POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [25.05.2018, 17:26:59] • Świnoujście

Najpiękniejsze kobiety z województwa przyjechały do Świnoujścia! Już dzisiaj wybrana zostanie nowa Miss zachodniopomorskiego!

Najpiękniejsze kobiety z województwa przyjechały do Świnoujścia! Już dzisiaj wybrana zostanie nowa Miss zachodniopomorskiego!

fot. Sławomir Ryfczyński

Do Świnoujścia w piątkowe popołudnie przybyła sama Miss Polski 2017 – Kamila Świerc a wraz z nią, kandydatki na Miss naszego województwa, które już o godzinie 19:30 w hotelu Radisson Blu walczyć będą o koronę Miss Polski 2018 województwa Zachodniopomorskiego!



Kandydatki na Miss zaprezentowały się dzisiaj na Wybrzeżu Władysława IV na tle rosyjskiego żaglowca STS Kruzensztern.

Najpiękniejsze kobiety z województwa przyjechały do Świnoujścia! Już dzisiaj wybrana zostanie nowa Miss zachodniopomorskiego!

fot. Sławomir Ryfczyński

Wstęp na imprezę będzie biletowany, jednak jak informują organizatorzy, w programie będą takie atrakcje jak:

- Gala Finałowa
- Pokaz Kolekcji kazualowej firmy By o la la
- Pokaz kolekcji ślubnej firmy Papilio Polska
- Pokaz strojów kąpielowych
- Pokaz sukien wieczorowych Laron Deasing
- Koronacja Miss Polski Województwa Zachodniopomorskiego
- Występy Gwiazd
- Gość: Miss Polski Kamila Świerc
- Bankiet Koronacyjny wraz z kolacją
- Zabawa do białego rana

Najpiękniejsze kobiety z województwa przyjechały do Świnoujścia! Już dzisiaj wybrana zostanie nowa Miss zachodniopomorskiego!

fot. Sławomir Ryfczyński

Najpiękniejsze kobiety z województwa przyjechały do Świnoujścia! Już dzisiaj wybrana zostanie nowa Miss zachodniopomorskiego!

fot. Sławomir Ryfczyński

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 35, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 35

Gość • Sobota [26.05.2018, 16:19:48] • [IP: 23.226.237.*]

12:16:25 - Też mi lans w starym zdezelowanym z wypierdzianymi przez niemca fotelami. -Nie rób wsi dzieciaku.

Gość • Sobota [26.05.2018, 12:54:10] • [IP: 89.76.26.***]

Jak na zachodniopomorskie - mogą być. Przynajmniej się starają.

Gumiś • Sobota [26.05.2018, 12:16:25] • [IP: 87.205.234.**]

Jak podjadę swoim BMW to jakaś lasencje zabiorę do siebie na kwadrat

Burek • Sobota [26.05.2018, 09:24:13] • [IP: 92.42.118.***]

Do IP: 31.0.46** masz racje Kolego, niech wszystkie smutasy, frustraci siedzą cicho i głaszczą rogi. Albo poklepują po pośladkach swoje" rozbyte w biedrach" połowice. To Ferdek Kiepski - nie ja!. Dziewczyny są śliczne. Jest na czy oko napaść. Stawiam na pierwszą z lewej i drugą z prawej. Zaczyna się lato, a z nim dekadencja!. Pozdro.

Wal • Sobota [26.05.2018, 09:12:42] • [IP: 107.77.64.**]

Od prawej do lewej I Na odwrot.!! Bralbym jak ksiadz koperte po koledzie.

Gość • Sobota [26.05.2018, 09:00:16] • [IP: 83.17.105.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Anonymous • Sobota [26.05.2018, 08:11:06] • [IP: 37.248.164.***]

Droga na tron prowadzi przez" wyro" drogie Panie ;)

nawigator • Sobota [26.05.2018, 07:18:47] • [IP: 178.238.247.**]

bardzo fajna impreza, dziewczyny pozdawaly ostatnie egzaminy maturalne i teraz przed zdawaniem na uniwersytet zrobily sobie przerwe i relax. podoba mnie sie !!1

Gość • Sobota [26.05.2018, 06:10:42] • [IP: 37.47.174.**]

wiele kobiet jest pięknych do momentu aż się. .. odezwą. I czar pryska.

Gość • Sobota [26.05.2018, 03:08:00] • [IP: 62.69.203.***]

Do 22.28.14.Brawo ty.Trafnie ujęte.Pozdrawiam.

Gość • Sobota [26.05.2018, 01:51:54] • [IP: 37.248.163.***]

Wybory Miss sprzed 20 lat wracają.. Hihi za jakiś czas będzie zwierzanie po co i dlaczego.. Już pewnie królowa została wybrana 🤯🤯🤯🤯
298;🤒🤒🤒🤑🤑
29297;🤑🤑😤🤯🤯&
#128553;😡🤢👹💀💀
;☠️

Gość • Sobota [26.05.2018, 00:32:34] • [IP: 90.222.142.***]

Moje typu od lewej: 2, 3 i 11. Pierwszy filtr uroda, drugi filtr osobowsc dostrzezona wizualnie. Wszystkie Panie ladne. Pozdrawiam

Gość • Piątek [25.05.2018, 23:58:09] • [IP: 83.223.10.***]

Pamiętam białego Lexusa ale o czarnym nie słyszałem żeby się ubrudzil przez helikopter bhahaha

Gość • Piątek [25.05.2018, 23:35:39] • [IP: 80.245.178.**]

Zwykły polski kicz.

Gość • Piątek [25.05.2018, 23:16:17] • [IP: 31.0.46.**]

[25.05.2018, 22:28:14] • [IP: 109.243.209.**] No i gitara. Wracaj do tej swojej wyimaginowanej i połysiałej i nie pitol smutów.

Gość • Piątek [25.05.2018, 23:08:28] • [IP: 23.226.237.*]

A co ma współnwgo ten Lexus? - Ani, to ładne, ani prestiżowe. Bieda z nędzą. Do Limitowanego Rolls-Royce'a, to baaardzooo dalekooo... WIOCHA'fhuj!

Gość • Piątek [25.05.2018, 22:28:14] • [IP: 109.243.209.**]

Sprawa jest prosta: Te kobiety sa piękne, KTÓRE KOCHAMY. Nie ma najmniejszego sensu patrzec na zbiór kobiet na wybiegu, o, to bardzo trafna nazwa - wybieg. W tej nazwie zawiera się wszystko, co napełnia melancholią, gdy sie widzi ten obciach. Ale najlepiej ujmować rzecz pozytywnie: trzeba schronic sie przed takimi hucpami, wybrykami, w ramiona kochanej kobiety. Ona może mieć np. cienkie włosy, mniej efektowne niż te babki na zdjęciu, ale gdy tę moją opuszczę i znajde się w innym mieście, to zwracam uwage na kobiety z cienkimi włosami, ale tak odruchowo, bo szukam tego, co kocham, więc po chwili rozproszenia przypominam sobie dobrze miejsce, gdzie jest ONA, ta z mniej bujnymi włosami. To tylko sie liczy, a nie żywiołki drobniejszego płazu. I TAM wrócę.

Gość • Piątek [25.05.2018, 22:21:27] • [IP: 23.226.237.*]

No fajne sztunie, ale kto powiedział Wam, że najpiękniejsze - Michalska w duecie ze Żmurkiem? -Pan mówi, że ładne, a pleb klaszcze...

Gość • Piątek [25.05.2018, 21:58:34] • [IP: 176.221.123.***]

kiedyś kobiety chodziły w sukienkach i szybko za mąż wychodziły Dzisiaj chodzą w spodniach i długo szukają męża

Pazdzioch • Piątek [25.05.2018, 21:16:22] • [IP: 83.20.250.*]

Miss?? E tam mistrzostwa świata w piłce nożnej to jest ważne a nie jakieś *

Gość • Piątek [25.05.2018, 20:57:55] • [IP: 77.88.191.**]

Ahhh te spojrzenia teskniące za. ... ;)

Gość • Piątek [25.05.2018, 20:46:09] • [IP: 93.94.190.**]

A ta młoda kobieta co sama stoi przy samochodzie to reprezentuje Miasto Świnoujście, że tak została wyróżniona? Myślałam, że jest ich więcej.

Gość • Piątek [25.05.2018, 20:14:47] • [IP: 95.129.224.***]

Tylko jedna kobieta - w sukience!

Gość • Piątek [25.05.2018, 20:03:59] • [IP: 31.0.46.**]

Moondek, fajnej lasce szpilki to pasują nawet do łóżka. Ale napewno nie do twoich sandałów i białych skarpet z ostatnich wczasów w Ciechocinku.

Gość • Piątek [25.05.2018, 19:58:20] • [IP: 31.0.46.**]

Sami experci modowi i moralni. Ze zmywali w Banzinie wynieśliście tą klasę?

Oglądasz 1-25 z 35
■ Na parkingu miedzy Netto a PEC - u biega króliczek. Zwierzatko jest wystraszone i nie daje się złapać, chowa się pod autami ■ "Komunikacja Autobusowa" Sp. z o.o. z siedzibą w Świnoujściu informuje, iż w dniach 19.20.21 czerwca 2018 r. Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Świnoujściu organizować będzie ćwiczenia ratowniczo-gaśnicze, w celu doskonalenia umiejętności prowadzenia działań ratowniczych i gaśniczych podczas pożaru autobusu, procedur alarmowania, powiadamiania i współpracy oraz umiejętności prowadzenia medycznych działań ratowniczych. Ćwiczenia będą prowadzone na prawobrzeżnej części miasta w dzielnicy Warszów w godz. 14:00 do 15:00. Prowadzenie ćwiczeń nie spowoduje utrudnienia w kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej oraz bezpieczeństwo osób mogących przebywać w tym czasie w pobliżu prowadzonych ćwiczeń ■
■ W ramach obchodów 100-lecia Marynarki Wojennej RP świnoujscy marynarze defilowali już ulicami miasta,i składali wiązanki w miejscach pamięci narodowej. W sobotę zapraszają do portu wojennego, w niedzielę zaprezentują swoje okręty w paradzie na wodach ŚwinyW ramach obchodów 100-lecia Marynarki Wojennej RP świnoujscy marynarze defilowali już ulicami miasta,i składali wiązanki w miejscach pamięci narodowej. W sobotę zapraszają do portu wojennego, w niedzielę zaprezentują swoje okręty w paradzie na wodach Świny ■ „Fake Taxi” w Świnoujściu? Ostrą jazdę młodzieży na tylnym siedzeniu słychać było na całym osiedlu! Okres nastu lat to specyficzny czas, gdy ma się czym, ma się z kim ale nie ma się gdzie. Rozwiązanie tego problemu znalazła młoda para, która urządziła sobie naprawdę ostrą jazdę w samochodzie na jednym z osiedlowych parkingów. Niestety, jak się okazało, głośne krzyki oraz brak przyciemnianych szyb w połączeniu z godzinami szczytu, nie było zbyt dobrym pomysłem... ■ Przytór-Łunowo. Przerwa w dostawie wody. W związku z modernizacją sieci wodociągowej biegnącej pod ulicą Zalewową w najbliższy czwartek 14 czerwca 2018 r. , w godzinach 9.00 – 14.00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla ulicy Zalewowej od Sąsiedzkiej do Szmaragdowej oraz ulicy Zarzecze. Zakład Wodociągów i Kanalizacji przeprasza za wszelkie utrudnienia. ■ Gdy nadejdzie śmierć, będziecie czekać jak owce na rzeź. Służby ze strachu nabiorą wody w usta… Jak pokazały ostatnie wydarzenia związane z marynarzem który przed śmiercią krwawił z uszu, nosa oraz wymiotował krwią, służby nie mają planu, na to jak zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom Świnoujścia. Co więcej, podobnie jak z katastrofą w Czarnobylu, służby mają tendencję do trzymają tajemnicy do samego końca i nie informują o najważniejszych aspektach, skazując tym samym nas i nasze rodziny na śmierć. Postanowiliśmy ujawnić, jak działają służby w przypadku zagrożenia życia mieszkańców oraz to, jak niechętnie udzielają informacji na temat zagrożenia na przykładzie zdarzenia z chorym marynarzem ■ Joanna Agatowska w programie Radio Szczecin "Rozmowy pod krawatem" na pytanie redaktora o to czy była wywierana na nią presja ze strony otoczenia prezydenta Żmurkiewicza, aby się zwolniła z OSiR, odpowiedziała, że jej zwolnienie się ma związek z tym, że musi poświęcić dużo czasu na przygotowanie kampanii ■ Wielka awantura na warszowskim „Placu Pigalle”. Zaczęło się od kobiety, skończyło na polsko-ukraińskiej bójce. Podczas interwencji służby zatrzymały 8 mężczyzn narodowości ukraińskiej, zaś pogotowie zabrało do szpitala 5 mieszkańców Warszowa. Poza tym policjanci ze strażą graniczną przetransportowali obywateli Ukrainy na posterunek policji, gdzie odbyło się dokładne sprawdzanie dokumentów i stanu trzeźwości sprawców ■ To był nieprzemyślany chuligański wybryk”-kapitan żaglowca Kruzensztern przeprosił za profanację pomnika Jana Pawła II Kapitan rosyjskiego żaglowca „Kruzensztern” zdecydowanie potępił zachowanie marynarzy, którzy dopuścili się zbeszczeszczenia popiersia Jana Pawła II. Informację ze zdjęciem otrzymanym od czytelnika opublikowaliśmy na portalu iswinoujscie.pl. Kapitan żaglowca z kolei swój list w tej sprawie skierował do „mieszkańców Świnoujścia, obywateli Polski i katolików na całym świecie” ■