POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [07.07.2018, 21:10:15] • Świnoujście

Honda uderzyła w rowerzystę

Honda uderzyła w rowerzystę

fot. iswinoujscie.pl

Na ulicy Chrobrego miała miejsce kolizja z udziałem samochodu marki Honda i rowerzysty.

Jadąca ulicą Orzeszkowej czarna honda civic uderzyła w rowerzystę nadjeżdżającego kontrapasem w kierunku ronda Róży Wiatrów. Kierowca samochodu wyszedł z auta, obejrzał szkody jakie odniósł rower i odjechał.

Honda uderzyła centralnie przodem w bok roweru tak, że się przewrócił. Samochód jechał z bardzo małą prędkością, więc rowerzysta nie odniósł poważniejszych obrażeń.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 81, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 81

Gość • Sobota [14.07.2018, 00:36:27] • [IP: 92.42.114.**]

byłem na koncercie Sławomira z dzieckiem 11 lipca wszystko było by fajnie gdyby nie to że ktoś pozwolił tam alkochol sprzedawać koncesja była z urzędu miasta ochrona do bani organizator porażka na masowych imprezach alkochol raczej odpada typu koncert albo sie bawimy i słuchamy dobrej muzy albo idziemy się upić co nie służy dzieciom a było ich sporo co myślicie na ten temat?

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 20:23:19] • [IP: 5.172.233.***]

Musze przyznać, że kiepski ze mnie kierowca, zawsze, gdy jakiś rozpędzony, " szalony" rowerzysta zjeżdża ni z tego, ni z owego ze ścieżki tuż pod maskę samochodu hamuje. Po co k****, po co?

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 20:07:29] • [IP: 84.147.250.***]

To nie turysta, to Malwina z miasta. Dodatkowo samochdem z Anglii, kierownica po drugiej stronie.

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 19:44:17] • [IP: 176.221.122.***]

No * ewidentnie nie potrafi jeździć. Jeszcze raz wymusi i nie będę również hamować bo trochę przegina. Jak nic nie widzisz w aucie z kierownicą po prawej stronie to kup sobie normalne auto

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 17:09:50] • [IP: 188.146.101.*]

Jasne zesracie się tymi samochodami...wszystko pseudo kierowcom nie pasuje, robicie co chcecie, parkujecie gdzie chcecie A jak się was zapytać gdzie pakujesz?? To odpowiedź wasza jest taka " to gdzie mam parkować " głąby jedne kto wam prawo jazdy dał są parkingi strzeżone to tam stawiajcie, samochód kupią i rżną bogaczy a za parking już nie zapłacą bo drogo!!

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 11:16:45] • [IP: 176.221.122.***]

Tylko, że kontrapasy są na całym świecie, niby dlaczego Świnoujście miałoby być bez?

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 10:20:03] • [IP: 83.19.187.***]

I co w związku z tym? Przyjechał prostak ze zmywaka i udaje szefa szos w starej hondzie, bo przecież wyjeżdżał z podporządkowanej.

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 08:54:18] • [IP: 193.69.22.**]

MAją rację ci, co twierdzą. .. ścieżka po jednej, chodnik po drugiej stronie Chrobrego... tylko tak jest pomiędzy Interferie a Radissonem. .. i co. .. i nic... wszędzie piesi

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 00:26:34] • [IP: 176.221.122.***]

Dokładnie jak ktoś pisał kiedyś kupiła sobie auto z kierownicą po nie normalnej stronie i jeździć nie umie

Gość • Niedziela [08.07.2018, 21:11:10] • [IP: 92.42.118.*]

Ten kontrapas aż się prosi o wypadek, bardzo zły pomysł.

Gość • Niedziela [08.07.2018, 20:44:46] • [IP: 178.238.246.***]

KONTRPASY to pomysły GŁĄBÓW. Takie rozwiązanie dla ruchu jest wyjątkowo niebezpieczne, bo tam gdzie samochody nie powinno być miejsca dla rowerzystów. Uważam podobnie, jak ktoś poprzednio - z dwóch chodników wzdłuż ulicy, jeden chodnik przeznaczyć dla rowerzystów, a drugi dla pieszych. ROZWIĄZANIE MOŻE BYĆ RACJONALNE I BEZPIECZNE!!

Gość • Niedziela [08.07.2018, 20:40:52] • [IP: 176.221.122.***]

A czy na ul. Orzeszkowej jest jakiś znak informujący, że na ul. Chrobrego jest wydzielony pas dla rowerów?? Ja tam nic nie widziałem chociaż dawno tam nie byłem. Myślę że warto żeby kierowca był informowany o pasie dla rowerów odpowiednio wcześniej a nie dopiero jak wjedzie na albo za skrzyżowanie.

Gość • Niedziela [08.07.2018, 19:14:18] • [IP: 109.173.159.**]

Jeszcze lepszy tytuł" Honda uderzyła w rower". Bunt maszyn ? Sama ta Honda zadziałała ?

Gość • Niedziela [08.07.2018, 19:07:49] • [IP: 93.214.180.**]

Słuchaj paniusiu z hondy. Jeszcze raz wymusisz to nie zachamuję. A jeździsz z dziecki3m kretynko z bułek z bibułek. Spotkaliśmy się chwilę przed tym zdarzeniem na drodze przy uznamie.

Gość • Niedziela [08.07.2018, 16:49:47] • [IP: 176.221.123.***]

To ta beznadziejna projeķtantka wnetrz malwinka z biura kontrasty juz wielokrotnie widzialam jak stwarza zagrożenie ta honda z kierownica z prawej strony. Żenada

Gość • Niedziela [08.07.2018, 15:13:52] • [IP: 77.114.3.***]

A kawałek dalej widać samochody zaparkowane nie tylko na ścieżce rowerowej ale wręcz na chodniku ! I gdzie tu Policja i Straż Miejska ? Ile w tym przypadku można byłoby zarobić na manatach dla miasta ? Ale czy komuś się to chce ? Nie bo miasto jest tak bogate że w takich drobiazgach to szkoda wysiłku !

Gość • Niedziela [08.07.2018, 15:09:24] • [IP: 185.210.39.***]

mnie tam prawie w w audicy dziunia przejechała i jeszcze się * pultała, do momentu oczywiście jak ją prawie * z samochodu wyciągnąłem... jestem kierowcą, znaki są dobrze widoczne, wina kierowcy auta i koniec

Gość • Niedziela [08.07.2018, 15:05:50] • [IP: 77.114.3.***]

Przecież tu wyrażnie widać że to samochód wjechał na ścieżkę rowerową - więc w czym problem ? Ukarać kierowcę !

Gość • Niedziela [08.07.2018, 14:18:37] • [IP: 93.94.186.***]

co to za głupota drogę rowerową namalował, na pewno wymyślił jakiś urzędas, ci rowerzyści i tak jeżdżą jak chcą a zwłaszcza tą ulicą...

Gość • Niedziela [08.07.2018, 14:03:22] • [IP: 176.221.123.***]

Trzeba uważac na drodze na Niedzielnych Kierowców

Salva Dore • Niedziela [08.07.2018, 13:53:16] • [IP: 95.90.249.**]

...ale ten rowerzysta - jak na zdjęciu widoczne - chce uciec z miejsca zbrodni...

Gość • Niedziela [08.07.2018, 13:04:49] • [IP: 176.221.122.***]

Naprzeciwko Hondy mamy znaki drogowe które są widoczne dla kierowcy, Honda wyjeżdża z ulicy z oznakowaniem TEREN ZAMIESZKANIA. Poza tym na zdjęciu widać dokładnie co się dzieje na tej ulicy. Wina kierowcy - nie ma dyskusji. Ale trzeba też ustalić czy rowerzysta jechał prawidłowo

Gość • Niedziela [08.07.2018, 12:03:11] • [IP: 164.127.64.**]

10:42 - Nie odwracaj kota ogonem, to już uzasadnianie, że winny jest rowerzysta. Co być powinno to inna sprawa, zreszta pomysł, by rowerzyści tam ustępowali jest chory, ale powtarzam - to inna sprawa; gdy doszło do wypadku, to rowerzysta miał pierwszeństwo, winny jest kierowca samochodu, ewentualnie też ten, kto zawiesił za mało mówiący znak na Cieszkowskiego (ale to nie jest jeszcze udowodnione, nie ma tu zdjęcia znaku)- KROPKA, KONIEC, nie pitol bez sensu i nie gdybaj.

Gość • Niedziela [08.07.2018, 11:57:57] • [IP: 164.127.64.**]

10:48 - Nie, ulice jeśli mają wydzielone pasy, zwłaszcza wtedy sa i dla innych pojazdów, bo te pasy sprawiają, że te inne pojazdy nie blokuja ruchu. Twoje myslenie jest typowo zaściankowe, na Zachodzie rzadko spotykane, a przypominam, ten rejon to dzielnica uzdrowiskowa, tam powinno być nawet MNIEJ samochodów, ale nie dlatego, że utrudni sie im wjazd, lecz dlatego, że ułatwia się ruch rowerom.Twój sposób myslenia jest dobrym podłożem do takich wypadków, bo wielu kierowców uważa rowerzystów za intruzów - nie rozumiem, dlaczego, bo prowadzący auta mają o wiele łatwiejsze w obsłudze pojazdy (kierowca nie jest - jak rowerzyści - też" silnikiem", wykonuje proste i oszczędne ruchy), a jednak wciąż sie spieszą, nie potrafią wolniej i płynnie, uważnie jeździć. Problem tkwi w głowach kierowców i w braku ostrych sankcji wobec nich.

Gość • Niedziela [08.07.2018, 11:21:59] • [IP: 176.221.123.***]

Jeżeli ktoś dalej myśli że kontrapas jest bezpieczny, to niech puści tam swoje dzieci. No dalej, odwagi!. ... Ścieżka rowerowa powinna być po jednej stronie ul Chrobrego a po drugiej chodnik dla pieszych.

Oglądasz 1-25 z 81
■ X edycja Biegu Pawła Dodka (tragicznie zmarłego maratończyka i dziennikarza sportowego ), przekształcona została w Memoriał Pawła Dodka. Dokładnie w dziesiątą rocznicę jego śmierci (25.09.2008 ), a więc we wtorek 25.09.2018 przeprowadzona zostanie I edycja memoriału. Zapisy od 16.00, start o 17.00 na stadionie miejskim. Odbędzie się Test Coopera (wg.tabeli ocena wydolności organizmu -- jaki dystans pokona zawodnik w ciągu 12 minut biegu, z uwzględnieniem wieku i płci). Uczestnicy otrzymają unikatowe medale z oryginalnym, własnoręcznym podpisem Pawła (ufundowane przez żonę Ulę i córkę Agnieszkę). Ci, którzy uzyskają według tabeli maksymalne osiągi, będą mogli wziąć udział w biegu na 10km—tu dla pierwszych pań i panów okazałe trofea ufundowane przez prezesa KBJogging Andrzeja Mrozka . Ponadto wśród wszystkich biegaczy rozlosowane zostaną nagrody rzeczowe. Klub Biegacza Jogging zaprasza zawodników i kibiców na I Memoriał Pawła Dodka ■
■ Przed szkołą na ulicy Witosa 12 znaleziono kartę do banku na nazwisko Pawłowski Adam. Do odbioru jest w sekretariacie SP1 ul. Witosa w Świnoujściu ■ W dniach 24 -26 września 2018 r., w godzinach od godz. 11.00 do godz. 12.00, w związku z planowanymi ćwiczeniami ratowniczo - pożarniczymi prowadzonymi przez Uzdrowisko Świnoujście S.A., mogą wystąpić utrudnienia w ruchu na ulicy Słowackiego. Prosimy o rozważną jazdę i przestrzeganie oznakowania pionowego i poziomego. Za utrudnienia przepraszamy ■ W poniedziałek 17 września, na terenie Szkoły Podstawowej nr 6 doszło do bardzo groźnego zdarzenia, które rzuca cień na bezpieczeństwo naszych dzieci podczas pobytu w szkole. Do budynku szkoły przy ulicy Kościuszki weszli dwaj uzbrojeni w kastety uczniowie i pobili uczniów. Poszkodowani chłopcy zostali przewiezieni do szpitala w Szczecinie ■ Niemiecki rynek w ogniu! Z szalejącym pożarem walczyło 6 zastępów straży pożarnej! Właściciele stali ze łzami w oczach. Po godzinie 02:00, dyspozytor Państwowej Straży Pożarnej odebrał zgłoszenie o palących się punktach handlowych przy ulicy Wojska Polskiego. Jak się okazało, kilkumetrowe płomienie trawiły dobytek właścicieli i zaczęły obejmować drzewa oraz pobliskie zabudowania. Do walki z ogniem skierowani zostali strażacy ze Świnoujścia, jednak szybko okazało się, że ogień pod wpływem wiatru wymyka się spod kontroli i potrzebne będzie wsparcie ■ W biały dzień niemal w centrum miasta został pobity człowiek ■ Alarmujące wieści o zatrutych parówkach znów wstrząsnęły posiadaczami psów. Dwa miesiące temu wszyscy szukali truciciela, który rozrzucał śmiercionośną żywność w parku przy Chopina. Teraz parówki nafaszerowane trutką na szczury są rozrzucane na osiedlu Gdyńska. W tej sprawie piszą do nas przerażeni Czytelnicy, którzy boją się o swoje pieski ■ Świat polityki jest jak poker, do ostatniej rozgrywki nie można się zdradzić i trzeba zachować kamienną twarz, nawet gdy karta nie idzie po naszej myśli. Przekonał się o tym Mateusz Rojewski z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, który przyznał, że kandydatem Prawa i Sprawiedliwości w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście jest Janusz Żmurkiewicz. Teraz jego przełożeni zapowiadają, że wobec Pana Mateusza Rojewskiego zostaną wyciągnięte konsekwencje służbowe! Wszystko zaczęło się od pytania jednego z mieszkańców Świnoujścia, odnośnie kandydata PiS w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście, przesłanego w formularzu „Napisz do Ministra”. Odpowiedzi udzielił pracownik Biura Ministra – Mateusz Rojewski, który poinformował że kandydatem PiS jest obecny prezydent – Janusz Żmurkiewicz ■ Masowo oszukuje na portalu OLX i twierdzi że zarobił ponad 2 miliony. Kim jest Kacper ze Świnoujścia? Zobacz film! ■ Dar krwi jest darem życia - Czytelniczka dziękuje wszystkim, którzy pomogli jej mamie ■ Zderzenie rowerzystów może mieć naprawdę poważne skutki. Do takiego wypadku doszło w piątek na ścieżce rowerowej przy ulicy Matejki, gdzie 13-latek zajechał drogę innemu rowerzyście. Wskutek zderzenia chłopiec upadł na chodnik doznając urazu głowy na tyle poważnego, że został przetransportowany do jednego ze szpitali w Szczecinie. ■ Już dawno przywykliśmy do widoku dzików przechadzających się ulicami, czasem można spotkać wytwornego lisa lub nawet godnego borsuka. Ale lubieżny Łoś, to coś nowego. Ostrzegamy mieszkańców, w mieście grasuje ciekawski łoś, niedyskretnie podglądający mieszkańców przez okna. Chrońmy żony, matki i małe dzieci, prawdziwe zwierzę grasuje po mieście ■ Na jednej z działek znaleziono zwłoki dwóch osób. Oględziny miejsca trwały do późnych godzin nocnych. W sprawie prowadzone jest śledztwo. Wczoraj w godzinach popołudniowych za świetlicą Ogrody Granica znaleziono ciała dwóch osób. Zwłoki kobiety i mężczyzny były już w stanie rozkładu. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że denaci mieli ponad 60 lat. Ciało mężczyzny wisiało wewnątrz, kobiety leżało. Na miejscu zjawił się prokurator, policja, wezwano również strażaków, którzy pomagali w akcji po zmroku, doświetlając teren. Ciała zostały zabezpieczone do sekcji zwłok i zabrane ■