POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [21.03.2018, 21:45:36] • Świnoujście

Restauracja nie dla każdego?

Restauracja nie dla każdego?

fot. Czytelnik

Dawna restauracja Casablanca, położona przy nowej promenadzie, znana jest chyba każdemu. Jedni kojarzą ją przede wszystkim z wykwintnym menu i miłą atmosferą, inni z charakterystycznym kucharzem, który został porwany. W 2012 roku na łamach naszego portalu właściciele restauracji poszukiwali skradzionej figury ogromnego kucharza Andrzeja. Obecnie nowy kucharz strzegł wejścia i zapraszał gości do lokalu. Jednak nie wszyscy mogą spróbować serwowanych specjałów.

Jak dowiedzieliśmy się dzisiaj restauracja od pół roku jest zamknięta.

Zdjęcie kucharza przesłał do redakcji Czytelnik będący sympatykiem PiS-u, który zastanawia się:

- Czy to jest pokaz chamstwa, czy głupoty?- chodzi o naklejkę definiującą w jednoznaczny sposób, kto nie może zostać klientem restauracji...

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 176, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 176

Tomcio • Piątek [30.03.2018, 01:19:54] • [IP: 31.2.2.**]

Kucharz w każdej knajpie prawdę Ci powie !

Gość • Sobota [24.03.2018, 10:11:54] • [IP: 178.235.179.**]

Jakiś PO-wiec nakleił aby miec okazje atakować PIS jak to się własnie czyni.Szkoda, że używają epitetow obrażających i poniżających.Tak wygląda dyskusja inteligentow z PO-PSL.Jak narod będzie chciał powrotu na kolanach do UE to zagłosuje na was i spokojnie poczekajmy.Zapewnicie zgodę też z żydami metodą STRUSIA. .Powodzenia!!

Gość • Piątek [23.03.2018, 15:18:25] • [IP: 94.254.237.**]

nakleił jakis pajac naklejke na kucharza z gipsu obok zamknietej restauracji a tu afera prawie jak AmberGold...

Gość • Piątek [23.03.2018, 13:41:28] • [IP: 178.238.251.***]

No proszę to teraz będzie podział restauracji na takie takie czy takie. To już tak jakby sie człowiekiem nie było. A jeśli ktoś nie uznaje żadnych z tych ''opcji'' które pod 29 lat nas rozgrywają, zarządzając kryzysem wg zasady dziel i rządź - to co, to już w żadnej restauracji nic nie zje?

Piotr Groniec • Piątek [23.03.2018, 13:22:28] • [IP: 46.112.40.***]

Chamstwem, prostactwem i głupotą stoi PiS. Nic dodać nic ująć !!

Gość • Piątek [23.03.2018, 10:08:04] • [IP: 89.64.40.***]

W Casablance byłem raz zadowolony z obsługi i pysznych ale drogich lodów (2011). Wakacje w Świnoujściu spędzam od ponad 50-ciu lat. Ale niestety coraz bardziej odczuwam swoje miejsce, że to powolutku za wysokie progi jak na moje nogi

Gość • Piątek [23.03.2018, 07:37:20] • [IP: 188.146.192.***]

Zaradny pies ma na imię Klemens nie daj się złapać jest nieufny

Gość • Piątek [23.03.2018, 06:48:41] • [IP: 37.47.164.**]

To są bardzo mądrzy ludzie którzy nienawidzą fanatyzmu i wszystkich fobii PIS-u i Kaczyńskiego i jeszcze zapomniałbym o Dyktaturze

Gość • Piątek [23.03.2018, 06:19:56] • [IP: 62.69.229.***]

Łahahahahahaha :) Bijcie się :P Normalnie rozlew krwi z powodu naklejki, którą przyczepił pewnie jakiś przechodzeń. Żałosna wojna Polsko-Polska...

Gość • Piątek [23.03.2018, 00:32:44] • [IP: 188.146.229.**]

Miasto Casablanca to miasto w Afryce i gdyby dalej rządziło PO to byśmy tutaj mieli Afrykę i Afrykanów.

Kaczka dziwaczka • Czwartek [22.03.2018, 22:51:38] • [IP: 5.172.236.**]

Przecież to chodzi o Kaczyzm Donaltyzm.

WszystkieKaczkiUpiec • Czwartek [22.03.2018, 22:25:36] • [IP: 176.221.123.**]

Umiecie czytać ze zrozumieniem bezmózgie pisiory? Restauracja jest nieczynna od pół roku! Została zlikwidowana i ktoś sobie to nakleił.

Gość • Czwartek [22.03.2018, 22:21:43] • [IP: 31.0.80.***]

Gratuluję zbiegu okoliczności lub dobrego marketingu, mnie zachęca aż za bardzo. Nigdy nie byłam a teraz czekam z rodziną na otwarcie:)

Gość • Czwartek [22.03.2018, 22:00:41] • [IP: 94.254.234.**]

Ja i moja rodzina będziemy omijać tą budę łukiem

Gość • Czwartek [22.03.2018, 21:57:55] • [IP: 94.254.234.**]

Jeszcze są w Ś-ciu jacyś nawiedzeni ludzie, którzy chcą na PO głosować? Przecież to wstyd się przyznawać, że się popiera tych donosicielio. N nie wspomnę. Dalej ich popierajcie to wam sprowadzą hordy emigrantów i będzecie musieli na nich harować do 70-tki

Gość • Czwartek [22.03.2018, 21:19:37] • [IP: 164.127.53.***]

20:42 - No to dlaczego zgłosiłeś sie z oburzeniem do mnie, bo ja skierowałem mój post do osoby piszącej " Katolicka Polska..." i tak dalej, na to odpowiedziałeś z irytacją że niesłusznie utożsamiam ciebie z autorem wpisu spod artykułu o pijanym kierowcy. No dobrze - niesłusznie - ale dlaczego osoba o innym IP rózniącym sie 1 cyfrą od tej serwującej tu ów" pobożny" post odpowiada mi, wyraźnie oburzając się na tamto odesłanie do innego artykułu ? A swoja drogą różnienie się IP w dwóch postach jest łatwo wytłumaczalne, np.tym, że jest cos takiego jak IP dynamiczny (bo ktoś ma internet na karcie, w modemie).

Gość • Czwartek [22.03.2018, 20:42:58] • [IP: 176.221.122.***]

Gość • Czwartek [22.03.2018, 14:25:14] • [IP: 164.127.53.***] ale ty jesteś głupi jeśli powaznie myslisz, ze oba komentarze są mojego autorstwa. to dowodzi tylko sklonnosci paranoidalnych pisiorze, jak rowniez fatalnej spostrzegawczosci - oba IP sie roznia jedną cyfrą. konczę dyskusję z tobą, ponieważ szkoda czasu na pisanie bezproduktywnych komenarzy. tak jak pisalem, zrobilem to w drodze wyjątku, rozbawiony fajnie wkomponowaną plakietką. żal tylko, że takie głąby jak ty mają prawo głosu... potem mamy właśnie kaczynskiego, macierewicza, ziobrę i innych oszołomów. nie jestem zwolennikiem zadnego ugrupowania politycznego, ale pisem i wyborcami o fanatycznych oraz paranoidalnych skłonnościach, tj. ludzmi twojego pokroju się po prostu brzydzę. przez takich zacofanych osobników rządzą nami idioci, którzy chcą wyjaśniać" zamach smoleński" czy rozliczać wszystkich dookoła zapominając o najważniejszym, tj. o planowaniu przyszłości. bez odbioru - ostatecznie. a ty się dziadu lepiej ocknij.

Gość • Czwartek [22.03.2018, 20:24:42] • [IP: 178.235.177.**]

Reustaracja jest pół roku nie czynna !! A pomyślał ktoś że może dla jak ktoś przyczepił nalepkę ?! Może nie mieć nic wspólnego z właścicielem tego lokalu. ..hmmm masakra jaki jad tutaj idzie

Gość • Czwartek [22.03.2018, 20:22:01] • [IP: 188.146.160.***]

POwcy się cieszą a to Kaczor Donald nie wejdzie hahahah

Gość • Czwartek [22.03.2018, 20:11:56] • [IP: 188.146.21.***]

Ucho Prezesa jest tak denne że obejrzałem tylko 4 pierwsze odcinki i nie mam zamiaru dalej bo po prostu jest nudny i przewidywalny. Dennością dorównuje totalnej opozycji.

Gość • Czwartek [22.03.2018, 19:21:59] • [IP: 94.254.232.**]

Mistrzuniu a Pis sprzedaje nas żydkom wiec spod deszczu pod rynne...

Gość • Czwartek [22.03.2018, 19:02:43] • [IP: 37.248.152.**]

poznać głupiego po czynach jego,

Gość • Czwartek [22.03.2018, 18:57:51] • [IP: 178.238.246.**]

Brawo!!, restaurator to jest prawdziwy Polak

Gość • Czwartek [22.03.2018, 18:52:55] • [IP: 176.221.123.***]

Słynny bezdomny, to nie żadna manipulacja Gosiu z 17.53 cały twój wywód jest przykładową Manipulacją !! Kliknij w google : dwa samochody ojca Rydzyka.

Gość • Czwartek [22.03.2018, 18:07:22] • [IP: 94.254.232.**]

W wyborach macie do wyboru zło albo ciut gorsze zło... kłóca sie a po za kamerami razem wóde pija... Widac to po aferze prywatyzacyjnej... nikt nikogo nie posadzi...

Oglądasz 1-25 z 176
■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■
■ Uwaga! Dziś w nocy wypełza na jezdnie najgorszy wróg kierowców -GOŁOLEDŹ! Służby meteorologiczne mają nie najlepsze wiadomości dla kierowców,którzy muszą w ciągu najbliższych godzin pokonywać trasy w kilku regionach Polski. Ostrzeżenie o oblodzeniu i gołoledzi wydano m.in. dla Zachodniopomorskiego ■ UWAGA MIESZKAŃCY - Na ulicy Malczewskiego zgubiono duży czarny portfel marki Wittchen z duża ilością pieniędzy z dokumentami w tym dziecka oraz kartami. Uczciwego znalazcę prosimy o kontakt Iwona na numer telefonu 600375023 ■ Decyzja zapadła trzeciego dnia „Festiwalu Piękna” w Krynicy Zdroju. O prestiżowy tytuł i koronę rywalizowało 28 dziewczyn, które znalazły się w finale dzięki eliminacjom regionalnym odbywającym się na terenie całego kraju. Miss Polski 2018 została Olga Buława ze Świnoujscia■ Prezent Mikołajkowy dla władz Świnoujścia. Rusza śledztwo w sprawie mostu. Roman Kuchciński otrzymał dziś rano informację listem poleconym, że Prokuratura Okręgowa w Szczecinie podjęła na nowo śledztwo w sprawie budowy Mostu w Świnoujściu. Śledztwo kilka lat temu umorzone w sprawie budowy MOSTU łączącego wyspę Wolin z Wyspą Karsibór zarejestrowano pod nową sygnaturą. Co to oznacza? Prokuratur będzie na nowo badał wszystkie wątki budowy mostu ■ Okres przedświąteczny już za moment. Placówka Poczty Polskiej przy ulicy Kołłątaja wydłuża godziny pracy! ■ Zaginęła Shila. W dniu 01.12.2018r. Około godziny 09:00 na ul. Wybrzeże Władysława IV. W okolicach netto zaginęła suczka rasy mieszaniec owczarka niemieckiego i hasky wabi się Shila. Ma 8 lat. Jest szczepiona, łagodna, przyjacielska i kocha dzieci. Dziękuję za pomoc. Nr tel. 609 307 924 ■ Radni podzieleni w sprawie projektu wystąpienia ze stowarzyszenia Związek Miast i Gmin Morskich ■ Radny Stanisław Bartkowiak, wybrany ponownie na przewodniczącego Komisji Rewizyjnej Rady Miasta oświadczył, ze rezygnuje z objęcia tej funkcji ■ OSTRZEŻENIE: Prognozuje się wystąpienie słabych opadów deszczu ze śniegiem przechodzących w opady marznącego deszczu powodujących gołoledź ■ Starsza kobieta szuka mężczyzny, który wykazał się odwagą i pomógł wyciągnąć pieska we wtorek, około 18.30 spod kół pociągu na stacji w Wysokiej Kamieńskiej. Wszystko wydarzyło się na trasie relacji Szczecin – Świnoujście. Mężczyzna proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 782 020 699 ■ Przewodniczącym Rady Miasta wybrana została Elżbieta Jabłońska. Za wyborem głosowało 12 radnych. Pierwszym wiceprzewodniczącym Rady Miasta w głosowaniu tajnym wybrany został Marek Niewiarowski. Jacek Jurkiewicz wybrany został wiceprzewodniczącym Ray Miasta. 12 radnych głosowało za jego kandydaturą, 7 zagłosowało przeciw, 2 wstrzymało się od głosu ■ 22 listopada o godz. 14.00 radny-senior Stanisław Bartkowiak otworzy obrady pierwszej, powyborczej sesji rady Miasta. najważniejszym zadaniem jakie staje przed radnymi na pierwszym posiedzeniu jest wybór nowego przewodniczącego Rady ■ Zobaczył policjantów i zaczął uciekać. 24-latka zatrzymał trzepak! Do zdarzenia doszło w czwartkowy wieczór. Policjanci patrolujący ulice Kościuszki zauważyli w pewnym momencie mężczyznę który swoim wyglądem przypominał osobę poszukiwaną. Gdy mężczyzna dostrzegł policjantów, zaczął uciekać. Nie spodziewał się jednak, że zostanie obezwładniony przez trzepak który stanął na jego drodze. Jak się okazało, bliskie spotkanie z trzepakiem zakończyło się dla 24-latka skręceniem prawej stopy. O szczegóły odnośnie zdarzenia poprosiliśmy Oficera Prasowego KMP w Świnoujściu ■ Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości ■ Ruszyły przygotowania do 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świnoujściu. Harcerski Sztab zaprasza wszystkich chętnych do rejestracji wolontariuszy WOŚP, która odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Piłsudskiego 15, w terminach - 14-16.11.2018 r. (środa-piątek), w godz. 17.00-18.45 - 17.11.2018 r. (sobota), w godz. 10.00-12.00 ■