POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [20.04.2018, 21:10:47] • Świnoujście

Bobra porwał melanż? Zwierzę błądziło po osiedlu Platan

Bobra porwał melanż? Zwierzę błądziło po osiedlu Platan

fot. Czytelnik

Na niecodzienny widok mogli natknąć się mieszkańcy osiedla Platan po godzinie 7:00 rano. Chwiejnym krokiem po chodniku spacerował bóbr, który zmęczony nocnymi podbojami, próbował dostać się do pomieszczenia ze śmietnikami przy ulicy Chełmońskiego 4. Zagubionym bobrem zajęły się odpowiednie służby.

Ekscytująca noc, dobra zabawa i odwieczny problem z powrotem do domu. Tym razem w roli zagubionego znalazł się bóbr, który zamiast do swojego naturalnego domu, chciał dostać się do śmietników w budynku przy ulicy Chełmońskiego.

Bobra porwał melanż? Zwierzę błądziło po osiedlu Platan

fot. Czytelnik

Zwierzę miało szczęście ponieważ zaniepokojeni świadkowie zdarzenia wezwali na miejsce pracowników schroniska, którzy zaopiekowali się zmęczonym bobrem i odwieźli go do domu w Parku Zdrojowym.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 28, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 28

Gość • Piątek [04.05.2018, 09:42:21] • [IP: 178.238.253.***]

Boberek na platanie urzędował od conajmniej 1, 5 miesiąca był widziany wieczorami i w nocy jak szukał jedzenia, prawdopodobnie jego teren to lasek obok strzelnicy.

Gość • Czwartek [26.04.2018, 16:55:12] • [IP: 80.153.7.***]

To Prawda. . porwal go melanz bylem z nim. . choc ciezko ale sie przyznam. . bobr skubaniec ma glowe do picia ja dawno juz odpadlem a mialem go odprowadzic :

Gość • Sobota [21.04.2018, 19:55:52] • [IP: 37.47.135.***]

Super tytuł gratulacje dla waszego portalu

Gość • Sobota [21.04.2018, 12:35:56] • [IP: 95.129.226.**]

Bóbr wkroczył w politykę. Same negatywne skojarzenia odważnych, zgorzkniałych. Niedocenionych?

Gość • Sobota [21.04.2018, 11:15:19] • [IP: 109.243.159.**]

9:41 188.146.238.***] i 09:45:04] • [IP: 37.7.96. ***Myslę, że jednak w świetle tego, co się dzieje z sekretarzem generalnym PO, Stanisławem G., aktualnie na 3 m-ce w areszcie (w Szczecinie! blisko! 60 km...WODĄ...), zagrożonym długoletnim więzieniem za współudział w tzw. aferze, hmmm, melioracyjnej. .. ten bóbr to sprawka jednak nie Szyszki, dawno temu zdymisjonowanego, lecz Stanisława, ważnego POlszewika zachodniopomorskiego.

Gość • Sobota [21.04.2018, 09:56:49] • [IP: 94.254.226.***]

SLD nie broni drzew przed bobrami na Platanie ?

fororak 👹 • Sobota [21.04.2018, 09:45:04] • [IP: 37.7.96.***]

Z tym bobrem to jest sprawa mocno podejrzana i szyta grubymi nićmi, to może być szpila Ministra Szyszki...Jak jemu Unia zakazała wycinki drzew, to nasyła na nasze miasto bobry, aby one dokonały neutralizacji drzewostanu pod budowę hoteli w naszym grodzie...amen

Mieszkaniec • Sobota [21.04.2018, 09:41:04] • [IP: 188.146.238.***]

Zaczęły się świnoujskie plagi zwierząt. Jak nie dziki i komary (ale nam nadokuczały, dziki ryjące każdy jeden trawnik i śpiące na promenadzie, komary tnące wszystko i wszystkich) to teraz zacznie się plaga bobrów gryzących i wywracających drzewa. Dobrze, kilka takich bobrów zrobi więcej pożytku niż Jan Szyszko albo ci którzy wycinali drzewa w dzielnicy nadmorskiej.

Gość • Sobota [21.04.2018, 09:36:55] • [IP: 94.254.234.**]

Ciekawi mnie taka myśl, jeżeli bóbr komuś przeszkadza bo tam gdzie zamieszkuje to od razu tworzona jest strefa ochronna to może ten ktoś próbuje przymusowo go wysiedlić ? Chociaż dobrze że krzywdy mu nie zrobił ! Czy wydział ma wiedzę gdzie i ile bobrów jest w Świnoujściu? Czy one są jakoś liczone i ochraniane?

Magistrat,Wydział Żarówek • Sobota [21.04.2018, 09:00:56] • [IP: 109.243.159.**]

, 07:19:55] • [IP: 37.47.160.**]" Nic dziwnego ze zabłądził na platanie - tak ciemno w nocy" ---A co, obywatel sobie wyobraża, że my będziemy świecić dla jednego bobra?!

Gość • Sobota [21.04.2018, 08:25:03] • [IP: 109.243.159.**]

Do domu w Parku Zdrojowym? Teraz nie wiem, jak to rozumiec, czy w duchu żartu w teksćie, czy dosłownie, czy on ma tam jakieś siedlisko, o którym Wielki Brat-magistrat wie, więc i pracownicy schroniska. A co do konceptu z melanżem. Tu komus sie on nie podoba, a moim zdaniem ten typ żartu powinien rajcowac wielu discopolowych Polaków, takich zakapturzonych lub" typu BMW", jest takie środowisko nie za inteligentnych, którzy lubią się nachlać do nieprzytomności, wg nich to takie ludzkie i męskie. Ale to nie sprawa tylko naszej nacji, oglądałem filmowe dokumenty o Brytyjczykach, dla których koniec tygodnia to okazja do" zapomnienia" o pracy, o życiu, więc ćpanie i picie. Nawet mam wrażenie, że z nami Polakami nie jest tak źle w tej kwestii, w piciu alkoholu wyprzedza nas sporo narodowości.

Gość • Sobota [21.04.2018, 07:49:49] • [IP: 176.221.122.**]

Nie uwierzę, że bóbr dobrowolnie oddalił sie tak daleko od zbiornika wodnego.

Gość • Sobota [21.04.2018, 07:46:59] • [IP: 176.221.122.**]

Płytki humor ale jak to zwierze trafiło do miasta ??

Gość • Sobota [21.04.2018, 07:19:55] • [IP: 37.47.160.**]

Nic dziwnego ze zabłądził na platanie - tak ciemno w nocy

Gość • Sobota [21.04.2018, 07:15:49] • [IP: 94.254.234.**]

Sytuacja jest być może taka, tam w parku zdrojowym jest już nadmiar bobrów lub ten jest młody i szuka swojego terytorium dlatego wędruje. i żadne odstawianie do domu nie pomoże a wręcz zaszkodzi gdyż bóbr musi iść z powrotem tą samą drogą gdyż jest ona oznaczona przez niego zapachem. Być może trzeba go odstawić na niemiecka stronę gdzie jest sporo dzikich rowów odpływowych lub jeszcze dalej, na zachodni brzeg zalewu tylko jest problem z tym że jak będzie sam bez partnerki ra to nici z tego. A najlepiej zostawić go w spokoju, no tak to jest miasto poprzecinane drogami na których łatwo zginąć i to jest ten klopot. Czyli potrzebny jest fachowiec znający się na bobrach a ci mieszkają na Mazurach

Gość • Sobota [21.04.2018, 01:51:03] • [IP: 207.244.75.**]

21:18:50 ch. w te ich układy, to niedowartościowane gównozjady. Możesz nakreślić coś więcej obywatelko/obywatelu?

Gość • Sobota [21.04.2018, 01:48:03] • [IP: 207.244.75.**]

A dlatego, bo banda gnoi zalewa betonem ich naturalne środowisko.

P.P • Sobota [21.04.2018, 00:48:16] • [IP: 94.254.231.**]

BIEDNY NIE MA GDZE SIĘ UKRYĆ POWINIEN ZAMIESZKAĆ U ŻMURY ZATE WYĆĘTE DŻEWA HAHA.

Gość • Piątek [20.04.2018, 23:09:59] • [IP: 92.42.114.***]

Gościu ciebie uśpić bo jesteś większym szkodnikiem.

Gość • Piątek [20.04.2018, 22:36:39] • [IP: 178.238.251.***]

Nie ma się gdzie podziać zwierzyna. ... co zrobić, nic się na to nie poradzi?

Gość • Piątek [20.04.2018, 22:27:26] • [IP: 94.254.225.**]

Zgłoście to teraz !

Gość • Piątek [20.04.2018, 22:22:54] • [IP: 82.174.234.**]

Co za bzdurny płytki humor

Gość • Piątek [20.04.2018, 22:19:22] • [IP: 164.127.204.***]

Uśpić szkodnika zanim nam drzewa powycina.

Gość • Piątek [20.04.2018, 21:48:57] • [IP: 93.94.191.**]

Widać że on jakiś taki wycieńczony sam raczej tam przyspacerował