POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [21.03.2018, 21:25:41] • Świnoujście

Tragiczny finał alkoholowej libacji. Kobieta dźgnęła mężczyznę nożem w klatkę piersiową! Zobacz film!

Tragiczny finał alkoholowej libacji. Kobieta dźgnęła mężczyznę nożem w klatkę piersiową! Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Do tego do czego może doprowadzić nadmierne spożycie alkoholu przekonał się około 60 - letni mężczyzna, który w trakcie awantury domowej został ugodzony 20 centymetrowym nożem. Cios w klatkę piersiową poszkodowanemu zadała kobieta.



Do tego dramatycznego zajścia doszło w środę, tuż przed godziną 18:00. Wtedy przed blokiem przy ulicy Jana z Kolna pojawia się policja na sygnale, następnie pogotowie ratunkowe i 2 zastępy straży pożarnej. Szybko okazuje się, że poszkodowany mężczyzna potrzebuje natychmiastowej pomocy medycznej. Na szczęście, w momencie przybycia służb na miejsce jest przytomny. Ratownicy medyczni udzielają poszkodowanemu pomocy, a następnie dzięki strażakom zostaje on zniesiony do karetki.

Tragiczny finał alkoholowej libacji. Kobieta dźgnęła mężczyznę nożem w klatkę piersiową! Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Jak udało nam się ustalić, starszy mężczyzna został przetransportowany do świnoujskiego szpitala. Tam także niezbędna okazała się pomoc strażaków, którzy pomogli w przenoszeniu z ambulansu znajdującego się na wózku mężczyznę.

Policja zatrzymała już podejrzaną o brutalny atak kobietę.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 49, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 49

Gość • Niedziela [25.03.2018, 21:55:10] • [IP: 94.254.229.*]

Tam on ciągle wyrzucal butelki po wodce i piwie ! To stare dziadzisko zoldackie sfrustrowane, a nie żaden najemca! Mieszkam tam i nieraz robił libacje dziad alkoholik.. ..Tfu !!

Majka • Niedziela [25.03.2018, 00:12:31] • [IP: 89.71.176.*]

A myślałam, że taka patologia to tylko na Warszowie albo w Wolinie.

Gość • Piątek [23.03.2018, 14:20:33] • [IP: 82.141.234.***]

Komentarze tak tragiczne ze az glowa boli. Wierzycie slepo we wszystko co jest napisane na tym portalu. Moze on nie byl pijany tylko ona? Moze byl to wypadek a ktokolwiek napisal ten post nie mial rzetelnych informacji? Zastanowcie sie zanim zaczniecie oczerniac ludzi tylko dlatego ze lubicie toi robic. Dla scislosci w tym bloku mieszka w tej chwili wiecej nowych najemcow niz bylych wojskowych.

Gość • Piątek [23.03.2018, 12:54:59] • [IP: 37.47.191.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Czwartek [22.03.2018, 22:40:29] • [IP: 93.94.187.***]

[IP: 176.221.114.**] W Polsce mieszkamy socjalnie leżymy i na poprawę się nie zanosi ludzie są na siebie nieraz skazani mieszkać pod jednym dachem, nie bronię pijusa bo wiem że potrafią doprowadzić do szewskiej pasji ale chwytając za nóż, dzgając na oślep i patrząc zimnym obojętnym wzrokiem jak się wykrwawia i opada z sił moim skromnym zdaniem wyprowadzka od typa albo skierowanie na przymusowe leczenie delikwenta po kilku interwencjach policji jest lepszym rozwiązaniem.No chyba że chleją razem to Wesołych Świąt tylko życzyć.

Gość • Czwartek [22.03.2018, 20:57:36] • [IP: 178.235.182.**]

musiał ostro wku...ć ;)

Gość • Czwartek [22.03.2018, 15:40:02] • [IP: 176.221.114.**]

Do [IP: 37.47.138.***] Tak może pijak doprowadzić kobietę do resztek wytrzymałości psychicznej. Więc nie mówi że jest 10 innych wyjść z kimś kto pije, jest jedno wyjście albo idzie się leczyć, albo fora ze dwora - bo tak się kończą właśnie awantury po pijaku, że któreś łapie za narzędzia które przemawiają zbyt póżno do rozumu.

Gość • Czwartek [22.03.2018, 12:43:26] • [IP: 178.238.252.**]

Nie był by piany i na pewno nie podniósł by łapy na tą PANIĄ TO NIE DOSTAŁ NOŻEM. I TYLE...

Gość • Czwartek [22.03.2018, 11:57:07] • [IP: 62.69.203.**]

CZY TO NIE PRZESADA 10- CIU CHŁOPA DWÓCH NIESIE RESZTA TO ASYSTA POLICJA ROZUMIE, KARETKA TAK ALE DWA ZASTĘPY STRAŻY TO WIELAKA PRZESADA.CZY DLATEGO BO BYŁY WOJSKOWY? NIC DZIWNEGO BO BRAK ZAJĘĆ DLA STRAŻAKÓW?

Gość • Czwartek [22.03.2018, 11:38:34] • [IP: 92.42.115.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Czwartek [22.03.2018, 11:36:51] • [IP: 92.42.115.***]

Nic nie dzieje się bez przyczyny ---Też muszę sobie kupić --nie chce ale muszę! najlepiej trybownik!!

Gość • Czwartek [22.03.2018, 11:06:58] • [IP: 94.254.143.**]

Straż Pożarna zabezpieczła gościa, by nie spalił się ze wstydu.

Gość • Czwartek [22.03.2018, 10:34:54] • [IP: 178.238.252.**]

Łatwo oceniać, nie znając prawdy!To, ze kobieta chwyciła za nóż, nie znaczy, że jest tą" gorszą"...

Jajec • Czwartek [22.03.2018, 10:21:45] • [IP: 94.254.143.**]

Przecież na trepowie to norma.

Gość • Czwartek [22.03.2018, 10:10:47] • [IP: 31.0.42.***]

Jeśli to był tzw. emerytowany trep to się kobiecie nie dziwię.

Gość • Czwartek [22.03.2018, 09:48:01] • [IP: 31.0.46.***]

M* czy to ty?

Gość • Czwartek [22.03.2018, 09:43:35] • [IP: 94.254.228.***]

A po co tam straż pożarna, przesada lekka

Gość • Czwartek [22.03.2018, 09:37:01] • [IP: 94.254.228.**]

Czy będzie odpowiadać z wolnej stopy jak ostatnia nozowniczka? Facet by był w areszcie za mniejsze sprawy

Gość • Czwartek [22.03.2018, 09:34:48] • [IP: 178.235.176.**]

Tylko wariaty leca na drugiego czlowieka z nozem.

Gość • Czwartek [22.03.2018, 09:22:52] • [IP: 80.245.178.*]

Tam 24 godziny wcześniej była policja i nic nie zrobili

Gość • Czwartek [22.03.2018, 08:42:24] • [IP: 188.146.133.**]

To w ramach czarnego protestu ?

Gość • Czwartek [22.03.2018, 08:40:16] • [IP: 91.66.55.***]

Strażacy nie spieszą się by pomóc mężczyźnie w stanie zagrożenia życia, bo nie biegną. W sumie pogotowie ratunkowe było zbędne, straż pożarna poradziłaby sobie sama, ten kawałek by go bez problemu zanieśli na desce na chirurgię.

Gość • Czwartek [22.03.2018, 08:28:59] • [IP: 80.245.178.***]

Patologia wojskowych, zabrali im emerytury - został samogon i nieszczęście gotowe

Gość • Czwartek [22.03.2018, 07:55:09] • [IP: 37.47.138.***]

nie ma wytłumaczenia dla baby wariatki jest co najmniej 10 innych opcji żeby uspokoić oponenta a sięganie po nóż to już zezwierzęcenie rodem z lasu i nie panowanie nad sobą mam nadzieję że sąd ją ujarzmi i wróci do społeczeństwa z innym nastawieniem.Za tym nożem idzie dramat wielu jej pokrewnych.

TREPOWO... • Czwartek [22.03.2018, 07:54:38] • [IP: 94.254.225.**]

TREPOWO...

Oglądasz 1-25 z 49
■ X edycja Biegu Pawła Dodka (tragicznie zmarłego maratończyka i dziennikarza sportowego ), przekształcona została w Memoriał Pawła Dodka. Dokładnie w dziesiątą rocznicę jego śmierci (25.09.2008 ), a więc we wtorek 25.09.2018 przeprowadzona zostanie I edycja memoriału. Zapisy od 16.00, start o 17.00 na stadionie miejskim. Odbędzie się Test Coopera (wg.tabeli ocena wydolności organizmu -- jaki dystans pokona zawodnik w ciągu 12 minut biegu, z uwzględnieniem wieku i płci). Uczestnicy otrzymają unikatowe medale z oryginalnym, własnoręcznym podpisem Pawła (ufundowane przez żonę Ulę i córkę Agnieszkę). Ci, którzy uzyskają według tabeli maksymalne osiągi, będą mogli wziąć udział w biegu na 10km—tu dla pierwszych pań i panów okazałe trofea ufundowane przez prezesa KBJogging Andrzeja Mrozka . Ponadto wśród wszystkich biegaczy rozlosowane zostaną nagrody rzeczowe. Klub Biegacza Jogging zaprasza zawodników i kibiców na I Memoriał Pawła Dodka ■
■ W rejonach północnych od rana będzie rozwijać się konwekcja burzowa z silnymi / bardzo silnymi porywami wiatru do 70-90 km/h, lokalnie 95 km/h. ■ W poniedziałek 17 września, na terenie Szkoły Podstawowej nr 6 doszło do bardzo groźnego zdarzenia, które rzuca cień na bezpieczeństwo naszych dzieci podczas pobytu w szkole. Do budynku szkoły przy ulicy Kościuszki weszli dwaj uzbrojeni w kastety uczniowie i pobili uczniów. Poszkodowani chłopcy zostali przewiezieni do szpitala w Szczecinie ■ Niemiecki rynek w ogniu! Z szalejącym pożarem walczyło 6 zastępów straży pożarnej! Właściciele stali ze łzami w oczach. Po godzinie 02:00, dyspozytor Państwowej Straży Pożarnej odebrał zgłoszenie o palących się punktach handlowych przy ulicy Wojska Polskiego. Jak się okazało, kilkumetrowe płomienie trawiły dobytek właścicieli i zaczęły obejmować drzewa oraz pobliskie zabudowania. Do walki z ogniem skierowani zostali strażacy ze Świnoujścia, jednak szybko okazało się, że ogień pod wpływem wiatru wymyka się spod kontroli i potrzebne będzie wsparcie ■ W biały dzień niemal w centrum miasta został pobity człowiek ■ Alarmujące wieści o zatrutych parówkach znów wstrząsnęły posiadaczami psów. Dwa miesiące temu wszyscy szukali truciciela, który rozrzucał śmiercionośną żywność w parku przy Chopina. Teraz parówki nafaszerowane trutką na szczury są rozrzucane na osiedlu Gdyńska. W tej sprawie piszą do nas przerażeni Czytelnicy, którzy boją się o swoje pieski ■ Świat polityki jest jak poker, do ostatniej rozgrywki nie można się zdradzić i trzeba zachować kamienną twarz, nawet gdy karta nie idzie po naszej myśli. Przekonał się o tym Mateusz Rojewski z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, który przyznał, że kandydatem Prawa i Sprawiedliwości w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście jest Janusz Żmurkiewicz. Teraz jego przełożeni zapowiadają, że wobec Pana Mateusza Rojewskiego zostaną wyciągnięte konsekwencje służbowe! Wszystko zaczęło się od pytania jednego z mieszkańców Świnoujścia, odnośnie kandydata PiS w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście, przesłanego w formularzu „Napisz do Ministra”. Odpowiedzi udzielił pracownik Biura Ministra – Mateusz Rojewski, który poinformował że kandydatem PiS jest obecny prezydent – Janusz Żmurkiewicz ■ Masowo oszukuje na portalu OLX i twierdzi że zarobił ponad 2 miliony. Kim jest Kacper ze Świnoujścia? Zobacz film! ■ Dar krwi jest darem życia - Czytelniczka dziękuje wszystkim, którzy pomogli jej mamie ■ Zderzenie rowerzystów może mieć naprawdę poważne skutki. Do takiego wypadku doszło w piątek na ścieżce rowerowej przy ulicy Matejki, gdzie 13-latek zajechał drogę innemu rowerzyście. Wskutek zderzenia chłopiec upadł na chodnik doznając urazu głowy na tyle poważnego, że został przetransportowany do jednego ze szpitali w Szczecinie. ■ Już dawno przywykliśmy do widoku dzików przechadzających się ulicami, czasem można spotkać wytwornego lisa lub nawet godnego borsuka. Ale lubieżny Łoś, to coś nowego. Ostrzegamy mieszkańców, w mieście grasuje ciekawski łoś, niedyskretnie podglądający mieszkańców przez okna. Chrońmy żony, matki i małe dzieci, prawdziwe zwierzę grasuje po mieście ■ Na jednej z działek znaleziono zwłoki dwóch osób. Oględziny miejsca trwały do późnych godzin nocnych. W sprawie prowadzone jest śledztwo. Wczoraj w godzinach popołudniowych za świetlicą Ogrody Granica znaleziono ciała dwóch osób. Zwłoki kobiety i mężczyzny były już w stanie rozkładu. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że denaci mieli ponad 60 lat. Ciało mężczyzny wisiało wewnątrz, kobiety leżało. Na miejscu zjawił się prokurator, policja, wezwano również strażaków, którzy pomagali w akcji po zmroku, doświetlając teren. Ciała zostały zabezpieczone do sekcji zwłok i zabrane ■