POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [20.04.2018, 19:44:49] • Świnoujście

Tłusty czwartek to przy tym pikuś! Czy dasz radę spróbować wszystkiego?

Tłusty czwartek to przy tym pikuś! Czy dasz radę spróbować wszystkiego?

fot. Organizator

Już od jutra startuje jedna z największych imprez na której nikt nie będzie głodny! O pełne brzuchy i uśmiech od ucha do ucha zadba ponad 20 kucharzy serwujących przeróżne dania z całego świata! Startujemy na czczo już jutro na Basenie Północnym o godzinie 11:00!

Na Basenie Północnym zagoszczą:

The Dumplings food truck -
pierożki dim sum
Fresh Donuts - amerykańskie pączki z dziurką :)
Los Santos Bar - kuchnia międzynarodowa
Jack Burger - burgery
Letni Kredens - Pastrami Truck - pastrami
Manufaktura Owoców w Czekoladzie Magic Fruits - owoce w czekoladzie, lody i gofry
Cubanos - kubańskie kanapki
Kultowe Zapiekanki - zapiekanki
Food Cab - panini
Pizza Truck - pizza z pieca opalanego drewnem
Burger Station - burgery
POT SPOT Foodtruck - curry, chilli, gulasze i zupy
ChinaTown Patrol - chińskie dania z woka
Wing Spot Food Truck - skrzydełka i piersi z kurczaka
Zrollowane - lody tajskie
UP in SMOKE BBQ - dania BBQ
SurfBurger - burgery
MaoBao - azjatyckie bułeczki bao
Belgijki - Frytki duże, grube i chrupiące - frytki belgijskie z sosami własnej produkcji
Wół i Krowa - burgery
Wrap&Rap - tortille

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 40, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 40

Gość • Poniedziałek [23.04.2018, 14:31:09] • [IP: 62.180.229.**]

Chińskie jedzenie paskudne - sos sojowy to raczej woda z lekkim kolorem, do makaronu zamiast krewet wrzucone same muszle... Dramat. Nigdy więcej.

Gość • Poniedziałek [23.04.2018, 06:16:54] • [IP: 85.113.170.**]

Gdzkenjest ten basen północny?

Gość • Sobota [21.04.2018, 20:59:01] • [IP: 92.42.114.***]

OCZYWIŚCIE -- że dam radę wszystkiego spróbować!! Tylko czyja kieszeń by to wytrzymała -- bo ceny chyba z kosmosu wzięte.

Gość • Sobota [21.04.2018, 20:19:55] • [IP: 88.156.234.**]

Tajskie jedzenie wołowina i krewetki czyli dania smażone na woku tragiczne

Gość • Sobota [21.04.2018, 13:49:39] • [IP: 178.238.251.***]

Nic wam nigdy nie pasuje. Ciągle narzekacie. Cokolwiek by się nie działo to zawsze jest źle. Kuchnie polską masz na co dzień, chodzi o to żebyś sprobował czegoś innego, inne smaki. Ludzie, ogarnijcie się trochę, bo żal czytać te wasze komentarze. Nie podoba się, ugotuj se rosół i siedz w domu. Za darmo by dawali to też by bylo źle. BRrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Gość • Sobota [21.04.2018, 13:23:24] • [IP: 80.245.189.***]

Ta wioska to skansen ze starymi marudami.

Gość • Sobota [21.04.2018, 13:13:50] • [IP: 77.111.244.**]

centralne Trujmiasto

Gość • Sobota [21.04.2018, 12:45:52] • [IP: 77.252.46.**]

Jakie ceny, bo biedny jestem i nie wiem czy mnie stać na takiego czikena?

Gość • Sobota [21.04.2018, 12:26:01] • [IP: 148.122.184.***]

Dzisiaj jest za goraco, dzisiaj jest za zimno, nie lubie, lubie, za malo, za duzo, nie dobre, dobre, za slodkie, za malo slodkie, i tak dalej. ..Pocalujcie mnie w d... i siedzcie w domu marudy Swinoujskie i gotujcie bigos,

Gość • Sobota [21.04.2018, 12:12:49] • [IP: 123.2.155.***]

Hmm...festiwal zapiekanek, hamburgerów i frytek. Spodziewałem się czegoś lepszego

Gość • Sobota [21.04.2018, 12:10:53] • [IP: 92.42.117.**]

Poza pastrami, które polecam, nic nie wychodzi poza standard. No, może czasem zaskakujące wersje azjatyckich pierożków.

Gość • Sobota [21.04.2018, 12:08:16] • [IP: 92.42.117.**]

Tylko, że to właśnie są polskie potrawy, w ogóle nieznane w krajach których nazwy noszą!

Gość • Sobota [21.04.2018, 11:33:18] • [IP: 83.23.255.***]

Do gościa [20.04.2018, 22:31:44] • [IP: 77.114.25.**] Tak zapomniałeś o polskiej potrawie, rybie po Grecku :D

Gość • Sobota [21.04.2018, 11:10:58] • [IP: 176.221.122.***]

W menu zabrakło chyba jeszcze tylko" Sajgonki-jak u mamy".

Gość • Sobota [21.04.2018, 10:55:04] • [IP: 78.10.206.***]

A ja pojde, a co... raz na jakis czas mozna niezdrowo zaszalec :)

Gość • Sobota [21.04.2018, 10:19:52] • [IP: 185.220.101.**]

Dzięki za podanie menu. Już wiem, że tam nie ma absolutnie nic, co by mi wydlużyło język i spowodowało ślinotok. To już wolę sobie usmażyć jabłuszka w cieście z cukrem pudrem albo racuchy z dżemem wiśniowym :)P

troll • Sobota [21.04.2018, 09:52:20] • [IP: 178.238.252.***]

Jeżeli, , Ktoś, , ma ochotę na Polskie jedzenie, to niech się uda do Gospodnika na mielone z buraczkami. ...

głodny gosć • Sobota [21.04.2018, 09:40:16] • [IP: 94.254.225.**]

I to wszystko za darmo?

GośćCarramba • Sobota [21.04.2018, 09:39:11] • [IP: 178.235.177.**]

Mamy dość tych ryczących motorów i ich głupawych, niebezpiecznych właścicieli.

ryynio • Sobota [21.04.2018, 07:37:00] • [IP: 85.194.13.**]

czy jest zapewniona odpowiednia ilosc toalet? Nowe potrawy moga wywolac rozwolnienie a u wiekszosci moze byc naturalne parcie na stolec od przejedzenia tymi przysmakami

Gość niedzielny • Sobota [21.04.2018, 06:20:27] • [IP: 176.221.123.***]

wkekszosc dalej marudzi... co jest z wami grane ludziska? 🙃

Gość • Sobota [21.04.2018, 05:55:05] • [IP: 37.47.128.***]

Super będziemy z rodzinka :)))

Gość • Sobota [21.04.2018, 04:44:22] • [IP: 93.94.191.***]

Zniszczył paszteciki zbudował festiwal żarcia z budki.

Gość • Sobota [21.04.2018, 01:41:27] • [IP: 207.244.75.**]

22:31:44 - Zapomniałeś Panie o cebuli.

Gość • Piątek [20.04.2018, 23:43:03] • [IP: 178.235.147.**]

77.114.25 tylko nie pierogi bo jak mają być takie jak te Szopena to dziękuję bardzo!

Oglądasz 1-25 z 40
■ X edycja Biegu Pawła Dodka (tragicznie zmarłego maratończyka i dziennikarza sportowego ), przekształcona została w Memoriał Pawła Dodka. Dokładnie w dziesiątą rocznicę jego śmierci (25.09.2008 ), a więc we wtorek 25.09.2018 przeprowadzona zostanie I edycja memoriału. Zapisy od 16.00, start o 17.00 na stadionie miejskim. Odbędzie się Test Coopera (wg.tabeli ocena wydolności organizmu -- jaki dystans pokona zawodnik w ciągu 12 minut biegu, z uwzględnieniem wieku i płci). Uczestnicy otrzymają unikatowe medale z oryginalnym, własnoręcznym podpisem Pawła (ufundowane przez żonę Ulę i córkę Agnieszkę). Ci, którzy uzyskają według tabeli maksymalne osiągi, będą mogli wziąć udział w biegu na 10km—tu dla pierwszych pań i panów okazałe trofea ufundowane przez prezesa KBJogging Andrzeja Mrozka . Ponadto wśród wszystkich biegaczy rozlosowane zostaną nagrody rzeczowe. Klub Biegacza Jogging zaprasza zawodników i kibiców na I Memoriał Pawła Dodka ■
■ Przed szkołą na ulicy Witosa 12 znaleziono kartę do banku na nazwisko Pawłowski Adam. Do odbioru jest w sekretariacie SP1 ul. Witosa w Świnoujściu ■ W dniach 24 -26 września 2018 r., w godzinach od godz. 11.00 do godz. 12.00, w związku z planowanymi ćwiczeniami ratowniczo - pożarniczymi prowadzonymi przez Uzdrowisko Świnoujście S.A., mogą wystąpić utrudnienia w ruchu na ulicy Słowackiego. Prosimy o rozważną jazdę i przestrzeganie oznakowania pionowego i poziomego. Za utrudnienia przepraszamy ■ W poniedziałek 17 września, na terenie Szkoły Podstawowej nr 6 doszło do bardzo groźnego zdarzenia, które rzuca cień na bezpieczeństwo naszych dzieci podczas pobytu w szkole. Do budynku szkoły przy ulicy Kościuszki weszli dwaj uzbrojeni w kastety uczniowie i pobili uczniów. Poszkodowani chłopcy zostali przewiezieni do szpitala w Szczecinie ■ Niemiecki rynek w ogniu! Z szalejącym pożarem walczyło 6 zastępów straży pożarnej! Właściciele stali ze łzami w oczach. Po godzinie 02:00, dyspozytor Państwowej Straży Pożarnej odebrał zgłoszenie o palących się punktach handlowych przy ulicy Wojska Polskiego. Jak się okazało, kilkumetrowe płomienie trawiły dobytek właścicieli i zaczęły obejmować drzewa oraz pobliskie zabudowania. Do walki z ogniem skierowani zostali strażacy ze Świnoujścia, jednak szybko okazało się, że ogień pod wpływem wiatru wymyka się spod kontroli i potrzebne będzie wsparcie ■ W biały dzień niemal w centrum miasta został pobity człowiek ■ Alarmujące wieści o zatrutych parówkach znów wstrząsnęły posiadaczami psów. Dwa miesiące temu wszyscy szukali truciciela, który rozrzucał śmiercionośną żywność w parku przy Chopina. Teraz parówki nafaszerowane trutką na szczury są rozrzucane na osiedlu Gdyńska. W tej sprawie piszą do nas przerażeni Czytelnicy, którzy boją się o swoje pieski ■ Świat polityki jest jak poker, do ostatniej rozgrywki nie można się zdradzić i trzeba zachować kamienną twarz, nawet gdy karta nie idzie po naszej myśli. Przekonał się o tym Mateusz Rojewski z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, który przyznał, że kandydatem Prawa i Sprawiedliwości w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście jest Janusz Żmurkiewicz. Teraz jego przełożeni zapowiadają, że wobec Pana Mateusza Rojewskiego zostaną wyciągnięte konsekwencje służbowe! Wszystko zaczęło się od pytania jednego z mieszkańców Świnoujścia, odnośnie kandydata PiS w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście, przesłanego w formularzu „Napisz do Ministra”. Odpowiedzi udzielił pracownik Biura Ministra – Mateusz Rojewski, który poinformował że kandydatem PiS jest obecny prezydent – Janusz Żmurkiewicz ■ Masowo oszukuje na portalu OLX i twierdzi że zarobił ponad 2 miliony. Kim jest Kacper ze Świnoujścia? Zobacz film! ■ Dar krwi jest darem życia - Czytelniczka dziękuje wszystkim, którzy pomogli jej mamie ■ Zderzenie rowerzystów może mieć naprawdę poważne skutki. Do takiego wypadku doszło w piątek na ścieżce rowerowej przy ulicy Matejki, gdzie 13-latek zajechał drogę innemu rowerzyście. Wskutek zderzenia chłopiec upadł na chodnik doznając urazu głowy na tyle poważnego, że został przetransportowany do jednego ze szpitali w Szczecinie. ■ Już dawno przywykliśmy do widoku dzików przechadzających się ulicami, czasem można spotkać wytwornego lisa lub nawet godnego borsuka. Ale lubieżny Łoś, to coś nowego. Ostrzegamy mieszkańców, w mieście grasuje ciekawski łoś, niedyskretnie podglądający mieszkańców przez okna. Chrońmy żony, matki i małe dzieci, prawdziwe zwierzę grasuje po mieście ■ Na jednej z działek znaleziono zwłoki dwóch osób. Oględziny miejsca trwały do późnych godzin nocnych. W sprawie prowadzone jest śledztwo. Wczoraj w godzinach popołudniowych za świetlicą Ogrody Granica znaleziono ciała dwóch osób. Zwłoki kobiety i mężczyzny były już w stanie rozkładu. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że denaci mieli ponad 60 lat. Ciało mężczyzny wisiało wewnątrz, kobiety leżało. Na miejscu zjawił się prokurator, policja, wezwano również strażaków, którzy pomagali w akcji po zmroku, doświetlając teren. Ciała zostały zabezpieczone do sekcji zwłok i zabrane ■