POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [21.03.2018, 21:25:41] • Świnoujście

Tragiczny finał alkoholowej libacji. Kobieta dźgnęła mężczyznę nożem w klatkę piersiową! Zobacz film!

Tragiczny finał alkoholowej libacji. Kobieta dźgnęła mężczyznę nożem w klatkę piersiową! Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Do tego do czego może doprowadzić nadmierne spożycie alkoholu przekonał się około 60 - letni mężczyzna, który w trakcie awantury domowej został ugodzony 20 centymetrowym nożem. Cios w klatkę piersiową poszkodowanemu zadała kobieta.



Do tego dramatycznego zajścia doszło w środę, tuż przed godziną 18:00. Wtedy przed blokiem przy ulicy Jana z Kolna pojawia się policja na sygnale, następnie pogotowie ratunkowe i 2 zastępy straży pożarnej. Szybko okazuje się, że poszkodowany mężczyzna potrzebuje natychmiastowej pomocy medycznej. Na szczęście, w momencie przybycia służb na miejsce jest przytomny. Ratownicy medyczni udzielają poszkodowanemu pomocy, a następnie dzięki strażakom zostaje on zniesiony do karetki.

Tragiczny finał alkoholowej libacji. Kobieta dźgnęła mężczyznę nożem w klatkę piersiową! Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Jak udało nam się ustalić, starszy mężczyzna został przetransportowany do świnoujskiego szpitala. Tam także niezbędna okazała się pomoc strażaków, którzy pomogli w przenoszeniu z ambulansu znajdującego się na wózku mężczyznę.

Policja zatrzymała już podejrzaną o brutalny atak kobietę.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 49, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 49

Gość • Niedziela [25.03.2018, 21:55:10] • [IP: 94.254.229.*]

Tam on ciągle wyrzucal butelki po wodce i piwie ! To stare dziadzisko zoldackie sfrustrowane, a nie żaden najemca! Mieszkam tam i nieraz robił libacje dziad alkoholik.. ..Tfu !!

Majka • Niedziela [25.03.2018, 00:12:31] • [IP: 89.71.176.*]

A myślałam, że taka patologia to tylko na Warszowie albo w Wolinie.

Gość • Piątek [23.03.2018, 14:20:33] • [IP: 82.141.234.***]

Komentarze tak tragiczne ze az glowa boli. Wierzycie slepo we wszystko co jest napisane na tym portalu. Moze on nie byl pijany tylko ona? Moze byl to wypadek a ktokolwiek napisal ten post nie mial rzetelnych informacji? Zastanowcie sie zanim zaczniecie oczerniac ludzi tylko dlatego ze lubicie toi robic. Dla scislosci w tym bloku mieszka w tej chwili wiecej nowych najemcow niz bylych wojskowych.

Gość • Piątek [23.03.2018, 12:54:59] • [IP: 37.47.191.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Czwartek [22.03.2018, 22:40:29] • [IP: 93.94.187.***]

[IP: 176.221.114.**] W Polsce mieszkamy socjalnie leżymy i na poprawę się nie zanosi ludzie są na siebie nieraz skazani mieszkać pod jednym dachem, nie bronię pijusa bo wiem że potrafią doprowadzić do szewskiej pasji ale chwytając za nóż, dzgając na oślep i patrząc zimnym obojętnym wzrokiem jak się wykrwawia i opada z sił moim skromnym zdaniem wyprowadzka od typa albo skierowanie na przymusowe leczenie delikwenta po kilku interwencjach policji jest lepszym rozwiązaniem.No chyba że chleją razem to Wesołych Świąt tylko życzyć.

Gość • Czwartek [22.03.2018, 20:57:36] • [IP: 178.235.182.**]

musiał ostro wku...ć ;)

Gość • Czwartek [22.03.2018, 15:40:02] • [IP: 176.221.114.**]

Do [IP: 37.47.138.***] Tak może pijak doprowadzić kobietę do resztek wytrzymałości psychicznej. Więc nie mówi że jest 10 innych wyjść z kimś kto pije, jest jedno wyjście albo idzie się leczyć, albo fora ze dwora - bo tak się kończą właśnie awantury po pijaku, że któreś łapie za narzędzia które przemawiają zbyt póżno do rozumu.

Gość • Czwartek [22.03.2018, 12:43:26] • [IP: 178.238.252.**]

Nie był by piany i na pewno nie podniósł by łapy na tą PANIĄ TO NIE DOSTAŁ NOŻEM. I TYLE...

Gość • Czwartek [22.03.2018, 11:57:07] • [IP: 62.69.203.**]

CZY TO NIE PRZESADA 10- CIU CHŁOPA DWÓCH NIESIE RESZTA TO ASYSTA POLICJA ROZUMIE, KARETKA TAK ALE DWA ZASTĘPY STRAŻY TO WIELAKA PRZESADA.CZY DLATEGO BO BYŁY WOJSKOWY? NIC DZIWNEGO BO BRAK ZAJĘĆ DLA STRAŻAKÓW?

Gość • Czwartek [22.03.2018, 11:38:34] • [IP: 92.42.115.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Czwartek [22.03.2018, 11:36:51] • [IP: 92.42.115.***]

Nic nie dzieje się bez przyczyny ---Też muszę sobie kupić --nie chce ale muszę! najlepiej trybownik!!

Gość • Czwartek [22.03.2018, 11:06:58] • [IP: 94.254.143.**]

Straż Pożarna zabezpieczła gościa, by nie spalił się ze wstydu.

Gość • Czwartek [22.03.2018, 10:34:54] • [IP: 178.238.252.**]

Łatwo oceniać, nie znając prawdy!To, ze kobieta chwyciła za nóż, nie znaczy, że jest tą" gorszą"...

Jajec • Czwartek [22.03.2018, 10:21:45] • [IP: 94.254.143.**]

Przecież na trepowie to norma.

Gość • Czwartek [22.03.2018, 10:10:47] • [IP: 31.0.42.***]

Jeśli to był tzw. emerytowany trep to się kobiecie nie dziwię.

Gość • Czwartek [22.03.2018, 09:48:01] • [IP: 31.0.46.***]

M* czy to ty?

Gość • Czwartek [22.03.2018, 09:43:35] • [IP: 94.254.228.***]

A po co tam straż pożarna, przesada lekka

Gość • Czwartek [22.03.2018, 09:37:01] • [IP: 94.254.228.**]

Czy będzie odpowiadać z wolnej stopy jak ostatnia nozowniczka? Facet by był w areszcie za mniejsze sprawy

Gość • Czwartek [22.03.2018, 09:34:48] • [IP: 178.235.176.**]

Tylko wariaty leca na drugiego czlowieka z nozem.

Gość • Czwartek [22.03.2018, 09:22:52] • [IP: 80.245.178.*]

Tam 24 godziny wcześniej była policja i nic nie zrobili

Gość • Czwartek [22.03.2018, 08:42:24] • [IP: 188.146.133.**]

To w ramach czarnego protestu ?

Gość • Czwartek [22.03.2018, 08:40:16] • [IP: 91.66.55.***]

Strażacy nie spieszą się by pomóc mężczyźnie w stanie zagrożenia życia, bo nie biegną. W sumie pogotowie ratunkowe było zbędne, straż pożarna poradziłaby sobie sama, ten kawałek by go bez problemu zanieśli na desce na chirurgię.

Gość • Czwartek [22.03.2018, 08:28:59] • [IP: 80.245.178.***]

Patologia wojskowych, zabrali im emerytury - został samogon i nieszczęście gotowe

Gość • Czwartek [22.03.2018, 07:55:09] • [IP: 37.47.138.***]

nie ma wytłumaczenia dla baby wariatki jest co najmniej 10 innych opcji żeby uspokoić oponenta a sięganie po nóż to już zezwierzęcenie rodem z lasu i nie panowanie nad sobą mam nadzieję że sąd ją ujarzmi i wróci do społeczeństwa z innym nastawieniem.Za tym nożem idzie dramat wielu jej pokrewnych.

TREPOWO... • Czwartek [22.03.2018, 07:54:38] • [IP: 94.254.225.**]

TREPOWO...

Oglądasz 1-25 z 49
■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■
■ Uwaga! Dziś w nocy wypełza na jezdnie najgorszy wróg kierowców -GOŁOLEDŹ! Służby meteorologiczne mają nie najlepsze wiadomości dla kierowców,którzy muszą w ciągu najbliższych godzin pokonywać trasy w kilku regionach Polski. Ostrzeżenie o oblodzeniu i gołoledzi wydano m.in. dla Zachodniopomorskiego ■ UWAGA MIESZKAŃCY - Na ulicy Malczewskiego zgubiono duży czarny portfel marki Wittchen z duża ilością pieniędzy z dokumentami w tym dziecka oraz kartami. Uczciwego znalazcę prosimy o kontakt Iwona na numer telefonu 600375023 ■ Decyzja zapadła trzeciego dnia „Festiwalu Piękna” w Krynicy Zdroju. O prestiżowy tytuł i koronę rywalizowało 28 dziewczyn, które znalazły się w finale dzięki eliminacjom regionalnym odbywającym się na terenie całego kraju. Miss Polski 2018 została Olga Buława ze Świnoujscia■ Prezent Mikołajkowy dla władz Świnoujścia. Rusza śledztwo w sprawie mostu. Roman Kuchciński otrzymał dziś rano informację listem poleconym, że Prokuratura Okręgowa w Szczecinie podjęła na nowo śledztwo w sprawie budowy Mostu w Świnoujściu. Śledztwo kilka lat temu umorzone w sprawie budowy MOSTU łączącego wyspę Wolin z Wyspą Karsibór zarejestrowano pod nową sygnaturą. Co to oznacza? Prokuratur będzie na nowo badał wszystkie wątki budowy mostu ■ Okres przedświąteczny już za moment. Placówka Poczty Polskiej przy ulicy Kołłątaja wydłuża godziny pracy! ■ Zaginęła Shila. W dniu 01.12.2018r. Około godziny 09:00 na ul. Wybrzeże Władysława IV. W okolicach netto zaginęła suczka rasy mieszaniec owczarka niemieckiego i hasky wabi się Shila. Ma 8 lat. Jest szczepiona, łagodna, przyjacielska i kocha dzieci. Dziękuję za pomoc. Nr tel. 609 307 924 ■ Radni podzieleni w sprawie projektu wystąpienia ze stowarzyszenia Związek Miast i Gmin Morskich ■ Radny Stanisław Bartkowiak, wybrany ponownie na przewodniczącego Komisji Rewizyjnej Rady Miasta oświadczył, ze rezygnuje z objęcia tej funkcji ■ OSTRZEŻENIE: Prognozuje się wystąpienie słabych opadów deszczu ze śniegiem przechodzących w opady marznącego deszczu powodujących gołoledź ■ Starsza kobieta szuka mężczyzny, który wykazał się odwagą i pomógł wyciągnąć pieska we wtorek, około 18.30 spod kół pociągu na stacji w Wysokiej Kamieńskiej. Wszystko wydarzyło się na trasie relacji Szczecin – Świnoujście. Mężczyzna proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 782 020 699 ■ Przewodniczącym Rady Miasta wybrana została Elżbieta Jabłońska. Za wyborem głosowało 12 radnych. Pierwszym wiceprzewodniczącym Rady Miasta w głosowaniu tajnym wybrany został Marek Niewiarowski. Jacek Jurkiewicz wybrany został wiceprzewodniczącym Ray Miasta. 12 radnych głosowało za jego kandydaturą, 7 zagłosowało przeciw, 2 wstrzymało się od głosu ■ 22 listopada o godz. 14.00 radny-senior Stanisław Bartkowiak otworzy obrady pierwszej, powyborczej sesji rady Miasta. najważniejszym zadaniem jakie staje przed radnymi na pierwszym posiedzeniu jest wybór nowego przewodniczącego Rady ■ Zobaczył policjantów i zaczął uciekać. 24-latka zatrzymał trzepak! Do zdarzenia doszło w czwartkowy wieczór. Policjanci patrolujący ulice Kościuszki zauważyli w pewnym momencie mężczyznę który swoim wyglądem przypominał osobę poszukiwaną. Gdy mężczyzna dostrzegł policjantów, zaczął uciekać. Nie spodziewał się jednak, że zostanie obezwładniony przez trzepak który stanął na jego drodze. Jak się okazało, bliskie spotkanie z trzepakiem zakończyło się dla 24-latka skręceniem prawej stopy. O szczegóły odnośnie zdarzenia poprosiliśmy Oficera Prasowego KMP w Świnoujściu ■ Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości ■ Ruszyły przygotowania do 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świnoujściu. Harcerski Sztab zaprasza wszystkich chętnych do rejestracji wolontariuszy WOŚP, która odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Piłsudskiego 15, w terminach - 14-16.11.2018 r. (środa-piątek), w godz. 17.00-18.45 - 17.11.2018 r. (sobota), w godz. 10.00-12.00 ■