POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [23.04.2018, 23:21:33] • Świnoujście

Na festiwal Food Trucków przypłynął sam Neptun! Niestety, Władca mórz wrócił do domu głodny. Zobacz film!

Na festiwal Food Trucków przypłynął sam Neptun! Niestety, Władca mórz wrócił do domu głodny. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Podczas, gdy pierwszy dzień festiwalu Food Trucków dobiegał końca, z Basenu Północnego wyszedł sam Neptun! Jak się okazało, Król mórz i oceanów przybył na imprezę w poszukiwaniu świeżej ryby. Niestety, pomimo 20 Food Trucków, Neptun został bez kolacji.



Świnoujście to miejscowość, która ściśle kojarzy się z morzem, rybakami i świeżymi rybami. Jak się jednak okazało, podczas Festiwalu Food Trucków zabrakło miejsca, gdzie można by zjeść świeżą rybę z Bałtyku.

Najbardziej z tego faktu niepocieszony był Neptun, który zjawił się na festiwalu po to, aby spróbować ryb. Niestety, pomimo ponad 20 Food Trucków, Neptun wracał do domu głodny.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 48, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 48

Gość • Niedziela [06.05.2018, 14:27:05] • [IP: 176.221.122.***]

nie zrobić smok

Gość • Czwartek [26.04.2018, 16:56:18] • [IP: 80.153.7.***]

o moj tata na zdjeciu, czesc tato

Gość • Środa [25.04.2018, 02:35:19] • [IP: 80.245.177.***]

nie sluchajcie komentatow bo dzieciaki po 40lat dorywaja sie komputerow i plotkuja po forach bo jakis glab a nie normalny dyrektor zaczal patrzec na garstke leserow w gaszczu dziesiatek tysiecy ludzi. zrozumialbym koment - chcialbym tez zarabiac, miec foodtrucka etc a tanie numery to przezytek. teksty za dyche z dpy aby zablysnac, tylko trzeba miec czym

Gość • Wtorek [24.04.2018, 22:53:41] • [IP: 37.47.157.**]

Same janusze się tu chyba frustruja że za drogo i dla dzieci nic nie ma... To food trucki a nie park rozrywek

Gość • Wtorek [24.04.2018, 22:10:48] • [IP: 176.221.122.***]

Nie lubi lodów z nutelli, które wyglądają jak plasry szynki??

Gość • Wtorek [24.04.2018, 16:59:50] • [IP: 37.47.148.***]

Zenada badziewie jak i dni morza badziewie bida z nedza miasto by sie wstydzilo za takie cos jest w bogatym miescie zenada brak slow

Gość • Wtorek [24.04.2018, 15:54:08] • [IP: 176.221.122.***]

ten festiwal to tragedia. Organizator nie zabdał o atrakcje dla najmłodszych, którzy przybyli wraz z rodzicami. Dzieci nie miały co tam robić

Gość • Wtorek [24.04.2018, 14:36:18] • [IP: 80.245.188.**]

a co mnie to obchodzi że to kucharz jak dryfi tak że pawia chce się rzucić jak by to zrobił na poważnie to super i przydał by się prawdziwy neptun a nie syfiasz i strach podejść bo tak daje niech ktoś go wypierze zaiwestuje w niego to jeszcze jakiś chajs zarobi

Gość • Wtorek [24.04.2018, 14:22:11] • [IP: 95.166.56.***]

Ten festiwal to jakaś porażka!

Gość • Wtorek [24.04.2018, 13:45:47] • [IP: 80.245.186.***]

dno dno dno nigdy więcej takich pomysłów, brud, drożyzna, nic smacznego tam nie było

Gość • Wtorek [24.04.2018, 13:41:00] • [IP: 83.8.167.***]

Co na to wszystko naszego władze Urzędu Miasta?? Jak coś robicie? to róbcie to z głową !

Gość • Wtorek [24.04.2018, 13:05:22] • [IP: 185.210.39.***]

A WYGLĄDA JAK MOHER NA DOROBKU !!:)

Gość • Wtorek [24.04.2018, 12:31:58] • [IP: 94.254.229.**]

Ps. Ten, , żebrak, , jak wy piszecie był kiedyś bardzo wybitnym kucharzem, ale pewien problem go zgubił. ..

Gość • Wtorek [24.04.2018, 11:41:41] • [IP: 62.20.148.**]

Do gosc IP 188.14.107** Wyglada na to ze cos przegapilam - od kiedy lowia rybe Panga w BALTYKU? Oile wiem, moze sie myle, ale Panga jest ryba sztucznie hodowana w Wietniamie w tragicznych warunkach, i nieposiada zadnych wartosci odzywczch.ktora nasz kraj importuje w bardzo duzych ilosciach(napewno ze wzgledu na cene. 8-9zl.w sprzedarzy.

Gość • Wtorek [24.04.2018, 11:41:34] • [IP: 77.252.46.**]

Świnoujście od lat stoi dupą do morza dzięki naszej kochanej wieśniackiej władzy.

Gość • Wtorek [24.04.2018, 11:33:22] • [IP: 83.23.188.*]

organizator - dno. Bródno, obleśnie, Zabezpieczenie sanitarne - dostęp do bieżącej wody? Neptun brawo chociaż trochę. Apel do Władz miasta -- Basen północny - marina to wizytówka wielu cywilizowanych miast do których Świnoujście dołącza. To co tam widziałem - porażka - białoruś

Gość • Wtorek [24.04.2018, 11:30:46] • [IP: 94.254.229.***]

93.94.191 kolego akurat to nie prawda. ..ten Pan zbiera pieniądze szczytne cele typu spotkań AA itp. pomaga ludziom którzy mają uzależnienia.

Gość • Wtorek [24.04.2018, 11:15:32] • [IP: 94.254.226.***]

Ludzie co wy piszecie ? Jak nie można kupić świeżej ryby? Trzeba tylko z rana dupę ruszyć iść do basenu bosmańskiego koło PKS-u do rybaków i rybka prosto z sieci do torby wleci. 3zł.kg. śledzia prosto z kutra.

Gość • Wtorek [24.04.2018, 10:47:57] • [IP: 92.42.115.***]

Masz gościu rację a to żebrak od lat przebiera siĘ w te ŁACHY ! proponuje z daleka bo można się do niego przykleić --ciekawe jakiej wody kol. używa (DZIWNEJ)

Gość • Wtorek [24.04.2018, 10:43:53] • [IP: 92.42.115.***]

Jaki to NEPTUN PRZEBIERANIEC!!ha!ha!ha!z daleka od niego

Gość • Wtorek [24.04.2018, 10:42:14] • [IP: 92.42.115.***]

Ludziska od tego NIBY NEPTUNA!! to z daleka wtej jego pożal sie boże PERUCE To same ROZTOCZA od lat w tych łachach łał --BRAK SŁÓW takie straszydło.(nie ubliżając) cały m...!!

Gość • Wtorek [24.04.2018, 10:29:03] • [IP: 178.238.250.***]

Do gość wtorek 24.04.2018 godz.09:24:03 Nie nazywaj kogoś żebrakiem jak go nie znasz.To jest bardzo porząny Gość.A ty naucz się pisać bo nie pisze się nactawia tylko nadstawia i bo mu pisze się oddzielnie.

Gość • Wtorek [24.04.2018, 10:22:19] • [IP: 80.245.179.***]

DROŻYZNA W UNOSZĄCYM SIĘ KURZU - BRUD, SYF, DROŻYZNA - WSTYD DLA ORGANIZATORÓW !! Jak Sanepid może pozwolić na sprzedaż żywności w takim piachu, kurzu i brudzie ??!! W miejscu gdzie to robiono i sprzedawano teren nie nadający się z powodu unoszącego się kurzu w powietrzu - podłoże winno być UTWARDZONE I CZYSTE !!

Grammar_nazi • Wtorek [24.04.2018, 09:44:17] • [IP: 51.174.76.***]

Do gość: 9:24. Jak to wymyśliłeś/-aś: nactawia? Czyżby ktoś tu w szkole podstawowej nie uważał? Winno byc nadstawia.

Gość • Wtorek [24.04.2018, 09:40:01] • [IP: 80.245.190.***]

Nigdy więcej, to jeden wielki niewypał, nic dobrego i drożyzna. Za takie pieniądze to można iść do fajnej knajpki, zjeść coś dobrego i spędzić czas jak biały cywilizowany człowiek.

Oglądasz 1-25 z 48
■ Dziś około godziny 9.00 do świnoujskiego portu wszedł jeden z trzech największych żaglowców świata Kruzensztern. W Świnoujściu będzie do poniedziałku włącznie. Jednostka zacumowana będzie przy nabrzeżu Władysława IV (koło Kapitanatu Portu). Godziny bezpłatnego zwiedzania: 25. V (piątek) 14.00 - 20.00 26. V (sobota) 10.00 - 19.00 27. V (niedziela) 10.00 - 19.00 28. V (poniedziałek) 10.00 - 12.00 ■
■ XI Festyn Rodzinny w Forcie Anioła już w niedzielę Zapraszamy Dzieci, Rodziców i Opiekunów, już w najbliższą niedzielę (27 maja 2018) o godz. 12.00 – 15.00 na XI Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka w FORCIE ANIOŁA ■ Świnoujście: Jak informuje Małgorzata Kapalan, zmarły jest już po sekcji zwłok, wykryto u niego malarię. Potwierdziła również, że zmarły miał krwotok z górnych dróg oddechowych ■ Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Szczecinie apeluje o ostrożne i rozważne zachowywanie się podczas majowego wypoczynku na terenach leśnych. Od kilkunastu dni występuje bardzo duże zagrożenie pożarowe w lasach oraz prognozy pogody zapowiadające kolejne upalne dni. Tylko we wtorek miało miejsc 5 pożarów lasu o łącznej powierzchni ok. 1,5 ha. Mimo to leśnicy zapraszają do lasu wszystkich tych, którzy szukają wypoczynku, przypominając jednocześnie, że w na terenach leśnych i śródleśnych zabronione jest używanie otwartego ognia, rozpalania ognisk, grilli oraz palenia tytoniu. Co może spowodować pożar? Niedopałek papierosa, niesprawny samochód czy samozapłon. Na terenie Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinie od początku roku miało miejsce 112 pożarów lasu na łącznej powierzchni ponad 13 ha. Koszt odnowienia jednego hektara spalonej powierzchni leśnej przekracza 10 tys. zł. ■ Rada Miasta zatwierdziła sprawozdanie prezydenta Świnoujścia i udzieliła mu absolutorium z tytułu wykonania budżetu miasta w roku 2017.■ Skarbnik Miasta Iwona Górecka-Sęczek: "Rok budżetowy kończy się w Świnoujściu nadwyżką wysokości 103 milionów złotych.Odkąd pracuję w urzędzie z taka wysoką nadwyżką nie mieliśmy jeszcze do czynienia" ■ Poszukiwania kobiety zakończyły się pomyślnie; została ona przewieziona do szpitala - informuje asp. szt. Beata Olszewska oficer prasowy KMP w Świnpoujściu ■