POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [23.05.2018, 18:36:39] • Świnoujście

Zderzenie hondy z volkswagenem na Karsiborskiej! 3 osoby poszkodowane! Zobacz film!

Zderzenie hondy z volkswagenem na Karsiborskiej! 3 osoby poszkodowane! Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

O tym, do czego może doprowadzić moment nieuwagi na drodze przekonali się dzisiaj podróżujący ulicą Karsiborską. Po godzinie 17:00 doszło tam do wypadku, z udziałem dwóch osobówek. Z ustaleń dziennikarzy portalu iswinoujscie.pl wynika, że w zdarzeniu poszkodowane zostały 3 osoby, w tym jedna poważnie. To kierujący czerwonej hondy, który został zabrany przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do szpitala w Gryficach.



Jak doszło do zderzenia?
Jak udało nam się ustalić, kierujący ciemnym volkswagenem passatem wyjeżdżał na ulicę Karsiborską z zatoczki w lesie w kierunku promów, gdy nagle od strony miasta nadjechała czerwona honda. Kierujący hondą został przetransportowany przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do szpitala w Gryficach. Kierowcy i pasażerce ciemnego volkswagena ratownicy medyczni udzielili pomocy na miejscu. Mężczyzna doznał lekkiego urazu głowy.

Zderzenie hondy z volkswagenem na Karsiborskiej! 3 osoby poszkodowane! Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Do wypadku doszło w środę, po godzinie 17:00. Na miejsce wezwano wszystkie służby.

Zderzenie hondy z volkswagenem na Karsiborskiej! 3 osoby poszkodowane! Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Czekamy na więcej informacji policji w tej sprawie.

źródło: www.iswinoujscie.pl


Zaktualizowano: Środa [23.05.2018, 19:17:11]

komentarzy: 89, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 89

Goość złomiarz • Wtorek [29.05.2018, 14:38:08] • [IP: 94.254.231.***]

Wzialbym pare czesci z hondy jak blacha zdrowa.

Gość • Piątek [25.05.2018, 12:40:02] • [IP: 195.205.242.***]

Gość • Piątek [25.05.2018, 01:18:35] • [IP: 176.221.123.***] - Twoja pisownia jest tak samo słaba jak program wyborczy niejednej partii.

Gość • Piątek [25.05.2018, 11:12:21] • [IP: 87.151.232.***]

Miał szczęście bałwan z wieśwagena, że dostał w oś przednią a nie w drzwi pasażera.

Gość • Piątek [25.05.2018, 09:30:40] • [IP: 62.69.203.***]

Skutki" dynamicznej" jazdy ?

Gość • Piątek [25.05.2018, 07:50:53] • [IP: 23.226.237.*]

Pani Michalska powinna przebudować ulicę Karsiborską na deptak...

Gość • Piątek [25.05.2018, 04:25:40] • [IP: 94.254.229.***]

Wracaj do zdrówka! Czekamy w pracy na Ciebie ;)

Gość • Piątek [25.05.2018, 01:18:35] • [IP: 176.221.123.***]

Imbecylu jeden z drugim najpierw naucz się poprawnej pisowni języka polskiego zanim napiszesz jakikolwiek komentarz a jak się już nauczysz poprawnie pisać, napisz co myślisz i przy okazji miej odwagę ujawnić swoją twarz. I przede wszystkim nie życz nikomu tego co Tobie nie miłe bo karma wraca a to się może niefajnie dla Ciebie skończyć.

Gość • Czwartek [24.05.2018, 22:44:11] • [IP: 37.47.141.***]

Na Karsiborskiej powinni wybudować ze 4 ronda :)

Gość • Czwartek [24.05.2018, 20:31:21] • [IP: 93.94.185.***]

Niektórzy kierowcy traktują Karsiborską jak autostradę, jak zjadą z promu to, kto pierwszy na Cmentarz!!

Gość • Czwartek [24.05.2018, 18:55:10] • [IP: 83.8.116.**]

Wracaj do zdrowia!! Czekamy w pracy 😉

Gość • Czwartek [24.05.2018, 18:04:06] • [IP: 176.221.122.***]

Dlaczego nasza policja jest tak nieudolna? Zamiast puścić ruch wahadłowo to zamykaja oba pasy, promy nie kursują... kolejki kilometrowe!! masakra

Gość • Czwartek [24.05.2018, 17:55:03] • [IP: 37.47.169.***]

Widzę że komentujący to sami znawcy, technicy, biegli sądowi, adwokaci, prokuratorzy i sędziowie zarazem. Ludzie marnujecie się przed tymi monitorami :)

Gość • Czwartek [24.05.2018, 16:10:36] • [IP: 37.248.162.***]

Zaladowany jak ciężarówka

Gość • Czwartek [24.05.2018, 13:40:13] • [IP: 188.146.107.***]

Wina kierowcy passata. Murki i ja muszę muszą się z tym jakoś pogodzic

Gość • Czwartek [24.05.2018, 12:46:49] • [IP: 80.245.190.***]

Volkswagenem, to chyba niemcy jechali, bo taki zawalony zarciem

Alleluja i do przodu ! • Czwartek [24.05.2018, 12:41:33] • [IP: 77.113.187.**]

Ino pracesji brak było. ...

Gość • Czwartek [24.05.2018, 12:25:57] • [IP: 92.42.116.***]

jak zbudują tunel to nikt tamtędy nie będzie jeździł

Gość • Czwartek [24.05.2018, 12:12:14] • [IP: 37.47.168.***]

Gość 09:52:20 W takim razie wytłumacz mi proszę, co z marką Honda jest nie tak, że nie robią bezpiecznych samochodów? Bo nie powiesz mi że nie montują świateł, pasów, hamulców itd. Bo chyba o to chodzi w bezpieczeństwie czynnym i biernym. Jeżeli pojazd przechodził badanie techniczne to spełniał wszystkie założenia bezpieczeństwa. Więc dalej twierdze, że są BEZPIECZNI kierowcy i SPRAWNE samochody. Nie wiem dlaczego z góry zakładacie że starszy samochód to jest trup, nie nadający się do jazdy? Coś się zmieniło od lat 90? Racja weszło systemów poprawiających bezpieczeństwo, ale dalej te samochody prowadzi człowiek, to on kieruje samochodem i to on decyduje o bezpieczeństwie swoim i innych. Jeżeli jedzie z za dużą prędkością to nawet mając te wszystkie systemy, może dojść do wypadku czy kolizji, ale czy to oznacza, że samochód nie jest bezpieczny? Doświadczony kierowca poradzi sobie bez absu, esp itp. też wyhamuje, a samochód o ile jest sprawny technicznie, będzie samochodem bezpiecznym.

Gość • Czwartek [24.05.2018, 12:11:24] • [IP: 176.221.123.**]

ten strup nie wyciagnie 200 nie przesadzajcie

Gość • Czwartek [24.05.2018, 11:02:05] • [IP: 176.221.123.***]

To ta honda co tak glosno" pierdziala" na miescie... I sam wielokrotnie widzialem jak na ul. Grunwaldzkiej jechala o wiele szybciej niz dozwolona predkosc... I sie kierowca doigral...

Gość • Czwartek [24.05.2018, 10:58:17] • [IP: 79.186.51.**]

Zapier*alal jak glupi ta gowniana chonda. Gdyby jechal przepisowo to by sie zatrzymal na czas. Wina ewidentnie rajdowca z chondy co lecial ponad 160 lekko. Mam nadzieje, ze sledczy ustala predkosc po drodze hamowania i taki imbecyl nie dostanie z oc na nowe auto bo az strach na miasto wyjsc. Szczescie, ze nie polecial na prawo i nikt nie jechal rowerem lub na rolkach. I nie usprawiedliwiajcie go, ze mial pierwszenstwo, bo gdy przekracza predkosc dwukrotnie z automatu traci prawa do roszczen z oc.

Gość • Czwartek [24.05.2018, 10:06:25] • [IP: 195.205.242.***]

ZGŁASZAŁEM NA POLICJĘ, ŻE PO MIEŚCIE JEST KILKU IDIOTÓW, KTÓRZY ZROBILI SOBIE TOR WYŚCIGOWY. TERAZ MAM TO W D... I PRZESTAJĘ ZGŁASZAĆ. JAK WIDAĆ SAMI SIĘ POWYBIJAJĄ.

Gość • Czwartek [24.05.2018, 10:02:37] • [IP: 195.205.242.***]

TA HONDA TO NIE JEST TEN STRUP CO TO Z ROZWALONYM TŁUMIKIEM JEŹDZIŁA?

asd • Czwartek [24.05.2018, 10:02:29] • [IP: 176.221.123.***]

Anonymous • Czwartek [24.05.2018, 07:57:59] • [IP: 31.0.45.***] Ograniczenie jest do pierwszego skrzyżowania. Wyjeżdżając z nabrzeża 87 w lewo znak się nie powiela. A Ty pewnie się ciągniesz do samego promu 60 by być pewnym, że na pewno nie przekraczasz prędkości wyzywając wszystkich, którzy Cie wyprzedzają.

Gość • Czwartek [24.05.2018, 09:52:20] • [IP: 80.245.179.***]

Gość 07:43:15 Jak tak będziesz myślał to całe życie takimi kapciami będziesz jeździł. Poczytaj sobie o bezpieczeństwie czynnym a przede wszystkim biernym.

Oglądasz 1-25 z 89
■ Na parkingu miedzy Netto a PEC - u biega króliczek. Zwierzatko jest wystraszone i nie daje się złapać, chowa się pod autami ■ "Komunikacja Autobusowa" Sp. z o.o. z siedzibą w Świnoujściu informuje, iż w dniach 19.20.21 czerwca 2018 r. Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Świnoujściu organizować będzie ćwiczenia ratowniczo-gaśnicze, w celu doskonalenia umiejętności prowadzenia działań ratowniczych i gaśniczych podczas pożaru autobusu, procedur alarmowania, powiadamiania i współpracy oraz umiejętności prowadzenia medycznych działań ratowniczych. Ćwiczenia będą prowadzone na prawobrzeżnej części miasta w dzielnicy Warszów w godz. 14:00 do 15:00. Prowadzenie ćwiczeń nie spowoduje utrudnienia w kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej oraz bezpieczeństwo osób mogących przebywać w tym czasie w pobliżu prowadzonych ćwiczeń ■
■ W ramach obchodów 100-lecia Marynarki Wojennej RP świnoujscy marynarze defilowali już ulicami miasta,i składali wiązanki w miejscach pamięci narodowej. W sobotę zapraszają do portu wojennego, w niedzielę zaprezentują swoje okręty w paradzie na wodach ŚwinyW ramach obchodów 100-lecia Marynarki Wojennej RP świnoujscy marynarze defilowali już ulicami miasta,i składali wiązanki w miejscach pamięci narodowej. W sobotę zapraszają do portu wojennego, w niedzielę zaprezentują swoje okręty w paradzie na wodach Świny ■ „Fake Taxi” w Świnoujściu? Ostrą jazdę młodzieży na tylnym siedzeniu słychać było na całym osiedlu! Okres nastu lat to specyficzny czas, gdy ma się czym, ma się z kim ale nie ma się gdzie. Rozwiązanie tego problemu znalazła młoda para, która urządziła sobie naprawdę ostrą jazdę w samochodzie na jednym z osiedlowych parkingów. Niestety, jak się okazało, głośne krzyki oraz brak przyciemnianych szyb w połączeniu z godzinami szczytu, nie było zbyt dobrym pomysłem... ■ Przytór-Łunowo. Przerwa w dostawie wody. W związku z modernizacją sieci wodociągowej biegnącej pod ulicą Zalewową w najbliższy czwartek 14 czerwca 2018 r. , w godzinach 9.00 – 14.00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla ulicy Zalewowej od Sąsiedzkiej do Szmaragdowej oraz ulicy Zarzecze. Zakład Wodociągów i Kanalizacji przeprasza za wszelkie utrudnienia. ■ Gdy nadejdzie śmierć, będziecie czekać jak owce na rzeź. Służby ze strachu nabiorą wody w usta… Jak pokazały ostatnie wydarzenia związane z marynarzem który przed śmiercią krwawił z uszu, nosa oraz wymiotował krwią, służby nie mają planu, na to jak zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom Świnoujścia. Co więcej, podobnie jak z katastrofą w Czarnobylu, służby mają tendencję do trzymają tajemnicy do samego końca i nie informują o najważniejszych aspektach, skazując tym samym nas i nasze rodziny na śmierć. Postanowiliśmy ujawnić, jak działają służby w przypadku zagrożenia życia mieszkańców oraz to, jak niechętnie udzielają informacji na temat zagrożenia na przykładzie zdarzenia z chorym marynarzem ■ Joanna Agatowska w programie Radio Szczecin "Rozmowy pod krawatem" na pytanie redaktora o to czy była wywierana na nią presja ze strony otoczenia prezydenta Żmurkiewicza, aby się zwolniła z OSiR, odpowiedziała, że jej zwolnienie się ma związek z tym, że musi poświęcić dużo czasu na przygotowanie kampanii ■ Wielka awantura na warszowskim „Placu Pigalle”. Zaczęło się od kobiety, skończyło na polsko-ukraińskiej bójce. Podczas interwencji służby zatrzymały 8 mężczyzn narodowości ukraińskiej, zaś pogotowie zabrało do szpitala 5 mieszkańców Warszowa. Poza tym policjanci ze strażą graniczną przetransportowali obywateli Ukrainy na posterunek policji, gdzie odbyło się dokładne sprawdzanie dokumentów i stanu trzeźwości sprawców ■ To był nieprzemyślany chuligański wybryk”-kapitan żaglowca Kruzensztern przeprosił za profanację pomnika Jana Pawła II Kapitan rosyjskiego żaglowca „Kruzensztern” zdecydowanie potępił zachowanie marynarzy, którzy dopuścili się zbeszczeszczenia popiersia Jana Pawła II. Informację ze zdjęciem otrzymanym od czytelnika opublikowaliśmy na portalu iswinoujscie.pl. Kapitan żaglowca z kolei swój list w tej sprawie skierował do „mieszkańców Świnoujścia, obywateli Polski i katolików na całym świecie” ■