POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [14.05.2018, 07:08:44] • Międzyzdroje

Monitoring błędnie odczytany - właściciel nadal poszukuje swojej zguby

Monitoring błędnie odczytany - właściciel nadal poszukuje swojej zguby

fot. Czytelnik

Kiedy publikowaliśmy zdjęcia z monitoringu wykonane na jednej ze stacji paliw, nie spodziewaliśmy się, że o upływie ponad miesiąca, sprawa będzie miała dalszy ciąg. Dość nieprzewidziany. Przypomnijmy: kierowca chcąc odzyskać końcówkę od wlewu, zgłosił do naszej redakcji zdjęcie i opis zdarzenia. Dziś napisał ponownie.

"Sprostowanie. Poszukiwana końcówka odjechała w czarnej mazdzie zka,van. Poprzedni artykuł - błąd monitoringu. Na początku kwietnia, godzina 17:12. Znalazca proszony o kontakt w celu polubownego odzyskania mienia. 794995172. 3.04.2018. Godzina 17.12 wg monitoringu."

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 36, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 36

Gość • Środa [16.05.2018, 11:33:54] • [IP: 10.0.2.***]

Co to jest końcówka od wlewu? Owszem, wlew posiada korek, ewentualnie zaślepkę do wlewu gazu, ale końcówka?

Gość • Wtorek [15.05.2018, 18:02:26] • [IP: 85.113.170.**]

Ale ciekawe, a jakie ważne. Buuuuu

Gość • Wtorek [15.05.2018, 18:00:33] • [IP: 37.47.168.**]

chyba tobie przeciac albo sobie jak masz takie skojarzenia 16;55

Gość • Wtorek [15.05.2018, 03:16:20] • [IP: 37.47.168.**]

Pojechała w nowym aucie wiec znajdzie sie sama. Maszyna inna będzie od juszczakowej z nowej plyty, a wiec na stale. Nikt do komentow nie zapraszał.

Gość niedzielny • Poniedziałek [14.05.2018, 22:07:08] • [IP: 176.221.122.***]

... kochani zrzutka na koncowke dla tego marudy.

Gość • Poniedziałek [14.05.2018, 19:06:39] • [IP: 77.112.60.***]

koncowka byla specyficzna.pasowala takze jemu i jego rodzinie(czytaj autu).lezala idealnie.nieugniatala.miala delikatny gwint lekko wpinajacy sie w du...e.znaczy sie we wlew.byla przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Gość • Poniedziałek [14.05.2018, 18:54:36] • [IP: 37.47.163.**]

Na kamerach dobrze widać ale nie o to chodzi. Na szybko było sprawdzone stad doszlo do pomyłki. Obecnie już dobrze widać, dwa razy sprawdzono. Tamta osoba sie skontaktowała, pomogła, została przeproszona. Artykułu niema. Pozdrawiam.

Gość • Poniedziałek [14.05.2018, 18:50:51] • [IP: 37.47.163.**]

Końcówka 50zl. 5 godz robić za kogoś? Na karsib nie ma takiej stacji. Najblizsza do zakupu 100km stad. 100zl paliwo. Lepiej tutaj miedzy ludźmi niż po urzędach. Ktoś mógł sie pomylić myśląc ze to jego. Dzięki za rady prezesy.

Gość • Poniedziałek [14.05.2018, 16:55:50] • [IP: 77.112.167.***]

Tak sobie myślę, nie zdziwie się, jakby ktoś na stacji /ten wielki poszukiwany zlodziej/ schylil się po te coś i wrzucił do śmietnika, i nawet tego nie pamięta... naturalny odruch co by opony nie przeciąć

Gość • Poniedziałek [14.05.2018, 15:39:28] • [IP: 176.221.123.**]

3.04.2018 17, 12 Nie no gosciu teraz to przesadziles Szkoda ze nie 2015 Zatrudnij rutkowskiego

Gość • Poniedziałek [14.05.2018, 15:14:49] • [IP: 83.20.252.***]

po przeczytaniu tego artykułu -stary tak zeznawaj w sądzie -a usadzisz wszystkich tych niewygodnych tobie. Tam tylko trzeba tak mówić a każdy będzie siedział

Gość • Poniedziałek [14.05.2018, 13:53:58] • [IP: 80.245.179.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [14.05.2018, 13:44:01] • [IP: 77.112.167.***]

współczuję rodzinie tego pana... i współczuję pracownikom tych stacji, co powyciągał monitoring...

Gość • Poniedziałek [14.05.2018, 12:49:05] • [IP: 176.221.123.**]

koles sie przywiazal do końcówki ale końcówka do gościa już niezbyt.:)

Gość • Poniedziałek [14.05.2018, 12:31:51] • [IP: 62.69.253.*]

co za uparty typ... naprawdę wyjątkowo zjadliwa żmija

Gość • Poniedziałek [14.05.2018, 12:22:38] • [IP: 37.248.161.**]

Zakładam że emeryt mundurowy poszukuje korka do Opla Vectra, no w najgorszym razie Daewoo Lanos.

Gość • Poniedziałek [14.05.2018, 10:38:45] • [IP: 37.47.167.***]

A może wypada przeprosic poprzednio oczernionego. ...co za typ

Gość • Poniedziałek [14.05.2018, 10:33:19] • [IP: 62.69.253.***]

A co to jest ta końcówka od wlewu?

Gość • Poniedziałek [14.05.2018, 10:28:56] • [IP: 95.129.226.**]

SZUKAJ DALEJ NIEDŁUGO MIESIĘCZNICA

Gość • Poniedziałek [14.05.2018, 10:21:02] • [IP: 158.177.85.***]

na allegro 25zł z przesyłką i robią aferę...

Gość • Poniedziałek [14.05.2018, 10:19:50] • [IP: 94.254.224.**]

Pewnie Taxiarz złotówa bije piane :D

fororak 🐲 • Poniedziałek [14.05.2018, 10:13:44] • [IP: 77.112.153.**]

Ale jaja, co za mazgaj ubolewa nad korkiem do zbiornika paliwa, korek awaryjny który pasuje do każdego zbiornika samochodu osobowego kosztuje aż 5 zł...(Słownie :pięć zeta)a jest do nabycia na stacji benzynowej BP-Warszów...Ja też zostawiłem korek(czytaj końcówkę), na stacji Orlenu na Fińskiej-no i chyba zrobię awanturę o takowy korek rządając odtworzenia monitoringu aby go odzyskać, a tak byłem do niego przywiązany...amen

Gość • Poniedziałek [14.05.2018, 09:52:27] • [IP: 89.74.216.***]

jak kiedyś zgubiłem, to kupiłem jakiś uniwersalny korek za 10zł. Samochód jeździ!

Gość • Poniedziałek [14.05.2018, 09:40:53] • [IP: 80.245.189.***]

Końcówka? czy korek - kosztuje do 50 zeta - i po co ten krzyk ?

Gość • Poniedziałek [14.05.2018, 08:49:54] • [IP: 95.129.225.***]

Nie zawracaj głowy ludziom głowy takimi pierdołami

Oglądasz 1-25 z 36
■ Nieznani sprawcy napadli na taksówkarza ze Świnoujścia na drodze DK3. Do zdarzenia doszło między Przybiernowem a Babigoszczą. Sprawcy uciekli, trwa policyjna obawa. Do taksówki pana Mirosława ze Świnoujścia wsiadło dziś rano prawdopodobnie dwóch pasażerów. Samochód udał się w stronę Szczecina. Między Przybiernowem a Babigoszczą taksówkarz został zaatakowany i wyrzucony z auta. Sprawcy ukradli samochód i oddalili się w nieznanym kierunku. Taksówkarza w ciężkim stanie zabrał śmigłowiec LPR. Trwa policyjna obława na sprawców napadu i kradzieży. ■ Premier Mateusz Morawiecki ogłosił, że wybory samorządowe odbędą się w niedzielę 21 października 2018 r. Zgodnie z terminarzem, druga tura wyborów na wójtów, burmistrzów odbędzie się 2 tygodnie później, czyli 4 listopada. Od dziś - przez 9 dni - partie polityczne, koalicje, stowarzyszenia, organizacje społeczne i sami wyborcy mogą tworzyć komitety wyborcze. 21 października będziemy głosowali na swoich przedstawicieli do rad gmin, powiatów, sejmików wojewódzkich, a także wójtów, burmistrzów i prezydentów miast. Od momentu ogłoszenia aktu zarządzenia wyborów rusza też kampania wyborcza. ■ Mieszkańcy coraz częściej krytycznie oceniają inwestycyjne pomysły i decyzje obecnej władzy. Tym razem wiele emocji wywołało otoczenie Szkoły Podstawowej nr 6 przy ul. Kościuszki. To pewne, że najłatwiej się inwestuje kiedy przestrzeń jest pusta, stąd pewnie bezmyślna decyzja o likwidacji całej dotychczasowej zieleni przed szkołą. Urząd co prawda zapowiada, że nie długo pojawią się tam nowe nasadzenia drzewek, ale obecne wrażenia są po prostu złe ■ Powrócili cali i zdrowi. O godzinie 7.30, na pokładzie promu "Gryf" powrócili do Świnoujścia strażacy uczestniczący w akcji gaszenia pożarów lasów w Szwecji. W uroczystości powitania uczestniczyli premier Morawiecki i szef MSWiA ■ Firma Astaldi poinformowała, że nie podpisze umowy na zaprojektowanie i budowę tunelu pomiędzy wyspami Uznam i Wolin w Świnoujściu. Umowa miała być podpisana w wyznaczonym przez Miasto terminie 3 sierpnia. Kilkanaście godzin przed wyznaczonym terminem Włosi podjęli ostateczną decyzję o rezygnacji z kontraktu. W komunikacie na tę okoliczność włoska spółka informuje: "Astaldi odstępuje od podpisania umowy na projekt: „Usprawnienie połączenia komunikacyjnego pomiędzy wyspami Uznam i Wolin w Świnoujściu – budowa tunelu pod Świną” z powodu: Upływu prawie dwóch lat od przedstawienia oferty do rozpoczęcia robót Braku rzeczywistej waloryzacji kosztów robót w Polsce, które tylko w ostatnim czasie wzrosły o 30 proc. Dużego ryzyka wydłużania się procedur rozliczania robót dodatkowych Braków w dostępie do zasobów materiałowych i osobowych na polskim rynku" ■