POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [26.05.2018, 09:21:20] • Świnoujście

Na jej widok serce zaczyna bić szybciej! Katarzyna Bukowiec została najpiękniejszą kobietą naszego województwa! Zobacz film!

Na jej widok serce zaczyna bić szybciej! Katarzyna  Bukowiec  została najpiękniejszą kobietą naszego województwa! Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

25 maja wieczorem w sali hotelu Radisson Blu zebrały się najpiękniejsze mieszkanki Zachodniego Pomorza. To grupa finalistek wyłoniona w cyklu eliminacji, które trwały już od kilku miesięcy. Wreszcie nadszedł czas wyboru tej najpiękniejszych z pięknych mieszkanek naszego regionu. Jury nie miało łatwego zadania. Jednak decyzja zapadła. Przez rok, koronę najpiękniejszej Polki regionu nosić będzie Katarzyna Bukowiec.



Zgodnie z zasadami konkursu kandydatki do korony Miss Polski województwa zaprezentowały się w specjalnie przygotowanych kreacjach. Wybieg otoczyli fotoreporterzy. W hotelu zadbano o scenografię i wystrój godny finałowej gali.

Na wybiegu prezentowały się kolejno Panie wyłonione podczas szeregu lokalnych eliminacji. Warto przypomnieć, że to właśnie hotel Radisson Blu wybrany był przez organizatorów Miss Polski do przeprowadzenie jednej z pierwszych takich prezentacji eliminacyjnych.
Tym razem stawka była znacznie większa. Korona Miss Polski województwa gwarantuje udział w ogólnopolskim finale.

A oto zwyciężczynie Miss Polski województwa Zachodniopomorskiego 2018:

ZIELONA KARTA daje taką możliwość w ćwierć finałach Miss Polski
4 Oliwia Szulińska 25 lat ze Szczecina
14 Ola Matuszewska 18 lat ze Świnoujścia

MIS FOTO
4 Oliwia Szulińska 25 lat ze Świnoujścia

II WICEMISS
7 Olga Buława 26 lat ze Świnoujścia

I WICEMISS
12 Agata Grzesiak 22 lata ze Szczecina

MISS POLSKI ZACHODNIOPOMORSKIEGO 2018
15 Katarzyna Bukowiec 24 od dwóch lat Świnoujścia pochodzi z Płot.

Na jej widok serce zaczyna bić szybciej! Katarzyna  Bukowiec  została najpiękniejszą kobietą naszego województwa! Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Na jej widok serce zaczyna bić szybciej! Katarzyna  Bukowiec  została najpiękniejszą kobietą naszego województwa! Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Na jej widok serce zaczyna bić szybciej! Katarzyna  Bukowiec  została najpiękniejszą kobietą naszego województwa! Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Na jej widok serce zaczyna bić szybciej! Katarzyna  Bukowiec  została najpiękniejszą kobietą naszego województwa! Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Na jej widok serce zaczyna bić szybciej! Katarzyna  Bukowiec  została najpiękniejszą kobietą naszego województwa! Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 46, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 46

nawigator • Środa [30.05.2018, 15:12:19] • [IP: 178.238.247.**]

a tu sa dwie z koronami !! moze ulatwie, blondynka czy brunetka ??chociaz najbardziej ta z diademem ale to sprawa gustu jak zawsze. pozdrawiam nawigator

Gość • Wtorek [29.05.2018, 17:30:35] • [IP: 185.210.39.***]

Śliczne dziewczyny, Wenus z Milo do dziś podziwiamy a kształty miała niczego sobie, każdy wiek inny gust, trochę luzu drodzy Państwo, życie to nie tylko praca, czasami dobry film, wybory miss i co kto chce, ale nie bądźmy prostaccy. Powodzenia dziewczyny!Spełnienia marzeń w życiu osobistym. Reprezentujcie region godnie.I nie czytajcie chorych komentarzy :-)

Gość • Poniedziałek [28.05.2018, 20:10:09] • [IP: 94.254.224.*]

Pasztety

Gość • Poniedziałek [28.05.2018, 11:10:24] • [IP: 178.238.240.***]

podpowiedź dla nawigator • Sobota [26.05.2018, 16:52:26] • [IP: 178.238.247.**]: Miss to jest z koroną na głowie

Gość • Poniedziałek [28.05.2018, 10:58:46] • [IP: 185.210.39.***]

to byla brudna prawa stopa czy tatuaz? ktos to tezx widzial?

Gość • Poniedziałek [28.05.2018, 06:37:37] • [IP: 93.94.184.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [27.05.2018, 22:10:47] • [IP: 185.210.39.***]

mam pytanko do organizatora, czy byly sprawdzane dowody tozsamosci?? . .. albo ktos mieszka, albo pochodzi...nie znam zadnej z tych panien, . .. az 4 ze Scia, , , a organizator tez ze Scia? czytalem ze region reprezentuje panna, ktora mieszka w regionie...

Gość • Niedziela [27.05.2018, 22:01:08] • [IP: 178.235.176.**]

dziewczyna z nr 14 miała długie bardzo nogi super panienka.

Gość • Niedziela [27.05.2018, 20:31:55] • [IP: 178.235.176.**]

JAK MAM BYĆ SZCZERY TO PODOBAŁAMI SIE NR 14 ----TAKA INNA OD WSZYSTKICH, PIEKNIE SZŁA ---BRAWO MŁODEJ KOBIECIE.

Gość • Niedziela [27.05.2018, 11:50:41] • [IP: 5.172.255.***]

Najpiękniejsza - Olunia :)

Gość • Niedziela [27.05.2018, 09:40:13] • [IP: 185.210.39.***]

Pani Katarzyna Bukowiec nie jest ze Świnoujścia. zgodnie z informacjami Glosu Szczecinskiego. Pani KASIA mieszka i urodzila się w Płotach. Czy to wstyd, ze podaje większe miasto? Ładna przeciętnie dziewczyna od początku promowana wygrala. Dziwna sprawa, ale mimo wszystko gratuluję jesli naprawdę zasluzyla.

Anonymous • Niedziela [27.05.2018, 08:50:51] • [IP: 31.0.70.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [27.05.2018, 06:21:07] • [IP: 94.254.238.**]

KTURA TO KTURA BO WSZYSTKIE PIĘKNE .

Gość • Niedziela [27.05.2018, 01:16:11] • [IP: 80.245.182.**]

tak szczerze to te laski mega przeciętne, wszystkie jak klony, długie i chude, ta co wygrała zęby jak koń, wszystkie staro wygladają, olga buława też staro wygląda i ten głos niemiły. i nasze świnoujskie podstarzałe, , celebrytki'' które żadnej imprezy nie przepuszczą, bal w interferie itd zawsze muszą gdzies być na takich imprezach, usta napompowane itd, mega sztuczna ta impreza była

Gość • Sobota [26.05.2018, 23:53:08] • [IP: 178.238.253.***]

że co? niby wygrała kluczyki do nowej toyoty od kozłowskiego za to że jest ładna? ten konkurs to jakaś porażka

Gość • Sobota [26.05.2018, 22:11:18] • [IP: 92.42.112.***]

Impreza na poziomie akademii masowo organizowanych za komuny z okazji 22 lipca w wiejskich remizach.

Gość • Sobota [26.05.2018, 21:55:05] • [IP: 80.245.178.**]

Czerwony dywan w Pierdziszewie.

Gość • Sobota [26.05.2018, 21:12:51] • [IP: 178.235.183.***]

Przy okazji trzeba było zbierać pieniądze dla Michała, może uzbierałoby się trochę od tych pseudobogackich.

Gość • Sobota [26.05.2018, 21:05:08] • [IP: 176.221.123.***]

Oliwia Szulińska blondynka po lewej piękna młoda kobieta, powinna wygrać ten konkurs i piszę to jako kobieta. Śliczna Pani jest. Regularne ładne rysy twarzy, bardzo ładne proporcjonalne ciało i ładne stroje. Mam nadzieję że trafi Pani do tych ćwierćfinałów. POWODZENIA

Gość • Sobota [26.05.2018, 19:45:57] • [IP: 31.0.36.**]

Nie odmawiam tym panią ani urody ani wdzięku ale ja nie wiem dokąd zmierza to miasto promując takie konkursy to jest dnnoo

Gość • Sobota [26.05.2018, 19:25:20] • [IP: 188.98.139.**]

Jaki matol ukladal te choreografie...

Gość • Sobota [26.05.2018, 17:47:32] • [IP: 109.243.209.**]

To która okazała się najpiękniejsza, czyli: najinteligentniejsza, najwrażliwsza, najbardziej pełna empatii, inteligencji, mądrości... ? A odmierza te wartości. ..obwód w pasie, w klatce, proporcja nóg, piersi, zęby, włosy, brwi, usta. Które nogi zdradziły że ona najpiękniejsza? Który obwód w pasie? jakie usta, brwi, łyda? Noga Bukowiec? Łyda Bukowiec? włosy Bukowiec? A jesli zetniemy włosy Bukowiec, to nadal będzie najpiękniejsza? Może wtedy łyda wyrówna przechył?

Gość • Sobota [26.05.2018, 17:46:18] • [IP: 77.253.141.***]

Ola Matuszewska piękna gratulacje - gratulacje dla wszystkich pięknych Pań.

Gość • Sobota [26.05.2018, 17:17:10] • [IP: 93.94.184.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [26.05.2018, 17:12:28] • [IP: 88.156.232.**]

ale druga wicemiss ma 27 lat a nie 26

Oglądasz 1-25 z 46
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu serdecznie zaprasza w poniedziałek, 18 listopada o godz. 17:00 na spotkanie z „Teatrem przy stoliku”. Jest to unikalna forma teatralna prezentowana przez grupę aktorów w bibliotekach całego kraju. Wszystkich miłośników teatralnych spotkań zapraszamy do Biblioteki Głównej przy ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■
■ Szok mieszkańców po prezentacji koncepcji ruchu w mieście. Po co budujemy tunel!? Zobacz film! ■ Niepokojący wpis o sytuacji w świnoujskiej komendzie Państwowej Straży Pożarnej zamieszczono na Facebooku. Są konflikty, braki kadrowe, opóźnienia w wypłacie wynagrodzeń, pluskwy i zachowania „podchodzące pod mobbing" – czytamy w poście ■ Wracamy do tematu znaleziska w Kanale Piastowskim. Wbrew wcześniejszym twierdzeniom, wygląda na to, że coś większego jest jednak na dnie. Podobno znaleziono zatopioną barkę, całą wypełnioną amunicją zaraz przy "grzybku" obok przystani Karsibór po stronie Świnoujścia, a promy i statki dalej pływają jakby nigdy nic – pisał niedawno nasz Czytelnik. - Fajnie jakbyście potwierdzili te informacje ■ 15 radnych poparło sprzeciw, a tylko trzech wstrzymało się od głosu. W czasie nadzwyczajnej sesji Rady Miasta Świnoujścia, 7 listopada Rada Miasta podjęła uchwałę dot. oświadczenia w sprawie lokalizacji inwestycji związanej z wydobyciem ropy naftowej i gazu ziemnego ■ Prezydent wycofuje się z ulg dla przedsiębiorców. Wiele emocji społecznych wzbudziły nasze informacje o ulgach udzielanych przez Prezydenta Miasta Janusza Żmurkiewicza niektórym lokalnym przedsiębiorcom. Przypomnijmy więc, że w latach 2007 - 2019 (do miesiąca IV) Prezydent Miasta udzielił ulg różnym firmom na kwotę 8.596.726,23 zł ■ Po 42 latach stacjonowania wojsk sowieckich na wyspie Uznam, w Świnoujściu pozostały smutne zagubione psy. Porzucone zwierzęta były w szoku. Ich przyjaciele nagle zniknęli. Nikt już nie mówił po rosyjsku ■ Zakończyła się przebudowa ul. Szmaragdowej w Przytorze-Łunowie, a wraz z finalizacją tego zadania wprowadzona została nowa organizacja ruchu. Kierowcy: uwaga na znaki, bo ulica jest jednokierunkowa, podobnie, jak fragment ul. Zalewowej ■ Nietypowy problem mieli świnoujscy policjanci. Kajdanki, które nałożyli zatrzymanemu mężczyźnie odmówiły posłuszeństwa i nie chciały się otworzyć. Policjanci na pomoc wezwali strażaków, którzy przecięli kajdanki za pomocą szlifierki kątowej (fleks) ■ Zmiana terminu wystawy w Muzeum Rybołówstwa Morskiego. Informujemy, że planowana w Muzeum Rybołówstwa Morskiego, na najbliższy piątek, 25 października, wystawa: „Świnoujście w przedwojennej grafice” z przyczyn niezależnych od organizatora została przeniesiona na 7 listopada 2019 r, na godz. 18.00 ■ 16 głosami „za” Rada Miasta zdecydowała o podwyżce wysokości stawek podatku od nieruchomości ■ Podatek od nieruchomości w nowym roku: w planach „górne stawki maksymalne”. W czwartek radni podejmą uchwałę o wysokości stawek podatku od nieruchomości. Z projektu uchwały wynika, że będzie zdrożej. Chyba, że ktoś ma komórkę, chlew lub kurnik i nie prowadzi w niej działalności gospodarczej ■ Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o. o informuje, iż rozpoczął prace modernizacyjne i remontowe pracowni RTG w budynku przy ulicy Mieszka I 7. Finansowanie działań inwestycyjnych odbywa się w ramach Budżetu Obywatelskiego na rok 2019 ■ Z uwagi na brak na krajowym rynku szczepionek przeciwko grypie Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. informuje, że w dniach od 17.10.2019r. do 28.10.2019r. zawiesza akcję szczepień przeciwko grypie dla mieszkańców miasta w wieku powyżej 60 roku życia ■ Agatowska i Kochan wygrały w Świnoujściu ■ Mężczyzna na wózku inwalidzkim, zaopatrzony w butelkę z łatwopalnym materiałem i zapalniczkę, został zatrzymany przez policję przed jednym z lokali gastronomicznych w Świnoujściu. Mogło dojść do tragedii ■ W czwartkowy wieczór tuż przy Kościele Chrystusa Króla rozegrała się dramatyczna walka o życie mężczyzny. Po godzinie 19:00 pod kościele zatrzymały się dwie karetki pogotowia oraz dwa wozy strażackie. Ratownicy zaczęli reanimować 67-latka, u którego nastąpiło zatrzymanie krążenia. Niestety, ponad 40-minutowa akcja reanimacyjna nie przywróciła czynności życiowych ■ Ponad 1,5 mln zł wynosi łączna kwota kar, jakie miasto naliczyło wykonawcy Promenady Zdrowia za niedotrzymanie terminu wykonania inwestycji ■