░ Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Szczecinie Inspektorat w Świnoujściu poszukuje kandydatów do pracy. Wymagane wykształcenie: średnie. Miejsce pracy: ZUS Inspektorat w Świnoujściu ul. Piastowska 63. Więcej informacji na stronie: www.zus.pl lub u Kierownika Inspektoratu pod nr telefonu 91-382-38-02 ░

POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [10.06.2018, 23:32:47] • Świnoujście

Bójka przy McDonalds. Sprawców poszukuje policja

Bójka przy McDonalds. Sprawców poszukuje policja

fot. iswinoujscie.pl

Głodni i wściekli? Na to pytanie trudno w tej chwili znaleźć odpowiedź. Wiadomo tylko, że awantura połączona z bijatyką wybuchła po północy przy McDonalds, w kolejce do zamówień zewnętrznych. Na miejsce wezwano policję i ratowników medycznych.

Jak dowiedzieliśmy się od pracowników nocnej zmiany, w nocy z piątku na sobotę, o godzinie 00.30, dwaj mężczyźni podjechali samochodem, aby złożyć zamówienie w okienku McDonalds. Kiedy oczekiwali na realizację swojego zamówienia, do ich auta podeszło kilka osób i zaczęło się awanturować. Wyskoczyli z samochodów i zaczęła się bójka.

Została wezwana policja oraz zespół ratowników medycznych, jednak sprawcy zajścia uciekli przed ich przybyciem. Poszukiwania podjęte przez policjantów nie przyniosły efektu, dlatego teraz grupa dochodzeniowa będzie sprawdzać nagrania z monitoringu i identyfikować osoby, które w chwili zajścia znajdowały się przy McDonalds.

Czekamy na więcej informacji z Policji.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 29, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 29

Gość • Czwartek [14.06.2018, 11:11:35] • [IP: 196.196.244.**]

Do (Gość • Środa [13.06.2018, 11:50:23] • [IP: 94.42.121.**] po to trenuje zeby napie*lac takich leszczy jak wy.) następny cwaniaczek pięć na jednego. Pusto w głowie - pełno w d..ie Pogratulowac

Gość • Środa [13.06.2018, 11:50:23] • [IP: 94.42.121.**]

po to trenuje zeby napie*lac takich leszczy jak wy

Gość • Wtorek [12.06.2018, 13:13:39] • [IP: 178.235.181.**]

Ludzie nie wiecie jak było to nie komentujcie bo kazdy po kolei pisze głupoty. Jak nie wiesz jak bylo i nie masz nic madrego do powiedzenia to po co piszesz?

• Wtorek [12.06.2018, 11:57:45] • [IP: 176.221.123.***]

Czystki etniczne czas zaczac. Polska jest dla Polakow. upowcow, bolszewikow i nazioli definitywnie zwalczac z Naszej Ziemi.

Gość • Wtorek [12.06.2018, 00:23:50] • [IP: 178.235.179.***]

Kozacy w grupie a na solo nie wyskoczy

Gość • Poniedziałek [11.06.2018, 22:48:02] • [IP: 94.254.225.***]

Świnoujskie solo-5na 1...

Gość • Poniedziałek [11.06.2018, 22:08:54] • [IP: 94.254.129.***]

KARAC. .KARAĆ wszelkie naruszenia porządku czy BANDYCKIE PORACHUNKI !! Kara ma byc DOTKLIWA I BOLESNA !

Gość • Poniedziałek [11.06.2018, 20:18:39] • [IP: 37.47.143.*]

Szkoda ze nie dostali mocniej

Gość • Poniedziałek [11.06.2018, 19:43:58] • [IP: 212.185.61.**]

Polowanko czas start

Gość • Poniedziałek [11.06.2018, 18:40:48] • [IP: 164.127.59.**]

MYŚLI ZWYKŁEGO FACETA PO MORDOBICIU. ____Nigdy nie jadłem w MacDonalds, nie zamierzam jeść. Jedyne ambicje, jakie mi towarzyszą w kwestii jedzenia, to ogólnie mniej wieprzowiny, nauczyć się robić więcej dobrych posiłków (oprócz kotletów mielonych, schabowych, pierogów, rosołów, naleśników), dążyć w kierunku kuchni śródziemnomorskiej... no i zastanawiać się nad konsekwencją oddychania i jedzenia - oba procesy prowadzą do śmierci - czyli zastanawiać się nad życiem wiecznym w kontekście życia doczesnego.

Gość666 • Poniedziałek [11.06.2018, 17:25:42] • [IP: 80.245.190.**]

Śmiecie reprezentujące Świnoujskie kluby sportowe tfu takie ścierwo powinno w pierdlu siedzieć a nie chodzą i jeszcze sie popisują że w dziesieciu stłukli dwóch starszych. Ciekaw jestem czy gnojasy byli by tacy odważni jeden na jednego a szczególnie największy Pajac z Niebieskiego Focusa RS. Zemsty nadejdzie czas synku.

Gość • Poniedziałek [11.06.2018, 16:01:53] • [IP: 93.94.186.***]

To te małolaty od starego niebieskiego focusa, pseudo RS.

ALLELUJA I DO PRZODU • Poniedziałek [11.06.2018, 15:32:37] • [IP: 77.88.191.***]

Po co oglądać filmiki z Rosji, MY KATOLICKI NARÓD ZAWSZE JESTEŚMY LEPSI !!

Gość • Poniedziałek [11.06.2018, 15:28:44] • [IP: 80.245.178.**]

Wielkie Westo Coast Team Świnoujście... uczą się bić, by przelać to na ulicy. ''Sportowcy''. Takich drużyna powinna wyrzucić z klubu ale pewnie jeszcze im pione przybiją...

Gość • Poniedziałek [11.06.2018, 12:45:13] • [IP: 23.226.237.*]

Jakie żarcie - tacy klienci.

Gość • Poniedziałek [11.06.2018, 11:04:59] • [IP: 178.235.183.***]

Sozeon się zaczyna to i się zjeżdza najgorszy sorty z całej polski

Gość • Poniedziałek [11.06.2018, 11:02:43] • [IP: 23.226.237.*]

Czas zacząć zrobić czystki z upaińcami.

Gość • Poniedziałek [11.06.2018, 10:54:33] • [IP: 95.129.224.**]

Pobili się o resztę za szejka.

Gość • Poniedziałek [11.06.2018, 08:37:33] • [IP: 83.13.159.**]

Pijany na przeprawie pobił pracownika, teraz tutaj atakują klientów - co się dzieje z ludźmi.

Anonymous • Poniedziałek [11.06.2018, 07:37:53] • [IP: 37.248.161.**]

"Świnoujście gangsta" albo może w skrócie :"Świńskie gangsta" ? Silni tylko w grupie ! A może byll to przeciwnicy śmieciowego żarcia z budy z" clownem" ? A może. .. A zresztą mam ciekawsze rzeczy na głowie ;)

Gość • Poniedziałek [11.06.2018, 07:21:24] • [IP: 83.20.250.***]

Ludzie są jednak porąbani !!

Gość • Poniedziałek [11.06.2018, 07:11:28] • [IP: 46.169.91.***]

Lumpiarstwo, ciężkie lumpiarstwo jak w Rosji. ...