POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [21.06.2018, 14:38:48] • Świnoujście

Szef oddziału antyterrorystycznego wypadł z okna. Przed śmiercią miał pić w Świnoujściu z kolegami z policji

Szef oddziału antyterrorystycznego wypadł z okna. Przed śmiercią miał pić w Świnoujściu z kolegami z policji

fot. Sławomir Ryfczyński

Do tragicznego zdarzenia doszło w nocy ze środy na czwartek, przy ulicy Słowackiego w ośrodku Rybitwa. Po godzinie 01:00, z okna na pierwszym piętrze wypadł mężczyzna. Jak się okazało, był to szef grupy antyterrorystycznej Lubuskiej Policji, który pił alkohol z innymi policjantami. Według informacji jakie posiadamy, przed zdarzeniem słychać było ożywioną dyskusję.

Jak relacjonują świadkowie zdarzenia z ośrodka Złoty Kłos, który jest naprzeciwko ośrodka w którym doszło do śmiertelnego zdarzenia, w nocy obudziła ich głośna zabawa na pierwszym piętrze. Goście ośrodka zgłaszali i prosili aby było ciszej, ponieważ nie mogą spać.

Jak się okazuje, chwilę przed godziną 01:00, w sali na pierwszym pietrze, czyli tam gdzie trwała zabawa funkcjonariuszy, słychać było krzyki.

Szef oddziału antyterrorystycznego wypadł z okna. Przed śmiercią miał pić w Świnoujściu z kolegami z policji

fot. Sławomir Ryfczyński

Do zdarzenia doszło kilka minut po godzinie 01:00, wtedy z okna wypadł szef oddziału antyterrorystycznego. Mężczyzna spadając zostawił ślady na fasadzie budynku, pomiędzy pierwszym piętrem a parterem. Chwilę po zdarzeniu, na miejsce wezwani zostali ratownicy medyczni oraz patrol policji. Niestety, mężczyzna zmarł na miejscu. Na miejsce przybyły służby prowadzące aktualnie dochodzenie, w jaki sposób funkcjonariusz wypadł z okna i czy nie były w to zamieszane osoby trzecie.

Szef oddziału antyterrorystycznego wypadł z okna. Przed śmiercią miał pić w Świnoujściu z kolegami z policji

fot. Sławomir Ryfczyński

Zazwyczaj takie zdarzenia wymuszają na szefach policji podanie się do dymisji, czy w tym przypadku będzie podobnie?

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 159, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 159

Gość • Piątek [29.06.2018, 00:37:30] • [IP: 157.157.108.**]

A dlaczego nie piszą że padł strzał?że o nie stawieniu się na badanie alkomatem większości towarzystwa nie wspomnę...

Gość • Poniedziałek [25.06.2018, 14:43:53] • [IP: 212.14.7.***]

Sbecy Ubecy i inne komunistyczne świnie które ustawiły się W trzeciej RP. Czas lustracji odrzuconej przez sejm w 1992r. jest bliski. Ziobro się wam tak dobierze do d*py aż się będzie kurzyć.

Gość • Niedziela [24.06.2018, 21:44:19] • [IP: 94.254.234.**]

Był niewygodny i tyle

Gość • Sobota [23.06.2018, 11:02:42] • [IP: 94.254.234.**]

mafia policyjna robia co chca

Gość • Sobota [23.06.2018, 08:20:22] • [IP: 213.238.103.***]

To pewnie po red bulu.

Gość • Sobota [23.06.2018, 07:36:35] • [IP: 94.254.224.***]

Polsat news Niumyslne spowodowanie wypadku Policjant pod wplywem srodkow psychoaktywnych prawdopodobnie.. 🤕🤤🤥

Gość • Sobota [23.06.2018, 02:03:56] • [IP: 178.235.181.**]

Odprawy służbowe nie służą piciu - spadają samoloty, czasem sami ludzie...

Gość • Piątek [22.06.2018, 23:21:56] • [IP: 31.0.64.**]

Pomogli mu ducha wyzionac

Gość • Piątek [22.06.2018, 22:22:02] • [IP: 46.169.168.***]

NAPOIŁ GO TAKIEGO SPRAWNEGO, BARDZO SPRAWNY CZŁOWIEK A WRZASKI RYKI I KRZYKI O PÓŁNOCY ? A NIE PRZYJCIE 11 BOHATERÓW TEJ POŻAL SIĘ BOŻE ODPRAWY TO CO ? A BREDNIE DLA PRASY KIEROWNIKA TEGO DOMU WCZASOWEGO KTÓRY TEŻ WYWODZI SIĘ Z POLICYJNYCH KRĘGÓW ? NIE PIŁ ? ZOSTAŁ ZMUSZONY DO CHLANIA ? TO SĄ LUDZIE KTÓRZY MAJĄ NAS BRONIĆ PRZED TAKIM ZACHOWANIEM ? TFU. ..

Tragedia • Piątek [22.06.2018, 21:09:19] • [IP: 37.47.174.***]

Znałem go na co dzień i nie jestem z Policji. Dobry człowiek, sumienny, bezinteresowny i pomocny dla innych. Tyle kanalii po świecie chodzi, a on musiał odejść... i to nie podczas ryzykownej akcji... trudno opisać teraz smutek. Spotykając go od kilku lat nie widziałem go podpitego, nigdy. To nie był studencina, ryzykujący przesiadywanie z nudów na parapecie. Był odpowiedzialny i spokojny, bo na co dzień musiał się koncentrować na wymagającej pracy i niebezpiecznych substancjach. Nie wierzę, że to był wypadek... był bardzo sprawnym człowiekiem, byłym świetnym bramkarzem i powinien sobie poradzić nawet przy upadku z 3-5 m. Mam nadzieję, że tego nie zamiotą pod dywan (jak sprawy Stachowiaka) i naprawdę winny się znajdzie... w tym mundurowym szambie! Nawet nie chcę myśleć, że ktoś zrobił mu krzywdę... napoił go i sprawił, by to wyglądało na wypadek... a jeśli ktoś się z nim poszarpał, to powinien odpowiadać jak za zabójstwo w tym gronie profesjonalistów (a nie nieumyślne spowodowanie śmierci).

Gość • Piątek [22.06.2018, 20:08:23] • [IP: 178.235.179.***]

Tak to jest jak sie jeden chłop z drugim z domu wyrwie, impreza, wóda, prostytutki itp

Gość • Piątek [22.06.2018, 18:34:46] • [IP: 77.88.191.***]

PATOLOGIA !!

Gość • Piątek [22.06.2018, 18:02:52] • [IP: 178.235.176.**]

Ciekawe za czyje pieniążki ta imprezka, pewnie fundusz reprezentacyjny.

Gość • Piątek [22.06.2018, 15:31:52] • [IP: 95.129.226.**]

NIE ZBADANO NA OBECNOŚĆ ALKOHOL BĘDĄCYCH NA IMPREZIE OD RAZU KUR... CO TU GRANE ŚWIĘTE KROWY BADANIE RANO O 9.00 ALE H.. WAS BOLI.

Gość • Piątek [22.06.2018, 15:25:30] • [IP: 95.129.226.**]

CO TU USUWAĆ WPISY SIĘ NAJ... BALANGOWALI JEDEN WYPAD 11 0 9.00 NIE ZGŁOSIŁO SIĘ NA BADANIE ALKOMATEM. lUDZIE OBOJĘTNIE DO KOGO WPADAJĄ I OD RAZU BADAJĄ ALKOMATEM TO CO TAM OBECNI TO ŚWIĘTE KROWY FACET WYLECIAŁ Z OKNA A RESZTA NIE TYKALNA LUDZIE TO JEST MATACZENIE I NIE DOPEŁNIENIE OBOWIĄZKÓW PANIE PROKURATORZE ŚWINOUJŚCIA BĘDZIE ZAWIADOMIENIE A TEN DYREKTOR OŚRODKA MOŻE COŚ ZASERWOWAŁ OD SWOJEGO SYNA?

Gość • Piątek [22.06.2018, 14:00:34] • [IP: 77.88.191.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Piątek [22.06.2018, 13:00:36] • [IP: 95.166.56.***]

No wstyd po prostu...

Gość • Piątek [22.06.2018, 12:54:23] • [IP: 185.210.39.**]

I były szeryf z gorzowa...

Gośćpawel • Piątek [22.06.2018, 12:51:50] • [IP: 94.254.224.**]

Jakie panstwo taka policja

Gość • Piątek [22.06.2018, 12:06:42] • [IP: 89.74.216.***]

Rodzina musi przeżywać dramat. Przyjaciele pewnie też. Ciszej bądźmy wszyscy, proszę. Nie znałem człowieka, ale znam nasze stare polskie" cisza nad trumną".

Gość • Piątek [22.06.2018, 11:50:51] • [IP: 92.42.118.*]

Cała ta sytuacja jest mocno kompromitująca dla policji :(, nie tylko ta podejrzana śmierć, ale libacja, skargi innych gości, no niestety, policjanci nie powinni doprowadzać do takich sytuacji :/

Gość • Piątek [22.06.2018, 11:40:11] • [IP: 176.221.122.***]

Jak czytam w necie to pan kierownik był też szefem policji w Gorzowie (ale to tak nawiasem). Jest zdjęcie z muru pod oknem. Ta rysa wskazuje, że chyba butami ktoś ja zrobił, raczej nie głową...

Gość • Piątek [22.06.2018, 11:20:29] • [IP: 176.221.122.***]

Ten ośrodek prowadzi ich kolega po fachu, nasz były Szeryf. Więc raczej nie oczekujmy prawdy od żadnej ze stron.

Gość • Piątek [22.06.2018, 11:14:13] • [IP: 80.245.184.***]

Bałtroczyk:" Ojciec poprosił mnie o coś do picia. podałem mu szklankę wody. Umoczył usta i powiedział - woda nie wódka, dużo nie wypijesz."