POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [25.05.2018, 17:26:59] • Świnoujście

Najpiękniejsze kobiety z województwa przyjechały do Świnoujścia! Już dzisiaj wybrana zostanie nowa Miss zachodniopomorskiego!

Najpiękniejsze kobiety z województwa przyjechały do Świnoujścia! Już dzisiaj wybrana zostanie nowa Miss zachodniopomorskiego!

fot. Sławomir Ryfczyński

Do Świnoujścia w piątkowe popołudnie przybyła sama Miss Polski 2017 – Kamila Świerc a wraz z nią, kandydatki na Miss naszego województwa, które już o godzinie 19:30 w hotelu Radisson Blu walczyć będą o koronę Miss Polski 2018 województwa Zachodniopomorskiego!



Kandydatki na Miss zaprezentowały się dzisiaj na Wybrzeżu Władysława IV na tle rosyjskiego żaglowca STS Kruzensztern.

Najpiękniejsze kobiety z województwa przyjechały do Świnoujścia! Już dzisiaj wybrana zostanie nowa Miss zachodniopomorskiego!

fot. Sławomir Ryfczyński

Wstęp na imprezę będzie biletowany, jednak jak informują organizatorzy, w programie będą takie atrakcje jak:

- Gala Finałowa
- Pokaz Kolekcji kazualowej firmy By o la la
- Pokaz kolekcji ślubnej firmy Papilio Polska
- Pokaz strojów kąpielowych
- Pokaz sukien wieczorowych Laron Deasing
- Koronacja Miss Polski Województwa Zachodniopomorskiego
- Występy Gwiazd
- Gość: Miss Polski Kamila Świerc
- Bankiet Koronacyjny wraz z kolacją
- Zabawa do białego rana

Najpiękniejsze kobiety z województwa przyjechały do Świnoujścia! Już dzisiaj wybrana zostanie nowa Miss zachodniopomorskiego!

fot. Sławomir Ryfczyński

Najpiękniejsze kobiety z województwa przyjechały do Świnoujścia! Już dzisiaj wybrana zostanie nowa Miss zachodniopomorskiego!

fot. Sławomir Ryfczyński

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 35, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 35

Gość • Sobota [26.05.2018, 16:19:48] • [IP: 23.226.237.*]

12:16:25 - Też mi lans w starym zdezelowanym z wypierdzianymi przez niemca fotelami. -Nie rób wsi dzieciaku.

Gość • Sobota [26.05.2018, 12:54:10] • [IP: 89.76.26.***]

Jak na zachodniopomorskie - mogą być. Przynajmniej się starają.

Gumiś • Sobota [26.05.2018, 12:16:25] • [IP: 87.205.234.**]

Jak podjadę swoim BMW to jakaś lasencje zabiorę do siebie na kwadrat

Burek • Sobota [26.05.2018, 09:24:13] • [IP: 92.42.118.***]

Do IP: 31.0.46** masz racje Kolego, niech wszystkie smutasy, frustraci siedzą cicho i głaszczą rogi. Albo poklepują po pośladkach swoje" rozbyte w biedrach" połowice. To Ferdek Kiepski - nie ja!. Dziewczyny są śliczne. Jest na czy oko napaść. Stawiam na pierwszą z lewej i drugą z prawej. Zaczyna się lato, a z nim dekadencja!. Pozdro.

Wal • Sobota [26.05.2018, 09:12:42] • [IP: 107.77.64.**]

Od prawej do lewej I Na odwrot.!! Bralbym jak ksiadz koperte po koledzie.

Gość • Sobota [26.05.2018, 09:00:16] • [IP: 83.17.105.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Anonymous • Sobota [26.05.2018, 08:11:06] • [IP: 37.248.164.***]

Droga na tron prowadzi przez" wyro" drogie Panie ;)

nawigator • Sobota [26.05.2018, 07:18:47] • [IP: 178.238.247.**]

bardzo fajna impreza, dziewczyny pozdawaly ostatnie egzaminy maturalne i teraz przed zdawaniem na uniwersytet zrobily sobie przerwe i relax. podoba mnie sie !!1

Gość • Sobota [26.05.2018, 06:10:42] • [IP: 37.47.174.**]

wiele kobiet jest pięknych do momentu aż się. .. odezwą. I czar pryska.

Gość • Sobota [26.05.2018, 03:08:00] • [IP: 62.69.203.***]

Do 22.28.14.Brawo ty.Trafnie ujęte.Pozdrawiam.

Gość • Sobota [26.05.2018, 01:51:54] • [IP: 37.248.163.***]

Wybory Miss sprzed 20 lat wracają.. Hihi za jakiś czas będzie zwierzanie po co i dlaczego.. Już pewnie królowa została wybrana 🤯🤯🤯🤯
298;🤒🤒🤒🤑🤑
29297;🤑🤑😤🤯🤯&
#128553;😡🤢👹💀💀
;☠️

Gość • Sobota [26.05.2018, 00:32:34] • [IP: 90.222.142.***]

Moje typu od lewej: 2, 3 i 11. Pierwszy filtr uroda, drugi filtr osobowsc dostrzezona wizualnie. Wszystkie Panie ladne. Pozdrawiam

Gość • Piątek [25.05.2018, 23:58:09] • [IP: 83.223.10.***]

Pamiętam białego Lexusa ale o czarnym nie słyszałem żeby się ubrudzil przez helikopter bhahaha

Gość • Piątek [25.05.2018, 23:35:39] • [IP: 80.245.178.**]

Zwykły polski kicz.

Gość • Piątek [25.05.2018, 23:16:17] • [IP: 31.0.46.**]

[25.05.2018, 22:28:14] • [IP: 109.243.209.**] No i gitara. Wracaj do tej swojej wyimaginowanej i połysiałej i nie pitol smutów.

Gość • Piątek [25.05.2018, 23:08:28] • [IP: 23.226.237.*]

A co ma współnwgo ten Lexus? - Ani, to ładne, ani prestiżowe. Bieda z nędzą. Do Limitowanego Rolls-Royce'a, to baaardzooo dalekooo... WIOCHA'fhuj!

Gość • Piątek [25.05.2018, 22:28:14] • [IP: 109.243.209.**]

Sprawa jest prosta: Te kobiety sa piękne, KTÓRE KOCHAMY. Nie ma najmniejszego sensu patrzec na zbiór kobiet na wybiegu, o, to bardzo trafna nazwa - wybieg. W tej nazwie zawiera się wszystko, co napełnia melancholią, gdy sie widzi ten obciach. Ale najlepiej ujmować rzecz pozytywnie: trzeba schronic sie przed takimi hucpami, wybrykami, w ramiona kochanej kobiety. Ona może mieć np. cienkie włosy, mniej efektowne niż te babki na zdjęciu, ale gdy tę moją opuszczę i znajde się w innym mieście, to zwracam uwage na kobiety z cienkimi włosami, ale tak odruchowo, bo szukam tego, co kocham, więc po chwili rozproszenia przypominam sobie dobrze miejsce, gdzie jest ONA, ta z mniej bujnymi włosami. To tylko sie liczy, a nie żywiołki drobniejszego płazu. I TAM wrócę.

Gość • Piątek [25.05.2018, 22:21:27] • [IP: 23.226.237.*]

No fajne sztunie, ale kto powiedział Wam, że najpiękniejsze - Michalska w duecie ze Żmurkiem? -Pan mówi, że ładne, a pleb klaszcze...

Gość • Piątek [25.05.2018, 21:58:34] • [IP: 176.221.123.***]

kiedyś kobiety chodziły w sukienkach i szybko za mąż wychodziły Dzisiaj chodzą w spodniach i długo szukają męża

Pazdzioch • Piątek [25.05.2018, 21:16:22] • [IP: 83.20.250.*]

Miss?? E tam mistrzostwa świata w piłce nożnej to jest ważne a nie jakieś *

Gość • Piątek [25.05.2018, 20:57:55] • [IP: 77.88.191.**]

Ahhh te spojrzenia teskniące za. ... ;)

Gość • Piątek [25.05.2018, 20:46:09] • [IP: 93.94.190.**]

A ta młoda kobieta co sama stoi przy samochodzie to reprezentuje Miasto Świnoujście, że tak została wyróżniona? Myślałam, że jest ich więcej.

Gość • Piątek [25.05.2018, 20:14:47] • [IP: 95.129.224.***]

Tylko jedna kobieta - w sukience!

Gość • Piątek [25.05.2018, 20:03:59] • [IP: 31.0.46.**]

Moondek, fajnej lasce szpilki to pasują nawet do łóżka. Ale napewno nie do twoich sandałów i białych skarpet z ostatnich wczasów w Ciechocinku.

Gość • Piątek [25.05.2018, 19:58:20] • [IP: 31.0.46.**]

Sami experci modowi i moralni. Ze zmywali w Banzinie wynieśliście tą klasę?

Oglądasz 1-25 z 35
■ Policjanci ze Świnoujścia będą mogli dogadać się z każdym na świecie! ■ Szok mieszkańców po prezentacji koncepcji ruchu w mieście. Po co budujemy tunel!? Zobacz film! ■ Niepokojący wpis o sytuacji w świnoujskiej komendzie Państwowej Straży Pożarnej zamieszczono na Facebooku. Są konflikty, braki kadrowe, opóźnienia w wypłacie wynagrodzeń, pluskwy i zachowania „podchodzące pod mobbing" – czytamy w poście ■ Wracamy do tematu znaleziska w Kanale Piastowskim. Wbrew wcześniejszym twierdzeniom, wygląda na to, że coś większego jest jednak na dnie. Podobno znaleziono zatopioną barkę, całą wypełnioną amunicją zaraz przy "grzybku" obok przystani Karsibór po stronie Świnoujścia, a promy i statki dalej pływają jakby nigdy nic – pisał niedawno nasz Czytelnik. - Fajnie jakbyście potwierdzili te informacje ■ 15 radnych poparło sprzeciw, a tylko trzech wstrzymało się od głosu. W czasie nadzwyczajnej sesji Rady Miasta Świnoujścia, 7 listopada Rada Miasta podjęła uchwałę dot. oświadczenia w sprawie lokalizacji inwestycji związanej z wydobyciem ropy naftowej i gazu ziemnego ■ Prezydent wycofuje się z ulg dla przedsiębiorców. Wiele emocji społecznych wzbudziły nasze informacje o ulgach udzielanych przez Prezydenta Miasta Janusza Żmurkiewicza niektórym lokalnym przedsiębiorcom. Przypomnijmy więc, że w latach 2007 - 2019 (do miesiąca IV) Prezydent Miasta udzielił ulg różnym firmom na kwotę 8.596.726,23 zł ■ Po 42 latach stacjonowania wojsk sowieckich na wyspie Uznam, w Świnoujściu pozostały smutne zagubione psy. Porzucone zwierzęta były w szoku. Ich przyjaciele nagle zniknęli. Nikt już nie mówił po rosyjsku ■ Zakończyła się przebudowa ul. Szmaragdowej w Przytorze-Łunowie, a wraz z finalizacją tego zadania wprowadzona została nowa organizacja ruchu. Kierowcy: uwaga na znaki, bo ulica jest jednokierunkowa, podobnie, jak fragment ul. Zalewowej ■ Nietypowy problem mieli świnoujscy policjanci. Kajdanki, które nałożyli zatrzymanemu mężczyźnie odmówiły posłuszeństwa i nie chciały się otworzyć. Policjanci na pomoc wezwali strażaków, którzy przecięli kajdanki za pomocą szlifierki kątowej (fleks) ■ Zmiana terminu wystawy w Muzeum Rybołówstwa Morskiego. Informujemy, że planowana w Muzeum Rybołówstwa Morskiego, na najbliższy piątek, 25 października, wystawa: „Świnoujście w przedwojennej grafice” z przyczyn niezależnych od organizatora została przeniesiona na 7 listopada 2019 r, na godz. 18.00 ■ 16 głosami „za” Rada Miasta zdecydowała o podwyżce wysokości stawek podatku od nieruchomości ■ Podatek od nieruchomości w nowym roku: w planach „górne stawki maksymalne”. W czwartek radni podejmą uchwałę o wysokości stawek podatku od nieruchomości. Z projektu uchwały wynika, że będzie zdrożej. Chyba, że ktoś ma komórkę, chlew lub kurnik i nie prowadzi w niej działalności gospodarczej ■ Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o. o informuje, iż rozpoczął prace modernizacyjne i remontowe pracowni RTG w budynku przy ulicy Mieszka I 7. Finansowanie działań inwestycyjnych odbywa się w ramach Budżetu Obywatelskiego na rok 2019 ■ Z uwagi na brak na krajowym rynku szczepionek przeciwko grypie Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. informuje, że w dniach od 17.10.2019r. do 28.10.2019r. zawiesza akcję szczepień przeciwko grypie dla mieszkańców miasta w wieku powyżej 60 roku życia ■ Agatowska i Kochan wygrały w Świnoujściu ■ Mężczyzna na wózku inwalidzkim, zaopatrzony w butelkę z łatwopalnym materiałem i zapalniczkę, został zatrzymany przez policję przed jednym z lokali gastronomicznych w Świnoujściu. Mogło dojść do tragedii ■ W czwartkowy wieczór tuż przy Kościele Chrystusa Króla rozegrała się dramatyczna walka o życie mężczyzny. Po godzinie 19:00 pod kościele zatrzymały się dwie karetki pogotowia oraz dwa wozy strażackie. Ratownicy zaczęli reanimować 67-latka, u którego nastąpiło zatrzymanie krążenia. Niestety, ponad 40-minutowa akcja reanimacyjna nie przywróciła czynności życiowych ■ Ponad 1,5 mln zł wynosi łączna kwota kar, jakie miasto naliczyło wykonawcy Promenady Zdrowia za niedotrzymanie terminu wykonania inwestycji ■