POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [23.05.2018, 18:36:39] • Świnoujście

Zderzenie hondy z volkswagenem na Karsiborskiej! 3 osoby poszkodowane! Zobacz film!

Zderzenie hondy z volkswagenem na Karsiborskiej! 3 osoby poszkodowane! Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

O tym, do czego może doprowadzić moment nieuwagi na drodze przekonali się dzisiaj podróżujący ulicą Karsiborską. Po godzinie 17:00 doszło tam do wypadku, z udziałem dwóch osobówek. Z ustaleń dziennikarzy portalu iswinoujscie.pl wynika, że w zdarzeniu poszkodowane zostały 3 osoby, w tym jedna poważnie. To kierujący czerwonej hondy, który został zabrany przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do szpitala w Gryficach.



Jak doszło do zderzenia?
Jak udało nam się ustalić, kierujący ciemnym volkswagenem passatem wyjeżdżał na ulicę Karsiborską z zatoczki w lesie w kierunku promów, gdy nagle od strony miasta nadjechała czerwona honda. Kierujący hondą został przetransportowany przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do szpitala w Gryficach. Kierowcy i pasażerce ciemnego volkswagena ratownicy medyczni udzielili pomocy na miejscu. Mężczyzna doznał lekkiego urazu głowy.

Zderzenie hondy z volkswagenem na Karsiborskiej! 3 osoby poszkodowane! Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Do wypadku doszło w środę, po godzinie 17:00. Na miejsce wezwano wszystkie służby.

Zderzenie hondy z volkswagenem na Karsiborskiej! 3 osoby poszkodowane! Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Czekamy na więcej informacji policji w tej sprawie.

źródło: www.iswinoujscie.pl


Zaktualizowano: Środa [23.05.2018, 19:17:11]

komentarzy: 89, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 89

Goość złomiarz • Wtorek [29.05.2018, 14:38:08] • [IP: 94.254.231.***]

Wzialbym pare czesci z hondy jak blacha zdrowa.

Gość • Piątek [25.05.2018, 12:40:02] • [IP: 195.205.242.***]

Gość • Piątek [25.05.2018, 01:18:35] • [IP: 176.221.123.***] - Twoja pisownia jest tak samo słaba jak program wyborczy niejednej partii.

Gość • Piątek [25.05.2018, 11:12:21] • [IP: 87.151.232.***]

Miał szczęście bałwan z wieśwagena, że dostał w oś przednią a nie w drzwi pasażera.

Gość • Piątek [25.05.2018, 09:30:40] • [IP: 62.69.203.***]

Skutki" dynamicznej" jazdy ?

Gość • Piątek [25.05.2018, 07:50:53] • [IP: 23.226.237.*]

Pani Michalska powinna przebudować ulicę Karsiborską na deptak...

Gość • Piątek [25.05.2018, 04:25:40] • [IP: 94.254.229.***]

Wracaj do zdrówka! Czekamy w pracy na Ciebie ;)

Gość • Piątek [25.05.2018, 01:18:35] • [IP: 176.221.123.***]

Imbecylu jeden z drugim najpierw naucz się poprawnej pisowni języka polskiego zanim napiszesz jakikolwiek komentarz a jak się już nauczysz poprawnie pisać, napisz co myślisz i przy okazji miej odwagę ujawnić swoją twarz. I przede wszystkim nie życz nikomu tego co Tobie nie miłe bo karma wraca a to się może niefajnie dla Ciebie skończyć.

Gość • Czwartek [24.05.2018, 22:44:11] • [IP: 37.47.141.***]

Na Karsiborskiej powinni wybudować ze 4 ronda :)

Gość • Czwartek [24.05.2018, 20:31:21] • [IP: 93.94.185.***]

Niektórzy kierowcy traktują Karsiborską jak autostradę, jak zjadą z promu to, kto pierwszy na Cmentarz!!

Gość • Czwartek [24.05.2018, 18:55:10] • [IP: 83.8.116.**]

Wracaj do zdrowia!! Czekamy w pracy 😉

Gość • Czwartek [24.05.2018, 18:04:06] • [IP: 176.221.122.***]

Dlaczego nasza policja jest tak nieudolna? Zamiast puścić ruch wahadłowo to zamykaja oba pasy, promy nie kursują... kolejki kilometrowe!! masakra

Gość • Czwartek [24.05.2018, 17:55:03] • [IP: 37.47.169.***]

Widzę że komentujący to sami znawcy, technicy, biegli sądowi, adwokaci, prokuratorzy i sędziowie zarazem. Ludzie marnujecie się przed tymi monitorami :)

Gość • Czwartek [24.05.2018, 16:10:36] • [IP: 37.248.162.***]

Zaladowany jak ciężarówka

Gość • Czwartek [24.05.2018, 13:40:13] • [IP: 188.146.107.***]

Wina kierowcy passata. Murki i ja muszę muszą się z tym jakoś pogodzic

Gość • Czwartek [24.05.2018, 12:46:49] • [IP: 80.245.190.***]

Volkswagenem, to chyba niemcy jechali, bo taki zawalony zarciem

Alleluja i do przodu ! • Czwartek [24.05.2018, 12:41:33] • [IP: 77.113.187.**]

Ino pracesji brak było. ...

Gość • Czwartek [24.05.2018, 12:25:57] • [IP: 92.42.116.***]

jak zbudują tunel to nikt tamtędy nie będzie jeździł

Gość • Czwartek [24.05.2018, 12:12:14] • [IP: 37.47.168.***]

Gość 09:52:20 W takim razie wytłumacz mi proszę, co z marką Honda jest nie tak, że nie robią bezpiecznych samochodów? Bo nie powiesz mi że nie montują świateł, pasów, hamulców itd. Bo chyba o to chodzi w bezpieczeństwie czynnym i biernym. Jeżeli pojazd przechodził badanie techniczne to spełniał wszystkie założenia bezpieczeństwa. Więc dalej twierdze, że są BEZPIECZNI kierowcy i SPRAWNE samochody. Nie wiem dlaczego z góry zakładacie że starszy samochód to jest trup, nie nadający się do jazdy? Coś się zmieniło od lat 90? Racja weszło systemów poprawiających bezpieczeństwo, ale dalej te samochody prowadzi człowiek, to on kieruje samochodem i to on decyduje o bezpieczeństwie swoim i innych. Jeżeli jedzie z za dużą prędkością to nawet mając te wszystkie systemy, może dojść do wypadku czy kolizji, ale czy to oznacza, że samochód nie jest bezpieczny? Doświadczony kierowca poradzi sobie bez absu, esp itp. też wyhamuje, a samochód o ile jest sprawny technicznie, będzie samochodem bezpiecznym.

Gość • Czwartek [24.05.2018, 12:11:24] • [IP: 176.221.123.**]

ten strup nie wyciagnie 200 nie przesadzajcie

Gość • Czwartek [24.05.2018, 11:02:05] • [IP: 176.221.123.***]

To ta honda co tak glosno" pierdziala" na miescie... I sam wielokrotnie widzialem jak na ul. Grunwaldzkiej jechala o wiele szybciej niz dozwolona predkosc... I sie kierowca doigral...

Gość • Czwartek [24.05.2018, 10:58:17] • [IP: 79.186.51.**]

Zapier*alal jak glupi ta gowniana chonda. Gdyby jechal przepisowo to by sie zatrzymal na czas. Wina ewidentnie rajdowca z chondy co lecial ponad 160 lekko. Mam nadzieje, ze sledczy ustala predkosc po drodze hamowania i taki imbecyl nie dostanie z oc na nowe auto bo az strach na miasto wyjsc. Szczescie, ze nie polecial na prawo i nikt nie jechal rowerem lub na rolkach. I nie usprawiedliwiajcie go, ze mial pierwszenstwo, bo gdy przekracza predkosc dwukrotnie z automatu traci prawa do roszczen z oc.

Gość • Czwartek [24.05.2018, 10:06:25] • [IP: 195.205.242.***]

ZGŁASZAŁEM NA POLICJĘ, ŻE PO MIEŚCIE JEST KILKU IDIOTÓW, KTÓRZY ZROBILI SOBIE TOR WYŚCIGOWY. TERAZ MAM TO W D... I PRZESTAJĘ ZGŁASZAĆ. JAK WIDAĆ SAMI SIĘ POWYBIJAJĄ.

Gość • Czwartek [24.05.2018, 10:02:37] • [IP: 195.205.242.***]

TA HONDA TO NIE JEST TEN STRUP CO TO Z ROZWALONYM TŁUMIKIEM JEŹDZIŁA?

asd • Czwartek [24.05.2018, 10:02:29] • [IP: 176.221.123.***]

Anonymous • Czwartek [24.05.2018, 07:57:59] • [IP: 31.0.45.***] Ograniczenie jest do pierwszego skrzyżowania. Wyjeżdżając z nabrzeża 87 w lewo znak się nie powiela. A Ty pewnie się ciągniesz do samego promu 60 by być pewnym, że na pewno nie przekraczasz prędkości wyzywając wszystkich, którzy Cie wyprzedzają.

Gość • Czwartek [24.05.2018, 09:52:20] • [IP: 80.245.179.***]

Gość 07:43:15 Jak tak będziesz myślał to całe życie takimi kapciami będziesz jeździł. Poczytaj sobie o bezpieczeństwie czynnym a przede wszystkim biernym.

Oglądasz 1-25 z 89
■ W ramach bardzo wielu imprez Międzynarodowego Dnia Latarń Morskich, przeprowadzona zostanie przez Klub Biegacza Jogging, VII edycja Biegu Wspinaczkowego na Latarnię (najwyższą nad Bałtykiem – 311 schodów). Zapisy od 15.00, start od 16.00 (każdy zawodnik startuje kolejno pojedynczo, po wystrzale armatnim). Do zdobycia liczne nagrody, upominki i gadżety ufundowane przez Stowarzyszenie Miłośników Latarń w Świnoujściu ■
■ Trzej zatrzymani za napaść na taksówkarza na drodze S3 w okolicy Babigoszczy to obywatele Niemiec. Tak wynika z ustaleń policji ■ Nieznani sprawcy napadli na taksówkarza ze Świnoujścia na drodze DK3. Do zdarzenia doszło między Przybiernowem a Babigoszczą. Sprawcy uciekli, trwa policyjna obawa. Do taksówki pana Mirosława ze Świnoujścia wsiadło dziś rano prawdopodobnie dwóch pasażerów. Samochód udał się w stronę Szczecina. Między Przybiernowem a Babigoszczą taksówkarz został zaatakowany i wyrzucony z auta. Sprawcy ukradli samochód i oddalili się w nieznanym kierunku. Taksówkarza w ciężkim stanie zabrał śmigłowiec LPR. Trwa policyjna obława na sprawców napadu i kradzieży. ■ Premier Mateusz Morawiecki ogłosił, że wybory samorządowe odbędą się w niedzielę 21 października 2018 r. Zgodnie z terminarzem, druga tura wyborów na wójtów, burmistrzów odbędzie się 2 tygodnie później, czyli 4 listopada. Od dziś - przez 9 dni - partie polityczne, koalicje, stowarzyszenia, organizacje społeczne i sami wyborcy mogą tworzyć komitety wyborcze. 21 października będziemy głosowali na swoich przedstawicieli do rad gmin, powiatów, sejmików wojewódzkich, a także wójtów, burmistrzów i prezydentów miast. Od momentu ogłoszenia aktu zarządzenia wyborów rusza też kampania wyborcza. ■ Mieszkańcy coraz częściej krytycznie oceniają inwestycyjne pomysły i decyzje obecnej władzy. Tym razem wiele emocji wywołało otoczenie Szkoły Podstawowej nr 6 przy ul. Kościuszki. To pewne, że najłatwiej się inwestuje kiedy przestrzeń jest pusta, stąd pewnie bezmyślna decyzja o likwidacji całej dotychczasowej zieleni przed szkołą. Urząd co prawda zapowiada, że nie długo pojawią się tam nowe nasadzenia drzewek, ale obecne wrażenia są po prostu złe ■ Powrócili cali i zdrowi. O godzinie 7.30, na pokładzie promu "Gryf" powrócili do Świnoujścia strażacy uczestniczący w akcji gaszenia pożarów lasów w Szwecji. W uroczystości powitania uczestniczyli premier Morawiecki i szef MSWiA ■ Firma Astaldi poinformowała, że nie podpisze umowy na zaprojektowanie i budowę tunelu pomiędzy wyspami Uznam i Wolin w Świnoujściu. Umowa miała być podpisana w wyznaczonym przez Miasto terminie 3 sierpnia. Kilkanaście godzin przed wyznaczonym terminem Włosi podjęli ostateczną decyzję o rezygnacji z kontraktu. W komunikacie na tę okoliczność włoska spółka informuje: "Astaldi odstępuje od podpisania umowy na projekt: „Usprawnienie połączenia komunikacyjnego pomiędzy wyspami Uznam i Wolin w Świnoujściu – budowa tunelu pod Świną” z powodu: Upływu prawie dwóch lat od przedstawienia oferty do rozpoczęcia robót Braku rzeczywistej waloryzacji kosztów robót w Polsce, które tylko w ostatnim czasie wzrosły o 30 proc. Dużego ryzyka wydłużania się procedur rozliczania robót dodatkowych Braków w dostępie do zasobów materiałowych i osobowych na polskim rynku" ■