POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [25.06.2018, 11:42:03] • Świnoujście

Uwaga na zwierzęta! Dwa psy zmarły w męczarniach po zjedzeniu parówek z trucizną rozrzuconych w Parku Chopina

Uwaga na zwierzęta! Dwa psy zmarły w męczarniach po zjedzeniu parówek z trucizną rozrzuconych w Parku Chopina

Autor: DoraZett(fot. facebook.com )

W Parku Chopina prawdopodobnie ktoś rozrzucił trutkę, którą trują się zwierzęta. Ofiarą zmarły już dwa psy, a są już kolejne przypadki. Właściciel jednego z nich wyznaczył nagrodę za wskazanie osoby, która rozrzuciła pokarm z trucizną.

Nasz czytelnik zgłosił się z prośba o upublicznienie sprawy.

- W parku Chopina ktoś najprawdopodobniej porozrzucał jakieś parówki z trutką - opowiada nam czytelnik. - Uważajcie na swoje zwierzaki! Dwa już zmarły w tym mój niestety a wiemy, że ze są już kolejne przypadki! Objawy to wymioty, puszczony mocz i kał, duszności i paraliż.

W tej chwili sprawa jest zgłaszana na policję. Czytelnik prosi o pomoc w odnalezieniu osoby, która mogła rozrzucić parówki z trucizną. Nagroda za wskazanie tej osoby, to 1000 zł.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 160, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 160

Gość • Sobota [30.06.2018, 20:16:36] • [IP: 31.0.65.*]

To źli ludzie tacy jak ty zdychają a zwierzęta umierają !!

Gościnnie • Środa [27.06.2018, 09:37:18] • [IP: 94.254.228.***]

Polecam dokładnie sprawdzić dane co poniektórych osób poniżej, bo najwyraźniej jest mozliwość, że znajdziemy wtedy winnego. Szkoda aniołków które się tak strasznie męczyły ; (oby ten śmieć sie znalazł !! Człowiek to zakała całej planety kiedyś jeszcze nam jej zabraknie!!

Gość • Środa [27.06.2018, 08:02:57] • [IP: 83.23.185.***]

mam nadzieje ze dopadną tego śmiecia. facet zasługuje na publiczny lincz i napiętnowanie.

Gość • Środa [27.06.2018, 06:32:44] • [IP: 80.245.177.**]

Ludzie, gdzie są wasze uczucia. Nie macie pojęcia, w jakich męczarniach kona zwierzak, gdy na żywca pekają mu wnętrzności przez to świństwo. Dać takiemu, niech wie, jak cierpią niewinne stworzenia!!

Gość • Środa [27.06.2018, 01:34:07] • [IP: 37.248.163.***]

Reinkarnacja! Pamiętaj potworze że w następnym wcieleniu to ty nazresz się trucizny i będziesz w bólu;zdychal"

Gość • Środa [27.06.2018, 00:59:00] • [IP: 92.42.116.***]

Zwierzęta zdychają, tylko ludzie umierają!!

Gość • Wtorek [26.06.2018, 23:03:51] • [IP: 78.10.206.*]

Ludzie co za paskudna znieczulica panuje wśród was. ..., jesteście paskudni bez żadnych uczuć ludzkich, aż wstyd mi że jestem polkom i rodowitą mieszkanką Ś-cia -masakra. ..., nie życzcie komuś co wam nie miłe..., a temu skurwielowi co robi krzywdę zwierzętom -życzę wszystkiego najgorszego. ...

Gość • Wtorek [26.06.2018, 20:27:26] • [IP: 176.221.123.**]

znaleźć goscia. .a to chyba nie problem..i nakarmić go zdrowo..juz wiemy, żę lubi parówki. ..

Gość • Wtorek [26.06.2018, 20:22:48] • [IP: 88.156.234.**]

Wszyscy co puszczają swoje pieski bez smyczy to nie są Ludzie odpowiedzialni tylko zwykłe buraki . Pies nigdy nie jest winny tylko właściciel, i tak to się czasem dzieje niestety zile dla pieska

Gość • Wtorek [26.06.2018, 19:13:15] • [IP: 185.210.39.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [26.06.2018, 19:01:38] • [IP: 83.23.248.***]

ZMARŁY? OD kiedy zwierzęta umierają? W szkole uczono, że zdychają...

Gość • Wtorek [26.06.2018, 18:53:55] • [IP: 89.74.172.***]

Nie lepiej kupic papuge albo swinke morska, w sumie jakbyscie sprzatali to pewnie by nikt wam parowek nie podrzucal mam pytanie a w domu tez wasze psy sraja gdzie popadnie?

Gość • Wtorek [26.06.2018, 18:52:36] • [IP: 92.42.119.**]

a kultura nakazuje srac na cudzych cmentarzach

kundlomiot • Wtorek [26.06.2018, 18:29:47] • [IP: 62.69.203.**]

sprawa kundli w tym miescie sprowadza sie do sprzatania klocków, natomiast problem jest znacznie bardziej powazny chodzi o bezpieczenstwo np dzieci czy osob starszych oraz o ignorancje wlascicieli. te bezmuzgi mysla ze kazdy musi kochac jego kundla nie brzydzic sie go i schodzic mu z drogi jezeli mu nie pasuje uswiniony nos na jasnych spodniach. zamiast sluchac chopina trzeba sluchac ujadajacego kundla w mieszkaniu bo przeciez wlasciciel musi jakos zarobic na nowe ubranko i karme z gornej półki

Gość • Wtorek [26.06.2018, 16:00:14] • [IP: 79.186.205.**]

Oby tylko bawiące się dzieci, nie zjadly takiej" parówki"nafaszerowanej!!

Gość • Wtorek [26.06.2018, 15:40:02] • [IP: 88.69.23.**]

Gość • Wtorek [26.06.2018, 10:00:47] • [IP: 49.229.157.***] A jakby otruli kogoś dla ciebie bliskiego i by zmarł też byś pisał że jednego obsrańca mniej?

Gość • Wtorek [26.06.2018, 15:14:07] • [IP: 79.186.50.***]

Umiera każda żywa istota! A co niektorym to zaraz zdechnie komputer od pisania durnych komentarzy 👎, a tak na marginesie do tych wielkich znawców psich zachowań - pies jak to pies, nawet najedzony nieprzepuści i chwyci kąsek, tym bardziej mięsny!!

Gość • Wtorek [26.06.2018, 14:40:59] • [IP: 80.245.189.***]

Gość • Wtorek [26.06.2018, 09:47:25] • [IP: 93.94.184.***]Gość • Wtorek [26.06.2018, 09:47:25] • [IP: 93.94.184.***] ty ta taki typowy bydlak katopisowski??

Gość • Wtorek [26.06.2018, 13:46:20] • [IP: 37.47.143.***]

zadziwiające jest to, że tu ludzie piszą jak nienawidzą zwierząt, ale już na facebook gdzie mozna obejrzeć facjatę takiego gnoja, to nagle nabiera wody w usta. Odważni zasrańcy zza monitora.. Szkoda że nie jesteście tacy odważni w realu. Żal..

Gość • Wtorek [26.06.2018, 13:30:18] • [IP: 31.0.43.**]

Chciał bym namiar na tego śmiecia a sam nakarmil bym go tymi parowkami i jedną wsadził w *

Autochton • Wtorek [26.06.2018, 12:04:44] • [IP: 94.254.232.**]

Ktoś tu sypnął artykułami z ustawy z 2003, brawo...tylko to akurat psu w d... bo w 2015 weszła w życie nowela ustawy, a tam jest napisane coś innego.wiec pod nowele trzeba poprawić regulaminy w parkach. Mam psa, nie śpi ze mną w łóżku, nie lata po placach zabaw, sprzątam po nim zawsze, kocha dzieci i w ogóle ludzi, nie ma pcheł, kleszczy, zaszczepiony na wszystko co trzeba, z wyjątkiem ludzkich przywar i głupoty.

Gość • Wtorek [26.06.2018, 11:05:42] • [IP: 164.127.57.**]

09:42:10] • [IP: 94.254.234.**]" Człowiek (...) udomowił kota co trwa do dzisiaj I co dalej, ano teraz chce aby te dwa przyjaciele człowieka zniknęły z jego życia." - Nie, współczesny człowiek nie chce, żeby zniknęły z życia, tylko jeszcze awansował te zwierzęta na miejsce należne człowiekowi. Zamiast portretów naszych bohaterów narodowych lub przodków, na ścianach coraz częściej wwidzimy portrety zwierząt, a nad miejscami zakopania ciał zwierząt pali się znicze, oddaje cześć, należna tylko ludziom. Współczesnemu człowiekowi w głowie się pomieszało. (A trucie psów potępiam).

Gość • Wtorek [26.06.2018, 10:30:42] • [IP: 37.47.183.***]

Abstrahując od tematu artykułu, skupiajac uwagę na zamieszczonych komentarzach, które wskazują jednoznacznie na negatywne nastawienie mieszkańców miasta do zwierzat prosimy o wyznaczenie i ogrodzenie miejsc gdzie wlasciciele będą mogli wyprowadzać psy bez smyczy. Oczywiście dozwolić wyprowadzać psy na terenach innych pod rygorystycznymi warunkami (smycze i bezwarunkowo sprzątanie po czworonogu) podstawą musi być egzekucja postawionych warunków. Trochę wyćficzonej kultury wyjdzie temu miastu na dobre.

Gość • Wtorek [26.06.2018, 10:23:04] • [IP: 62.69.231.***]

Psy zdychają, tak jak każde inne zwierzę, umierają ludzie. Taka uwaga w związku z informacją o psach wałęsających się po parkach i zjadających jakieś zatrute parówki. Czy te psy nie dostają karmy w swoich domach? muszą być wypuszczone na wolność by się najadły? Przecież powinny być na smyczy!

Gość • Wtorek [26.06.2018, 10:04:02] • [IP: 178.235.177.***]

to truje niemiecki emeryt, bo nie może patrzeć jak te kundle s.. na miejscu pochówku jego bliskich...

Oglądasz 1-25 z 160
■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■
■ Uwaga! Dziś w nocy wypełza na jezdnie najgorszy wróg kierowców -GOŁOLEDŹ! Służby meteorologiczne mają nie najlepsze wiadomości dla kierowców,którzy muszą w ciągu najbliższych godzin pokonywać trasy w kilku regionach Polski. Ostrzeżenie o oblodzeniu i gołoledzi wydano m.in. dla Zachodniopomorskiego ■ UWAGA MIESZKAŃCY - Na ulicy Malczewskiego zgubiono duży czarny portfel marki Wittchen z duża ilością pieniędzy z dokumentami w tym dziecka oraz kartami. Uczciwego znalazcę prosimy o kontakt Iwona na numer telefonu 600375023 ■ Decyzja zapadła trzeciego dnia „Festiwalu Piękna” w Krynicy Zdroju. O prestiżowy tytuł i koronę rywalizowało 28 dziewczyn, które znalazły się w finale dzięki eliminacjom regionalnym odbywającym się na terenie całego kraju. Miss Polski 2018 została Olga Buława ze Świnoujscia■ Prezent Mikołajkowy dla władz Świnoujścia. Rusza śledztwo w sprawie mostu. Roman Kuchciński otrzymał dziś rano informację listem poleconym, że Prokuratura Okręgowa w Szczecinie podjęła na nowo śledztwo w sprawie budowy Mostu w Świnoujściu. Śledztwo kilka lat temu umorzone w sprawie budowy MOSTU łączącego wyspę Wolin z Wyspą Karsibór zarejestrowano pod nową sygnaturą. Co to oznacza? Prokuratur będzie na nowo badał wszystkie wątki budowy mostu ■ Okres przedświąteczny już za moment. Placówka Poczty Polskiej przy ulicy Kołłątaja wydłuża godziny pracy! ■ Zaginęła Shila. W dniu 01.12.2018r. Około godziny 09:00 na ul. Wybrzeże Władysława IV. W okolicach netto zaginęła suczka rasy mieszaniec owczarka niemieckiego i hasky wabi się Shila. Ma 8 lat. Jest szczepiona, łagodna, przyjacielska i kocha dzieci. Dziękuję za pomoc. Nr tel. 609 307 924 ■ Radni podzieleni w sprawie projektu wystąpienia ze stowarzyszenia Związek Miast i Gmin Morskich ■ Radny Stanisław Bartkowiak, wybrany ponownie na przewodniczącego Komisji Rewizyjnej Rady Miasta oświadczył, ze rezygnuje z objęcia tej funkcji ■ OSTRZEŻENIE: Prognozuje się wystąpienie słabych opadów deszczu ze śniegiem przechodzących w opady marznącego deszczu powodujących gołoledź ■ Starsza kobieta szuka mężczyzny, który wykazał się odwagą i pomógł wyciągnąć pieska we wtorek, około 18.30 spod kół pociągu na stacji w Wysokiej Kamieńskiej. Wszystko wydarzyło się na trasie relacji Szczecin – Świnoujście. Mężczyzna proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 782 020 699 ■ Przewodniczącym Rady Miasta wybrana została Elżbieta Jabłońska. Za wyborem głosowało 12 radnych. Pierwszym wiceprzewodniczącym Rady Miasta w głosowaniu tajnym wybrany został Marek Niewiarowski. Jacek Jurkiewicz wybrany został wiceprzewodniczącym Ray Miasta. 12 radnych głosowało za jego kandydaturą, 7 zagłosowało przeciw, 2 wstrzymało się od głosu ■ 22 listopada o godz. 14.00 radny-senior Stanisław Bartkowiak otworzy obrady pierwszej, powyborczej sesji rady Miasta. najważniejszym zadaniem jakie staje przed radnymi na pierwszym posiedzeniu jest wybór nowego przewodniczącego Rady ■ Zobaczył policjantów i zaczął uciekać. 24-latka zatrzymał trzepak! Do zdarzenia doszło w czwartkowy wieczór. Policjanci patrolujący ulice Kościuszki zauważyli w pewnym momencie mężczyznę który swoim wyglądem przypominał osobę poszukiwaną. Gdy mężczyzna dostrzegł policjantów, zaczął uciekać. Nie spodziewał się jednak, że zostanie obezwładniony przez trzepak który stanął na jego drodze. Jak się okazało, bliskie spotkanie z trzepakiem zakończyło się dla 24-latka skręceniem prawej stopy. O szczegóły odnośnie zdarzenia poprosiliśmy Oficera Prasowego KMP w Świnoujściu ■ Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości ■ Ruszyły przygotowania do 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świnoujściu. Harcerski Sztab zaprasza wszystkich chętnych do rejestracji wolontariuszy WOŚP, która odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Piłsudskiego 15, w terminach - 14-16.11.2018 r. (środa-piątek), w godz. 17.00-18.45 - 17.11.2018 r. (sobota), w godz. 10.00-12.00 ■