POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [20.04.2018, 19:44:49] • Świnoujście

Tłusty czwartek to przy tym pikuś! Czy dasz radę spróbować wszystkiego?

Tłusty czwartek to przy tym pikuś! Czy dasz radę spróbować wszystkiego?

fot. Organizator

Już od jutra startuje jedna z największych imprez na której nikt nie będzie głodny! O pełne brzuchy i uśmiech od ucha do ucha zadba ponad 20 kucharzy serwujących przeróżne dania z całego świata! Startujemy na czczo już jutro na Basenie Północnym o godzinie 11:00!

Na Basenie Północnym zagoszczą:

The Dumplings food truck -
pierożki dim sum
Fresh Donuts - amerykańskie pączki z dziurką :)
Los Santos Bar - kuchnia międzynarodowa
Jack Burger - burgery
Letni Kredens - Pastrami Truck - pastrami
Manufaktura Owoców w Czekoladzie Magic Fruits - owoce w czekoladzie, lody i gofry
Cubanos - kubańskie kanapki
Kultowe Zapiekanki - zapiekanki
Food Cab - panini
Pizza Truck - pizza z pieca opalanego drewnem
Burger Station - burgery
POT SPOT Foodtruck - curry, chilli, gulasze i zupy
ChinaTown Patrol - chińskie dania z woka
Wing Spot Food Truck - skrzydełka i piersi z kurczaka
Zrollowane - lody tajskie
UP in SMOKE BBQ - dania BBQ
SurfBurger - burgery
MaoBao - azjatyckie bułeczki bao
Belgijki - Frytki duże, grube i chrupiące - frytki belgijskie z sosami własnej produkcji
Wół i Krowa - burgery
Wrap&Rap - tortille

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 39, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 39

Gość • Poniedziałek [23.04.2018, 14:31:09] • [IP: 62.180.229.**]

Chińskie jedzenie paskudne - sos sojowy to raczej woda z lekkim kolorem, do makaronu zamiast krewet wrzucone same muszle... Dramat. Nigdy więcej.

Gość • Poniedziałek [23.04.2018, 06:16:54] • [IP: 85.113.170.**]

Gdzkenjest ten basen północny?

Gość • Sobota [21.04.2018, 20:59:01] • [IP: 92.42.114.***]

OCZYWIŚCIE -- że dam radę wszystkiego spróbować!! Tylko czyja kieszeń by to wytrzymała -- bo ceny chyba z kosmosu wzięte.

Gość • Sobota [21.04.2018, 20:19:55] • [IP: 88.156.234.**]

Tajskie jedzenie wołowina i krewetki czyli dania smażone na woku tragiczne

Gość • Sobota [21.04.2018, 13:49:39] • [IP: 178.238.251.***]

Nic wam nigdy nie pasuje. Ciągle narzekacie. Cokolwiek by się nie działo to zawsze jest źle. Kuchnie polską masz na co dzień, chodzi o to żebyś sprobował czegoś innego, inne smaki. Ludzie, ogarnijcie się trochę, bo żal czytać te wasze komentarze. Nie podoba się, ugotuj se rosół i siedz w domu. Za darmo by dawali to też by bylo źle. BRrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Gość • Sobota [21.04.2018, 13:23:24] • [IP: 80.245.189.***]

Ta wioska to skansen ze starymi marudami.

Gość • Sobota [21.04.2018, 13:13:50] • [IP: 77.111.244.**]

centralne Trujmiasto

Gość • Sobota [21.04.2018, 12:45:52] • [IP: 77.252.46.**]

Jakie ceny, bo biedny jestem i nie wiem czy mnie stać na takiego czikena?

Gość • Sobota [21.04.2018, 12:26:01] • [IP: 148.122.184.***]

Dzisiaj jest za goraco, dzisiaj jest za zimno, nie lubie, lubie, za malo, za duzo, nie dobre, dobre, za slodkie, za malo slodkie, i tak dalej. ..Pocalujcie mnie w d... i siedzcie w domu marudy Swinoujskie i gotujcie bigos,

Gość • Sobota [21.04.2018, 12:12:49] • [IP: 123.2.155.***]

Hmm...festiwal zapiekanek, hamburgerów i frytek. Spodziewałem się czegoś lepszego

Gość • Sobota [21.04.2018, 12:10:53] • [IP: 92.42.117.**]

Poza pastrami, które polecam, nic nie wychodzi poza standard. No, może czasem zaskakujące wersje azjatyckich pierożków.

Gość • Sobota [21.04.2018, 12:08:16] • [IP: 92.42.117.**]

Tylko, że to właśnie są polskie potrawy, w ogóle nieznane w krajach których nazwy noszą!

Gość • Sobota [21.04.2018, 11:33:18] • [IP: 83.23.255.***]

Do gościa [20.04.2018, 22:31:44] • [IP: 77.114.25.**] Tak zapomniałeś o polskiej potrawie, rybie po Grecku :D

Gość • Sobota [21.04.2018, 11:10:58] • [IP: 176.221.122.***]

W menu zabrakło chyba jeszcze tylko" Sajgonki-jak u mamy".

Gość • Sobota [21.04.2018, 10:55:04] • [IP: 78.10.206.***]

A ja pojde, a co... raz na jakis czas mozna niezdrowo zaszalec :)

troll • Sobota [21.04.2018, 09:52:20] • [IP: 178.238.252.***]

Jeżeli, , Ktoś, , ma ochotę na Polskie jedzenie, to niech się uda do Gospodnika na mielone z buraczkami. ...

głodny gosć • Sobota [21.04.2018, 09:40:16] • [IP: 94.254.225.**]

I to wszystko za darmo?

GośćCarramba • Sobota [21.04.2018, 09:39:11] • [IP: 178.235.177.**]

Mamy dość tych ryczących motorów i ich głupawych, niebezpiecznych właścicieli.

ryynio • Sobota [21.04.2018, 07:37:00] • [IP: 85.194.13.**]

czy jest zapewniona odpowiednia ilosc toalet? Nowe potrawy moga wywolac rozwolnienie a u wiekszosci moze byc naturalne parcie na stolec od przejedzenia tymi przysmakami

Gość niedzielny • Sobota [21.04.2018, 06:20:27] • [IP: 176.221.123.***]

wkekszosc dalej marudzi... co jest z wami grane ludziska? 🙃

Gość • Sobota [21.04.2018, 05:55:05] • [IP: 37.47.128.***]

Super będziemy z rodzinka :)))

Gość • Sobota [21.04.2018, 04:44:22] • [IP: 93.94.191.***]

Zniszczył paszteciki zbudował festiwal żarcia z budki.

Gość • Sobota [21.04.2018, 01:41:27] • [IP: 207.244.75.**]

22:31:44 - Zapomniałeś Panie o cebuli.

Gość • Piątek [20.04.2018, 23:43:03] • [IP: 178.235.147.**]

77.114.25 tylko nie pierogi bo jak mają być takie jak te Szopena to dziękuję bardzo!

Gość • Piątek [20.04.2018, 23:18:08] • [IP: 65.19.167.***]

Typowo polskie jedzenie nie sprzedaje się dobrze. Podobnie jest z utworami muzycznymi naszych rodzimych wykonawców estradowych-tylko j.angielski:)

Oglądasz 1-25 z 39
■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■
■ Uwaga! Dziś w nocy wypełza na jezdnie najgorszy wróg kierowców -GOŁOLEDŹ! Służby meteorologiczne mają nie najlepsze wiadomości dla kierowców,którzy muszą w ciągu najbliższych godzin pokonywać trasy w kilku regionach Polski. Ostrzeżenie o oblodzeniu i gołoledzi wydano m.in. dla Zachodniopomorskiego ■ UWAGA MIESZKAŃCY - Na ulicy Malczewskiego zgubiono duży czarny portfel marki Wittchen z duża ilością pieniędzy z dokumentami w tym dziecka oraz kartami. Uczciwego znalazcę prosimy o kontakt Iwona na numer telefonu 600375023 ■ Decyzja zapadła trzeciego dnia „Festiwalu Piękna” w Krynicy Zdroju. O prestiżowy tytuł i koronę rywalizowało 28 dziewczyn, które znalazły się w finale dzięki eliminacjom regionalnym odbywającym się na terenie całego kraju. Miss Polski 2018 została Olga Buława ze Świnoujscia■ Prezent Mikołajkowy dla władz Świnoujścia. Rusza śledztwo w sprawie mostu. Roman Kuchciński otrzymał dziś rano informację listem poleconym, że Prokuratura Okręgowa w Szczecinie podjęła na nowo śledztwo w sprawie budowy Mostu w Świnoujściu. Śledztwo kilka lat temu umorzone w sprawie budowy MOSTU łączącego wyspę Wolin z Wyspą Karsibór zarejestrowano pod nową sygnaturą. Co to oznacza? Prokuratur będzie na nowo badał wszystkie wątki budowy mostu ■ Okres przedświąteczny już za moment. Placówka Poczty Polskiej przy ulicy Kołłątaja wydłuża godziny pracy! ■ Zaginęła Shila. W dniu 01.12.2018r. Około godziny 09:00 na ul. Wybrzeże Władysława IV. W okolicach netto zaginęła suczka rasy mieszaniec owczarka niemieckiego i hasky wabi się Shila. Ma 8 lat. Jest szczepiona, łagodna, przyjacielska i kocha dzieci. Dziękuję za pomoc. Nr tel. 609 307 924 ■ Radni podzieleni w sprawie projektu wystąpienia ze stowarzyszenia Związek Miast i Gmin Morskich ■ Radny Stanisław Bartkowiak, wybrany ponownie na przewodniczącego Komisji Rewizyjnej Rady Miasta oświadczył, ze rezygnuje z objęcia tej funkcji ■ OSTRZEŻENIE: Prognozuje się wystąpienie słabych opadów deszczu ze śniegiem przechodzących w opady marznącego deszczu powodujących gołoledź ■ Starsza kobieta szuka mężczyzny, który wykazał się odwagą i pomógł wyciągnąć pieska we wtorek, około 18.30 spod kół pociągu na stacji w Wysokiej Kamieńskiej. Wszystko wydarzyło się na trasie relacji Szczecin – Świnoujście. Mężczyzna proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 782 020 699 ■ Przewodniczącym Rady Miasta wybrana została Elżbieta Jabłońska. Za wyborem głosowało 12 radnych. Pierwszym wiceprzewodniczącym Rady Miasta w głosowaniu tajnym wybrany został Marek Niewiarowski. Jacek Jurkiewicz wybrany został wiceprzewodniczącym Ray Miasta. 12 radnych głosowało za jego kandydaturą, 7 zagłosowało przeciw, 2 wstrzymało się od głosu ■ 22 listopada o godz. 14.00 radny-senior Stanisław Bartkowiak otworzy obrady pierwszej, powyborczej sesji rady Miasta. najważniejszym zadaniem jakie staje przed radnymi na pierwszym posiedzeniu jest wybór nowego przewodniczącego Rady ■ Zobaczył policjantów i zaczął uciekać. 24-latka zatrzymał trzepak! Do zdarzenia doszło w czwartkowy wieczór. Policjanci patrolujący ulice Kościuszki zauważyli w pewnym momencie mężczyznę który swoim wyglądem przypominał osobę poszukiwaną. Gdy mężczyzna dostrzegł policjantów, zaczął uciekać. Nie spodziewał się jednak, że zostanie obezwładniony przez trzepak który stanął na jego drodze. Jak się okazało, bliskie spotkanie z trzepakiem zakończyło się dla 24-latka skręceniem prawej stopy. O szczegóły odnośnie zdarzenia poprosiliśmy Oficera Prasowego KMP w Świnoujściu ■ Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości ■ Ruszyły przygotowania do 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świnoujściu. Harcerski Sztab zaprasza wszystkich chętnych do rejestracji wolontariuszy WOŚP, która odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Piłsudskiego 15, w terminach - 14-16.11.2018 r. (środa-piątek), w godz. 17.00-18.45 - 17.11.2018 r. (sobota), w godz. 10.00-12.00 ■