░ Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Szczecinie Inspektorat w Świnoujściu poszukuje kandydatów do pracy. Wymagane wykształcenie: średnie. Miejsce pracy: ZUS Inspektorat w Świnoujściu ul. Piastowska 63. Więcej informacji na stronie: www.zus.pl lub u Kierownika Inspektoratu pod nr telefonu 91-382-38-02 ░

POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [18.03.2018, 21:22:41] • Świnoujście

Skok na kasę! Zamaskowany mężczyzna z bronią w ręku napadł na sklep. Zobacz film!

Skok na kasę! Zamaskowany mężczyzna z bronią w ręku napadł na sklep. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Chwile grozy przeżyła ekspedientka sklepu, która stanęła twarzą w twarz z zamaskowanym napastnikiem. Zaraz po wejściu do sklepu, mężczyzna grożąc nożem zażądał pieniędzy! Doszło do szarpaniny, napastnik złapał kobietę za gardło.

W niedzielę około godziny 17:30 do jednego ze sklepów z artykułami monopolowo-tytoniowymi przy Placu Słowiańskim wszedł mężczyzna. Twarz miał zamaskowaną chustą. Złodziej z nożem w ręce bez wahania zażądał od przerażonej sprzedawczyni pieniędzy ze sklepowej kasy. Za ladą była 65-latka, która nie chciała oddać utargu i stanowczo odmówiła napastnikowi.

Skok na kasę! Zamaskowany mężczyzna z bronią w ręku napadł na sklep. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński



Wywiązała się szamotanina - agresywny mężczyzna rzucił się na sprzedawczynię, złapał ją za gardło i groził nożem. Kobieta upadła na podłogę. Wtedy złodziej złapał kilka 50-złotowych banknotów i uciekł. Roztrzęsiona kobieta przez około 30 minut dochodziła do siebie, dopiero po upływie tego czasu powiadomiła policję.

Skok na kasę! Zamaskowany mężczyzna z bronią w ręku napadł na sklep. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Kiedy na miejsce przyjechali policjanci, przystąpili do ustalania przebiegu napadu; zabrali ekspedientkę do samochodu. Na miejsce wezwano pogotowie. Sklep został zamknięty, leżą w nim porozrzucane paragony i przewrócona szafka.

Ekipie policyjnej towarzyszy pies tropiący. W ustaleniu napastnika pomocne mogą okazać się też kamery umieszczone przy kilku obiektach w pobliżu sklepu.

źródło: www.iswinoujscie.pl


Zaktualizowano: Niedziela [18.03.2018, 22:13:52]

komentarzy: 35, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 35

Gość • Niedziela [25.03.2018, 21:58:58] • [IP: 94.254.229.*]

Takich KUNDLI UTYLIZOWAC.! !!

Gość • Wtorek [20.03.2018, 15:41:00] • [IP: 37.47.173.***]

to napewno jakis lewak ktoremu obcieto emeryture

Gość • Wtorek [20.03.2018, 14:55:34] • [IP: 83.11.182.**]

No przecież to jest ewidentne postraszenie wszystkich tych, którzy mają w niedzielę otwarte sklepy. PiS zatwierdził bzdurną ustawę o zakazie handlu i teraz wysyłają swoich" żołnierzyków", żeby siali postrach wsród handlowców. Prawdziwy złodziej to by ukradł większą gotówkę, a miał okazję...zwykła pokazówka na zastraszenie innych. zal tej przesympatycznej pani, że akurat na nią trafiło.

Gość • Wtorek [20.03.2018, 09:15:01] • [IP: 92.42.114.***]

tak to jest jak odstawia sie od koryta PO i nie mają za co żyć

Gość • Poniedziałek [19.03.2018, 21:49:33] • [IP: 94.254.161.**]

Lamus. Amator ha :)

Gość • Poniedziałek [19.03.2018, 20:45:40] • [IP: 94.254.130.**]

A może chodzi o coś całkiem innego niż rabunek

Gość • Poniedziałek [19.03.2018, 19:12:10] • [IP: 176.221.123.**]

W sklepach powinny być przyciski alarmowe

ryynio • Poniedziałek [19.03.2018, 17:20:28] • [IP: 85.194.13.**]

zigaretten nacht Berlin, z serialu Tygrysy Europy, zamaskowany bandyta z nozem a ekspedientka zaczyna sie z nim szarpac? a w zeszlym roku kasjerka z banku na przeciwko po jednym telefonie od faceta który powiedzial ze jest policjantem do torby zapakowala 200 tysiecy zlotych i wystawila przed drzwi banku

Gość • Poniedziałek [19.03.2018, 16:44:49] • [IP: 83.11.188.***]

DOPADNĄ CIE ŚMIECIU... TAKĄ MIŁĄ OSOBĘ POTRAKTOWAĆ W TEN SPOSÓB? NAJLEPSZY SKLEP W OKOLICY... NIECH SIĘ PANI NIE PRZEJMUJE. ZAWITAM NIEDŁUGO DO PANI SKLEPU Z KWIATKIEM I RĘKE UCAŁUJE ZA TO JAK MIŁĄ OSOBĄ PANI JEST.. NIECH SIE PANI NIE ZAŁAMUJE, TAKICH DEGENERATÓW MUSIMY USUWAĆ MY A NIE ONI NAS...

Gość • Poniedziałek [19.03.2018, 16:20:56] • [IP: 178.235.179.**]

Dlaczego nie podają rysopisu bańdziora

Gość • Poniedziałek [19.03.2018, 15:20:05] • [IP: 94.254.226.***]

Armia z Krzywej czuwa!!

Gość • Poniedziałek [19.03.2018, 13:21:03] • [IP: 37.47.148.***]

Ale co niektórzy bzdury piszą dla ciekawskich to była właścicielka bardzo sympatyczna zawsze jak idę do niej do sklepu po drodze to rozmawiamy. szkoda mi jej przerażona była na pewno całe szczęście ze swiry nic jej nie zrobili tak jak kiedyś tam na Matejki.

Gość • Poniedziałek [19.03.2018, 11:52:54] • [IP: 80.50.129.***]

zigaretten :/ ;/

Gość • Poniedziałek [19.03.2018, 10:30:02] • [IP: 77.253.147.***]

Widzicie siedzą bzdury obrażają tacy są Polacy..

Gość • Poniedziałek [19.03.2018, 09:59:49] • [IP: 178.238.252.**]

To chyba właściecielka sklepu, pracowników w wolne niedziele nie wolno zatrudniać!

Gość • Poniedziałek [19.03.2018, 08:59:36] • [IP: 188.146.100.***]

Nóż jest bronią białą.

Gość • Poniedziałek [19.03.2018, 08:05:41] • [IP: 176.221.123.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [19.03.2018, 07:40:01] • [IP: 88.156.235.**]

Jak to ekspedientka, sprzedawczyni ? Chyba Pani właścicielka, bo przecież nie wolno pracować w Niedzielę

Gość • Poniedziałek [19.03.2018, 07:04:01] • [IP: 91.151.138.***]

To z bronią czy z nożem jako broń?

Gość • Poniedziałek [19.03.2018, 06:40:32] • [IP: 188.146.40.**]

Myslal ze policja tez ma wolne niedziele

Gość • Poniedziałek [19.03.2018, 06:38:34] • [IP: 176.221.123.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [19.03.2018, 03:57:52] • [IP: 91.151.137.**]

To z bronią czy z nożem jako broń?

Gość • Poniedziałek [19.03.2018, 02:14:02] • [IP: 164.127.57.***]

Debile usiłują dowcipkować na temat handlu w niedzielę. Następna patola, tym razem na forum.

Gość • Poniedziałek [19.03.2018, 00:49:21] • [IP: 62.69.229.**]

Kilka banknotów 50 zł - niska szkodliwość społeczna czynu. Jedynie to, że był z nożem może ożywi naszą dzielną policję w działaniach śledczych. Żeby tak jeszcze nasza policja zaczęła działać wobec kierowców z DDR.

Gość • Niedziela [18.03.2018, 23:05:27] • [IP: 77.113.163.***]

dwoch patoli tam szlo, okolo 30 lat jeden chudy bladyn drugi troche tezszy i lekko sie na stroszyl na moj widok choc o glowe nizszy odemie i butelke mial, stal tam tez taryfiasz z galaxy forda albo z szarona granatowego ten co miljon w mercedesie na liczniku mial przejechane, groby starszy

Oglądasz 1-25 z 35
■ To miało być tylko legitymowanie, a skończyło się ujawnieniem przez policjantów narkotyków. Pod zarzutem posiadania i handlu zakazanych ustawą środków odurzających zatrzymany został 34-letni mężczyzna. Zgodnie z obowiązującą ustawą może mu grozić kara pozbawienia wolności do 10 lat ■ 19 marca, w godzinach wieczornych były przeprowadzane zajęcia taktyczne w lesie na terenie obiektu wojskowego Karsibór. Podczas zajęć stosowano środki pozoracji. Użyte zostały świece dymne, które generują dym nietoksyczny i nieszkodliwy, a ich użycie nie stanowi zagrożenia dla zdrowia. Ćwiczenia tego typu prowadzone są cyklicznie, kilka razy w ciągu roku. Wzięło w nich udział ponad dwudziestu żołnierzy. Żaden z nich nie zgłaszał po zajęciach problemów ani dolegliwości - tłumaczy kmdr ppor. Grzegorz Lewandowski Rzecznik Prasowy 8. Flotylla Obrony Wybrzeża ■ Prom Karsibór uciekł z przeprawy! Nad wodą unosił się trujący opar! Zobacz film! ■ Niemiecki wymiar sprawiedliwości łaskawy dla sprawców napadu na taksówkarza ze Świnoujścia? ■ Córki odebrały testament matki zapisany na kartkach romansu. Ta książką niczym list w butelce po latach, wędrówki po falach życia trafiła w końcu do adresata. Mówi się, że takie historie zdarzają się tylko w hollywoodzkich produkcjach, jednak jedna z nich zdarzyła się w Świnoujściu. Tuż po naszej publikacji, w której opisaliśmy wzruszający temat testamentu anonimowej kobiety, która na kartkach książki kieruje ostatnie słowa do sowich najbliższy ma swój ciąg dalszy ■ Wojciech Zyska o Wolińskim Parku Narodowym: Na tle Wyspy Wolin to przysłowiowa „kość w gardle”. Pozostawiam park w dobrej kondycji. Odchodzę z podniesioną głową, dziękując jednocześnie wszystkim za współpracę i pomoc na rzecz ochrony tego parku – pisze w pożegnalnym liście dr inż. Wojciech Zyska, odwołany właśnie dyrektor Wolińskiego Parku Narodowego ■ „Do trumny ubierzcie mnie na różowo”. Wzruszający list pacjentki zapisany na kartkach książki ■ To Świnoujście rozpętało aferę międzynarodową. Komisja Europejska uruchomiła wobec Polski procedurę naruszenia unijnego prawa. Uruchomiona wobec Polski procedura naruszenia unijnego prawa dotyczy konfliktu z 2017 roku, kiedy świnoujski strażnik miejski spektakularnie zatrzymał niemieckie autobusy UBB na granicy. Chodzi o dostęp do międzynarodowego rynku usług autokarowych i autobusowych. Rąbka tajemnicy uchyliła nam Komisja Europejska ■ Trwają prace nad uchwałą krajobrazową, zwaną też kodeksem reklamowym. Będzie to dokument porządkujący przestrzeń publiczną miasta. Wprowadzi zasady i warunki umieszczania reklam, urządzeń reklamowych oraz małej architektury i ogrodzeń na terenie całego Świnoujścia ■