░ Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Szczecinie Inspektorat w Świnoujściu poszukuje kandydatów do pracy. Wymagane wykształcenie: średnie. Miejsce pracy: ZUS Inspektorat w Świnoujściu ul. Piastowska 63. Więcej informacji na stronie: www.zus.pl lub u Kierownika Inspektoratu pod nr telefonu 91-382-38-02 ░

POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [15.04.2018, 13:20:51] • Świnoujście

Do przyjazdu karetki poszkodowanym mężczyzną zajęli się strażacy

Do przyjazdu karetki poszkodowanym  mężczyzną zajęli się strażacy

fot. iswinoujscie.pl

Po raz kolejny strażacy udowodnili, że można na nich liczyć. Mężczyzna, który potrzebował pomocy, do czasu przyjazdu karetki znajdował się właśnie pod opieką strażaków.

W niedzielę o godzinie 9.35 przy ulicy Grunwaldzkiej naprzeciwko CH Uznam leżał mężczyzna. Jako pierwsi na interwencję dotarli strażacy, którzy zabezpieczyli miejsce i zakryli poszkodowanego, który skarżył się na ból. Następnie, po przyjeździe pogotowia mężczyzna został przetransportowany na noszach do ambulansu. Interwencja zakończyła się przed godziną 10.00.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 14, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-14 z 14

Gość • Poniedziałek [16.04.2018, 12:08:26] • [IP: 94.254.128.**]

Szukam miłego i porządnego chłopaka strażaka ;))) czekamnaslonce@gmail.com traktujcie to z dystansem ;)

Gość • Niedziela [15.04.2018, 21:11:13] • [IP: 93.105.177.**]

Ekspertów w komentarzach ciąg dalszy...

Gość • Niedziela [15.04.2018, 19:39:27] • [IP: 178.235.183.**]

ale macie ludzie nas..ne w tych głowach

Gość • Niedziela [15.04.2018, 19:31:33] • [IP: 93.94.184.**]

Ja proponuje aby służba zdrowia płaciła dla straży pożarnej za każdy wyjazd do chorego.

Sebek • Niedziela [15.04.2018, 19:27:04] • [IP: 37.47.191.**]

W śród strażaków jest dzielny i nie zastąpiony KAPITAN MARCIN

Gość • Niedziela [15.04.2018, 18:21:43] • [IP: 81.204.98.**]

Dokladnie to, o czym ciagle wpominam...miasta sie bogaci ok...a co maja z tego mieszkancy...Zdrowie to priorytet, , , sluzba zdrowia w swinoujsciu, szpitak, pogotowie tam inwestowac!Takiej prostej rzeczy nie zrobic dla mieszkancow...wstyd i nieudolnosc...

Gość • Niedziela [15.04.2018, 17:07:07] • [IP: 176.221.123.***]

a kto miał ZOMO nie ma ORMO nie ma Milicja nie ma a Strazacy Byli sa i będą

Gość • Niedziela [15.04.2018, 16:23:01] • [IP: 37.47.137.***]

Nauczcie sie w końcu wszyscy, że numer 999 służy do wzywania pomocy w stanie ZAGROŻENIA ŻYCIA a wtedy unikniemy sytuacji braku karetki. Sami wpływajmy na wspólne bezpieczeństwo...

Gość • Niedziela [15.04.2018, 15:52:58] • [IP: 31.0.66.***]

Sami ludzie wzywacie karetki do bzdur typu kaszel i katar i macie pretensje że brakuje karetek w tym zacofanym mieście leniwych ludzi 10 karetek i to by było mało.

Kultura • Niedziela [15.04.2018, 14:57:27] • [IP: 31.1.207.***]

Zlikwidować pogotowie -szpital miejski wcale nie potrzebne i tak za kaźdym razem straźacy udzielajà pomocy a w z szpitala świnoujskiego wysyłają albo do Gryfic albo do Szczecina szkoda pieniędzy zainwestować te pieniądze w 4 prom na przykład

Gość • Niedziela [15.04.2018, 14:11:38] • [IP: 93.105.177.**]

Aha i...? Co w tym dziwnego?

Ela • Niedziela [15.04.2018, 13:43:07] • [IP: 178.238.246.***]

Pieniądze wydawane są na promenadę...są to grube miliony...a czemu zamiast tej promenady miasto nie da pieniędzy na ratownictwo medyczne. ..więcej karetek...!! To jest ważne dla mieszkańców a nie smutna, betonowa promenada !!

Gość • Niedziela [15.04.2018, 13:34:57] • [IP: 178.235.179.**]

Zakupić strażakom karetkę! Są o niebo mobilniejsi, jak to pseudo pogotowie. Chwała ich służbie.

Gość • Niedziela [15.04.2018, 13:25:03] • [IP: 94.254.224.**]

Brawo, brawissimo!!

Oglądasz 1-14 z 14
■ To miało być tylko legitymowanie, a skończyło się ujawnieniem przez policjantów narkotyków. Pod zarzutem posiadania i handlu zakazanych ustawą środków odurzających zatrzymany został 34-letni mężczyzna. Zgodnie z obowiązującą ustawą może mu grozić kara pozbawienia wolności do 10 lat ■ 19 marca, w godzinach wieczornych były przeprowadzane zajęcia taktyczne w lesie na terenie obiektu wojskowego Karsibór. Podczas zajęć stosowano środki pozoracji. Użyte zostały świece dymne, które generują dym nietoksyczny i nieszkodliwy, a ich użycie nie stanowi zagrożenia dla zdrowia. Ćwiczenia tego typu prowadzone są cyklicznie, kilka razy w ciągu roku. Wzięło w nich udział ponad dwudziestu żołnierzy. Żaden z nich nie zgłaszał po zajęciach problemów ani dolegliwości - tłumaczy kmdr ppor. Grzegorz Lewandowski Rzecznik Prasowy 8. Flotylla Obrony Wybrzeża ■ Prom Karsibór uciekł z przeprawy! Nad wodą unosił się trujący opar! Zobacz film! ■ Niemiecki wymiar sprawiedliwości łaskawy dla sprawców napadu na taksówkarza ze Świnoujścia? ■ Córki odebrały testament matki zapisany na kartkach romansu. Ta książką niczym list w butelce po latach, wędrówki po falach życia trafiła w końcu do adresata. Mówi się, że takie historie zdarzają się tylko w hollywoodzkich produkcjach, jednak jedna z nich zdarzyła się w Świnoujściu. Tuż po naszej publikacji, w której opisaliśmy wzruszający temat testamentu anonimowej kobiety, która na kartkach książki kieruje ostatnie słowa do sowich najbliższy ma swój ciąg dalszy ■ Wojciech Zyska o Wolińskim Parku Narodowym: Na tle Wyspy Wolin to przysłowiowa „kość w gardle”. Pozostawiam park w dobrej kondycji. Odchodzę z podniesioną głową, dziękując jednocześnie wszystkim za współpracę i pomoc na rzecz ochrony tego parku – pisze w pożegnalnym liście dr inż. Wojciech Zyska, odwołany właśnie dyrektor Wolińskiego Parku Narodowego ■ „Do trumny ubierzcie mnie na różowo”. Wzruszający list pacjentki zapisany na kartkach książki ■ To Świnoujście rozpętało aferę międzynarodową. Komisja Europejska uruchomiła wobec Polski procedurę naruszenia unijnego prawa. Uruchomiona wobec Polski procedura naruszenia unijnego prawa dotyczy konfliktu z 2017 roku, kiedy świnoujski strażnik miejski spektakularnie zatrzymał niemieckie autobusy UBB na granicy. Chodzi o dostęp do międzynarodowego rynku usług autokarowych i autobusowych. Rąbka tajemnicy uchyliła nam Komisja Europejska ■ Trwają prace nad uchwałą krajobrazową, zwaną też kodeksem reklamowym. Będzie to dokument porządkujący przestrzeń publiczną miasta. Wprowadzi zasady i warunki umieszczania reklam, urządzeń reklamowych oraz małej architektury i ogrodzeń na terenie całego Świnoujścia ■