POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [25.06.2018, 11:42:03] • Świnoujście

Uwaga na zwierzęta! Dwa psy zmarły w męczarniach po zjedzeniu parówek z trucizną rozrzuconych w Parku Chopina

Uwaga na zwierzęta! Dwa psy zmarły w męczarniach po zjedzeniu parówek z trucizną rozrzuconych w Parku Chopina

Autor: DoraZett(fot. facebook.com )

W Parku Chopina prawdopodobnie ktoś rozrzucił trutkę, którą trują się zwierzęta. Ofiarą zmarły już dwa psy, a są już kolejne przypadki. Właściciel jednego z nich wyznaczył nagrodę za wskazanie osoby, która rozrzuciła pokarm z trucizną.

Nasz czytelnik zgłosił się z prośba o upublicznienie sprawy.

- W parku Chopina ktoś najprawdopodobniej porozrzucał jakieś parówki z trutką - opowiada nam czytelnik. - Uważajcie na swoje zwierzaki! Dwa już zmarły w tym mój niestety a wiemy, że ze są już kolejne przypadki! Objawy to wymioty, puszczony mocz i kał, duszności i paraliż.

W tej chwili sprawa jest zgłaszana na policję. Czytelnik prosi o pomoc w odnalezieniu osoby, która mogła rozrzucić parówki z trucizną. Nagroda za wskazanie tej osoby, to 1000 zł.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 160, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 160

Gość • Sobota [30.06.2018, 20:16:36] • [IP: 31.0.65.*]

To źli ludzie tacy jak ty zdychają a zwierzęta umierają !!

Gościnnie • Środa [27.06.2018, 09:37:18] • [IP: 94.254.228.***]

Polecam dokładnie sprawdzić dane co poniektórych osób poniżej, bo najwyraźniej jest mozliwość, że znajdziemy wtedy winnego. Szkoda aniołków które się tak strasznie męczyły ; (oby ten śmieć sie znalazł !! Człowiek to zakała całej planety kiedyś jeszcze nam jej zabraknie!!

Gość • Środa [27.06.2018, 08:02:57] • [IP: 83.23.185.***]

mam nadzieje ze dopadną tego śmiecia. facet zasługuje na publiczny lincz i napiętnowanie.

Gość • Środa [27.06.2018, 06:32:44] • [IP: 80.245.177.**]

Ludzie, gdzie są wasze uczucia. Nie macie pojęcia, w jakich męczarniach kona zwierzak, gdy na żywca pekają mu wnętrzności przez to świństwo. Dać takiemu, niech wie, jak cierpią niewinne stworzenia!!

Gość • Środa [27.06.2018, 01:34:07] • [IP: 37.248.163.***]

Reinkarnacja! Pamiętaj potworze że w następnym wcieleniu to ty nazresz się trucizny i będziesz w bólu;zdychal"

Gość • Środa [27.06.2018, 00:59:00] • [IP: 92.42.116.***]

Zwierzęta zdychają, tylko ludzie umierają!!

Gość • Wtorek [26.06.2018, 23:03:51] • [IP: 78.10.206.*]

Ludzie co za paskudna znieczulica panuje wśród was. ..., jesteście paskudni bez żadnych uczuć ludzkich, aż wstyd mi że jestem polkom i rodowitą mieszkanką Ś-cia -masakra. ..., nie życzcie komuś co wam nie miłe..., a temu skurwielowi co robi krzywdę zwierzętom -życzę wszystkiego najgorszego. ...

Gość • Wtorek [26.06.2018, 20:27:26] • [IP: 176.221.123.**]

znaleźć goscia. .a to chyba nie problem..i nakarmić go zdrowo..juz wiemy, żę lubi parówki. ..

Gość • Wtorek [26.06.2018, 20:22:48] • [IP: 88.156.234.**]

Wszyscy co puszczają swoje pieski bez smyczy to nie są Ludzie odpowiedzialni tylko zwykłe buraki . Pies nigdy nie jest winny tylko właściciel, i tak to się czasem dzieje niestety zile dla pieska

Gość • Wtorek [26.06.2018, 19:13:15] • [IP: 185.210.39.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [26.06.2018, 19:01:38] • [IP: 83.23.248.***]

ZMARŁY? OD kiedy zwierzęta umierają? W szkole uczono, że zdychają...

Gość • Wtorek [26.06.2018, 18:53:55] • [IP: 89.74.172.***]

Nie lepiej kupic papuge albo swinke morska, w sumie jakbyscie sprzatali to pewnie by nikt wam parowek nie podrzucal mam pytanie a w domu tez wasze psy sraja gdzie popadnie?

Gość • Wtorek [26.06.2018, 18:52:36] • [IP: 92.42.119.**]

a kultura nakazuje srac na cudzych cmentarzach

kundlomiot • Wtorek [26.06.2018, 18:29:47] • [IP: 62.69.203.**]

sprawa kundli w tym miescie sprowadza sie do sprzatania klocków, natomiast problem jest znacznie bardziej powazny chodzi o bezpieczenstwo np dzieci czy osob starszych oraz o ignorancje wlascicieli. te bezmuzgi mysla ze kazdy musi kochac jego kundla nie brzydzic sie go i schodzic mu z drogi jezeli mu nie pasuje uswiniony nos na jasnych spodniach. zamiast sluchac chopina trzeba sluchac ujadajacego kundla w mieszkaniu bo przeciez wlasciciel musi jakos zarobic na nowe ubranko i karme z gornej półki

Gość • Wtorek [26.06.2018, 16:00:14] • [IP: 79.186.205.**]

Oby tylko bawiące się dzieci, nie zjadly takiej" parówki"nafaszerowanej!!

Gość • Wtorek [26.06.2018, 15:40:02] • [IP: 88.69.23.**]

Gość • Wtorek [26.06.2018, 10:00:47] • [IP: 49.229.157.***] A jakby otruli kogoś dla ciebie bliskiego i by zmarł też byś pisał że jednego obsrańca mniej?

Gość • Wtorek [26.06.2018, 15:14:07] • [IP: 79.186.50.***]

Umiera każda żywa istota! A co niektorym to zaraz zdechnie komputer od pisania durnych komentarzy 👎, a tak na marginesie do tych wielkich znawców psich zachowań - pies jak to pies, nawet najedzony nieprzepuści i chwyci kąsek, tym bardziej mięsny!!

Gość • Wtorek [26.06.2018, 14:40:59] • [IP: 80.245.189.***]

Gość • Wtorek [26.06.2018, 09:47:25] • [IP: 93.94.184.***]Gość • Wtorek [26.06.2018, 09:47:25] • [IP: 93.94.184.***] ty ta taki typowy bydlak katopisowski??

Gość • Wtorek [26.06.2018, 13:46:20] • [IP: 37.47.143.***]

zadziwiające jest to, że tu ludzie piszą jak nienawidzą zwierząt, ale już na facebook gdzie mozna obejrzeć facjatę takiego gnoja, to nagle nabiera wody w usta. Odważni zasrańcy zza monitora.. Szkoda że nie jesteście tacy odważni w realu. Żal..

Gość • Wtorek [26.06.2018, 13:30:18] • [IP: 31.0.43.**]

Chciał bym namiar na tego śmiecia a sam nakarmil bym go tymi parowkami i jedną wsadził w *

Autochton • Wtorek [26.06.2018, 12:04:44] • [IP: 94.254.232.**]

Ktoś tu sypnął artykułami z ustawy z 2003, brawo...tylko to akurat psu w d... bo w 2015 weszła w życie nowela ustawy, a tam jest napisane coś innego.wiec pod nowele trzeba poprawić regulaminy w parkach. Mam psa, nie śpi ze mną w łóżku, nie lata po placach zabaw, sprzątam po nim zawsze, kocha dzieci i w ogóle ludzi, nie ma pcheł, kleszczy, zaszczepiony na wszystko co trzeba, z wyjątkiem ludzkich przywar i głupoty.

Gość • Wtorek [26.06.2018, 11:05:42] • [IP: 164.127.57.**]

09:42:10] • [IP: 94.254.234.**]" Człowiek (...) udomowił kota co trwa do dzisiaj I co dalej, ano teraz chce aby te dwa przyjaciele człowieka zniknęły z jego życia." - Nie, współczesny człowiek nie chce, żeby zniknęły z życia, tylko jeszcze awansował te zwierzęta na miejsce należne człowiekowi. Zamiast portretów naszych bohaterów narodowych lub przodków, na ścianach coraz częściej wwidzimy portrety zwierząt, a nad miejscami zakopania ciał zwierząt pali się znicze, oddaje cześć, należna tylko ludziom. Współczesnemu człowiekowi w głowie się pomieszało. (A trucie psów potępiam).

Gość • Wtorek [26.06.2018, 10:30:42] • [IP: 37.47.183.***]

Abstrahując od tematu artykułu, skupiajac uwagę na zamieszczonych komentarzach, które wskazują jednoznacznie na negatywne nastawienie mieszkańców miasta do zwierzat prosimy o wyznaczenie i ogrodzenie miejsc gdzie wlasciciele będą mogli wyprowadzać psy bez smyczy. Oczywiście dozwolić wyprowadzać psy na terenach innych pod rygorystycznymi warunkami (smycze i bezwarunkowo sprzątanie po czworonogu) podstawą musi być egzekucja postawionych warunków. Trochę wyćficzonej kultury wyjdzie temu miastu na dobre.

Gość • Wtorek [26.06.2018, 10:23:04] • [IP: 62.69.231.***]

Psy zdychają, tak jak każde inne zwierzę, umierają ludzie. Taka uwaga w związku z informacją o psach wałęsających się po parkach i zjadających jakieś zatrute parówki. Czy te psy nie dostają karmy w swoich domach? muszą być wypuszczone na wolność by się najadły? Przecież powinny być na smyczy!

Gość • Wtorek [26.06.2018, 10:04:02] • [IP: 178.235.177.***]

to truje niemiecki emeryt, bo nie może patrzeć jak te kundle s.. na miejscu pochówku jego bliskich...

Oglądasz 1-25 z 160
■ Już w najbliższą sobotę tj. 21 lipca 2018 r. o godzinie 18:00, na głównej płycie stadionu przy ul. Matejki 22, drużyna Floty rozegra sparingowy mecz z Orłem Łożnica, na który oczywiście serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej przebywających na terenie Świnoujścia lub okolicy. Ale najważniejsza wiadomość tego tekstu jest ta, że pierwszy zespół Floty wszystkie ligowe mecze rundy jesiennej w roli gospodarza rozgrywać będzie o tej samej porze, tj. w soboty o 18:00. Oczywiście w tej sytuacji większość z nich będzie rozgrywana przy świetle elektrycznym. To będzie nowość, albowiem do tej pory na głównej płycie przy świetle rozegrana była tylko druga połowa meczu z Błękitnymi II Stargard ■
■ 139 polskich strażaków wyjechało do Szwecji pomóc opanować gigantyczne pożary lasów w Jämtland. Zobacz film! ■ 12-letni rowerzysta z wkręconą w szprychy ręką - pomogli mu strażacy. Wyglądało groźnie, na szczęście skończyło się na kilku otarciach. Na miejscu upadku małego rowerzysty pierwsi zjawili się strażacy. 17 lipca na ulicę Mostową zajechała jednostka straży pożarnej, choć nigdzie nie było widać pożaru. Okazało się, że tym razem strażacy mają inną rolę. Zostali wezwani do wypadku - 12-letni chłopiec jadący na rowerze, przewrócił się i miał wkręconą w szprychy rękę. Strażacy wyjęli rękę i stwierdzili, że nie jest złamana, ma tylko otarcia. Następnie przyjechało pogotowie i zajęło się chłopcem ■ W budynku Cechu zapachniało przekrętem. Czyżby sam sobie sprzedał cały Cech za bezcen? ■ Robert Karelus, rzecznik prezydenta miasta znalazł się w szpitalu. Robert Karelus, rzecznik prezydenta Świnoujścia trafił do szpitala. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że doradca prezydenta dostał udaru. Od kilku dni Robert Karelus jest nieobecny w pracy. Dowiedzieliśmy się, że przebywając w rodzinnym domu w Trzebiatowie dostał udaru. Reakcja medyczna była bardzo szybka, co jest niezwykle istotne w tego typu sytuacjach ■ Trwa nabór do służby przygotowawczej. Termin wcielenia od 4.09, 25.09, 29.09.2018r. Wymagane dokumenty: wniosek o powołanie do służby (do pobrania na stronie lub do wypełnienia w WKU w Świnoujściu), kserokopia dowodu osobistego, kserokopia świadectwa ostatnio ukończonej szkoły. Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 261-243-324 lub na stronie https://wkuswinoujscie.wp.mil.pl ■ W dniu 9 lipca 2018 zmieniona zostanie stała organizacja ruchu na ulicy Łużyckiej. Zamiana będzie polegała na wprowadzeniu ruchu jednokierunkowego na odcinku od ulicy Steyera do ulicy Grunwaldzkiej ■ Dlaczego nikt z władz odpowiedzialnych za utrzymanie zieleni, nie widzi problemu? Dlaczego szansę dostały tylko jednoroczne kwiaty zdobiące klomby, a wieloletnie drzewa obok nich usychają w zapomnieniu? Nasuwa się pytanie, czy nasze władze zamierzają wreszcie podjąć jakieś działania? Pieniądze, wydane na nasadzenia, ulatują wraz z wyschniętą ziemią. ■ Alfa-PVP dotarła do Świnoujścia. Jak bronić się przed zombie którzy nie czują bólu, mają nadnaturalną siłę i są skrajnie agresywni? ■ Tylko dwóch radnych poparło projekt uchwały w sprawie wynagrodzenia prezydenta Świnoujścia. Projekt zakładał obniżenie pensji w związku z koniecznością dostosowania jej wysokości do rozporządzenia rady Ministrów z dnia 15 maja 2018 r. w sprawie wynagradzania pracowników samorządowych (Dz. U. z 2018 r. poz. 936). Tym samym prezydencka pensja pozostaje na dotychczasowy poziomie ■ Podpisanie umowy z wyłonionym wykonawcą tunelu pod Świną nastąpi 4 lipca o godzinie 17.00 w hotelu Radisson Blu. Dzień później, o godzinie 17.00 prezydent miasta zaprasza mieszkańców na festyn na Placu Wolności czyli wspólne świętowanie tego historycznego dla Świnoujścia wydarzenia ■ 4 lipca o godzinie 18.00 w sali teatralnej MDK odbędzie sie otwarte dla mieszkańców sympozjum pod hasłem "dlaczego tunel, a nie most", na którym mieszkańcy mają dowiedzieć się jakie były przesłanki, które zdecydowały o wyborze takiego wariantu stałej przeprawy dla Świnoujścia ■ Miasto dostanie pieniądze z Unii Europejskiej na budowę tunelu. Minister Jerzy Kwieciński mówi, że to już pewne ■ Uwaga na zwierzęta! Dwa psy zmarły po zjedzeniu parówek z trucizną rozrzuconych w Parku Chopina. W Parku Chopina prawdopodobnie ktoś rozrzucił trutkę, którą trują się zwierzęta. Ofiarą zmarły już dwa psy, a są już kolejne przypadki. Właściciel jednego z nich wyznaczył nagrodę za wskazanie osoby, która rozrzuciła pokarm z trucizną ■ Ostra reakcja kapitana żaglowca Kruzensztern. Za wybryk związany z duszeniem papieża, wysadził swoich kadetów na Wyspach Owczych bez pieniędzy! ■ Nikt nie mógł przewidzieć, że losy zarządu Osiedla Karsibór potoczą się w ten sposób. Z dniem 6. czerwca 2018 roku trzech członków zarządu złożyła rezygnację z pełnionych dotychczas funkcji. Z krótkiego oświadczenia możemy dowiedzieć się że przewodniczący Przemysław Witkowski, wraz z Karoliną Kasperską, która pełniła funkcję skarbnika, oraz członkiem Andrzejem Czarnasem zrezygnowali z dalszego działania w zarządzie osiedla Karsibór ■ Pożar trawy w Przytorze. Do gaszenia pożaru wysłano kilka jednostek gaśniczych. Dym jest widoczny z daleka. Dzisiaj (wtorek) po godzinie 13.00 strażacy zostali powiadomieni o pożarze trawy przy ulicy Pomorskiej. Wysłano kilka jednostek straży. Pożar jest widoczny z kilku kilometrów (z miejscowości Lubin) ■ Kowalski - nowa twarz w muzycznym świecie. Klip do najnowszej piosenki nagrywał w rodzinnym mieście Świnoujściu ■ W ramach obchodów 100-lecia Marynarki Wojennej RP świnoujscy marynarze defilowali już ulicami miasta,i składali wiązanki w miejscach pamięci narodowej. W sobotę zapraszają do portu wojennego, w niedzielę zaprezentują swoje okręty w paradzie na wodach ŚwinyW ramach obchodów 100-lecia Marynarki Wojennej RP świnoujscy marynarze defilowali już ulicami miasta,i składali wiązanki w miejscach pamięci narodowej. W sobotę zapraszają do portu wojennego, w niedzielę zaprezentują swoje okręty w paradzie na wodach Świny ■ „Fake Taxi” w Świnoujściu? Ostrą jazdę młodzieży na tylnym siedzeniu słychać było na całym osiedlu! Okres nastu lat to specyficzny czas, gdy ma się czym, ma się z kim ale nie ma się gdzie. Rozwiązanie tego problemu znalazła młoda para, która urządziła sobie naprawdę ostrą jazdę w samochodzie na jednym z osiedlowych parkingów. Niestety, jak się okazało, głośne krzyki oraz brak przyciemnianych szyb w połączeniu z godzinami szczytu, nie było zbyt dobrym pomysłem... ■ Przytór-Łunowo. Przerwa w dostawie wody. W związku z modernizacją sieci wodociągowej biegnącej pod ulicą Zalewową w najbliższy czwartek 14 czerwca 2018 r. , w godzinach 9.00 – 14.00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla ulicy Zalewowej od Sąsiedzkiej do Szmaragdowej oraz ulicy Zarzecze. Zakład Wodociągów i Kanalizacji przeprasza za wszelkie utrudnienia. ■ Gdy nadejdzie śmierć, będziecie czekać jak owce na rzeź. Służby ze strachu nabiorą wody w usta… Jak pokazały ostatnie wydarzenia związane z marynarzem który przed śmiercią krwawił z uszu, nosa oraz wymiotował krwią, służby nie mają planu, na to jak zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom Świnoujścia. Co więcej, podobnie jak z katastrofą w Czarnobylu, służby mają tendencję do trzymają tajemnicy do samego końca i nie informują o najważniejszych aspektach, skazując tym samym nas i nasze rodziny na śmierć. Postanowiliśmy ujawnić, jak działają służby w przypadku zagrożenia życia mieszkańców oraz to, jak niechętnie udzielają informacji na temat zagrożenia na przykładzie zdarzenia z chorym marynarzem ■ Joanna Agatowska w programie Radio Szczecin "Rozmowy pod krawatem" na pytanie redaktora o to czy była wywierana na nią presja ze strony otoczenia prezydenta Żmurkiewicza, aby się zwolniła z OSiR, odpowiedziała, że jej zwolnienie się ma związek z tym, że musi poświęcić dużo czasu na przygotowanie kampanii ■ Wielka awantura na warszowskim „Placu Pigalle”. Zaczęło się od kobiety, skończyło na polsko-ukraińskiej bójce. Podczas interwencji służby zatrzymały 8 mężczyzn narodowości ukraińskiej, zaś pogotowie zabrało do szpitala 5 mieszkańców Warszowa. Poza tym policjanci ze strażą graniczną przetransportowali obywateli Ukrainy na posterunek policji, gdzie odbyło się dokładne sprawdzanie dokumentów i stanu trzeźwości sprawców ■ To był nieprzemyślany chuligański wybryk”-kapitan żaglowca Kruzensztern przeprosił za profanację pomnika Jana Pawła II Kapitan rosyjskiego żaglowca „Kruzensztern” zdecydowanie potępił zachowanie marynarzy, którzy dopuścili się zbeszczeszczenia popiersia Jana Pawła II. Informację ze zdjęciem otrzymanym od czytelnika opublikowaliśmy na portalu iswinoujscie.pl. Kapitan żaglowca z kolei swój list w tej sprawie skierował do „mieszkańców Świnoujścia, obywateli Polski i katolików na całym świecie” ■