POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [16.05.2018, 07:49:20] • Świnoujście

Sobotnia Noc Muzeów w ms44

Sobotnia Noc Muzeów w ms44

fot. Organizator

Jak przygotowuje się utwory dla dzieci, które późnej stają się dorosłymi, czy warto zanurzyć się czarnym morzu? Tego możemy dowiedzieć się odwiedzając galerię sztuki współczesnej ms44, podczas sobotniej Nocy Muzeów. Galeria wraz Krzysztofem Naklickim zapraszają na koncert rozpoczynający się o godzinie 22.00. A szczególnie serdecznie zapraszamy najmłodszych słuchaczy, ponieważ do nich i ich rodziców skierowane jest koncertowe przesłanie. Tej wyjątkowej nocy pozwólcie Państwo swoim dzieciom odwiedzić galerię sztuki i zanurzyć się w nocnym morzu nie tylko dźwięków, ale i w przestrzeni sztuk wizualnych. Zapraszamy serdecznie.

Po wysłuchaniu koncertu, będzie można obejrzeć wystawę świnoujskiej artystki Agnieszki Jankiewicz, „mare nigrum”, której aranżacja powoduje że przestrzeń wypełniona rozrzeźbioną grafiką szczególnie efektownie wygląda podczas nocy. Zapraszamy 19 maja w sobotę, od godziny 22.00 do odwiedzenia galerii ms44 przy ulicy Armii Krajowej 13. Wstęp wolny.


komentarzy: 8, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-8 z 8

Gość • Czwartek [17.05.2018, 11:07:35] • [IP: 93.94.186.**]

Noc Muzeów i tylko tyle Świnoujście ma do zaoferowania? :((

matejko janusz • Środa [16.05.2018, 13:53:48] • [IP: 77.111.247.*]

a miszczu sie bedzie turlau na poduodze wte i nazad ? bo mie to natenpszykuat jara taka sztuka jedna

Gość • Środa [16.05.2018, 12:30:23] • [IP: 37.7.83.**]

A Muzeum Rybołówstwa nic nie robi w noc muzeów?

Gość • Środa [16.05.2018, 12:15:09] • [IP: 188.146.1.***]

Super pomysł! Gdzie jeszcze można będzie coś obejrzeć w ramach nocy muzeów? Czy tylko w Międzyzdrojach i Kamieniu Pomorskim?

Gość • Środa [16.05.2018, 10:20:53] • [IP: 88.156.235.***]

A niech tam dzieciątka przyzwyczajają się do nocnych sztuk. Na starość jak znalazł. Pogratulować pomysłu miejskiemu sztukmistrzowi.

Gość • Środa [16.05.2018, 10:12:53] • [IP: 94.254.231.**]

Hm pora faktycznie dla najmłodszych godz 22 ? Przyjdą ci co nie maja dzieci

Gość • Środa [16.05.2018, 08:46:51] • [IP: 46.231.56.***]

Jakieś" oko" (misia Rysia? szatana?), pierś (pełna, rubensowska) z okolicą, zebra, kurczakokokon i lustrzany, negatywowy" świat". Ekspresja podświadomości czy celowy przekaz demonicznego" niepokoju" na noc? A może to tylko płaski conceptualism, usiłujący wydobyć" głębię" ludzkiej zwierzęcości, tak hołubionej przez lewackie" elyty" rodem ze szkoły frankfurckiej?

Gość • Środa [16.05.2018, 08:23:54] • [IP: 176.221.122.***]

Brawo, przyjdziemy

Oglądasz 1-8 z 8
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić w dniu 16 listopada (piątek) o godz.17:00 na „Spotkanie Jubileuszowe Michała Juszczakiewicza”, aktora, reżysera, producenta filmowego, a nade wszystko – Przyjaciela naszej Biblioteki oraz wiernego sympatyka Świnoujścia. Spotkanie, na które złożą się artystyczne upominki od przyjaciół i wielbicieli Michała, poprowadzi red. Mariola Żółtowska. Nie zabraknie również słodkich niespodzianek! Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Biblioteki Głównej, ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■
■ Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości ■ Ruszyły przygotowania do 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świnoujściu. Harcerski Sztab zaprasza wszystkich chętnych do rejestracji wolontariuszy WOŚP, która odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Piłsudskiego 15, w terminach - 14-16.11.2018 r. (środa-piątek), w godz. 17.00-18.45 - 17.11.2018 r. (sobota), w godz. 10.00-12.00 ■