░ Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Szczecinie Inspektorat w Świnoujściu poszukuje kandydatów do pracy. Wymagane wykształcenie: średnie. Miejsce pracy: ZUS Inspektorat w Świnoujściu ul. Piastowska 63. Więcej informacji na stronie: www.zus.pl lub u Kierownika Inspektoratu pod nr telefonu 91-382-38-02 ░

POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [25.04.2018, 21:26:54] • Świnoujście

Osy wdarły się do domu i zaatakowały dziecko! W obronie stanęła matka

Osy wdarły się do domu i zaatakowały dziecko! W obronie stanęła matka

Autor: alexandersw(fot. Fotolia.com )

Do scen niczym z horroru doszło w jednym z domów mieszkalnych przy ulicy Kanałowej. W godzinach wieczornych do pokoju dziecka wdarły się osy! W obronie dziecka stanęła matka, która spotkanie z owadami mogła przepłacić życiem. Z odsieczą przybyli strażacy i ratownicy medyczni.

Gdy kobieta zorientowała się że do dziecięcego pokoju wdały się agresywne osy, stanęła w obronie dziecka. O sytuacji powiadomieni zostali także strażacy z JRG-2 oraz OSP Karsibór. Niestety, przed przyjazdem strażaków kobieta została użądlona przez wściekłe owady.

Podczas gdy strażacy usuwali gniazdo os, na miejsce zostali wezwani także ratownicy medyczni, ponieważ kobieta zgłosiła że zaczyna się źle czuć.

Ratownicy medyczni po przyjeździe na miejsce zdarzenia udzielili kobiecie pomocy, a strażacy usunęli gniazdo.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 18, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-18 z 18

Gość • Piątek [27.04.2018, 08:49:25] • [IP: 37.47.171.***]

Hmmm. To te osy wdarły się tam razem z gniazdem? Może tak poczytać, co się napisało i jaki ma to ogólny wydźwięk? :)

Gość • Czwartek [26.04.2018, 15:10:31] • [IP: 212.185.78.*]

ja uwazam ze miasto poiwnno cos zrobic z tymi iosami.z roku na rok jest ich coraz wiecej i sa bardziej agresywne.nie mozna spokojnie posiedzeic na ogrodku czy plazy i ten ciagly strasch o dzeci czy czasem nir usiadzie na jedzeniu czy nie wleci do picia.mI ostatnio zamieszkaly na balkonie w plastikowej oslonie od dzwi balkonowych nie mozna bylo na Balkon wejsc bo atakowaly.cos t tym nalezaloby zrobic.nie trzeba ich nawet prowokowac same atakuja

Gość • Czwartek [26.04.2018, 13:23:39] • [IP: 77.111.244.*]

dwie osy i sie dzieje na wiosce

Gość • Czwartek [26.04.2018, 10:25:17] • [IP: 164.127.76.**]

21:56:32] • [IP: 83.8.120.** - Ty sie ogarnij, damski bokserze, tchórzliwie, bo anonimowo atakujący kobietę.

chwalę służby Janusza • Czwartek [26.04.2018, 10:21:57] • [IP: 164.127.76.**]

Niestety czasem na końcu odwłoka który ma niby mała osa / Czai się groźna dla życia człowieka Ostateczna Kosa / Dobrzes, matko, walczyła dla dziecięcia swego / chwalę też służby króla Janusza Przewlekłego

Gość • Czwartek [26.04.2018, 10:18:16] • [IP: 78.11.84.***]

Wytepic dożywotnio *

Gość • Czwartek [26.04.2018, 10:11:57] • [IP: 37.47.128.***]

w tym roku osy sa wsciekle atakuja to chyba przez wycinke tych drzew jest ich mase w miescie

Gość • Czwartek [26.04.2018, 08:22:46] • [IP: 176.221.123.**]

matka fit wariatka;)

Gość • Czwartek [26.04.2018, 07:14:49] • [IP: 5.172.255.***]

Daleko za lasami, za górami, za siedmioma morzami...!!

Gość • Czwartek [26.04.2018, 07:01:01] • [IP: 80.245.179.***]

Moskitiery i po sprawie. . .. Od lat zakładam raz porządne kupione u zakładających plastykowe okna koszt ok. 💯 zł.

Gość • Czwartek [26.04.2018, 06:33:42] • [IP: 188.146.42.**]

To gniazdo było w domu, ?

Gość • Czwartek [26.04.2018, 06:19:48] • [IP: 94.254.233.**]

Tytuł roku

Gość niedzielny • Czwartek [26.04.2018, 05:52:26] • [IP: 94.254.227.**]

Czuję w tym palec Boży. Widocznie ten dom był pełen grzechu skoro Pan nasłał tam swoich wojowników pod postacią os.

Gość • Czwartek [26.04.2018, 05:31:19] • [IP: 88.156.234.***]

prawdziwi mezczyzni nie jedza miodu, prawdziwi mezczyzni rzują pszczoły..

Gość • Czwartek [26.04.2018, 03:54:43] • [IP: 46.169.100.**]

G. .no burza albo sie wdarły albo miały gniazdo nic w tym F... .nys nie pasuje

e • Środa [25.04.2018, 23:13:34] • [IP: 92.42.112.***]

Jak zwykle bicz z piasku kręcą i tak poważnie nie wiadomo, co się wydarzyło i jaki miało przebieg? Fakt już się owady przebudzają ale są to pojedyncze sztuki a nie całe roje i jak zwykle ktoś w anonsie przesadził...

Gość • Środa [25.04.2018, 22:36:06] • [IP: 77.252.46.**]

Przecież te osy było można posolić i zrobić sobie kanapkę. Osobiście, to ja bym te osy przerobił na mazut, smołę lub papę z dachu.

karsiborzak • Środa [25.04.2018, 21:56:32] • [IP: 83.8.120.**]

Ten dom nadaje się do kapitalnego remontu!! Gdzie jest MOPR ? Okna to Stalina jeszcze pamiętają bieda az piszczy, ale na fajeczki i browarek starcza... Fajne dzieciaki szkoda ze mamusia nieogarnieta

Oglądasz 1-18 z 18
■ WOJSKO: 19 marca, w godzinach wieczornych były przeprowadzane zajęcia taktyczne w lesie na terenie obiektu wojskowego Karsibór. Podczas zajęć stosowano środki pozoracji. Użyte zostały świece dymne, które generują dym nietoksyczny i nieszkodliwy, a ich użycie nie stanowi zagrożenia dla zdrowia. Ćwiczenia tego typu prowadzone są cyklicznie, kilka razy w ciągu roku. Wzięło w nich udział ponad dwudziestu żołnierzy. Żaden z nich nie zgłaszał po zajęciach problemów ani dolegliwości - tłumaczy kmdr ppor. Grzegorz Lewandowski Rzecznik Prasowy 8. Flotylla Obrony Wybrzeża ■ Prom Karsibór uciekł z przeprawy! Nad wodą unosił się trujący opar! Zobacz film! ■ Niemiecki wymiar sprawiedliwości łaskawy dla sprawców napadu na taksówkarza ze Świnoujścia? ■ Córki odebrały testament matki zapisany na kartkach romansu. Ta książką niczym list w butelce po latach, wędrówki po falach życia trafiła w końcu do adresata. Mówi się, że takie historie zdarzają się tylko w hollywoodzkich produkcjach, jednak jedna z nich zdarzyła się w Świnoujściu. Tuż po naszej publikacji, w której opisaliśmy wzruszający temat testamentu anonimowej kobiety, która na kartkach książki kieruje ostatnie słowa do sowich najbliższy ma swój ciąg dalszy ■ Wojciech Zyska o Wolińskim Parku Narodowym: Na tle Wyspy Wolin to przysłowiowa „kość w gardle”. Pozostawiam park w dobrej kondycji. Odchodzę z podniesioną głową, dziękując jednocześnie wszystkim za współpracę i pomoc na rzecz ochrony tego parku – pisze w pożegnalnym liście dr inż. Wojciech Zyska, odwołany właśnie dyrektor Wolińskiego Parku Narodowego ■ „Do trumny ubierzcie mnie na różowo”. Wzruszający list pacjentki zapisany na kartkach książki ■ To Świnoujście rozpętało aferę międzynarodową. Komisja Europejska uruchomiła wobec Polski procedurę naruszenia unijnego prawa. Uruchomiona wobec Polski procedura naruszenia unijnego prawa dotyczy konfliktu z 2017 roku, kiedy świnoujski strażnik miejski spektakularnie zatrzymał niemieckie autobusy UBB na granicy. Chodzi o dostęp do międzynarodowego rynku usług autokarowych i autobusowych. Rąbka tajemnicy uchyliła nam Komisja Europejska ■ Trwają prace nad uchwałą krajobrazową, zwaną też kodeksem reklamowym. Będzie to dokument porządkujący przestrzeń publiczną miasta. Wprowadzi zasady i warunki umieszczania reklam, urządzeń reklamowych oraz małej architektury i ogrodzeń na terenie całego Świnoujścia ■