░ Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Szczecinie Inspektorat w Świnoujściu poszukuje kandydatów do pracy. Wymagane wykształcenie: średnie. Miejsce pracy: ZUS Inspektorat w Świnoujściu ul. Piastowska 63. Więcej informacji na stronie: www.zus.pl lub u Kierownika Inspektoratu pod nr telefonu 91-382-38-02 ░

POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [21.03.2018, 21:25:41] • Świnoujście

Tragiczny finał alkoholowej libacji. Kobieta dźgnęła mężczyznę nożem w klatkę piersiową! Zobacz film!

Tragiczny finał alkoholowej libacji. Kobieta dźgnęła mężczyznę nożem w klatkę piersiową! Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Do tego do czego może doprowadzić nadmierne spożycie alkoholu przekonał się około 60 - letni mężczyzna, który w trakcie awantury domowej został ugodzony 20 centymetrowym nożem. Cios w klatkę piersiową poszkodowanemu zadała kobieta.



Do tego dramatycznego zajścia doszło w środę, tuż przed godziną 18:00. Wtedy przed blokiem przy ulicy Jana z Kolna pojawia się policja na sygnale, następnie pogotowie ratunkowe i 2 zastępy straży pożarnej. Szybko okazuje się, że poszkodowany mężczyzna potrzebuje natychmiastowej pomocy medycznej. Na szczęście, w momencie przybycia służb na miejsce jest przytomny. Ratownicy medyczni udzielają poszkodowanemu pomocy, a następnie dzięki strażakom zostaje on zniesiony do karetki.

Tragiczny finał alkoholowej libacji. Kobieta dźgnęła mężczyznę nożem w klatkę piersiową! Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Jak udało nam się ustalić, starszy mężczyzna został przetransportowany do świnoujskiego szpitala. Tam także niezbędna okazała się pomoc strażaków, którzy pomogli w przenoszeniu z ambulansu znajdującego się na wózku mężczyznę.

Policja zatrzymała już podejrzaną o brutalny atak kobietę.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 49, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 49

Gość • Niedziela [25.03.2018, 21:55:10] • [IP: 94.254.229.*]

Tam on ciągle wyrzucal butelki po wodce i piwie ! To stare dziadzisko zoldackie sfrustrowane, a nie żaden najemca! Mieszkam tam i nieraz robił libacje dziad alkoholik.. ..Tfu !!

Majka • Niedziela [25.03.2018, 00:12:31] • [IP: 89.71.176.*]

A myślałam, że taka patologia to tylko na Warszowie albo w Wolinie.

Gość • Piątek [23.03.2018, 14:20:33] • [IP: 82.141.234.***]

Komentarze tak tragiczne ze az glowa boli. Wierzycie slepo we wszystko co jest napisane na tym portalu. Moze on nie byl pijany tylko ona? Moze byl to wypadek a ktokolwiek napisal ten post nie mial rzetelnych informacji? Zastanowcie sie zanim zaczniecie oczerniac ludzi tylko dlatego ze lubicie toi robic. Dla scislosci w tym bloku mieszka w tej chwili wiecej nowych najemcow niz bylych wojskowych.

Gość • Piątek [23.03.2018, 12:54:59] • [IP: 37.47.191.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Czwartek [22.03.2018, 22:40:29] • [IP: 93.94.187.***]

[IP: 176.221.114.**] W Polsce mieszkamy socjalnie leżymy i na poprawę się nie zanosi ludzie są na siebie nieraz skazani mieszkać pod jednym dachem, nie bronię pijusa bo wiem że potrafią doprowadzić do szewskiej pasji ale chwytając za nóż, dzgając na oślep i patrząc zimnym obojętnym wzrokiem jak się wykrwawia i opada z sił moim skromnym zdaniem wyprowadzka od typa albo skierowanie na przymusowe leczenie delikwenta po kilku interwencjach policji jest lepszym rozwiązaniem.No chyba że chleją razem to Wesołych Świąt tylko życzyć.

Gość • Czwartek [22.03.2018, 20:57:36] • [IP: 178.235.182.**]

musiał ostro wku...ć ;)

Gość • Czwartek [22.03.2018, 15:40:02] • [IP: 176.221.114.**]

Do [IP: 37.47.138.***] Tak może pijak doprowadzić kobietę do resztek wytrzymałości psychicznej. Więc nie mówi że jest 10 innych wyjść z kimś kto pije, jest jedno wyjście albo idzie się leczyć, albo fora ze dwora - bo tak się kończą właśnie awantury po pijaku, że któreś łapie za narzędzia które przemawiają zbyt póżno do rozumu.

Gość • Czwartek [22.03.2018, 12:43:26] • [IP: 178.238.252.**]

Nie był by piany i na pewno nie podniósł by łapy na tą PANIĄ TO NIE DOSTAŁ NOŻEM. I TYLE...

Gość • Czwartek [22.03.2018, 11:57:07] • [IP: 62.69.203.**]

CZY TO NIE PRZESADA 10- CIU CHŁOPA DWÓCH NIESIE RESZTA TO ASYSTA POLICJA ROZUMIE, KARETKA TAK ALE DWA ZASTĘPY STRAŻY TO WIELAKA PRZESADA.CZY DLATEGO BO BYŁY WOJSKOWY? NIC DZIWNEGO BO BRAK ZAJĘĆ DLA STRAŻAKÓW?

Gość • Czwartek [22.03.2018, 11:38:34] • [IP: 92.42.115.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Czwartek [22.03.2018, 11:36:51] • [IP: 92.42.115.***]

Nic nie dzieje się bez przyczyny ---Też muszę sobie kupić --nie chce ale muszę! najlepiej trybownik!!

Gość • Czwartek [22.03.2018, 11:06:58] • [IP: 94.254.143.**]

Straż Pożarna zabezpieczła gościa, by nie spalił się ze wstydu.

Gość • Czwartek [22.03.2018, 10:34:54] • [IP: 178.238.252.**]

Łatwo oceniać, nie znając prawdy!To, ze kobieta chwyciła za nóż, nie znaczy, że jest tą" gorszą"...

Jajec • Czwartek [22.03.2018, 10:21:45] • [IP: 94.254.143.**]

Przecież na trepowie to norma.

Gość • Czwartek [22.03.2018, 10:10:47] • [IP: 31.0.42.***]

Jeśli to był tzw. emerytowany trep to się kobiecie nie dziwię.

Gość • Czwartek [22.03.2018, 09:48:01] • [IP: 31.0.46.***]

M* czy to ty?

Gość • Czwartek [22.03.2018, 09:43:35] • [IP: 94.254.228.***]

A po co tam straż pożarna, przesada lekka

Gość • Czwartek [22.03.2018, 09:37:01] • [IP: 94.254.228.**]

Czy będzie odpowiadać z wolnej stopy jak ostatnia nozowniczka? Facet by był w areszcie za mniejsze sprawy

Gość • Czwartek [22.03.2018, 09:34:48] • [IP: 178.235.176.**]

Tylko wariaty leca na drugiego czlowieka z nozem.

Gość • Czwartek [22.03.2018, 09:22:52] • [IP: 80.245.178.*]

Tam 24 godziny wcześniej była policja i nic nie zrobili

Gość • Czwartek [22.03.2018, 08:42:24] • [IP: 188.146.133.**]

To w ramach czarnego protestu ?

Gość • Czwartek [22.03.2018, 08:40:16] • [IP: 91.66.55.***]

Strażacy nie spieszą się by pomóc mężczyźnie w stanie zagrożenia życia, bo nie biegną. W sumie pogotowie ratunkowe było zbędne, straż pożarna poradziłaby sobie sama, ten kawałek by go bez problemu zanieśli na desce na chirurgię.

Gość • Czwartek [22.03.2018, 08:28:59] • [IP: 80.245.178.***]

Patologia wojskowych, zabrali im emerytury - został samogon i nieszczęście gotowe

Gość • Czwartek [22.03.2018, 07:55:09] • [IP: 37.47.138.***]

nie ma wytłumaczenia dla baby wariatki jest co najmniej 10 innych opcji żeby uspokoić oponenta a sięganie po nóż to już zezwierzęcenie rodem z lasu i nie panowanie nad sobą mam nadzieję że sąd ją ujarzmi i wróci do społeczeństwa z innym nastawieniem.Za tym nożem idzie dramat wielu jej pokrewnych.

TREPOWO... • Czwartek [22.03.2018, 07:54:38] • [IP: 94.254.225.**]

TREPOWO...

Oglądasz 1-25 z 49
■ To miało być tylko legitymowanie, a skończyło się ujawnieniem przez policjantów narkotyków. Pod zarzutem posiadania i handlu zakazanych ustawą środków odurzających zatrzymany został 34-letni mężczyzna. Zgodnie z obowiązującą ustawą może mu grozić kara pozbawienia wolności do 10 lat ■ 19 marca, w godzinach wieczornych były przeprowadzane zajęcia taktyczne w lesie na terenie obiektu wojskowego Karsibór. Podczas zajęć stosowano środki pozoracji. Użyte zostały świece dymne, które generują dym nietoksyczny i nieszkodliwy, a ich użycie nie stanowi zagrożenia dla zdrowia. Ćwiczenia tego typu prowadzone są cyklicznie, kilka razy w ciągu roku. Wzięło w nich udział ponad dwudziestu żołnierzy. Żaden z nich nie zgłaszał po zajęciach problemów ani dolegliwości - tłumaczy kmdr ppor. Grzegorz Lewandowski Rzecznik Prasowy 8. Flotylla Obrony Wybrzeża ■ Prom Karsibór uciekł z przeprawy! Nad wodą unosił się trujący opar! Zobacz film! ■ Niemiecki wymiar sprawiedliwości łaskawy dla sprawców napadu na taksówkarza ze Świnoujścia? ■ Córki odebrały testament matki zapisany na kartkach romansu. Ta książką niczym list w butelce po latach, wędrówki po falach życia trafiła w końcu do adresata. Mówi się, że takie historie zdarzają się tylko w hollywoodzkich produkcjach, jednak jedna z nich zdarzyła się w Świnoujściu. Tuż po naszej publikacji, w której opisaliśmy wzruszający temat testamentu anonimowej kobiety, która na kartkach książki kieruje ostatnie słowa do sowich najbliższy ma swój ciąg dalszy ■ Wojciech Zyska o Wolińskim Parku Narodowym: Na tle Wyspy Wolin to przysłowiowa „kość w gardle”. Pozostawiam park w dobrej kondycji. Odchodzę z podniesioną głową, dziękując jednocześnie wszystkim za współpracę i pomoc na rzecz ochrony tego parku – pisze w pożegnalnym liście dr inż. Wojciech Zyska, odwołany właśnie dyrektor Wolińskiego Parku Narodowego ■ „Do trumny ubierzcie mnie na różowo”. Wzruszający list pacjentki zapisany na kartkach książki ■ To Świnoujście rozpętało aferę międzynarodową. Komisja Europejska uruchomiła wobec Polski procedurę naruszenia unijnego prawa. Uruchomiona wobec Polski procedura naruszenia unijnego prawa dotyczy konfliktu z 2017 roku, kiedy świnoujski strażnik miejski spektakularnie zatrzymał niemieckie autobusy UBB na granicy. Chodzi o dostęp do międzynarodowego rynku usług autokarowych i autobusowych. Rąbka tajemnicy uchyliła nam Komisja Europejska ■ Trwają prace nad uchwałą krajobrazową, zwaną też kodeksem reklamowym. Będzie to dokument porządkujący przestrzeń publiczną miasta. Wprowadzi zasady i warunki umieszczania reklam, urządzeń reklamowych oraz małej architektury i ogrodzeń na terenie całego Świnoujścia ■