POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [14.04.2018, 16:54:24] • Świnoujście

Pożar w hotelu Interferie Medical Spa. Ewakuowano 600 osób!

Pożar w hotelu Interferie  Medical Spa. Ewakuowano 600 osób!

gdzie znajdowała się wentylatorownia(fot. Sławomir Ryfczyński )

Tuż po godzinie 15.00 straż pożarna została zaalarmowana przez czujniki dymu jednego z nadmorskich hoteli. Do akcji ruszyły dwa wozy straży pożarnej oraz dodatkowo jednostka straży wojskowej.



Najpierw wokół hotelu unosił się okropny smród. Wydobywał się z bocznego wejścia do podziemnego pomieszczenia, gdzie znajdowała się wentylatorownia. Właśnie tamtejsze czujniki dymu zarejestrowały zadymienie i przesłały sygnały straży pożarnej. Na czas akcji zostało ewakuowanych około 600 osób - goście oraz personel hotelu.

Pożar w hotelu Interferie  Medical Spa. Ewakuowano 600 osób!

fot. Sławomir Ryfczyński

Strażacy w aparatach chroniących drogi oddechowe weszli do zadymionego pomieszczenia gospodarczego. Po ugaszeniu strażacy przystąpili do oddymienia pomieszczenia. Dymu nie było czuć wewnątrz obiektu, tylko wokół hotelu.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 21, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-21 z 21

Gość • Wtorek [17.04.2018, 20:24:16] • [IP: 95.40.138.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [15.04.2018, 11:58:33] • [IP: 83.23.246.***]

sygnał ostrzegawczy od ; pracowniki z ukrainy; -nastepnym razem dym bedzie czuć wewnątrz

Gość • Niedziela [15.04.2018, 10:38:41] • [IP: 92.42.113.***]

Ukraińcy jarali papierochy na przerwie:) Więcej tych Bandersynów, albo was zarżną albo spalą.

Gość • Niedziela [15.04.2018, 09:20:09] • [IP: 95.129.226.***]

No bezmiazgi zaczęli już się rozpisywać. Nie chce was się czytac idźcie powalił lbem w mur

Sebek • Niedziela [15.04.2018, 08:56:16] • [IP: 37.47.155.**]

Ciekawe czy był tam nasz KAPITAN MARCIN

Gość • Niedziela [15.04.2018, 08:44:46] • [IP: 164.127.153.**]

Ja zawsze czekam na ulubione przez redaktorów zakończenie:" ...ale na szczęście okazało sie, że to były tylko ćwiczenia". Żyjemy w świecie, w którym nasze życie coraz częściej jest formowane przez media i gdy kiedyś usłyszymy syrenę przed atakiem militarnym, to popędzimy być może przed ekran laptopa, a nie do schronu.

Gość • Niedziela [15.04.2018, 00:53:13] • [IP: 62.69.229.**]

Czy to działanie konkurencji?

Gość • Sobota [14.04.2018, 23:42:24] • [IP: 83.23.190.***]

Nie tuż po lecz ewentualnie tuż przed...dałam na prom na 15 czyli ok 14.50-14.55 to już pędzila wojskowa straz

Gość • Sobota [14.04.2018, 22:31:48] • [IP: 80.245.189.***]

Śmieci zaczęli palić ? taka posucha ?

Gość • Sobota [14.04.2018, 22:29:40] • [IP: 176.221.123.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [14.04.2018, 22:27:19] • [IP: 176.221.122.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [14.04.2018, 21:11:51] • [IP: 89.65.45.***]

Słyszałem, że w wielu hotelach i pensjonatach specjalnie są wyłączane czujniki p.dymowe bo za często się włączają. Goście nie przestrzegaja zasad p.poż. Jak dojdzie do tragedii to kto będzie odpowiadać ? Administracja, recepcja? Kto będzie odpowiadać za straty, oby tylko materialne ?

Gość • Sobota [14.04.2018, 20:01:59] • [IP: 188.146.104.**]

" hotel się pali a tunel w wypadku z samochodami na gaz wybuchnie i nie będzie przejazdu" . Po jakiemu to jest napisane ??

Gość • Sobota [14.04.2018, 19:31:13] • [IP: 92.42.113.**]

Do 92.42.114.***Masz rację samochody na gaz nie mogą jeździć tunelem, zostaje tylko prom!

Gość • Sobota [14.04.2018, 19:20:32] • [IP: 94.254.232.**]

mózg ci wybuchnie a nie auto z lpg...

Gość • Sobota [14.04.2018, 18:47:03] • [IP: 176.221.122.***]

No jestem aż w szoku, że centralka pożarowa zareagowała właściwie w tym hotelu :D Z doświadczenia wiem, że bywa z nią zabawnie ;)

Gość • Sobota [14.04.2018, 18:23:53] • [IP: 207.244.75.**]

Szkoda, że nie ten beton na wydmie.

Gość • Sobota [14.04.2018, 18:15:53] • [IP: 31.0.41.***]

Uuu posypią się reklamacje od Niemców.

Gość • Sobota [14.04.2018, 18:07:32] • [IP: 92.42.116.**]

To chodźmy pieszo a przez Kanał wpław itd...