POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [12.05.2018, 15:35:30] • Świnoujście

Kobieta źle się poczuła, a na ulicy unosił się dziwny zapach. Myśleli że to zamach... Zobacz film!

Kobieta źle się poczuła, a na ulicy unosił się dziwny zapach. Myśleli że to zamach... Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Tuż po godzinie 13:00, na skrzyżowanie ulicy Wojska Polskiego z ulicą Roosevelta, skierowane zostało pogotowie ratunkowe, strażacy oraz funkcjonariusze policji. Jak się okazało, jedna z pracownic stoiska źle się poczuła, a na ulicy czuć było charakterystyczny zapach. Przechodzący ludzie bali się, że był to zamach chemiczny.



Kobieta która źle się poczuła trafiła do karetki. W tym czasie strażacy wraz z policjantami ustalali, skąd dochodzi specyficzny zapach.

Kobieta źle się poczuła, a na ulicy unosił się dziwny zapach. Myśleli że to zamach... Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Jak udało nam się dowiedzieć, zapach pochodził z rur kanalizacyjnych, które w tym czasie poddawane były konserwacji przez jedną z firm ze Szczecina.

Kobieta źle się poczuła, a na ulicy unosił się dziwny zapach. Myśleli że to zamach... Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Kobieta nie została zabrana do szpitala, po kilkunastu minutach poczuła się lepiej i opuściła karetkę.

Kobieta źle się poczuła, a na ulicy unosił się dziwny zapach. Myśleli że to zamach... Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 31, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 31

Gość • Wtorek [15.05.2018, 19:16:49] • [IP: 188.146.227.***]

Ale checa

Gość • Poniedziałek [14.05.2018, 14:43:12] • [IP: 77.113.92.**]

Taaaa ! Od razu zamach ! Na co i na kogo ? Miejscowe restauracje wylewają do kanalizacji swoje zlewki i potem te studzienki śmierdzą na kilometr ! Ot i cała teoria spiskowa o zamachu !

Gość • Poniedziałek [14.05.2018, 13:06:21] • [IP: 83.19.187.***]

A to tylko glutfaja, choć zapach zwala z nóg.

Gość • Poniedziałek [14.05.2018, 11:14:40] • [IP: 94.254.250.**]

PELEK KONFUS SMIERDZI NA ODLEGLOSC!

Gość • Niedziela [13.05.2018, 20:59:28] • [IP: 80.245.177.***]

To ż... ek puścił bąka a może bonka?

Gość • Niedziela [13.05.2018, 12:41:29] • [IP: 83.21.52.***]

Zamach kupą A HAHAHAAHA.

Gość • Niedziela [13.05.2018, 10:15:16] • [IP: 87.78.226.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [13.05.2018, 09:50:49] • [IP: 87.78.226.***]

Myc sie ludziska, to nie bedziecie wywracac sie od wlasnego smrodu.

Gość • Niedziela [13.05.2018, 08:23:27] • [IP: 94.254.138.***]

z tego co widze to nie powinnismy obawiac sie terorystow sami sie wykonczymy

Gość • Niedziela [13.05.2018, 08:12:53] • [IP: 92.42.114.***]

A gdzie informacja ! Gdzie ostrzeżenia ! Gdzie tablice !

Gość • Niedziela [13.05.2018, 05:03:46] • [IP: 188.146.134.***]

Ciekawe, smród g...wna wszyscy znamy od początku a podobno śmierdzi paskudniej tylko zdechła ryba, myślę źe ta kobieta poczuła się gorzej ale z innego powodu niź smród g...wna. .

Gość • Niedziela [13.05.2018, 00:32:44] • [IP: 91.66.55.***]

Znaczy się smród był taki że aż się słabo robiło

Gość • Sobota [12.05.2018, 23:16:24] • [IP: 80.245.189.***]

TAKIE ZAMACHY KAŻDY Z NAS ROBI CODZIENNIE - I NIE MA SENSACJI :-))

Gość • Sobota [12.05.2018, 22:57:19] • [IP: 92.42.114.**]

Haha to nie zamach chemiczny tylko BIOLOGICZNY :D

Gość • Sobota [12.05.2018, 21:43:29] • [IP: 92.42.114.***]

Co za żałosne komentarze, poziom intelektualny poniżej zera.

AGENDA 21 • Sobota [12.05.2018, 19:35:47] • [IP: 80.245.178.***]

CO ONI NA TEJ BANGLADESZOWEJ ULICY ŻRĄ, ŻE TAK TOKSYCZNE KUPLE WALĄ ?? MOŻE OBJĄĆ TEN BANGLADESZ KWARANTANNĄ BO JAKIŚ KOMUNISTYCZNO-SYJONISTYCZNY BRUKOWIEC OSKARŻY NAS O UŻYCIE BRONI CHEMICZNEJ PRZECIWKO NIEMIECKIM ISLAMISTOM.

Gość • Sobota [12.05.2018, 17:43:46] • [IP: 95.129.226.***]

ja jakoś złe się nie poczułem byłem tam i nawet czułem ten zapach jak robiłem na chodniku

Gość • Sobota [12.05.2018, 17:40:54] • [IP: 176.221.123.***]

po siarczystym bonku taka heca.

Gość • Sobota [12.05.2018, 17:23:45] • [IP: 176.221.122.**]

Jakie miasto taki zamach :)

Gość • Sobota [12.05.2018, 16:52:38] • [IP: 176.221.123.***]

dlaczego Miasto nie powiadomilo Strazy Pozarnej o Pracy Strazy CHemicznej ze Szczecina

Gość • Sobota [12.05.2018, 16:45:34] • [IP: 80.245.182.***]

może Assad wypuścił coć

Gość • Sobota [12.05.2018, 16:33:48] • [IP: 46.59.8.***]

Zamach bhahahaha kolejni debile bez mózgu no chyba że Panie ze scia ściągnęły sobie Syryjczyków na wychowanie

Gość • Sobota [12.05.2018, 16:27:52] • [IP: 94.254.226.***]

Zamach na ryniarzy. Dobre hehe

Gość • Sobota [12.05.2018, 16:19:13] • [IP: 178.238.251.***]

Hahaha wiadomo że z kanalizacji pochodzi ''charakterystyczny zapach'', bo jaki ma być ?

Gość • Sobota [12.05.2018, 16:12:08] • [IP: 176.221.123.**]

a gdzie komandosi ?

Oglądasz 1-25 z 31
■ Dziś około godziny 9.00 do świnoujskiego portu wszedł jeden z trzech największych żaglowców świata Kruzensztern. W Świnoujściu będzie do poniedziałku włącznie. Jednostka zacumowana będzie przy nabrzeżu Władysława IV (koło Kapitanatu Portu). Godziny bezpłatnego zwiedzania: 25. V (piątek) 14.00 - 20.00 26. V (sobota) 10.00 - 19.00 27. V (niedziela) 10.00 - 19.00 28. V (poniedziałek) 10.00 - 12.00 ■
■ XI Festyn Rodzinny w Forcie Anioła już w niedzielę Zapraszamy Dzieci, Rodziców i Opiekunów, już w najbliższą niedzielę (27 maja 2018) o godz. 12.00 – 15.00 na XI Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka w FORCIE ANIOŁA ■ Świnoujście: Jak informuje Małgorzata Kapalan, zmarły jest już po sekcji zwłok, wykryto u niego malarię. Potwierdziła również, że zmarły miał krwotok z górnych dróg oddechowych ■ Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Szczecinie apeluje o ostrożne i rozważne zachowywanie się podczas majowego wypoczynku na terenach leśnych. Od kilkunastu dni występuje bardzo duże zagrożenie pożarowe w lasach oraz prognozy pogody zapowiadające kolejne upalne dni. Tylko we wtorek miało miejsc 5 pożarów lasu o łącznej powierzchni ok. 1,5 ha. Mimo to leśnicy zapraszają do lasu wszystkich tych, którzy szukają wypoczynku, przypominając jednocześnie, że w na terenach leśnych i śródleśnych zabronione jest używanie otwartego ognia, rozpalania ognisk, grilli oraz palenia tytoniu. Co może spowodować pożar? Niedopałek papierosa, niesprawny samochód czy samozapłon. Na terenie Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinie od początku roku miało miejsce 112 pożarów lasu na łącznej powierzchni ponad 13 ha. Koszt odnowienia jednego hektara spalonej powierzchni leśnej przekracza 10 tys. zł. ■ Rada Miasta zatwierdziła sprawozdanie prezydenta Świnoujścia i udzieliła mu absolutorium z tytułu wykonania budżetu miasta w roku 2017.■ Skarbnik Miasta Iwona Górecka-Sęczek: "Rok budżetowy kończy się w Świnoujściu nadwyżką wysokości 103 milionów złotych.Odkąd pracuję w urzędzie z taka wysoką nadwyżką nie mieliśmy jeszcze do czynienia" ■ Poszukiwania kobiety zakończyły się pomyślnie; została ona przewieziona do szpitala - informuje asp. szt. Beata Olszewska oficer prasowy KMP w Świnpoujściu ■