░ Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Szczecinie Inspektorat w Świnoujściu poszukuje kandydatów do pracy. Wymagane wykształcenie: średnie. Miejsce pracy: ZUS Inspektorat w Świnoujściu ul. Piastowska 63. Więcej informacji na stronie: www.zus.pl lub u Kierownika Inspektoratu pod nr telefonu 91-382-38-02 ░

POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [10.06.2018, 23:33:57] • Świnoujście

Pijany mężczyzna uderzył pracownika przeprawy promowej i uciekł

Pijany mężczyzna uderzył pracownika przeprawy promowej i uciekł

fot. iswinoujscie.pl

Był na tyle pijany, że ledwo trzymał się na nogach, jednak alkohol najwyraźniej wzmógł jego agresję na tyle, że rzucił się na pracownika przeprawy promowej Bielik. Uderzył go i rzucił się do ucieczki. Za mężczyzną ruszyli w pogoń.

Noc z piątku na sobotę nie była spokojna. Około godziny 1.00 pijany mężczyzna uderzył pracownika żeglugi i próbował uciekać. Na szczęście świadkowie zdarzenia rzucili się w pogoń za agresorem. Została również powiadomiona policja. Wspólny pościg zakończył się kilka ulic dalej, gdzie udało się złapać sprawcę pobicia. Został zatrzymany i przewieziony na przystań Bielików, a następnie wypuszczony z policyjnego samochodu. Mężczyzna oddalił się, był tak pijany, że z trudem utrzymywał się na nogach. Prawdopodobnie pracownik żeglugi nie złożył zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa.

Na szczegółowe informacje czekamy od policji.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 42, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 42

Zawodnik MMA • Środa [13.06.2018, 21:12:08] • [IP: 5.184.204.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [13.06.2018, 21:09:24] • [IP: 5.184.204.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [12.06.2018, 13:09:15] • [IP: 93.94.190.***]

23:16 - Nie bredź. Nie znasz człowieka, sytuacji, usprawiedliwiasz przemoc. Zastanów się nad sobą.

Gość • Poniedziałek [11.06.2018, 23:16:33] • [IP: 62.20.148.**]

Napewnu mu sie nalezalo...pracownicy(nie wszyscy) przeprawy zachowuja sie bardzo czesto jak; trudno powiedziec, jak buraki ze wsi zabitej dechami, co za slownik.

Gość • Poniedziałek [11.06.2018, 21:20:13] • [IP: 178.238.252.**]

TO KIEDY TRAFIA SIĘ NA IZBĘ WYTRZEŻWIEŃ...

Gość • Poniedziałek [11.06.2018, 21:18:58] • [IP: 178.238.252.**]

od kiedy to pijany agresywny puszony zostaJE samopas - żeby jeszcze cos nabroił -TO ON CHYBA JAKIŚ SZYCHA JEST... PO CO ŚĄ CHĆBY IZBY WYTRZEZWIEŃ

Handlarz • Poniedziałek [11.06.2018, 19:29:00] • [IP: 83.25.205.***]

A może to kolega był?

Gość • Poniedziałek [11.06.2018, 18:45:34] • [IP: 93.94.188.***]

Damianki z Warszowa znowu jeżdżą i broją. Ale przewiduję że będzie jak w przysłowiu" Nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka"

Gość • Poniedziałek [11.06.2018, 18:42:59] • [IP: 93.94.188.***]

No to się " Korzeń" wkurzył. W sumie tylko tyle potrafi. Najpierw uderzy a po chwili daje dyla. A Typ z ZŚ też winny że dał się zaskoczyć takiej mamei. HAHAHA

Gość • Poniedziałek [11.06.2018, 17:57:10] • [IP: 80.245.178.**]

Chyba jest coś nie tak. Jeśli nastąpiło pobicie pracownika żeglugi w czasie pracy to sprawa jest z automatu. Występuje pracodawca ………

Gość • Poniedziałek [11.06.2018, 16:26:42] • [IP: 92.42.116.***]

skoro nie było sprawy o pobicie to teraz pijany powinien założyć sprawę świadkom którzy go zatrzymali o bezprawne zatrzymanie

Gość • Poniedziałek [11.06.2018, 15:36:46] • [IP: 164.127.59.**]

12:14 - Większego kretyństwa nie czytałem tu od kilku dni, co za idioci sie tu produkują, chyba jakieś niemieckie buraki owocują już w czerwcu.

Gość • Poniedziałek [11.06.2018, 15:04:14] • [IP: 46.76.232.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [11.06.2018, 13:31:08] • [IP: 89.66.119.**]

Ha ha ha pon pon pon?

Gość • Poniedziałek [11.06.2018, 12:20:20] • [IP: 62.69.254.***]

Tak się składa, ze ten burak to nie z warszowa jest

fororak 🐲 • Poniedziałek [11.06.2018, 12:14:12] • [IP: 31.1.254.***]

Pijany gościu w tym Kraju podlega ochronie prawnej, ponieważ kupując i spożywając alkohol finansuje patologię (500+pińcet +)...I to właśnie dlatego puszczono go wolno, bo to jest polski patriota...amen

Gość • Poniedziałek [11.06.2018, 11:48:04] • [IP: 164.127.168.***]

Przeca to Caban jakiś, hehehe.

Gość • Poniedziałek [11.06.2018, 11:07:19] • [IP: 94.254.230.***]

warszów i wszystko jasne

Gość • Poniedziałek [11.06.2018, 10:53:06] • [IP: 95.129.224.**]

Gala ksw na uznamie hahah

Gość • Poniedziałek [11.06.2018, 10:42:49] • [IP: 188.146.161.***]

"Został zatrzymany i przewieziony na przystań Bielików, a następnie wypuszczony z policyjnego samochodu." __?? __ a dlaczego * buraka na dołku nie zamknęli ?

Gość • Poniedziałek [11.06.2018, 10:15:14] • [IP: 94.254.225.**]

80.245.183 porydowales sobie samochód na promie ? To nie potrafisz jeździć w takim bądź razie. ..wszystkie pasy są tej samej szerokości, prawo jazdy w chrupkach znalezione ? :)

Gość • Poniedziałek [11.06.2018, 09:54:55] • [IP: 89.74.216.***]

była bójka w miejscu publicznym i żaden z uczestników nie trafił na dołek? to może jutro zrobi kupę na promenadzie i też nic? dla mnie to takie samo zgorszenie.

Gość • Poniedziałek [11.06.2018, 09:48:59] • [IP: 80.245.179.***]

Dlaczego pracownik ŻŚ nie złożył zawiadomienia, to i tam pracuje kryminogenna patologia która nie współpracuje z policją?

AGENDA 21 • Poniedziałek [11.06.2018, 09:33:15] • [IP: 80.245.178.***]

NAJWIDOCZNIEJ TO RASOWY DEBIL, CZY TO SZCZYT OSIĄGNIĘĆ EDUKACJI W POLIN ?

Gość • Poniedziałek [11.06.2018, 08:42:49] • [IP: 178.235.178.***]

to po co go łapali?

Oglądasz 1-25 z 42
■ WOJSKO: 19 marca, w godzinach wieczornych były przeprowadzane zajęcia taktyczne w lesie na terenie obiektu wojskowego Karsibór. Podczas zajęć stosowano środki pozoracji. Użyte zostały świece dymne, które generują dym nietoksyczny i nieszkodliwy, a ich użycie nie stanowi zagrożenia dla zdrowia. Ćwiczenia tego typu prowadzone są cyklicznie, kilka razy w ciągu roku. Wzięło w nich udział ponad dwudziestu żołnierzy. Żaden z nich nie zgłaszał po zajęciach problemów ani dolegliwości - tłumaczy kmdr ppor. Grzegorz Lewandowski Rzecznik Prasowy 8. Flotylla Obrony Wybrzeża ■ Prom Karsibór uciekł z przeprawy! Nad wodą unosił się trujący opar! Zobacz film! ■ Niemiecki wymiar sprawiedliwości łaskawy dla sprawców napadu na taksówkarza ze Świnoujścia? ■ Córki odebrały testament matki zapisany na kartkach romansu. Ta książką niczym list w butelce po latach, wędrówki po falach życia trafiła w końcu do adresata. Mówi się, że takie historie zdarzają się tylko w hollywoodzkich produkcjach, jednak jedna z nich zdarzyła się w Świnoujściu. Tuż po naszej publikacji, w której opisaliśmy wzruszający temat testamentu anonimowej kobiety, która na kartkach książki kieruje ostatnie słowa do sowich najbliższy ma swój ciąg dalszy ■ Wojciech Zyska o Wolińskim Parku Narodowym: Na tle Wyspy Wolin to przysłowiowa „kość w gardle”. Pozostawiam park w dobrej kondycji. Odchodzę z podniesioną głową, dziękując jednocześnie wszystkim za współpracę i pomoc na rzecz ochrony tego parku – pisze w pożegnalnym liście dr inż. Wojciech Zyska, odwołany właśnie dyrektor Wolińskiego Parku Narodowego ■ „Do trumny ubierzcie mnie na różowo”. Wzruszający list pacjentki zapisany na kartkach książki ■ To Świnoujście rozpętało aferę międzynarodową. Komisja Europejska uruchomiła wobec Polski procedurę naruszenia unijnego prawa. Uruchomiona wobec Polski procedura naruszenia unijnego prawa dotyczy konfliktu z 2017 roku, kiedy świnoujski strażnik miejski spektakularnie zatrzymał niemieckie autobusy UBB na granicy. Chodzi o dostęp do międzynarodowego rynku usług autokarowych i autobusowych. Rąbka tajemnicy uchyliła nam Komisja Europejska ■ Trwają prace nad uchwałą krajobrazową, zwaną też kodeksem reklamowym. Będzie to dokument porządkujący przestrzeń publiczną miasta. Wprowadzi zasady i warunki umieszczania reklam, urządzeń reklamowych oraz małej architektury i ogrodzeń na terenie całego Świnoujścia ■