░ Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Szczecinie Inspektorat w Świnoujściu poszukuje kandydatów do pracy. Wymagane wykształcenie: średnie. Miejsce pracy: ZUS Inspektorat w Świnoujściu ul. Piastowska 63. Więcej informacji na stronie: www.zus.pl lub u Kierownika Inspektoratu pod nr telefonu 91-382-38-02 ░

POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [09.07.2018, 17:26:27] • Świnoujście

Zasłabł i wjechał w latarnię

Zasłabł i wjechał w latarnię

fot. Czytelnik

70-letni kierowca Citroena zasłabł za kierownicą w centrum miasta. Wjechał w latarnię uliczną, łamiąc ją.

Do zdarzenia doszło na ul. Marynarzy, na wysokości ronda. Kierowca wjechał w uliczną latarnię, sprawiając, że ta przechyliła pod kątem w kierunku chodnika. Na miejscu obecna była policja oraz pogotowie ratunkowe.

Zasłabł i wjechał w latarnię

fot. Czytelnik

- W piątek tuż przed południem przy skrzyżowaniu ulicy Grunwaldzkiej i Marynarzy doszło do zdarzenia drogowego z udziałem pojazdu marki Citroen. Kierujący nim 70-letni mężczyzna w wyniku zasłabnięcia wjechał na chodnik, uszkadzając znak drogowy, po czym najechał na drugą stronę jezdni, uszkadzając lampę. Na miejsce przybył ambulans, który zabrał kierującego do szpitala. Wystosujemy wniosek do właściwego miejscowo starosty celem sprawdzenia stanu zdrowia 70-latka - informuje nas asp. szt. Breata Olszewska, oficer prasowy KMP w Świnoujściu

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 24, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-24 z 24

Gość • Wtorek [10.07.2018, 13:25:13] • [IP: 89.1.97.**]

Nieraz pozory myla, ma 30 lat a wygladaja na 60 albo i wiecej, tak ich kira wyniszczyla. A we lbach u tych mlodych? Sieczka i buraki.

Gość • Wtorek [10.07.2018, 12:27:43] • [IP: 77.252.46.**]

20:59:52 - A Twój post, to wcale analfabetyczny nie jest.

Gość • Wtorek [10.07.2018, 09:29:14] • [IP: 80.245.191.***]

kiedyś też będziecie mieli po 70 lat wtedy się zastanowicie nad tym co pisaliście

Gość • Wtorek [10.07.2018, 08:41:18] • [IP: 95.129.228.***]

Kurcze. Ludzie popatrzcie że to kamper. Pewnie gościu już swoje odpracował, chciał w końcu odpocząć i zasłabł. Trochę wyrozumiałości.

Gość • Wtorek [10.07.2018, 08:04:58] • [IP: 10.0.2.***]

Prowadzenie do 30 powinno być zabronione, młodzi powodują najwięcej wypadków przez brawurę.

Gość • Wtorek [10.07.2018, 07:30:58] • [IP: 80.245.178.***]

rachunek od miasta za lampę wyniesie 6000zł (w sklepie słup + lampa 2500zł) ale miasto nie pozwoli naprawić na własny koszt.

Gość • Wtorek [10.07.2018, 07:14:43] • [IP: 83.8.165.**]

70 latek za kółkiem to zagrożenie dla uczestników ruchu.Zabierać prawo jazdy

Gość • Wtorek [10.07.2018, 06:40:35] • [IP: 89.1.97.**]

Zaslabl i co z tego? Wiek niegra roli i mlodszym to sie przytrafic moze, buraki mlode i to debilowate, komentarze schowajcie sobie miedzy posladki.Dziisiaj On jutro Ty, takie zycie.

Gość • Wtorek [10.07.2018, 00:14:30] • [IP: 95.129.224.***]

Po przekroczeniu 65-ego roku życia wszyscy senatorowie i posłowie powinni być z urzędu wysyłani na emeryturę, o ile ją sobie wypracowali.

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 23:56:51] • [IP: 37.248.212.**]

Co jeden to mądrzejszy, zasłabnięcie może się zdarzyć każdemu bez względu na wiek. O wiele gorsi są tracy co są młodzi I wydaje Im się że cała ulica jest ich, pod prąd, z prądem, na gazie i bez prawka ale za kółkiem...

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 23:00:02] • [IP: 176.221.122.**]

i dalej czytam, te wypowiedzi osiedlencow miejscowych szoferów..jak bysmy wsiedli w podobne auta to udawadnia ci ze ni powachasz mojego dymu

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 21:56:47] • [IP: 176.221.122.**]

macie racje, po 60-tce badania, ale prawo jazdy tylko dla majacych mature ito z dobra ocena

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 21:53:27] • [IP: 176.221.122.**]

mlody rolniko-rybaku za dyche.z ciebie kierowiec jak ze mnie pastor.nie wychylaj sie o jezdzie autem. bo dla ciebie najbezpieczniejszy jest traktorek...

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 21:42:32] • [IP: 178.238.252.***]

Starszy robi wypadek bo zaslabl a mlody bo za szybko i bez wyobrazni jechal, nie ma reguly !!

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 21:19:41] • [IP: 77.252.46.**]

JEDEN ZLODZIEJ CZY PIJAK TO JUZ WZYSCY PO 80 JEZDZA NIE MIELI WYPADKU A ILU MLODYCH POGINELO NIE MA REGULY PO PIJAKU TO ZABIERAC TO LUDZIE SA NIEODPOWIEDZIALNI

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 20:59:52] • [IP: 5.172.239.**]

ale tu polszczyski alfabetyzm w tych komentarzach że normalnie czytać nie można i wogóle ogarnijcie ten alfabetyzm bo to szkoda słów.

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 19:52:52] • [IP: 95.129.224.**]

Po 60tce powinny być wprowadzone psychotesty i badania lekarskie dla wszystkich kierowców.

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 19:37:05] • [IP: 80.245.188.**]

dobrze ze nikogo nie zabil. ..powinni mu prawko za to zabrac.

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 19:25:34] • [IP: 80.245.186.***]

CORAZ CZESCIEJ WIDAC ILE WYPADKOW POWODUJA KIEROWCY PO 65 R.ZYCIA, A TO ZASLABL, A TO CUKIER SPADL, TO ZNOW NIEDOWIDZI ITD.W TAKICH PRZYPADKACH NALEZY OD LEKARZA I-GO KONTKATU POPROSIC INFO NA TEMAT SCHORZEN KIEROWCY I JESLI POJAWIAJA SIE TE W-W ODBIERAC PRAWKO DOZYWOTNIO!!SRODEK DNIA, PIEKNA POGODA I CO LATARNIAZALICZONA??!!PRZEZ TO SKRZYZOWANIE PRZECHODZI DUZO OSOB I CO NA PASACH CZYHA NIENBEZPIECZENSTWO.APELUJMY DO RZADZACYCH BY BADALI KIEROWCOW I ZAOSTRZYLI W TYM WZGLEDZIE PRZEPISY!!

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 19:24:16] • [IP: 31.0.85.**]

Nosz K xxxx! Po 70tce, powinno być zabronione prowadzenie jakich kolwiek pojazdów! Jemu wiele nie zostało, a mogła stać się tragedia! Ą jakby tak W dziecko wjechał czy. W kogokolwiek! !!

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 19:08:38] • [IP: 62.69.229.**]

No to gość ma pozamiatane! Zdaje się, że z urzędu będzie miał unieważnione uprawnienie do prowadzenia pojazdów.

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 19:07:24] • [IP: 176.221.123.**]

Jechałem tego dnia i widziałem jak się zakręcili niektórzy kierowcy na rondzie.. 😃

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 18:13:02] • [IP: 197.218.84.***]

Ludzie w takim wieku powinni przechodzić badania lekarskie dopuszczające ich do kierowania pojazdami mechanicznymi przynajmniej raz w roku.

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 18:06:55] • [IP: 178.238.253.**]

65 lat badania lekarskie i jak nie zdrowy, prawo jazdy zabrać, jak się ma 7- lat niekoniecznie trzeba jeżdzić autem, rowerem też można i spacer!

Oglądasz 1-24 z 24
■ WOJSKO: Wczoraj, 19 marca, w godzinach wieczornych były przeprowadzane zajęcia taktyczne w lesie na terenie obiektu wojskowego Karsibór. Podczas zajęć stosowano środki pozoracji. Użyte zostały świece dymne, które generują dym nietoksyczny i nieszkodliwy, a ich użycie nie stanowi zagrożenia dla zdrowia. Ćwiczenia tego typu prowadzone są cyklicznie, kilka razy w ciągu roku. Wzięło w nich udział ponad dwudziestu żołnierzy. Żaden z nich nie zgłaszał po zajęciach problemów ani dolegliwości - tłumaczy kmdr ppor. Grzegorz Lewandowski Rzecznik Prasowy 8. Flotylla Obrony Wybrzeża ■ Prom Karsibór uciekł z przeprawy! Nad wodą unosił się trujący opar! Zobacz film! ■ Niemiecki wymiar sprawiedliwości łaskawy dla sprawców napadu na taksówkarza ze Świnoujścia? ■ Córki odebrały testament matki zapisany na kartkach romansu. Ta książką niczym list w butelce po latach, wędrówki po falach życia trafiła w końcu do adresata. Mówi się, że takie historie zdarzają się tylko w hollywoodzkich produkcjach, jednak jedna z nich zdarzyła się w Świnoujściu. Tuż po naszej publikacji, w której opisaliśmy wzruszający temat testamentu anonimowej kobiety, która na kartkach książki kieruje ostatnie słowa do sowich najbliższy ma swój ciąg dalszy ■ Wojciech Zyska o Wolińskim Parku Narodowym: Na tle Wyspy Wolin to przysłowiowa „kość w gardle”. Pozostawiam park w dobrej kondycji. Odchodzę z podniesioną głową, dziękując jednocześnie wszystkim za współpracę i pomoc na rzecz ochrony tego parku – pisze w pożegnalnym liście dr inż. Wojciech Zyska, odwołany właśnie dyrektor Wolińskiego Parku Narodowego ■ „Do trumny ubierzcie mnie na różowo”. Wzruszający list pacjentki zapisany na kartkach książki ■ To Świnoujście rozpętało aferę międzynarodową. Komisja Europejska uruchomiła wobec Polski procedurę naruszenia unijnego prawa. Uruchomiona wobec Polski procedura naruszenia unijnego prawa dotyczy konfliktu z 2017 roku, kiedy świnoujski strażnik miejski spektakularnie zatrzymał niemieckie autobusy UBB na granicy. Chodzi o dostęp do międzynarodowego rynku usług autokarowych i autobusowych. Rąbka tajemnicy uchyliła nam Komisja Europejska ■ Trwają prace nad uchwałą krajobrazową, zwaną też kodeksem reklamowym. Będzie to dokument porządkujący przestrzeń publiczną miasta. Wprowadzi zasady i warunki umieszczania reklam, urządzeń reklamowych oraz małej architektury i ogrodzeń na terenie całego Świnoujścia ■