POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [21.03.2018, 21:45:36] • Świnoujście

Restauracja nie dla każdego?

Restauracja nie dla każdego?

fot. Czytelnik

Dawna restauracja Casablanca, położona przy nowej promenadzie, znana jest chyba każdemu. Jedni kojarzą ją przede wszystkim z wykwintnym menu i miłą atmosferą, inni z charakterystycznym kucharzem, który został porwany. W 2012 roku na łamach naszego portalu właściciele restauracji poszukiwali skradzionej figury ogromnego kucharza Andrzeja. Obecnie nowy kucharz strzegł wejścia i zapraszał gości do lokalu. Jednak nie wszyscy mogą spróbować serwowanych specjałów.

Jak dowiedzieliśmy się dzisiaj restauracja od pół roku jest zamknięta.

Zdjęcie kucharza przesłał do redakcji Czytelnik będący sympatykiem PiS-u, który zastanawia się:

- Czy to jest pokaz chamstwa, czy głupoty?- chodzi o naklejkę definiującą w jednoznaczny sposób, kto nie może zostać klientem restauracji...

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 176, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 176

Tomcio • Piątek [30.03.2018, 01:19:54] • [IP: 31.2.2.**]

Kucharz w każdej knajpie prawdę Ci powie !

Gość • Sobota [24.03.2018, 10:11:54] • [IP: 178.235.179.**]

Jakiś PO-wiec nakleił aby miec okazje atakować PIS jak to się własnie czyni.Szkoda, że używają epitetow obrażających i poniżających.Tak wygląda dyskusja inteligentow z PO-PSL.Jak narod będzie chciał powrotu na kolanach do UE to zagłosuje na was i spokojnie poczekajmy.Zapewnicie zgodę też z żydami metodą STRUSIA. .Powodzenia!!

Gość • Piątek [23.03.2018, 15:18:25] • [IP: 94.254.237.**]

nakleił jakis pajac naklejke na kucharza z gipsu obok zamknietej restauracji a tu afera prawie jak AmberGold...

Gość • Piątek [23.03.2018, 13:41:28] • [IP: 178.238.251.***]

No proszę to teraz będzie podział restauracji na takie takie czy takie. To już tak jakby sie człowiekiem nie było. A jeśli ktoś nie uznaje żadnych z tych ''opcji'' które pod 29 lat nas rozgrywają, zarządzając kryzysem wg zasady dziel i rządź - to co, to już w żadnej restauracji nic nie zje?

Piotr Groniec • Piątek [23.03.2018, 13:22:28] • [IP: 46.112.40.***]

Chamstwem, prostactwem i głupotą stoi PiS. Nic dodać nic ująć !!

Gość • Piątek [23.03.2018, 10:08:04] • [IP: 89.64.40.***]

W Casablance byłem raz zadowolony z obsługi i pysznych ale drogich lodów (2011). Wakacje w Świnoujściu spędzam od ponad 50-ciu lat. Ale niestety coraz bardziej odczuwam swoje miejsce, że to powolutku za wysokie progi jak na moje nogi

Gość • Piątek [23.03.2018, 07:37:20] • [IP: 188.146.192.***]

Zaradny pies ma na imię Klemens nie daj się złapać jest nieufny

Gość • Piątek [23.03.2018, 06:48:41] • [IP: 37.47.164.**]

To są bardzo mądrzy ludzie którzy nienawidzą fanatyzmu i wszystkich fobii PIS-u i Kaczyńskiego i jeszcze zapomniałbym o Dyktaturze

Gość • Piątek [23.03.2018, 06:19:56] • [IP: 62.69.229.***]

Łahahahahahaha :) Bijcie się :P Normalnie rozlew krwi z powodu naklejki, którą przyczepił pewnie jakiś przechodzeń. Żałosna wojna Polsko-Polska...

Gość • Piątek [23.03.2018, 00:32:44] • [IP: 188.146.229.**]

Miasto Casablanca to miasto w Afryce i gdyby dalej rządziło PO to byśmy tutaj mieli Afrykę i Afrykanów.

Kaczka dziwaczka • Czwartek [22.03.2018, 22:51:38] • [IP: 5.172.236.**]

Przecież to chodzi o Kaczyzm Donaltyzm.

WszystkieKaczkiUpiec • Czwartek [22.03.2018, 22:25:36] • [IP: 176.221.123.**]

Umiecie czytać ze zrozumieniem bezmózgie pisiory? Restauracja jest nieczynna od pół roku! Została zlikwidowana i ktoś sobie to nakleił.

Gość • Czwartek [22.03.2018, 22:21:43] • [IP: 31.0.80.***]

Gratuluję zbiegu okoliczności lub dobrego marketingu, mnie zachęca aż za bardzo. Nigdy nie byłam a teraz czekam z rodziną na otwarcie:)

Gość • Czwartek [22.03.2018, 22:00:41] • [IP: 94.254.234.**]

Ja i moja rodzina będziemy omijać tą budę łukiem

Gość • Czwartek [22.03.2018, 21:57:55] • [IP: 94.254.234.**]

Jeszcze są w Ś-ciu jacyś nawiedzeni ludzie, którzy chcą na PO głosować? Przecież to wstyd się przyznawać, że się popiera tych donosicielio. N nie wspomnę. Dalej ich popierajcie to wam sprowadzą hordy emigrantów i będzecie musieli na nich harować do 70-tki

Gość • Czwartek [22.03.2018, 21:19:37] • [IP: 164.127.53.***]

20:42 - No to dlaczego zgłosiłeś sie z oburzeniem do mnie, bo ja skierowałem mój post do osoby piszącej " Katolicka Polska..." i tak dalej, na to odpowiedziałeś z irytacją że niesłusznie utożsamiam ciebie z autorem wpisu spod artykułu o pijanym kierowcy. No dobrze - niesłusznie - ale dlaczego osoba o innym IP rózniącym sie 1 cyfrą od tej serwującej tu ów" pobożny" post odpowiada mi, wyraźnie oburzając się na tamto odesłanie do innego artykułu ? A swoja drogą różnienie się IP w dwóch postach jest łatwo wytłumaczalne, np.tym, że jest cos takiego jak IP dynamiczny (bo ktoś ma internet na karcie, w modemie).

Gość • Czwartek [22.03.2018, 20:42:58] • [IP: 176.221.122.***]

Gość • Czwartek [22.03.2018, 14:25:14] • [IP: 164.127.53.***] ale ty jesteś głupi jeśli powaznie myslisz, ze oba komentarze są mojego autorstwa. to dowodzi tylko sklonnosci paranoidalnych pisiorze, jak rowniez fatalnej spostrzegawczosci - oba IP sie roznia jedną cyfrą. konczę dyskusję z tobą, ponieważ szkoda czasu na pisanie bezproduktywnych komenarzy. tak jak pisalem, zrobilem to w drodze wyjątku, rozbawiony fajnie wkomponowaną plakietką. żal tylko, że takie głąby jak ty mają prawo głosu... potem mamy właśnie kaczynskiego, macierewicza, ziobrę i innych oszołomów. nie jestem zwolennikiem zadnego ugrupowania politycznego, ale pisem i wyborcami o fanatycznych oraz paranoidalnych skłonnościach, tj. ludzmi twojego pokroju się po prostu brzydzę. przez takich zacofanych osobników rządzą nami idioci, którzy chcą wyjaśniać" zamach smoleński" czy rozliczać wszystkich dookoła zapominając o najważniejszym, tj. o planowaniu przyszłości. bez odbioru - ostatecznie. a ty się dziadu lepiej ocknij.

Gość • Czwartek [22.03.2018, 20:24:42] • [IP: 178.235.177.**]

Reustaracja jest pół roku nie czynna !! A pomyślał ktoś że może dla jak ktoś przyczepił nalepkę ?! Może nie mieć nic wspólnego z właścicielem tego lokalu. ..hmmm masakra jaki jad tutaj idzie

Gość • Czwartek [22.03.2018, 20:22:01] • [IP: 188.146.160.***]

POwcy się cieszą a to Kaczor Donald nie wejdzie hahahah

Gość • Czwartek [22.03.2018, 20:11:56] • [IP: 188.146.21.***]

Ucho Prezesa jest tak denne że obejrzałem tylko 4 pierwsze odcinki i nie mam zamiaru dalej bo po prostu jest nudny i przewidywalny. Dennością dorównuje totalnej opozycji.

Gość • Czwartek [22.03.2018, 19:21:59] • [IP: 94.254.232.**]

Mistrzuniu a Pis sprzedaje nas żydkom wiec spod deszczu pod rynne...

Gość • Czwartek [22.03.2018, 19:02:43] • [IP: 37.248.152.**]

poznać głupiego po czynach jego,

Gość • Czwartek [22.03.2018, 18:57:51] • [IP: 178.238.246.**]

Brawo!!, restaurator to jest prawdziwy Polak

Gość • Czwartek [22.03.2018, 18:52:55] • [IP: 176.221.123.***]

Słynny bezdomny, to nie żadna manipulacja Gosiu z 17.53 cały twój wywód jest przykładową Manipulacją !! Kliknij w google : dwa samochody ojca Rydzyka.

Gość • Czwartek [22.03.2018, 18:07:22] • [IP: 94.254.232.**]

W wyborach macie do wyboru zło albo ciut gorsze zło... kłóca sie a po za kamerami razem wóde pija... Widac to po aferze prywatyzacyjnej... nikt nikogo nie posadzi...

Oglądasz 1-25 z 176
■ Spotkanie z Gen. Markiem Dukaczewskim - POROZMAWIAJMY O POLSCE! W imieniu Sojuszu Lewicy Demokratycznej w Świnoujściu, Federacji Stowarzyszeń Służb Mundurowych oraz Związku Emerytów i Rencistów Straży Granicznej w Świnoujściu serdecznie zapraszam na kolejne spotkanie z cyklu: POROZMAWIAJMY O POLSCE! Naszym Gościem będzie Generał Marek Dukaczewski, żołnierz służb specjalnych, generał brygady Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej, dyplomata, były podsekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta RP Aleksandra Kwaśniewskiego oraz były Szef Wojskowych Służb Informacyjnych. Spotkanie odbędzie się we wtorek 17 lipca 2018 r. o godz. 17:00 w sali konferencyjnej Hotelu Interferie Medical SPA, ul. Uzdrowiskowa 15. Wstęp wolny! SLD w Świnoujściu ■
■ W budynku Cechu zapachniało przekrętem. Czyżby sam sobie sprzedał cały Cech za bezcen? ■ Robert Karelus, rzecznik prezydenta miasta znalazł się w szpitalu. Robert Karelus, rzecznik prezydenta Świnoujścia trafił do szpitala. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że doradca prezydenta dostał udaru. Od kilku dni Robert Karelus jest nieobecny w pracy. Dowiedzieliśmy się, że przebywając w rodzinnym domu w Trzebiatowie dostał udaru. Reakcja medyczna była bardzo szybka, co jest niezwykle istotne w tego typu sytuacjach ■ Trwa nabór do służby przygotowawczej. Termin wcielenia od 4.09, 25.09, 29.09.2018r. Wymagane dokumenty: wniosek o powołanie do służby (do pobrania na stronie lub do wypełnienia w WKU w Świnoujściu), kserokopia dowodu osobistego, kserokopia świadectwa ostatnio ukończonej szkoły. Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 261-243-324 lub na stronie https://wkuswinoujscie.wp.mil.pl ■ W dniu 9 lipca 2018 zmieniona zostanie stała organizacja ruchu na ulicy Łużyckiej. Zamiana będzie polegała na wprowadzeniu ruchu jednokierunkowego na odcinku od ulicy Steyera do ulicy Grunwaldzkiej ■ Dlaczego nikt z władz odpowiedzialnych za utrzymanie zieleni, nie widzi problemu? Dlaczego szansę dostały tylko jednoroczne kwiaty zdobiące klomby, a wieloletnie drzewa obok nich usychają w zapomnieniu? Nasuwa się pytanie, czy nasze władze zamierzają wreszcie podjąć jakieś działania? Pieniądze, wydane na nasadzenia, ulatują wraz z wyschniętą ziemią. ■ Alfa-PVP dotarła do Świnoujścia. Jak bronić się przed zombie którzy nie czują bólu, mają nadnaturalną siłę i są skrajnie agresywni? ■ Tylko dwóch radnych poparło projekt uchwały w sprawie wynagrodzenia prezydenta Świnoujścia. Projekt zakładał obniżenie pensji w związku z koniecznością dostosowania jej wysokości do rozporządzenia rady Ministrów z dnia 15 maja 2018 r. w sprawie wynagradzania pracowników samorządowych (Dz. U. z 2018 r. poz. 936). Tym samym prezydencka pensja pozostaje na dotychczasowy poziomie ■ Podpisanie umowy z wyłonionym wykonawcą tunelu pod Świną nastąpi 4 lipca o godzinie 17.00 w hotelu Radisson Blu. Dzień później, o godzinie 17.00 prezydent miasta zaprasza mieszkańców na festyn na Placu Wolności czyli wspólne świętowanie tego historycznego dla Świnoujścia wydarzenia ■ 4 lipca o godzinie 18.00 w sali teatralnej MDK odbędzie sie otwarte dla mieszkańców sympozjum pod hasłem "dlaczego tunel, a nie most", na którym mieszkańcy mają dowiedzieć się jakie były przesłanki, które zdecydowały o wyborze takiego wariantu stałej przeprawy dla Świnoujścia ■ Miasto dostanie pieniądze z Unii Europejskiej na budowę tunelu. Minister Jerzy Kwieciński mówi, że to już pewne ■ Uwaga na zwierzęta! Dwa psy zmarły po zjedzeniu parówek z trucizną rozrzuconych w Parku Chopina. W Parku Chopina prawdopodobnie ktoś rozrzucił trutkę, którą trują się zwierzęta. Ofiarą zmarły już dwa psy, a są już kolejne przypadki. Właściciel jednego z nich wyznaczył nagrodę za wskazanie osoby, która rozrzuciła pokarm z trucizną ■ Ostra reakcja kapitana żaglowca Kruzensztern. Za wybryk związany z duszeniem papieża, wysadził swoich kadetów na Wyspach Owczych bez pieniędzy! ■ Nikt nie mógł przewidzieć, że losy zarządu Osiedla Karsibór potoczą się w ten sposób. Z dniem 6. czerwca 2018 roku trzech członków zarządu złożyła rezygnację z pełnionych dotychczas funkcji. Z krótkiego oświadczenia możemy dowiedzieć się że przewodniczący Przemysław Witkowski, wraz z Karoliną Kasperską, która pełniła funkcję skarbnika, oraz członkiem Andrzejem Czarnasem zrezygnowali z dalszego działania w zarządzie osiedla Karsibór ■ Pożar trawy w Przytorze. Do gaszenia pożaru wysłano kilka jednostek gaśniczych. Dym jest widoczny z daleka. Dzisiaj (wtorek) po godzinie 13.00 strażacy zostali powiadomieni o pożarze trawy przy ulicy Pomorskiej. Wysłano kilka jednostek straży. Pożar jest widoczny z kilku kilometrów (z miejscowości Lubin) ■ Kowalski - nowa twarz w muzycznym świecie. Klip do najnowszej piosenki nagrywał w rodzinnym mieście Świnoujściu ■ W ramach obchodów 100-lecia Marynarki Wojennej RP świnoujscy marynarze defilowali już ulicami miasta,i składali wiązanki w miejscach pamięci narodowej. W sobotę zapraszają do portu wojennego, w niedzielę zaprezentują swoje okręty w paradzie na wodach ŚwinyW ramach obchodów 100-lecia Marynarki Wojennej RP świnoujscy marynarze defilowali już ulicami miasta,i składali wiązanki w miejscach pamięci narodowej. W sobotę zapraszają do portu wojennego, w niedzielę zaprezentują swoje okręty w paradzie na wodach Świny ■ „Fake Taxi” w Świnoujściu? Ostrą jazdę młodzieży na tylnym siedzeniu słychać było na całym osiedlu! Okres nastu lat to specyficzny czas, gdy ma się czym, ma się z kim ale nie ma się gdzie. Rozwiązanie tego problemu znalazła młoda para, która urządziła sobie naprawdę ostrą jazdę w samochodzie na jednym z osiedlowych parkingów. Niestety, jak się okazało, głośne krzyki oraz brak przyciemnianych szyb w połączeniu z godzinami szczytu, nie było zbyt dobrym pomysłem... ■ Przytór-Łunowo. Przerwa w dostawie wody. W związku z modernizacją sieci wodociągowej biegnącej pod ulicą Zalewową w najbliższy czwartek 14 czerwca 2018 r. , w godzinach 9.00 – 14.00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla ulicy Zalewowej od Sąsiedzkiej do Szmaragdowej oraz ulicy Zarzecze. Zakład Wodociągów i Kanalizacji przeprasza za wszelkie utrudnienia. ■ Gdy nadejdzie śmierć, będziecie czekać jak owce na rzeź. Służby ze strachu nabiorą wody w usta… Jak pokazały ostatnie wydarzenia związane z marynarzem który przed śmiercią krwawił z uszu, nosa oraz wymiotował krwią, służby nie mają planu, na to jak zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom Świnoujścia. Co więcej, podobnie jak z katastrofą w Czarnobylu, służby mają tendencję do trzymają tajemnicy do samego końca i nie informują o najważniejszych aspektach, skazując tym samym nas i nasze rodziny na śmierć. Postanowiliśmy ujawnić, jak działają służby w przypadku zagrożenia życia mieszkańców oraz to, jak niechętnie udzielają informacji na temat zagrożenia na przykładzie zdarzenia z chorym marynarzem ■ Joanna Agatowska w programie Radio Szczecin "Rozmowy pod krawatem" na pytanie redaktora o to czy była wywierana na nią presja ze strony otoczenia prezydenta Żmurkiewicza, aby się zwolniła z OSiR, odpowiedziała, że jej zwolnienie się ma związek z tym, że musi poświęcić dużo czasu na przygotowanie kampanii ■ Wielka awantura na warszowskim „Placu Pigalle”. Zaczęło się od kobiety, skończyło na polsko-ukraińskiej bójce. Podczas interwencji służby zatrzymały 8 mężczyzn narodowości ukraińskiej, zaś pogotowie zabrało do szpitala 5 mieszkańców Warszowa. Poza tym policjanci ze strażą graniczną przetransportowali obywateli Ukrainy na posterunek policji, gdzie odbyło się dokładne sprawdzanie dokumentów i stanu trzeźwości sprawców ■ To był nieprzemyślany chuligański wybryk”-kapitan żaglowca Kruzensztern przeprosił za profanację pomnika Jana Pawła II Kapitan rosyjskiego żaglowca „Kruzensztern” zdecydowanie potępił zachowanie marynarzy, którzy dopuścili się zbeszczeszczenia popiersia Jana Pawła II. Informację ze zdjęciem otrzymanym od czytelnika opublikowaliśmy na portalu iswinoujscie.pl. Kapitan żaglowca z kolei swój list w tej sprawie skierował do „mieszkańców Świnoujścia, obywateli Polski i katolików na całym świecie” ■