░ Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Szczecinie Inspektorat w Świnoujściu poszukuje kandydatów do pracy. Wymagane wykształcenie: średnie. Miejsce pracy: ZUS Inspektorat w Świnoujściu ul. Piastowska 63. Więcej informacji na stronie: www.zus.pl lub u Kierownika Inspektoratu pod nr telefonu 91-382-38-02 ░

POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [12.05.2018, 15:34:07] • Świnoujście

Śmierć spojrzała im w oczy. Pięć osób zatrutych w jednym z hoteli trafiło do szpitala. Wśród poszkodowanych były dzieci. Zobacz film!

Śmierć spojrzała im w oczy. Pięć osób zatrutych w jednym z hoteli trafiło do szpitala. Wśród poszkodowanych były dzieci. Zobacz film!

fot. Bartosz Szymański

Dwa zespoły ratownictwa medycznego wraz z lekarzem, strażacy oraz policjanci zabezpieczyli przed godziną 11:00 jeden z hoteli przy ulicy Elizy Orzeszkowej. Jak udało nam się dowiedzieć, na terenie hotelu doszło do zatrucia. Wśród poszkodowanych jest trójka dzieci oraz dwie osoby dorosłe, które na sygnałach przewiezione zostały do szpitala.



Nikt nie sądził, że wypoczynek w hotelu skończy się w szpitalu. Zapłakane dzieci wraz z opiekunami zostały wyprowadzone z hotelu wprost do karetki.

Śmierć spojrzała im w oczy. Pięć osób zatrutych w jednym z hoteli trafiło do szpitala. Wśród poszkodowanych były dzieci. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Na miejscu obecni byli strażacy wraz z policjantami, którzy zabezpieczyli miejsce zdarzenia.

Śmierć spojrzała im w oczy. Pięć osób zatrutych w jednym z hoteli trafiło do szpitala. Wśród poszkodowanych były dzieci. Zobacz film!

fot. Bartosz Szymański

Jak udało nam się dowiedzieć, prawdopodobną przyczyną zatrucia pięciu osób była awaria maszyny chlorowania wody.

Śmierć spojrzała im w oczy. Pięć osób zatrutych w jednym z hoteli trafiło do szpitala. Wśród poszkodowanych były dzieci. Zobacz film!

fot. Bartosz Szymański

Basen w hotelu został zamknięty.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 43, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 43

Gość • Sobota [19.05.2018, 17:12:40] • [IP: 95.129.226.***]

do gość Środa [16.05.2018, 21:58:52] • [IP: 94.254.237.**] Rodaku czy Ty widzisz że aż bije od ciebie hipokryzją??Gdzie Twoja Pisiorowa empatia??Piszesz że ludzie o rodakach z pogardą piszą a jak ty śmiesz o kimś takim jak Michnik pisać..??to że Twoim autorytetem jest jakiś przykurczony flustrat lub wszechojciec wszystkich i tylko" prawdziwych" polaków nie znaczy, że możesz obrażać tych o odmiennym tobie zdaniu. to jest właśnie demokracja, wolność słowa której używasz codziennie i o którą walczyli tacy ludzie jak A. Michnik. Widziałem gdzieś taki komentarz : ZDYCHAJ I WRAZ Z TOBĄ WSZYSTKO CO KOCHASZ - i co milunio moherku??

Gość • Środa [16.05.2018, 21:58:52] • [IP: 94.254.237.**]

BARDZO MĄDRY WPIS...WIĘC GO WKLEJĘ ŻEBYŚCIE RODACY RAZ JESZCZE PRZECZYTALI I WZIELI SOBIE DO SERCA I MÓZGOWNIC SWOICH. ... 19:04 - Nie, ty nie jesteś hotelarzem, lecz jednym z lemingów, którzy nie potrafią inaczej pisac o swoich rodakach cieszących sie 500+, jak tylko z pogardą.A jak ci sie" bardzo roszczeniowy naród" nie podoba to fora ze dwora, do" lepszych" narodów, dzis granice są otwarte, możesz jechac np.do Holandii, gdzie jest tak szeroka wolność, że aż do eutanazji i starsi ludzie bojąc sie niejawnego wyrażenia woli przez swoje rodziny, wybierają szpitale niemieckie dla swojej choroby. Tez sa roszczeniowi, chce im sie żyć, jak roszczeniowym Polakom, którzy odważyli sie miec dzieci - rzecz nie do zrozumienia dla lemingów, którym wystarczy do życia światło (z ekranu z TVN), woda (w alkoholu) i pycha (z jej kapłanem Mnich Nikiem).

Gość • Wtorek [15.05.2018, 06:32:24] • [IP: 80.245.189.***]

Ja chodzę na ten basen kilka lat dwa razy w tygodniu i nigdy nic takiego nie przydarzyło się. jestem zadowolona z tego basenu. Widocznie awaria sprzętu, maszyny też zawodzą. Ludzie są okrutni zaraz właściciela hotelu z ziemią równają -wstyd, dlaczego taka zawiść wśród ludzi. Ja dalej będę chodzić na ten basen, bo jest super.

Gość • Poniedziałek [14.05.2018, 13:07:07] • [IP: 83.19.187.***]

Dobrze, że widać, gdzie to jest i jakich miejsc należy unikać :)

Gość • Niedziela [13.05.2018, 22:33:49] • [IP: 188.146.227.***]

Istnieje wiele możliwych sytuacji w których może zostać przedozowany chlor. W kazdej z nich główna przyczyna to błąd człowieka, serwisanta, obsługi czy też chciwego, ustawionego tylko na zysk właściciela obiektu. Basen to nie zabawka. Urzadzenia basenowe do obiektów publicznych są bardzo drogie i potrzebna jest profesjonalna obsługa serwisowa a nie koleś który kiedyś widział jak basen budują

Gość • Niedziela [13.05.2018, 21:28:26] • [IP: 94.254.235.**]

fajna ściema z Awaria sprzętu. teraz pracownik się nie przyzna tylko zgoni na sprzęt. ten hotel cały i te rygorystyczne przepisy. wystarczyło poczekac na taki incydent.

Gość • Niedziela [13.05.2018, 13:49:38] • [IP: 94.254.225.**]

Do znawcy [IP: 94.254.235 wyobraz sobie ze urzadzenie moze zepsuc sie w taki sposob ze komputer dostaje informacje ze chlor nie jest podawany do niecki W tej sytuacji urzadzenie bedzie podawalo chlor bez przerwy. Reczne dodawanie chloru haha gratuluje pomyslu. I zalecam zajrzec do rozporzadzenia ministra. Te procedury sa regorystycznie sprawdzane.

Gość • Niedziela [13.05.2018, 13:09:06] • [IP: 178.238.251.**]

KZPR potruje wszystkich wczasowiczów

Gość • Niedziela [13.05.2018, 12:41:41] • [IP: 94.254.235.**]

Jaka ściema maszyna jak by sie zepsuła to chloru by wogule nie było w wodzie. tak jest jak sie ręcznie leje chlor do wody.

Gość • Niedziela [13.05.2018, 11:27:46] • [IP: 82.174.234.**]

Fakt.czasem mam taką s* że mi śmierć w oczy również zaglada

Gość • Niedziela [13.05.2018, 10:32:48] • [IP: 95.166.56.***]

Strach przyjeżdżać tu - to nie pierwsze zatrucia w świnoujskim hotelu. Niedawno pisaliście rownież o zatruciu w jednym z hoteli.

ryynio • Niedziela [13.05.2018, 10:23:44] • [IP: 85.194.13.**]

Asaad w Syrii uzywa bomb z chlorem, brak efektywnej wentylacji lub nadmiar chloru powoduje omdlenie w wodzie. Sufit nad basenem powinien znajdowac sie minimum 10 metrów, taka kubatura pozwala na bezpieczne ulatnianie sie chloru z wody

Gość • Niedziela [13.05.2018, 09:45:04] • [IP: 5.172.255.***]

Co to za hotel?

Gość • Niedziela [13.05.2018, 09:34:53] • [IP: 93.94.188.***]

W * takie rzeczy ? A co na to Pani od maczka, eseczki i innych gadżetów

Gość • Niedziela [13.05.2018, 09:03:33] • [IP: 89.65.108.***]

Czyżby serwis zawiódł?

Gość • Niedziela [13.05.2018, 08:30:05] • [IP: 94.254.138.***]

mieszkancy swinoujscia wszystkich wykoncza po woli a na koniec spod siebie g...o zjedza zachlannosc na kase i oszczednosci a pseudo letnicy nie maja pojecia czym kieruja sie swinoujscy biznesmeni to ja im powiem wydojic, k*podac do zarcia i na zapleczu sie smieja z b*

Gość • Niedziela [13.05.2018, 08:15:57] • [IP: 92.42.114.***]

Tak się dzieje gdy zatrudnia się przypadkowych ludzi, nie mających pojęcia o pracy. Brak fachowców na rynku ?

Gość • Niedziela [13.05.2018, 05:36:05] • [IP: 178.238.252.**]

a oco chodzi?

Gość • Sobota [12.05.2018, 23:57:27] • [IP: 176.221.123.***]

właścicielka powinna zapłacić odszkodowanie

Gość • Sobota [12.05.2018, 23:22:18] • [IP: 80.245.189.***]

Wystarczyło otworzyć okna i przewietrzyć. .. :-))

Gość • Sobota [12.05.2018, 22:24:58] • [IP: 77.88.191.**]

Zachodniopomorskie słynie z zatruć pokarmowych. Niski poziom higieny oraz metody kuchni zbiorowej z czasów PRL w której niczego nie marnowano; nawet niedojedzonych potraw na talerzach... Najwyraźniej, Sanepid u nas szwankuje.

Gość • Sobota [12.05.2018, 21:19:09] • [IP: 109.243.209.**]

19:04 - Nie, ty nie jesteś hotelarzem, lecz jednym z lemingów, którzy nie potrafią inaczej pisac o swoich rodakach cieszących sie 500+, jak tylko z pogardą.A jak ci sie" bardzo roszczeniowy naród" nie podoba to fora ze dwora, do" lepszych" narodów, dzis granice są otwarte, możesz jechac np.do Holandii, gdzie jest tak szeroka wolność, że aż do eutanazji i starsi ludzie bojąc sie niejawnego wyrażenia woli przez swoje rodziny, wybierają szpitale niemieckie dla swojej choroby. Tez sa roszczeniowi, chce im sie żyć, jak roszczeniowym Polakom, którzy odważyli sie miec dzieci - rzecz nie do zrozumienia dla lemingów, którym wystarczy do życia światło (z ekranu z TVN), woda (w alkoholu) i pycha (z jej kapłanem Mnich Nikiem).

Gość • Sobota [12.05.2018, 20:28:16] • [IP: 62.69.203.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [12.05.2018, 20:17:06] • [IP: 79.191.254.***]

Tchórzliwa polaczkowatość. Niemcom popełniającym wykroczenia pobłażać. Nazwy hotelu, który truje nie podawać. Najlepiej wylewać pomyje na Prezydenta i innych oficjeli. Taka drobnomieszczańska mentalność i prowincjonalne jamnikostwo.

Gość • Sobota [12.05.2018, 20:06:26] • [IP: 83.11.67.**]

Ale wstyd właścicielka jak ona tak może...Tam się dzieci bawią...

Oglądasz 1-25 z 43
■ WOJSKO: 19 marca, w godzinach wieczornych były przeprowadzane zajęcia taktyczne w lesie na terenie obiektu wojskowego Karsibór. Podczas zajęć stosowano środki pozoracji. Użyte zostały świece dymne, które generują dym nietoksyczny i nieszkodliwy, a ich użycie nie stanowi zagrożenia dla zdrowia. Ćwiczenia tego typu prowadzone są cyklicznie, kilka razy w ciągu roku. Wzięło w nich udział ponad dwudziestu żołnierzy. Żaden z nich nie zgłaszał po zajęciach problemów ani dolegliwości - tłumaczy kmdr ppor. Grzegorz Lewandowski Rzecznik Prasowy 8. Flotylla Obrony Wybrzeża ■ Prom Karsibór uciekł z przeprawy! Nad wodą unosił się trujący opar! Zobacz film! ■ Niemiecki wymiar sprawiedliwości łaskawy dla sprawców napadu na taksówkarza ze Świnoujścia? ■ Córki odebrały testament matki zapisany na kartkach romansu. Ta książką niczym list w butelce po latach, wędrówki po falach życia trafiła w końcu do adresata. Mówi się, że takie historie zdarzają się tylko w hollywoodzkich produkcjach, jednak jedna z nich zdarzyła się w Świnoujściu. Tuż po naszej publikacji, w której opisaliśmy wzruszający temat testamentu anonimowej kobiety, która na kartkach książki kieruje ostatnie słowa do sowich najbliższy ma swój ciąg dalszy ■ Wojciech Zyska o Wolińskim Parku Narodowym: Na tle Wyspy Wolin to przysłowiowa „kość w gardle”. Pozostawiam park w dobrej kondycji. Odchodzę z podniesioną głową, dziękując jednocześnie wszystkim za współpracę i pomoc na rzecz ochrony tego parku – pisze w pożegnalnym liście dr inż. Wojciech Zyska, odwołany właśnie dyrektor Wolińskiego Parku Narodowego ■ „Do trumny ubierzcie mnie na różowo”. Wzruszający list pacjentki zapisany na kartkach książki ■ To Świnoujście rozpętało aferę międzynarodową. Komisja Europejska uruchomiła wobec Polski procedurę naruszenia unijnego prawa. Uruchomiona wobec Polski procedura naruszenia unijnego prawa dotyczy konfliktu z 2017 roku, kiedy świnoujski strażnik miejski spektakularnie zatrzymał niemieckie autobusy UBB na granicy. Chodzi o dostęp do międzynarodowego rynku usług autokarowych i autobusowych. Rąbka tajemnicy uchyliła nam Komisja Europejska ■ Trwają prace nad uchwałą krajobrazową, zwaną też kodeksem reklamowym. Będzie to dokument porządkujący przestrzeń publiczną miasta. Wprowadzi zasady i warunki umieszczania reklam, urządzeń reklamowych oraz małej architektury i ogrodzeń na terenie całego Świnoujścia ■