POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [18.04.2018, 21:25:50] • Świnoujście

Samochód wbił się do biura komisu, w którym przebywał właściciel!

Samochód wbił się do biura komisu, w którym przebywał właściciel!

fot. Sławomir Ryfczyński

Sceny, jakie rozegrały się na parkingu Lidla, wyglądały, jak kadry z sensacyjnego filmu. Niestety, ani dla kierowcy, ani dla poszkodowanego nie była to fikcja. Kobieta dosłownie wjechała do biura położonej prawie metr powyżej parkingu. W pomieszczeniu przebywał właściciel komisu.

Po godzinie 18.00 na parking Lidla przy ulicy Bohaterów Września wjechał srebrny mercedes. Kierująca nim kobieta najprawdopodobniej nie nacisnęła hamulca i wjechała z rozpędem na teren komisu samochodowego. Mercedes pokonał skarpę i płot.

Siła rozpędu była tak mocna, że auto wbiło się w biuro, w którym siedział właściciel komisu! Przód samochodu znalazł się wewnątrz, uderzył w fotel i z impetem odrzucił mężczyznę na biurko z komputerem. Mężczyzna, wyrzucony niczym z katapulty zatrzymał się dopiero na futrynie.

Samochód wbił się do biura komisu, w którym przebywał właściciel!

fot. Sławomir Ryfczyński

Bardzo mocno obolałego właściciela komisu pogotowie zabrało do szpitala. Na miejsce przyjechała policja oraz przedstawiciele wydziału kryminalnego, którzy wnikliwie sprawdzają okoliczności zdarzenia.

Samochód wbił się do biura komisu, w którym przebywał właściciel!

fot. Sławomir Ryfczyński

- Dziś po godzinie 18.00 w Świnoujściu doszło do nietypowego zdarzenia w ruchu drogowym. Ze wstępnych ustaleń wynika, że na terenie parkingu sklepu przy ulicy Bohaterów Września kierująca mercedesem nie opanowała pojazdu, przebiła ogrodzenie, uderzając następnie w kontenerowiec biurowy należący do komisu samochodowego. Wewnątrz pawilonu przebywał mężczyzna, który został uderzony mercedesem, na skutek czego doznał uszkodzeń ciała, w związku z czym trafił do szpitala. 56-letnia kobieta była trzeźwa. Dokładne okoliczności oraz przyczyny tego zdarzenia będziemy ustalać w ramach wszczętego postępowania przygotowawczego - informuje asp. szt. Beata Olszewska oficer prasowy KMP w Świnoujściu.

Samochód wbił się do biura komisu, w którym przebywał właściciel!

fot. Czytelnik

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 116, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 116

Gość • Piątek [20.04.2018, 21:18:26] • [IP: 185.210.39.**]

W środku w tej budzie jest monitoring. myślę że firma ubezpieczeniowa i policja powinna się tym zająć bo to śmierdzi wyłudzeniem odszkodowania.

Gość • Piątek [20.04.2018, 15:43:13] • [IP: 77.114.210.***]

Tak to się kończy jak się blondynkom daje prawa jazdy a ona biedna się gubi gdzie tu gaz a gdzie hamulec ! Takiej to nawet strach wydać kartę rowerową !

Gość • Piątek [20.04.2018, 13:42:17] • [IP: 94.254.227.***]

niezadowolony klient.ale reklama budki z samochodamiu

Gość • Piątek [20.04.2018, 12:09:56] • [IP: 178.235.177.**]

jak to mozliwe ze kobieta wjechala do kontenera skoro sciany sa na miejscu? czary mary ?

Gość • Piątek [20.04.2018, 09:27:14] • [IP: 62.20.148.**]

ALE U WAS SIE DUZO DZIEJE, NA WSZYSTKICH FRONTACH...OD TUNELU DO WYCINKI DRZEW, DZIWNA KULTURA JAZDY SAMOCHODEM, PRZEDZIWNE AZ SIE WIEZYC NIECHCE, JAK TO WSZYSTKO OGARNIECIE.GDZIE TU ODPOCZAC OD TEGO BALAGANU?

Gość • Piątek [20.04.2018, 07:52:16] • [IP: 10.0.2.***]

Dziś komis a jutro rodzina idąca chodnikiem - zabrać dożywotnio prawo jazdy i po problemie. Hulajnogi czekają.

Gość • Czwartek [19.04.2018, 21:19:03] • [IP: 188.146.36.**]

Siara ściemnia, że ciężko ranny żeby siano wyciągnąć..

Gość • Czwartek [19.04.2018, 21:14:57] • [IP: 164.127.204.***]

Za taki wybryk to gałgana powinni zaaresztować.

Gość • Czwartek [19.04.2018, 21:02:17] • [IP: 77.252.46.**]

18:35:45 - Zamelduj koniowi... -Jak miałbym" fejsa", to też bym wrzucił foty, tylko, że w Paint'cie wkleiłbym Twój ryj wystający z dupy słonia wcześnej.

Gość • Czwartek [19.04.2018, 18:38:15] • [IP: 79.186.51.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Czwartek [19.04.2018, 18:35:45] • [IP: 93.94.189.***]

A pańcia na fejsa wrzuciła fotę.

Gość • Czwartek [19.04.2018, 18:33:33] • [IP: 178.235.176.**]

współczuję tej pani że trafiła na tych ludzi

Gość • Czwartek [19.04.2018, 17:02:10] • [IP: 176.221.114.**]

Jak by było na płasko, to by ten kontener przeleciała, a właściciel na dachu tego merca by wyjechał. Za wysokie widocznie były progi jak na jej nogi.

Gość • Czwartek [19.04.2018, 16:53:17] • [IP: 176.221.114.**]

Gość • Czwartek [19.04.2018, 09:50:33] • [IP: 80.245.179.***] A Panowie się nadają, PO ALKOHOLU LUB NA KACU GIGANCIE - Nie piernicz facet bo kobiety dobrze jeżdzą.

Gość • Czwartek [19.04.2018, 16:31:02] • [IP: 31.0.122.*]

No i Siara się doigrał, na pewno Killer ją nasłał. ...

Gość • Czwartek [19.04.2018, 16:29:42] • [IP: 178.238.253.***]

Dobrze że to nie było w CORSO bo auto znalazłoby się w kinie

Gość • Czwartek [19.04.2018, 16:22:06] • [IP: 178.238.247.***]

obolaly wlasciciel komisu...a czemu obolaly?...jak buda nietknieta...

Gość • Czwartek [19.04.2018, 14:55:30] • [IP: 93.94.189.***]

Ale numer! a jak ładnie wcisnęła się miedzy słupki ogrodzeniowe :) Kobieta zbyt dosłownie potraktowała tekst :" z tym to uderzaj bezpośrednio do szefa " no i mamy efekty :)

Gość • Czwartek [19.04.2018, 14:39:48] • [IP: 79.186.52.***]

niemiecki pancerfaust :D

Gość • Czwartek [19.04.2018, 14:09:29] • [IP: 62.69.231.**]

Jakie statystyki chyba z PRL-U wiekszosć facetów ma uprawnienia do kierowania i wiecej facetów powoduje kolizje - nie wspomnę o znajomosci przepisów oraz jazde po pijaku- trzeba przyjac prawde na klatę-

Gość • Czwartek [19.04.2018, 13:50:54] • [IP: 188.146.211.**]

O k*... Daruś...

Gość • Czwartek [19.04.2018, 13:49:21] • [IP: 176.221.122.***]

Może zasłabła a może wciskała mocno" pedał hamulca". Im mocniej naciskała tym samochód szybciej jechał. Tak bywa. Pamiętacie filmik z panią podczas egzaminu samochodowego, gdzieś w Polsce? Tak" cisnęła do dechy hamulec" że przebiła się przez betonowe ogrodzenie placu manewrowego.

Gość • Czwartek [19.04.2018, 13:18:13] • [IP: 79.188.190.***]

Gość • Czwartek [19.04.2018, 12:07:13] • [IP: 109.243.159.**]Idiota.

Gość • Czwartek [19.04.2018, 13:07:13] • [IP: 94.254.224.***]

Kobieta...to wszystko mowi za siebie...

Gość • Czwartek [19.04.2018, 13:06:51] • [IP: 95.129.226.**]

Do: 109.243.159.**] - Statystyki wskazują również, że jest spora grupa osób, które nie zdają sobie sprawy, że są chore.

Oglądasz 1-25 z 116
■ Dziś około godziny 9.00 do świnoujskiego portu wszedł jeden z trzech największych żaglowców świata Kruzensztern. W Świnoujściu będzie do poniedziałku włącznie. Jednostka zacumowana będzie przy nabrzeżu Władysława IV (koło Kapitanatu Portu). Godziny bezpłatnego zwiedzania: 25. V (piątek) 14.00 - 20.00 26. V (sobota) 10.00 - 19.00 27. V (niedziela) 10.00 - 19.00 28. V (poniedziałek) 10.00 - 12.00 ■
■ XI Festyn Rodzinny w Forcie Anioła już w niedzielę Zapraszamy Dzieci, Rodziców i Opiekunów, już w najbliższą niedzielę (27 maja 2018) o godz. 12.00 – 15.00 na XI Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka w FORCIE ANIOŁA ■ Świnoujście: Jak informuje Małgorzata Kapalan, zmarły jest już po sekcji zwłok, wykryto u niego malarię. Potwierdziła również, że zmarły miał krwotok z górnych dróg oddechowych ■ Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Szczecinie apeluje o ostrożne i rozważne zachowywanie się podczas majowego wypoczynku na terenach leśnych. Od kilkunastu dni występuje bardzo duże zagrożenie pożarowe w lasach oraz prognozy pogody zapowiadające kolejne upalne dni. Tylko we wtorek miało miejsc 5 pożarów lasu o łącznej powierzchni ok. 1,5 ha. Mimo to leśnicy zapraszają do lasu wszystkich tych, którzy szukają wypoczynku, przypominając jednocześnie, że w na terenach leśnych i śródleśnych zabronione jest używanie otwartego ognia, rozpalania ognisk, grilli oraz palenia tytoniu. Co może spowodować pożar? Niedopałek papierosa, niesprawny samochód czy samozapłon. Na terenie Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinie od początku roku miało miejsce 112 pożarów lasu na łącznej powierzchni ponad 13 ha. Koszt odnowienia jednego hektara spalonej powierzchni leśnej przekracza 10 tys. zł. ■ Rada Miasta zatwierdziła sprawozdanie prezydenta Świnoujścia i udzieliła mu absolutorium z tytułu wykonania budżetu miasta w roku 2017.■ Skarbnik Miasta Iwona Górecka-Sęczek: "Rok budżetowy kończy się w Świnoujściu nadwyżką wysokości 103 milionów złotych.Odkąd pracuję w urzędzie z taka wysoką nadwyżką nie mieliśmy jeszcze do czynienia" ■ Poszukiwania kobiety zakończyły się pomyślnie; została ona przewieziona do szpitala - informuje asp. szt. Beata Olszewska oficer prasowy KMP w Świnpoujściu ■