy Uzdrowiskowej. Wykonawca inwestycji nie tylko wybuduje owej toalety, ale także wykona przejście na plażę oraz przebudowę tzw. patelni. Prace rozpoczęły się na początku maja br.

- Budowa toalety jest częścią większej inwestycji, która oprócz wspomnianej toalety obejmuje również budowę przejścia na plażę oraz przebudowę końcowego odcina ulicy Uzdrowiskowej, tzw. patelni – mówi Robert Karelus.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 26, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 26

Gość • Piątek [09.11.2018, 14:49:09] • [IP: 5.173.152.***]

A papiór do wytarcia dadzo czy ino kciukiem?

Gość • Poniedziałek [17.09.2018, 14:07:14] • [IP: 89.64.52.***]

Do. ... 253, ja tam widziałem też od jasnego skur...a mrówek.Czy mrówki też powinni powybijać?

Gośćpawel • Poniedziałek [18.06.2018, 18:55:54] • [IP: 94.254.225.***]

Swinoujscie ludzie od 57 lat lataja w kosmos a na promenadzie bedzie 4 kibel szok

Gość • Poniedziałek [04.06.2018, 22:13:57] • [IP: 37.47.136.***]

A kiedy przynedzie laweczek nad morzem, na promenadzie na bialych wydmach sprawa PILNA

Gość • Piątek [01.06.2018, 20:45:19] • [IP: 89.1.97.**]

Sensacja na skale Europeiska, powstaje toaleta publiczna o to dzieki pisowi pewnie. Pierwszym klozetowym powinien byc Maciarewicz.

Gość • Piątek [01.06.2018, 11:33:47] • [IP: 31.1.164.**]

A kto poświęci - Biskup, czy Arcybiskup ? a może nawet i purpurat się pofatyguje ? Oj, Ludzie... 2018 rok... a tu wielka nowość- kibelek publiczny :-)))

Gość • Piątek [01.06.2018, 09:13:07] • [IP: 109.241.63.**]

To jedno z nielicznych miejsc, gdzie jeszcze można znaleźć miejsce na auto. Przebudowa Patelni za to wygląda na jakieś nieporozumienie-bo w zamian za miejsca parkingowe tam gdzie one powinny być, czyli przy Henryku, wykonawca rzeźbi je przy Patelni. Teraz widać jeszcze, że rzeźbi je w miejscu objazdu, czyli zmieni się to zupełnie- ciekawe czy na lepsze. Czy rzecznika miasta nie stać już na wysiłek pokazania nam mieszkańców planów tej przebudowy? Potem miasto zrobi jak zwykle, parking płatny bo cwany koleś musi na nim lody kręcić-tak jak zrobili latem z darmowego parkingu na Moniuszki przy stadionie. Miasto po raz kolejny wykaże, że ma potrzeby mieszkańców z autami zupełnie w tyle, tak jak zarząd działek, który postanowił po krytyce, na śmietniki zająć już nie jedno miejsce parkingowe ale trzy na naszym parkingu, bo ich trawnik jest zbyt cenny na to. Na zarzut, że przy wejściu zrobili Bangladesz śmietnikowy, stawiają płotek na kubły, zabierając nam kolejne miejsca postojowe. Wstyd nam za taki zarząd!!

Gość • Piątek [01.06.2018, 00:19:27] • [IP: 37.47.180.***]

Cenik" wc" siku 1zl kupa 2 zl

fororak 🐲 • Czwartek [31.05.2018, 23:18:27] • [IP: 5.174.56.***]

DO : Gość • Czwartek [31.05.2018, 20:58:40] • [IP: 46.169.70.**]>>>No i tu się mylisz!Aby był apel smoleński to musiała by tu być brzoza, ale na ulicy Uzdrowiskowej jej nie uświadczysz...A na poświęcenie toalety musi wyrazić zgodę sam Biskup Terlikowski...amen

Jaś Śmietana • Czwartek [31.05.2018, 23:12:03] • [IP: 37.47.172.***]

To jest kibel na skalę naszych możliwości! Co my robimy tym kiblem?? Tym kiblem my otwieramy oczy niedowiarkom! Patrzcie, mówimy, to je nasze, przez nas wykonane! I to nie jest nasze ostanie słowo!

:) • Czwartek [31.05.2018, 23:06:41] • [IP: 37.47.172.***]

Czy Jego Fluorescencja Nasz Jaśnie Wielmożny Pan Prezydent będzie uroczyście przecinał wstęgę?

Gość • Czwartek [31.05.2018, 20:58:40] • [IP: 46.169.70.**]

A czy otwarcie tej toalety będzie uroczyste ? Bo przecięcie wstęgi to już rutyna ! Ale bez poświęcenia tego obiektu wodą święconą przez księdza będzie nie ważne ! Acha ! No i apel smoleński to już pewny !

Gość • Czwartek [31.05.2018, 20:10:54] • [IP: 80.245.189.***]

KOSMICZNE OSIĄGNIĘCIE miasta jak na koniec drugiej dekady XXI wieku - a może to XVI wiek, bo polowania na czarownice (nie pisowskie) są na porządku dziennym?

Gość • Czwartek [31.05.2018, 19:06:52] • [IP: 77.255.117.***]

Nareszcie będzie tam toaleta. Ale - bo też jest jakieś" ale" - powinna być czynna już od czerwca tego roku, a najpóźniej od lipca. Poza tym w sezonie powinna być czynna co najmniej jeszcze pół godziny po zachodzie słońca (a najlepiej jeśli będzie automatyczna to całą dobę). A ponadto jeśli chcemy mieć czyste wydmy, to powinna być bezpłatna (utrzymywana z opłaty lokalnej pobieranej od turystów). Dopiero wtedy spełni swoje zadanie. No i mam nadzieję że uroczyste przecięcie wstęgi będzie miało miejsce przed sezonem, a nie jak zwykle we wrześniu - ale to chyba moje malkontenctwo. Bo jednak zależy mi trochę na Świnoujściu.

Gość • Czwartek [31.05.2018, 19:01:31] • [IP: 37.47.133.***]

Nie to chyba Defekt czy jakiś tam.

Gość • Czwartek [31.05.2018, 18:43:15] • [IP: 92.42.113.**]

Czy wykonawcą jest konsorcjum z Włocławka, które dziwnym trafem wygrało już wszystkie przetargi?

Gość • Czwartek [31.05.2018, 18:39:24] • [IP: 95.90.249.***]

I skończy się parkowanie za darmo:(

Gość • Czwartek [31.05.2018, 18:22:04] • [IP: 95.129.226.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Czwartek [31.05.2018, 17:05:01] • [IP: 188.146.102.**]

Kubeł za pół dużej bańki. Gratki

Gość • Czwartek [31.05.2018, 16:17:07] • [IP: 87.118.92.**]

Niebywałe!

Gość • Czwartek [31.05.2018, 16:12:45] • [IP: 83.7.179.**]

Czy ktoś wie, czy toaleta będzie płatna czy bezpłatna jak to jest w przypadku toalet w parku?

Gość • Czwartek [31.05.2018, 16:08:03] • [IP: 178.238.253.***]

Bardzo dobrze jeszcze dodatkowo poodkomarzać tamte miejsce bo od cholery komarów

Gość • Czwartek [31.05.2018, 15:49:16] • [IP: 37.47.134.***]

nic nie napisali, że będzie działać :D

Gość • Czwartek [31.05.2018, 15:43:14] • [IP: 188.146.38.***]

W końcu

Gość • Czwartek [31.05.2018, 15:13:45] • [IP: 79.140.194.**]

Mam nadzieje, ze widoczne plyty chodnikowe znikna z tego miejsca !!

Oglądasz 1-25 z 26
■ Zmarł ksiądz Andrzej Kamiński. Posługiwał w parafii Chrystusa Króla ■ Tir jechał prosto na Mercedesa Vana. W niedzielę 31 maja kwadrans przed godziną dziewiątą w miejscowości Rzeczyn koło Wolina na DK 3 tir ze Słowacji nagle zjechał na czołówkę na mercedesa ze Świnoujścia. W ułamkach sekundy kierowca mercedesa z żoną przeżył horror ■ Rada Miasta zdecydowała o kontynuacji w roku 2020 programu bezpłatnych szczepień przeciwko grypie ■ Rada Miasta pozytywnie zaopiniowała projekty zmian granic pasa technicznego i pasa technicznego od strony lądu. Projekty mają związek z planami budowy terminala kontenerowego ■ Dotychczasowy Komendant Państwowej Straży Pożarnej w Świnoujściu st.bryg. mgr inż. Andrzej Lipiński kończy służbę. Uroczyste pożegnanie komendanta w związku z przejściem na emeryturę odbędzie się dziś. 28 maja. W pożegnaniu wezmą udział władze miasta ■ Prezydent miasta: "Mimo ograniczeń Świnoujście dysponuje obecnie dużą rezerwą miejsc dla dzieci, zarówno w żłobku jaki przedszkolach" ■ Kilka minut po godzinie 9.00 rozpoczęły się obrady XXXI sesji Rady Miasta. Posiedzenie odbywa się w trybie zdalnym ■ Mężczyzna jadący na rowerze uderzył w bok jadącego samochodu. W tym czasie nie było żadnej wolnej karetki na terenie naszego miasta! Po poszkodowanego przyleciał śmigłowiec LPR. Do groźnego wypadku doszło około godziny 17:30 na ulicy Grunwaldzkiej, na wysokości dawnego Novatora ■ W sezonie letnim 2020 r. każde przedszkole w miesiącach wakacyjnych pełnić będzie dyżur letni. PM nr 9 z powodu zaplanowanej termomodernizacji placówki swój dyżur pełnić będzie w PM nr 7. Liczba miejsc, ze względu na obostrzenia Głównego Inspektora Sanitarnego, jest ograniczona. Szczegółowych informacji udzielają dyrektorzy placówek. Informacje te zostały również zamieszczone na stronach internetowych Przedszkoli Miejskich ■ Od 25 maja: Będzie można prowadzić zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w klasach 1-3 szkoły podstawowej, Będzie można prowadzić konsultację z nauczycielami w szkołach dla maturzystów i uczniów 8 klas przede wszystkim z przedmiotów zdawanych na egzaminach ■