POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [26.05.2018, 09:21:20] • Świnoujście

Na jej widok serce zaczyna bić szybciej! Katarzyna Bukowiec została najpiękniejszą kobietą naszego województwa! Zobacz film!

Na jej widok serce zaczyna bić szybciej! Katarzyna  Bukowiec  została najpiękniejszą kobietą naszego województwa! Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

25 maja wieczorem w sali hotelu Radisson Blu zebrały się najpiękniejsze mieszkanki Zachodniego Pomorza. To grupa finalistek wyłoniona w cyklu eliminacji, które trwały już od kilku miesięcy. Wreszcie nadszedł czas wyboru tej najpiękniejszych z pięknych mieszkanek naszego regionu. Jury nie miało łatwego zadania. Jednak decyzja zapadła. Przez rok, koronę najpiękniejszej Polki regionu nosić będzie Katarzyna Bukowiec.



Zgodnie z zasadami konkursu kandydatki do korony Miss Polski województwa zaprezentowały się w specjalnie przygotowanych kreacjach. Wybieg otoczyli fotoreporterzy. W hotelu zadbano o scenografię i wystrój godny finałowej gali.

Na wybiegu prezentowały się kolejno Panie wyłonione podczas szeregu lokalnych eliminacji. Warto przypomnieć, że to właśnie hotel Radisson Blu wybrany był przez organizatorów Miss Polski do przeprowadzenie jednej z pierwszych takich prezentacji eliminacyjnych.
Tym razem stawka była znacznie większa. Korona Miss Polski województwa gwarantuje udział w ogólnopolskim finale.

A oto zwyciężczynie Miss Polski województwa Zachodniopomorskiego 2018:

ZIELONA KARTA daje taką możliwość w ćwierć finałach Miss Polski
4 Oliwia Szulińska 25 lat ze Szczecina
14 Ola Matuszewska 18 lat ze Świnoujścia

MIS FOTO
4 Oliwia Szulińska 25 lat ze Świnoujścia

II WICEMISS
7 Olga Buława 26 lat ze Świnoujścia

I WICEMISS
12 Agata Grzesiak 22 lata ze Szczecina

MISS POLSKI ZACHODNIOPOMORSKIEGO 2018
15 Katarzyna Bukowiec 24 od dwóch lat Świnoujścia pochodzi z Płot.

Na jej widok serce zaczyna bić szybciej! Katarzyna  Bukowiec  została najpiękniejszą kobietą naszego województwa! Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Na jej widok serce zaczyna bić szybciej! Katarzyna  Bukowiec  została najpiękniejszą kobietą naszego województwa! Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Na jej widok serce zaczyna bić szybciej! Katarzyna  Bukowiec  została najpiękniejszą kobietą naszego województwa! Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Na jej widok serce zaczyna bić szybciej! Katarzyna  Bukowiec  została najpiękniejszą kobietą naszego województwa! Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Na jej widok serce zaczyna bić szybciej! Katarzyna  Bukowiec  została najpiękniejszą kobietą naszego województwa! Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 46, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 46

nawigator • Środa [30.05.2018, 15:12:19] • [IP: 178.238.247.**]

a tu sa dwie z koronami !! moze ulatwie, blondynka czy brunetka ??chociaz najbardziej ta z diademem ale to sprawa gustu jak zawsze. pozdrawiam nawigator

Gość • Wtorek [29.05.2018, 17:30:35] • [IP: 185.210.39.***]

Śliczne dziewczyny, Wenus z Milo do dziś podziwiamy a kształty miała niczego sobie, każdy wiek inny gust, trochę luzu drodzy Państwo, życie to nie tylko praca, czasami dobry film, wybory miss i co kto chce, ale nie bądźmy prostaccy. Powodzenia dziewczyny!Spełnienia marzeń w życiu osobistym. Reprezentujcie region godnie.I nie czytajcie chorych komentarzy :-)

Gość • Poniedziałek [28.05.2018, 20:10:09] • [IP: 94.254.224.*]

Pasztety

Gość • Poniedziałek [28.05.2018, 11:10:24] • [IP: 178.238.240.***]

podpowiedź dla nawigator • Sobota [26.05.2018, 16:52:26] • [IP: 178.238.247.**]: Miss to jest z koroną na głowie

Gość • Poniedziałek [28.05.2018, 10:58:46] • [IP: 185.210.39.***]

to byla brudna prawa stopa czy tatuaz? ktos to tezx widzial?

Gość • Poniedziałek [28.05.2018, 06:37:37] • [IP: 93.94.184.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [27.05.2018, 22:10:47] • [IP: 185.210.39.***]

mam pytanko do organizatora, czy byly sprawdzane dowody tozsamosci?? . .. albo ktos mieszka, albo pochodzi...nie znam zadnej z tych panien, . .. az 4 ze Scia, , , a organizator tez ze Scia? czytalem ze region reprezentuje panna, ktora mieszka w regionie...

Gość • Niedziela [27.05.2018, 22:01:08] • [IP: 178.235.176.**]

dziewczyna z nr 14 miała długie bardzo nogi super panienka.

Gość • Niedziela [27.05.2018, 20:31:55] • [IP: 178.235.176.**]

JAK MAM BYĆ SZCZERY TO PODOBAŁAMI SIE NR 14 ----TAKA INNA OD WSZYSTKICH, PIEKNIE SZŁA ---BRAWO MŁODEJ KOBIECIE.

Gość • Niedziela [27.05.2018, 11:50:41] • [IP: 5.172.255.***]

Najpiękniejsza - Olunia :)

Gość • Niedziela [27.05.2018, 09:40:13] • [IP: 185.210.39.***]

Pani Katarzyna Bukowiec nie jest ze Świnoujścia. zgodnie z informacjami Glosu Szczecinskiego. Pani KASIA mieszka i urodzila się w Płotach. Czy to wstyd, ze podaje większe miasto? Ładna przeciętnie dziewczyna od początku promowana wygrala. Dziwna sprawa, ale mimo wszystko gratuluję jesli naprawdę zasluzyla.

Anonymous • Niedziela [27.05.2018, 08:50:51] • [IP: 31.0.70.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [27.05.2018, 06:21:07] • [IP: 94.254.238.**]

KTURA TO KTURA BO WSZYSTKIE PIĘKNE .

Gość • Niedziela [27.05.2018, 01:16:11] • [IP: 80.245.182.**]

tak szczerze to te laski mega przeciętne, wszystkie jak klony, długie i chude, ta co wygrała zęby jak koń, wszystkie staro wygladają, olga buława też staro wygląda i ten głos niemiły. i nasze świnoujskie podstarzałe, , celebrytki'' które żadnej imprezy nie przepuszczą, bal w interferie itd zawsze muszą gdzies być na takich imprezach, usta napompowane itd, mega sztuczna ta impreza była

Gość • Sobota [26.05.2018, 23:53:08] • [IP: 178.238.253.***]

że co? niby wygrała kluczyki do nowej toyoty od kozłowskiego za to że jest ładna? ten konkurs to jakaś porażka

Gość • Sobota [26.05.2018, 22:11:18] • [IP: 92.42.112.***]

Impreza na poziomie akademii masowo organizowanych za komuny z okazji 22 lipca w wiejskich remizach.

Gość • Sobota [26.05.2018, 21:55:05] • [IP: 80.245.178.**]

Czerwony dywan w Pierdziszewie.

Gość • Sobota [26.05.2018, 21:12:51] • [IP: 178.235.183.***]

Przy okazji trzeba było zbierać pieniądze dla Michała, może uzbierałoby się trochę od tych pseudobogackich.

Gość • Sobota [26.05.2018, 21:05:08] • [IP: 176.221.123.***]

Oliwia Szulińska blondynka po lewej piękna młoda kobieta, powinna wygrać ten konkurs i piszę to jako kobieta. Śliczna Pani jest. Regularne ładne rysy twarzy, bardzo ładne proporcjonalne ciało i ładne stroje. Mam nadzieję że trafi Pani do tych ćwierćfinałów. POWODZENIA

Gość • Sobota [26.05.2018, 19:45:57] • [IP: 31.0.36.**]

Nie odmawiam tym panią ani urody ani wdzięku ale ja nie wiem dokąd zmierza to miasto promując takie konkursy to jest dnnoo

Gość • Sobota [26.05.2018, 19:25:20] • [IP: 188.98.139.**]

Jaki matol ukladal te choreografie...

Gość • Sobota [26.05.2018, 17:47:32] • [IP: 109.243.209.**]

To która okazała się najpiękniejsza, czyli: najinteligentniejsza, najwrażliwsza, najbardziej pełna empatii, inteligencji, mądrości... ? A odmierza te wartości. ..obwód w pasie, w klatce, proporcja nóg, piersi, zęby, włosy, brwi, usta. Które nogi zdradziły że ona najpiękniejsza? Który obwód w pasie? jakie usta, brwi, łyda? Noga Bukowiec? Łyda Bukowiec? włosy Bukowiec? A jesli zetniemy włosy Bukowiec, to nadal będzie najpiękniejsza? Może wtedy łyda wyrówna przechył?

Gość • Sobota [26.05.2018, 17:46:18] • [IP: 77.253.141.***]

Ola Matuszewska piękna gratulacje - gratulacje dla wszystkich pięknych Pań.

Gość • Sobota [26.05.2018, 17:17:10] • [IP: 93.94.184.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [26.05.2018, 17:12:28] • [IP: 88.156.232.**]

ale druga wicemiss ma 27 lat a nie 26

Oglądasz 1-25 z 46
■ W kwietniu br. zgubiłam złoty pierścionek wysadzany drobnymi diamencikami. Pierścionek stanowi dla mnie dużą wartość sentymentalną. Uczciwego znalazcę bądź osoby, które mogą pomóc w odzyskaniu pierścionka proszę o kontakt pod nr telefonu 50-163-86-99. Przewidywana cenna nagroda. ■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność poinformować, że w dniu 22 czerwca (sobota) o godz. 14:00 w Bibliotece Głównej (ul. Piłsudskiego 15) odbędzie się spotkanie, poświęcone Theodorowi Fontane. Spotkanie organizuje Koło Przyjaciół Zamków i Ogrodów z Marchii, z siedzibą w Berlinie, które w ten sposób zamierza uczcić 200-lecie urodzin autora książki „Meine Kinderjahre”. Dziecięce lata Theodor Fontane spędził w Świnoujściu, stąd pomysł na spotkanie rocznicowe w naszym mieście. Językiem uroczystości będzie wyłącznie język niemiecki, a weźmie w niej udział m.in. znana aktorka monachijskiego teatru, Pani Christine Hammacher- Möller, która przeczyta fragmenty cytowanej książki. Wszystkich zainteresowanych osobą i twórczością Theodora Fontane (a nie zrażonych barierą językową spotkania) serdecznie zapraszamy w sobotę do Biblioteki. Wstęp wolny! ■
■ Z uwagi na upalną pogodę od kilku dni wzrasta zagrożenie pożarowe w lasach. Wilgotność ściółki leśnej utrzymuje się na poziomie 10 %, co oznacza, że nawet najmniejszy bodziec cieplny (iskra, rozgrzany układ wydechowy pojazdu, rzucony niedopałek papierosa) może wywołać pożar. Apelujemy o ostrożność podczas pobytu w lesie. W razie pożaru prosimy o powiadomienie straży pożarnej pod nr 998 lub 112 ■ W dniu wczorajszym w okolicach promenady, plaży został zgubiony telefon Samsung S8 uczciwego znalazcę proszę o kontakt 575487733 Przewidywana nagroda! ■ Nowy prezes ZMPSiŚ SA. Rada Nadzorcza Spółki Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście SA na posiedzeniu w dniu 17 czerwca br. powołała Pana Krzysztofa Urbasia na stanowisko prezesa zarządu. Nowy prezes swoje obowiązki obejmie z dniem 1 lipca br. - informuje Monika Woźniak-Lewandowska Specjalista ds. komunikacji i PR ■ Rozpoczęła się akcja protestacyjna związków zawodowych, które działają w Morskiej Służbie Poszukiwania i Ratownictwa. Powodem oflagowania siedzib są między innymi bardzo niskie zarobki. Jak powiedział nam jeden z pracowników, przedstawiciel związków zawodowych SARu - Jesteśmy jedyną grupą pracowniczą, która dotyka wręcz dyskryminacja, bo za każdą godzinę bycia w gotowości by podjąć akcję ratowniczą dostajemy zaledwie 2 zł i 57 groszy. Jest to niezgodne z jakimikolwiek przepisami. Próbujemy rozmawiać z dyrekcją na ten temat od wielu miesięcy. A od lutego jesteśmy w sporze zbiorowym. Niestety od tego czasu dyrekcja nie znalazła czasu na rozmowę z nami ■ Certyfikat przyznawany jest tylko na jeden sezon. Otrzymują go kąpieliska, które spełniają wyśrubowane wymogi czystości środowiska. Ocena jest 3-etapowa – od aplikacji, przez weryfikację po losową międzynarodową kontrolę. Sprawdzane są głównie kryteria czystości i bezpieczeństwa. Kąpielisko musi być strzeżone a także wyposażone w środki pierwszej pomocy. Brany jest również pod uwagę klimat i przyjazność infrastruktury – podjazdy dla niepełnosprawnych czy tablice informacyjne. Ostatecznie o przyznaniu Błękitnej Flagi decyduje krajowe i międzynarodowe jury. Już od jutra od godziny 10, na kąpielisku pojawią się ratownicy by strzec Państwa bezpieczeństwa ■ Znaleziono jacht. Gdzie jest jego załoga? ■ Huśtawka dla dzieci niepełnosprawnych może być zagrożeniem dla innych użytkowników? Nawet zabawa na bezpiecznym placu może skończyć się wypadkiem. Przekonała się o tym dziewczynka, która postanowiła pohuśtać się na urządzeniu przeznaczonym dla dzieci niepełnosprawnych. Na miejsce przyjechało pogotowie ratunkowe ■ Agresja rowerzysty - uderzoną kobietę zabrało pogotowie. Zajście z udziałem czterech młodych rowerzystów i właścicieli posesji przy ulicy Rycerskiej miało bardzo nieoczekiwany przebieg. Najpierw jadący na rowerach nie chcieli ustąpić drogi samochodowi, potem jeden z nich wykazał się niepojętą agresją, w wyniku czego kobieta trafiła do szpitala ■ Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu ustalili i zatrzymali podejrzanego o spowodowanie uszczerbku na zdrowiu kobiety idącej promenadą. Mężczyzna usłyszał zarzut spowodowania obrażeń ciała u pokrzywdzonej w wyniku rzucenia kamieniem oraz narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, tj. o czyn z art. 160 § 1 i art. 157 § 2 kk. Czyn ten zagrożony jest karą pozbawienia wolności do lat 3 ■ Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście SA zaprasza mieszkańców Świnoujścia na spotkania podczas, których przedstawi koncepcję budowy Głębokowodnego Terminalu Kontenerowego. Po prezentacjach eksperci będą odpowiadać na pytania zainteresowanych. Spotkania odbędą się: 9 czerwca, godzina 12.00 w Sali Teatralnej MDK przy ul. Matejki, 16 czerwca, godzina 12.00 w filii MDK na Warszowie przy ul. Sosnowej 18. Pierwsze spotkanie już w najbliższą niedzielę ■ Bez głosów sprzeciwu przy pięciu wstrzymujących się radni przyjęli uchwałę w sprawie metody ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz ustalenia stawki tej opłaty ■ Rada Miasta uchwaliła nowe zasady przyznawania Bonu Seniora. Odtąd miejski Bon Seniora ma być wypłacany w formie świadczenia pieniężnego ■ 2 miliony 200 tysięcy złotych na projekty inwestycyjne oraz 200 tysięcy na tzw. projekty miękkie to kwoty zapisane w uchwale w sprawie ustalenia wysokości środków finansowych na Budżet Obywatelski Miasta, które przyjęła dziś Rada Miasta ■