POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [17.04.2018, 11:53:16] • Świnoujście

II edycja EKO – Spartakiady „Moja wyspa”

II edycja EKO – Spartakiady „Moja wyspa”

fot. Organizator

Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy im. Marii Konopnickiej w Świnoujściu zaprasza najmłodszych kibiców naszego miasta wraz z rodzicami/opiekunami na II edycję EKO – Spartakiady „Moja wyspa” organizowaną dla dzieci z przedszkoli specjalnych i przedszkoli z oddziałami integracyjnymi.

Uroczystość odbędzie się w dniu 25 kwietnia 2018 roku, w godz. 10.00 - 12.15 w hali sportowej OSiR Wyspiarz, ul. Piłsudskiego 9.


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Nożownik szalał po ulicy Kochanowskiego. Prawdopodobnie groził mieszkańcom! ■ Mordor nadciąga! Strefa płatnego parkowania wkroczy do centrum Świnoujścia ■ 14 za, 6 przeciw, jeden z radnych wstrzymał się od głosu. Projekt objęcia centrum miasta strefą płatnego parkowania ■ Jedni z najbardziej znanych w Polsce i na świecie świnoujścian Elżbieta i Krzysztof Nakliccy ofiarami wypadku. Pani Elżbieta nie żyje, jej mąż walczy o życie w szpitalu ■ Olgierd Geblewicz – „Rząd PiS zabierze pieniądze uzdrowiskom” ■ Całoroczna strefa płatnego parkowania lekiem na deficyt miejsc postojowych? 3,90 złotych za pierwszą godzinę postoju, za drugą - 4,60 zł, za trzecią - 5,50 zł. Dziś radni ustalą wielkość strefy płatnego parkowania oraz stawki, które mają w niej obowiązywać ■ Sposób „budowania po świnoujsku” polega na budowaniu nowych obiektów w bezpośrednim sąsiedztwie istniejących domów, niezgodnie z zatwierdzoną dokumentacją, w sposób zakłócający spokój mieszkańców, wywołujących hałas i zanieczyszczenie, uniemożliwiając korzystanie z istniejących domów zgodnie z ich przeznaczeniem – pisze nasza Czytelniczka ■