POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [23.04.2018, 23:21:33] • Świnoujście

Na festiwal Food Trucków przypłynął sam Neptun! Niestety, Władca mórz wrócił do domu głodny. Zobacz film!

Na festiwal Food Trucków przypłynął sam Neptun! Niestety, Władca mórz wrócił do domu głodny. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Podczas, gdy pierwszy dzień festiwalu Food Trucków dobiegał końca, z Basenu Północnego wyszedł sam Neptun! Jak się okazało, Król mórz i oceanów przybył na imprezę w poszukiwaniu świeżej ryby. Niestety, pomimo 20 Food Trucków, Neptun został bez kolacji.



Świnoujście to miejscowość, która ściśle kojarzy się z morzem, rybakami i świeżymi rybami. Jak się jednak okazało, podczas Festiwalu Food Trucków zabrakło miejsca, gdzie można by zjeść świeżą rybę z Bałtyku.

Najbardziej z tego faktu niepocieszony był Neptun, który zjawił się na festiwalu po to, aby spróbować ryb. Niestety, pomimo ponad 20 Food Trucków, Neptun wracał do domu głodny.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 48, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 48

Gość • Niedziela [06.05.2018, 14:27:05] • [IP: 176.221.122.***]

nie zrobić smok

Gość • Czwartek [26.04.2018, 16:56:18] • [IP: 80.153.7.***]

o moj tata na zdjeciu, czesc tato

Gość • Środa [25.04.2018, 02:35:19] • [IP: 80.245.177.***]

nie sluchajcie komentatow bo dzieciaki po 40lat dorywaja sie komputerow i plotkuja po forach bo jakis glab a nie normalny dyrektor zaczal patrzec na garstke leserow w gaszczu dziesiatek tysiecy ludzi. zrozumialbym koment - chcialbym tez zarabiac, miec foodtrucka etc a tanie numery to przezytek. teksty za dyche z dpy aby zablysnac, tylko trzeba miec czym

Gość • Wtorek [24.04.2018, 22:53:41] • [IP: 37.47.157.**]

Same janusze się tu chyba frustruja że za drogo i dla dzieci nic nie ma... To food trucki a nie park rozrywek

Gość • Wtorek [24.04.2018, 22:10:48] • [IP: 176.221.122.***]

Nie lubi lodów z nutelli, które wyglądają jak plasry szynki??

Gość • Wtorek [24.04.2018, 16:59:50] • [IP: 37.47.148.***]

Zenada badziewie jak i dni morza badziewie bida z nedza miasto by sie wstydzilo za takie cos jest w bogatym miescie zenada brak slow

Gość • Wtorek [24.04.2018, 15:54:08] • [IP: 176.221.122.***]

ten festiwal to tragedia. Organizator nie zabdał o atrakcje dla najmłodszych, którzy przybyli wraz z rodzicami. Dzieci nie miały co tam robić

Gość • Wtorek [24.04.2018, 14:36:18] • [IP: 80.245.188.**]

a co mnie to obchodzi że to kucharz jak dryfi tak że pawia chce się rzucić jak by to zrobił na poważnie to super i przydał by się prawdziwy neptun a nie syfiasz i strach podejść bo tak daje niech ktoś go wypierze zaiwestuje w niego to jeszcze jakiś chajs zarobi

Gość • Wtorek [24.04.2018, 14:22:11] • [IP: 95.166.56.***]

Ten festiwal to jakaś porażka!

Gość • Wtorek [24.04.2018, 13:45:47] • [IP: 80.245.186.***]

dno dno dno nigdy więcej takich pomysłów, brud, drożyzna, nic smacznego tam nie było

Gość • Wtorek [24.04.2018, 13:41:00] • [IP: 83.8.167.***]

Co na to wszystko naszego władze Urzędu Miasta?? Jak coś robicie? to róbcie to z głową !

Gość • Wtorek [24.04.2018, 13:05:22] • [IP: 185.210.39.***]

A WYGLĄDA JAK MOHER NA DOROBKU !!:)

Gość • Wtorek [24.04.2018, 12:31:58] • [IP: 94.254.229.**]

Ps. Ten, , żebrak, , jak wy piszecie był kiedyś bardzo wybitnym kucharzem, ale pewien problem go zgubił. ..

Gość • Wtorek [24.04.2018, 11:41:41] • [IP: 62.20.148.**]

Do gosc IP 188.14.107** Wyglada na to ze cos przegapilam - od kiedy lowia rybe Panga w BALTYKU? Oile wiem, moze sie myle, ale Panga jest ryba sztucznie hodowana w Wietniamie w tragicznych warunkach, i nieposiada zadnych wartosci odzywczch.ktora nasz kraj importuje w bardzo duzych ilosciach(napewno ze wzgledu na cene. 8-9zl.w sprzedarzy.

Gość • Wtorek [24.04.2018, 11:41:34] • [IP: 77.252.46.**]

Świnoujście od lat stoi dupą do morza dzięki naszej kochanej wieśniackiej władzy.

Gość • Wtorek [24.04.2018, 11:33:22] • [IP: 83.23.188.*]

organizator - dno. Bródno, obleśnie, Zabezpieczenie sanitarne - dostęp do bieżącej wody? Neptun brawo chociaż trochę. Apel do Władz miasta -- Basen północny - marina to wizytówka wielu cywilizowanych miast do których Świnoujście dołącza. To co tam widziałem - porażka - białoruś

Gość • Wtorek [24.04.2018, 11:30:46] • [IP: 94.254.229.***]

93.94.191 kolego akurat to nie prawda. ..ten Pan zbiera pieniądze szczytne cele typu spotkań AA itp. pomaga ludziom którzy mają uzależnienia.

Gość • Wtorek [24.04.2018, 11:15:32] • [IP: 94.254.226.***]

Ludzie co wy piszecie ? Jak nie można kupić świeżej ryby? Trzeba tylko z rana dupę ruszyć iść do basenu bosmańskiego koło PKS-u do rybaków i rybka prosto z sieci do torby wleci. 3zł.kg. śledzia prosto z kutra.

Gość • Wtorek [24.04.2018, 10:47:57] • [IP: 92.42.115.***]

Masz gościu rację a to żebrak od lat przebiera siĘ w te ŁACHY ! proponuje z daleka bo można się do niego przykleić --ciekawe jakiej wody kol. używa (DZIWNEJ)

Gość • Wtorek [24.04.2018, 10:43:53] • [IP: 92.42.115.***]

Jaki to NEPTUN PRZEBIERANIEC!!ha!ha!ha!z daleka od niego

Gość • Wtorek [24.04.2018, 10:42:14] • [IP: 92.42.115.***]

Ludziska od tego NIBY NEPTUNA!! to z daleka wtej jego pożal sie boże PERUCE To same ROZTOCZA od lat w tych łachach łał --BRAK SŁÓW takie straszydło.(nie ubliżając) cały m...!!

Gość • Wtorek [24.04.2018, 10:29:03] • [IP: 178.238.250.***]

Do gość wtorek 24.04.2018 godz.09:24:03 Nie nazywaj kogoś żebrakiem jak go nie znasz.To jest bardzo porząny Gość.A ty naucz się pisać bo nie pisze się nactawia tylko nadstawia i bo mu pisze się oddzielnie.

Gość • Wtorek [24.04.2018, 10:22:19] • [IP: 80.245.179.***]

DROŻYZNA W UNOSZĄCYM SIĘ KURZU - BRUD, SYF, DROŻYZNA - WSTYD DLA ORGANIZATORÓW !! Jak Sanepid może pozwolić na sprzedaż żywności w takim piachu, kurzu i brudzie ??!! W miejscu gdzie to robiono i sprzedawano teren nie nadający się z powodu unoszącego się kurzu w powietrzu - podłoże winno być UTWARDZONE I CZYSTE !!

Grammar_nazi • Wtorek [24.04.2018, 09:44:17] • [IP: 51.174.76.***]

Do gość: 9:24. Jak to wymyśliłeś/-aś: nactawia? Czyżby ktoś tu w szkole podstawowej nie uważał? Winno byc nadstawia.

Gość • Wtorek [24.04.2018, 09:40:01] • [IP: 80.245.190.***]

Nigdy więcej, to jeden wielki niewypał, nic dobrego i drożyzna. Za takie pieniądze to można iść do fajnej knajpki, zjeść coś dobrego i spędzić czas jak biały cywilizowany człowiek.

Oglądasz 1-25 z 48
■ Przytór-Łunowo. Stała organizacja ruchu na ulicy Zalewowej. Od najbliższego piątku 19. października 2018 r. na ulicy Zalewowej, odcinek od ul. Sąsiedzkiej do ul. Szmaragdowej, zostanie wprowadzona stała organizacja ruchu. Prosimy o szczególne zwracanie uwagi na oznakowanie i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. UM Świnoujście ■
■ Serdecznie zapraszam Mieszkańców Świnoujścia na spotkanie wyborcze z kandydatami KKW SLD - Lewica RAZEM, które odbędzie się dzisiaj (wtorek) o godz. 16.30 na Wybrzeżu Władysława IV (na wysokości Domu Rybaka). W czasie spotkania przedstawimy założenia programowe naszego komitetu na nadchodzącą kadencję 2018 - 2023 oraz przypomnimy kandydatów startujących w tegorocznych wyborach samorządowych. Zapraszam! Joanna Monika Agatowska kandydatka na Prezydenta Miasta ■ Święto Edukacji po świnoujsku, czyli kampania wyborcza na koszt podatnika ■ Dotyczy utrudnień w ruchu na ul. Bydgoskiej. Od 10 października 2018r. do 30 kwietnia 2019r. roku w związku z prowadzonymi pracami dotyczącymi modernizacji i przebudowy, wyłączona z ruchu będzie ulica Bydgoska, na odcinku od skrzyżowania z ulicą Gdańską poprzez skrzyżowanie z ulicą Olsztyńską, które też będzie objęte przebudową i dalej od skrzyżowania z ulicą Olsztyńską do skrzyżowania z ulicą Zamkową. Prosimy o rozważną jazdę, przestrzeganie oznakowania pionowego i poziomego oraz poleceń wydawanych przez osoby kierujące ruchem. Za utrudnienia przepraszamy. WIM UM ■ Jarosław Kaczyński: Władza absolutna demoralizuje absolutnie. W Polsce jest wiele miast, w których urzędują prezydenci od kilku kadencji. Wieloletnie sprawowanie władzy przez jedną osobę budzi kontrowersje. O tak długo sprawujących władzę prezydencką, wypowiedział się publicznie w dniu 06 października 2018 r. Prezes PiS Jarosław Kaczyński w czasie spotkania przedwyborczego w Krośnie, gdzie PiS walczy o zmianę na funkcji Prezydenta ■ Czy grozi nam zamknięcie przeprawy? 40-letnie pomosty przy promach Karsibór uginają się pod ciężarem dużych pojazdów. Sami pracownicy żeglugi nieraz patrzą na sytuację z niepokojem, jednak zdaniem kierownictwa żeglugi, nie ma powodów do obaw. ■ Bardzo groźny wypadek wydarzył się w środę wieczorem na torach. Pociąg relacji Przemyśl-Świnoujście potrącił mężczyznę który leżał na torach przy tzw. "dzikim przejściu". Jak się nieoficjalnie dowiedziała nasza redakcja, stan około 60-latka jest ciężki ■ Syn kierowcy taksówki, który został pobity w sierpniu tego roku, odebrał z Berlina skradziony samochód ojca. W środku były narkotyki i pałka teleskopowa ■ Mieszkaniec Przytoru: Nie możemy spać przez muczenie krów! Niech ktoś pomoże! Do redakcji portalu iswinoujscie.pl zwrócił się mieszkaniec Przytoru z prośbą o nagłośnienie problemu, który nęka jego oraz sąsiadów. Chodzi o muczenie krów ■ Niemiecki rynek w ogniu! Z szalejącym pożarem walczyło 6 zastępów straży pożarnej! Właściciele stali ze łzami w oczach. Po godzinie 02:00, dyspozytor Państwowej Straży Pożarnej odebrał zgłoszenie o palących się punktach handlowych przy ulicy Wojska Polskiego. Jak się okazało, kilkumetrowe płomienie trawiły dobytek właścicieli i zaczęły obejmować drzewa oraz pobliskie zabudowania. Do walki z ogniem skierowani zostali strażacy ze Świnoujścia, jednak szybko okazało się, że ogień pod wpływem wiatru wymyka się spod kontroli i potrzebne będzie wsparcie ■ W biały dzień niemal w centrum miasta został pobity człowiek ■ Alarmujące wieści o zatrutych parówkach znów wstrząsnęły posiadaczami psów. Dwa miesiące temu wszyscy szukali truciciela, który rozrzucał śmiercionośną żywność w parku przy Chopina. Teraz parówki nafaszerowane trutką na szczury są rozrzucane na osiedlu Gdyńska. W tej sprawie piszą do nas przerażeni Czytelnicy, którzy boją się o swoje pieski ■ Świat polityki jest jak poker, do ostatniej rozgrywki nie można się zdradzić i trzeba zachować kamienną twarz, nawet gdy karta nie idzie po naszej myśli. Przekonał się o tym Mateusz Rojewski z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, który przyznał, że kandydatem Prawa i Sprawiedliwości w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście jest Janusz Żmurkiewicz. Teraz jego przełożeni zapowiadają, że wobec Pana Mateusza Rojewskiego zostaną wyciągnięte konsekwencje służbowe! Wszystko zaczęło się od pytania jednego z mieszkańców Świnoujścia, odnośnie kandydata PiS w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście, przesłanego w formularzu „Napisz do Ministra”. Odpowiedzi udzielił pracownik Biura Ministra – Mateusz Rojewski, który poinformował że kandydatem PiS jest obecny prezydent – Janusz Żmurkiewicz ■ Masowo oszukuje na portalu OLX i twierdzi że zarobił ponad 2 miliony. Kim jest Kacper ze Świnoujścia? Zobacz film! ■ Dar krwi jest darem życia - Czytelniczka dziękuje wszystkim, którzy pomogli jej mamie ■ Zderzenie rowerzystów może mieć naprawdę poważne skutki. Do takiego wypadku doszło w piątek na ścieżce rowerowej przy ulicy Matejki, gdzie 13-latek zajechał drogę innemu rowerzyście. Wskutek zderzenia chłopiec upadł na chodnik doznając urazu głowy na tyle poważnego, że został przetransportowany do jednego ze szpitali w Szczecinie. ■ Już dawno przywykliśmy do widoku dzików przechadzających się ulicami, czasem można spotkać wytwornego lisa lub nawet godnego borsuka. Ale lubieżny Łoś, to coś nowego. Ostrzegamy mieszkańców, w mieście grasuje ciekawski łoś, niedyskretnie podglądający mieszkańców przez okna. Chrońmy żony, matki i małe dzieci, prawdziwe zwierzę grasuje po mieście ■ Na jednej z działek znaleziono zwłoki dwóch osób. Oględziny miejsca trwały do późnych godzin nocnych. W sprawie prowadzone jest śledztwo. Wczoraj w godzinach popołudniowych za świetlicą Ogrody Granica znaleziono ciała dwóch osób. Zwłoki kobiety i mężczyzny były już w stanie rozkładu. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że denaci mieli ponad 60 lat. Ciało mężczyzny wisiało wewnątrz, kobiety leżało. Na miejscu zjawił się prokurator, policja, wezwano również strażaków, którzy pomagali w akcji po zmroku, doświetlając teren. Ciała zostały zabezpieczone do sekcji zwłok i zabrane ■