POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [25.06.2018, 11:42:03] • Świnoujście

Uwaga na zwierzęta! Dwa psy zmarły w męczarniach po zjedzeniu parówek z trucizną rozrzuconych w Parku Chopina

Uwaga na zwierzęta! Dwa psy zmarły w męczarniach po zjedzeniu parówek z trucizną rozrzuconych w Parku Chopina

Autor: DoraZett(fot. facebook.com )

W Parku Chopina prawdopodobnie ktoś rozrzucił trutkę, którą trują się zwierzęta. Ofiarą zmarły już dwa psy, a są już kolejne przypadki. Właściciel jednego z nich wyznaczył nagrodę za wskazanie osoby, która rozrzuciła pokarm z trucizną.

Nasz czytelnik zgłosił się z prośba o upublicznienie sprawy.

- W parku Chopina ktoś najprawdopodobniej porozrzucał jakieś parówki z trutką - opowiada nam czytelnik. - Uważajcie na swoje zwierzaki! Dwa już zmarły w tym mój niestety a wiemy, że ze są już kolejne przypadki! Objawy to wymioty, puszczony mocz i kał, duszności i paraliż.

W tej chwili sprawa jest zgłaszana na policję. Czytelnik prosi o pomoc w odnalezieniu osoby, która mogła rozrzucić parówki z trucizną. Nagroda za wskazanie tej osoby, to 1000 zł.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 160, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 160

Gość • Sobota [30.06.2018, 20:16:36] • [IP: 31.0.65.*]

To źli ludzie tacy jak ty zdychają a zwierzęta umierają !!

Gościnnie • Środa [27.06.2018, 09:37:18] • [IP: 94.254.228.***]

Polecam dokładnie sprawdzić dane co poniektórych osób poniżej, bo najwyraźniej jest mozliwość, że znajdziemy wtedy winnego. Szkoda aniołków które się tak strasznie męczyły ; (oby ten śmieć sie znalazł !! Człowiek to zakała całej planety kiedyś jeszcze nam jej zabraknie!!

Gość • Środa [27.06.2018, 08:02:57] • [IP: 83.23.185.***]

mam nadzieje ze dopadną tego śmiecia. facet zasługuje na publiczny lincz i napiętnowanie.

Gość • Środa [27.06.2018, 06:32:44] • [IP: 80.245.177.**]

Ludzie, gdzie są wasze uczucia. Nie macie pojęcia, w jakich męczarniach kona zwierzak, gdy na żywca pekają mu wnętrzności przez to świństwo. Dać takiemu, niech wie, jak cierpią niewinne stworzenia!!

Gość • Środa [27.06.2018, 01:34:07] • [IP: 37.248.163.***]

Reinkarnacja! Pamiętaj potworze że w następnym wcieleniu to ty nazresz się trucizny i będziesz w bólu;zdychal"

Gość • Środa [27.06.2018, 00:59:00] • [IP: 92.42.116.***]

Zwierzęta zdychają, tylko ludzie umierają!!

Gość • Wtorek [26.06.2018, 23:03:51] • [IP: 78.10.206.*]

Ludzie co za paskudna znieczulica panuje wśród was. ..., jesteście paskudni bez żadnych uczuć ludzkich, aż wstyd mi że jestem polkom i rodowitą mieszkanką Ś-cia -masakra. ..., nie życzcie komuś co wam nie miłe..., a temu skurwielowi co robi krzywdę zwierzętom -życzę wszystkiego najgorszego. ...

Gość • Wtorek [26.06.2018, 20:27:26] • [IP: 176.221.123.**]

znaleźć goscia. .a to chyba nie problem..i nakarmić go zdrowo..juz wiemy, żę lubi parówki. ..

Gość • Wtorek [26.06.2018, 20:22:48] • [IP: 88.156.234.**]

Wszyscy co puszczają swoje pieski bez smyczy to nie są Ludzie odpowiedzialni tylko zwykłe buraki . Pies nigdy nie jest winny tylko właściciel, i tak to się czasem dzieje niestety zile dla pieska

Gość • Wtorek [26.06.2018, 19:13:15] • [IP: 185.210.39.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [26.06.2018, 19:01:38] • [IP: 83.23.248.***]

ZMARŁY? OD kiedy zwierzęta umierają? W szkole uczono, że zdychają...

Gość • Wtorek [26.06.2018, 18:53:55] • [IP: 89.74.172.***]

Nie lepiej kupic papuge albo swinke morska, w sumie jakbyscie sprzatali to pewnie by nikt wam parowek nie podrzucal mam pytanie a w domu tez wasze psy sraja gdzie popadnie?

Gość • Wtorek [26.06.2018, 18:52:36] • [IP: 92.42.119.**]

a kultura nakazuje srac na cudzych cmentarzach

kundlomiot • Wtorek [26.06.2018, 18:29:47] • [IP: 62.69.203.**]

sprawa kundli w tym miescie sprowadza sie do sprzatania klocków, natomiast problem jest znacznie bardziej powazny chodzi o bezpieczenstwo np dzieci czy osob starszych oraz o ignorancje wlascicieli. te bezmuzgi mysla ze kazdy musi kochac jego kundla nie brzydzic sie go i schodzic mu z drogi jezeli mu nie pasuje uswiniony nos na jasnych spodniach. zamiast sluchac chopina trzeba sluchac ujadajacego kundla w mieszkaniu bo przeciez wlasciciel musi jakos zarobic na nowe ubranko i karme z gornej półki

Gość • Wtorek [26.06.2018, 16:00:14] • [IP: 79.186.205.**]

Oby tylko bawiące się dzieci, nie zjadly takiej" parówki"nafaszerowanej!!

Gość • Wtorek [26.06.2018, 15:40:02] • [IP: 88.69.23.**]

Gość • Wtorek [26.06.2018, 10:00:47] • [IP: 49.229.157.***] A jakby otruli kogoś dla ciebie bliskiego i by zmarł też byś pisał że jednego obsrańca mniej?

Gość • Wtorek [26.06.2018, 15:14:07] • [IP: 79.186.50.***]

Umiera każda żywa istota! A co niektorym to zaraz zdechnie komputer od pisania durnych komentarzy 👎, a tak na marginesie do tych wielkich znawców psich zachowań - pies jak to pies, nawet najedzony nieprzepuści i chwyci kąsek, tym bardziej mięsny!!

Gość • Wtorek [26.06.2018, 14:40:59] • [IP: 80.245.189.***]

Gość • Wtorek [26.06.2018, 09:47:25] • [IP: 93.94.184.***]Gość • Wtorek [26.06.2018, 09:47:25] • [IP: 93.94.184.***] ty ta taki typowy bydlak katopisowski??

Gość • Wtorek [26.06.2018, 13:46:20] • [IP: 37.47.143.***]

zadziwiające jest to, że tu ludzie piszą jak nienawidzą zwierząt, ale już na facebook gdzie mozna obejrzeć facjatę takiego gnoja, to nagle nabiera wody w usta. Odważni zasrańcy zza monitora.. Szkoda że nie jesteście tacy odważni w realu. Żal..

Gość • Wtorek [26.06.2018, 13:30:18] • [IP: 31.0.43.**]

Chciał bym namiar na tego śmiecia a sam nakarmil bym go tymi parowkami i jedną wsadził w *

Autochton • Wtorek [26.06.2018, 12:04:44] • [IP: 94.254.232.**]

Ktoś tu sypnął artykułami z ustawy z 2003, brawo...tylko to akurat psu w d... bo w 2015 weszła w życie nowela ustawy, a tam jest napisane coś innego.wiec pod nowele trzeba poprawić regulaminy w parkach. Mam psa, nie śpi ze mną w łóżku, nie lata po placach zabaw, sprzątam po nim zawsze, kocha dzieci i w ogóle ludzi, nie ma pcheł, kleszczy, zaszczepiony na wszystko co trzeba, z wyjątkiem ludzkich przywar i głupoty.

Gość • Wtorek [26.06.2018, 11:05:42] • [IP: 164.127.57.**]

09:42:10] • [IP: 94.254.234.**]" Człowiek (...) udomowił kota co trwa do dzisiaj I co dalej, ano teraz chce aby te dwa przyjaciele człowieka zniknęły z jego życia." - Nie, współczesny człowiek nie chce, żeby zniknęły z życia, tylko jeszcze awansował te zwierzęta na miejsce należne człowiekowi. Zamiast portretów naszych bohaterów narodowych lub przodków, na ścianach coraz częściej wwidzimy portrety zwierząt, a nad miejscami zakopania ciał zwierząt pali się znicze, oddaje cześć, należna tylko ludziom. Współczesnemu człowiekowi w głowie się pomieszało. (A trucie psów potępiam).

Gość • Wtorek [26.06.2018, 10:30:42] • [IP: 37.47.183.***]

Abstrahując od tematu artykułu, skupiajac uwagę na zamieszczonych komentarzach, które wskazują jednoznacznie na negatywne nastawienie mieszkańców miasta do zwierzat prosimy o wyznaczenie i ogrodzenie miejsc gdzie wlasciciele będą mogli wyprowadzać psy bez smyczy. Oczywiście dozwolić wyprowadzać psy na terenach innych pod rygorystycznymi warunkami (smycze i bezwarunkowo sprzątanie po czworonogu) podstawą musi być egzekucja postawionych warunków. Trochę wyćficzonej kultury wyjdzie temu miastu na dobre.

Gość • Wtorek [26.06.2018, 10:23:04] • [IP: 62.69.231.***]

Psy zdychają, tak jak każde inne zwierzę, umierają ludzie. Taka uwaga w związku z informacją o psach wałęsających się po parkach i zjadających jakieś zatrute parówki. Czy te psy nie dostają karmy w swoich domach? muszą być wypuszczone na wolność by się najadły? Przecież powinny być na smyczy!

Gość • Wtorek [26.06.2018, 10:04:02] • [IP: 178.235.177.***]

to truje niemiecki emeryt, bo nie może patrzeć jak te kundle s.. na miejscu pochówku jego bliskich...

Oglądasz 1-25 z 160
■ X edycja Biegu Pawła Dodka (tragicznie zmarłego maratończyka i dziennikarza sportowego ), przekształcona została w Memoriał Pawła Dodka. Dokładnie w dziesiątą rocznicę jego śmierci (25.09.2008 ), a więc we wtorek 25.09.2018 przeprowadzona zostanie I edycja memoriału. Zapisy od 16.00, start o 17.00 na stadionie miejskim. Odbędzie się Test Coopera (wg.tabeli ocena wydolności organizmu -- jaki dystans pokona zawodnik w ciągu 12 minut biegu, z uwzględnieniem wieku i płci). Uczestnicy otrzymają unikatowe medale z oryginalnym, własnoręcznym podpisem Pawła (ufundowane przez żonę Ulę i córkę Agnieszkę). Ci, którzy uzyskają według tabeli maksymalne osiągi, będą mogli wziąć udział w biegu na 10km—tu dla pierwszych pań i panów okazałe trofea ufundowane przez prezesa KBJogging Andrzeja Mrozka . Ponadto wśród wszystkich biegaczy rozlosowane zostaną nagrody rzeczowe. Klub Biegacza Jogging zaprasza zawodników i kibiców na I Memoriał Pawła Dodka ■
■ Przed szkołą na ulicy Witosa 12 znaleziono kartę do banku na nazwisko Pawłowski Adam. Do odbioru jest w sekretariacie SP1 ul. Witosa w Świnoujściu ■ W dniach 24 -26 września 2018 r., w godzinach od godz. 11.00 do godz. 12.00, w związku z planowanymi ćwiczeniami ratowniczo - pożarniczymi prowadzonymi przez Uzdrowisko Świnoujście S.A., mogą wystąpić utrudnienia w ruchu na ulicy Słowackiego. Prosimy o rozważną jazdę i przestrzeganie oznakowania pionowego i poziomego. Za utrudnienia przepraszamy ■ W poniedziałek 17 września, na terenie Szkoły Podstawowej nr 6 doszło do bardzo groźnego zdarzenia, które rzuca cień na bezpieczeństwo naszych dzieci podczas pobytu w szkole. Do budynku szkoły przy ulicy Kościuszki weszli dwaj uzbrojeni w kastety uczniowie i pobili uczniów. Poszkodowani chłopcy zostali przewiezieni do szpitala w Szczecinie ■ Niemiecki rynek w ogniu! Z szalejącym pożarem walczyło 6 zastępów straży pożarnej! Właściciele stali ze łzami w oczach. Po godzinie 02:00, dyspozytor Państwowej Straży Pożarnej odebrał zgłoszenie o palących się punktach handlowych przy ulicy Wojska Polskiego. Jak się okazało, kilkumetrowe płomienie trawiły dobytek właścicieli i zaczęły obejmować drzewa oraz pobliskie zabudowania. Do walki z ogniem skierowani zostali strażacy ze Świnoujścia, jednak szybko okazało się, że ogień pod wpływem wiatru wymyka się spod kontroli i potrzebne będzie wsparcie ■ W biały dzień niemal w centrum miasta został pobity człowiek ■ Alarmujące wieści o zatrutych parówkach znów wstrząsnęły posiadaczami psów. Dwa miesiące temu wszyscy szukali truciciela, który rozrzucał śmiercionośną żywność w parku przy Chopina. Teraz parówki nafaszerowane trutką na szczury są rozrzucane na osiedlu Gdyńska. W tej sprawie piszą do nas przerażeni Czytelnicy, którzy boją się o swoje pieski ■ Świat polityki jest jak poker, do ostatniej rozgrywki nie można się zdradzić i trzeba zachować kamienną twarz, nawet gdy karta nie idzie po naszej myśli. Przekonał się o tym Mateusz Rojewski z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, który przyznał, że kandydatem Prawa i Sprawiedliwości w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście jest Janusz Żmurkiewicz. Teraz jego przełożeni zapowiadają, że wobec Pana Mateusza Rojewskiego zostaną wyciągnięte konsekwencje służbowe! Wszystko zaczęło się od pytania jednego z mieszkańców Świnoujścia, odnośnie kandydata PiS w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście, przesłanego w formularzu „Napisz do Ministra”. Odpowiedzi udzielił pracownik Biura Ministra – Mateusz Rojewski, który poinformował że kandydatem PiS jest obecny prezydent – Janusz Żmurkiewicz ■ Masowo oszukuje na portalu OLX i twierdzi że zarobił ponad 2 miliony. Kim jest Kacper ze Świnoujścia? Zobacz film! ■ Dar krwi jest darem życia - Czytelniczka dziękuje wszystkim, którzy pomogli jej mamie ■ Zderzenie rowerzystów może mieć naprawdę poważne skutki. Do takiego wypadku doszło w piątek na ścieżce rowerowej przy ulicy Matejki, gdzie 13-latek zajechał drogę innemu rowerzyście. Wskutek zderzenia chłopiec upadł na chodnik doznając urazu głowy na tyle poważnego, że został przetransportowany do jednego ze szpitali w Szczecinie. ■ Już dawno przywykliśmy do widoku dzików przechadzających się ulicami, czasem można spotkać wytwornego lisa lub nawet godnego borsuka. Ale lubieżny Łoś, to coś nowego. Ostrzegamy mieszkańców, w mieście grasuje ciekawski łoś, niedyskretnie podglądający mieszkańców przez okna. Chrońmy żony, matki i małe dzieci, prawdziwe zwierzę grasuje po mieście ■ Na jednej z działek znaleziono zwłoki dwóch osób. Oględziny miejsca trwały do późnych godzin nocnych. W sprawie prowadzone jest śledztwo. Wczoraj w godzinach popołudniowych za świetlicą Ogrody Granica znaleziono ciała dwóch osób. Zwłoki kobiety i mężczyzny były już w stanie rozkładu. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że denaci mieli ponad 60 lat. Ciało mężczyzny wisiało wewnątrz, kobiety leżało. Na miejscu zjawił się prokurator, policja, wezwano również strażaków, którzy pomagali w akcji po zmroku, doświetlając teren. Ciała zostały zabezpieczone do sekcji zwłok i zabrane ■