POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [22.05.2018, 22:20:01] • Świnoujście

W lesie przy ulicy Zamkowej rozgrywa się dramat - policja poszukuje zaginionej kobiety. Zobacz film!

W lesie przy ulicy Zamkowej rozgrywa się dramat - policja poszukuje zaginionej kobiety. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Na obecną chwilę wiadomo jedynie, że kobieta zadzwoniła na policję z dramatycznym zgłoszeniem. Informacja była niepokojąca na tyle, że do akcji wysłano aż 5 radiowozów. Kilkunastu policjantów ruszyło w głąb lasu poszukując kobiety.



Po godzinie 20.00 dyżurny z KMP odebrał telefon. Dzwoniąca kobieta zgłosiła jedynie, że zamierza sobie coś zrobić. Na szczęście podała adres. Natychmiast na ulicę Zamkową zostały skierowane radiowozy - w sumie w akcji bierze udział aż 5! Po przybyciu pod wskazany przez kobietę adres, policjanci stwierdzili, że nie ma jej w budynku. Liczyła się każda chwila, dlatego funkcjonariusze, ustawieni tyralierą ruszyli na poszukiwania. Rozstawieni na wysokości ulicy Zamkowej, w połowie drogi między Rycerską a Legionów, równolegle do torów ruszyli w stronę granicy.

W lesie przy ulicy Zamkowej rozgrywa się dramat - policja poszukuje zaginionej kobiety. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Nie wiadomo, w jakim stanie psychicznym obecnie znajduje się kobieta, poszukiwana przez policjantów. Będziemy na bieżąco informować o przebiegu akcji.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 51, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 51

Gość • Czwartek [24.05.2018, 17:43:05] • [IP: 83.26.237.***]

Pozdrawiam bardzo miłą sasiadkę nie IDJOTKĘ

Gość • Czwartek [24.05.2018, 09:26:02] • [IP: 178.235.147.**]

IDIOTKA SIEDZIAŁA W DOMU I OGLĄDALA TELEWIZJE A WSZYSCY JEJ SZUKALI. jestem sąsiadką

Gość • Czwartek [24.05.2018, 06:44:01] • [IP: 10.0.2.***]

Czy ci samobójcy są idiotami, że dzwonią podając adres pobytu. Głupie wołanie o pomoc, zwrócenie na siebie uwagi, zamiast szukanie pomocy o wiele wcześniej. Tylko niepotrzebnie angażuje się policjantów i marnuje czas. Upublicznić dane takiej osoby, to może inne następnym razem przemyślą zanim zaczną się zabijać, bo ich rzuci chłopak/dziewczyna.

moondek • Środa [23.05.2018, 22:33:21] • [IP: 178.235.180.***]

Normalnie 24 h od akcji i wszystko wiemy iswinoujscie.pl = Sherlock Holmes 😉

Gość • Środa [23.05.2018, 18:24:12] • [IP: 37.248.161.***]

Moimi mili. Jesli kobieta dzwoni to jest juz ostateczne wolanie o ponoc my pijemy inaczej sami w domu, narkotyki.tez sami.w domu.jak.i.leki. okaleczenie pojawia sie.na koncu jak juz nie wiemy.jak.sobie ulzyc w cuerpieniu.. Nie koniecznie sie tnie lub bierze leki a wstydzi.sie zglosic gdziekol e iekTo.sa Demony.w glowie. DOSLOWNIE. i.nie.nawoluje.do kosciola...od pomoc od tego.jedt 112. Jestem strasznie dumna z Panow ktorzy tyle swojego wysilku.wlozyli.w poszukiwania.Jej.a nie zlekcewazyli. Miejscie EMPATIĘ!! Prosze sie warto hejtowac bo ta osoba jeszcze gorzej to.pograza. Badzmy ludzmi. Napiszmy cos motywujacego.

Gość • Środa [23.05.2018, 17:14:34] • [IP: 109.243.209.**]

No tak, jest już w szpitalu, wygrzebałem te informację - w ciągu godziny ją znaleźli i zawieźli do szpitala. A co do tego, że rzekomo samobójcy nie uprzedzają nikogo wcześniej, to nieprawda, wysyłają znaki - bo często ludzie sa jakby rozdwojeni w swojej decyzji, w gruncie rzeczy szukają pomocy, ale też pragną końca cierpień. Kiedys nagłaśniano rzekomą potrzebę eutanazji żywiona przez sparaliżowanego człowieka. Okazało się, że gdy tylko okazano mu więcej zainteresowania ("miłości" - mówi Kościoł), to zmienił zdanie, znów zapragnął żyć.

Gość • Środa [23.05.2018, 17:07:39] • [IP: 109.243.209.**]

A co dalej z kobietą? Adminie, zadzwoń do Szefa, zapytaj o dalszy ciąg, bo obiecywaliście relację. Mam nadzieję, że odnaleźli poszukiwaną.

Gość • Środa [23.05.2018, 16:52:46] • [IP: 89.229.87.***]

jaka depresja ?zwykle znp

Gość • Środa [23.05.2018, 16:33:47] • [IP: 78.145.194.***]

Nie jestem już mieszkańcem tego miast, ale czytając komentarze można się dużo o ludziach ze Świnoujścia dowiedzieć. Jednym słowem nic się nie zmieniło 😁

Gość • Środa [23.05.2018, 16:27:54] • [IP: 176.221.123.***]

Mundurowi ze Strazy Granicznej dzień i noc pilnują granicy zielonej i nikt ich nie gryzie sa zdrowi

Gość • Środa [23.05.2018, 15:58:37] • [IP: 92.42.114.***]

Pani życzę powrotu do zdrowia, jak dobrze ze jest w szpitalu.

Gość • Środa [23.05.2018, 15:55:49] • [IP: 158.26.131.**]

Final akcji, kobieta znalazla sie na melinie...15 policjantow ma Borelioze, 30 policjanow pogryzionych w 80% przez komary...nie ma skad sciagnac kasy za cala te akcje bo. ..zaplacimy my Wszyscy!

Kultura • Środa [23.05.2018, 15:22:23] • [IP: 37.47.154.***]

Osoba która ma zamiar i chce sobie np.odebrać życie nikogo nie informuje tylko działa a ta pani chciała na siebie tylko zwrócić uwage i tyle...

Gość • Środa [23.05.2018, 14:36:31] • [IP: 80.245.178.***]

Wiadomo cos o tej kobiecie??

Gość • Środa [23.05.2018, 14:13:48] • [IP: 178.238.253.**]

Mam taki czas, ze też chętnie bym poszukała pomocy, ale zwyczaje jak czytam niektóre wpisy to poprostu ogarnia mnię wstyd!

Gość • Środa [23.05.2018, 13:48:38] • [IP: 80.245.188.**]

widze same cioty komentują o tych kleszczach, ze takie nie bezpieczne, ze bolerioza. niedlugo glupki beda sie baly pająka we wlasnym domu... hahah co za mieczaki boze kto to płodzi?

Gość • Środa [23.05.2018, 13:08:48] • [IP: 178.235.177.***]

To 3 osobne formacje? Co za rozgardiasz z tym umundorowaniem

Pazdzioch • Środa [23.05.2018, 11:45:21] • [IP: 83.20.250.*]

Nie ma czegoś takiego jak depresja, to wymysl ludzki zęby mieć wymówkę do głupich czynów

Gość • Środa [23.05.2018, 11:04:26] • [IP: 178.238.253.**]

Zastanawiam się ludzie skąd w Was tyle znieczulicy, tyle kpin, takiego zdziczenia a bo nałogi, ciekawe, czy wszyscy tu piszący negatywne i obrażliwe posty, nie tylko na ta osobę ale i księży, policję sami jesteście tacy cull, nigdy nie potrzebowaliście pomocy i wtedy nikt nawet nie zapukała do waszych drzwi i zapytał, co się stało, może trzeba pomóc.wiecie jak to jest jak człowiek jest bezradny?

Gość • Środa [23.05.2018, 10:11:26] • [IP: 93.94.186.***]

Ludziska jesteście okropni) ) może kobieta zmaga się z depresja) )i nie wszyscy zdają sobie sprawę jaka to straszna podstępny choroba

Gość • Środa [23.05.2018, 09:30:17] • [IP: 109.243.209.**]

Po otwarciu granic nie na tym lesie kończy sie teren możliwej drogi kobiety - są to całe kilometry lasu i nawet bagna, rozlewiska.

Gość • Środa [23.05.2018, 09:28:40] • [IP: 37.47.187.**]

Widocznie to był jej ostatni ratunek telefon na policję. Straszne jest to że ludzie nie zauważają faktu wołania o pomoc. Kpienie z kogoś to żadna sztuka Ale nie wiecie co was w życiu spotka. Mam nadzieję że usłyszycie równie gorzkie słowa.

Gość • Środa [23.05.2018, 09:02:42] • [IP: 77.88.191.***]

WÓDA, WÓDA, WÓDA !!

Gość • Środa [23.05.2018, 09:00:07] • [IP: 80.53.77.**]

Na boreliozę nie ma szczepionki.

Gość • Środa [23.05.2018, 08:46:23] • [IP: 94.254.231.***]

Nie ma szczepień na borelioze.

Oglądasz 1-25 z 51
■ Na parkingu miedzy Netto a PEC - u biega króliczek. Zwierzatko jest wystraszone i nie daje się złapać, chowa się pod autami ■ "Komunikacja Autobusowa" Sp. z o.o. z siedzibą w Świnoujściu informuje, iż w dniach 19.20.21 czerwca 2018 r. Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Świnoujściu organizować będzie ćwiczenia ratowniczo-gaśnicze, w celu doskonalenia umiejętności prowadzenia działań ratowniczych i gaśniczych podczas pożaru autobusu, procedur alarmowania, powiadamiania i współpracy oraz umiejętności prowadzenia medycznych działań ratowniczych. Ćwiczenia będą prowadzone na prawobrzeżnej części miasta w dzielnicy Warszów w godz. 14:00 do 15:00. Prowadzenie ćwiczeń nie spowoduje utrudnienia w kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej oraz bezpieczeństwo osób mogących przebywać w tym czasie w pobliżu prowadzonych ćwiczeń ■
■ W ramach obchodów 100-lecia Marynarki Wojennej RP świnoujscy marynarze defilowali już ulicami miasta,i składali wiązanki w miejscach pamięci narodowej. W sobotę zapraszają do portu wojennego, w niedzielę zaprezentują swoje okręty w paradzie na wodach ŚwinyW ramach obchodów 100-lecia Marynarki Wojennej RP świnoujscy marynarze defilowali już ulicami miasta,i składali wiązanki w miejscach pamięci narodowej. W sobotę zapraszają do portu wojennego, w niedzielę zaprezentują swoje okręty w paradzie na wodach Świny ■ „Fake Taxi” w Świnoujściu? Ostrą jazdę młodzieży na tylnym siedzeniu słychać było na całym osiedlu! Okres nastu lat to specyficzny czas, gdy ma się czym, ma się z kim ale nie ma się gdzie. Rozwiązanie tego problemu znalazła młoda para, która urządziła sobie naprawdę ostrą jazdę w samochodzie na jednym z osiedlowych parkingów. Niestety, jak się okazało, głośne krzyki oraz brak przyciemnianych szyb w połączeniu z godzinami szczytu, nie było zbyt dobrym pomysłem... ■ Przytór-Łunowo. Przerwa w dostawie wody. W związku z modernizacją sieci wodociągowej biegnącej pod ulicą Zalewową w najbliższy czwartek 14 czerwca 2018 r. , w godzinach 9.00 – 14.00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla ulicy Zalewowej od Sąsiedzkiej do Szmaragdowej oraz ulicy Zarzecze. Zakład Wodociągów i Kanalizacji przeprasza za wszelkie utrudnienia. ■ Gdy nadejdzie śmierć, będziecie czekać jak owce na rzeź. Służby ze strachu nabiorą wody w usta… Jak pokazały ostatnie wydarzenia związane z marynarzem który przed śmiercią krwawił z uszu, nosa oraz wymiotował krwią, służby nie mają planu, na to jak zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom Świnoujścia. Co więcej, podobnie jak z katastrofą w Czarnobylu, służby mają tendencję do trzymają tajemnicy do samego końca i nie informują o najważniejszych aspektach, skazując tym samym nas i nasze rodziny na śmierć. Postanowiliśmy ujawnić, jak działają służby w przypadku zagrożenia życia mieszkańców oraz to, jak niechętnie udzielają informacji na temat zagrożenia na przykładzie zdarzenia z chorym marynarzem ■ Joanna Agatowska w programie Radio Szczecin "Rozmowy pod krawatem" na pytanie redaktora o to czy była wywierana na nią presja ze strony otoczenia prezydenta Żmurkiewicza, aby się zwolniła z OSiR, odpowiedziała, że jej zwolnienie się ma związek z tym, że musi poświęcić dużo czasu na przygotowanie kampanii ■ Wielka awantura na warszowskim „Placu Pigalle”. Zaczęło się od kobiety, skończyło na polsko-ukraińskiej bójce. Podczas interwencji służby zatrzymały 8 mężczyzn narodowości ukraińskiej, zaś pogotowie zabrało do szpitala 5 mieszkańców Warszowa. Poza tym policjanci ze strażą graniczną przetransportowali obywateli Ukrainy na posterunek policji, gdzie odbyło się dokładne sprawdzanie dokumentów i stanu trzeźwości sprawców ■ To był nieprzemyślany chuligański wybryk”-kapitan żaglowca Kruzensztern przeprosił za profanację pomnika Jana Pawła II Kapitan rosyjskiego żaglowca „Kruzensztern” zdecydowanie potępił zachowanie marynarzy, którzy dopuścili się zbeszczeszczenia popiersia Jana Pawła II. Informację ze zdjęciem otrzymanym od czytelnika opublikowaliśmy na portalu iswinoujscie.pl. Kapitan żaglowca z kolei swój list w tej sprawie skierował do „mieszkańców Świnoujścia, obywateli Polski i katolików na całym świecie” ■