POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [25.05.2018, 17:26:59] • Świnoujście

Najpiękniejsze kobiety z województwa przyjechały do Świnoujścia! Już dzisiaj wybrana zostanie nowa Miss zachodniopomorskiego!

Najpiękniejsze kobiety z województwa przyjechały do Świnoujścia! Już dzisiaj wybrana zostanie nowa Miss zachodniopomorskiego!

fot. Sławomir Ryfczyński

Do Świnoujścia w piątkowe popołudnie przybyła sama Miss Polski 2017 – Kamila Świerc a wraz z nią, kandydatki na Miss naszego województwa, które już o godzinie 19:30 w hotelu Radisson Blu walczyć będą o koronę Miss Polski 2018 województwa Zachodniopomorskiego!



Kandydatki na Miss zaprezentowały się dzisiaj na Wybrzeżu Władysława IV na tle rosyjskiego żaglowca STS Kruzensztern.

Najpiękniejsze kobiety z województwa przyjechały do Świnoujścia! Już dzisiaj wybrana zostanie nowa Miss zachodniopomorskiego!

fot. Sławomir Ryfczyński

Wstęp na imprezę będzie biletowany, jednak jak informują organizatorzy, w programie będą takie atrakcje jak:

- Gala Finałowa
- Pokaz Kolekcji kazualowej firmy By o la la
- Pokaz kolekcji ślubnej firmy Papilio Polska
- Pokaz strojów kąpielowych
- Pokaz sukien wieczorowych Laron Deasing
- Koronacja Miss Polski Województwa Zachodniopomorskiego
- Występy Gwiazd
- Gość: Miss Polski Kamila Świerc
- Bankiet Koronacyjny wraz z kolacją
- Zabawa do białego rana

Najpiękniejsze kobiety z województwa przyjechały do Świnoujścia! Już dzisiaj wybrana zostanie nowa Miss zachodniopomorskiego!

fot. Sławomir Ryfczyński

Najpiękniejsze kobiety z województwa przyjechały do Świnoujścia! Już dzisiaj wybrana zostanie nowa Miss zachodniopomorskiego!

fot. Sławomir Ryfczyński

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 35, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 35

Gość • Sobota [26.05.2018, 16:19:48] • [IP: 23.226.237.*]

12:16:25 - Też mi lans w starym zdezelowanym z wypierdzianymi przez niemca fotelami. -Nie rób wsi dzieciaku.

Gość • Sobota [26.05.2018, 12:54:10] • [IP: 89.76.26.***]

Jak na zachodniopomorskie - mogą być. Przynajmniej się starają.

Gumiś • Sobota [26.05.2018, 12:16:25] • [IP: 87.205.234.**]

Jak podjadę swoim BMW to jakaś lasencje zabiorę do siebie na kwadrat

Burek • Sobota [26.05.2018, 09:24:13] • [IP: 92.42.118.***]

Do IP: 31.0.46** masz racje Kolego, niech wszystkie smutasy, frustraci siedzą cicho i głaszczą rogi. Albo poklepują po pośladkach swoje" rozbyte w biedrach" połowice. To Ferdek Kiepski - nie ja!. Dziewczyny są śliczne. Jest na czy oko napaść. Stawiam na pierwszą z lewej i drugą z prawej. Zaczyna się lato, a z nim dekadencja!. Pozdro.

Wal • Sobota [26.05.2018, 09:12:42] • [IP: 107.77.64.**]

Od prawej do lewej I Na odwrot.!! Bralbym jak ksiadz koperte po koledzie.

Gość • Sobota [26.05.2018, 09:00:16] • [IP: 83.17.105.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Anonymous • Sobota [26.05.2018, 08:11:06] • [IP: 37.248.164.***]

Droga na tron prowadzi przez" wyro" drogie Panie ;)

nawigator • Sobota [26.05.2018, 07:18:47] • [IP: 178.238.247.**]

bardzo fajna impreza, dziewczyny pozdawaly ostatnie egzaminy maturalne i teraz przed zdawaniem na uniwersytet zrobily sobie przerwe i relax. podoba mnie sie !!1

Gość • Sobota [26.05.2018, 06:10:42] • [IP: 37.47.174.**]

wiele kobiet jest pięknych do momentu aż się. .. odezwą. I czar pryska.

Gość • Sobota [26.05.2018, 03:08:00] • [IP: 62.69.203.***]

Do 22.28.14.Brawo ty.Trafnie ujęte.Pozdrawiam.

Gość • Sobota [26.05.2018, 01:51:54] • [IP: 37.248.163.***]

Wybory Miss sprzed 20 lat wracają.. Hihi za jakiś czas będzie zwierzanie po co i dlaczego.. Już pewnie królowa została wybrana 🤯🤯🤯🤯
298;🤒🤒🤒🤑🤑
29297;🤑🤑😤🤯🤯&
#128553;😡🤢👹💀💀
;☠️

Gość • Sobota [26.05.2018, 00:32:34] • [IP: 90.222.142.***]

Moje typu od lewej: 2, 3 i 11. Pierwszy filtr uroda, drugi filtr osobowsc dostrzezona wizualnie. Wszystkie Panie ladne. Pozdrawiam

Gość • Piątek [25.05.2018, 23:58:09] • [IP: 83.223.10.***]

Pamiętam białego Lexusa ale o czarnym nie słyszałem żeby się ubrudzil przez helikopter bhahaha

Gość • Piątek [25.05.2018, 23:35:39] • [IP: 80.245.178.**]

Zwykły polski kicz.

Gość • Piątek [25.05.2018, 23:16:17] • [IP: 31.0.46.**]

[25.05.2018, 22:28:14] • [IP: 109.243.209.**] No i gitara. Wracaj do tej swojej wyimaginowanej i połysiałej i nie pitol smutów.

Gość • Piątek [25.05.2018, 23:08:28] • [IP: 23.226.237.*]

A co ma współnwgo ten Lexus? - Ani, to ładne, ani prestiżowe. Bieda z nędzą. Do Limitowanego Rolls-Royce'a, to baaardzooo dalekooo... WIOCHA'fhuj!

Gość • Piątek [25.05.2018, 22:28:14] • [IP: 109.243.209.**]

Sprawa jest prosta: Te kobiety sa piękne, KTÓRE KOCHAMY. Nie ma najmniejszego sensu patrzec na zbiór kobiet na wybiegu, o, to bardzo trafna nazwa - wybieg. W tej nazwie zawiera się wszystko, co napełnia melancholią, gdy sie widzi ten obciach. Ale najlepiej ujmować rzecz pozytywnie: trzeba schronic sie przed takimi hucpami, wybrykami, w ramiona kochanej kobiety. Ona może mieć np. cienkie włosy, mniej efektowne niż te babki na zdjęciu, ale gdy tę moją opuszczę i znajde się w innym mieście, to zwracam uwage na kobiety z cienkimi włosami, ale tak odruchowo, bo szukam tego, co kocham, więc po chwili rozproszenia przypominam sobie dobrze miejsce, gdzie jest ONA, ta z mniej bujnymi włosami. To tylko sie liczy, a nie żywiołki drobniejszego płazu. I TAM wrócę.

Gość • Piątek [25.05.2018, 22:21:27] • [IP: 23.226.237.*]

No fajne sztunie, ale kto powiedział Wam, że najpiękniejsze - Michalska w duecie ze Żmurkiem? -Pan mówi, że ładne, a pleb klaszcze...

Gość • Piątek [25.05.2018, 21:58:34] • [IP: 176.221.123.***]

kiedyś kobiety chodziły w sukienkach i szybko za mąż wychodziły Dzisiaj chodzą w spodniach i długo szukają męża

Pazdzioch • Piątek [25.05.2018, 21:16:22] • [IP: 83.20.250.*]

Miss?? E tam mistrzostwa świata w piłce nożnej to jest ważne a nie jakieś *

Gość • Piątek [25.05.2018, 20:57:55] • [IP: 77.88.191.**]

Ahhh te spojrzenia teskniące za. ... ;)

Gość • Piątek [25.05.2018, 20:46:09] • [IP: 93.94.190.**]

A ta młoda kobieta co sama stoi przy samochodzie to reprezentuje Miasto Świnoujście, że tak została wyróżniona? Myślałam, że jest ich więcej.

Gość • Piątek [25.05.2018, 20:14:47] • [IP: 95.129.224.***]

Tylko jedna kobieta - w sukience!

Gość • Piątek [25.05.2018, 20:03:59] • [IP: 31.0.46.**]

Moondek, fajnej lasce szpilki to pasują nawet do łóżka. Ale napewno nie do twoich sandałów i białych skarpet z ostatnich wczasów w Ciechocinku.

Gość • Piątek [25.05.2018, 19:58:20] • [IP: 31.0.46.**]

Sami experci modowi i moralni. Ze zmywali w Banzinie wynieśliście tą klasę?

Oglądasz 1-25 z 35
■ Przytór-Łunowo. Stała organizacja ruchu na ulicy Zalewowej. Od najbliższego piątku 19. października 2018 r. na ulicy Zalewowej, odcinek od ul. Sąsiedzkiej do ul. Szmaragdowej, zostanie wprowadzona stała organizacja ruchu. Prosimy o szczególne zwracanie uwagi na oznakowanie i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. UM Świnoujście ■
■ Z przyczyn organizacyjnych oficjalne ogłoszenie wyników Budżetu Obywatelskiego 2019 zostało przełożone na przyszły tydzień. O dokładnym terminie i miejscu poinformuję Państwa osobnym e-mailem - informuje Hanna Lachowska Biuro Informacji i Konsultacji Społecznych ■ 71-letnia kobieta zginęła pod kołami TIR-a. Do tragedii doszło kilkanaście minut po godzinie 11 na przejściu dla pieszych ■ Święto Edukacji po świnoujsku, czyli kampania wyborcza na koszt podatnika ■ Dotyczy utrudnień w ruchu na ul. Bydgoskiej. Od 10 października 2018r. do 30 kwietnia 2019r. roku w związku z prowadzonymi pracami dotyczącymi modernizacji i przebudowy, wyłączona z ruchu będzie ulica Bydgoska, na odcinku od skrzyżowania z ulicą Gdańską poprzez skrzyżowanie z ulicą Olsztyńską, które też będzie objęte przebudową i dalej od skrzyżowania z ulicą Olsztyńską do skrzyżowania z ulicą Zamkową. Prosimy o rozważną jazdę, przestrzeganie oznakowania pionowego i poziomego oraz poleceń wydawanych przez osoby kierujące ruchem. Za utrudnienia przepraszamy. WIM UM ■ Jarosław Kaczyński: Władza absolutna demoralizuje absolutnie. W Polsce jest wiele miast, w których urzędują prezydenci od kilku kadencji. Wieloletnie sprawowanie władzy przez jedną osobę budzi kontrowersje. O tak długo sprawujących władzę prezydencką, wypowiedział się publicznie w dniu 06 października 2018 r. Prezes PiS Jarosław Kaczyński w czasie spotkania przedwyborczego w Krośnie, gdzie PiS walczy o zmianę na funkcji Prezydenta ■ Czy grozi nam zamknięcie przeprawy? 40-letnie pomosty przy promach Karsibór uginają się pod ciężarem dużych pojazdów. Sami pracownicy żeglugi nieraz patrzą na sytuację z niepokojem, jednak zdaniem kierownictwa żeglugi, nie ma powodów do obaw. ■ Bardzo groźny wypadek wydarzył się w środę wieczorem na torach. Pociąg relacji Przemyśl-Świnoujście potrącił mężczyznę który leżał na torach przy tzw. "dzikim przejściu". Jak się nieoficjalnie dowiedziała nasza redakcja, stan około 60-latka jest ciężki ■ Syn kierowcy taksówki, który został pobity w sierpniu tego roku, odebrał z Berlina skradziony samochód ojca. W środku były narkotyki i pałka teleskopowa ■ Mieszkaniec Przytoru: Nie możemy spać przez muczenie krów! Niech ktoś pomoże! Do redakcji portalu iswinoujscie.pl zwrócił się mieszkaniec Przytoru z prośbą o nagłośnienie problemu, który nęka jego oraz sąsiadów. Chodzi o muczenie krów ■ Niemiecki rynek w ogniu! Z szalejącym pożarem walczyło 6 zastępów straży pożarnej! Właściciele stali ze łzami w oczach. Po godzinie 02:00, dyspozytor Państwowej Straży Pożarnej odebrał zgłoszenie o palących się punktach handlowych przy ulicy Wojska Polskiego. Jak się okazało, kilkumetrowe płomienie trawiły dobytek właścicieli i zaczęły obejmować drzewa oraz pobliskie zabudowania. Do walki z ogniem skierowani zostali strażacy ze Świnoujścia, jednak szybko okazało się, że ogień pod wpływem wiatru wymyka się spod kontroli i potrzebne będzie wsparcie ■ W biały dzień niemal w centrum miasta został pobity człowiek ■ Alarmujące wieści o zatrutych parówkach znów wstrząsnęły posiadaczami psów. Dwa miesiące temu wszyscy szukali truciciela, który rozrzucał śmiercionośną żywność w parku przy Chopina. Teraz parówki nafaszerowane trutką na szczury są rozrzucane na osiedlu Gdyńska. W tej sprawie piszą do nas przerażeni Czytelnicy, którzy boją się o swoje pieski ■ Świat polityki jest jak poker, do ostatniej rozgrywki nie można się zdradzić i trzeba zachować kamienną twarz, nawet gdy karta nie idzie po naszej myśli. Przekonał się o tym Mateusz Rojewski z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, który przyznał, że kandydatem Prawa i Sprawiedliwości w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście jest Janusz Żmurkiewicz. Teraz jego przełożeni zapowiadają, że wobec Pana Mateusza Rojewskiego zostaną wyciągnięte konsekwencje służbowe! Wszystko zaczęło się od pytania jednego z mieszkańców Świnoujścia, odnośnie kandydata PiS w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście, przesłanego w formularzu „Napisz do Ministra”. Odpowiedzi udzielił pracownik Biura Ministra – Mateusz Rojewski, który poinformował że kandydatem PiS jest obecny prezydent – Janusz Żmurkiewicz ■ Masowo oszukuje na portalu OLX i twierdzi że zarobił ponad 2 miliony. Kim jest Kacper ze Świnoujścia? Zobacz film! ■ Dar krwi jest darem życia - Czytelniczka dziękuje wszystkim, którzy pomogli jej mamie ■ Zderzenie rowerzystów może mieć naprawdę poważne skutki. Do takiego wypadku doszło w piątek na ścieżce rowerowej przy ulicy Matejki, gdzie 13-latek zajechał drogę innemu rowerzyście. Wskutek zderzenia chłopiec upadł na chodnik doznając urazu głowy na tyle poważnego, że został przetransportowany do jednego ze szpitali w Szczecinie. ■ Już dawno przywykliśmy do widoku dzików przechadzających się ulicami, czasem można spotkać wytwornego lisa lub nawet godnego borsuka. Ale lubieżny Łoś, to coś nowego. Ostrzegamy mieszkańców, w mieście grasuje ciekawski łoś, niedyskretnie podglądający mieszkańców przez okna. Chrońmy żony, matki i małe dzieci, prawdziwe zwierzę grasuje po mieście ■ Na jednej z działek znaleziono zwłoki dwóch osób. Oględziny miejsca trwały do późnych godzin nocnych. W sprawie prowadzone jest śledztwo. Wczoraj w godzinach popołudniowych za świetlicą Ogrody Granica znaleziono ciała dwóch osób. Zwłoki kobiety i mężczyzny były już w stanie rozkładu. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że denaci mieli ponad 60 lat. Ciało mężczyzny wisiało wewnątrz, kobiety leżało. Na miejscu zjawił się prokurator, policja, wezwano również strażaków, którzy pomagali w akcji po zmroku, doświetlając teren. Ciała zostały zabezpieczone do sekcji zwłok i zabrane ■