POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [14.05.2018, 07:08:44] • Międzyzdroje

Monitoring błędnie odczytany - właściciel nadal poszukuje swojej zguby

Monitoring błędnie odczytany - właściciel nadal poszukuje swojej zguby

fot. Czytelnik

Kiedy publikowaliśmy zdjęcia z monitoringu wykonane na jednej ze stacji paliw, nie spodziewaliśmy się, że o upływie ponad miesiąca, sprawa będzie miała dalszy ciąg. Dość nieprzewidziany. Przypomnijmy: kierowca chcąc odzyskać końcówkę od wlewu, zgłosił do naszej redakcji zdjęcie i opis zdarzenia. Dziś napisał ponownie.

"Sprostowanie. Poszukiwana końcówka odjechała w czarnej mazdzie zka,van. Poprzedni artykuł - błąd monitoringu. Na początku kwietnia, godzina 17:12. Znalazca proszony o kontakt w celu polubownego odzyskania mienia. 794995172. 3.04.2018. Godzina 17.12 wg monitoringu."

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 36, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 36

Gość • Środa [16.05.2018, 11:33:54] • [IP: 10.0.2.***]

Co to jest końcówka od wlewu? Owszem, wlew posiada korek, ewentualnie zaślepkę do wlewu gazu, ale końcówka?

Gość • Wtorek [15.05.2018, 18:02:26] • [IP: 85.113.170.**]

Ale ciekawe, a jakie ważne. Buuuuu

Gość • Wtorek [15.05.2018, 18:00:33] • [IP: 37.47.168.**]

chyba tobie przeciac albo sobie jak masz takie skojarzenia 16;55

Gość • Wtorek [15.05.2018, 03:16:20] • [IP: 37.47.168.**]

Pojechała w nowym aucie wiec znajdzie sie sama. Maszyna inna będzie od juszczakowej z nowej plyty, a wiec na stale. Nikt do komentow nie zapraszał.

Gość niedzielny • Poniedziałek [14.05.2018, 22:07:08] • [IP: 176.221.122.***]

... kochani zrzutka na koncowke dla tego marudy.

Gość • Poniedziałek [14.05.2018, 19:06:39] • [IP: 77.112.60.***]

koncowka byla specyficzna.pasowala takze jemu i jego rodzinie(czytaj autu).lezala idealnie.nieugniatala.miala delikatny gwint lekko wpinajacy sie w du...e.znaczy sie we wlew.byla przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Gość • Poniedziałek [14.05.2018, 18:54:36] • [IP: 37.47.163.**]

Na kamerach dobrze widać ale nie o to chodzi. Na szybko było sprawdzone stad doszlo do pomyłki. Obecnie już dobrze widać, dwa razy sprawdzono. Tamta osoba sie skontaktowała, pomogła, została przeproszona. Artykułu niema. Pozdrawiam.

Gość • Poniedziałek [14.05.2018, 18:50:51] • [IP: 37.47.163.**]

Końcówka 50zl. 5 godz robić za kogoś? Na karsib nie ma takiej stacji. Najblizsza do zakupu 100km stad. 100zl paliwo. Lepiej tutaj miedzy ludźmi niż po urzędach. Ktoś mógł sie pomylić myśląc ze to jego. Dzięki za rady prezesy.

Gość • Poniedziałek [14.05.2018, 16:55:50] • [IP: 77.112.167.***]

Tak sobie myślę, nie zdziwie się, jakby ktoś na stacji /ten wielki poszukiwany zlodziej/ schylil się po te coś i wrzucił do śmietnika, i nawet tego nie pamięta... naturalny odruch co by opony nie przeciąć

Gość • Poniedziałek [14.05.2018, 15:39:28] • [IP: 176.221.123.**]

3.04.2018 17, 12 Nie no gosciu teraz to przesadziles Szkoda ze nie 2015 Zatrudnij rutkowskiego

Gość • Poniedziałek [14.05.2018, 15:14:49] • [IP: 83.20.252.***]

po przeczytaniu tego artykułu -stary tak zeznawaj w sądzie -a usadzisz wszystkich tych niewygodnych tobie. Tam tylko trzeba tak mówić a każdy będzie siedział

Gość • Poniedziałek [14.05.2018, 13:53:58] • [IP: 80.245.179.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [14.05.2018, 13:44:01] • [IP: 77.112.167.***]

współczuję rodzinie tego pana... i współczuję pracownikom tych stacji, co powyciągał monitoring...

Gość • Poniedziałek [14.05.2018, 12:49:05] • [IP: 176.221.123.**]

koles sie przywiazal do końcówki ale końcówka do gościa już niezbyt.:)

Gość • Poniedziałek [14.05.2018, 12:31:51] • [IP: 62.69.253.*]

co za uparty typ... naprawdę wyjątkowo zjadliwa żmija

Gość • Poniedziałek [14.05.2018, 12:22:38] • [IP: 37.248.161.**]

Zakładam że emeryt mundurowy poszukuje korka do Opla Vectra, no w najgorszym razie Daewoo Lanos.

Gość • Poniedziałek [14.05.2018, 10:38:45] • [IP: 37.47.167.***]

A może wypada przeprosic poprzednio oczernionego. ...co za typ

Gość • Poniedziałek [14.05.2018, 10:33:19] • [IP: 62.69.253.***]

A co to jest ta końcówka od wlewu?

Gość • Poniedziałek [14.05.2018, 10:28:56] • [IP: 95.129.226.**]

SZUKAJ DALEJ NIEDŁUGO MIESIĘCZNICA

Gość • Poniedziałek [14.05.2018, 10:21:02] • [IP: 158.177.85.***]

na allegro 25zł z przesyłką i robią aferę...

Gość • Poniedziałek [14.05.2018, 10:19:50] • [IP: 94.254.224.**]

Pewnie Taxiarz złotówa bije piane :D

fororak 🐲 • Poniedziałek [14.05.2018, 10:13:44] • [IP: 77.112.153.**]

Ale jaja, co za mazgaj ubolewa nad korkiem do zbiornika paliwa, korek awaryjny który pasuje do każdego zbiornika samochodu osobowego kosztuje aż 5 zł...(Słownie :pięć zeta)a jest do nabycia na stacji benzynowej BP-Warszów...Ja też zostawiłem korek(czytaj końcówkę), na stacji Orlenu na Fińskiej-no i chyba zrobię awanturę o takowy korek rządając odtworzenia monitoringu aby go odzyskać, a tak byłem do niego przywiązany...amen

Gość • Poniedziałek [14.05.2018, 09:52:27] • [IP: 89.74.216.***]

jak kiedyś zgubiłem, to kupiłem jakiś uniwersalny korek za 10zł. Samochód jeździ!

Gość • Poniedziałek [14.05.2018, 09:40:53] • [IP: 80.245.189.***]

Końcówka? czy korek - kosztuje do 50 zeta - i po co ten krzyk ?

Gość • Poniedziałek [14.05.2018, 08:49:54] • [IP: 95.129.225.***]

Nie zawracaj głowy ludziom głowy takimi pierdołami

Oglądasz 1-25 z 36
■ Dziś około godziny 9.00 do świnoujskiego portu wszedł jeden z trzech największych żaglowców świata Kruzensztern. W Świnoujściu będzie do poniedziałku włącznie. Jednostka zacumowana będzie przy nabrzeżu Władysława IV (koło Kapitanatu Portu). Godziny bezpłatnego zwiedzania: 25. V (piątek) 14.00 - 20.00 26. V (sobota) 10.00 - 19.00 27. V (niedziela) 10.00 - 19.00 28. V (poniedziałek) 10.00 - 12.00 ■
■ XI Festyn Rodzinny w Forcie Anioła już w niedzielę Zapraszamy Dzieci, Rodziców i Opiekunów, już w najbliższą niedzielę (27 maja 2018) o godz. 12.00 – 15.00 na XI Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka w FORCIE ANIOŁA ■ Świnoujście: Jak informuje Małgorzata Kapalan, zmarły jest już po sekcji zwłok, wykryto u niego malarię. Potwierdziła również, że zmarły miał krwotok z górnych dróg oddechowych ■ Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Szczecinie apeluje o ostrożne i rozważne zachowywanie się podczas majowego wypoczynku na terenach leśnych. Od kilkunastu dni występuje bardzo duże zagrożenie pożarowe w lasach oraz prognozy pogody zapowiadające kolejne upalne dni. Tylko we wtorek miało miejsc 5 pożarów lasu o łącznej powierzchni ok. 1,5 ha. Mimo to leśnicy zapraszają do lasu wszystkich tych, którzy szukają wypoczynku, przypominając jednocześnie, że w na terenach leśnych i śródleśnych zabronione jest używanie otwartego ognia, rozpalania ognisk, grilli oraz palenia tytoniu. Co może spowodować pożar? Niedopałek papierosa, niesprawny samochód czy samozapłon. Na terenie Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinie od początku roku miało miejsce 112 pożarów lasu na łącznej powierzchni ponad 13 ha. Koszt odnowienia jednego hektara spalonej powierzchni leśnej przekracza 10 tys. zł. ■ Rada Miasta zatwierdziła sprawozdanie prezydenta Świnoujścia i udzieliła mu absolutorium z tytułu wykonania budżetu miasta w roku 2017.■ Skarbnik Miasta Iwona Górecka-Sęczek: "Rok budżetowy kończy się w Świnoujściu nadwyżką wysokości 103 milionów złotych.Odkąd pracuję w urzędzie z taka wysoką nadwyżką nie mieliśmy jeszcze do czynienia" ■ Poszukiwania kobiety zakończyły się pomyślnie; została ona przewieziona do szpitala - informuje asp. szt. Beata Olszewska oficer prasowy KMP w Świnpoujściu ■