POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [21.03.2018, 21:45:36] • Świnoujście

Restauracja nie dla każdego?

Restauracja nie dla każdego?

fot. Czytelnik

Dawna restauracja Casablanca, położona przy nowej promenadzie, znana jest chyba każdemu. Jedni kojarzą ją przede wszystkim z wykwintnym menu i miłą atmosferą, inni z charakterystycznym kucharzem, który został porwany. W 2012 roku na łamach naszego portalu właściciele restauracji poszukiwali skradzionej figury ogromnego kucharza Andrzeja. Obecnie nowy kucharz strzegł wejścia i zapraszał gości do lokalu. Jednak nie wszyscy mogą spróbować serwowanych specjałów.

Jak dowiedzieliśmy się dzisiaj restauracja od pół roku jest zamknięta.

Zdjęcie kucharza przesłał do redakcji Czytelnik będący sympatykiem PiS-u, który zastanawia się:

- Czy to jest pokaz chamstwa, czy głupoty?- chodzi o naklejkę definiującą w jednoznaczny sposób, kto nie może zostać klientem restauracji...

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 176, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 176

Tomcio • Piątek [30.03.2018, 01:19:54] • [IP: 31.2.2.**]

Kucharz w każdej knajpie prawdę Ci powie !

Gość • Sobota [24.03.2018, 10:11:54] • [IP: 178.235.179.**]

Jakiś PO-wiec nakleił aby miec okazje atakować PIS jak to się własnie czyni.Szkoda, że używają epitetow obrażających i poniżających.Tak wygląda dyskusja inteligentow z PO-PSL.Jak narod będzie chciał powrotu na kolanach do UE to zagłosuje na was i spokojnie poczekajmy.Zapewnicie zgodę też z żydami metodą STRUSIA. .Powodzenia!!

Gość • Piątek [23.03.2018, 15:18:25] • [IP: 94.254.237.**]

nakleił jakis pajac naklejke na kucharza z gipsu obok zamknietej restauracji a tu afera prawie jak AmberGold...

Gość • Piątek [23.03.2018, 13:41:28] • [IP: 178.238.251.***]

No proszę to teraz będzie podział restauracji na takie takie czy takie. To już tak jakby sie człowiekiem nie było. A jeśli ktoś nie uznaje żadnych z tych ''opcji'' które pod 29 lat nas rozgrywają, zarządzając kryzysem wg zasady dziel i rządź - to co, to już w żadnej restauracji nic nie zje?

Piotr Groniec • Piątek [23.03.2018, 13:22:28] • [IP: 46.112.40.***]

Chamstwem, prostactwem i głupotą stoi PiS. Nic dodać nic ująć !!

Gość • Piątek [23.03.2018, 10:08:04] • [IP: 89.64.40.***]

W Casablance byłem raz zadowolony z obsługi i pysznych ale drogich lodów (2011). Wakacje w Świnoujściu spędzam od ponad 50-ciu lat. Ale niestety coraz bardziej odczuwam swoje miejsce, że to powolutku za wysokie progi jak na moje nogi

Gość • Piątek [23.03.2018, 07:37:20] • [IP: 188.146.192.***]

Zaradny pies ma na imię Klemens nie daj się złapać jest nieufny

Gość • Piątek [23.03.2018, 06:48:41] • [IP: 37.47.164.**]

To są bardzo mądrzy ludzie którzy nienawidzą fanatyzmu i wszystkich fobii PIS-u i Kaczyńskiego i jeszcze zapomniałbym o Dyktaturze

Gość • Piątek [23.03.2018, 06:19:56] • [IP: 62.69.229.***]

Łahahahahahaha :) Bijcie się :P Normalnie rozlew krwi z powodu naklejki, którą przyczepił pewnie jakiś przechodzeń. Żałosna wojna Polsko-Polska...

Gość • Piątek [23.03.2018, 00:32:44] • [IP: 188.146.229.**]

Miasto Casablanca to miasto w Afryce i gdyby dalej rządziło PO to byśmy tutaj mieli Afrykę i Afrykanów.

Kaczka dziwaczka • Czwartek [22.03.2018, 22:51:38] • [IP: 5.172.236.**]

Przecież to chodzi o Kaczyzm Donaltyzm.

WszystkieKaczkiUpiec • Czwartek [22.03.2018, 22:25:36] • [IP: 176.221.123.**]

Umiecie czytać ze zrozumieniem bezmózgie pisiory? Restauracja jest nieczynna od pół roku! Została zlikwidowana i ktoś sobie to nakleił.

Gość • Czwartek [22.03.2018, 22:21:43] • [IP: 31.0.80.***]

Gratuluję zbiegu okoliczności lub dobrego marketingu, mnie zachęca aż za bardzo. Nigdy nie byłam a teraz czekam z rodziną na otwarcie:)

Gość • Czwartek [22.03.2018, 22:00:41] • [IP: 94.254.234.**]

Ja i moja rodzina będziemy omijać tą budę łukiem

Gość • Czwartek [22.03.2018, 21:57:55] • [IP: 94.254.234.**]

Jeszcze są w Ś-ciu jacyś nawiedzeni ludzie, którzy chcą na PO głosować? Przecież to wstyd się przyznawać, że się popiera tych donosicielio. N nie wspomnę. Dalej ich popierajcie to wam sprowadzą hordy emigrantów i będzecie musieli na nich harować do 70-tki

Gość • Czwartek [22.03.2018, 21:19:37] • [IP: 164.127.53.***]

20:42 - No to dlaczego zgłosiłeś sie z oburzeniem do mnie, bo ja skierowałem mój post do osoby piszącej " Katolicka Polska..." i tak dalej, na to odpowiedziałeś z irytacją że niesłusznie utożsamiam ciebie z autorem wpisu spod artykułu o pijanym kierowcy. No dobrze - niesłusznie - ale dlaczego osoba o innym IP rózniącym sie 1 cyfrą od tej serwującej tu ów" pobożny" post odpowiada mi, wyraźnie oburzając się na tamto odesłanie do innego artykułu ? A swoja drogą różnienie się IP w dwóch postach jest łatwo wytłumaczalne, np.tym, że jest cos takiego jak IP dynamiczny (bo ktoś ma internet na karcie, w modemie).

Gość • Czwartek [22.03.2018, 20:42:58] • [IP: 176.221.122.***]

Gość • Czwartek [22.03.2018, 14:25:14] • [IP: 164.127.53.***] ale ty jesteś głupi jeśli powaznie myslisz, ze oba komentarze są mojego autorstwa. to dowodzi tylko sklonnosci paranoidalnych pisiorze, jak rowniez fatalnej spostrzegawczosci - oba IP sie roznia jedną cyfrą. konczę dyskusję z tobą, ponieważ szkoda czasu na pisanie bezproduktywnych komenarzy. tak jak pisalem, zrobilem to w drodze wyjątku, rozbawiony fajnie wkomponowaną plakietką. żal tylko, że takie głąby jak ty mają prawo głosu... potem mamy właśnie kaczynskiego, macierewicza, ziobrę i innych oszołomów. nie jestem zwolennikiem zadnego ugrupowania politycznego, ale pisem i wyborcami o fanatycznych oraz paranoidalnych skłonnościach, tj. ludzmi twojego pokroju się po prostu brzydzę. przez takich zacofanych osobników rządzą nami idioci, którzy chcą wyjaśniać" zamach smoleński" czy rozliczać wszystkich dookoła zapominając o najważniejszym, tj. o planowaniu przyszłości. bez odbioru - ostatecznie. a ty się dziadu lepiej ocknij.

Gość • Czwartek [22.03.2018, 20:24:42] • [IP: 178.235.177.**]

Reustaracja jest pół roku nie czynna !! A pomyślał ktoś że może dla jak ktoś przyczepił nalepkę ?! Może nie mieć nic wspólnego z właścicielem tego lokalu. ..hmmm masakra jaki jad tutaj idzie

Gość • Czwartek [22.03.2018, 20:22:01] • [IP: 188.146.160.***]

POwcy się cieszą a to Kaczor Donald nie wejdzie hahahah

Gość • Czwartek [22.03.2018, 20:11:56] • [IP: 188.146.21.***]

Ucho Prezesa jest tak denne że obejrzałem tylko 4 pierwsze odcinki i nie mam zamiaru dalej bo po prostu jest nudny i przewidywalny. Dennością dorównuje totalnej opozycji.

Gość • Czwartek [22.03.2018, 19:21:59] • [IP: 94.254.232.**]

Mistrzuniu a Pis sprzedaje nas żydkom wiec spod deszczu pod rynne...

Gość • Czwartek [22.03.2018, 19:02:43] • [IP: 37.248.152.**]

poznać głupiego po czynach jego,

Gość • Czwartek [22.03.2018, 18:57:51] • [IP: 178.238.246.**]

Brawo!!, restaurator to jest prawdziwy Polak

Gość • Czwartek [22.03.2018, 18:52:55] • [IP: 176.221.123.***]

Słynny bezdomny, to nie żadna manipulacja Gosiu z 17.53 cały twój wywód jest przykładową Manipulacją !! Kliknij w google : dwa samochody ojca Rydzyka.

Gość • Czwartek [22.03.2018, 18:07:22] • [IP: 94.254.232.**]

W wyborach macie do wyboru zło albo ciut gorsze zło... kłóca sie a po za kamerami razem wóde pija... Widac to po aferze prywatyzacyjnej... nikt nikogo nie posadzi...

Oglądasz 1-25 z 176
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego oraz Żegluga Świnoujska serdecznie zapraszają Mieszkańców i Gości naszego miasta na tradycyjny kiermasz książek używanych pn. „PROMUJEMY KSIĄŻKĘ NA PROMIE”. Tegoroczna wiosenna akcja kiermaszowa, organizowana dla uczczenia obchodów Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich, zostanie przeprowadzona w dniu 23 kwietnia w godz. 11:00 – 18:00, na jednym z regularnie kursujących promów typu „BIELIK”. Każda osoba odwiedzająca pływający kiermasz może nabyć jeden wolumin wybranej książki za symboliczną złotówkę ■
■ Ciemności na Platanie - pytamy Rzecznika Prezydenta, czy tamtejszym mieszkańcom rozbłyśnie uliczne światło? ■ SABAT czyli Spotkanie Artystów Bezkonfliktowych aczkolwiek Twórczych to tytuł pleneru artystów z całej Polski i poplenerowej wystawy, którą można oglądać od 14.04 w galerii ART MDK ■ Od dnia 13 kwietnia do 12 października 2018 roku, w związku z prowadzonymi pracami związanymi z przebudową, wyłączona z ruchu zostaje ul. Łęgowa na odcinku 1065 m. Wykonawca przez cały okres prac zapewni dojazd ulicą do posesji dla mieszkańców, a także przejazd dla innych użytkowników drogi ■ Mieszkańcy alarmują o dramatycznej sytuacji w Karsiborzu! Do redakcji trafił anonimowy email ze zdjęciami wygłodzonych koni. Zaniedbane zwierzęta znajdują się przy ulicy Warzywnej w dzielnicy Karsibór. Mieszkańcy alarmują o dramatycznej sytuacji ■ Uwaga! W związku z prowadzonymi pracami modernizacyjnymi, w dniu 12 kwietnia br., w godzinach od 8.00 do 15.00 nastąpi przerwa w dostawie wody na ulicy Markiewicza, na odcinku pomiędzy ulicami Kaszubską i Wielkopolską oraz w budynku nr 23 b,c przy ulicy Gdyńskiej ■ Jak poinformował Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki we wtorek 10 kwietnia o godzinie 8.41, w celu upamiętnienia katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem, na terenie całego województwa na minutę uruchomione zostaną syreny alarmowe ■ Rada Miasta przyjęła kompromisowe stanowisko w sprawie sprawie przebiegu drogi S3 przez Świnoujście. Zgodnie z propozycją rady droga ekspresowa na terenie miasta ma częściowo przebiegać po nasypie, a częściowo-po estakadzie ■ W sobotę, tuż po godzinie 20.00 przed jeden z bloków przy ulicy Matejki zajechała policja, tuż za nią karetka pogotowia. Przyczyną była kłótnia i bójka w jednym z mieszkań. Prawdopodobnie jeden z uczestników awantury miał nóż... W wieżowcu przy Matejki 12 doszło do bójki pomiędzy dwoma członkami rodziny. Któryś z nich najprawdopodobniej użył noża. Mężczyzna został poszkodowany. Na miejsce przyjechali policjanci oraz ratownicy medyczni ■ Nowe oświetlenie Muzeum, czy równie drogie jak brzydkie? ■ W piątek w późnych godzinach wieczornych kilka patroli policyjnych poszukiwało na terenie miasta dwóch nastolatek, których życie i zdrowie mogło być zagrożone ze względu na wypitą dużą ilość alkoholu. Nietrzeźwa 13-latka i jej 14-letnia koleżanka zostały odnalezione w Parku Zdrojowym. Dziewczyny miały problemy z utrzymaniem równowagi, u jednej z nich stwierdzono po badaniu zawartość ponad 1,5 promila alkoholu. Jedna z nich trzeźwiała w szpitalu ■ Świnoujscy policjanci jeszcze raz zwracają się do mieszkańców Świnoujścia oraz turystów z prośbą o pomoc w poszukiwaniach 27-letniej Olgi Ujazda. Ktokolwiek widział zaginioną bądź ktokolwiek wie, gdzie może ona przebywać, proszony jest o pilny kontakt ■ Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o informuję, że z powodu awarii sieci wodociągowej (pęknięcie rury) na ul.Toruńskiej nastąpi przerwa w dostawie wody od ul.Szkolnej do ul. Gdyńskiej. Planowany czas usunięcia awarii godz.15.00 ■ Podwójne miejsce w przedszkolu? W Świnoujściu czteroletnie dziecko przyprowadzane jest do dwóch różnych przedszkoli ■ Zmiana terminu koncertu NIE-poważnego Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia uprzejmie informuje, że nastąpiła zmiana terminu koncertu NIE-poważnego, organizowanego przy współudziale MDK w Świnoujściu. Koncert został przeniesiony na nowy termin 25 kwietnia 2018 roku, godz. 17.00 ■ Kończąca się kadencja to zwykle czas podsumowań, refleksji, satysfakcji. Dlatego nasz dziennikarz zapytał radnego Jacka Jurkiewicza o jego mijająca kadencję w radzie miasta - prosił o przedstawienie sukcesów najistotniejszych dla radnych, o to, czego udało się dokonać oraz jakie sprawy lub problemy były najtrudniejsze. Redakcja była także ciekawa opinii dotyczącej 15. lat urzędowania prezydenta Janusza Żmurkiewicza ■ Już wkrótce może się okazać, że urodzenie dziecka będzie można zgłosić przez internet. Dzięki temu udogodnieniu rodzice nie będą musieli fatygować się z pójściem do Urzędu Stanu Cywilnego ■ Groźny wypadek podczas pracy - mężczyzna został przygnieciony przez śmieciarkę. Do bardzo groźnego wypadku doszło w sobotę rano w dzielnicy nadmorskiej. Mężczyznę przygniótł samochód Remondisu. Poszkodowany został zabrany śmigłowcem LPR ■ Poseł Kornel Morawiecki ponownie składa interpelację w sprawie nieprawidłowości w Świnoujściu ■ Rada Miasta powołała komisję statutową , która zajmie się dostosowaniem statutu miasta do obecnie obowiązującego w Polsce prawa ■ Po długiej i burzliwej momentami dyskusji Rada Miasta uchwaliła Wieloletnią Prognozę Finansową Gminy Miasto Świnoujście na lata 2018-2028. W prognozie znalazły się m.in. środki na budowę promenady zdrowia, remont starej promenady i remont ul. Wojska Polskiego ■ Rada Miasta w Świnoujściu jednomyślnie postanowiła zlecić Komisji rewizyjnej skontrolowanie prawidłowości przygotowania i realizacji wycinki drzew i krzewów pod inwestycję "Kurort nadmorski Świnoujście - nowa wizja przestrzeni publicznej - Budowa promenady zdrowia" ■ Joanna Agatowska poprosiła o wykaz inwestycji na terenie Świnoujścia realizowanych w Świnoujściu w latach 2012 - 2017 których realizacja wiązała się z koniecznością rekompensowania miejsc parkingowych. Radna poprosiła o podanie ilości i lokalizacji takich miejsc ■ SLD o promenadzie Zdrowia: 47 mln złotych za inwestycję, która początkowo była szacowana na 24 mln złotych! Zobacz film! ■ Zamordowany we własnym mieszkaniu - sprawca podciął mu gardło. We wtorek po godzinie 16:00 policjanci weszli do jednego z mieszkań bloku przy ulicy Grunwaldzkiej 23 d. Po chwili przyjechał lekarz i ratownicy medyczni. W mieszkaniu zostały znalezione zwłoki - to starszy mężczyzna z podciętym gardłem. Zgon prawdopodobnie nastąpił już jakiś czas temu. Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna jest ofiarą morderstwa. Na miejsce przyjechał prokurator oraz policja dochodzeniowa, którzy badają miejsce zbrodni ■ Już po raz trzeci miasto będzie kierowało zapytanie ofertowe w sprawie remontu sali w której odbywają się sesje Rady Miasta. Jak już wcześniej informowaliśmy, nie ma chętnych wykonawców, którzy podjęliby się tego zadania. Kiedy zatem remont ruszy? Tego na tę chwilę nie wiadomo ■ Uwaga na fałszywych policjantów! O próbie oszustwa metodą "na policjanta" zostali powiadomieni dziś świnoujscy stróże prawa. Ofiarą miała paść seniorka, która na szczęście nie dała się zwieść oszustom ■ U nas też oddają nienależnie pobrane 500 plus. Od 2017 roku do teraz było ponad 30 takich decyzji! ■ Funkcjonariusze zatrzymali kompletnie pijanego kierowcę, który posiadał ponad 3 promile w organizmie. 33-letni mężczyzna był wcześniej karany i posiadał dwa zakazy kierowania pojazdami. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara więzienia do 3 lat ■ Skok na kasę! Zamaskowany mężczyzna z bronią w ręku napadł na sklep. Chwile grozy przeżyła ekspedientka sklepu, która stanęła twarzą w twarz z zamaskowanym napastnikiem. Zaraz po wejściu do sklepu, mężczyzna grożąc nożem zażądał pieniędzy! Doszło do szarpaniny, napastnik złapał kobietę za gardło. W niedzielę około godziny 17:30 do jednego ze sklepów z artykułami monopolowo-tytoniowymi przy Placu Słowiańskim wszedł mężczyzna. Twarz miał zamaskowaną chustą ■ Znaleziono telefon Samsung s8+ do odbioru na komendzie policji w Swinoujsciu ■ Od dnia 19 marca do 31 maja 2018 r. wyłączony z ruchu zostaje odcinek ulicy Zalewowej od skrzyżowania ulicy Sąsiedzkiej do skrzyżowania ulicy Zalewowej z ul. Szmaragdową. Objazd odcinka nastąpi ulicą Szmaragdową. W związku z tym wyłączeniu ulegną przystanki o nazwie Zalewowa/Sąsiedzka dla linii nr 10 w obu kierunkach. Najbliższe przystanki: Sąsiedzka/Szkoła lub Zalewowa/Szmaragdowa ■ Komenda Miejska Policji w Świnoujściu odwołuje poszukiwania za zaginionym Grzegorzem Pawłowskim ■