POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [11.05.2018, 23:18:35] • Świnoujście

Groźny wypadek przy ulicy Marynarzy - mężczyzna wypadł z trzeciego piętra

Groźny wypadek przy ulicy Marynarzy - mężczyzna wypadł z trzeciego piętra

fot. Sławomir Ryfczyński

W piątkowy wieczór na ulicy Marynarzy miał miejsce wypadek. Z balkonu na trzecim piętrze wypadł mężczyzna. Na miejsce przyjechały wszystkie służby. Co było przyczyną tragicznego upadku?

Około godziny 21.30 z bloku przy ulicy Marynarzy, z wysokości 3. piętra wypadł mężczyzna. Tuż pod balkonem, z którego skoczył lub spadł 30-latek, stał zaparkowany biały ford. Poszkodowany uderzył w przednią maskę auta. Być może to uchroniło go od poważniejszych obrażeń. Na miejsce wypadku przyjechało pogotowie, dwa samochody policji oraz dwie jednostki straży pożarnej. Ratownicy medyczni zabrali mężczyznę karetką na sygnale.

Groźny wypadek przy ulicy Marynarzy - mężczyzna wypadł z trzeciego piętra

fot. Sławomir Ryfczyński

Całe zdarzenie rozgrywało się na oczach klientów pobliskiej restauracji oraz mieszkańców bloku. Jak mówi jeden z lokatorów budynku, w chwili upadku rozległ się bardzo głośny huk. Samochód, na który spadł mężczyzna, ma wgniecioną maskę.

Czekamy w tej sprawie na informacje od policji.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 38, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 38

Gość • Sobota [19.05.2018, 21:23:55] • [IP: 92.210.52.***]

Niektóre ludzie śmieją się z luckiej tragedii a mòj kolega władnie leży w spitalu w Niemczech cały połamany Ci co tak się śmieją żeby was nigdy taka tragedia nie spotkał

Gośćx • Wtorek [15.05.2018, 09:47:26] • [IP: 31.0.82.***]

Seryjny samobójca znòw grasuje. Czy za kłótnie na fejsie?

Gość • Poniedziałek [14.05.2018, 15:40:06] • [IP: 176.221.123.**]

tak to bubi

Gość • Poniedziałek [14.05.2018, 09:11:41] • [IP: 178.235.178.***]

SZKODA SAMOCHODU!

Gość • Sobota [12.05.2018, 23:12:31] • [IP: 185.210.36.***]

Nie wypadł tylko wyskoczył debil

Gość • Sobota [12.05.2018, 23:10:36] • [IP: 93.94.184.***]

nie, po takim upadku na auto, to auto miało i nie mieć wcale szkód ha ha ha tylko może lekko zarysowany kierunkowzkaz ha ha haha

Gość • Sobota [12.05.2018, 21:18:39] • [IP: 176.221.123.**]

jak mozna wypasc z okna samemu ?

Gość • Sobota [12.05.2018, 20:44:59] • [IP: 95.129.224.***]

Chciał się zabić, czy to nieszczęśliwy wypadek?

maxx • Sobota [12.05.2018, 19:28:07] • [IP: 178.238.249.**]

Ponawiam swój post. Czy osobą która wypadła przez okno był tzw. BUBI ? On potrafi latać :)

Gość • Sobota [12.05.2018, 16:34:16] • [IP: 82.45.70.**]

Jesli dolecial do tego forda bez ''pomocy'' to powinni go zglosic do naszej kadry lekkoatletycznej, ma facet mozliwosci...

Gość • Sobota [12.05.2018, 16:10:37] • [IP: 176.221.123.**]

irena/ wbiegl do restauracji ? czy wybiegł z restauracji. .? niewierze w to co piszesz..

Gość • Sobota [12.05.2018, 15:03:16] • [IP: 176.221.120.**]

dobrze że nie spadł komuś na głowę. O dziecku nie wspomnę. Masakra by była

Gość • Sobota [12.05.2018, 14:36:19] • [IP: 158.26.131.**]

Juz taki jeden w Sciu na wozku jezdzi, co w mlodosci po" dobrym" towarze wyskoczyl myslac ze umie latac!

Gość • Sobota [12.05.2018, 14:21:33] • [IP: 178.238.249.**]

Towarów w Świnoujściu hej..y

Gość • Sobota [12.05.2018, 13:42:32] • [IP: 37.191.171.**]

Irena zamiast włóczyć się po mieście, poczytaj kobieto słownik ortograficzny.Wszystkim to wyjdzie na dobre.Pozdrawiam

hoho • Sobota [12.05.2018, 13:00:37] • [IP: 89.182.121.***]

zdarzenie rozgrywalo sie na oczach swiadkow i nie wiedza czy wyskoczyl czy wypadl...ha ha ha...

Gość • Sobota [12.05.2018, 11:59:00] • [IP: 77.252.46.**]

Irena, a jak mieli ludzie na balkonach jemu pomóc... skakać za nim?

Gość • Sobota [12.05.2018, 11:58:35] • [IP: 176.221.123.**]

to wkoncu pomuc czy pomóc bo juz zwariowałem od tego analfabetyzmu

Irena • Sobota [12.05.2018, 10:58:13] • [IP: 37.47.162.***]

Byłam właśnie z mężem i dziećmi na rowerach. Usłyszeliśmy tylko huk. A po chwili wbiegł z naszej ulubionej restauracji kelner i wezwał pomoc. Ale najistotniejsze w tym jest to że ludzie stali na balkonach i zamiast pomuc Panubz restauracji to zdjęcia i filmy kręcili. Czy ludzki wypadek jest powodem do filmowania...? Chore to

Gość • Sobota [12.05.2018, 10:22:17] • [IP: 164.127.183.***]

Cio za debile pisza te komentarze, pewnie znudzona chwilowo Szajsbukiem gimbaza: 18:19, 7:32 - i inne w tym stylu.

Gość • Sobota [12.05.2018, 10:08:22] • [IP: 80.245.188.**]

chciał polecieć do domu na zieloną ukraine

Gość • Sobota [12.05.2018, 09:28:24] • [IP: 176.221.122.***]

Ale mam kaca ledwo żyje...

Gość • Sobota [12.05.2018, 08:56:05] • [IP: 178.238.252.**]

To z rozpędu skok, skoro tak daleko od bloku spadł.Auto uratowało życie!Gdyby spadł bezpośrednio na ulicę...masakra...tam autobusy jeżdżą.

Gość • Sobota [12.05.2018, 08:33:55] • [IP: 37.47.74.*]