POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [21.03.2018, 21:45:36] • Świnoujście

Restauracja nie dla każdego?

Restauracja nie dla każdego?

fot. Czytelnik

Dawna restauracja Casablanca, położona przy nowej promenadzie, znana jest chyba każdemu. Jedni kojarzą ją przede wszystkim z wykwintnym menu i miłą atmosferą, inni z charakterystycznym kucharzem, który został porwany. W 2012 roku na łamach naszego portalu właściciele restauracji poszukiwali skradzionej figury ogromnego kucharza Andrzeja. Obecnie nowy kucharz strzegł wejścia i zapraszał gości do lokalu. Jednak nie wszyscy mogą spróbować serwowanych specjałów.

Jak dowiedzieliśmy się dzisiaj restauracja od pół roku jest zamknięta.

Zdjęcie kucharza przesłał do redakcji Czytelnik będący sympatykiem PiS-u, który zastanawia się:

- Czy to jest pokaz chamstwa, czy głupoty?- chodzi o naklejkę definiującą w jednoznaczny sposób, kto nie może zostać klientem restauracji...

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 176, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 176

Tomcio • Piątek [30.03.2018, 01:19:54] • [IP: 31.2.2.**]

Kucharz w każdej knajpie prawdę Ci powie !

Gość • Sobota [24.03.2018, 10:11:54] • [IP: 178.235.179.**]

Jakiś PO-wiec nakleił aby miec okazje atakować PIS jak to się własnie czyni.Szkoda, że używają epitetow obrażających i poniżających.Tak wygląda dyskusja inteligentow z PO-PSL.Jak narod będzie chciał powrotu na kolanach do UE to zagłosuje na was i spokojnie poczekajmy.Zapewnicie zgodę też z żydami metodą STRUSIA. .Powodzenia!!

Gość • Piątek [23.03.2018, 15:18:25] • [IP: 94.254.237.**]

nakleił jakis pajac naklejke na kucharza z gipsu obok zamknietej restauracji a tu afera prawie jak AmberGold...

Gość • Piątek [23.03.2018, 13:41:28] • [IP: 178.238.251.***]

No proszę to teraz będzie podział restauracji na takie takie czy takie. To już tak jakby sie człowiekiem nie było. A jeśli ktoś nie uznaje żadnych z tych ''opcji'' które pod 29 lat nas rozgrywają, zarządzając kryzysem wg zasady dziel i rządź - to co, to już w żadnej restauracji nic nie zje?

Piotr Groniec • Piątek [23.03.2018, 13:22:28] • [IP: 46.112.40.***]

Chamstwem, prostactwem i głupotą stoi PiS. Nic dodać nic ująć !!

Gość • Piątek [23.03.2018, 10:08:04] • [IP: 89.64.40.***]

W Casablance byłem raz zadowolony z obsługi i pysznych ale drogich lodów (2011). Wakacje w Świnoujściu spędzam od ponad 50-ciu lat. Ale niestety coraz bardziej odczuwam swoje miejsce, że to powolutku za wysokie progi jak na moje nogi

Gość • Piątek [23.03.2018, 07:37:20] • [IP: 188.146.192.***]

Zaradny pies ma na imię Klemens nie daj się złapać jest nieufny

Gość • Piątek [23.03.2018, 06:48:41] • [IP: 37.47.164.**]

To są bardzo mądrzy ludzie którzy nienawidzą fanatyzmu i wszystkich fobii PIS-u i Kaczyńskiego i jeszcze zapomniałbym o Dyktaturze

Gość • Piątek [23.03.2018, 06:19:56] • [IP: 62.69.229.***]

Łahahahahahaha :) Bijcie się :P Normalnie rozlew krwi z powodu naklejki, którą przyczepił pewnie jakiś przechodzeń. Żałosna wojna Polsko-Polska...

Gość • Piątek [23.03.2018, 00:32:44] • [IP: 188.146.229.**]

Miasto Casablanca to miasto w Afryce i gdyby dalej rządziło PO to byśmy tutaj mieli Afrykę i Afrykanów.

Kaczka dziwaczka • Czwartek [22.03.2018, 22:51:38] • [IP: 5.172.236.**]

Przecież to chodzi o Kaczyzm Donaltyzm.

WszystkieKaczkiUpiec • Czwartek [22.03.2018, 22:25:36] • [IP: 176.221.123.**]

Umiecie czytać ze zrozumieniem bezmózgie pisiory? Restauracja jest nieczynna od pół roku! Została zlikwidowana i ktoś sobie to nakleił.

Gość • Czwartek [22.03.2018, 22:21:43] • [IP: 31.0.80.***]

Gratuluję zbiegu okoliczności lub dobrego marketingu, mnie zachęca aż za bardzo. Nigdy nie byłam a teraz czekam z rodziną na otwarcie:)

Gość • Czwartek [22.03.2018, 22:00:41] • [IP: 94.254.234.**]

Ja i moja rodzina będziemy omijać tą budę łukiem

Gość • Czwartek [22.03.2018, 21:57:55] • [IP: 94.254.234.**]

Jeszcze są w Ś-ciu jacyś nawiedzeni ludzie, którzy chcą na PO głosować? Przecież to wstyd się przyznawać, że się popiera tych donosicielio. N nie wspomnę. Dalej ich popierajcie to wam sprowadzą hordy emigrantów i będzecie musieli na nich harować do 70-tki

Gość • Czwartek [22.03.2018, 21:19:37] • [IP: 164.127.53.***]

20:42 - No to dlaczego zgłosiłeś sie z oburzeniem do mnie, bo ja skierowałem mój post do osoby piszącej " Katolicka Polska..." i tak dalej, na to odpowiedziałeś z irytacją że niesłusznie utożsamiam ciebie z autorem wpisu spod artykułu o pijanym kierowcy. No dobrze - niesłusznie - ale dlaczego osoba o innym IP rózniącym sie 1 cyfrą od tej serwującej tu ów" pobożny" post odpowiada mi, wyraźnie oburzając się na tamto odesłanie do innego artykułu ? A swoja drogą różnienie się IP w dwóch postach jest łatwo wytłumaczalne, np.tym, że jest cos takiego jak IP dynamiczny (bo ktoś ma internet na karcie, w modemie).

Gość • Czwartek [22.03.2018, 20:42:58] • [IP: 176.221.122.***]

Gość • Czwartek [22.03.2018, 14:25:14] • [IP: 164.127.53.***] ale ty jesteś głupi jeśli powaznie myslisz, ze oba komentarze są mojego autorstwa. to dowodzi tylko sklonnosci paranoidalnych pisiorze, jak rowniez fatalnej spostrzegawczosci - oba IP sie roznia jedną cyfrą. konczę dyskusję z tobą, ponieważ szkoda czasu na pisanie bezproduktywnych komenarzy. tak jak pisalem, zrobilem to w drodze wyjątku, rozbawiony fajnie wkomponowaną plakietką. żal tylko, że takie głąby jak ty mają prawo głosu... potem mamy właśnie kaczynskiego, macierewicza, ziobrę i innych oszołomów. nie jestem zwolennikiem zadnego ugrupowania politycznego, ale pisem i wyborcami o fanatycznych oraz paranoidalnych skłonnościach, tj. ludzmi twojego pokroju się po prostu brzydzę. przez takich zacofanych osobników rządzą nami idioci, którzy chcą wyjaśniać" zamach smoleński" czy rozliczać wszystkich dookoła zapominając o najważniejszym, tj. o planowaniu przyszłości. bez odbioru - ostatecznie. a ty się dziadu lepiej ocknij.

Gość • Czwartek [22.03.2018, 20:24:42] • [IP: 178.235.177.**]

Reustaracja jest pół roku nie czynna !! A pomyślał ktoś że może dla jak ktoś przyczepił nalepkę ?! Może nie mieć nic wspólnego z właścicielem tego lokalu. ..hmmm masakra jaki jad tutaj idzie

Gość • Czwartek [22.03.2018, 20:22:01] • [IP: 188.146.160.***]

POwcy się cieszą a to Kaczor Donald nie wejdzie hahahah

Gość • Czwartek [22.03.2018, 20:11:56] • [IP: 188.146.21.***]

Ucho Prezesa jest tak denne że obejrzałem tylko 4 pierwsze odcinki i nie mam zamiaru dalej bo po prostu jest nudny i przewidywalny. Dennością dorównuje totalnej opozycji.

Gość • Czwartek [22.03.2018, 19:21:59] • [IP: 94.254.232.**]

Mistrzuniu a Pis sprzedaje nas żydkom wiec spod deszczu pod rynne...

Gość • Czwartek [22.03.2018, 19:02:43] • [IP: 37.248.152.**]

poznać głupiego po czynach jego,

Gość • Czwartek [22.03.2018, 18:57:51] • [IP: 178.238.246.**]

Brawo!!, restaurator to jest prawdziwy Polak

Gość • Czwartek [22.03.2018, 18:52:55] • [IP: 176.221.123.***]

Słynny bezdomny, to nie żadna manipulacja Gosiu z 17.53 cały twój wywód jest przykładową Manipulacją !! Kliknij w google : dwa samochody ojca Rydzyka.

Gość • Czwartek [22.03.2018, 18:07:22] • [IP: 94.254.232.**]

W wyborach macie do wyboru zło albo ciut gorsze zło... kłóca sie a po za kamerami razem wóde pija... Widac to po aferze prywatyzacyjnej... nikt nikogo nie posadzi...

Oglądasz 1-25 z 176
■ X edycja Biegu Pawła Dodka (tragicznie zmarłego maratończyka i dziennikarza sportowego ), przekształcona została w Memoriał Pawła Dodka. Dokładnie w dziesiątą rocznicę jego śmierci (25.09.2008 ), a więc we wtorek 25.09.2018 przeprowadzona zostanie I edycja memoriału. Zapisy od 16.00, start o 17.00 na stadionie miejskim. Odbędzie się Test Coopera (wg.tabeli ocena wydolności organizmu -- jaki dystans pokona zawodnik w ciągu 12 minut biegu, z uwzględnieniem wieku i płci). Uczestnicy otrzymają unikatowe medale z oryginalnym, własnoręcznym podpisem Pawła (ufundowane przez żonę Ulę i córkę Agnieszkę). Ci, którzy uzyskają według tabeli maksymalne osiągi, będą mogli wziąć udział w biegu na 10km—tu dla pierwszych pań i panów okazałe trofea ufundowane przez prezesa KBJogging Andrzeja Mrozka . Ponadto wśród wszystkich biegaczy rozlosowane zostaną nagrody rzeczowe. Klub Biegacza Jogging zaprasza zawodników i kibiców na I Memoriał Pawła Dodka ■
■ W rejonach północnych od rana będzie rozwijać się konwekcja burzowa z silnymi / bardzo silnymi porywami wiatru do 70-90 km/h, lokalnie 95 km/h. ■ W poniedziałek 17 września, na terenie Szkoły Podstawowej nr 6 doszło do bardzo groźnego zdarzenia, które rzuca cień na bezpieczeństwo naszych dzieci podczas pobytu w szkole. Do budynku szkoły przy ulicy Kościuszki weszli dwaj uzbrojeni w kastety uczniowie i pobili uczniów. Poszkodowani chłopcy zostali przewiezieni do szpitala w Szczecinie ■ Niemiecki rynek w ogniu! Z szalejącym pożarem walczyło 6 zastępów straży pożarnej! Właściciele stali ze łzami w oczach. Po godzinie 02:00, dyspozytor Państwowej Straży Pożarnej odebrał zgłoszenie o palących się punktach handlowych przy ulicy Wojska Polskiego. Jak się okazało, kilkumetrowe płomienie trawiły dobytek właścicieli i zaczęły obejmować drzewa oraz pobliskie zabudowania. Do walki z ogniem skierowani zostali strażacy ze Świnoujścia, jednak szybko okazało się, że ogień pod wpływem wiatru wymyka się spod kontroli i potrzebne będzie wsparcie ■ W biały dzień niemal w centrum miasta został pobity człowiek ■ Alarmujące wieści o zatrutych parówkach znów wstrząsnęły posiadaczami psów. Dwa miesiące temu wszyscy szukali truciciela, który rozrzucał śmiercionośną żywność w parku przy Chopina. Teraz parówki nafaszerowane trutką na szczury są rozrzucane na osiedlu Gdyńska. W tej sprawie piszą do nas przerażeni Czytelnicy, którzy boją się o swoje pieski ■ Świat polityki jest jak poker, do ostatniej rozgrywki nie można się zdradzić i trzeba zachować kamienną twarz, nawet gdy karta nie idzie po naszej myśli. Przekonał się o tym Mateusz Rojewski z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, który przyznał, że kandydatem Prawa i Sprawiedliwości w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście jest Janusz Żmurkiewicz. Teraz jego przełożeni zapowiadają, że wobec Pana Mateusza Rojewskiego zostaną wyciągnięte konsekwencje służbowe! Wszystko zaczęło się od pytania jednego z mieszkańców Świnoujścia, odnośnie kandydata PiS w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście, przesłanego w formularzu „Napisz do Ministra”. Odpowiedzi udzielił pracownik Biura Ministra – Mateusz Rojewski, który poinformował że kandydatem PiS jest obecny prezydent – Janusz Żmurkiewicz ■ Masowo oszukuje na portalu OLX i twierdzi że zarobił ponad 2 miliony. Kim jest Kacper ze Świnoujścia? Zobacz film! ■ Dar krwi jest darem życia - Czytelniczka dziękuje wszystkim, którzy pomogli jej mamie ■ Zderzenie rowerzystów może mieć naprawdę poważne skutki. Do takiego wypadku doszło w piątek na ścieżce rowerowej przy ulicy Matejki, gdzie 13-latek zajechał drogę innemu rowerzyście. Wskutek zderzenia chłopiec upadł na chodnik doznając urazu głowy na tyle poważnego, że został przetransportowany do jednego ze szpitali w Szczecinie. ■ Już dawno przywykliśmy do widoku dzików przechadzających się ulicami, czasem można spotkać wytwornego lisa lub nawet godnego borsuka. Ale lubieżny Łoś, to coś nowego. Ostrzegamy mieszkańców, w mieście grasuje ciekawski łoś, niedyskretnie podglądający mieszkańców przez okna. Chrońmy żony, matki i małe dzieci, prawdziwe zwierzę grasuje po mieście ■ Na jednej z działek znaleziono zwłoki dwóch osób. Oględziny miejsca trwały do późnych godzin nocnych. W sprawie prowadzone jest śledztwo. Wczoraj w godzinach popołudniowych za świetlicą Ogrody Granica znaleziono ciała dwóch osób. Zwłoki kobiety i mężczyzny były już w stanie rozkładu. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że denaci mieli ponad 60 lat. Ciało mężczyzny wisiało wewnątrz, kobiety leżało. Na miejscu zjawił się prokurator, policja, wezwano również strażaków, którzy pomagali w akcji po zmroku, doświetlając teren. Ciała zostały zabezpieczone do sekcji zwłok i zabrane ■